>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 21.06.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 21. Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
dyscyplina Piłka nożna Puchar Konfederacji
Godz: 20:00
Spotkanie Meksyk- Nowa Zelandia
Typ: Meksyk (-2)
Kurs 2,15
buk; Betclick

analiza

Decyzje o powyższym zakładzie podjąłem mniej więcej w połowie pierwszego meczu turnieju czyli Rosja – Nowa Zelandia, to co wyprawiali piłkarze z antypodów (zwłaszcza w obronie ) wołało o pomstę do nieba. Gdyby Rosjanie byli odrobine skuteczniejsi wynik byłby znaczni wyższy. Oba gole dla sbornej padły po błędach obrony normalnie spotykanych na boiskach naszej B-klasy. Jeśli chodzi o atak to przepis Nowej Zelandii na każdą akcję to „wyjazd do przodu†szczyt finezji to próby dośrodkowań właściwie z każdej względnie możliwej pozycji. Nie pastwiąc się już dłużej nad mistrzem Oceanii – myślę ze rugby na długo pozostanie jedynym sportem zespołowym w którym mogą liczyć na sukcesy . Z drugiej strony Meksyk, drużyna przyjechał w najsilniejszym składzie, maja za sobą bardzo dobry mecz z mistrzami Europy zakończony remisem i żeby przed meczem z Rosją mieć los w swych rękach musza wygrać z Nową Zelandią . dlatego uważam ze Meksyk spokojnie pokryje handi (-2,5)
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Euro U 21
Godz: 20:45
Spotkanie Niemcy-Dania
Typ: Niemcy wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.65
Buk Unibet
Analiza: Kolejne spotkanie ekip młodych Niemiec z zespołem Danii, gospodarze po wygranej w poprzednim meczu z zespołem Czech mają na swoim koncie 3 punkty i razem z zespołem Włoch zajmują 1 miejsce w ligowej klasyfikacji. Niemcy w tym spotkaniu również są stawiani w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, bowiem są zespołem znacznie lepszym pod względem technicznym są również bardziej doświadczeni niż młodzi Duńczycy, ogólnie na poziomie u 21 te zespoły spotkały się ze sobą tylko dwa razy w roku 2015 , Niemcy wygrali oba te mecze , ogólnie w poprzednich 10 meczach zanotowali 8 wygranych oraz tylko 2 porażki, Duńczycy patrząc po poprzednich meczach nie są w tym momencie w wysokiej dyspozycji , szczególnie 5 poprzednich spotkań były słabe przegrali 3 razy zanotowali remis i 1 wygraną, tutaj myślę że Niemcy znów okażą się zespołem lepszym, który będzie w stanie już po tym meczu zapewnić sobie awans do dalszych gier, stawiam na dokładny wynik 2:1.
⛔100
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , ME U21, Turniej Finałowy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy U21 - Dania U21
Typ: Niemcy wygrają obie połowy
Kurs: 3.30
Bukmacher: iforBet
Analiza:
Pojedynek w którym zdecydowanym faworytem do zwycięstwa są Niemcy. Skład powołany na turniej robi wrażenie i śmiało można stwierdzić że są jednym z głównych kandydatów do tytułu. Fakt iż tylko zwycięzcy grup mają pewny awans do dalszej fazy rozgrywek sprawia że nie mam miejsca na kalkulacje i układy.
Sądzę że nasi zachodni sąsiedzi wygrają to spotkanie w hc , ja szukam jednak wyższego kursu i zagram opcję w której wygrywają obie połowy. Znając profesjonalne podejście Niemców do tego co robią na boisku zapewne będą chcieli mocno rozpocząć spotkanie , ustawiając sobie grę i przeciwnika na dalszą część meczu. Jako że dysponują mocniejszą ekipą poprawią wynik w 2 części , kontrolując mecz do końca.
Już pierwsza kolejka wskazała że między nimi a Włochami rozstrzygnie się sprawa bezpośredniego awansu , wygrywając więc dzisiaj przystąpią do tej decydującej potyczki w komfortowej sytuacji.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Serie B
Godzina: 01:30
Spotkanie: ABC Natal - CRB
Typ: ABC wygra i over 1,5 gola w meczu
Kurs: 2,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
8 w tabeli ABC podejmuje drużynę CRB zajmującą 19 miejsce. Gospodarze na własnym obiekcie są niepokonani z bilansem 2-2-0 i bramkowym 5:3.
Goście nie dość, że kiepsko radzą sobie na wyjeździe, to jeszcze znajdują się w sporym dołku. Przegrali 5 spotkań z rzędu strzelając w nich 1 bramkę a tracąc 9. Ostatnia kolejka to domowa przegrana 0-3 z Londriną.
ABC przystąpi do tego meczu po wyjazdowym zwycięstwie z Goias. Morale zespołu bez porównania z CRB. Sądzę, że przedłużą serię zwycięstw i pewnie pokonają na swoim stadionie przyjezdnych.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro U-21
Godz: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Dania
Typ: Niemcy -1
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet
Jutro kolejne spotkania Mistrzostw Europy do lat 21. Tym razem młoda reprezentacja Niemiec podejmie Danię. Niemcy wygrali pierwszy mecz z Czechami 2:0. Byli w tym meczu zdecydowanym faworytem.W dodatku mogli dorzucić kolejną bramkę, ale Selke spudłował z rzutu karnego. Duńczycy natomiast ulegli 2:0 Włochom. Oddali w tamtym spotkaniu zaledwie jeden strzał celny i nie stworzyli sobie w tamtym meczu wielu klarownych sytuacji. Duńczycy łatwo wygrali swoją grupę eliminacyjną do tych Mistrzostw. Jednak moim zdaniem wynika to z bardzo słabego poziomu tamtej grupy. Największymi rywalami byli dla Duńczyków Bułgarzy i Rumuni. Po zakwalifikowaniu się do Mistrzostw Dania rozegrała mecze towarzyskie z nieco lepszymi rywalami, którzy pokazali słabość tej ekipy. Przegrali bowiem z Hiszpanią 3:1 oraz z Anglią 4:0. Silna reprezentacja Niemiec powinna jutro łatwo wygrać z reprezentacją Danii. Powodzenia ;)
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 02:15
Spotkanie: Kansas City Royals - Boston Red Sox
Typ: Red Sox -2.5 runs
Kurs: 2.43
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W tym sezonie stawiając na Red Sox, gdy starterem jest Chris Sale wychodzi mi najlepiej, także i tym razem spróbuję podobnie. Bostoński miotacz w tym sezonie spisuję się zgodnie z oczekiwaniami. Najwięcej strikeouts, top 10 w statystyce ERA, 8 zwycięstw i 3 przegrane w 14 startach mówi samo za siebie (choć zwycięstw mogło być przynajmniej kilka więcej, gdyby jego koledzy lepiej uderzali w pierwszej fazie sezonu). W drużynie Royals na pagórku zobaczymy Matta Strahma. Będzie to dopiero jego drugi start (choć wystąpił już jako reliever w 21 meczach). Spisuje się on całkiem nieźle, ale nie jest przygotowany na dłuższy niż 5 inningów mecz, dlatego drużyna z Kansas będzie musiała polegać na swoim bullpenie. Patrząc na średnią uderzeń na mecz, Red Sox mają sporą przewagę, 7 miejsce w lidze ze średnią 26.6%, Royals dopiero na 22 ze średnią 24.5%. Co do bilansów drużyn - Boston 39 zwycięstw i 31 porażek, Kansas City 34 zwycięstwa, 35 porażek. Wniosek nasuwa się sam. Nie widzę tu innego wyniku jak zwycięstwo Red Sox, 5-1 byłoby idealnie. Wszystkim grającym życzę powodzenia.
✅143
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
frederer 104

frederer

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Mallorca
Godzina: 17:00
Spotkanie: Julia Goerges v Anastasia Pavlyuchenkova
Typ: Julia Goerges +4 gemy
Kurs: 1,69
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
2 runda turnieju na trawie, na Majorce. Rosjanka męczyła się z Sara Sorribes Tormo 4-6 7-5 6-4 w pierwszej rundzie a Niemka gładko pokonała Lara Arruabarrena 6-1 6-2.
H2H 3:2 dla Georges w tym 6:3 6:4 na początku tego roku. Georges pokazała dziś świetną dyspozycję, ma lepszy serwis, Rosjanka uskarżała się na ból pleców.
Jeśli Julia nie wygra to może urwać seta. Nawet jeśli nie to typ może wejść przy zaciętych setach, co na trawie i bdb serwującej Niemce jest prawdopodobne.
✅69
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 54

johnyx

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP w Queens, singiel
Godzina : 13:00
Spotkanie : Young - Troicki
Typ: Troicki
Kurs : 1,67
Bukmacher : Fortuna
Dziś zagrałem na Troickiego, choć nie był według bukmacherów faworytem. Wygrał z nienajgorszym przeciwnikiem, bo Tipsareviciem. Zdołał się podnieść po pierwszym przegranym secie i następne dwa wygrał w tiebreakach. Pokazał w ten sposób że potrafi grać w trudnych meczach przeciwko nieprzyjemnym przeciwnikom. Jego następny oponent znajduję się zaledwie 4 oczka wyżej niż poprzedni. Young grał z nim dwukrotnie, bilans to 1/1 jednak nigdy nie grali na trawie. W poprzednim meczu wygrał z Kyrgiosem, jednak po kreczu. W secie tym wygrał po tiebreaku. Zatem za nim przemawia atut zmęczenia. Myslę jednak że doświadczenie Troickiego pozwoli mu pokonać Amerykanina.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski, klubowy
Godzinna: 11:00
Spotkanie: Zilina – Trencin
Typ: over 3.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Powoli wkraczamy w sezon gier towarzyskich, z dnia na dzień coraz większy wybór tych wydarzeń z ciekawymi kursami na bramki, tak też będzie w pojedynku przedstawicieli tych samych rozgrywek a więc Słowackiej najwyższej klasy rozgrywkowej – mistrz kraju Zilina podejmuje Trencin. W tym starciu nic innego nie może być jak bramki. Gospodarze rozpoczynają przygotowania do eliminacji Ligi Mistrzów, które już za trzy tygodnie, czyli od razu trzeba szukać zgrania. W poprzednim roku ekipa zmiażdżyła rywali swoją ofensywną grą nikt nie przekroczył granicy 60 trafień a ich wynik to ponad 80 bramek zdobytych w tym ten wynik u siebie 15 spotkań 54 bramki zdobyte czyli średnio ponad cztery na mecz!!!. Nie widzę zmiany na teraz systemu gry, dominacji w ataku na krajowy podwórku. Dodatkowo to mecz towarzyski gdzie będzie zapewne mniej agresji czyli w ataku będzie więcej swobody, błędy jak to na początku przygotowań będą się odbijały na jakości w defensywie. Trencin to druga najbardziej overowa ekipa poprzedniego sezonu, również bardzo solidna w ofensywie, ale znacznie słabsza w defensywie, bardzo wysoko bronią co widzieliśmy w starciach z Legią przed rokiem przez co narażają się na ogromne problemy przy stracie piłek a robią to często bo to bardzo młody skład i im finezji w ataku nie brakuje, ale też równie często tracą piłkę szukają kombinacyjnej gry. Przed rokiem w tym samym okresie rozegrali również ze sobą gierkę towarzyską zakończoną wynikiem 2:4 dla Trencin, w lidze gdzie jest walka na poważnie bramek zdecydowanie nie brakowało 2:1, 3:0, 4:0, 5:2, 3:2 to ostatnie pięć starć. Gra towarzyska, dwie młode ofensywne ekipy to się skończy bramkami.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 4.05
Spotkanie: Houston Astros (Martes) u Oakland Athletics (Gray)
Typ: over 9.5
Kurs: 2.01
Bukmacher: LVBET.pl
Warunki wprost idealne do ofensywnej gry. Bardzo mocny wiatr na zapole, i jeden z najbardziej ofensywnych ball parków w lidze. Jeśli chodzi o zespoły to Houston 4 ofensywa w lidze (w tym 2 na wyjeździe), a Oakland w czołówce ofensywy na własnym stadionie, 4 miejsce w home runach u siebie, a warunki predysponują właśnie do tego zeby ta piłka latała dziś daleko. Jeśli chodzi o miotaczy to Martens młody chłopak, na razie 5 runów w 8IP i dziś pierwszy mecz na wyjeździe więc presja spora. Gray miał być liderem tej ekipy ale kontuzje mocno go przystopowały i na razie ERA 4.44 i przeciętnie ostatnio u siebie. Myśle, że typ nr 1 na dziś
✅101
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
son_gohan 45

son_gohan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Puchar Konfederacji
Godzina: 17:00
Spotkanie: Rosja- Portugalia
Typ: 2
Kurs: 1.92
Bukmacher: 1xbet
Ostatnio typowałem Warda jako hmm &quot;pewniak&quot;. To był dla mnie typ 10/10 i tym razem to Portugalia jest tym naprawdę silnym faworytem, który wygra z dogiem jakim jest Rosja. Oglądałem mecz Rosji z Nową Zelandią...oglądałem, ale mimo tego nie mogę powiedzieć nic dobrego o ich grze. Nie widzę aspektów którymi przewyższają Portugalczyków. Co do faworytów- naprawdę fajnie zaprezentowali się przeciwko reprezentacji Meksyku. Mało co nie wygrali, gdyby nie bramka w doliczonym czasie gry. Cristiano, czyli ten lider zespołu- biorąc pod uwagę wydarzenia z przeszłości myślałem, że bardziej na niego wpłynie ta cała sytuacja z podatkami, Realem Madryt. A po tym co widziałem jestem naprawdę spokojny o niego, jak i cały jutrzejszy mecz. Portugalia ma za sobą wszelkie dostępne argumenty na wygranie tego meczu.
✅92
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chiny
Godzina: 10:00
Spotkanie: Hangzhou Greentown-Shanghai Shenxin
Typ: Wygrana Shanghaiu
Kurs: 3.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Informacjami ze spotkan towarzyskich niestety z Wami sie nie podziele,ale ta mysle ze moge ( kolejny typ jesli kurs nie spadnie za mocno pojawi sie automatycznie keidy dodadza nowy post dnia na jutrzejszy dzien ).
Ale do rzeczy ???? Jedna i kluczowa informacja do tego spotkania-zespol gospodarzy na 90% wyjdzie na to spotkanie mieszanym skladem. Co to znaczy-mianowicie 3-4 z pierwszej 11stki,natomiast reszta to beda raczej juniorzy/rezerwowi. W przypadku gdyby zagrala 1wsza jedenastka zaklad ten nie mial by sensu,jednak przy takich potencjalnych skladach zdecydowanie mamy tutaj spore Value. Dowodem tego niech beda spadki kursow u lokalnych bukmacherow,gdzie przy wyjsciowych kursach 4+ mamy juz gdzieniegdzie 1.80-2.00. ( spadki odnotowane w przeciagu ostatnich dwoch godzin )-zdecydowanie uwazam,ze warto zaryzykowac ???? Z juniorami zespol gosci moze sobie poradzic ;)
Moja stawka: 3/10
Pomoglem? Wcisnij prosze ,,dzieki&#39;&#39;.
Typujacym i Grajacym Zycze Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
TENIS ATP HALLE TRAWA
Godzina 13.30
SPOTKANIE:Roberto Bautista-augur -Justin Brown
Typ:ilosc setow over2.5
Just 2.5
Unibet
Analiza:
W H2H 1:1 dwa mecze n.a. hardzie raz 2 sety i raz 3.
HISZPAN FAWORYTEM ? ZGADZA SIE RZETELNY ZAWODNIK GRAJACY ROWNO I CHYBA MOZNA POWIEDZIEC N.A. KAZDEJ NAWIERZCHNI GROZNY.
NATOMIAST JUSTIN TROCHE SZALONY I TROCHE NIEOBLICZALNY DO TEGO TRAWA I TURNIEJ W HALLE Eddie pokonal pierszy raz Nadala. POTEM ROWNIEZ N.A. WIMBLEDONIE.Jak dla mine tutaj powinien byc wyrownany mecz z setami p.o. obu stronnach.
kiepska analiza
(nie mówiąc o formie..)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy U21 - Dania U21
Typ: Kto więcej żółtych kartek - Dania
Kurs: 1,75
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, kolejny raz oferta mocno okrojona, mimo to udało znaleźć się w moim odczuciu bardzo interusującą pozycje, którą można pograć za grubiej. Moja propozycja na dziś dotyczy jednego z dwóch zaplanowanych spotkań na Mistrzostwach Europy U21 pomiędzy murowanym faworytem do wygrania reprezentacji Niemiec, która w swoich szeregach ma mnóstwo utalentowanych młodych chłopaków grających w największych klubach, a reprezentacją Danii. Na tą chwilę Niemcy zasiadają w fotelu lidera po pokonaniu w meczu otwarcia 2:0 Czechów, tuż za nimi czają się Włosi który tym samym wynikiem pokonali reprezentację Danii. Dlatego ten mecz będzie bardzo istotny dla Duńczyków którzy jeśli dzisiaj ulegną pożegnają się z turniejem, a wygrać będzie piekielnie trudno ale na pewno podejmą takie ryzyko. Gram tutaj opcje związaną z żółtymi kartkami, gdyż reprezentacja Niemiec nie łapie ich praktycznie wogóle, bo rzadko się zdarza żeby to oni gonili wynik i wymuszali faule. Tym bardziej, że mecz jest niezwykle istotny dla Duńczyków którzy przy nie korzystnym wyniku na pewno będą dyskutować i faulować reprezentantów Niemiec. Warto dodać że w pierwszym meczu przeciwko reprezentacji Włoch złapali dwa kartoniki, więc nie wierzę że w meczu o życie zagrają czysty futbol bez kartek. Polecam zagranie tej opcji po fajnym kursie który obecnie widnieje na Fortunie.
⛔100
 
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis/Londyn Aegon Championships/ gra podwójna R16
Godzina: 13:30
Spotkanie: F.Lopez/M.Lopez vs R.Harrison/M.Venus
Typ: wygrana R.Harrison/M.Venus
Kurs: 2,05
Bukmacher: iforBet
Analiza:
Wczoraj pięknie wszedł dokładny wynik w tenisie po kursie 4.0 więc dziś poprawiamy również tenisem. Tym razem niezwykłe spotkanie deblistów w londyńskim turnieju ATP 500. Spotkanie jest na tyle ciekawe gdyż w walce o ćwierćfinał grają ze sobą 2 naprawdę dobre ekipy – F.Lopez/M.Lopez vs R.Harrison/M.Venus. W pierwszej parze gra niezwykły F.Lopez, który wczoraj w singlu pokonał Wawrinkę. Zaliczył 2 długie sety więc porządnie ograł się na trawie ale jest też zmeęczony. Z drugim Lopezem tworzą mocną parę deblistów. Ich rywale Harrison/Venus to mega wymiatacze deblowi. Ich ostatnie sukcesy to wygrana Roland Garrosa 2017 i wygrana w Estorii/Portugalia ATP250. Wszystko zaledwie w maju tego roku więc to świadczy o wysokiej formie. Mimo iż buki jako faworytów delikatnie lepiej stawiają parę hiszpańską, ja obstawię odwrotnie, na zwycięstwo Triumfatorów Paris Open. Myślę, że F.Lopez po zwycięstwie nad Wawrinką uwierzył, że może wygrać turniej w singlu i na tym się skupi. Analogicznie odpuści debla i będzie grał na 50% zbierając siły na jutrzejszego singla.
Powodzenia.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera B Nacional
Godzina: 20:30
Spotkanie: Boca Unidos - San Martin de Tucuman
Typ: X2
Kurs: 1,41
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w Argentynie. Tabela na początek:

Boca Unidos na własnym stadionie do tej pory odniósł 7 zwycięstw, 3 remisy i 8 porażek, natomiast goście na wyjazdach mają bilans 5 zwycięstw, 6 remisów i 7 porażek. Początkowo chciałem tutaj typować gołą 2 ale trochę się obawiam, że może paść stąd podpieram ten typ i typuję na X2. Gospodarze są w dołku i od 5 spotkań nie wygrali a 4 ostatnie mecze kończyły się ich porażką. Myślę, że dzisiaj nadal się nie przełamią i meczu nie wygrają, bo zagrają z solidnym rywalem a do tego Boca Unidos na to spotkanie jest poważnie osłabione.
Absencje w Boca Unidos:
obrońca Villoldo (10 spotkań rozegranych w tym sezonie), pomocnicy Herrera (30 spotkań rozegranych w tym sezonie, 1 gol na koncie), Ramirez (23 spotkania rozegrane w tym sezonie) i Rios (21 spotkań rozegranych w tym sezonie) i napastnik najlepszy strzelec w drużynie Nieto (21 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie)
Absencje w San Martin
obrońca Catalan (34 występy w tym sezonie)
Boca Unidos ma ostatnio problemy ze zdobywaniem goli a dzisiaj zagra bez swojego najlepszego strzelca więc tym bardziej będzie trudniej coś zdobyć. Goście mają dobrych napastników takich jak Lentini czy Quiroga ale nie jestem do końca pewny czy stać ich dziś na zwycięstwo stąd taki typ. Myślę, że goście tego meczu nie przegrają i typ X2 to tutaj dobre rozwiązanie. Kto lubi ryzykować może spróbować tutaj postawić na zwycięstwo San Martin.
✅41
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / MME - U-21
Spotkanie : Czechy : Włochy
Godzina 18:00
Typ : Czerwona kartka w meczu / tak
Kurs : 4.60
Bukmacher : Unibet
Czesi jeżeli chcą się jeszcze liczyć w walce a awans to muszą to spotkanie wygrać w innym przypadku pozostanie im do rozegranie jeszcze jeden mecz , Włosi są uważani za faworyta i chyba tak jest bo powinni dziś skasować komplet pkt , ogólnie grupa ciekawa bo Niemcy i włosi uważani za faworytów , obie też te drużyny wygrały w identycznym stosunku 2:0 swoje pierwsze mecze i może być tak iż bilans bramek będzie brany pod uwagę stąd też myślę że Włosi dziś powinni postarać się o parę bramek i nie stracenie żadnej , no ale mój typ idzie w czerwona kartkę , nie mam informacji co do tego kto będzie sędziował stąd uważam że spotkanie powinno obfitować w faule , w meczu Czechów z Niemcami kiedy Niemcy wyszli na prowadzenie to gra u Czechów byłą dosyć ostra co zostało ukarane dwoma żółtkami dla nich dlatego liczę że i w dzisiejszym meczu możemy mieć podobny scenariusz gdy Włosi strzelą jako pierwsi to gra się może zaostrzyć i o czerwień może nie być ciężko , tak to przynajmniej widzę !
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Rosja-Portugalia
Typ: 2/obie drużyny strzelą gola
Kurs:
3,8
Bukmacher:
Fortuna
Witam. Wczorajszy typ wszedł i dzisiaj mam dla Was równie ciekawą opcje - mianowicie spotkanie Rosji z Portugalią w Pucharze Konfederacji. Jest to druga kolejka tego turnieju.
Gospodarze liderują w tabeli po zwycięstwie z Nową Zelandią, a Portugalia po dość pechowym remisie z Meksykiem plasuje się na drugim miejscu. Meksyk dzisiaj w zasadzie może dopisać sobie trzy punkty w starciu z Nową Zelandii, więc Ronaldo i spółka muszą wygrać jeżeli poważnie myślą wyjściu z grupy, remis lub porażka znacznie skomplikuje ich sytuacje. Nie da się ukryć, że na papierze Portugalia jest zespołem zdecydowanie lepszym, co mam nadzieje dzisiaj udowodnią. Rosja gra jednak przed własną pubolicznością, więc sądzę, że wcisną chociaż jedną piłkę do siatki. Ja dzisiaj idę bardziej ryzykowanie i gram na drużynę z Półwyspu Iberyjskiego oraz BTTS, ale dla osób które nie są ryzykantami polecam zagrać czystą 2 po kursie 1,95 (również Fortuna).
Powodzenia!
Jeśli pomogłem, albo spodobał Ci się mój typ to kliknij &quot;dzięki&quot;.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? ATP Halle
17:00
Haase R. - Thiem D.
Haase R. +1,5 seta
2,40 W Unibet

H2H 1:2 z lat 2014-2017, w dwóch meczach Robin Haase urwał seta. Na to samo liczę i tym razem, choć dobre wiem, że Thiem to uniwersalny zawodnik na każdą nawierzchnię to jednak chyba nie ma co ukrywać, że na trawie czuje się chyba najgorzej ze swoim stylem gry.
Rok temu niezłe wyniki zrobił na zielonych kortach, jednak tutaj jedno przełamanie może załatwić sprawę, a kto jak kto to Haase jest dość doświadczonym zawodnikiem. Nie jest to pewniaczek, ale dużo ostatnio mieliśmy niespodzianek w ATP np. Murray, Raonic.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom