>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 21.09.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: GIF Sundsvall - AIK Sztokholm
Typ: 2
Kurs: 1,66
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz piłkarski z najwyższej klasy rozgrywkowej Szwecji. Tabela na początek:

Oba zespoły mają odmienne cele. Gospodarze walczą o bezpośrednie utrzymanie się w lidze, bez potrzeby rozgrywania meczu barażowego, natomiast AIK walczy o europejskie puchary. GIF Sundsvall u siebie do tej pory zanotował 3 zwycięstwa, 3 remisy i 5 porażek, natomiast AIK na wyjazdach ma na koncie 7 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki. Na ten moment gospodarze mają najmniej strzelonych goli w meczach u siebie w całej lidze (11 goli), natomiast goście mają najmniej straconych bramek w meczach na wyjeździe z całej ligi (8 goli). Można zatem powiedzieć, że spotyka się tutaj zespół, który ma najgorszy atak w meczach domowych z zespołem z najlepsza obroną w meczach wyjazdowych. Gospodarze są jednak ostatnio w dobrej dyspozycji, bo wygrali swoje 4 mecze z rzędu (3 ligowe i 1 w pucharze Szwecji). AIK z kolei niepokonany w 6 ostatnich spotkaniach (5 ligowych i 1 w pucharze Szwecji). Ja w tym spotkaniu idę jednak w stronę faworyta i typuję na wygraną zespołu z Sztokholmu. GIF Sundsvall wprawdzie ostatnio wygrywa ale dzisiaj zagra bez 5 podstawowych graczy, którzy grali w tych 3 ostatnich wygranych ligowych spotkaniach !
Absencje w GIF Sundsvall:
pierwszy bramkarz Naurin (23 występy w tym sezonie), obrońcy Sundberg (21 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Danielsson (21 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i pomocnicy Sigurdsson (22 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie), Gall (18 występów w tym sezonie) i Gerson (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w AIK:
obrońca Johansson (22 występy, 1 gol na koncie)
Kadrowo zatem dużo większe braki po stronie gospodarzy. Jeżeli chodzi o bezpośrednie pojedynki między tymi zespołami to Sundsvall po prostu AIK-owi leży, bo histroia ich spotkań wygląda tak:

AIK dla mnie jest zespołem mocniejszym i myślę, że wywiezie z tego wyjazdu 3 punkty
⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
15:30
Ruch Zdzieszowice - Legia
Typ: over 4,5 gola
Kurs: 4,40
Buk: fortuna
Dziś na pewno wielkie święto w Zdzieszowicach bo przyjeżdża Legia. Nie no żadnej sensacji w tym meczu nie będzie. Zdzieszowice to 3 liga, nawet na poziomie tych rozgrywek zajmują obecnie 13 pozycję, Legia to mistrz. Za duża róžnica poziomów, czwarty poziom rozgrywek vs. pierwszy. Legia zmiażdży rywala, jakaś wpadka to byłaby mega sensacja. Liczę że gospodarze strzelą coś i pomogą w wypełnieniu tej linii bramkowej. Jak nie to Legia sama powinna ją wypełnić o ile piłkarze nie będą kalkulować i oszczędzać siły na weekend. Pewnie dziś szansę dostaną bardziej rezerwowi zawodnicy, którzy będą chcieli pokazać się z dobrej strony nowemu trenerowi. Każdy ma białą kartę obecnie, tacy piłkarze jak Pasguato czy Chupa Chups o ile dostaną dziś szansę na pewno nie będą kalkulować. Różnica w umiejętnościach porażająca, nokaut na Zdzieszowicach przewiduję.
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar
Godzina: 15:30
Spotkanie: Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa (-2)
Typ: 2
Kurs:
2,49
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Witam, mecz za pare minut ale specjalnie czekałem tak długo aż w końcu pojawią się składy Legii i tak jak myślałem, zagrają w tym meczu młodzi piłkarze Legii, oczywiście Ci najlepsi czyli Szymański, Niezgoda, Kopczyński czy Moneta i wydaje mi się, że jest to dobry wybór. Będą w pełni zmobilizowani aby pokazać nowemu trenerowi, że zasługują na pierwszy skład. Typuję zwycięstwo Legii minimum 3 golami, w sumie to typuję wynik 3:0 bo z pełnym szacunkiem dla Zdzieszowic ale nie wydaje mi się, aby zagrozili bramce Legii.
Już pokonanie Górnika Łęcznej 2:1 było niespodzianka a jak Górnik Łęczna gra w tym sezonie każdy widzi.. odeszli najlepsi piłkarze i póki co są tłem.
Legia jest w dołku ale nie w takim, żeby przegrać z III ligowcem.
Powodzenia
✅ 149
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia 1 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cluj-FCSB
Typ: X
Kurs:
3.0
Bukmacher: LVBET
Analiza:

W czwartek o godzinie 20:00 rozpocznie się absolutny hit sezonu ligi Rumuńskiej. Naprzeciwko siebie staną najbardziej rozpoznawalny i medialny klub FCSB (dawniej Steaua Bukareszt) wraz z tegorocznym potentatem do mistrzostwa CFR Cluj. Jutrzejsi gospodarze z Kluż rozpoczęli w końcu sezon bez ujemnych punktów dzięki czemu mogli spokojnie skupić się na graniu, klub postawił wszystko na jedną kartę i zatrudnił najlepszego rumuńskiego trenera - Dana Petrescu (tak, tego kata z Wisły Kraków), który przyciągnął za sobą kilku ciekawych grajków. Efekt? Pierwsze miejsce po 10 kolejkach bilans 8-1-1 (u siebie 4-0-0) i włączenie się do walki o mistrzostwo. FCSB musiała walczyć na dwóch frontach, bo do ligi doszła LM, a następnie po porażce w IV rundzie, faza grupowa LE stąd lekki falstart i 4 punkty straty do dzisiejszych gospodarzy. Stawiam na remis, gdyż na 10 kolejek Cluj jeszcze nie zremisował u siebie, a FCSB na wyjeździe. Drużyny mają podobny potencjał i nie wydaje mi się, żeby którakolwiek drużyna przechyliła szalę na drugą stronę. Biorę remis w ciemno, obydwie drużyny powinny wziąć jakąkolwiek zdobycz punktową z pocałowaniem ręki (no, może nie Petrescu, ale FCSB ma na tyle silny skład, że nie powinni przegrać)
Powtórzony typ
⛔100
 
prokurator 61

prokurator

Użytkownik
Dyscyplina: Rumunia 1 liga
Godzina: 17:30
Spotkanie:Gaz Metan - Astra
Typ: 2
Kurs: 2,03
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Gospodarze znajdujący się na 15 pozycji podejmują na własnym stadionie zespół Astry Giurgiu,który znajduje się na 4 pozycji.Gospodarze przegrali kolejno 5 spotkań z rzędu-ostatnio 0-4 z FCSB,1-2 z Concordią czy 0-2 z CS.U. Craiova. Goście natomiast na fali wznoszącej-3 kolejne wygrane spotkania:3-1 z FC Viitorul,3-1 z Botosani i 2-0 z z Juventusem,ale nie tym z Turynu ???? lecz z Bukaresztu.Astra odpadła z europejskich pucharów i skupia się na lidze.W zeszłym sezonie wygrali na stadionie w Mediasie 1-0.Zespół Astry ma w składzie bramkostrzelnych Balaure, Ionite ,którzy zrobią różnicę w tym spotkaniu.Polecam typ
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia 1 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cluj-FCSB
Typ: X
Kurs:
3.0
Bukmacher: LVBET
Analiza:

W czwartek o godzinie 20:00 rozpocznie się absolutny hit sezonu ligi Rumuńskiej. Naprzeciwko siebie staną najbardziej rozpoznawalny i medialny klub FCSB (dawniej Steaua Bukareszt) wraz z tegorocznym potentatem do mistrzostwa CFR Cluj. Jutrzejsi gospodarze z Kluż rozpoczęli w końcu sezon bez ujemnych punktów dzięki czemu mogli spokojnie skupić się na graniu, klub postawił wszystko na jedną kartę i zatrudnił najlepszego rumuńskiego trenera - Dana Petrescu (tak, tego kata z Wisły Kraków), który przyciągnął za sobą kilku ciekawych grajków. Efekt? Pierwsze miejsce po 10 kolejkach bilans 8-1-1 (u siebie 4-0-0) i włączenie się do walki o mistrzostwo. FCSB musiała walczyć na dwóch frontach, bo do ligi doszła LM, a następnie po porażce w IV rundzie, faza grupowa LE stąd lekki falstart i 4 punkty straty do dzisiejszych gospodarzy. Stawiam na remis, gdyż na 10 kolejek Cluj jeszcze nie zremisował u siebie, a FCSB na wyjeździe. Drużyny mają podobny potencjał i nie wydaje mi się, żeby którakolwiek drużyna przechyliła szalę na drugą stronę. Biorę remis w ciemno, obydwie drużyny powinny wziąć jakąkolwiek zdobycz punktową z pocałowaniem ręki (no, może nie Petrescu, ale FCSB ma na tyle silny skład, że nie powinni przegrać)
Osobiście wrzuciłem, sporo wcześniej.
 
chelsea132 1

chelsea132

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Polski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cracovia - Zagłębie
Typ: X (remis)
Kurs: 3.15
Bukmacher: fortuna
Analiza: Witam, dziś rzuciło mi się w oczy spotkanie Pucharu Polski pomiędzy Cracovia a Zagłębiem. Opieram się na ostatnich spotkaniach tych drużyn, ostatni mecz Zagłębia z Arką w lidze pokazał tyle że Zagłębie jest dalej w dołku i nie wie jak się z niego wygrzebać, chociaż widać jakieś przebłyski w ich grze, Cracovia zaś obecną formą jaką prezentowała w ostatnim meczu w Warszawie nie napaja na pewno optymizmem przed dzisiejszym meczem, lecz można zauważyć, że u siebie ta drużyna prezentuje się troszkę lepiej. Opierając się również na statystykach wydaję mi się, że dziś padnie remis, w bezpośrednich ostatnich 3 meczach w tym roku Zagłębie zdołało wygrać raz w meczu towarzyskim, wiec za bardzo bym się nie sugerował tym meczem, gdyż Zagłębię było wtedy też w bardzo dobrej formie, zaś we wcześniejszych dwóch meczach padł remis. Wydaję mi się ze delikatnie w tym meczu będzie przeważać Zagłębie, lecz nie sądzę aby to pozwoliło im wygrać spotkanie w regulaminowym czasie gry.
⛔ 100
 
black-star 20,7K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Grecja Puchar
Godzina: 19:30
Spotkanie: Panegialios - Aris
Typ: Powyżej 3,5 gola
Kurs: 5.0
Bukmacher: iForBet
Analiza:
Goście są w kraju niepokonani od 11 spotkań. Gospodarze są niepokonani u siebie od dwóch. Myślę, że różnica klas pomiędzy drużynami jest naprawdę spora. Aris ma za sobą bardzo dobry sezon, a awans do najwyżej klasy rozgrywkowej zaledwie nieznacznie, bo zdecydowały o tym tylko trzy punkty, wymknął im się z rąk. Panegialios od dłuższego czasu gra w kratkę. Jednak na własnym stadionie pomimo kilku słabych występów w końcówce sezonu zaliczyli w drugiej jego części ponad 12 spotkań baz porażki. W ostatnim spotkaniu ligowym wygrali u siebie aż 4:0. Goście na wyjeździe są w świetniej formie na wyjazdach, gdzie to jego piłkarze nie przegrali aż w 9 na 10 ostatnich spotkań. Goście są zwycięzcami również 2 ostatnich spotkań bezpośrednich. Zwycięzca ma szansę na pierwsze miejsce w pucharowej grupie G. Liczę przy okazji tego meczu na kilka bramek.
⛔ 100
 
C 0

czarny20014

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Celta - Getafe
Typ: Getafe/+2.5
Kurs: 7.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Celta po 4 meczach ma 3 punkty zdobyte, dziwi mnie takie faworyzowanie gospodarzy, bo ich gra nie wygląda najlepiej, a goście grają w tym sezonie zadziwiająco dobrze, może wyniki tego nie pokazują, ale grali z takimi drużynami jak Barcelona, Sevilla i Bilbao. W meczach celty z ostatnich 4 męczy 3 razy był over 2.5. Mecze Getafe również obfitują w gole. Według mnie ten typ jest dużo pewniejszy, niż wskazuje na to kurs. Powodzenia.
⛔ 100
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Polska- puchar
Godzina: 20;45
Spotkanie:
Cracovia- Zagłębie
Typ: under 0,5 bramki w 1 połowie
Kurs: 2.7
Bukmacher: e-fortuna
Analiza:
Probierz w przerwie reprezentacyjnej miał poprawić grę obronną, która w meczu z Legią warszawa wyglądała dosyć dobrze. Zagłębie natomiast na wyjazdach strzela max 1 bramkę i to zazwyczaj w końcówkach meczu, gdy jest więcej miejsca na boisku. Patrząc, że jest to puchar, żadna z drużyn nie będzie naciskała na przeciwną drużynę od początku meczu. Pewnie zobaczymy kilka zmian w obu zespołach, przez co będziemy świadkiem nudnej 1 połowy jak podczas wczorajszego meczu dwóch innych drużyn ekstraklasowych Górnik, Sandencja. Na 5 dotychczasowych rozegranych meczów 1/8 pucharu w 3/5 padł wynik bezbramkowy do przerwy. Osobiście szans na wejście 0-0 w meczu legii z 3 ligowych ruchem nie widziałem. Powodzenia.
⛔ 100
 
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Laliga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Levante-Real Sociedad
Typ: Real Sociedad strzeli powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,15
Bukmacher: Lvbet

Analiza:
Wczoraj się udało. Basel uratował typ w 89 minucie. Miejmy nadzieje, że bedzie tak też tym razem. Real Sociedad bardzo dobrze zaczął ten sezon. 3 zwycięstwa i 1 porażka, ale nie z byle kim, bo z Realem Madryt. W lidze mają 11 goli strzelonych co daje nam średnią 2,75 gola na mecz. Co by nie mówić jest to dobry wynik. Potrafili strzelić 4 gole dla La Coruny i po 3 dla Villarreal i Celty Vigo. Dodajmy do tego mecz w Lidze Europy z Rosenborgiem wygrany 4:0. Byli w tym meczu zdecydowanie lepszą drużyną. Rosenborg nie miał nic do powiedzenia. Piłkarze Realu mogli strzelić w tym meczu więcej goli, ale licznik zatrzymał się na 4. Myślę, że są oni w stanie strzelić dwa gole i miejmy nadzieję, że tak się stanie. Powodzenia
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom