>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.08.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 21. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
R 1

rahim84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Serie A
Godzina: 00:00
Spotkanie: Palmeiras-Chapecoense
Typ: gol w obu polowach Palmeiras
Kurs: 2.2
Bukmacher: STS
Analiza:problemy kadrowe gości oraz ostatnie wyniki nie napawaja optymizmem.Gospodarze z kolei zajmuja 4 miejsce ze strata 3pkt do 3 w tabeli Santosu i tym samym utrzymania kontaktu z czołówką.Zdecydowanie gospodarze wykorzystają nie najlepszy okres gości i postrzelają sobie stawiam na bramke w obu polowach Palmeiras.
⛔ 100 Nieprawidłowy bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Zagłębie-Wisła
Typ: 1/1
Kurs 4.15
Buk Unibet
Analiza: Zagłębie Lubin na swoim stadionie podejmowało będzie ekipę Krakowskiej Wisły, gospodarze moim zdaniem są delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grać będą na swoim stadionie do tego w tym sezonie miedziowi nie przegrali ani jednego spotkania, wygrali 3 razy zanotowali 2 remisy i są w tym momencie na 4 pozycji w ligowej klasyfikacji. Goście natomiast w 5 dotychczasowych spotkaniach zanotowali 4 zwycięstwa oraz 1 porażkę, mają jeden punkt więcej niż ekipa gospodarzy, tym bardziej spotkanie to zapowiada nam się niezwykle ciekawie pod każdym względem, bowiem ekipa gospodarzy na swoim stadionie nie przegrała meczu od kwietnia roku bieżącego roku, Wisła natomiast na wyjazdach gra trochę gorzej niż na własnym stadionie ,ale bramki strzelać potrafi, ja sądzę że w tym spotkaniu również zobaczymy sporo bramek bowiem od 2009 roku an tym stadionie obie ekipy zagrały ze sobą 7 spotkań i w każdym z tych spotkań wpadało minimum 4 bramki, myślę że tutaj będzie podobnie, liczę na wygraną zespołu gospodarzy 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji, myślę że będzie to ofensywne spotkanie z obu stron...
✅ 315
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Zagłębie-Wisła
Typ: Over 2.5
Kurs 1.88
Bukmacher: LVBET

Gram na to spotkanie over.
Zagłębie 3 mecze u siebie - 2 ligowe oraz pucharowy.
Wygrane derby 1:0 i gra w &#39;10&#39; około 45 minut, wygrana z Pogonią 3:0, a w pucharze, 2:1 z poprzednim vicemistrzem Polski - Jagiellonią.
Zagłębie wygląda dobrze w defensywie, popełniają oczywiście błędy, jednak póki co mają szczęście, żaden z błędów nie został wykorzystany. Bramkarze grają pewnie, obrona stabilna, zobaczymy jutro jak poradzi sobie z ofensywą Wisły ta obrona. SFG to największa broń, ale też i problem Zagłębia, po straconych punktach z Niecieczą, bramkarze już są na to wyczuleni.
Wisła na wyjeździe strzela bramki, strzeliła 2 bramki w Zabrzu, 2 w Szczecinie, gol w wygranym spotkaniu z Płockiem.
Odchodzi Brlek, jego miejsce na prawej stronie zajmie zapewne Boguski, na pewno jakościowo nie będzie to 1 do 1 zmiana, jednak sądzę, że nie zmieni to gry Wisły, która nadal będzie ofensywna.
H2H spotkań w Lubinie pokazuje, że jest to statystycznie dobra para do poszukiwania overa.
Wyniki typu 2:2, 3:1, padały w Lubinie nie raz, a ofensywne nastawienie Wisły tylko sprzyja.
Generalnie w mojej opinii zobaczymy ofensywny mecz, wygrany zostaje liderem, Wiśle wystarcza remis. Na tym etapie może nie jest to najważniejsze, jednak zawsze morale rosną.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU EKSTRAKLASY!

✅ 88
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia , Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Everton
Typ: 2 połowa ilość bramek +1,5
Kurs: 1.82
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Starcie Manchesteru City z Evertonem będzie niewątpliwie ozdobą w poniedziałkowy wieczór. Drużyna &quot;Obywateli&quot; ma kompletny skład, a ofensywa z Sane,Gabrielem Jesusem,Aguero,De Bruyne&#39;m czy niedawno pozyskanym Bernardo Silva to gwarancja bramek. W ostatnim meczu wygrana nie przyszła łatwo, ponieważ pierwsza bramka padła dopiero w 70 minucie spotkania, jednak należy zaznaczyć, że Ederson mógł śmiało przynieść na stadion śpiwór, ponieważ &quot;ofensywa&quot; rywala po prostu nie istniała.
Everton na pewno nie przyjedzie na Etihad by się bronić - szansa na zdobycie przez nich gola jest wysoka, jednak biorąc pod uwagę ostatnią dyspozycje strzelecką, ale też nie najgorsze wyniki w defensywie - będzie bardzo trudno o korzystny wynik.
Typ na którym chce się skupić to over +1,5 gola w drugiej połowie - prawdopodobnie jeden z najprostszych typów, przy stosunkowo ciekawym kursie.
Manchester City w gazie, na własnym boisku i z armatami w ofensywnie to gwarancja goli, o czym przekonamy się już jutro ???? Pomogłem - zapropsuj ????
⛔ 100
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia, Torneo Aguila
Godzina: 1:00
Spotkanie: Real Santander - Leones
Typ: X2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Mecz dwóch drużyn z drugiej ligi kolumbijskiej. Kolejka 8. Po 7 dotychczasowych goście mają komplet punktów. Gospodarze na ten moment mają punktów 10 i zajmują dziewiąte miejsce w tabeli. W dotychczasowych meczach u siebie odnieśli 2 porażki i jedno zwycięstwo - z ostatnią drużyną w tabeli. Jak wspomniałem goście wygrali wszystkie spotkanie, 3 na wyjeździe wcale nie ze słabymi drużynami (na ten moment 6,7 i 14 miejsce w lidze). Dla odważnych można zagrać czyste 2 jednak wiem, że w ligach krajów Ameryki Płd. wcale nie tak łatwo o zwycięstwa gościom i bardzo często gospodarze &quot;bronią&quot; swojego stadionu dlatego bezpieczniej bez nadmiernej pazerności podaje typ z remisem ;)
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bfred 301,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja 1 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Akhmat Grozny - Arsenal Tula
Typ: over 1,5
Kurs: 1.41
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Liga rosyjska. Dlaczego over 1,5??? Kurs mały, minimalistycznie ale....tak wiemy, ze goście to dziadostwo jednak w 3 na 4 ostatnich meczach ten typ byłby pokryty. Spory kurs na to że Arsenal strzeli i wcale nie jest to taki nieprawdopodobne jak się zdaje...A w lvbet kurs na to kosmiczny 2,25. Jeśli goście strzelą to typ powinien na spokojnie wejść a jeśli nie to liczę na co najmniej 2 bramki ze strony gospodarzy - strzelać u siebie potrafią - ostatnie 3 mecze to co najmniej gol - reasumując gol dla gospodarzy pewny dla gości być może myślę że ten typ spokojnie wejdzie. Grałbym tutaj również over 2,5. Jak będzie zobaczymy.
✅ 41
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia 1 liga
Godzina: 20.15
Spotkanie: Finn Harps - Cork City
Typ: handicap 1:0 (EU) win 2
Kurs: 2.11
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Hej. Jestem wściekły na siebie o wczorajszy typ z piłki ręcznej. Wiedziałem chciałem zagrać podowjna szansę na Hiszpanie a w ostatniej chwili zmieniłem to na te nieszczesne bramki i oczywiście nie siadło ????
Co do dzisiejszego spotkania Cork faworyt zawsze w czołówce tabeli ich przeciwnik odwrotnie walczy o utrzymanie. Choć w tym sezonie Cork opuścił kluczowy zawodnik (nazwiska nie pamiętam przeszedł gdzieś do Anglii) to i tak wiem ,że znowu będą się liczyć w tym sezonie w pół amatorskiej lidze jaka jest na wyspach . Dużo strzelają mało tracą kurs ponad 2 jak najbardziej do gry , myślę ,że w pierwszej połowie już wpadną minimum 2 bramki i te bramki będzie strzelała tylko jedna drużyna :). Co ciekawe ostatnio Cork troszkę zawodzi odpuścił puchar , ale dzisiaj myślę ,że sobie to odbija na słabym rywalu jakim jest Finn Harps. Powodzenia
⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja 1 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Akhmat Grozny - Arsenal Tula
Typ: handicap 0:1 (EU) wygra Akmat Grozny
Kurs: 2.60
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Dla mnie w tej ubogiej ofercie na dzisiaj to najlepszy typ. Przede wszystkim sugeruje tutaj się grą w obronie Arsienału.. to co obrońcy tego zespołu wyczyniają momentami w polu to poziom polskiej okręgówki.. brak umiejętności w kryciu , problem z łapaniem na offside.... ogólnie masakra.. nie widzę tutaj innego rozwiązania jak wysokie zwycięstwo nad tymi ogórkami. Widziałem ich mecz z Tosnem.. obrona wtedy grała jak prawdziwe drewno. Jak wiemy Akhmat były Terek u siebie naprawdę potrafi wygrywać z najlepszymi typu CSKA czy Lokomotiw Moskwa.. w ataku mają kim straszyć tacy piłkarze jak Balaj czy brazylijczyk Jaba i Silva Lima robią różnicę.. Myślę , że spokojnie Terek z 2-3 bramki strzeli nie tracąc nic z tyłu.. Arsienał momentami ma problem z przeprowadzeniem ataku , skonstruowaniem czegokolwiek ! Wejdzie?? Zostaw propsa ! Powodzenia !
⛔ 100
 
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Everton
Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 1.98
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Manchester City podejmuję na własnym stadionie Everton. W poprzednim sezonie The Citizens ulegli na Goodison Park Evertonowi 0:4 co było najwyższym zwycięstwem Evertonu nad Obywatelami w Premier League. W jutrzejszym meczu nie zagrają Gundogan, Delph oraz Mendy. W drużynie Evertonu brakuję Rossa Barkley, którego przez kontuzje nie zobaczymy jakieś 3 miesiące w Premier League. Oba zespoły wygrały pierwszą kolejkę sezonu. The Citizens wygrali z Brighton 2:0, a Everton u siebie ze Stoke skromnie 1:0. Oba kluby w tym okienku transferowym ściągnęli do swojego zespołu paru dobrych graczy, co więcej, możliwe że jutro zadebiutuje kupiony ze Swansea Gylfi Sigurdsson. Do Evertonu po kilkunastu latach wrócił Wayne Rooney i ostatnio nawet strzelił bramkę właśnie ze Stoke. City chce mieć w tym sezonie mistrza Anglii a Everton na pewno by chciał być w TOP 6 Premier League, dlatego przewiduje tutaj bardzo ofensywne spotkanie gdzie obie drużyny strzelą gola po kursie 1.98
✅ 98
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Ekstraklasa
Godzina. 18:00
Spotkanie. Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Typ. gol w obu połowach / TAK
Kurs. 1.71
Bukmacher. Unibet
Analiza.
Dzisiaj póznym popołudniem zostanie rozegrane spotkanie zamykające 6stą kolejkę polskiej &quot; Ekstraklapy &quot; pomiedzy klubami Zagłębia Lubin gdzie w roli gości zawita Wisła Kraków.
Mimo iż to dopiero początek przygody z nowym sezonem śmiało można stwierdzić że obydwa zespoły dobrze go rozpoczęły.
Obecnie te dwie ekipy w samym czubie tabeli &quot;Miedziowi&quot; na 4m Wisła natomiast dwie lokaty wyżej z 1pkt przewagi. Niemalże wszystkie pojedynki w historii pomiędzy nimi kończyły się overem bramkowym i choć nie lubię przytaczać tak starych statystyk, to na 16 spotkań tylko w dwóch padł wynik poniżej 2.5 bramki!
Wydaje mi się że dzisiaj zarówno goście jak i gospodarze zagrają na maxa o 3pkt, tak aby umocnić swą pozycję i objąć ewentualne prowadzenie w ligowej tabelce. Wszystkie dotychczasowe wyniki oraz forma obu klubów, wskazuje iż dziś zobaczymy gole które padną w obu odsłonach tego widowiska.
&quot; panowie, malutką łyżeczką to cierpliwość czka misterne dzieła &quot;
✅ 71
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP WINSTON-SALEM
Godzina: 21:00 (może ulec zmianie)
Spotkanie: Andriej Rublow - Steve Darcis
Typ: Rublow 2:0
Kurs: @2.28
Bukmacher: BaH
Analiza:
Siema. Dzisiaj w godzinach wieczornych zapowiada się niezbyt ciekawie, spotkanie pomiędzy 19 letnim, uzdolnionym Rosjaninem, a 33 letnim Belgiem. Powiem szczerze, że jestem niemiło zaskoczony początkiem sezonu 19 latka, poleciał on z bardziej doświadczonym wygadanym Łotyszem Gulbisem. Do teraz nie rozumiem jak mógł to tak łatwo przegrać (nie było transmisji na żywo), a Rusek słabo wszedł w mecz. Styl i gra tego zawodnika robi wrażenie ma wszystko, aby za kilka lat liczyć się w spotkaniach z najlepszymi. Tego zawodnika obserwuje już jakiś czas i wiem, że jego motywacja jutro będzie ogromna, a sam Darcis jest spokojnie do ogrania. Belg ostatnio słabo zdrowotnie, kontuzje po tylu latach zawodowego sportu to norma, każdy się z nimi zmaga, niektórych eliminują na długie miesiące, a z innymi da się &quot;żyć&quot;. W przeciągu ostatniego miesiąca dwa spotkania oddane przez krecz, jego forma fizyczna aktualnie to zapewne dno, a zawodnik ten pogodził się, że najlepsze lata ma za sobą, jeszcze sama gra w ITF nie należy do przyjemniejszych, dzieciaki po 18-20 lat, które są głodne gry i chcą się pokazać, a teraz żeby było śmieszniej.. Rublow w przeciągu miesiąca zagrał RAZ, na pewno zdążył się solidnie przygotować, niedługo US Open, jeżeli dostanie możliwość zagrać z najlepszymi zawodnikami na świecie to nawet nie widzę sensu kończyć tego zdania (nie mam jak aktualnie sprawdzić czy dostał On możliwość gry w Wielkim Szlemie, ale skoro zrobił miesięczną przerwę na przygotowania, to zapewne tak). Myślę, że Darcis postawi na serwis, raczej wątpię, żeby starczyło to na młodego Rosjanina. Spodziewam się całkiem dobrego, ale i jednostronnego pojedynku, teraz te pierwsze dni po wielkim turnieju rangi ATP 1000.. Będzie brakowało pewnego poziomu, a może dostaniemy dawkę dobrego tenisa? Wątpię, ale to tylko sport. Moim zdaniem patrząc na problemy zdrowotne i przebieg ostatniego miesiąca to nie pograć tu czegoś w stronę Ruska to grzech, do dubelka można śmiało pograć coś w stylu krecz=brak zwrotu, bo widzimy co się dzieję.
Powodzenia! ;)
✅ 128
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Rumunia, Liga 1
Godzina: 17:30
Spotkanie: Botosani - Concordia
Typ: Botosani
Kurs: 2,06
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Całkiem ciekawy mecz w rumuńskiej 1 lidze. Botosani bardzo dobrze rozpoczęło rozgrywki i po 6 kolejkach zajmują 4 lokatę z bilansem 4-1-1 i bramkowym 11:4.
Gospodarze ulegli tylko w ostatniej kolejce w meczu wyjazdowym przeciwko Craiova (1:0). Ważne odnotowania jest, że zremisowali z aktualnym liderem tabeli, czyli z rewelacyjnie grającym CFR Cluj. Jako jedyni w całej lidze, póki co, byli im w stanie ustrzelić bramkę. Botosani było tam zespołem lepszym od rywala i mogło to spotkanie spokojnie wygrać.
Przyjezdni w kiepskawej formie – brak zwycięstwa i tylko 2 remisy. Bilans bramkowy 3:7.
Concordia przyjeżdża na trudny teren i myślę, że ulegną po raz piąty w tym sezonie. Na pewno warto zagrać na gospodarzy po takim kursie, zważając na okoliczności.
✅ 106
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ricklfc 59

ricklfc

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Zagłębie-Wisła
Typ: WISŁA
Kurs 2.70
Buk forbet
Analiza:

Każdy to powiee Wisełka rządzi w Krakowie ????
Sądzę że dzisiaj porządzi również w Lubinie, w meczu kończącym kolejkę.
Gospodarze jak i goście spisują się w tym sezonie nad wyraz dobrze. Wisła poza porażką z Górnikiem zanotowała 4 zwycięstwa. Zagłębie jako jedyne w lidze pozostaje nie pokonane, 3 wygrane, 2 remisy i tylko dwie bramki stracone. Każda seria jednak się kończy i wydaję mi się że dzisiaj przyjdzie im przegrać ten pierwszy raz.
Piłkarze Kiko Ramireza grają na prawdę ciekawą piłkę, i co ważne zawsze grają do końca co jest rzadkością na naszych rodzimych boiskach. Trener Białej gwiazdy zapowiada że doskonale przeanalizował mocne i słabe strony Miedzianych. Ciężko mu nie wierzyć patrząc na dotychczasowe mecze Wisły. Krakowianie stracili Petera Brleka który przeniósł się do seria A, jednak byli na to gotowi i w lecie pozyskali 4 zawodników do środka pola, więc jego strata raczej nie będzie widoczna w dzisiejszym meczu.
Reasumując, mecz będzie na pewno wyrównany, Zagłębie od pierwszego gwizdka intensywnie zaatakuje jak to ma w zwyczaju na własnym boisku. Jednak Wisła będzie w stanie się przed tym obronić, i w końcu zamęczyć swojego rywala i wyrwać 3 pkt, pewnie jak zwykle w końcówce meczu.
Z fartem!
⛔ 100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Nordsjaelland - Helsingor
Typ: 1
Kurs: 1.53
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dokończenie szóstej kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej Danii. Gospodarz, to aktualny lider tabeli (4-0-1, 12 pkt), piąta drużyna ubiegłorocznego sezonu podejmuje Helsingor, aktualnie jedenastą ekipę w tabeli (2-0-3, 6 pkt), tegorocznego beniaminka Superligi.
Nordsjaelland przegrał na razie z nie byle kim, bo z drużyną Midtjylland. Po niezwykle wyrównanym meczu na wyjeździe padł wynik 3:4. Pozostałe mecze chłopaki z Farum wygrali, zdobywając w każdym meczu po 2-3 bramki ale też i tracąc gole.
Helsingor natomiast gra bardzo nie równo, przegrywając trzy mecze i wygrywając tylko dwa... ale co było niespodzianką pokonując u siebie faworyzowany Midtjylland 2:1.
Moim zdaniem dziś wygra bardziej doświadczona i mocniejsza kadrowo drużyna Nordsjaelland. Powodzenia!

✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Cypryjska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Olympiakos Nicosia - DOXA
Typ: 1
Kurs: 4,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. Wiekszość lig juz wystartowalo i przyszedl tez czas na Lige Cypryjska. Dlaczego zdecydowalem sie na to spotkanie? Dlatego ze Olympiakos to drużyna własnego podwórka. W grach sparingowych jedni i drudzy wychodzili przyzwoicie strzelajac jednoczesnie wiele bramek. Co prawda jest to pierwsza kolejka ale w dwóch ostatnich grach miedzy soba padały bramkowe remisy. Typ ryzykowny ale warty gry. Dla mniej odważnych 1x po kursie 1,92 uważam za mocny i dobry zakład! Powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna-Norwegia-Eliteserien
Godzina :19:00
Spotkanie : Sparta Sarpsborg vs Stromsgodset
Typ : Sarpsborg
Kurs : 1,75
Bukmacher : totolotek
Analiza :
20 spotkanie norweskiej eliteserien. Gospodarze zajmuja 3 pozycje w tabeli z 34 punktami ( 9-7-3 bramki 31:19 ) ,jesli wygraja dzisiejsze spotkanie awansuja na 2 miejsce w tabeli.U siebie na10 spotkan zdobyli 21 punktow ( 6-3-1 bramki 22:10 ).Od 6 meczy nie zostali pokonani na wlasnym obiekcie,ostatnie spotkanie wygrali 2:1 z Haugesund.Druzyna prezentuje solidny potencjal w ataku jak i obronie.Z druzyna gosci spotkala sie 14 razy i o dziwo raz tylko odniosla zwyciestwo 8 razy zostala pokonana i 5 razy padl remis.Ostatnie spotkanie zakonczylo sie wynikiem 1:1.Natomiast druzyna gosci w tym sezonie nie blyszczy zajmuje 10 pozycje i zgromadzila 25 punktow ( 6-7-6 bramki 25:26 ).W tym sezonie nie wygrala jeszcze zadnego meczu wyjazdowego ( 0-4-5 bramki 4:15 ). Dlatego tez w dzisiejszym meczu stawiam na gospodarzy mimo ze statystycznie Stromsgods w meczach miedzy tymi zespolami odniosl wiecej zwyciest.
pozd. i powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 26

gambler1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Zagłębie-Wisła
Typ: X/1
Kurs: 6.50
Buk: 1xbet
Analiza: kolega wyzej wszystkie statystyki ladnie napisal wiec nie bede sie powtarzac, jednak jestem zdania ze do przerwy bedzie remis (najprawdopodobniej 0-0) a po przerwie zaglebie strzeli i skonczy sie na 1-0. Alternatywa to X albo 0-0 HT jak ktos woli jednak nie ryzykowac ze miedziowi strzela na wygrana, Wisla moze i nie gra rewelacyjnie na wyjazdach ale ten sezon rozpoczeli udanie i o ich motywacje sie nie martwie, licze ze koniec koncow to jednak gospodarze (w gazie) przelamia obrone gosci chociaz raz, powodzenia i ahoj! ????
⛔ 100
 
keram007 1,1K

keram007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1.Anglia: Premier League
Godzina: 21:00
Mecz: Manchester City - Everton
Typ: X2
Kurs: 3,75
Bukmacher: Fortuna
Nie rozumiem kursów wystawionych na to spotkanie. Oczywiście Manchester City to wielka drużyna z wielkimi zawodnikami a fakt, że grają u siebie to ogromny atut, jednak kursy w okolicy 1,3 wystawione na gospodarzy to moim zdaniem spora przesada, zwłaszcza że Everton to nie żadni chłopcy do bicia, a bardzo solidny i poukładany klub (mimo sprzedaży kilku piłkarzy, w tym świetnego Lukaku). Forma City to póki co wielka niewiadoma - w końcu to dopiero druga kolejka Premier League. W pierwszej wygrali 0:2 z Brighton, beniaminkiem, który póki co wygląda naprawdę bardzo przeciętnie i jest pretendentem do spadku. W zeszłym tygodniu The Citizens grali też towarzyski mecz z hiszpańską Gironą, z którą mimo wystawienia pierwszego garnituru polegli 1:0. Z drugiej strony Everton, który w pierwszej kolejce po wyrównanym meczu pokonał Stoke 1:0, a w miniony czwartek w eliminacjach do Ligii Europy bez większego wysiłku wygrał z Hajdukiem Split. Wszyscy dobrze jednak wiemy, jak angielskie kluby podchodzą do Ligi Europy na tym poziomie rozgrywek, dlatego uważam, że dla Evertonu ważniejszym meczem od rewanżowego wyjazdu do Splitu jest własnie ten dzisiejszy mecz z City i jestem pewien, że to dziś wyjdą najlepszym składem, a trener nikomu nie da odpocząć.
Dwa słowa jeszcze o H2H między City i Evertonem, bo odkąd pamiętam mecze te były niezwykle ciekawe i wyrównane. Ostatnie spotkanie między tymi zespołami zakończyło się zwycięstwem aż 4:0 dla Evertonu, wcześniej 1:1, 3:1 dla City (jednak nie był to mecz w Premier League, tylko w Carabao Cup), 0:0 i 2:1 dla Evertonu (również puchar). Jak widzimy Everton wie jak grać z City i mam nadzieję że dziś znowu znajdzie sposób na pokonanie obywateli.
Typ oczywiście jest ryzykowny i zdaję sobie z tego sprawę, jednak ten mecz to prawdziwy hit na wyspach i po prostu widzę tu przeogromne value, obok którego nie mogę przejść obojętnie.
✅ 275
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - China Championship 2017
Godzina: 13 :30 CET
Spotkanie: Luca Brecel - Li Hang
Typ: Li Hang - Over 0.5 Centuries
Kurs: 3,20
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Drugi półfinał tegorocznego China Championship nie do przewidzenia jeśli chodzi o wynik końcowy, przynajmniej z mojego punktu widzenia. Obaj gracze nieobliczalni, nieregularni i nastawieni głównie na ofensywę. Wczoraj zarówno Hang jak i zwłaszcza Brecel pokazali, że żaden wynik nie jest dla nich ostateczny. Chińczyk odwrócił mecz z 0-3 na 5-3 z Williamsem, a Belg z 1-4 na 5-4 z O&#39;Sullivanem. Obaj też w trakcie tych powrotów trochę powbijali i to właśnie może bezpieczniej typować w stronę brejków. Wczoraj Brecel 2 setki, Hang jedną, nie mówiąc o brejkach we wcześniejszych meczach w tym turnieju. Więc forma punktowa jest, a że obaj mają smykałkę do wbijania to i dzisiaj można się spodziewać wysokich podejść, zwłaszcza że obaj dają pograć rywalom. Półfinały gramy do 6 wygranych frejmów, więc czasu na wbijanie więcej niż do tej pory, co też dobrze wróży, bo przynajmniej 9-10 frejmów powinniśmy zobaczyć.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom