>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.02.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie Leverkusen-Atletico Madryt
Typ: ht/ft x/2
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na początek zajrzyjmy, jak sobie radzą ekipy w lidze.
Leverkusen 5 w tabeli Bundesligi, u siebie bilans 5 zwycięstw, 2 remisów i 4 porażek. Ostatnie 5 meczów to 2 zwycięstwa (Herthą i Frankfurtem),remis (z Freiburgiem) i porażka (z Igolstadt).
Atletico 4 w tabeli LaLiga. WOstatnich 5 wyjazdów to bilans 2-2-1. Po przegranej z Villareal wydawało się, że będą się podnosić,
wygrali z Eibar, jednak potem dwa remisy, z Bilbao i Alaves. Ostatni mecz to wysoka wygrana 4-1 z Gijon.
Potracili punkty i Real i Barca mu odjechały. Szanse na tytuł nikłe, żeby nie rzec żadne.
W tym wypadku pozostaje gra na maxa w Lidze Mistrzów. Zawodnicy Atletico pokazali w ostatnich latach, że pod wodzą Simeone są mega wymagającym przeciwnikiem dla najlepszych.
Leverkusen jest u siebie silny, ale wydaje mi się, że Atletico jest w stanie wygrać już dzisiaj.
Mecz wyjazdowy, jak to mają w swoim zwyczaju, oddadzą inicjatywę Beyerowi i będą czekać na okazję.
Zapewne w pierwszej połowie i Leverkusen nie będzie się zbytnio odkrywało. Typuję, że gospodarze zaczną mocniej atakować
w 2 połowie, a efektem będzie kontra Atletico i ich wygrana.
Czy Chicharito, który nie dał rady w Realu oraz MU jest w stanie dzisiaj pogrążyć Atletico?
Wg mnie to raczej Gameiro (jest w formie) i Griezmann przechylą szalę zwycięstwa na korzyść Madrytu.
Jak będzie zobaczymy. Typ adekwatny do kursu, pod konkurs.
⛔100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - AS Monaco
Typ: MC+under 2.5
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dla buków zdecydowanym faworytem jest City. No i pewnie wygra, ale nie sądzę, aby mieli łatwo.
Monaco w tym sezonie gra dobrą piłkę. Wszyscy pamiętamy jak PSG pojechało Barcelone. Monaco z tym PSG zremisowało w Paryżu 1-1.
Strzeliło wyrównującą bramkę dopiero w doliczonym czasie gry, o mało brakowało, a mecz zakończyłby się skromną wygraną PSG 1-0.
I kto by powiedział. Wszyscy liczyli na grad bramek.
Monaco u siebie jest mega mocne, dlatego dzisiejsza stracona bramka przez City może w rewanżu zaważyć.
Myślę, że sobie zdają sprawę. No... chyba, że wygrają 4-1. Ale nie sądzę, aby taki scenariusz wchodził w grę.
Raczej późna bramka City. City nie miało u siebie jakiejś wielkiej przewagi w ostatnich meczach w lidze, wygrane z Watford 2-0, Arsenalem 2-1, Burnley 2-1, Swansea 2-1.
Mam nadzieję, że City nie rzuci się do ataku od pierwszych minut, że bramka dla City padnie, może potem druga, ale Monaco wyjedzie bez punktów, bez bramki.
Typ ryzykowny, ale ja pójdę w tym kierunku.
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: pilka nozna
Godzina: 23:30
Spotkanie: usa u20 vs haiti u20
Typ: usa u20 conajmniej 3 bramkami
Kurs: 4.8
Bukmacher: sportingbet
ANALIZA: To bedzie spotkanie davida z goliatem. Tylko tym razem goliat bedzie gora bo inaczej byc nie moze. Proste i logiczne: wiekszosc by chciała mieszkac w Usa. Tak samo w pilce noznej.Przepasc ogromna. Pozdrawiam i zycze powodzenia
kiepska analiza
(trzecia lub kolejna w miesiącu)
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom