>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 21.10.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
17:00
Kladno - Karlovarsko
Typ: 2
Kurs: 1,80
Buk: totolotek
Moim zdaniem perełka w czeskiej siatkówce. Dla mnie Karlovarsko jest zdecydowanie faworytem tego meczu. Wzmocnili się dwoma bardzo dobrymi zawodnikami jak na tą ligę. Doszedł reprezentacyjny słoweński rozgrywacz Ropret oraz powrócił po wielu latach zagranicznych tułaczek atakujący Filip Rejlek. Rejlek z powodzeniem wiele lat grał w silnej lidze brazylijskiej w dobrym klubie, w zeszłym sezonie również z powodzeniem grał we Włoszech gdzie sporo punktował. Jest liderem tej ekipy i głównym punktującym. Wraz ze Stokrem z Liberca to największe gwiazdy ligi. Kladno było rewelacją zeszłych rozgrywek. Wygrali zdecydowanie wtedy rundę zasadniczą, lecz w play-offach się posypali i z tego co pamiętam to zajęli czwarte miejsce. Z zespołu odszedł najlepszy gracz, który w wielu meczach przekraczał granicę 30pkt. Zastąpił go nasz Marcelinho Gromadowski, który narazie solidnie się spisuje, ale w rywalizacji z Rejlkiem nie ma szans. Karlovarsko oprócz Rejlka i Ropret ma jeszcze innych dobrych zawodników jak Zmrhal czy Hudecek, a ma jeszcze ewentualnie zmienników jak najlepszy zawodnik ligi czeskiej w ostatnich latach Michał Krisko, który musi ustępować miejsca Rejlkowi.
Dzisiaj moim zdaniem jest też mecz gdzie można trafić super kursy, w zależności kto ma ile kasy można grać:
Zawiercie - Olsztyn
1 @7,00
1 +1,5seta @3,80
1 +2,5seta @1,90
⛔100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Niemcy
Godzina 15:30
Spotkanie : RB Lipsk - Stuttgart
Typ : RB Lipsk (hc azjatycki -1,5)
Kurs : 2,3
Bukmacher : LVBET
Analiza :
RB gra na dwóch frontach i staram się uważnie typować mecze drużyn grających w pucharach. Jednak wydaje mi się, iż RB posiada na tyle długą ławę aby spokojnie ograli beniaminka ze Stuttgartu. Ostatnie wyniki i ogranie m.in. Porto dobrze świadczy o tej drużynie. Stuttgart po powrocie do Bundesligi radzi sobie w miarę dobrze. Wyjazdy wszystkie do tej pory przegrali. Grali jednak z silnymi ekipami: Moenchengladbach, Schalke, Hertha i Frankfurt. Podobnie dziś RB okaże się za silny dla Stuttgartu i spokojnie wygra to spotkanie. Jeśli wygra to raczej wyżej niż jedną bramką.
⛔100
 
stanley-63 753K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina 12:30
Spotkanie : Raków Częstochowa : GKS Tychy
Typ : spotkanie / obie strzelą ...... Tychy i tak
Kurs : 5.70
Bukmacher : Fortuna
Dziś liczę na przełamanie GKS Tychy w meczu z Rakowem , Raków co prawda wyżej w tabeli ale to zaledwie 3 pkt przewagi nad rywalem , ostatnio trochę pod formą i dwa ostatnie mecze to zaledwie 1 pkt dopisany do konta , w ostatnim meczu u siebie zremisowali 1:1 z Podbeskidziem , co do GKS to może nie wygląda to najlepiej bo 4 ostatnie mecze to aż 3 porażki ale w końcu nastąpiła zmiana trenera i pracę nad zespołem powierzono Tarasiewiczowi , debiut może nie wyszedł rewelacyjnie bo zremisowali u siebie z Puszczą 1:1 jednak liczę dziś na pierwsze 3 pkt pod wodzą nowego trenera , jednym z powodów jak dla mnie to to że Raków z Tychami nie potrafi u siebie przychylić szalę zwycięstwa w swoją stronę stad liczę że dziś Tyszanie postarają się zdobyć pierwszy komplet pkt pod wodzą Ryszarda Tarasiewicza !
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Liga Adriatycka
Godzina: 21:00
Spotkanie: Partizan - Igokea
Typ: Igokea win
Kurs: 2,28
Bukmacher: fortuna
Witam,
Wczoraj nie znalazłem czasu na wpis, ale dziś już nie odpuszczę, typ zacny więc warto się podzielić byście zarobili, a po za tym zamierzam wygrać w październiku, a jeszcze 10 typów nie podałem, koniec obijania.
Przechodząc do spotkania, dwa najwazniejsze argumenty które składają się na mój typ.
Po pierwsze ta sama sytuacja co ostatnio gdy sięgnąłem po tym z ABA ligi, czyli czas na odpoczynek spomiędzy spotkaniami. Partizan 18.10 miał ciężkie mecz z Lietuvos, przegrane spotkanie 80-91.
Czasu na odpoczynek 2,5 dnia, niby nie tak malo, ale jednak goscie z Aleksandrovac grali swoje spotkanie 16.10, takze czasu na odpoczynek znacznie więcej. A przede wszystkim był to czas na mocne przemyslenia i wyciagniecie wniosków.
Gdyż ostatnie spotkanie tak jak przeczuwalem przegrali z przecietnym MZT Skopje 99-108 we wlasnej hali. Był to nie maly szok gdyz na gosci wydtawiono 6,70 kurs, a pamiętać trzeba ze Igokea pierwsze 3 spotkania rozegrała z 3 potentatami tegorocznych rozgrywek, Petrol Olimpija, Buducnost i Cedevita...z tymi pierwszymi porażka po dogrywce 95-93. Kolejne dwa mecze wygrane, a w zadnym z tych spotkań Igokea nie byla faworytem.
Te mecze pokazały siłę i potencjał tej drużyny, myślę że zimny kubel wody tylko wyjdzie im na plus.
Tak jak wspomniałem, Partizan po ciężkim meczu i w słabiej formie aktualnie. W lidze 2-2 z przecietnymi druzynami, w ogóle po przez okres przygotowawczy aż do dziś gospodarze rozegrali 10 spotkań, z czego aż 8 przegrali.
Dziś nie powinna ta statystyka nie powinna się poprawić, dla mnie mecz do grania za przyzwoity pieniądz.
POWODZENIA ????
Polecam typ kolegi na Karlovarsko z Kladno, zdecydowanie.
⛔100
 
C 53

chaoswszambie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Polska III liga
Godzina: 18
Spotkanie: Widzew Łòdź - Pelikan Łowicz
Typ: Widzew Łòdź(-2.5)
Kurs: 6.0
Bukmacher LVBET
Analiza: Witam, wczorajszy typ siadł gładko, dzisiaj znalazłem ciekawy zakład w meczu Widzewa z Łowiczem. Gospodarze 2 miejsce w tabeli, 4 punkty straty do lidera. Najlepsi w lidze w meczach u siebie. 5 zwycięstw 1 remis. Bilans bramkowy 15:1, goście średniak ligowy z tragiczną serią na wyjazdach. 3 porazki z rzędu kolejno : 1:4,1:2,2:3. Ostatni mecz Pelikana to porazka ze Świtem Nowy Dwòr 3 bramkami. Świt zajmuje 15 miejsce w tabeli. Pelikan Łowicz zupełnie bez formy puntkują jedynie u siebie. Dzisiaj przyjeżdżają do jaskini lwa i sądze, że publika na stadioonie przytłoczy gości, ktòrzy polegną dzisiaj w Łodzi. Kurs na zwycięstwo Widzewa conajmniej 3 bramkami wysoki, ale bardzo prawdopodobny. Polecam gorąco i powodzenia dla grających !!! ????????????????
⛔100
 
K 169

kameneq

:)
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 14:45
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel vs Asseco Resovia
Typ: Asseco Resovia
Kurs: 2.46
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Dziś przed godziną 15:00 zmierzą się ekipy Jastrzębskiego Węgla i Resovii Rzeszów. Widząc po raz pierwszy kursy na to zdarzenie trochę przecierałem oczy ze zdumienia. Na gospodarzy tylko 1.40 ? W żadnym wypadku nie opłaca się tego grać, więc trzeba iść w drugą stronę! Obie ekipy bardzo wyrównane z podobnym stylem gry i swoimi problemami. Bilans mają taki sam, mianowicie 2-2 mierząc się już w tym sezonie ze ścisłą czołówką. Teoretycznie na papierze troszkę lepiej wypada Jastrzębie. Co do dzisiejszego spotkania to można powiedzieć jedno, na pewno oba zespoły się jeszcze &quot; docierają &quot; i nie prezentują swojej najlepszej siatkówki. W ostatnim meczu Jastrzębie przegrywa u siebie z Gdańskiem, natomiast Resovia brzydko mówiąć daje dupy w Bełchatowie, gdzie zapomniała jak się serwuje, zagrywki Lemańskiego po antenkach, czy Rossarda i Jarosza w okolice band reklamowych śnią mi się po nocach.. Mieli kilka dni na to, aby przeanalizować swoją kompromitującą grę i wyciągnąć wnioski na Jastrzębie, na spotkanie które w kontekście awansu do pierwszej &quot; 4 &quot; będzie bardzo ważne. Widać gołym okiem, że gra Resovii się jeszcze nie klei i wszystko przyjdzie z czasem, natomiast na tak kluczowy mecz powinni dać z siebie wszystko i pokazać kawał dobrej siatkówki, bo na to ich stać. Liczę przede wszystkim na rehabilitację na przyjęciu i zagrywce bo póki co te dwa elementy zupełnie kuleją.
Co do Jastrzębia, drużyna którą jest ciężko wyczuć. Ich gra opiera się przede wszystkim na przyjmującym Olivie i atakującym Muzaju. Jeżeli jednemu z nich mecz nie wychodzi to zaczynają się kłopoty. Obaj gracze są nie zwykle agresywni i rządni zdobywania punktów. Świetna zagrywka oraz dobry procent w ataku, ale przypominam, że w siatkówce gra zespól 6 osobowy, a nie 2 jednostki. Po ostatnich spotkaniach doszedłem do wniosku, że Kubańczyka idzie poruszyć na przyjęciu i wtedy jego jakość gry spada o 23 % ???? ( oczywiście żart z tą wartością, ale tak jak mówię - można go wykluczyć, wtedy zostanie sam Muzaj na którego będzie czekał wysoki blok ). Podsumowując, czeka nas wyrównane i ciekawe spotkanie, ja jednak skłaniam się ku zwycięstwu ekipy ze stolicy Podkapracia. Odważni mogą zagrać nawet za 3 pkt.
✅146
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja dywizja 1 Norra
Godzina: 15:00
Spotkanie: Umeä - Nykopings
Typ: 2
Kurs: 2.3
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Na dziś sporo ciekawie zapowiadajacych sie spotkan w &quot;glownych&quot; ligach.
Po przeszperaniu wszystkich wybieram wydaje mi sie calkiem fajne spotkanie z dalekiego zaplecza ligi szwedzkiej ????
Mecz niebawem także szybko i konkretnie !
Umea 4 druzyna ligi 39-39 36 pkt
Nykopings 6 miejsce 45-40 32 pkt
Lecz patrzac na 5 ostatnich meczy jasno klaruje sie przewaga Gosci
Nykopings w 5 ostatnich spotkaniach 17-5 i 11 pkt
Umea tylko 1 pkt 3:11 w bramkach ..
Nie bede sie wiecej produkowal typ podany jak na tacy. Ale jak jest z bukmacherka wszyscy wiecie
Mysle ze nykopings wygra gladko i bedzie sporo bramek w tym meczu
Mialem grac dubelka grubo ale niestety nie znalazlem nic do dolozenia do dzisiejszego typu
Pograles ?
Daj lajk lub reput ????
Dzis napewno siadzie
✅130
 
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Dania, Superliga
Godzina 15:30
Spotkanie : Silkeborg-Sonderjyske
Typ : Powyżej 3,5 gola
Kurs : 2,65
Bukmacher : Lvbet
Analiza :
Wczoraj udało się trafić fajny kurs, czemu dzisiaj ma się nie udać. Dzisiaj znowu idę w Duńską ligę i ilość bramek. Trochę inna sytuacja mamy mecz na dnie tabeli. Gospodarze na 12 miejscu z 10 pkt. bilans bramkowy 13:24. Widać, że tracą sporo bramek, tylko 1 drużyna straciła więcej goli. Na wyjeździe wyglądają fatalnie, tylko 1 pkt zdobyty, ale dzisiaj grają u siebie, a tam już jest nieco lepiej. Po 5 meczach mają 9 pkt. Wyniki ich ostatnich meczy 1:4, 4:3, 2:4, 0:4, 6:0. Goście 1 miejsce wyżej i 1 pkt więcej, bilans bramkowy 19:21. Zdecydowanie poniżej oczekiwań, w tamtym sezonie byli w grupie mistrzowskiej i zakończyli sezon na 6 miejscu. W tym momencie dużo niżej. Ich ostatnie wyniki 0:1, 0:4, 2:1, 2:2, 2:2, 2:3, 2:2, 2:3. Suma bramek w meczach gospodarzy to 37, a gości 40. Jest to powyżej 3 bramek na mecz. Przejdźmy do meczy bezpośrednich, bo tam też jest ciekawie. Ostatnie wyniki 1:1, 2:2, 2:4, 2:2, 1:4, 0:2, 0:5, 2:3. W meczach tych drużyn jest ogrom bramek, dlaczego ma nie być podobnie dzisiaj? Powodzenia
⛔100
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Słowacja Fortuna
Godzina: 15:00
Spotkanie: Dunajska Streda vs Trenczyn
Typ: 2/obie strzela tak
Kurs: 5.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Juz dziś w Słowacji ciekawy mecz pomiędzy w dobrej formie Dunajską a wchodzącym na odpowiedni tory Trenczynem.. W lidze na razie idzie lepiej gospodarzom ale to przez słaby poczatek gosci.. połaczenie ligi i ligi europejskiej wyszło dla nich na minus... Przegrywali remisowali mecze gdzie powinni zgarnac spokojnie 3pkt.. Ostatnia ich forma jest duzo lepsza.. wygyrwaja mecz za meczem i gonią czołówkę..Ta drużyna jest znana z tego, że lubi strzelać wiele goli.. wpadnie pierwsza dla nich to juz gwarancją sa nastepne.. Na ataku dba o to przede wszystkim Janga czyli napastnik który miał przeszłosc w Holandii. Pomaga mu w zdobywaniu bramek an awet sam zdobywa duzo Gigo Beridze ktory wypozyczony jest z Genk który stawia na młodzież..Nigerjczyk Gong takze czaruje.. 3 bramki i 5 asysta.. czuje ze w tym meczu goscie strzela minimum 3 bramki... a za to gospodarze dopiero w tym sezonie cos zaczynaja grac... co prawda 1 mecz wygrali ale tobyła 2 kolejka gdize trenicin wracał z LE dopiero...
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Włochy Serie A
Godzina 20:45
Spotkanie :
Napoli - Inter
Typ : 2
Kurs : 6
Bukmacher : forBET
Analiza :
Witam,
dziś wybrałem spotkanie 2 ekip z czołówki Serie A . Napo 8 zwycięstw na 8 spotkań ,Inter 7 zwycięstw i remis na 8 meczy.
Obie ekipy grają bardzo ładny i efektowny futbol.
Zdecydowałem się zagrać dwójkę dlatego,że kurs moim zdaniem nie uwzględnia formy zespołu gości. Są wypoczęci - nie grali w tygodniu i na pewno dodatkowo zmotywowani by utrzeć nosa Napoli ,które nie ma jeszcze porażki.
Przypomnę ,że Inter ograł ładnie na wyjeździe Romę 1-3 (w sierpniu) , która o mały włos nie pokonała Chelsea w wyjazdowym spotkaniu LM we środę. Kurs na Inter był koło 7 ...nie mówię o handi ;)
Ponadto zauważyłem ,że Napo wysoko wygrywa z zespołami o klasę niższymi od siebie , jednak z zespołami o podobnym potencjale ( a za taki uważam obecny Inter) lub wyżej notowanymi radzi sobie znacznie gorzej.
Przykładem mogą być spotkania w Lidze Mistrzów.

Oczywiście stawka około 30-40 % .
Z bardziej pewnych typów polecam Debrecen z Węgier , myślę że Connahs Walijskie zdobędzie u siebie 3 pkt,
można przyjrzeć się Jabloncowi Czeskiemu w spotkaniu ze Spartą oraz Chińskiemu Hebei gdzie kolegów wspomaga Ezeqiel ;)
Pozdrawiam.
⛔100
 
gokusan 15

gokusan

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis - ATP Antwerp, Belgia
Godzina: 15:30
Spotkanie: Tsitsipas - Schwartzman
Typ: 1
Kurs: 2.69
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam, do konca miesiaca juz nie wiele zostalo i ciezko bedzie mi wyjsc na plus, ale bede probowal szukajac tzw. underdogow i value bets. A wiec na dzisiaj znalazlem jeden taki value, a mianowicie pojedynek zawodnika z Grecji Tsitsipasa przeciwko Argentynczykowi Schwartzmanowi. Coz na pierwszy rzut oka wyglada to na pojedynek Dawida z Goliatem. Jednak patrzac blizej jest kilka argumentow przemawiajacych za &quot;niespodzianka&quot;. Otoz Tsitsipas to najnowsze objawienie meskiego tenisa. Wystarczy spojrzej na kilka ostatnich pojedynkow. Wygral ostatnich 5 meczow, pokonujac takich graczy jak Ofner, Cuevas, Karlovic i ostatnie i zarazem najbardziej niespodziewane zwycestwo 2:1 z mocnym Goffinem. W kazdym z tych pojedynkow byl skazany na pozarcie, a jednak wygrywal. Jest on doslownie czarnym koniem tego turnieju. Schwartzman gra przyzwoicie, ale na przyklad nie tak dawno, bo 7 pazdziernika przegral wlasnie z Goffinem 2:0. Zatem idac tym tokiem rozumowania skoro Tsitsipas z nim wygral to tym bardziej powinien dac rade ze Schwartzmanem. Z pewnoscia bedzie to zacieta walka i doswiadczony Argentynczyk bedzie musial wspiac sie na wyzyny jesli chce to wygrac. Prawdopodobnie zobaczymy 3 sety i warto dodac, ze jest to juz pol-final tych rogrywek. Podsumowujac widze ogromne value w typie na zawodnika z Grecji, ktory przy odrobinie szczescia sprawi nam kolejna niespodzianke. Powodzenia.
⛔100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna- Hiszpania La Liga
Godzina 18:30
Spotkanie : Valencia vs Sevilla
Typ :wynik meczu/obie drużyny strzelą 1/tak
Kurs : 3.4
Bukmacher : fortuna
Valencia w super formie. Grają niezwykle skutecznie, szybko, no i przede wszystkim miło dla oka. Sevilla na drugim biegunie zupełnie. Są bez formy, cały czas mają fatalną obronę - co w tamtym sezonie było ich domeną. Ostatnio w LM przegrana aż 5:1... byli bardzo dobrze usposobieni w ataku, ale równie nieskuteczni. Valencia myślę, że może być czarnym koniem La Ligi w tym sezonie. Świetnie wyglądają w każdym meczu i nie zanosi się na to, by przestali zadzwiać. Mecz z Betisem to czyste szaleństwo ukazujące ich moc w ataku, lecz jednocześnie to, że łatwo się dekoncentrują i tutaj mogą stracić gola z niczego. Stawiam więc, że Valencia wygra to, tracąc coś przy okazji. H2H bardzo korzystne dla gospodarzy.
Chodzi o fortunę, oczywiście
⛔100
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, IV liga wielkopolska (południe)
Godzina: 15:00
Spotkanie: Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia Kępno
Typ: X (remis)
Kurs: 3.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiaj prezentuję spotkanie z IV ligi wielkopolskiej, gr. południowej. Gospodarze dzisiejszego meczu mają na swoim koncie 25 punktów i zajmują trzecie miejsce w tabeli. Na tą zdobycz składa się 8 zwycięstw, remis i 3 porażki (bramki: 25-13). Natomiast goście w tabeli plasują się oczko niżej i mają na koncie 23 punkty, ale jeden mecz rozegrany mniej od Pogoni. Na tą zdobycz Polonii składa się 7 zwycięstw, 2 remisy i dwie porażki (bramki: 24-14).
Bilans Pogoni na własnym boisku to 6-0-0, natomiast Polonii na wyjazdach to 4-0-1. Oba zespoły są w mega formie. Większą niespodzianką jest postawa dzisiejszych gości, którzy z zespołu środka tabeli przeistoczyli się w obecnej kampanii w czołową ekipę tych rozgrywek. Jedynej porażki na wyjazdach jakiej doznali to ta w Kościanie z mocną u siebie Obrą. Natomiast gospodarze wszystkie mecze u siebie wygrywają. Nawet 1-0 pokonali ówczesnego lidera z Wrześni.
Faworytem są oczywiście piłkarze Pogoni na których kurs wynosi 2.0. Ja jednak w celach konkursowych zaryzykuję i postawię na remis. Mimo, że Pogoń u siebie jest tak mocna to remis jest naprawdę możliwy. Wskazuje na to jeden fakt. Niezależnie od ligi w której mierzą się te drużyny i niezależnie od zajmowanych miejsc gospodarze na własnym boisku zawsze męczą się z ekipą z Kępna.
Patrząc na kilka sezonów wstecz to podopieczni Marcina Kaczmarka dawno z Polonią u siebie nie wygrali. Ostatnie zwycięstwo (1-0) miało miejsce w sezonie 2010/11. Bilans późniejszych spotkań w Nowych Skalmierzycach to dwa remisy i trzy zwycięstwa dzisiejszych gości z Kępna. Ponieważ obie drużyny w obecnej kampanii prezentują podobną formę to jest szansa, że gospodarze stracą dzisiaj pierwsze punkty w tym sezonie na własnym boisku.
Dodatkowo goście na dzisiejsze spotkanie wyjdą mocno zmotywowani przez wydarzenia z poprzedniej kolejki kiedy przegrali u siebie z liderem z Leszna 0:1 po bardzo wątpliwym rzucie karnym w pierwszej połowie. Druga część spotkania to absolutna dominacja Polonii z Kępna. Jednak w tym dniu słabo dysponowani byli sędziowie. Gospodarze o wiele sytuacji mieli pretensje do arbitrów. Najpierw sędzia główny podyktował dla Kępnian rzut karny, po czym asystent zweryfikował miejsce faulu i wapno zostało zamienione na rzut wolny. Później był bardzo dyskusyjny spalony i nieuznana bramka gracza Polonii. Następnie po rzucie rożnym piłkarze z Leszna dwa razy zagrywali w polu karnym piłkę ręką, ale jedenastki nie podyktowano. Potem kapitan zespołu z Kępna był faulowany w szesnastce w sytuacji sam na sam. Ale gwizdek znów milczał. Te fakty spowodowały, że po meczu doszło do sporej awantury. W efekcie bramkarz gospodarzy otrzymał czerwoną kartkę, a związek zawiesił go na dwa mecze. W związku z zapisami w protokole sędziowskim będą się toczyć jeszcze kolejne postępowania dyscyplinarne. Prezes Zarządu KKS Polonia także zapowiedział wniosek o wyciągnięcie konsekwencji karnych wobec arbitrów tego meczu. Sprawa jest w toku, ale ambicje zostały mocno podrażnione.
Tak jak wspomniałem – faworytem do zwycięstwa są dzisiaj gospodarze. Fakty, które podałem wskazują, że remis w dzisiejszym spotkaniu też jest możliwy. Ja zaryzykuję.

⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - ASSECO Resovia Rzeszów
Typ: Jastrzębie i powyżej 183,5
Kurs:
3,40
Godz: 14:45
Bukmacher: 1xBET
Z jednej strony faworytem są gospodarze i to jest sprawą oczywistą z racji tego jak Jastrzębie gra u siebie zwłaszcza z tymi najlepszymi a po drugie to co Resovia gra to póki co jest dnem ale...
Czy ten mecz zakończy się wynikiem 3:0 śmiem wątpić.. Mimo wszystko Resovia ma jakiś tam potencjał kadrowy, mieli więcej czasu na odpoczynek i na przygotowanie się do tego spotkania i myślę, że powalczą.
Koniec końców jednak i tak stawiam na wygraną gospodarzy, którzy na dzień dzisiejszy dysponują mocniejszym składem oraz formą dlatego te 2 zakłady wydają się być fajną opcją.
⛔100
 
G 72

gacek_typer

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Algieria 1 liga
Godzina 18.45
Spotkanie : MC Alger - JS Kabylie
Typ : 2 spotkanie bez remisu
Kurs : 4.80
Bukmacher : forBET
Analiza :
Tym oparty przede wszystkim na h2h. w ostatnich kilku sezonach spotkania pomiędzy tymi zespołami kończyły się podobnie, tzn gdy w pierwszym meczu wygrał gospodarz, w drugim było tak samo, też wygrywał gospodarz. Lub np 2 razy goście, lub 2 razy remis. Przypadek? Może tak, a może nie. Ciężko wytypować jak będzie tym razem. Ale logika podpowiada, że jeśli jest tu coś na rzeczy, to raczej wybiorą wysoki kurs, czyli dwójkę. Ja się zabezpieczam zakładem bez remisu.
powodzonka
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Hiszpania 1 liga kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: P. Avenida - Univ. de Ferrol
Typ:
P. Avenida -23,5 pkt handi
Kurs: 2,9
Bukmacher: Forbet

Analiza:
Mecz już za chwilkę więc szybka analiza. Gospodynie to totalny dominator na tamtejszym rynku koszykarskim. W ubiegłym sezonie mistrzostwo, teraz również rozstawiają przeciwników z bilansem 4-0. Wysokość wygranych również nie pozostawia złudzeń, kolejno: 24, 31, 23, 16. Dziś spotykają się z Ferrolem który niby jest w czubie tabeli mając bilans 3-1. W dużej mierze zawdzięczają to terminarzowi, gdzie grały ze słabym Estudiantes i Bembibre. W porównaniu do gospodyń rzuca się krótki skład Ferrolu, słaba rozgrywająca ściągnięta z ligi austriackiej i brak centymetrów pod koszem. Te braki w ostaniej kolejne odsłonił niezły zespół z Girony wygrywając z Ferrolem 18-toma punktami na wyjeździe.
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Gibraltar
Godzina 18:15
Spotkanie : Lincoln Red Imps vs Europa Fc
Typ : Lincoln -1 handi (AH)
Kurs : 2.34
Bukmacher : 1xbet
Analiza :
Wielki mecz na Gibraltarze. Te dwa zespoly zawsze walcza o tytul. W poprzednim sezonie o jeden punkt lepsza byla Europa Fc . Lincoln podrażniony , ze stracili szanse na tytul na dwa kolejki przed koncem powinien dzis pokazac , ze sa lepsi, bo na papierze moim zdaniem są .
Ladnie zaczeli rozgrywki od dwoch pewnych zwyciestw.
Europa Fc sezon zaczeli bardzo zle - od porazki z Lions Gibraltar. Zagrali bardzo slaby mecz , beza pomyslu itp. Dzis beda grali w tym samym skladzie i nie wrożę im dobrego wyniku.Zespol zmienil sie w porownaniu do ubieglego sezonu , troche graczy odeszlo , a przyszedl np.Jorge Pina.
Lincoln gral z Europa z miesiac temu mecz o puchar i wygral w karnych , ale gral bez najlepszych zawowdnikow jak Lopes , Chipolina , Bardon,,Casciaro ,.Zagrali bardzo dobrze , a grali przeciw Europie w najlepszym zestawieniu .Falu Aranda - nowy ciekawy gracz.
✅234
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lechia Gdańsk-Lech Poznań
Typ: Rafał Wolski strzeli bramkę
Kurs: 4.00
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dziś zainteresowało mnie spotkanie naszej rodzimej ekstraklasy. W Gdańsku Lechia spisująca się póki co poniżej oczekiwań będzie podejmowała poznańską lokomotywę. Zaglądam w tabelę i widzimy gospodarzy zajmujących 12 miejsce i gości na 3 miejscu. Jak widać drużyny są na dwóch odległych od siebie biegunach. Myślę, że zobaczymy dziś otwarty mecz z dużą ilością bramek. Uważam, że jedną z tych bramek strzeli właśnie reprezentant Polski- Rafał Wolski. Nie tak dawno strzelił bramkę dla Polski na eliminacjach wchodząc z ławki rezerwowych. Dla Lechii w tym sezonie strzelił tylko jedną bramkę, ale widać, że kreuje on grę Gdańszczan i myślę, że bramki na jego koncie to tylko kwestia czasu. Potrafi strzelić z dystansu, podryblować , minąć kilku rywali. Nie podejmuje się przewidywania wyniku tego meczu, ale na pewno będzie to mecz walki. Lechia jest zmotywowana na ten mecz. Kibice, działacze i trener oczekują od nich zwycięstw i awansu w tabeli. Lech po wygranej wskoczy na fotel lidera. Nikt nie powinien grać tutaj defensywnie . Spodziewam się kilku bramek w tym jednej Wolskiego. Pozdrawiam.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lechia Gdańsk-Lech Poznań
Typ: Lech -1HA
Kurs: 4.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Lecha w tym sezonie zawodzi. Po 12 kolejkach dopiero 12 pozycja. Bilans 3-4-5. Nie takiej gry spodziewają się fani Gdańskiego klubu. Do tego dochodzi gra na własnym stadionie, gdzie Lechia zdobyła zaledwie 5 punktów na 5 meczów. Lech dzisiaj atakuje fotel lidera. Jeśli Kolejorz wygra, to usiądzie na szczycie tabeli z przewagą 2 punktów nad Górnikiem Zabrze i Zagłębiem Lubin.
W Poznaniu do gry wrócił Jevtić, który &quot;bawi&quot; się w naszej lidze. Jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie i prawie każda akcja Lecha przechodzi przez jego nogi. Widać różnicę w meczach, w których Darko gra, a w tych w których go brakuje. Liczę dziś na dobry występ Szwajcara i jego wkład w wygraną Lecha.
Lech w poprzedniej kolejne zremisował w Białymstoku 1-1 tracąc gola w koncówce meczu. Lechia musiała uznać wyższość Legii po porażce 1-0.
Oba zespoły zagrają dziś jednym napastnikiem. Spodziewam się wyrównanej gry, po której zwycięsko wyjdą goście. Stawiam na 2-0 dla Lecha.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom