>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.03.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
lukasi 8

lukasi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: Everton - Arsenal
Typ: X
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ostatnio dobrze mi idzie obstawianie remisow wiec i dzis postaram sie go poprawnie wytypować. Wieczorem o godzinie 21:00 mecz rozgerja Everton z Liverpoolu z Arsenalem Londym.
Dziś typuje remis z takiego powodu że nie pamietam kiedy Arsenal ostatnio zremisował a skoro Ebverton to nie jest tam jakiś słabełusz w tym sezonie to wynik remisowy wydaje sie być bardzo prawdopodobny! W ostatnich meczach tak grali:

17/03/2012 FA Cup Everton vs. Sunderland R - 1:1
13/03/2012 Premier League Liverpool vs. Everton P - 3:0
10/03/2012 Premier League Everton vs. Tottenham Z - 1:0
03/03/2012 Premier League QPR vs. Everton R - 1:1
18/02/2012 FA Cup Everton vs. Blackpool Z - 2:0
11/02/2012 Premier League Everton vs. Chelsea Z - 2:0

12/03/2012 Premier League Arsenal vs. Newcastle Z - 2:1
06/03/2012 Liga Mistrzów Arsenal vs. Milan Z - 3:0
03/03/2012 Premier League Liverpool vs. Arsenal Z - 1:2
26/02/2012 Premier League Arsenal vs. Tottenham Z - 5:2
18/02/2012 FA Cup Sunderland vs. Arsenal P - 2:0
15/02/2012 Liga Mistrzów Milan vs. Arsenal P - 4:0


Jak widać Everton to dobra ekipa potrafila pokonac i Tottenham i Chelsea ale potrafili też wysoko przegrać z Liverpoolem. Arsenal ostatnio na fali ale licze na to ze dzis straca punkty i zremisuja z Evertonem! Typuje podział punktów.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Hiszpania, Segunda B, gr. I
Spotkanie: Real B - Leganés
Typ: Real B -1 -1,5
Kurs: 1,86
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Rezerwy Realu po bardzo pechowym remisie z San Sebastián de los Reyes zagrają u siebie ze znajdującym się tuż nad kreską Leganés. Zawodnicy ze stolicy mają już tylko 4 punkty przewagi w tabeli nad drugim Tenerife, stąd mobilizacji w ich szeregach dzisiejszego wieczoru na pewno nie zabraknie. Leganés na wyjazdach spisuje się wprost katastrofalnie. W ostatnich 5 meczach poza własnym boiskiem nie zdołał wywalczyć choćby punktu, ostatni raz wygrywając dopiero 11 listopada zeszłego roku. Real jest na przeciwnym biegunie tabeli, a u siebie z drużynami tego pokroju z reguły radzi sobie bez problemów. Tak było chociażby w ostatnim spotkaniu z Leganés (wygranym na wyjeździe 1-3).
⛔50
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Anglia
Manchester City-Chelsea
Typ: Ballotelli pierwszy strzelec gola
Kurs:5,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzis mecz na sczycie ligii angielskiej.Bedzie to wazny mecz dla obu ekip bo cele obu druzyn raczej są jassne Chelsea chce chociaz zdobyc na koniec 3 miejsce a City caly czas walczy o mistrzostwo Ligii.Chelsea ostatnio dosc dobrze sie spisuje bo wygrali w pucharze 5-2 a w lidze mistrzów sprawili lanie Napoli 4-1 to sądze ze gospodarze dzis wyjda podwojnie zmotywowani i osiagną swoj cel czyli wygrana.Wprawdzie City ostatnio za rewelacyjnie nie gra bo odpadli z Ligii Europejskiej po wygranej tylko 3-2 u siebie i przegrali w twierdzy Swansea gdzie wszystkie czołowe druzyny gubią pkt to licze dzis na City ,bo chcą bys w kontakcie z lokalnym rywalem z United.Licze dzis na przebłysk niesfornego Ballotelliego ktory potrafi strzelac bramki co potrafi bedzie on dzis wysunietym napasnikiem i licze ze podanie Aguero i Silvy otworzą dzis mu dzwi do strzelenia bramki .W tym sezonie Mario strzelil 11 goli czyli wiecej niz nie jeden gracz Chelsea .W druzynie Chelsea zabraknie kapitana Terrego co mysle ulatwi droge do bramki napastnikowi City
Przypuszczalne składy (goal.com).
Manchester City: Hart, Richards, Kolo Toure, Lescott, Clichy, Yaya Touré, Barry, Silva, Agüero, Nasri, Balotelli.
Chelsea: Cech, Ivanovic, Luiz, Terry, Cole, Lampard, Essien, Sturridge, Mata, Ramires, Drogba.
⛔100
 
psm 921

psm

Użytkownik
vs

Śr 2012-03-21 20:30
Austria-Bundesliga
SV Ried - FC Trenkwalder Admira
typ-X
kurs 3,35
expekt
Dzis w austriackiej Bundeslidze dwa spotkania,ktore przykuly moja uwage i że tak powiem,aż rażą remisem.Wybrałem to z wyższym kursem bo nie mogłem się zdecydować.Zacząć by wypadało może od tego że spotkanie zapowiada się na niezwykle zacięte,w zasadzie to nie wiem dlaczego bukmacherzy tak faworyzują gospodarzy i szczerze powiem że dociekał tego nie będę.Spotykają się drużyny górnej części tabeli,Ried jest piąte,a Admira zajmuje pozycję czwartą.Oba zespoły wciąż mają szanse na puchary,bo do trzeciej Austrii tracą odpowiednio 2 i 3 pkt.Liga austriacka to liga zdecydowanie &quot;underowa&quot;,575 spotkań kończy się tam wynikiem bramkowym (lub bez) poniżej 2,5.Do tego jest to jedna z najczęściej remisujących lig Europejskich,35,1%.Do tego dodam że pierwsze spotkanie w tym sezonie oczywiście też skończyło się remisem 1-1.A na koniec jeszcze prawo serii,Admira nie zremisowała od 8 gier ligowych i w takiej lidze jest to pewnie zmora progresowiczów,także i sobie i im,bo jest ich pewnie wielu życzę dziś remisu.​
⛔100
 
M 64

mrozik9211

Użytkownik
Premier League
Manchester City- Chelsea Londyn
Typ:1
Kurs:1,9
bet365
W
Dzisiaj o 21 w Anglii dojdzie hitu w premier League. Chelsea znajduje sie obecnie w lepszej formie. Pokazala to w LM z Napoli gdzie odrobila straty z Wloch. W lidze jednak The Blues na wyjezdzie radza sobie slabo, ostatnie 2 mecze przegrali i tym razem bedzie tak samo. City w ostatnim czasie obnizylo troche loty jednak u siebie sa nie do pokonania i na 14 spotkan wszystkie wygrali. Jezeli marza jeszcze o mistrzostwie to mecz ten musza wygrac.
✅90
 
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Manchester City - Chelsea Londyn
Typ: Połowa z większą ilością bramek? Druga
Kurs: 2,00
Buk: Bet365
Analiza:
Witam. W dniu dzisiejszym ekipa Obywateli z Manchesteru podejmować będzie u siebie stołeczną Chelsea. Niewątpliwie jest to mecz na szczycie, a takie mecze mają to do siebie, że rozstrzygnięcia bardzo często padają dopiero po przerwie. W pierwszej połowie nikt się nie odkryje, będzie dużo walki w środku pola, mało sytuacji bramkowych, a jak już wkońcu coś wpadnie (oby dopiero w 2 poł, ewentualnie gol do szatni) to już na jednej bramce się nie skończy - moje przypuszczenia na to spotkanie.
Co więcej ekipa City to drużyna mająca bardzo często mecze, w których więcej (i to zdecydowanie) bramek pada po przerwie. Nie pamiętam już dokładnie statystyk a przyznam się szczerze, że szukać mi się nie chce, ale na te 28 rozegranych już kolejek w ponad 20 więcej bramek padało po przerwie (zaznaczam, że dokładnie nie pamiętam)
Liczę na uważną i spokojną grę do połowy, a odważniejsze akcje ofensywne w drugiej części gry.
Pozdrawiam!
✅100
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Puchar Niemiec
Spotkanie : Borussia Moenchengladbach - Bayern Manachium
Typ : 1
Kurs : 4.5
Bukmacher : Bet 365
Na dziś wybrałem spotkanie Pucharu Niemiec Borussia Moenchengladbach zagra z Bayernem Manachium . Gospodarze już udowodnili że są w stanie pokonać Bayern w tym sezonie obie druzyny grały ze sobą 2 razy i oba spotkania wygrywała Borussia 3:1 u siebiei 1:0 na wyjeździe do składu Borussi powraca Marco Reusa oraz Patricka Herrmanna moim zdaniem gospodarze są w stanie zatrzymać rozpędzony Bayern grają wkońcu na własnym stadionie gdzie nie odneśli porażki w 5 ostatnich spotkaniach ba u siebie nie przegrali jeszcze w tym sezonie a rozgrywali już 13 spotkań w tym sezonie . Bayern według bukmacherów jest faworytem tego spotkania lecz ja osobiście sie z tym nie zgadzam fakt że w 3 ostatnich spotkaniach strzelili aż 20 goli to robi wrażenie lecz ta druzyna na wyjazdach gra w kretkę na 5 ostatnich spotkaniach 1 wygrana , 2 remisy , 2 porażk w tym spotkaniu goście będa musieli sobie poradzić bez Bastiana Schweinsteigera w roli lewego obrońcy zagra Dawid Alba . Po cichu liczę na wygraną gospodarzy w tym spotkaniu 2:1
⛔100
 
miedziu_tychy 94

miedziu_tychy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Spotkanie: Everton - Arsenal
Typ: over 2.5
Kurs: 2.12
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dziś o godzinie 21:00 na Goodison Park zawita ekipa Arsenalu Londyn. Typ wzięty pod lupę trochę statystycznie. Drużyna gospodarzy to zespół mocno underowy i grający naprawdę konkretnie u siebie. Zwycięstwa na Goodison Park z zespołami takimi jak Manchester City, Chelsea czy Tottenhamem (z ostatnich 10 spotkań) do 0, nie przeszły bez echa w Anglii. Gospodarze zdobywają u siebie niemalże najmniej bramek w Premier League. Wydaje mi się natomiast, że to Arsenal może dziś stawiać warunki gry, a zważywszy na ich ofensywny styl grania, może się to zakończyć sporą ilością goli. Jeśli chodzi o bramki stracone na wyjeździe, to Kanonierzy wiedzą prym w ich ilości spośród pierwszych 10 zespołów elitarnych rozgrywek. Nie odstraszył mnie również fakt, że od 4 ligowych spotkań The Toffes nie tylko zwyciężali u siebie, ale również nie stracili bramki, a także były to wyniki underowe. W ekipie Kanonierów zabraknie kilku kontuzjowanych graczy, są nimi: Squilacci, Coquelin, Wilshere, Frimpong, Mertesacker. Szczególnie pozytywnie na mój typ może wpływać brak tego ostatniego. Ponadto na lżejsze urazy narzekają Diaby i Santos. U gospodarzy niemalże pełna kadra, niektórzy zawodnicy narzekają tylko na drobne kontuzje, które nie powinny im przeszkodzić w rozegraniu dzisiejszego meczu. Dziś szczególnie liczę na Van Persiego, który strzela bramki nieprzerwanie od 4 spotkań. Z 5 ostatnich 5 bezpośrednich spotkań, tylko 1 był wynikiem dającym under 2.5. Smutnym faktem jest to, że był to ostatni mecz, rozegrany w grudniu ubiegłego roku, gdzie Arsenal na Emirates wygrał 1:0. Myślę, że ta krótka analiza wszystkich zastanawiających się nad tym typem przekonała do zagrania +2.5. Ja sam stawiam na wygraną Arsenalu 2:1.
⛔100
 
C 0

coentrao

Użytkownik
Everton - Arsenal
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.83
Stawka: 2/10
bwin

Everton:
Everton to typowy średniak angielskiej Premier League, jednak ostatnio zaliczyli oni dość dużą wpadkę, bo przegrali na wyjeździe z Liverpoolem aż 0:3. W dzisiejszym meczu mogą oni jednak zmazać tą plamę, bo grają na własnym boisku z Arsenalem Londyn. Myślę, że powinien to być wyrównany pojedynek.
Arsenal:
Drużyna Arsenalu Londyn całkiem dobrze radzi sobie w lidze, bo znajduje się obecnie na czwartej pozycji, a do trzeciego Tottenhamu traci zaledwie jeden punkt, więc zespół z Londynu powinien spróbować dziś wygrać z Evertonem, a pomóc im w tym może dobra passa tej drużyny - 4 zwycięstwa z rzędu.
✅83
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Miami, 1. round
Spotkanie: Radwanska Urszula - Bondarenko Katerina
Typ: 1
Kurs: 2.72
Bukmacher: Pinnacle Sports
Urszula Radwańska, zajmująca 98. pozycję w rankingu WTA w pierwszej rundzie turnieju w Miami zmierzy się z Ukrainką Kateriną Bondarenko, będącą na 75.-ym miejscu. Ula pomyślnie przeszła kwalifikacje, czym zrobiła na mnie niezwykłe wrażenie – śledziłem jej pojedynki w „na żywo” Bet365 i zarówno ja jak i bukmacher po pierwszych przegranych setach w obu pojedynkach nie dawał jej wielkich szans. Miło było się zdziwić, widząc wygrane sety drugie i pełną dominację naszej rodaczki w trzecich. Sądzę, że i dziś z powodzeniem może powalczyć o zwycięstwo. Bondarenko to niezła zawodniczka, ale jak najbardziej w zasięgu Radwańskiej. Katerina nie tak dawno zaliczyła dwie niespodziewane porażki w dużych turniejach – w Indian Wells z Ormaechea(117) i w Dubaju z Wozniak(65); do tego dochodzi przegrana w Nassau w ubiegłym tygodniu z Brodsky(182). Jak widać Ukraina nie jest w dobrej formie i często zdarzają się jej wpadki. Liczę, że Urszula pokaże się z jak najlepszej sportowej strony, wykorzysta nierówną dyspozycję rywalki i odniesie zwycięstwo, pierwszy raz awansując do drugiej rundy kalifornijskich zawodów.
⛔100
 
P 0

paranoid

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Primera Division
Spotkanie: Villarreal - Real Madryt
Typ: 1X
Kurs: 3
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na El Madrigal Żółte Łodzie Podwodne przegrały w tym roku tylko raz, kradnąc punkty takim tuzom jak Barcelona czy Valencia, również świetnie spisujący się Athletic Bilbao nie był w stanie wywieźć kompletu. Poza wpadką z Getafe ta forma naprawdę imponuje. Oczywiście zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest tutaj Real, który chce utrzymać przewagę ośmiu punktów nad Barceloną. Biorąc pod uwagę ostatnie mecze Realu na wyjęździe, można śmiało dojść do wniosku, że Real jest drużyną spisującą się słabo. Swoje zwycięstwa w tym roku na wyjeździe Real zawdzięcza wybitnym indywidualnościom. Wszystkie tegoroczne wygrane na wyjeździe były wymęczone, wygrane przewagą jednej bramki. Ostatnia strata punktów u siebie z Malagą oraz wyjazdowy remis z CSKA w lidze mistrzów pokazuje, że wcale nie jest tak trudno odebrać Realowi zwycięstwo. Villarreal to dzisiaj udowodni.
⛔100,powtórzony typ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom