>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.01.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Godzinna: 12:00
Spotkanie: Barys Astana - Lada
Typ: over 6.5
Kurs: 4.04
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Raptem niecały tydzień minął od ostatniego spotkania tych ekip, tym razem przenosimy się do Kazachstanu i nie mam dla mnie podstawa do tego by nie iść tu po raz kolejny w bramki, obie ekipy o nic nie grają, tracąc dużo bramek no i gospodarze każdy wie jak grają.
Goście walczą z Yugra o to by nie być ostatnią ekipą, udało im się już wyprzedzić rywala, mając przewagę jednego punktu i jednego meczu mniej. Nie wiem czy to dla nich jest jakaś motywacja
Tak na dobrą sprawę to nie mają nic do stracenia ani nic do ugrania po prostu trzeba to dograć z jakimś zaangażowaniem, by poprawić trochę ten bilans na wyjeździe, po tym nudnawym ostatnim meczu z Sibirem, który walczy o play-off i chyba krzywdy Lada nie chciała im zrobić dziś powinni być zdecydowanie żywsi na tafli, chyba że im się też nie będzie chciało ale wtedy Astana mimo ze o nic nie gra będzie wstanie ich wypunktować bo mają dług do spłacenia przed swoją publicznością i będą cisnąć na bramki jak zwykle.
Barys wygrał wreszcie jakieś spotkanie, po miesiącu czasu i zrobili to w Yekaterinburgu w swoim stylu czyli znowu byli skuteczni 2:4 a rywal gra na poważnie o dobre rozstawienie. Po czterech wyjazdach wracają do siebie gdzie jak wspomniałem mają coś do udowodnienia swoim kibicom i jestem przekonany że będzie chciało im się tutaj grać żywo, jak zwykle zresztą, nie tylko będą chcieli to wygrać ale także pewnie trochę dać radości kibicom a wiemy doskonale że Barys to specjaliści od szalonych meczów. Jeszcze jedna sprawa Dawes walczy o króla strzelców a to coś fajnego dla legendy tego klubu a więc będą szukać dla niego trafień.
✅304
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 18:00
Spotkanie: Verona - Diatec Trentino
Typ:
2
Kurs: 1.94
Bukmacher:
fortuna
Analiza:

Spotkanie wiecznie czającej się na wielką czwórkę, lecz nigdy nie spełniającej marzeń Verony z zespołem regularnie kończącym rozgrywki w Top 4. Po początkowym fatalnym starcie i wejściu w sezon w przytłaczającą ilością porażek, zespół Trentino wrócił na właściwe tory. Masa wygranych spotkań pod rząd, gdzie passę dopiero przerwało spotkanie z gwiazdami z Lube. Verona w tym sezonie nadzwyczaj skuteczna, jeżeli chodzi o spotkania z niżej notowanymi rywalami. Jednak, gdy przychodzi im się spotkać z kimś lepszym personalnie, regularnie dostają oklep, zdobywając niewiele punktów w każdym z setów. Personalne możliwości zdecydowanie po stronie Trentino.
Verona - Diatec Trentino
atak : Dzurits,Stern - Vettori
rozegranie : Spirito - Giannelli
przyjęcie : Jaeschke, Manawineżad, Maretta - Lanza, Kovacević, Hoag
środek : Pajenk, Birarelli - Eder Carbonera, Kozamernik
libero : Pasaresi - De Pandis
Podsumowując, typowy mecz żeby Trentino w końcu zameldowało się w tabeli w czołowej czwórce. Wyniki Verony są póki co zdecydowanie ponad stan i czas by się to zmieniło.
✅94
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania 2.
Godzinna: 12:00
Spotkanie: Alcorcon- Cadiz
Typ: 2
Kurs: 3.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gospodarze- 17 miejsce w lidze, 5 pkt. nad strefą spadkową.
Cadiz- 2, tracąc 4 pkt. do lidera, Husci.
Husca wczoraj wygrała 2:3, na wyjeździe, z drużyną z dołu tabeli- Lorcą.
Cadiz zagra dziś o 3 pkt., aby umocnić się na miejscu wicelidera, a grać jest o co, ponieważ tylko 2 pierwsze zespoły awansują bezpośrednio do 1 hiszpańskiej.
Co do formy obu ekip: Alcorcon gra w kratkę, natomiast Cadiz w ostatnich 5 meczach: 4-1-0.
Cadiz ponadto potrafi grać na wyjazdach, gdyż ich bilans w delegacji w tym sezonie to: 5-2-3.
Goście dzisiejszego meczu mają także najlepszą defensywę w lidze.
Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki i fakt, że Cadiz ma o co grać, sądzę, że kurs 3.25 na 2, jest zdecydowanie do gry. Ba- jest szansa, że Cadiz wygra to handicapem.
Powodzenia ! ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
awesometruth 6

awesometruth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Udinese - SPAL
Typ: Udinese
Kurs: 1.70
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Na dzisiejsze popołudnie proponuję spotkanie włoskiej Serie A pomiędzy Udinese a SPAL. Gospodarze znajdują się na wyraźnej fali wznoszącej. Ostatnie pięć meczów w lidze to bilans 4-1-0. W starciach na własnym stadionie wygląda to nieco słabiej, gdyż w pięciu ostatnich pojedynkach zdarzyły się dwie wpadki (po 0:1 z Cagliari i faworyzowanym Napoli). Dwa poprzednie spotkania na swoim boisku to już jednak dwa pewne zwycięstwa. Goście natomiast znajdują się na przeciwległym biegunie. W obecnym sezonie na wyjeździe potrafili zwyciężyć tylko jedno spotkanie (z najsłabszym w lidze Benevento). Pozostałe dziewięć meczów to bilans 0-2-7. Według mnie kurs zachęca do grania na gospodarzy, którzy wydają się być zdecydowanym faworytem. Udinese w tym sezonie może realnie powalczyć o europejskie puchary, a żeby to zrobić musi na własnym stadionie radzić sobie z drużynami, które biją się o utrzymanie. To starcie będzie atrakcyjne również z powodów czysto kibicowskich. W ekipie SPAL szanse na debiut będzie miał Thiago Cionek, który zasilił drużynę z Ferrary w obecnym okienku transferowym. Powodzenia!
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Koszykówka - United Kingdom, BBL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Leeds Force - London Lions
Typ: 1 kwarta Leeds Force (DNB)
Kurs: 6,00
Bukmacher: Unibet
Analiza: Kursy na to zdarzenie to 6,00 - 1,07 w Unibecie. Ostatnia drużyna Leeds Force podejmuje u siebie 5-tą drużynę w tabeli. http://www.oddsportal.com/basketball/united-kingdom/bbl/standings/ . Ja czuję że w tym meczu może być mała niespodzianka i do przerwy prowadzić będą gospodarze (brak kursu w Unibecie na 1 połowę), w tym że wygrają pierwszą kwartę . Mecz na live w Unibecie z transmisją TV. Link do wyniku http://www.oddsportal.com/basketball/united-kingdom/bbl/leeds-force-london-lions-fmwq4MYb/#1X2;8 Pozdrawiam
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - Konkurs drużynowy Oberstdorf
Godzina: 15:00 (konkurs 16:00)

Spotkanie: Kamil Stoch najlepszy indywidualnie
Buk: Milenium
Kurs: 3,00


Witam,
Punkty naszej reprezentacji będą potrzebne byśmy dziś mogli zdobyć historyczny medal na MŚ w lotach narciarskich, a żeby tak się stało to nasza trójka musi skakać na conajmniej tym poziomie co we wczorajszym dniu plus genialne skoki numeru 1 Polskiej ekipy, Kamila Stocha. Norwegowie po za zasięgiem wszystkich, dlatego Tande nie ma gigantycznego parcia na dalekie skoki, fakt, gdy jest komfort psychiczny to skacze się jeszcze lepiej, niemniej jednak jest to udogodnienie dla Norwegów, że każdy tam skacze bardzo daleko. Kamil jednak wczoraj pokazał że potrafi być numerm 1 po ostatnim oddanym skoku, forma jak widać i słychać po jego wypowiedziach bardzo wysoka, wie co skorygować nawet po tak świetnym skoku. Trochę niedosyt ze wzgledu na brak 4 serii, bo mogł Kamil się zbliżyć jeszcze do Tande.
Dziś jednak liczy się medal drużynowy, i takie skoki Kamila będą potrzebne. Przy tej pewności swoich dobrych skoków i wysokiej formy, bardzo prawdopodobne jest to że orzeł z Zębu może okazać się najlepszym skoczkiem dzisiejszego konkursu.
POWODZENIA ????

⛔100
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy
Godzinna: 15:00
Spotkanie: Bologna - Benevento
Typ: 2
Kurs: 4,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Do Bolonii przyjeżdża drużyna z najgorszym bilansem w lidze. W 20 meczach zanotowali aż 17 porażek.
Ale ostatnio przerwali fatalną serię 18 meczów bez wygranej i pokonali Chievo 1-0 i sensacyjnie Sampdorię 3-2.
Bologna ostatnio kiepsko, wysoka przegrana 0-3 z Torino, domowe 1-2 z Udinese.
Bologna wygrała tylko 2 z 10 domowych meczów. Ogólnie z 20 rozegranych meczów tylko 3 zakończyli remisowo.
Biorąc pod uwagę obecną formę zaryzykuję i zagram na 3 z rzędu a 1 na wyjeździe wygraną Benevento ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nike93 53

nike93

Użytkownik
TURCJA: Dywizja 1 Kobiety - Kolejka 15
Halkbank K - Bursa K
21.01.2018 15:00
Typ: 1
Kurs: 2.66 efortuna
Idziemy dalej tropem niespodzianek w siatkówce ;) Tym razem pod lupę zabieram turecką ligę kobiet. Jak to każdy wie z kobietami szczególnie w siatkówce bywa różnie i wydarzyć się może totalnie wszystko xD
Gospodynie na własnym terenie radzą sobie bardzo dobrze gdzie wygrały 4 spotkania i 2 przegrały. Pokonały m.in ostatnio wyżej notowane Fenerbahce 3:1 a przegrały tylko z liderkami Vakifbank 0:3 i wiceliderkami Galatasaray walcząc twardo do końca 2:3. Drużyna gości to zespół strikte podobny do zespołu Halkbanku. Oby dwie drużyny dzielą dwa miejsca i 4 pkt. Po 8 zwycięstw i 6 porażek w 14 spotkaniach. Tak samo najmocniejsze są na swoim terenie na wyjazdach walczą i potrafią sprawić niespodziankę lecz też potrafią przegrać właśnie taki mecz jak dziś. Historia bezpośrednich spotkań nie jest długa i ewidentnie zawsze wskazuje na zespół grający w własnej hali.
Pojedynki bezpośrednie: HALKBANK K - BURSA K
28.10.17 D1 Bursa K Halkbank K 3 : 0
11.03.17 D1 Halkbank K Bursa K 3 : 1
11.12.16 D1 Bursa K Halkbank K 3 : 1
16.03.16 D1 Halkbank K Bursa K 2 : 3
29.11.15 D1 Bursa K Halkbank K 3 : 0
18.01.14 D1 Bursa K Halkbank K 3 : 0
26.10.13 D1 Halkbank K Bursa K 3 : 2
Za parę groszy warto zaryzykować ;)! Z
Z fartem ;)!
⛔100
 
astomas 60

astomas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Primera Division
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Real Sociedad - Celta Vigo
Typ: Iago Aspas strzeli gola
Kurs: 3.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam serdecznie. Przejdę do rzeczy. Zarówno Real Sociedad jak i Celta Vigo w tym sezonie strzelają i tracą wiele bramek. W statystyce under/over 2.5 zajmują 2 pierwsze miejsca, jeśli chodzi o &#39;+&#39;. Gospodarze dzisiejszego meczu w 19 spotkaniach mają bilans 33:34, a goście 33:27. Wygląda na to, że obie drużyny stawiają przede wszystkim na atak. Nie ma mowy ostawianiu autobusów czy graniu na alibi. Tym bardziej, że tak naprawdę raczej nie grozi im spadek, a tym bardziej puchary. Spodziewam się otwartej i radosnej gry. Myślałem o tym, aby postawić na over 3.5 goli, ale kurs nie jest zbyt atrakcyjny. Dlatego wpadłem na pomysł, aby zagrać na to, że Iago Aspas strzeli gola. Jest to najlepszy strzelec przyjezdnych. W 19 meczach uzbierał 11 goli. Jest najlepszym strzelcem swojej drużyny. Równać się z nim może jedynie Maximilliano Gomez (8 goli). Ci dwaj panowie decydują o sile Celty w grze ofensywnej. Jeśli ktoś ma skierować piłkę do bramki przeciwnika, to tylko któryś z nich. Zdecydowałem się na Iago Aspasa, ponieważ dodatkowo pochodzi do rzutów karnych. Miejmy nadzieję, że tym razem go wykorzysta (2 tygodnie temu zmarnował jedenastkę z Realem Madryt).
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia
Godzina: 17:00
Spotkanie: Aves - Ferreira
Typ: x
Kurs: 3,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ferreira i Aves to odpowiednio 15 i 16 drużyny ligi portugalskiej. Znajdują się bezpośrednio nad strefą spadkową, Ferreira ma punkt więcej od Setubal, Aves tyle samo. W dzisiejszym spotkaniu &quot;na szczycie&quot; ,w obecnej ich sytuacji, każdy punkt będzie ważny. Aves ma najgorszy bilans domowych spotkań, wygrało tylko 1 mecz z Belenenses, nie idzie im strzelanie,bo 6 goli w 9 meczach to cienki rezultat. Fereira ma natomiast najgorszy bilans wyjazdowy, gdzie jeszcze nie wygrała, dwa razy udało im się nie przegrać, z Belenenses i Tondelą.
H2H to 2 remisy. Myślę, że i dzisiaj nie będzie zwycięzcy.
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: siatkowka wlochy
Godzina: 18:00
Spotkanie: perugia-sora
Typ: 3-0

Kurs: 1.48
Bukmacher: fortuna

Analiza:
dzien dobry,dzisiaj znowu postanowie zatypowac siatkowke bo ciekawy mecz znalazlem.perugia jest zdecydowanym faworytem meczu i inne zwycienstwo nix do zera bedzie niespodzianka.gospodzarze zajmuja 1 miejsce wyprzedzajac macerate o punkcik-dzisiaj nie moga pozwolic na strate punktow-bez ryzyka i wysilku szybko beda chcieli skonczyc mecz.sora gra fatalnie,jest ostatnia i wygrala tylko 2/18 meczy,bilans setow 16-50.perugia u siebie rzadko przegrywa,nawet ciezko u nich zdobyc seta-to juz musi byc chociaz sredni zespol ligi zeby cos urwac,a sora takim nie jest.w dzisiejszym meczu przegra gladko trzy sety i do domu.typ uwazam za pewny.pozdrawiam
✅48
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 14:45
Spotkanie: Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel

Typ: (Handicap +1.5 seta Jastrzębski Węgiel)

Kurs: 2.50
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam dzisiaj jestem w pracy i mam mase roboty ,ale krotka analiza dla kolegów z forum zawsze się czas znajdzie.Skra ostatni mecz zagrała na dobrym poziomie w Moskwie wygrywając po tie-breaku. Niespodzianka w Zawierciu porażka po trzech setach. Zwycięstwo w kratkę grającą Resovią. Zwycięstwo z Treflem ,który ma problemy finansowe i kadrowe. Porażka w Kędzierzynie po czterech setach.
Jeśli chodzi o Jastrzębski Węgiel to ostatnie trzy mecze to porażki. Dzisiaj prawdopodobnie wystąpi nowa miotła nasz były trener reprezentacji Polski de Giorgi. To jest duża motywacja ,aby z jak najlepszej strony zaprezentować się swojemu trenerowi oraz dla trenera zacząć dobrze od pierwsze zwycięstwa z tak okazałym rywalem. Jastrzębski przegrał te trzy ostatnie mecze ale były to mecz z godnymi rywalami Zenit,ZAKSA,ONICO. W każdym z tych meczów było sporo walki tylko z Zenitem gładko w trzech setach chociaż drugi set przegrana zaledwie dwoma punktami.Oliwa,Kampa,Muzaj myślę ,że dadzą dzisiaj popis swojej gry. Polecam również typ handicap +2.5 seta na Jastrzębski @1.45. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja - super league
Godzina: 16:15
Spotkanie: Gianina - Atromitos
Typ: Atromitos
Kurs: 3.05
Bukmacher: forBet
Analiza:
W tabeli Atromitos super pozycja 4 miejsce 23:9 i 33 pkt
Gianina 17:20 18 pkt.
Atromitos w ostatniej kolejce niespodziewana wpadka 0:1 z Panteolikosem chociaz przewazali przez wiekszosc meczu.
Pomimo dobrej formy u siebie Gianiny bo od 9.04.2017 nie doznali porazki.
Ja w tym meczu widze win Atromitosu, wg mnie to duzo lepsza druznyna i przerwa dzis passe gospodarzy w meczach u siebie .
Obstawiam spokojne 0:2
Pomoglem ? Daj reputacje
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Masters 2018
Godzina: 14:30 CET
Spotkanie:
Mark Allen - Kyren Wilson
Typ: Total Centuries Over 2.5
Kurs: 1,80
Bukmacher: Betrally
Analiza:

Niespodziewany finał ale jak najbardziej zasłużony. Obaj debiutują w finale Mastersa i trudno wyczuć kto bardziej będzie czuł presję w obliczu szansy zdobycia pierwszego majora w karierze. Myślę, że kursy dobrze wystawione, Allen bardziej doświadczony, a przede wszystkim w tym tygodniu w każdym meczu dominował. Wilson jednak miał dołek z Trumpem z którego się jednak wykaraskał w wielkim stylu z 2-5 na 6-5. Wynik końcowy odpuszczam, może jakieś value widać w overze frejmów, ale też w setkach bo dystans meczu długi, finał do 10 wygranych frejmów podzielony na 2 sesje, więc czasu masa, a linia 3 setek nie wydaje się wygórowana. Na sumę setek powinni się złożyć obaj finaliści, co też dobrze rokuje. Allen w tym tygodniu 4 setki, Wilson 3, więc średnio więcej niż 1 setek na mecz, a teraz przecież prawie 2 razy dłuższy mecz.
⛔100
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Inter-Roma
Typ: bts - nie
Kurs 2.35
Buk Totolotek
Analiza: Najciekawiej zapowiadające się spotkanie w tej kolejce włoskiej serie a , Mediolański Inter na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Romy. Kursy na to spotkanie są mniej więcej wyrównane. Ja też liczę iż obie ekipy mają po 50 % szans na zwycięstwo w tym spotkaniu . Obie ekipy ostatnio mają kryzys formy, gospodarze nie wygrali 5 kolejnych spotkań goście natomiast 4 , grają bardzo słabo i jest to dobre spotkanie na przełamanie bowiem każdy tutaj może zawalczyc o komplet punktów co później podniesie morale drużyny, na pewno nikt tutaj nie będzie chciał ponieśc porażki, co za tym idzie stracić bramki jako pierwszy bo później z odrobieniem może być niezwykle cięzko. Dlatego jak zazwyczaj grałem na overy w bramkach to moim zdaniem w tym meczu wielu goli nie zobaczymy. Stwierdzam tak po ostatnich wynikach obu ekip, Inter 5 meczy strzelone zaledwie 3 bramki, Roma natomiast 5 meczy i strzelona 4 gole . Gram tutaj na gospodarzy bowiem oni u siebie w tym sezonie ponieśli tylko jedną porażkę do tego zdołali ugrać 23 oczka, Roma na wyjazdach gra słabiej , zdobyła 17 punktów. Stawiam na under w bramkach i na to iż obie ekipy nie strzelą tutaj gola. Myślę że będzie tak jak pisałem na początku i gospodarze jeśli wygrają to 1:0.
⛔100
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Segunda Division
Godz: 18:00
Spotkanie: Gimnàstic de Tarragona - CF Reus Deportiu
Typ: Gimnàstic de Tarragona
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Hiszpanii gdzie w tamtejszej Segunda Division na Nou Estadi w 23 serii gier o ligowe punkty zmierzą się miejscowe Club Gimnàstic de Tarragona a w gości przyjedzie Club de Futbol Reus Deportiu.
Gimnàstic de Tarragona w tym sezonie ligowym w swoich 22 meczach zdobyło 28 punktów co daje obecnie 13 miejsce w tabeli ligowej natomiast CF Reus Deportiu plasuje się na 18 pozycji w tabeli hiszpańskiej Segunda Division zdobywając 26 oczek w swoich 22 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie u siebie 3 zwycięstwa, remis oraz 6 przegranych i bilans bramek 9-16 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, 4 remisy oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 4-14.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy lepiej grają w delegacjach ale grając z tak słabym zespołem w delegacjach jakim jest ich dzisiejszy przeciwnik do tego z którym walczą o jak najdalsze miejsce od strefy spadkowej moim zdaniem wygrają na swoim terenie ten mecz gospodar
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja - super league
Godzina: 16:15
Spotkanie: Lamia-Asteras T.
Typ: Asteras (europejski handicap 1-0)
Kurs: 6
Bukmacher: forBet
Analiza:
Witam,
ten typ wydaje mi się po prostu wiarygodny, Asteras stać na zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu jest o klasę lepszym zespołem, a Lamia to taki średniaczek troche lepszy od Kerkryra i Smyrnisa ;) .
Proszę spojżeć na wyniki gości z zespołami drugiej połowy tabeli. Rozjeżdżali ich w handi ..Larissa,Smyrnis ,Kerkyra, Levadiakos nie wspominając o Platanias.
Podsumowując dwójka za 2.7 to prezent ,a handi za 6 jak najbardziej kusi .
Pozdrawiam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka ⚽Premier League
Godzina. 17:00
Spotkanie. Southampton - Tottenham
Typ. over 2.5 gola &amp; over 10.5 roż
Kurs. 3.20
Bukmacher. Unibet
Analiza.

Witam wszystkich dziś na szybko bo meczyk już za kilkanaście minut więc tak sporo o tym spotkaniu napisał &quot;Kamasutra&quot; i ciężko się z tym nie zgodzić a więc tak;
Obydwie drużyny zapewne w zupełnie innych nastrojach na początku tego roku, gospodarze z trzech spotkań wygrali zaledwie jedno, ze znacznie niżej notowanym rywalem w Pucharze
Natomiast rywal ewidentnie w dużo lepszej dyspozycji ponieważ wygrał w tym roku 3 z 4 meczy i ma realne szanse zakończyć ten sezon gdzieś wysoko w czubie myślę że będzie to gdzieś okolicach 4 lub 5 pozycji max
Piłkarze Southampton tuż nad strefą spadkową tak więc zapewne się dziś nie położą i powalczą choćby o remis liczę również na bramkę z ich strony oraz przełamanie Longa o którym już wspominał kolega wcześniej. . .
Na pięć ostatnich potyczek over 2.5 bramki pokrywany był aż cztery razy podobnie jest ze stałymi fragmentami
wykonywanymi z narożnika boiska ich również czterokrotnie bywało naście...
a więc po tak przyjemnym kursie warto spróbować. Przeglądając skład można zauważyć w drużynie gości brak podstawowego bramkarza Hugo Lorisa, lecz ten fakt może akurat nam bardziej pomóc w powodzeniu typu...
⛔100
 
B 22

bartswir

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 18:15
Spotkanie: Niemcy-Dania
Typ: Gensheimer, Uwe (Niemcy) under 6.5 bramki
Kurs:
1.52
Bukmacher: unibet
Analiza: Witam na dzisiaj moja propozycja z piłki ręcznej, postaram się krótko i zwięźle. Niemcy nie są faworytem tego spotkania i na prawdę będzie ciężko im tu coś wskórać. W meczu przewiduje raczej twardą obroną i under bramkowy. Niemcy raczej mogą zapomnieć o szybkich atakach i łatwych bramkach (Duńczycy 6.3 straty na mecz-drugi najlepszy wynik). Jeśli Duńczycy spłaszczą obronę to skrzydła nie pograją. Uwe 10 bramek z karnych liczę, że i tu mu się podwinie noga, ostatni mecz bardzo underowy. Liczę, że dzisiaj nie rzuci aż SIEDMIU bramek.
✅52
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 21:00
Spotkanie : Lyon - PSG
Typ: 1x
Kurs: 2,57
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
PSG mieżdży w tym sezonie, ale wydaje mi się, że kurs na nich 1,57 to trochę za mało, biorąc pod uwagę, że gra dzisiaj na wyjeździe z czołową ekipą, która przegrała u siebie tylko raz (z Lille 1-2, Fekir nie trafił karnego na 2-2).
Wiem, że paryżanie grają w porównaniu z resztą drużyn z ligi francuskiej kosmos, ale dzisiaj mam nadzieję, że Lyon w jednym z najważniejszych swoich meczów w sezonie (czytj przeciwko zdecydowanie najlepszej ekipy, przed swoimi kibicami) się postawi, łatwo skóry nie sprzeda. PSG z Marsylią zremisowało 2-2. Lyon pokonał ją u siebie 2-0. Liczę na to, że zawodnicy Lyonu będą zmotywowani i swoim zaangażowaniem nadrobią różnicę w talencie na tyle, że uda się zdobyć ten punkcik.
✅157
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom