>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.10.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 21. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Niemcy
Godzina 15:30
Spotkanie : RB Lipsk - Stuttgart
Typ : 1 i przyjezdni nie strzelą
Kurs : 2,67
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
3 w tabeli Lipsk podejmuje beniaminka ze Stuttgartu - miejsce 11.
RB bilans 5-1-2, ale u siebie z tego rozegrał tylko 3 mecze, wygrał z Freiburgiem i Frankfurtem oraz zremisowawał z silnym Munchengladbach 2-2, grając od 83min w osłabieniu po czerwie dla
Keity. Moją uwagę zwróciła ligowa wyjazdowa wygrana z Dortmundem 3-2 oraz ostatnia z Porto w LM.
Forma jest, więc powinni sobie poradzić z ekipą, która przegrała swoje wszystkie 4 dotychczasowe wyjazdy, strzelając tylko 2 gole.
Jeżeli chodzi o H2H, zespoły mijały się, jak Lipsk awansował do Bundesligi, to Stuttgart spadł do niższej klasy rozgrywkowej.
Stuttgart dobrze gra u siebie i tam zdobywa punkty, wyjazdy kiepsko. Mój typ to wygrana Lipska do zera.
✅167
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pizza-man 156

pizza-man

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Philadelphia - Boston
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. Dzisiaj sporo do wybofajnych typów w NBA ale wybrałem mecz w Filadelfii gdzie 76ers zmierzą się z Boston Celtics. Nie będę się wiele rozpisywać. Phila dobrze grała w meczach przedsezonowych i ładnie pokazała się w Waszyngtonie. Boston to jeden z faworytów do finałów jednak sezon zaczęli bardzo pechowo kontuzją Haywarda i 2 porażkami. Dzisiaj mecz będzie zacięty ale myślę że jednak Celtowie wywiozą zwycięstwo bo póki co zawodzą. Obie drużyny spotkały się już w październiku:
7.10.17 Boston - Philadelphia 113:96
10.10.17 Philadelphia - Boston 102:110
Powodzenia i zostaw ślad jeśli pomogłem ;)
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna- Hiszpania La Liga
Godzina 18:30
Spotkanie : Valencia vs Sevilla
Typ : 1
Kurs : 1,85
Bukmacher : totolotek
Analiza : Witam na jutro wybrałem do analizy mecz w hiszpańskiej La Liga która w tym sezonie uważam że się wyrównała dosyć ???? ale do rzeczy, moim typem i uważam że jest to dość mocny typ miedzy Valencią a Sevilla oczywiście na 1 ???? Valencia dobrze gra w tym sezonie która zanotowała 4 wygrane pod rząd już a jej statystyki to 5-3-0 wiec jeszcze nie przegrała w tym sezonie w lidze bramki też imponująco wyglądają 21-10 co daje jej zaraz po Barcelonie drugie miejsce pod względem bramek jak i drugie miejsce zaraz za Barceloną w lidze natomiast zespół Sevilli zajmuje 5 lokatę jej statystki to 5-1-2 i mizerny wynik bramkowy 9-4. Mój typ na pewną 1 w tym meczu wydaje się zasadny chyba? ???? pod uwagę biorę jeszcze to iż Valencia nie gra w LM ani LE natomiast Sevilla w Moskwie w ramach LM dostała lanie od stołecznego Spartaka Moskwa aż 5-1!!o_O Valencia Moim zdaniem ma w tym sezonie dobrze poukładaną drożynę z aspiracjami na LM ???? Pozdrawiam i Życze wygranych ????
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Z 615,8K
Dyscyplina: Koszykówka Niemcy BBL
Godzina: 10:30
Spotkanie Braunschweig - Wurzburg Handicap [7,5-0]
Typ:1
Kurs: 1,88
Bukmacher: Unibet
Analiza.Jest to pojedynek Niemieckiej ligi BBL.Gospodarze tego spotkania drużyna Braunschweig niespodziewanie wtym sezonie spisuje się bardzo słabo i zajmuje 16 miejsce w tabeli z 2 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli tylko 1 zwycięstwo i 4 mecze przegrali.Ich bilans koszy wynosi 345:407.W ostatniej kolejce przegrali na swoim parkiecie z Ludwigsburg 67-74.Ich przeciwnik Wurzburg gra bardzo dobrze i zajmuje 1 miejsce w tabeli z 5 zwycięstwami.W ostatnim swoim pojedynku wysoko pokonali na swoim parkiecie Tubingen 84-68.Ostatnie spotkania pomiędzy tymi zespołami były przeważnie bardzo zacięęte i kończyły się minimalnym zwycięstwem którejś z drużyn,a w poprzednim sezonie Braunschweig przegrał z swoim przeciwniikiem na swoim terenie 66-67.
Myśle ze w handicapie +7,5 punkta gospodarze odniesą zwycięstwo.
23/04/17 1.lN
Braunschweig - Wurzburg 66:67
17/12/16 1.lN
Wurzburg - Braunschweig 93:89
25/02/16 1.lN
Wurzburg - Braunschweig 69:68
25/11/15 1.lN
Braunschweig - Wurzburg 73:52
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Huddersfield - MU
Typ: HA (-1.5) MU
Kurs: 1.75
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Mu teraz w lidze ma całkiem innego przeciwnika jak ostatnio więc gry defensywnej nie przewiduje bo ttaj nie ma się kogo bać . Ostatnie mecze czerwonych diabłow to 3 zwycęstwa i dwa remisy . Huddersfield okupuja drugą czesc tabeli .
Ciekawostka jest to , że gospodarze ostatnie raz strzelili bramke we wrzesniu czyli ponad miesiąc temu a goście ostatnia bramke w lidze stracili bramke dokładnie 09.09.2017 w wyjazdowym meczu z Stoke .
Mu w tym sezonie bedzie się biło o mistrza , napewno awansuje do playoff w LM , ten sezon pod wodzą Murinho naprawde bedzie dobry . Swietny transfer w ataku ale to juz kazdy wie : Lukaku , po za tym świetny Rashford ..
Beniaminek bedzie miał ciezki orzech do zgryzienia , wynik inny jak zwyciestwo przynbajmniej dwoma bramkami nie wchodzi w gre , poprostu nie wierze.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina PIłka nożna Anglia
Godz: 13:30
Spotkanie Chelsea-Watford
Typ; 1/1
Kurs 1.95
Buk Fortuna
Analiza: Ciekawie zapowiada nam się rywalizacja Londyńskiej Chelsey z zespołem Watfordu, gospodarze nie wygrali swoich 3 poprzednich spotkań w których zanotowali 2 porażki oraz 1 remis , w tym meczu naturalnie gospodarze są faworytem do zdobycia kompletu punktów ze znacznie Słabszym ( czego na chwilę obecną nie pokazuję tabela) zespołem Watfordu , który w tym momencie jest jedną pozycję wyżej od zespołu mistrza Anglii z sezonu poprzedniego. Gospodarze w tym meczu po prostu juz wygrac muszą, znów zagrają bez Kante co może być problemem , gościom lepiej do tej pory wychodziły spotkania wyjazdowe w których ugrali 10 punktów w 4 kolejkach, ale z takim rywalem jak Londyńczycy Watford się jeszcze nie mierzył na wyjeździe . Gospodarze mają bardzo dobry bilans z ekipą przyjezdnych do tej pory zagrali 7 spotkań w których 6 razy wygrywali i jeden mecz zakończyli podziałem punktów, myślę że tu od pierwszych minut meczu Chelsea przejmie inicjatywę i będzie chciała szybko strzelić bramkę, ostatnio szybko strzeliła 2 gole z zespołem Romy w Lidze Mistrzów co i tak nie pomogło w zwycięstwie, myślę że tutaj rywal jest co najmniej o klasę słabszy. Stawiam na wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach rywalizacji, oraz 3:1 po końcowym gwizdku sędziego, myślę że goście bramkę zdołają tutaj strzelić.
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Niemcy - Bundesliga
Godzina: 15:30

Spotkanie: Augsburg - Hannover 96
Typ: Augsburg wygra i poniżej 3,5 bramki
Kurs: 2.55
Bukmacher: forbet
Analiza:

Witam Was kolunie. Nie myliłem się co do Ingolstadt... Tym razem na widelec biere Bundesligę.. Ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż oba zespoły prezentują naprawdę dobrą formę.. Pierw zacznę od gospodarzy. Typ na nich przede wszystkim motywuje ich ostatnią grą. Mimo, że zremisowali z mocnym Hoffenheim na wyjeździe 2-2 i przegrali u siebie z Borussią 1-2 ich gra mimo wyników i ich składu bez większych gwiazd wyglądała na bardzo poukładaną i dynamiczną. Myślę , że w Augsburgu zaczęło się coś dziać ciekawego na miarę drużyny z Hoffenheim.. chłopaki z Augsburgu wkładają naprawdę dużo serca w każdy mecz i jestem zdania, że mimo ciężkiego meczu pokonają Hannover i zainkasują 3 pkt. W drużynie Augsburga powinniśmy zwrócić uwagę na to w jakiej formie jest ich napastnik Islandczyk Finnbogason .. na koncie ma już 4 bramki i widać, że to nie koniec, w meczu z Hannoverem będzie miał idealną sytuację do zwiększenia dorobku.. ten chłopak ma papiery na lepszy klub. Co do Hannoveru to ostatnio złapali zadyszkę. Wraz z początkiem sezonu wystartowali z grubej rury i jak na beniaminka byli dosyć wysoko... dwa ostatnie ich spotkanie to jednak pasmo niepowodzeń, w dodatku frajerska porażka z Frankfurtem i Monchengladbach gdzie stracili bramkę pod koniec meczu na pewno podcięła ich formacji defensywnej skrzydła.. widać , że obrońcy Hannoveru gotują się pod koniec meczu i mają problem z emocjami - głupie faule, nadmierna ostrość , widać , że jeszcze im brakuje obycia z tą ligą , które ma Augsburg - jest drużyną bardziej w sferze emocjonalnej poukładaną. Duży atut tego typu to również własne boisko Augsburgu. Bramek nie powinno być wiele , myślę , że lepiej zagrać under 3,5 jak over 2,5.. wystarczy porównać sobie h2h w overach i underach bramkowych tych drużyn. Wejdzie? Zostaw reputkę! Powodzenia .
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Ligue 1
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Rennes – Lille
Typ: over 3.5
Kurs: 4.30
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Wobec takich rzeczy obojętnie przejść nie mogę, już kilka razy się przejechałem na Lille ale ta ekipa nadal szuka takiej gry w której te bramki mogą w każdej chwili wpadać. Bielsa to agresywny pressing, wysoka defensywna i po prostu ogromna intensywność w grze co przy tej kadrze powoduje że jest problem. Lille ma niesamowicie młody skład, gdzieś widziałem zestawienie na świecie i to jest top jeśli chodzi o średnią wieku a przy tym co chce Argentyńczyk grać ogromnie brakuje doświadczenia. Widziałem kilka spotkań w tym dwa ostatnie i rozdali w nich prezenty lepsze niż na święta, tutaj w grze defensorów nie ma piłka do przodu ta gra ma być wyprowadzana do szybkiej kontry i jak któryś z tych młodzików źle to zrobi robi się taki chaos że po prostu pada bramka dla rywala, mają rzecz jasna fantazję w tej swojej grze i faktycznie jak to odpala to idzie szybka, kombinacyjna akcja po której ręce składają się do oklasków ale wspomnę jeszcze raz w tej grze jest dużo szaleństwa co przy braku doświadczenia kosztuje defensywę jakby tego było mało dwóch kluczowych gości w tej formacji wypada. Rennes też ekipą z masą problemów w grze destrukcyjnej, której po prostu nie idzie czego dowodem jest brak jak do tej pory zwycięstwa u siebie i to nakręci ten zespół do odważnej, ofensywnej gry bo też w sumie w takiej grze dobrze się czują a już na pewno u siebie byli tą ekipą która z czymś takim jak strzelanie bramek problemu nie miała dziś ten opór w defensywie mocny nie będzie. Pokazali to ogrywając na wyjeździe Marsylie 1:3 oraz remisując na kolejnym piekielnie trudnym terenie St. Etienne 2:2 czyli potencjał jest. Na koniec jeszcze jedna sprawa mecz towarzyski przed rozpoczęciem sezonu tych ekip i wynik 4:2.
⛔100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Indiana Pacers - Portland Trail Blazers
Typ: 2 (-8.5 handicup)
Kurs: 2.6
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na szybko bo zaraz mecz, Indiana straciła 131 puntków z ogórkowym co by nie powiedzieć Brooklyn a dzisiaj wpada topowa ekipa zachodu. Pierwszy mecz poszedł gruuuby gwałt narazie największy blowout, 124-76 po prostu wszystko zagrało od a do z. Dziś gospodarze być może bez Turnera, Jefferson też nie wiadomo a to w sumie filary defensywy która i tak jest mocno dziurawa. U gości Lillarda wspomaga McCollum ogólnie reszta ekipy też dobrze rzuca i ławka, nie daję dzisiaj żadnych szans gospodarzą na cokolwiek, wręcz uważam że szykuję się lanie!
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Monchengladbach - Leverkusen
Typ: Monchengladbach i powyżej 2.5 gola
Kurs: 3.15
Bukmacher: fortuna
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie niemieckiej Bundesligi pomiędzy Borussią Monchengladbach a Bayerem Leverkusen. Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy jak zobaczyłem ten mecz to over, obie ekipy kojarzą mi się z ofensywną piłką, ale po przeanalizowaniu bieżących wyników postanowiłem dodatkowo pójść w stronę drużyny z Monchengladbach, która u siebie na stadionie na 4 rozegrane mecze wygrała 3 i poniosła jedną porażkę z Frankfurtem, natomiast Aptekarze w tym sezonie jeszcze nie wygrali w delegacji, na 4 rozegrane mecze na wyjezdzie tylko raz zremisowali, a trzy razy schodzili pokonani, jednak uważam, że stać ich co najmniej na honorowe trafienie, więc over 2,5 powinien zostać pokryty zakładając, że Borussia wygra ten mecz. Na 3 ostatnie bezpośrednie mecze, które zostały rozegrane w Monchengladbach 3 wygrała Borussia i w każdym ten typ został pokryty, mam nadzieję, że jutro będzie podobnie. Jeśli chodzi o absencje to w drużynie gospodarzy nie zobaczymy Tobiasa Strobla, Josipa Drmicia, Laszlo Benesa i Mamadou Doucoure, natomiast u gości nie zagra Tino Jedvaj. Przewidywane 11-ki na to spotkanie przedstawiają się następująco:

Borussia:
Sommer - Elvedi, Ginter, Vestergaard, Wendt - Zakaria, Kramer - Hazard, F. Johnson - Stindl, Raffael
Bayer: Leno - Retsos, Tah, S. Bender, Wendell - L. Bender, Aranguiz - Bailey, Brandt - Volland, Alario

Osobiście liczę na wygraną gospodarzy 2:1. Powodzenia.

⛔100
 
F 20

furia1

Użytkownik
Huddersfield - Manch.Utd.
handicap 1:0
kurs 2.0 typ UNITED
Na dziś przygotowałem dla Was mecz kolejny mojej drużyny. Chciałbym się podzielić moim typem,być może komuś pomogę.
Stawiam na United ponieważ Czerwone Diabły świetnie sobie radzą z drużynami poza TOP6. Mourinho na pewno będzie chciał pokazać wartość drużyny mimo osłabień i słabszych wizualnie ostatnich meczach i pewnie wygrać z swoim przeciwnikiem. Szeroka kadra United pozwoli pokonać słabszą drużynę z Premier League pewnie i zabierze do czerwonej części Manchesteru 3 pkt. Głodny bramek. Domyślam się,że w składzie wystąpi od pierwszej minuty Martial który jest w świetnej formie i sporo namiesza na skrzydłach. Warto spróbować.
Nieregulaminowy zapis typu (wzór podawania typu i rozmiar czcionki)
Brak podanego bukmachera

⛔100
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Czechy, 1 liga kobiet
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Olomouc - Prostejov
Typ: ilość setów - powyżej 3,5
Kurs: 1,55
Bukmacher: forBet
Analiza:

Witam. Dzisiaj siatkówka. W czeskiej lidze kobiet mecz na szczycie, wicemistrzynie z Olomouca podejmują mistrzynie z Prostejova. Siatkarki z Prostejova to dominatorki czeskiej, kobiecej siatkówki. Dziewięć mistrzostw z rzędu, od sezonu 2008/2009 nie znalazły pogromczyń na krajowym podwórku. Ale w zeszłym sezonie nastąpiło małe przełamanie. Siatkarkom z Prostejova nie udało się zdobyć dziewiątego z rzędu Pucharu Czech. Zostały pokonane właśnie przez zespół z Olomouca, po zaciętym spotkaniu przegrały 2:3. Finał poprzedniego sezonu też bardzo wyrównany, dopiero piąte spotkanie zadecydowało o mistrzostwie dla Prostejova. Dzisiaj pierwsze starcie obu zespołów w sezonie 2017/2018 i zapowiada się kolejny wyrównany mecz. Nie widzę tutaj trzech setów. Zdecydowanymi faworytkami tego spotkania są według bukmacherów siatkarki z Prostejova ale na pewno nie będzie szybkiego 3:0. Zespół z Olomouca będzie chciał pokazać że poprzedni sezon to nie był przypadek i że w tym również będzie chciał przerwać hegemonie zespołu z Prostejova. Zapowiada się bardzo ciekawy i wyrównany mecz z minimum czterema setami.
✅55
 
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Moskwa
Godzina: 14:30
Spotkanie: Dzumhur - Basic
Typ: Basic
Kurs: 4:15
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Cześć, dzisiaj dalej za ciosem gram przeciwko Dzumhurowi. Wczoraj niewiele brakowało do tego, żeby Seppi wygrał swój mecz ale zabrakło zaangażowania do końca i ostatecznie przegrał ze średnio grającym Bośniakiem. Dziś pojedynek bośniacki. Oglądałem wczoraj mecze obu panów i większe wrażenie zrobił Basic. Co prawda w jego grze nie ma większej finezji ale za to nadrabia zaangażowaniem. Wczoraj wszystko wskazywało, że przegra w dwóch setach z Medvedevem który na tym turnieju przerwał passę serii porażek ale w drugim secie wyciągnął wynik i w trzecim już gładko rozprawił się z Rosjaninem. Dzisiaj liczę na podobny scenariusz. Może w pierwszym secie jeszcze nie wejść dobrze w mecz ale z biegiem czasu będzie grał coraz lepiej i liczę na jego zwycięstwo. Panowie grają ze sobą po raz pierwszy więc statystki H2H nie pomogą w wytypowaniu zwycięzcy.
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Huddersfield - Manchester United
Typ: Spotkanie/BTS 2/nie
Kurs: 2.08
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Beniaminek podejmuję United na własnym stadionie, gospodarze mają przed sobą ciężki mecz ich ofensywa nie ma zbyt wiele do zaoferowania 5 strzelonych bramek w 8 meczach brak zwycięstw w ostatnich 5 meczach widać, że są w dołku do tego dochodzi fakt, że grają dzisiaj z drużyną która straciła zaledwie 2 bramki w 8 spotkaniach ofensywny aspekt też jest po stronie United szczerze wątpie aby stracili dzisiaj bramkę z beniaminkiem spodziewam się gładkiego przejazdu a kurs jest zachęcający.Powodzenia.

⛔100
 
manioloafc 60

manioloafc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 16:15

Spotkanie: Betis - Alaves
Typ: 1 (handicap 0:1)

Kurs: 2.57
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Czyżby bet kolejki? Betis przy sporym szczęściu, ale mimo wszystko potrafił pokonać na Santiago Real 1:0. W ostatniej kolejce aż 3:6 z Valencią, istny hokej. Niemniej do tego dokładamy 4:4 z Sociedad. Betis gra bardzo fajną piłkę. Widać rękę byłego trenera Las Palmas, który do swojej taktyki dostał po prostu lepszych piłkarzy i wszystko zaczyna wyglądać naprawdę nieźle. Po stracie punktów ze wspomnianą Valencią, która gra póki co mega dobry sezon i remisie z Realem, czas odrabiać straty. No a z kim jak nie ze słabiutkim Alaves u siebie? Alaves obecnie praktycznie najgorsza drużyna ligi, nie przebili jedynie Malagi. Jedyne ich punkty w tym sezonie to wygrana na Levante, z którym Betis też grał i powiózł ich 4:0. Niestety, ale nie ta klasa i pozycje na dole tabeli w tej kolejce się nie zmienią według mnie. Malaga po przegranej z Barceloną zostanie outsiderem z jednym oczkiem, a przed nimi zostanie Alaves z trzema punktami. Ze składem, który posiada Betis, realnie można myśleć o europejskich pucharach, dlatego mecze tego typu to absolutne must win.
✅157
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie:
Eint.Frankfurt - Dortmund
Typ: over 2.5 i obie strzelą
Kurs: 1.92
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pojedynek podrażnionej Borussi z bardzo niewygodnym rywalem z Franfurtu.
Od spektakularnego zwycięstwa 6-1 z drużyną M&#39;gladbach - piłkarze BVB się zacięli i zanotowali jedynie 3 punkty z Augsburgiem, z Lipskiem i Realem Madryt przegrali, a ze słabiutkim APOELEM tylko zremisowali - czym sobie mocno skomplikowali ewentualne wyjście z grupy LM.
Drużyna Eintrachtu prezentuje się bardzo solidnie - w ostatnich 10 meczach ich rywale zdołali tylko dwukrotnie zdobyć przeciwko nim 2 gole (zespół Lipska i Augsburga), natomiast pozostałe mecze albo kończyło się na 0 z tyłu, albo z maksymalnie 1 golem w plecy.
W ostatnich meczach między tymi drużynami, aż 3-krotnie został spełniony warunek naszego typu!
Trudno sobie wyobrazić ten mecz bez BTS&#39;a, który jest na pewno bezpieczniejszą alternatywą od dodatkowego +2.5.
Przewidywany wynik 1:2, 2:2
Pomogłem? Zapropsuj!
✅92
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - English Open 2017
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie:
Alexander Ursenbacher - Kyren Wilson
Typ: Alexander Ursenbacher Over 0.5 Centuries
Kurs: 4,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Trudno zamykać oczy na formę i grę Ursenbachera w tym tygodniu. Od paru lat było wiadomo, że Szwajcar to naturalny talent, na miarę Brecela co najmniej, ale na razie tylko miał na koncie pojedyncze skalpy. W tym tygodniu jak widać coś zaskoczyło, świetny run, życiowy sukces i półfinał, i wygląda że im dalej w turnieju tym lepiej mu się gra. Pierwsze 3 rundy to długie zacięte mecze z przeciętniakami, a ostatnie 2 mecze z utytułowanymi przecież Murphym i White’em to były la niego właściwie spacerki: oddał im tylko 1 frejma, za to seriami serwował wygrywające brejki (76, 82, 123, 55, 84, 51, 93). Z Wilsonem tak łatwo o szanse może nie być, bo nie jest tak ofensywnie nastawiony jak wspomniana dwójka, którzy karmili go co chwila szansami po swoich pudłach. Ale półfinał to już mecz na długim dystansie do 6 frejmów, swoje szanse musi dostać, pewnie sam też sobie je wykreuje, a aktualna forma punktowa wskazuje że nie ma problemu z ich wykorzystaniem. Na razie tylko jedna setka w turnieju, ale sporo brejków 80+, któryś z nich też spokojnie mógł się skończyć setką. Moim zdaniem po takim kursie można zaryzykować setkę Szwajcara.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

⛔100
 
majster1x2 401

majster1x2

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Polska
Godzina: 14:45
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów
Typ: Powyżej 181.5 punktów
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza:

Pozwolę sobie o napisanie kilku słów o tym spotkaniu, bo jak dla mnie ta linia jest spokojnie o kilka jednostek za wysoka, oczywiście przy tym kursie, bo można również znaleźć linie 175.5-180.5, ale kursy oscylują w granicach 1.30-1.50. Bez wątpienia szlagier kolejki, może i tabela tego nie okazuje, ale wszyscy Ci, którzy choć trochę mają pojęcie o polskiej siatkówce wiedzą, że Asseco jak i Jastrzębski będą bić się o Mistrzostwo Polski. Kurs na gospodarzy bardzo niski około 1.45-1.50 i głównym czynnikiem, który o tym zaważył był mecz ze Skrą, które obie ekipy już rozegrały (Resovia przegrała w Bełchatowie 3-0, natomiast JW wygrał 3-1 we własnej hali). Asseco dwa ostatnie kolejki zagrało z Zaksą i własnie Skrą - oba przegrane. Nie jest to na pewno dobry prognostyk na przyszłe mecze z czołowymi polskimi zespołami, a dzisiejsza konfrontacja to idealny moment zwrotny i zrehabilitowanie się za poprzednie niepowodzenia. Z drugiej strony Jastrzębianie ostatni swój mecz z Treflem Sopot przegrali 2-3, we własnej hali. Ten mecz odbył się 18. października, 3 dni temu, z kolei Resovia swój ostatni mecz zagrała 14. października ze Skrą, który skończył się bardzo szybko, bo trwał zaledwie godzinę z paroma minutami. To również może być kolejny czynnik, który może zaważyć o losach tego spotkania, bo 4 dni więcej na regenrację to bardzo dużo, zwłaszcza jeżeli ma się tak napięty grafik. Nie będę tutaj porównywał rosterów obu ekip, bo są one doskonale wszystkim znane, ale zapowiada się niezwykle ciekawe i emocjonujące widowisko, pod każdym względem. Dodatkowo polecam jeszcze zagrać powyżej 3.5 seta @1.45. Powodzenia!
Zapraszam do tematu ;)
https://forum.bukmacherskie.com/threads/fixed-picks.148824/
✅83
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-dania
Godzina: 16.10
Spotkanie: kolding-tonder
Typ: kolding -5,5 i 50.5+ w meczu
Kurs: 3.80
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,typuje dzisiaj spotkanie w lidze dunskiej-stawiam na kolding.ktory podejmnie tonder.gospodarze to wielokrotny mistrz kraju ale ostatni sezon moga zaliczyc jako porazke,w tym sezonie zajmuja miejsce na granicy wejscia w play-offy.maja trzy wygrane,remis i trzy przegrane(wszystkie na wyjezdzie).goscie to najslabsza drzuzyna w lidze,na koncie maja same porazki-wiekszosc oddane bez walki.druzyny rozegraly trzy spotkania miedzy soba i to byly trzy wygrane koldingu.stawiam na gospodarzy z dosc duzym handicapem ale mysle ze spokojnie daja rade bo sa zdecydowanie lepsza druzyna,maja takze atut wlasnej hali,znowu ryzykuje bramkami w meczu ale niska linia mnie skusila.pozdrawiam
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom