>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.09.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 21. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Villareal - Espanyol
Typ: 1/-2,5
Kurs: 3,6
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na jutro wziąłem pod lupę spotkanie w Hiszpanii Villareal podejmuję Espanyol. Gospodarze okropnie zaczęli sezon przegrywając 2 pierwsze spotkania, aby potem zrehabilitować się i wygrać kolejne 2, ekipa żółtych łodzi podwodnych bardzo dobrze się czuję w grze na własnym boisku w ostatnich 4 meczach tych ekip Villareal 2 razy wygrał grającu siebie i 2 razy zremisował na wyjeździe z ekipą gości dlatego też stawiam na 1 dokładam under z powodu absencji Gospodarze ( Asenjo, Fernandez, Marin ) goście ( Lopez A, Lopez J i bardzo prawdopodobne, że nie zagra również Vazquez i Duarte ) spodziewam się zamkniętej i zachowawczej gry z przewagą żółtych łodzi na własnym obiekcie stawiam 1:0,2:0
⛔ 100
 
L 17

lorito

Speedway <3
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: HSG Wetzlar - Kiel
Typ: Poniżej 51,5 bramki w meczu

Kurs: 2.0
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Mecz który wybrałem na czwartkowy wieczór jest to piłka reczna, a dokładniej Hsg Wetzlar vs Kiel.
Kiel ktore ostatnio jest bez formy. Nie oszukujmy sie ale przegrana z PSG, wygrana z Leipzig 3 bramkami tylko, Przegrana z MT Melsungen, na koniec przegrana u siebie z Hanoverem. Pokazuje tylko ze zespoł nie wskoczył na odpowiednie tory. Obstawiam ze w tym meczu wygraja lecz nie padnie za duzo goli. Hsg Ostatnim meczem 40 bramek razem pokazało ze idzie wygrac nie zdobywajac duzo goli.
⛔ 100
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - World Open 2017
Godzina: 13:30 CET
Spotkanie:
Cao Yupeng - Luca Brecel
Typ: Cao Yupeng
Kurs: 3,40
Bukmacher: unibet
Analiza:

Dobra szansa dla doga w tym zestawieniu. To chyba nawet większa szansa dla doga. Yupeng gra bardzo dobrze, a do tego nie traci głowy nawet w najbardziej stresujących sytuacjach, dobry temperament do tego sportu. Dzisiaj to udowodnił ogrywając Binghama w deciderze a wcześniej powstrzymując powrót rywala z 3-1 na 3-4 , takie wygrane dają więcej pewności siebie niż łatwa wygrana do zera, zwłaszcza z byłym mistrzem świata. Brecel jaki jest każdy widzi, talent czystej wody ale ciągle ma masę mankamentów w swojej grze, a do tego bardzo nieregularny. Często nie trzyma koncentracji, co rodzi kiepskie wybory i decyzje przy stole, do tego przeciętne odstawne, czyli wszystko to z czym Chińczyk nie ma problemów, przynajmniej w tym tygodniu tego nie okazuje. Dzisiaj Belg męczarnie z Wellsem (5-4), a to nie zbyt dobry objaw, bo Walijczyk to przeciętniak. Dla mnie szanse w tym meczu co najmniej wyrównane, dlatego taki kurs warto pobrać, nawet przy niskiej stawce może dać dobry zysk.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Levante : Real Socciedad
Typ: 2
Kurs: 2.4

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Socciedad rozpoczął sezon znakomicie wygrywając trzy pierwsze spotkania. W ostatniej kolejce uległ Realowi u siebie 1:3 i myślę, że będą chcieli się odkuć, a nieszczęśnikiem będzie właśnie Levante. Drużyna z Walencji wygrała tylko pierwsze spotkanie, resztę zremisowali. Jak dla mnie drużyna basków jest zdecydowanym faworytem. Powodzenia i tym razem.
⛔ 100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Polski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cracovia - Zagłębie
Typ: Awans: Zagłębie
Kurs: 1,82
Bukmacher: LVBet
Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz 1/8 Pucharu Polski pomiędzy Cracovią a Zagłębiem. Obie ekipy notują ostatnio serie meczy bez wygranej, Zagłębie czeka na zwycięstwo od 3 meczy, a Cracovia od 8. Pierwsza myśl na ten mecz to czysta &quot;dwójka&quot;, ale po ilości dogrywek w tej rundzie PP postanowiłem zagrać bezpieczniej, czyli na awans Zagłębia do 1/4 finału, gdzie po wczorajszej wygranej także w dogrywce z Wisłą Kraków, czeka już Korona, więc przeciwnik, z którym można powalczyć o półfinał. Drugim czynnikiem jaki zdecydował, żeby zagrać asekuracyjnie to bezpośrednie pojedynki, na ostatnie 5 meczy 3 razy padł remis. Cracovia mimo zapewnień, że poważnie traktują Puchar i że wystąpią w najmocniejszym składzie to jakoś to do mnie nie trafia, uważam, że w głowach siedzi im kiepska pozycja w lidze i to na dzień dzisiejszy jest dla nich priorytetem, jedyny aspekt jaki jest dla mnie na rzecz Cracovii to to, że może zagrają o posadę Probierza, chociaż właściciel Pasów podobno twierdzi, że jego pozycja jest nie zagrożona, ale nie takie zapewnienia i obietnice były łamane w piłce. Tak jak napisałem wcześniej Zagłębie czeka na wygraną od 3 meczy, mimo nie najgorszej gry coś się zacieło i liczę, że właśnie dziś nastąpi odblokowanie i Zagłębie wróci na ścieżkę zwycięstw, bo jest piłkarsko lepszym zespołem od Cracovii, bynajmniej na tą chwilę. Powodzenia.
✅ 82
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna-Niemcy
Godzina: 19:00
Spotkanie: MT Melsungen-Flensburg H
Typ: Wygrana Melsungen
Kurs: 3.82
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na początek wiadomość dla kolegi lorito -przegrana z Melsungen czy tym bardziej Hannoverem to nie jest żaden wstyd ;) Obie ekipy zbudowały bardzo silne kadry i obie ekipy będą walczyć o podium w Bundeslidze. Liga tam zmienia się z każdym rokiem i nie ma już tylko Kiel,Rhein Neckar czy Flensburga,a są jeszcze 2-3 ekipy,które mają jednakowe szanse na końcowy triumf i w tym gronie jest własnie Hannover i Melsungen.
I ja właśnie dzisiaj stawiam na wygraną lub remis Melsungen. Ta ekipa imponuję mi w tym sezonie. Na własnej hali są niesamowici-7 wygranych z rzędu-robi wrażenie ???? Grają efektownie i efektywnie. Niezwykle szybkie szkrzydła,bardzo dynamiczni obrotowi-to są zalety Melsungen. Brakuję trochę rzutów z dystanu i obrony,ale nie od razu Kraków zbudowano ;) Jestem pewien,ze dzis z Flensburgiem powalczą ????
Co do Flensburga to ekipa,która zawsze jest niebezpieczna i zawsze może wygrywać. Mieszanka rutyniarzy i młodości-nieźle rozumieją się na boisku chociaż ostatnie spotkanie z nie za mocnym Aalborgiem pokazało,że są problemy z komunikacją w tej ekipie.
Co więcej-w sobotę grają piekielnie trudny mecz na wyjeździe z drużyną Veszpremu i liczę,że trener oszczędzi przynajmniej w jednej połowie swoje największe strzelby. Mecz z Veszpremem może być kluczowy-sądzę,że to ten mecz w tym tygodniu jest głównym celem Flensburga.
Pomogłem? Zostaw proszę ,,reputkę&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Allsvenskan
Godzina : 19:00
Spotkanie : Sundsvall : AIK
Typ : over 3.5 gola
Kurs : 3.95
Bukmacher : Unibet
Zacznę może od tego że to spotkanie jest niezwykle ważne zarówno dla gospodarzy jak i gości , Sundsvall jest tuż nad kreską , Jonkopings który jest na miejscu barażowym wygrał wczoraj swój mecz i zbliżył się do Sundsvall na zaledwie 2 oczka tak więc gospodarze muszą dać z siebie maksa aby dziś zapunktować , goście natomiast stoją przed szansą aby wskoczyć na pudło bo Hacken wczoraj poległo z Noorkoping i to aż 4:1 dlatego goście muszą walczyć o komplet pkt , sumując powinno być ciekawie . Sundsvall ostatnio w formie i 3 ostatnie mecze to komplet 9 pkt , AIK z kolei od 5 meczy bez porażki ale tylko z 2 wygranymi a zaglądając jak AIK spisuje się na wyjazdach 7-2-2 i br 18:8 to osobiście liczę że dziś bramkę(i) powinny paść no i Sundsvall chcąc odskoczyć rywalowi z 14 miejsce na bezpieczniejszą odległość także coś powinni strzelić , może over 3,5 spory ale postawię na to !
⛔ 100
 
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Villareal - Espanyol
Typ: under 2,5 gola
Kurs: 1,75
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Witam dziś podjąłem się analizy meczu drużyny Villarrealu i Espanyolu jak już kolega wyżej wspomniał w drużynie gospodarzy są 3 absencje i nawet bez nich nie zaskakiwali Swoją grą w 4 meczach 2 zwycięstwa 2 porażki i bilans bramkowy 6-5 natomiast drużyna gość ma nieco gorszy start w sezon ponieważ na 4 mecze mają 1 zwycięstwo 1 remis 2 porażki i bilans bramek 3-8 wiec gorzej to wygląda dlatego podjąłem decyzje że postawie na mało goli ponieważ mecz może być dosyć nudny i gra będzie odbywała się głownie w środku pola liczę na mało goli, Pozdrawiam????
✅ 75
 
K 169

kameneq

:)
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cracovia vs Zagłębie
Typ: Awans - Cracovia
Kurs: 2.00
Bukmacher: Forbet
Analiza :
Dziś próbujemy uderzyć w Puchar Polski. Jak widać po ostatnich meczach, wszystkie ekipy są bardzo wyrównane, a w każdym z ostatnich meczów, byliśmy świadkami dogrywek. Dzisiaj teoretycznie faworytem jest ekipa z Lubina, jednak Cracovia u siebie powinna zaciskać zęby i walczyć o awans do dalszej rundy. Zagłębie specjalnie sobie na wyjazdach nie radzi, a prawdopodobnie dziś kilku zawodników dostanie szanse na odpoczynek. Nie powinni być za bardzo spięci na to spotkanie, póki co dobrze im idzie w Ekstraklasie i na tym powinni się skupić. Odwrotna sytuacja panuje w Cracovii. Zajmują dopiero przedostatnie miejsce, mimo tego, że ich gra na to nie wskazuje. Zdecydowanie brakuje im szczęścia, a mogliby mieć z 6 pkt więcej. Liczę na to, że dziś dadzą z siebie wszystko i pokażą kibicom, że stać ich na dobre spotkanie! Myślę, że możemy być po raz kolejny świadkiem dogrywki, jednak ostatecznie szale na swoją korzyść przechyli klub z Krakowa. Bukmacher Forbet oferuje na to zdarzenie kurs w wysokości 2.00 co myślę, że jest warte grania!
⛔ 100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Celta - Getafe
Typ: 1/+1.5
Kurs: 2.13
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W czwartkowym spotkaniu 5. kolejki La Liga, Celta Vigo zmierzy się u siebie z Getafe. Obie drużyny będą chciały w tym meczu zdobyć komplet punktów.
Celta w czterech meczach ligii zdobyła zaledwie trzy punkty, wygrywając dotychczas tylko z tragicznym Alaves. Getafe nie jest wcale lepsze notując na swoim koncie 4punkty, natomiast grali oni trzeba przyznać ciężkie mecze, bo z Barceloną, Sevillą, wywalczyli punkt w Bilbao, no i 3pkt. u siebie z Leganes.
Dlaczego typ na Celtę? Jest to drużyna z większym potencjałem, ambicjami na coś więcej niż obronę przed spadkiem, a zły początek sezonu odbiją dziś pewną wygraną nad Getafe. ????

⛔ 100
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej Khl Rosja
Godzina : 14:30
Spotkanie : Nowosybirsk-Dyn.Moskwa
Typ : strzeli gola razem z dogrywka i decydującym karnym - Tak - Tarasov Daniil
Kurs : 3
Bukmacher : fortuna
Po wczorajszym typie na plus z piłki dzisiaj wracamy do hokeja. Meczy dzisiaj co nie miara ,strzelców do typowania również, ale ja wybrałem Tarasova który w 12 meczach ma już 7 trafień.
Dynamo w ostatnich 5 meczach ,aż 4 razy przegrali, ale trzeba zaznaczyć ,że grali z mocnymi ekipami. Csk , metallurg.
Dzisiaj wyjazd do ekipy która ma podobny bilans i miejsce w tabeli , patrząc w h2h przyjezdi ostatnie 5 męczy z novosybirskiem wygrali ,zawsze padało dużo bramek, dziś powinno być podobnie i myślę ,że Dynamo wywiezie punkty a Tarasov ustrzeli bramkę.

Polecam
⛔ 100
 
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja VHL
Godzina: 15.30
Spotkanie: Orsk- Khimik
Typ: 2
Kurs: 4.70
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Orsk zajmuje 4, a Khimik 5 miejsce w tabeli VHL po 5 meczach.
Dziwią mnie tak wysokie kursy na gości. Przegrali oni 2 w mecze, ale z kim? Z Dynamo i SKA Nava St. Petersburg, które zajmują odpowiednio 2 i 3 miejsce.
Historia Orska i Khimika także wyrównana: 1-2-1.
Co prawda minimalnym faworytem spotkania wydaje być się Orsk, gdyż gra na własnej tafli, ale powtarzam- minimalnym.
Spróbuję zagrać na gości ????
⛔ 100
 
ostryttm 0

ostryttm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna. Puchar Polski
Godzina: 15:30
Spotkanie: R.Zdzieszowice- L.Warszawa
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.55
Bukmacher: Totolotek

Analiza: Puchar Polski i spotkanie &quot;Dawida z Goliatem&quot;. Choć ostatnie spotkania w tych rozgrywkach pokazały że może sie zdarzyć wszystko myślę że typ na bramki w tym meczu jest dobry ponieważ nawet jeśli bd świadkami sensacji to wątpię by było to 1:0. Legia nie gra na miarę swoich możliwości i być może dziś będzie okazja to pokazania siły przy okazji słabszego rywala. W ostatnich meczach Legi padały bramki a rywal jest po 3 remisach. Mam nadzieję na gradobicie bramek co w tej edycji PP jeszcze sie przytrafiło.
✅ 55
 
B 17

boobs

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, Liga Mistrzów
Godzina: 17. 30
Spotkanie:
Vytautas Prienu vs Groningen
Typ: 1 - 4,5 pkt
Kurs: 1,98
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Witam serdecznie, na dzisiaj wybrałem spotkanie z eliminacji do koszykarskiej Ligi Mistrzów pomiedzy Vytautas, a Groningen. Zaczne od przedstawienia drużyn, a wiec gospodarze sa zespołem litewskim natomiast goscie holenderskim. Obie druzyny spotkaly sie ze doba dwa dni wczesniej gdzie druzyna Vytautasu pokonała dwoma pkt Groningen w wyjazdowym spotkaniu. Czas na rewanż a wiec przenosomy sie na Litwe. Dlsczrgo typuje gladkie zwycięstwo gospodarzy?
Pierwszym argumentem ktory przemawia za moim typem jest na pewno poziom lig w jakich graja obydwie druzyny. Przepasc miedzy LITEWSKA a HOLENDERSKA liga jest ogromna! Kazdy kto chociaz troche interesuje sie koszykowka o tym wie. Drugim ważnym argumentem jest fakt że Vytautasu na swoim parkiecie prezentuje sie bardzo dobrze, na koniec poprzedniego sezonu po sezonie zasadniczym uplasowali sie na 6 miejscu natomiast pod wzgledem rozegranych meczu u siebie na 5! Uwazam to za bardzo dobry wynik! Owszem maja zaliczke z pierwszego spotkania w postaci 2pkt zwyciestwa jednak nie uwazam ze odpuszcza ten mecz badz zlekcewaza rywala tylko wyjda na pelnym gazie od pierwszej minuty i pokonaja Holendrów przynajmniej 5 pkt!
Sorki za bledy pisane z tel w pracy
⛔ 100
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Guangzhou
godz 13:00
Spotkanie: Shuai Zhang - Kateryna Kozlova
Typ: Shuai Zhang -3.00 gema
Kurs: 1.86
1xbet
Analiza:
Ze względu na uzasadnione pretensję moich &quot;podopiecznych&quot; iż upubliczniam typy musiałem trochę przystosować na forum. Jednak typowalem przez te 2 dni tylko jeden typ, tj Kristine Ahn @ 2.50 vs Tatjana Małek (wygrana). Moim celem na forum jest rywalizacja w typach dnia i wygranie tego &quot;elitarnego konkursu&quot; i pod to będę typowal do końca obecnego miesiąca.
W dzisiejszym zestawieniu znam bardzo dobrze obie zawodniczki. Kateryna Kozlova widać że jest w dużym natarciu, ale jej dobre wyniki należy traktować z przymrużeniem oka. Ukrainka to &quot;kawał&quot; baby i gra cały czas agresywnie i mocno ala Jelena Ostapenko. I właśnie w tej grze przytrafiają sie jej duze przestoje i bezradność. Tenis Kozlovej jest jednostronny, łatwo ją skontrowac i przejąć inicjatywę w spotkaniu, ponadto Kateryna sama potrafi podciąć sobie skrzydła
Jest to idealny matchup dla Shuai Zhang. Ona nie ustępuje warunkami ani siłą uderzenia, a jest dodatkowo kompletną tenisistką na tle rywalki. Zhang ma obecnie skuteczność 1 serwisu na poziomie 80%. Ona jak prezentuję wysoką dyspozycję przy własnym podaniu jest groźna dla najlepszych tenisistek, a rywalizacja z Ukrainka powinna być bezproblemowa. Shuai gra u siebie w domu i zapewne czuję się komfortowo. Traktuje ten turniej bardzo poważnie. Widziałem jej większość gier w ostatnim czasie na hardzie, jak i nawet na cegle. Jej dobra ręka, dynamika i uniwersalność pozwoliły na prowadzenie równej walki z Kuznetsova na French Open, gdzie zagrała naprawdę dobry tenis. Do dziś pamiętam efektowne piłki grane z końcowej linii. Kolejny wielki mecze rozegrała Chinka na US Open i podobnie mimo porażki z Pliskova można było ujrzeć wysoki poziom. Zhang przegrala tam wygrany mecz nie wykorzystując meczowych piłek przy własnym podaniu. Ten turniej traktuje pewnie jako nagrodę pocieszenia którą chce zapewne zdobyć. Chinka jest dobra na returnie, świetnie czuje kort. Jej timing, dobre nogi powodują że wykorzystuje każdą krótszą piłkę, jak i świetnie czuje się w grze z kontry. Jak się rozkręci ofensywnie to z takich rywalek jak Kozlova (siłowy prosty tenis) nie ma co zbierać. Kateryna Kozlova będzie dziś bezradna. Jej styl uniemożliwia walkę z takimi rywalkami. Ona skoro nie będzie mogła dominować to poprostu sama będzie zdominowana. Prawdopodobne 2-0 dla Zhang, jednak gdy nawet Kozlova ugra jednego seta, w dwóch pozostałych może być całkowicie bezradna i grać masę nie wymuszonych błędów (dobry poziom i koncentracja wystarczą na kilka gemów). Na US Open w podobnym stylu Zhang wygrała z Lisicki tj 6-7 6-3 6-0 gdzie rywalka pękła na korcie niczym balon.
✅ 86
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cracovia - Zagłębie Lubin
Typ: Zagłębie Lubin
Kurs: 2,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Zostało 10 dni do końca miesiąca, więc ostatnia szansa włączyć się do konkursu typów dnia. Gram Puchar Polski między Cracovią, a Zagłębiem. Probierz ze swoim zespołem dziś musi, leży na nim spora presja, nawet niewykluczone jest rychłe zwolnienie, bowiem wiadomo, że prezes Filipak lubi reagować spontanicznie. Zagłębie po prostu bardzo chce, w lidze spisuja się całkiem dobrze, pokazują aktualnie najlepszą piłkę w Ekstraklasie, tuż obok Lecha. Szerszą kadrę ma zdecydowanie Zagłębie, odstawiając kilku zawodników, trener Stokowiec i tak ma z czego wybierać. Na każdą pozycję są gotowi do gry minimum dwaj zawodnicy. Dosłownie na każdą pozycję, a takim scenariuszem nie może się pochwalić żaden inny klub w lidze. Ta głębia powinna być dziś widoczna. Trener gospodarzy zapowiedział na pewno zmianę w bramcę, a tak jego zespół na zagrać tym co aktualnie mają najlepsze. Goście prawdopodobnie zagrają Tuszyńskim i Woźniakiem z przodu, Świerczok i Buksa powinni zostać na ławce, do tego szanse mogą dostać Janoszka, Janus czy Mazek, którzy ostatnio grają mniej, ale utrzymują solidny ligowy poziom. Podsumowując wydaje mnie się, że Zagłębie sięgnie po awans, a mecz rozstrzygnie się po stałych fragmentach gry. Lubinianie mają opracowane dobre rozwiązania dla stałych fragmentów, a w trudnym spotkaniu często bywa to zbawienne.
✅ 145
 
bfred 303,6K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Walia 1 liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barry Town - Carmarthen
Typ: BTS
Kurs: 1,725
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ekstraklasa Walii. Mecz pomiędzy drużynami dołującymi w tabeli (odpowiednio miejsca 10 i 11). Gospodarze bilans -1 a goscie -6. Jednakże gospodarze strzelaja bardzo mało - są 2 najgorszą pod tym wzgledem drużyną w lidze! Inacej gości - ich dorobek jest w miarę przyzwoity ale w ostatnim spotkaniu strzelili aż 4 więc nie ma tutaj jasnego obrqazu sytuacji. Liczę na to że gospodarze będą chcieli wyrwać się z dna tabeli podobnie jak i goście oraz że zostanie przerwana dla nich seria 4 meczy bez BTS podobnie jak i gości (2 ostatnie mecze bez BTS). Kurs jak dla mnie dośc dobry chociaż nieczego nie jestem pewien - ostatnio słabo idzie. Może byc i 0-0 i 2-2 nie wiem. Próbuję.
✅ 72,5
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Bulgaria ,Puchar 1/16
Godzina : 16:30
Spotkanie : Maritsa Plovdiv vs Lokomotiv Plovdiv
Typ : Lokomotiv Plovdiv -2,5 handi
Kurs : 2,13
Bukmacher : 1xbet
Analiza:
Jest kilka czynnikow , ktore przemawiaja za tym typem .
Zapis spotkania moze byc mylący = mecz jest rozgrywany na stadionie Lokomotivu Plovdiv , czyli goscie graja u siebie !!
Lokomotiv to zespol z najwyzszej klasy rozgrywkowej , a Maritsa z Vtora Ligi.
Lokomotiv w poprzednim sezonie byl w grupie mistrzowskiej. Ostatnie dwa mecze przegrali ( w tym jeden u siebie ) =dzisiejszy mecz jest idealny na przelamanie i poprawienie sobie humoru.
Maritsa ma problemy finansowe , w klubie pustki . Trener zlozyl rezygnację , ale szefowie klubu nie przyjęli jej .

Rok temu w 1/16 wysoko wygrali zawodnicy Lokomotivu.
W Lokomotivie ma wystapic ponad 90 % zawodnikow z podstawowej jedenastki.

⛔ 100
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Rumunia 1 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: CFR Cluj - FCSB
Typ: remis
Kurs: 3,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Gospodarze dzisiejszego spotkania to jak na razie liderzy rumuńskiej ekstraklasy, zgromadzili jak na razie 25 punktów. FCSB jest na trzecim miejscu ze stratą czterech punktów. CFR Cluj ma bilans bramkowy 19-6 zaś FCSB 16-7. Nie da się ukryć że obie ekipy mało tracą bramek , a też jakoś dużo to nie strzelają. FCSB jak na razie wygląda mniej solidnie niż dzisiejsi gospodarze ale w zeszłym sezonie wypracowali 11 punktów przewagi nad nimi więc zapewne będą umieli się dzisiaj postawić. Myślę, że nie zobaczymy dziś gradu goli na stadionie Cluj-Napoca, a brak rozstrzygnięcia tego meczu uważam za jak najbardziej możliwy, zresztą sądzę że obie ekipy przede wszystkim będą się starały nie przegrać tego meczu. Powodzenia.
✅ 210
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom