>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.07.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 21. Lipca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - International Champions Cup
Godzina:03:30
Spotkanie: Manchester City - Manchester Utd
Typ: 1:1 DW
Kurs: 5.25
Bukmacher: forBet
Analiza:
Tego typu mecze najlepszych europejskich zespołów, rozgrywane po za kontynentem, mają być gratką dla kibiców, mają być zacięte no i przede wszystkim z golami. Dlatego też uważam, że podobnie jak w niedawnym meczu Romy z PSG czy Bayernu z Arsenalem, spotkanie to zakończy się wynikiem 1:1 i rzutami karnymi. Drużyna MC nie rozegrała jeszcze żadnego oficjalnego meczu towarzyskiego, natomiast zespół MU zdążył już na terenie USA pokonać miejscowe ekipy: Los Angeles Galaxy 5:2 (16.07) oraz Real Salt Lake 2:1 (18.07).
Uważam, ze w tym meczu nie ma zdecydowanego faworyta, więc spotkanie pozostanie nierozstrzygnięte a w prezencie dla kibiców padnie po jednej bramce. Jak wyczytałem będzie to historyczne wydarzenie, ponieważ będą to pierwsze derby tych drużyn z Manchesteru po za granicami Wielkiej Brytanii. Samo spotkanie ma być uczczeniem pamięci ofiar zamachu terrorystycznego, jaki miał miejsce 22 maja tego roku. Według mnie to również świadczy o tym, że mecz skończy się sprawiedliwym remisem. Wszystkim grającym jak zwykle powodzenia!
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków – Termalica B-B
Typ: Drużyna 1. Liczba goli – over 1.5 (Wisła Kraków over 1.5 bramki )
Kurs: 1.87
Bukmacher: LVbet
Analiza:
Wisła pokazała w pierwszym meczu naprawdę bardzo dobrą piłkę, szczególnie pierwsza połowa w ofensywie wyglądało bardzo dobrze. W drugiej już bardziej skupieni na defensywie gdzie też zagrali solidne zawody. Ten Hiszpański zaciąg zdał przynajmniej w tym meczu egzamin szczególnie nowy napastnik Lopez pokazała klasę, do tego widać że Brlek jest świetnie dysponowany i już z kolegą z ataku świetnie się rozumie. Naprawdę Wisła w ofensywie ma dużo kreatywności i pomysłu, a moim zdaniem zresztą o tym samym mówi Ramirez każda kolejka powinna wyglądać jeszcze lepiej. Trzeba też wspomnieć że Wisła nie mająca rewelacyjnego poprzedniego sezonu u siebie była twierdzą tylko dwie porażki, trzy remisy i dziesięć zwycięstw tylko Lechia w etapie zasadniczym punktowała w domu częściej, do tego była to bardzo skuteczna gra w przodzie a w tym sezonie w ofensywie ekipa z Krakowa ma większy potencjał i będzie chciała mocno rozpocząć przed swoimi kibicami i zagrają bardzo intensywnie i wysoko od pierwszego gwizdka. Do tego mają rachunek do wyrównania z Termalicką która ich w ostatnim meczu sezonu tutaj pokonała. Co do gości to b ę dzie moim zdaniem kandydatem do spadku, mnie kompletnie nie przekonują te ruchy na ławce, skończywszy na Rumaku. To jest moje zdanie ale ten trener i jego ekipy nie maja stylu i charakteru. Do tego wszystkiego defensywa trochę na nowo do poskładania odeszli Guilherme, bramkarz Pilarz, Osyra, kontuzja wyklucza Szarka. No i w grach kontrolnych nie było szału patrząc na rywali przegrana z Rakowem 1:2, remis z Stal Mielec 1:1, GKS 0:0 i wygrana 5:1 z Łęczna ale Górnik totalnie rozbity Przyjście Śpiączki oraz Piątka to naprawdę bardzo solidne wzmocnienia w ofensywie i akurat ta formacja dla mnie wygląda personalnie lepiej niż w zeszłym sezonie. Co do meczu inauguracyjnego u siebie z Jagiellonią to nie było dobrze rywal było widać ze zmęczony meczem pucharowym i na tym się skupiający robi jedną akcję po które ma karnego, tempo meczu nie było dobre i w takim obrazie gry Termalica sobie nie radziła mając problemy z zatrzymywaniem kontr. Dziś musza się spodziewać większej intensywność i mnóstwa problemów w defensywie bo Wisła będzie mocno naciskać. Po za tą porażką na koniec sezonu 1:2 i pierwszym meczem tych ekip w historii za każdym razem Wisła trafiała do bramki przynajmniej dwa razy.
⛔100
 
B 0

brudnyhary

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Gold Cup - Play Offy
Godzina: 4:30
Spotkanie: Meksyk - Honduras
Typ: Meksyk (handicap 0:1)
Kurs: 2.47
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Honduras w Gold Cup radzi sobie w kratkę. Przeszła do ćwierćfinałów z klasyfikacji drużyn z 3 miejsca. Na 3 mecze zdobyła 4 pkt i bilans bramkowy 3-1. Meksyk natomiast zajął 1 miejsce w grupie C pokonując Salwador (3-1), Curacao (0-2) i remisując z Jamajką (0-0). Zdobył 7 pkt z bilansem 5-1. Mój typ opieram o H2H. Myślę, że spotkanie zakończy się wynikiem 2:0 dla Meksyku.
&quot;Z fartem&quot; !
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-polska ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: wisla-termalika
Typ: wisla -1,5
Kurs: 3.1
Bukmacher:unibet
Analiza:
do typu wybralem moja ulubiona lige-nasza kochana ekstraklase.obstawiam wygrana wisly dwoma bramkami bo to co widzialem w pierwszych meczach to typ powinien byc mozliwy do wygrania,a kurs palce lizac.podopieczni kiko ramireza z pogonia swietnie wygladali w grze do przodu-wyroznial sie brlek i nowy gracz carlitos.termalika ze srednio dysponowana jaga wygladala slabo-rzadnego zgrania,obrona szalu nie robi i gra dlugimi niecelnymi podaniami,dla wisly bedzie to woda na mlyn,jesli gracze wisly wyzej wymienieni zagraja tak jak z pogonia i swoje zrobi boguski i malecki to srodek pola bedzie zdominowany przez krakowian i akcji do zdobycia gola bedzie mnostwo.kto stawia wysokie kursy to polecam ten typ-zycze wygranych i pozdrawiam
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Gold Cup
Godz: 04:30
Spotkanie Meksyk-Honduras
Typ: Meksyk -1.
Kurs 2.55
Buk forBet
Analiza Faza Play-Off pucharu Gold Cup, Meksyk , który wygrał swoją grupę zmierzy się tutaj z reprezentacją Hondurasu, Meksyk jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa bowiem ostatnio jest w niezłej formie pomimo tego że nie gra takim składem jak na pucharze konfederacji , jest zespołem poukładanym i moim zdaniem znacznie lepszym niż ekipa Hondurasu, który w swojej grupie zajął 3 miejsce i awansował do dalszych gier. Meksyk w ostatnich kilku latach tylko 1 raz został pokonany przez Honduras, poza tym prawie zawsze wygrywał lub remisował z nimi , myślę że w tym meczu od samego początku do końca będzie kontrolował to spotkanie , obie ekipy spotkały się ze sobą 09.06.2017 wtedy Meksyk nie dał żadnych szans ekipie Hondurasu wygrał 3:0 Honduras nie potrafił stworzyć sobie praktycznie ani jednej dogodnej sytuacji w 90 minut a do tego nie oddał celnego strzału na bramkę , więc myślę że w dniu jutrzejszym będzie podobnie, stawiam tutaj na dokładny wynik 2:0 po 90 minutach tej rywalizacji.
Powtórzony typ
⛔100
 
M 62

marcinb121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Gold Cup - Play Offy
Godzina: 4:30
Spotkanie: Meksyk - Honduras
Typ: X2
Kurs: 2.31
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Meksyk na tym turnieju jak na razie nie zawodzi, zwycięstwo w grupie, pomimo tego że gra drugi skład. Honduras awansował z 3 miejsca. Statystyki przemawiają za Meksykiem, który obok USA jest zawsze faworytem w Gold Cup. Uważam że drugi skład w końcu będzie miał słabszy dzień i nie uda się wygrać w regulaminowym czasie gry. Stawiam na remis 1-1. Kursy na Honduras powoli spadają.
⛔100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Kobiety u20
Godzina:03:00
Spotkanie: Rosja u20-Brazylia u20
Typ: Brazylia
Kurs:4.10
Bukmacher: forBet
Analiza:Hola hola taki kurs na Brazylijki które ostatnio słabo sie spisują.Forbet zdecydowanie przecenia Rosjanki w porównaniu np do totolotka to tam kursy są wystawione 1,50-2,25 a nie 1,18-4.10 warto więc zaryzykować.Rosjanki w tym roku na 8 spotkań same 8 zwycięstw gdzie przegrały tylko 5 setów co robi wrażenie.Rosjanki spokojnie ograly 3;0 Polki i pokonały reprezentantki Turcji 3;1.Jeżeli chodzi o Brazylijki to porażka z naszą reprezentacją 3;0 i Turcji 3;1 i zostanie im już tylka walka o miejsca 5-8 jeżeli chodzi o Rosjanki to mają zapewnione play-offy czyli są już blisko zapewnienia sobie medalu.Dla obu ekip to mecz o pietruszke ale reprezentantki Brazylii bedą podrażnione ostatnimi porażkami i brakiem gry o strefe medalową ugryzą i postawią sie Rosjankom będącym w znakomitej formie.Kurs ten biore z pocałowaniem ręki.Obie reprezentacje spotkały sie dotychczasowo 2 krotnie i 2 razy górą były Brazylijki.Chce jeszcze dodac ze są to reprezentacje kobiet do lat 20 i nie cieżko tu o jakąs sensacje.Każda passa zwycięstw sie musi kiedys skonczy i licze ze to bedzie wlasnie dzis.Powodzenia
⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-polska ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sandecja - Arka Gdynia
Typ: Sandecja -1 azjan
Kurs: 3.6
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nie będę kłamał że fascynowałem się pierwszą ligą w mienionym sezonie i jestem wielkim fanem, któregoś zespołu ale Sandecja patrząc na to, że zapewniła sobie mistrzostwo kilka kolejek przed końcem budzi mój podziw. Patrząc na statystyki też można łatwo zauważyć, że jest to zespół bardzo mocny u siebie. Na 20 ostatnich meczów u siebie 2 przegrała 4 zremisowała 14 razy wygrała co jest świetnym wynikiem. Natomiast Arka na wyjazdach aż 8 razy przegrała do tego ma ważny mecz w superpucharze z dogrywką w nogach. W mojej opinii jest duża szansa że kurs jest warty świeczki.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna- Rosja - Premier League
Godzina : 18:30
Spotkanie : Anzhi.M vs Amkar Perm
Typ : Amkar
Kurs : 3,3
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Drugie spotkanie rosyjskiej Premier.
Oba zespoly przegraly swoje inauguracyjne spotkania.Gospodarz Anzhi wysko u siebie z CSKA Moskwa 3:1.W druzynie w najblizszym spotkaniu nie wystapia z powodu kontuzji obroncy Tetrashvili, Udalyi,pomocnik Chaykovski jak widac jest to spore oslabienie tego zespolu.Z druzyna gosci spotykali sie 13 razy z tego 5 spotkan wygrali 4 remisowali i 4 razy zostali pokonani.W dniu dzisiejszym czeka ich ciezkie spotkanie jak powiedzial ich trener A.Grigoryan.
Druzyna gosci Amkar swoj pierwszy mecz inauguracyjny przegrala na wyjezdzie 1:0 z Akhmat Grozny.Na dzien dzisiejszy nie ma w zespole kontuzji i tu upatruje ich zwyciestwo.W ich druzynie wystepuje nasz zawodnik Janusz Gol.Amkar to solidny zespol nie tracacy duzo bramek w meczu jak i ich nie zdobywajacy zbyt wiele.Licze jednak ze druzyna sie zmobilizuje i rozstrzygnie to spotkanie na swoja korzysc
pozd.i powodzenia
⛔100
 
pieknylolo 3

pieknylolo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska, Ekstraklasa
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków Termalica B-B
Typ: 2:1 DW
Kurs: 9.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wisła po udanym starcie i wygranej z pogonią na pewno wyjdzie w formacji ofensywnej przeciwko termalice i będzie chciała zdobyć jak najszybciej przewagę aby kontrolować spotkanie, chodź termalika to zespół nieprzewidywalny co pokazali w poprzednim sezonie zajmując miejsce w grupie mistrzowskiej. Ogólnie mój typ to wygrana wisły oraz obydwie drużyny strzelą, opieram go o statystyki obydwu drużyn, ale wole zaryzykować i stawiam 2:1 bo kurs jest całkiem fajny i możliwy do wejścia.
⛔100
 
kamasutra10 573,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Pilka Nozna, Serbia - Super Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Vojvodina Novy Sad - Cukaricki Belgrad
Typ: Cukaricki win / over 1.5 gola w meczu
Kurs: 3.70
Bukmacher: : iforBet
Analiza :

Początek ligi w Serbii. Wybrałem ten mecz gdyż wietrzę tutaj małą niespodziankę w postaci zwycięstwa gości. Vojvodina to specyficzny klub w którym nie łatwo sie pracuje jako trener. Przekonali sie o tym Ivanovic , Veselinovic , Batak czy obecny Vanic . Trzej pierwsi przepracowali mniej jak połowę sezonu co nawet na standardy Vojvodiny która jest znana z szybkich roszad jest rzeczą nienormalną.Obecny szkoleniowiec też nie ma zbyt pochlebnej opinii ponieważ wyleciał w ubiegłym sezonie z ligi z ekipą Metalac , więc mocno patrzy mu się na ręce. Do tego dochodzi nie najlepszy moment jesli idzie o sytuacje i atmosferę w klubie. Gospodarze odpadli dosyć szybko z el. LE . w poprzedniej rundzie musieli uznać wyższość Rużemberoka co nie spodobało się fanom , w efekcie czego doszło do spięcia z kilkoma piłkarzami. Najbardziej zdegustowany całym zajściem Trujic zapowiedział że zgłosi klub do sądu , co z kolei spotkało sie z ostrą reakcją jednego z dyrektorów klubu. Vuković bo o nim mowa był inicjatorem odsunięcia Trujica od składu. Generalnie współpraca na linii trener - piłkarze - zarząd klubu układa się bardzo słabo.
Cukaricki w trochę innej sytuacji. Na ławce trenerskiej nowy szkoleniowiec Lalatovic który jeszcze w czerwcu prowadził reprezentację Serbii na rozgrywanych w Polsce ME U21 , jednak szybko odpadł z turnieju. Jednakże wyżej wymieniony spędził w przeszłości 13 miesięcy w Vojvodinie znając dobre i złe strony drużyny co w dzisiejszej konfrontacji może mieć znaczenie. Cel jaki mu postawiono to powrót do Europy czyli pozycja w lidze gwarantująca udział w kwal LE . Mimo niepowodzenia w opisanych wyżej ME U21 , uważam że ma on więcej doświadczenia i charyzmy niż jego odpowiednik w Vojvodinie. Dysponuje także lepiej poukładanym w tym momencie zespołem , cieszy się zaufaniem zarządu i piłkarzy no i ma do dyspozycji kilku doświadczonych zawodników z obyciem międzynarodowym jak Ozegovic , Drinic czy Kajevic. Łącząc wszystkie opisane fakty uważam że stać ekipę gości na wywiezienie 3 pkt. , choć w ubiegłym roku trzykrotnie przegrywała w tej konfrontacji , ale sytuacja po obydwu stronach była nieco inna.
Oczywiście opcja Cukaricki win @ 2.70 lub Cukaricki DNB @ 2.0 do gry.....
⛔100
 
A 22

adamjsk7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-polska ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: wisla-termalika
Typ: under 2,5
Kurs: 1.98
Bukmacher:Unibet
Analiza
Krótko i na temat, Termalica jedzie do Krakowa z nastawieniem, żeby nie przegrać meczu. Czyli ustawi autobus przed polem karnym i będzie czekać na kontry. Wisła nie jest drużyną, która lubi grać atak pozycyjny sam Kiko Ramirez stwierdził, że zespół nie jest w optymalnej formie. Myślę, że under po takim kursie warty zagrania aczkolwiek jest Ekstraklasa i wszystko jest tu możliwe.
✅98
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France - 13. Etap: Embrun - Salon-de-Provence. 222,5 km
Godzina: 12 :30 CET
Spotkanie: Cimolai, Davide - Sabatini, Fabio
Typ: Sabatini, Fabio
Kurs: 2,80
Bukmacher: unibet
Analiza:

Nie wiem czemu takie faworyzowanie Cimolaia. Przecież FDJ przetrzebione niemiłosiernie, jedzie ich tylko 3 z 9, najpierw wycofał się chory Demare, potem cały jego pociąg, który próbował go doprowadzić do peletonu ale przekroczył limit czasu, a wczoraj jeszcze Pinot out. Swoją drogą, co za idiotyczna i krótkowzroczna decyzja ekipy. Faktem jest, że Cimolai będzie dzisiaj osamotniony na finiszu, jeśli w ogóle się do niego zbierze, co nie było regułą, bo do tej pory raz w top10. Etap pagórkowaty, więc również niełatwy dla sprinterów. Sabatini to główny rozprowadzacz Kittela, który nawet jako pomocnik potrafił plasować się w okolicy 20 miejsca, czyli niewiele gorzej niż Cimolai jako pierwsza opcja. Teraz po wycofaniu się Kittela Quick-Step powinien jechać właśnie na Sabatiniego, ekipa też nie w komplecie, ale jednak Bauer, Stybar, Vermote czy Brambilla to solidne wsparcie na finiszu. Dlatego nie widzę powodu by aż tak faworyzować sprintera FDJ.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU KOLARSTWO
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
trepas 108

trepas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-polska ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sandecja - Arka Gdynia
Typ: 1.druzyna ilosc rz.roznych 5,5+
Kurs: 2,02
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Sandencja jest naprawdę mocnym zespołem i uważam, że dzisiaj będą kontrolować przebieg spotkania od początku do końca i nie zagrają tak defensywnie jak w spotkaniu z Lechem Poznań. Liczę na ciągły atak ze strony gospodarzy i na to, że wykorzystają to, że mają bardzo wybieganych zawodników szczególnie skrzydłowych co według mnie doprowadzi do dużej ilości rożnych dla gospodarzy. Typ na pewno jest trochę ryzykowny, bo w końcu są to rożne natomiast kurs jest naprawdę spory jak na coś co ma naprawdę spore szansę na powodzenie ze względu właśnie na to, że często grają oni długie piłki na skrzydła, gdzie boczni pomocnicy próbują ją dośrodkować. Arka natomiast lubi zagrać defensywnie i poniekąd liczę dzisiaj na to, że zamkną się na swojej połowie a Sandencja będzie dobijać się do bramki na wszystkie możliwe sposoby &quot;zalepiając&quot; przy tym mój typ na rożne. W ostatnim spotkaniu z Lechem uzyskali 4 rzuty rożne co nie jest złym wynikiem patrząc na to, że nie byli oni faworytem oraz zagrali bardzo defensywnie, byli wycofani, a dzisiaj myślę, że będzie zupełnie odwrotnie dlatego polecam wam zagrać ten typ i życzę powodzenia.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sandecja - Arka Gdynia
Typ: Arka Gdynia
Kurs: 3,32
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dobry początek obu ekip. Arka zgarnęła komplet w meczu ze Śląskiem, a Sandecja urwała punkt w trudnym meczu z Lechem i to na stadionie w Poznaniu.
Widziałem, że wyżej skłaniano się w stronę Sandecji, ja jednak pójdę w ekipę „przyjezdnych”. Pamiętajmy, że mecz ten rozgrywany jest w Niecieczy, więc nikt nie gra na swoim stadionie.
W moim osobistym odczuciu Arka prezentuje się dosyć solidnie. Zdobycie Superpucharu też o czymś świadczy. Morale w tej ekipie również świetne. Z pewnością będą chcieli sięgnąć po drugie zwycięstwo z rzędu.
Sandecja z pewnością będzie „gryzła trawę” i starała się wykorzystać sytuacje, możliwe, że tak jak pisano wyżej to ona będzie prowadziła spotkanie, jednak nie zapominajmy o bardzo ważnej rzeczy – mianowicie wychodzenie Arki do kontr. ;) Kurs jest bardzo dobry i to także on jest kolejnym czynnikiem, który skłoni mnie do zagrania tego typu ;)
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia
Typ: Sandecja
Kurs: 2.41
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Sandecja zadebiutowała bardzo dobrze w Poznaniu remisując z tamtejszym Lechem 0-0, a Arka wygrała u siebie 2-0 ze Śląskiem. Sandecja w tym sezonie będzie grała na stadionie w Niecieczy, czyli można powiedzieć, że będą grali tylko mecze na wyjeździe z tego względu że w Nowym Sączu jest budowany nowy stadion na którym będzie występować Sandecja. W poprzednim meczu biało-czarnych 2 świetne sytuacje miał Majewski, żeby strzelić Sandecji gola, jednak świetny w tamtym meczu bramkarz Sandecji bronił każdy strzał i został zasłużenie piłkarzem meczu. W Gdynii znacznie lepiej spisała się Arka od Śląska co było spowodowane głównie tym że Śląsk ma bardzo dużo w składzie nowych zawodników którzy muszą dopiero nauczyć się grać z nowym zespołem. Arkowcy są w świetnej formie, ale za niedługo grają 3 rundę eliminacji do Ligi Europy z Midtjylland, więc jeśli sobie jeszcze nie odpuścili to na pewno zagrają ostrożnie z Sandecją. Natomiast Sandecja myślę, że przy tak dogodnej sytuacji pokona drużynę z Gdynii mimo, że obie drużyny grają na wyjeździe i Arka przygotowuje się do eliminacji biało-czarni powinni wykorzystać ten atut i pokonać Arke.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata U21
Godzina: 17:00
Spotkanie: Hiszpania - Burkina Faso
Typ: Hiszpania powyżej 47,5
Kurs: 1,82
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Mecz pomiędzy Hiszpanią a najgorszą drużyną tych mistrzostw, hm.. najgorszą to może za mało, ta drużyna odstaje bardzo dużo, widać po wynikach.
Hiszpania póki co 2 spokojne wygrane, dziś zapewne 3 wygrana - 29:21 z Brazylią oraz 31:26 z Rosją. Dziś pewnie więcej zagrają zmiennicy ale nic to nie zmienia.
Burkina Faso póki co 2 porażki wysokie - 17:50 z Tunezją i 20:48 z Macedonią.
Powiedzieć, że Burkina Faso ma słabą obronę to tak jakby nic nie powiedzieć... W ataku często gubią piłki co daje okazję a nawet bardzo dużo okazji do kontrataków i dziś Hiszpania, która ma bardzo dobrą i twardą obronę to będzie co rusz wykorzystywała... Zmiennicy będą chcieli się pokazać na kogo trener może stawiać więc pewnie wola walki i ambicja będzie nawet dużo większa niż podstawowy skład. No i może jakiś rekord? Może będą chcieli pobić ten rekord 50 bramek rzuconych przez Tunezję, kto wie.
Nie ma innej opcji niż pogrom.
Powodzenia.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni, Singiel: Gatineau (Kanada), twarda
Godzina: 19:30
Spotkanie: Denis Shapovalov - Thomas Fabbiano
Typ: 1
Kurs: 2,06
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na dzisiaj wybieram to spotkanie tenisowe z challengera rozgrywane w kanadyjskim Gatineau. Jest to spotkanie ćwierć finałowe w tym turnieju. W poprzednich rundach Shapovalov ograł Kanadyjczyka Bestera 2-1 (6-3 , 3-6 , 6-3) i Australijczyka Purcella 2-0 (6-1 , 6-2). Fabbiano z kolei w swoim pierwszym spotkaniu ograł Australijczyka Jasika 2-1 (0-6 , 6-1 , 6-1) a następnie pokonał Amerykanina Bangoura 2-0 (7-5 , 7-6). Obaj panowie radzą sobie na nawierzchni twardej i lubią na tym podłoży grać. Fabbiano wygrał 5 turniejów challengerowych w swojej karierze i właśnie wszystkie na nawierzchni twardej z czego 3 w tym roku a więc jest w całkiem niezłej dyspozycji. Shapovalov jest dużo młodszym tenisistą i on póki co aż takich osiągnięć nie ma ale wygrał już jeden turniej challengerowy w tym roku w kanadyjskim Drummondville a na turnieju w meksykańskiej Guadalajara doszedł do finału, gdzie uległ Bośniakowi Basiciowi i oba te turnieje też były o nawierzchni twardej a więc też całkiem przyzwoicie w tym roku się prezentuje. Do tego w tamtym roku wygrał turniej na hardzie z seri Futures w Memphis i w tym roku właśnie w Gatineau, gdzie teraz obaj ze sobą się zmierzą w tym challengerze. Denis dobrze się tutaj czuje, w tamtym roku dochodził tutaj do półfinału, gdzie przegrał z Francuzem Millotem 0-2, no i w tym roku o czym już wspomniałem wygrał zawody futures tutaj. Stawiam w tym spotkaniu na Kanadyjczyka, bo on zagra u siebie a na turniejach w Kanadzie dobrze się prezentuje i zwłaszcza tutaj w Gatineau dobrze gra. Myślę, że jest w stanie przynajmniej wyrównać swój wynik z ubiegłego roku i awansować do półfinału. Fabbiano będzie trudnym rywalem ale Danis jak najbardziej jest w stanie tego rywala pokonać zwłaszcza tutaj w Kanadzie. Obaj panowie spotkali się ze sobą na korcie już raz i miało to miejsce w tym roku na turnieju trawiastym w Nottingham, gdzie wygrał Włoch 2-1 (6-4 , 6-7 , 6-3). Teraz pora na rewanż i myślę, że będzie to rewanż udany dla Shapovalova, bo on tutaj po prostu czuje się wyśmienicie i to na jego zwycięstwo stawiam w tym spotkaniu.
✅106
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Kwalifikacje MŚ Mężczyzn
Godzina: 20:00
Spotkanie: Niemcy - Estonia
Typ: 1 set ilość punktów - powyżej 45,5
Kurs: 1,7
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. Dzisiaj znowu siatkówka i znowu Estonia. Dwa ostatnie typy trafione, dały trochę zarobić więc idę za ciosem. Dla Niemców to mecz o wszystko, porażka w pierwszym meczu z Hiszpanią mocno skomplikowała im sytuację i druga porażka może przekreślić ich marzenia o wyjeździe na Mistrzostwa Świata. Wczoraj Niemcy wygrali ze Słowacją 3:0 i w każdym secie linia 45,5 została pokryta. Nie grają może rewelacyjnie ale dzisiaj z nożem na gardle, żeby powalczyć z Estonią muszą zagrać najlepiej jak potrafią. Estonia wczoraj wygrana z Hiszpanią 3:0, pierwszy set do 22 więc linia z typu pokryta. Spodziewam się dzisiaj bardzo zaciętego spotkania, zwłaszcza w pierwszym secie który przeważnie jest bardzo wyrównany i po troszku daje małą przewagę psychologiczną w dalszej części meczu. Stąd typ powyżej 45,5 punkta w pierwszym secie, myślę że do końcówki seta będzie walka punkt za punkt o zwycięstwo.
✅70
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom