>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.08.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
Z 610,3K
Dyscyplina: Siatkówka : MŚ U19
Godz: 12,00
Spotkanie Argentyna (U19) Korea Płd U19
Typ: 2
Kurs: 4,95
Bukmacher: Fortuna.
Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek mistrzostw świata męzczyzn U 19.Argętyna w dotychczasowych pojedynkach prezentuje się bardzo dobrzse i kolejno wygrała z Rosją 3-1 i Cchile rozgromiła 3-0.Szczegolnie zwycięstwo nad Rosją jest bardzo cenne i stawia ten zespol jako zdecydowany faworyt w pojedynku z Koreą Południową.Koreanczyczy mają również 2 zwycięstwa na swoim końcie z Chile 3-0 i Turcją 3-1.Myśle jednak że ten poojedynek powinien być bardzo wyrównany i przy odrobinie szczęscia stać drużyne z Azji na sprawienie niespodzianki i wygranie tego meczu.Gra ją oni bardzo szybką i kombinacyjną koszykówke i to może przeważyć na ich korzyśc .
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 55

wojciechgalka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Everton
Typ: powyżej 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczoraj Tottenham wszedł bez problemów a na dzisiaj wydaje mi się jeszcze pewniejsze spotkanie, ostatni mecz 2 kolejki angielskiej Premier League Manchester City- Everton. Faworytem tego spotkania zdaniem bukmacherów są gospodarze ale Everton już nie raz pokazał że nie można ich lekcewazyc. Obie drużyny grają bardzo ofensywnie i tak też powinno być dzisiaj. Mnóstwo sytuacji zarówno pod bramką Edersona jak i pod bramką Pickforda a co za tym idzie dużo stałych fragmentów gry
⛔ 100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;piłka nożna
Godzina;21,00
Spotkanie;M.City-Everton
Typ;M.C.wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs;2,90
Bukmacher;LVbet
Analiza;
Mecz opisany na wszystkie sposoby,postaram się jeszcze dopisac coś od siebie.
Nie licząc meczu z Gironą,to 3-0 z Tottenhamem,czy 4-1 z Realem Madryt robią wrażenie.To dokonania M.C.i jeszcze wygrana na wyjeżdzie w z beniaminkiem Brighton 2-0 w lidze.
CYTAT Z ,,PRZEGLĄDU SPORTOWEGO,,
Everton natomiast sprzedał swojego najlepszego zawodnika Romelu Lukaku zdobywcę 25 bramek w poprzednim sezonie.
Everton zyskał na sprzedaży Belga 75 milionów funtów i chętnie zarobioną kwotę wydawał. Przyszli Davy Klaassen, Wayne Rooney, Sandro Ramirez, Cuco Martina, Michael Keane, Jordan Pickford i niedawno Gylfi Sigurdsson, którzy łącznie kosztowali przeszło 130 milionów funtów, jednak historia pokazuje, że trudno zastępuje się odchodzące za rekordowe pieniądze gwiazdy, niezależenie od tego, ilu sprowadzi się zastępców. Zmagał się z tym Tottenham po odejściu Garetha Bale&#39;a, zmagał się Liverpool po sprzedaniu Luisa Suareza i problemy będzie miał również Everton. – Po odejściu Lukaku będzie tam spora dziura. Rooney nie może być twoim podstawowym napastnikiem przez cały sezon, Sandro nie zna ligi i jest za młody, tak samo Calvert-Lewin – ocenia Jamie Carragher.
Koeman zna Guardiolę
Pocieszeniem przed poniedziałkowym spotkaniem jest to, że City było jedyną ekipą z top 6, z którą Everton w poprzednim sezonie nie przegrał, a przy odrobinie szczęścia mógł nawet zaliczyć dublet. Na Etihad Stadium było 1:1 i większość kibiców zapamięta to spotkanie z dwóch obronionych rzutów karnych przez Marteena Stekelenburga, a na Goodison Park zespół Koemana wygrał aż 4:0 i rozegrał najlepszy mecz w sezonie. Jednocześnie to był najsłabszy występ piłkarzy Pepa Guardioli.

Teraz ma być inaczej, bo The Citizens się wzmocnili i imponują siłą ofensywną. Guardiola ma ten luksus, że nawet jeśli w pierwszym meczu z Brighton jego drużynie nie szło, to mógł wprowadzić z ławki takich piłkarzy jak Raheem Sterling czy Leroy Sane. Ich umiejętności rozciągana i przyspieszenia gry po przerwie pomogły wygrać 2:0. Mimo wielkiej przewagi, beniaminek kilka razy groźnie skontrować, o co angielscy dziennikarze szybko zaczęli pytać Hiszpana. – Zdaję sobie sprawę z tego, że gramy ryzykownie i kiedy naciskamy, za nami zostaje dużo wolnego miejsca, to żaden sekret. Nie trzeba tego mówić innym trenerom i wiem, że będą chcieli to wykorzystać. Ja się nie mam zamiaru zmieniać – deklarował 46-latek/koniec cytatu/
kurs na wygraną The Citizens i plus2,5 gola to 1,77,a wygrana i obie strzelą to już 2,90.Nie spodziewam się łatwego zwycięstwa gospodarzy.Niby w ubiegłym sezonie remis u siebie i srogie baty na stadionie Evertonu 4-0,ale na swoim boisku nie przegrali z Evertonem od 2010roku 4 wygrane i 3 remisy.To jest historia,właściwie ciekawostka ,bo obie drużyny uległy dużym zmianom.
⛔ 100
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godz: 18:00
Spotkanie Zagłębie-Wisła
Typ: Zagłębie DNB
Kurs 1.73
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj idę w stronę drużyny z Lubina. Pomijając fakt że grają u siebie co jest atutem, nie sądzę żeby dzisiaj przegrali. Wisła owszem zaczęła bardzo dobrze. 2 zwycięstwa, potem przyszła porażka z Górnikiem 2-3, i znów 2 wygrane z Wisłą Płock i w derbach z Cracovią 2-1. Lecz w tych meczach można było zauważyć że mimo tylu punktów, grą Wisła wcale nie zachwyca. Zwycięstwo z drużyną Wisły Płock wyszarpane w ostatnich minutach, po niełatwym meczu. W derbach Cracovia zdecydowanie była lepsza, zagięła Wisłę i ci nie stwarzali sobie prawie sytuacji. Ostatnie 15-20 minut jednak Cracovia zgasła i Wisła wykorzystała to znakomicie, 2 gole i ważna wygrana, co nie zmienia faktu że wcale nie są tacy silni. Zagłębie gra od początku swoje i muszę powiedzieć że na prawdę robią świetną robotę. Ostatnio remis z Lechem, mimo że przegrywali 0-1 strzelili gola i mieli sytuacje na wygraną. Ostatecznie zakończyli z podziałem punktów, przed tym grali z Pogonią którą ograli 3-0. W tym sezonie jako jedyni nie przegrali ani razu, a i mogli spokojnie mieć wszystkie wygrane mecze, bo z Bruk-Betem błąd popełnił bramkarz i stracili bramkę w ostatniej minucie, a z Lechem tak jak pisałem mogli wywieźć 3 punkty. W Wiśle dzisiaj nie zagra Ondrasek który jest kontuzjowany a także Brlek który był ważnym zawodnikiem w Krakowskiej Wiśle. Najprawdopodobniej zobaczymy w składzie Brożka, który w tym sezonie nie strzelił jeszcze gola mimo tylu dobrych okazji. Ewidentnie widać że po prostu zaczął słabo i zobaczymy jak się będzie prezentował dalej, Małecki niby coś robi, ale w tamtym sezonie jego gra wyglądała o wiele lepiej. Na plus Bartosz i Carlitos który może odpalić w każdym momencie gry. Zagłębie natomiast jest silne jako zespół, bardzo dobrze spisujący się Świerczok i strzelający gole. Woźniak i Dziwniel trzymają formę, oprócz tego Czerwiński i doświadczony Starzyński. W bramce Polacek jest dość mocnym punktem Lubinian, mimo wpadki z Bruk-Betem bo takie błędy popełniają nawet najbardziej doświadczeni bramkarze. Próbuję Zagłębie DNB bo nie widzę większych argumentów za Wisłą.
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Macedonia
Godzina: 17:00
Spotkanie: Shkupi vs Shkendija
Typ: under 2,5 goli
Kurs: 1.8
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz miedzy jednym z lepszych zespolow w Macedonii - Shkendija a zespolem walczacym o utrzamanie w poprzednim sezonie . Dopiero druga kolejka ligi macedonskiej. Tydzien temu Shkupi zremisowal z Akademia Pandev 1-1 , a Shkendija wygrala z Vardarem 2-0.
Shkupi u siebie stara sie stracic jak najmniej goli z renomowanymi zespolami jak Shkendija czy Vardar. Gra ofensywnie z takimi jak Sileks , Novaci czy Bregalnica , czyli druzynami slabymi.
Shkendija przegrala 0-6 z Milanem w meczu LE. W tym meczu beda chcieli zachowac czyste konto , beda skoncentrowani w defensywie , ale jednoczesnie beda chcieli wygrac jak najmniejszym kosztem , bo w czwartek rewanz z Milanem u siebie - mecz ,ktory bedzie wazny nie w kontekscie awansu , ale zeby sie pokazac, zmazac plamę po wysokiej porazce w Mediolanie itp.
Jest to dobry mecz do grania tez live - szybki gol na poczatku -under 3,5 itp .Powodzenia .
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - Rosja, KHL
Spotkanie: St. Petersburg - CSKA Moskwa
Godzina: 18:30
Typ: Każda drużyna goli 2+
Kurs: 1,75
Bukmacher: eFortuna

Witam, na dziś mam taki oto typ: Każda drużyna strzeli po minimum 2 gole.

Obie ekipy są bramkostrzelne, 2 najlepsze drużyny w Rosji.
St. Petersburg - rozegrali 7 meczy towarzyskich, wygrywając 6 spotkań, strzelając aż 26 bramek.
CSKA - rozegrała 8 meczy towarzyskich, wygrywając wszystkie spotkania, strzelając aż 29 bramek.
Obie ekipy w swoich składach mają światowej klasy zawodników, którzy potrafią strzelać bramki, z jednej strony Gusiew, Shipachyov, Dadonov, Hersley, Belov czy Kovalchuk a z drugiej Da Costa, Kiselevich, Nichushkin czy Platt.
Jest to dopiero pierwszy mecz w tym sezonie dlatego nie typuje zwycięzcy w tym spotkaniu, lecz bramki się wydają wielce prawdopodobne.

Powodzenia.
✅ 75
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Austria Erste liga
Godzina 18:30
Spotkanie : Hartberg - Wacker Innsbruck
Typ : Wacker Innsbruck strzeli w obydwu połowach
Kurs : 3.40
Bukmacher : Unibet
Zapowiada się ciekawie , gospodarze czyli beniaminek spisuje się całkiem całkiem , chłopaki zajmują 5 miejsce z bilansem 2-3-1 i br 9:7 , goście natomiast pozycja wyżej i bilans 3-2-1 i 9:8 w bramkach , osobiscie skłaniał bym się w kierunku gości dla których zwycięstwo dało by im pozycję wicelidera ale wiadomo wszystko się może zdarzyć , typ mój oparty tylko i wyłącznie na statystykach a te pokazują iż gospodarze jeszcze nie wygrali z dzisiejszym rywalem a ze strony gości na bramki mogliśmy liczyć , Hartberg w tym sezonie u siebie podejmował Liefering czyli jednego z kandydatów do awansu , padł tu remis 2:2 ale Liefering zdobył gola w obydwu połowach , tak samo było też w ostatnim meczu z spadkowiczem Ried wynik 2:2 a Ried zdobywa gola w obydwu połowach tak więc liczę że Wacker również strzeli w obydwu połowach no i kurs piękny !
⛔ 100
 
sharaawy 1,4K

sharaawy

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Zagłębie-Wisła
Typ: 1
Kurs: 2.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zaraz mecz więc szybciutko... Zagłębie niepokonane w tym sezonie, bardzo dobra, równa forma... widać, że Stokowiec poukładał znakomicie ten zespoł, ambitni, waleczni i głodni sukcesu, jak dla mnie czarny koń tego sezonu! 2 spotkania w Ekstraklasie wygrane, w Pucharze z Jagiellonią równiez, są bardzo pewni siebie na własnym obiekcie!
Wisła wygląda dobrze, ale patrząc na wyniki... ja w ich grze widzę straszne wahania, na szczęscie sprzyja im szczęscie... W Zabrzu już tak kolorowo nie było i wracali bez niczego do Krakowa. Uważam, że Zagłębie jest po pierwsze mocniejsze, po drugie lepiej poukładane w defensywie niż Górnik i Wisła, mimo dobre startu poniesie dzisiaj drugą porażke w sezonie!
Dla odważnych 1/bts lub Zagłębie jednym golem. Ja ide pewnie w czystą jedynke, przeczucie mam nadzieje da owoce trzeci raz z rzędu! Pozdrawiam! ;)
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina ???? Winston Salem, 2. round, hard
Godz: 23:40
Spotkanie : Baghdatis M. - Vesely J.
Typ: Baghdatis
Kurs: 1.81
Bukmacher: Fortuna
Przyznam,że długo zastanawiałem się nad tym typem...ale kursy lecą,kamarady z Czech powątpiewają w swojego grajka,więc postanowiłem wrzucić.
Vesely(55) to gracz uniwersalny,leworęczny. Ogólnie sezon na twardym nie najgorszy. Stat hard (6/7) Jednak od turnieju w Miami (marzec) rozegrał 1R Cincinnati,gdzie przegrał z weteranem Karlovicem. Trudno więc coś powiedzieć o jego obecnej dyspozycji. W zeszłym roku tutaj R16,podobnie jak jego przeciwnik
Marcos(82) to gracz głównie nawierzchni twardej. Stat hard (7/5) Ma na karku 30+,ale był już 8 rakietą ATP. Ostatnio jego forma wygląda przyzwoicie i widać,że nie zamierza zgarniać tylko startowego. Na tym turnieju odprawił Berankisa,serwując 14 asów,a i return był na dobrym poziomie. Ma dobry bilans z tenistami leworęcznymi (37/21), H2H 4-0.
Biorąc pod uwagę te argumenty i ruchy kursów wydaje się rozsądnym wrzucić parę złotych na Bagietę ;)
✅ 81
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Everton
Typ: 1 bramka/2 - pierwszą bramkę strzeli Everton
Kurs: 4,2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witajcie. Kiedy się ten pech skończy? Wczoraj jednak Legia wygrała.
Dzisiaj ciężko mi coś napisać, koledzy opowiedzieli już wszystko o obu zespołach. Jedno co chcę podkreślić to wrażenie, że Everton to zupełnie inna drużyna niż w zeszłym sezonie. Czy lepsza? Czas pokaże i dzisiejszy mecz także. Bez superstrzelca ale za to z Klaassenem z Ajaxu, Ramirezem z Malagi, czy wreszcie z wielce doświadczonym Waynem Rooneyem. Pierwszy ligowy mecz wygrali, dzisiaj też powalczą. Manchester City jest faworytem ale pod wodzą wielkiego Pepa jeszcze nie wygrał z Evertonem. Trzeba zatem szukać ciekawych stawek i ciekawych zakładów. Grajmy i wygrywajmy.
✅ 320
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Primera Divsion
Godzinna: 20:15
Spotkanie: Levante – Villarreal
Typ: over 2.5
Kurs: 2.50
Bukmacher: unibet
Analiza:
Levante po rocznym rozbracie z elitą, wróciło do Primera Division jednak na pewno są w gronie kandydatów do spadku bo super wzmocnień to nie było a poprzednia przygoda skończył się tym że stracili aż 70 bramek i zajęli ostatnie miejsce. Ich największą bronią na pewno będzie gra u siebie to jest gorący teren i jak gdzieś zdobywali punkty czy byli skuteczni to na pewno w domu, zresztą pokazali to na zapleczu gdzie przegrali tylko jeden mecz. Jestem jakoś przekonany że Levante będzie chciało tutaj mocno wejść i nie będzie trzymało się defensywy bo mają w pamięci sezon w którym spadli wiedzą że u siebie musza punktować z mocnym rywalami zapewne w delegacji to tych punktów będą mieli mało. Potrafią u siebie być intensywni i skuteczni tą drugą linię za napastnikiem mają naprawdę skuteczną. Goście dzisiaj mocno dla mnie osłabieni jak zobaczyłem ten skład to on jest naprawdę ofensywny dla mnie ściągnięcie Bacca to strzał w dziesiątkę on tutaj da sporo bramek i to mega wzmocnienie ofensywy. U jego boku dziś kolejny nowy nabytek Unal młody gracz który ma tą fantazję i też będzie ciekawym graczem. Ta dwójka będzie wspomagana przez Sansone, jak już jesteśmy przy drugiej linii to tutaj może być problem bo jest młodzież Rodri – Trigueros i Fornals a brakuje tych doświadczonych Soriano, Bruno to się powinno odbić na jakości w defensywie tym bardziej że dziś nie zagra dwóch liderów tej formacji z poprzedniego roku Musacchio którego tu już nie ma oraz Gaspar, dodając do tego brak w bramce Asenjo wypadają trzy ważne ogniwa tej formacji. Dla mnie goście w tym roku będą zespołem ofensywniejszym wymiana Soladao – Dos Santos na dwójkę wspomnianą wyżej da więcej bramek i ofensywniejszą grę. Wiadomo to początek sezonu ale patrząc na te składy powinno być ofensywnie a spotkali się w okresie przygotowawczym gdzie górą była ekipa Villarreal wygrywając 3:1 liczę na powtórkę.
⛔ 100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Everton
Typ: powyżej 22,5 fauli
Kurs: 1.85
Bukmacher: lvbet
Analiza:
W dzisiejszym meczu wybieram typ na ilość fauli.
Pomimo, że statystyki z poprzednich spotkań pomiędzy tymi drużynami gdzie Manchester City było gospodarzem nie przemawiają za tym typem (16 21 11 19 fauli) ja jednak liczę na przełamanie tej serii. Wiem, że w rozgrywkach na wyspach sędziowie pozwalają na wiele ostrzejszą grę niż np. w Ekstraklasie ale myślę, że dzisiaj piłkarze te 23 faule popełnią.
Mecz powinien być szybki z wieloma sytuacjami podbramkowymi to i ostrej walki na boisku nie powinno zabraknąć.
Typ ryzykowny jak na ligę angielską ale niska linia zachęciła mnie do zagrania właśnie takiego typu w tym meczu.
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia
Godzina: 21:15
Spotkanie: Stjarnan-Fjolnir
Typ: Powyzej 3.5 Bramek
Kurs: 2.54
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dostałem bardzo ciekawą informację jakieś 20-30 minut temu. Na to spotkanie u kilku lokalnych bukmacherów na over poszło sporo wysokich zakładów. ( Mniej więcej w jednakowym czasie ). Bardzo podejrzane. Kurs na Over 2.5 już mocno zbity,a więc atakuję over o jedną bramkę wyższy.
Ze sportowych aspektów można tutaj na pewni wyróżić drużynę gopodarzy jako jedną z najbardziej ofensywnie grających drużyn. Strzelają bardzo dużo bramek-najwięcej w lidzę-mają już ich aż 32. Nie widzę przeszkód aby mieli postrzelać dzisiaj. Zawodnicy są gotowi,zwarci i bez większych urazów. + oczywiście atut własnego boiska.
Fjolnir natomiast jest drużyną która na wyjeździe nie bardzo lubi bądź umie grać. Tracą sporo bramek na wyjazdach. Warto dodać,że przegrali nawet z Akranes i to w stosunku 3:1. Ale-często bramkę potrafią ustrzelić ????
Z aspektów sportowych mam prawo również sądzić,iż będzie to raczej otwarty mecz,ze sporą liczbą sytuacji bramkowych. Fjolnitr musi zaryzykować,aby zdobyć bramki i punkty jeśli nie chcą okupować dolnych rejonów tabeli.
Moja stawka: 4.5/10.
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
✅ 154
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom