>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.11.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
bfred 304,1K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej na lodzie - PLH
Godzina: 18:30
Spotkanie: Cracovia - Katowice U20
Typ: BTS
Kurs: 1.90
Buk: 1xbet
Analiza: Teoretycznie ten typ nie ma szans wejścia a dlaczego wiadomo ale..jakie mamy fakty - Cracovia mocno podrażniona porażką z druzyną z mego miasta ???? U siebie zgodnie z h2h Craxa pierze gości aż miło (2 razy po 13-0) ale czy tutaj padnie aż tyle bramek?? Myślę że młodziki zagrają jak zwykle ambitnie a więc może chociaż tego honorowego dadzą radę? U siebie ostatnio strzelili aż 3 to czemu mieliby nie dać rady 1 chociaż? Może Cracovia postawiła BTS???:p Tu może być rownie dobrze te 13-0 znowu ale i 7-1 na przykład albo inny wynik. Nie ryzykowałbym tutaj over 11,5 czy wiecej ja idę w bts i zobaczymy.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja - KHL
Godzina: 17:30
Spotkanie: St. Petersburg - Jugra
Typ: Vadim Shipachyov strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym)
Kurs: 2,90 fortuna

O meczu:
Wczoraj siadło idealnie. Zarówno gol Kagarlitskiego podany w typach dnia, jak i 2 punkty zdobyte przez niego w punktacji kanadyjskiej, o których wspominałem we wpisie. Dziś próbujemy dalej. Wybrałem mecz St.Petersburg - Jugra. 9 na 10 meczów między tymi drużynami kończyło się zwycięstwami St.Petersburga. I zazwyczaj były to bardzo przekonujące wygrane (minimum dwoma golami). Dziś wybrałem zawodnika, który dopiero co dołączył do drużyny, po niezbyt udanej przygodzie z NHL. Jest to jego powrót do klubu z Petersburga.We wcześniejszych sezonach zdobywał średnio po 20 bramek i dwukrotnie więcej asyst. Na razie zagrał w 3 spotkaniach. W pierwszym meczu po powrocie zdobył gola, w drugim cisza, ale w ostatnim znów zapunktował notując dwie asysty. Dziś czas na kolejnego gola. A że przeciwnik niezbyt wymagający, to jest spora szansa na kolejny trafiony typ. Powodzenia.
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Borussia Dortmund - Tottenham
Godzina: 20:45
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 3,5
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Najciekawsze spotkanie dzisiejszego dnia, Dortmund musi liczyć już tylko na cud... Nie tylko musi wygrać dzisiejsze spotkanie ale też liczyć, że APOEL nie przegra z Realem - mało realne ale nie takie cuda się zdarzały w świecie futbolu. Tottenham można powiedzieć, że ma wywalone już na ten mecz bo awans ma już zapewniony a i 1 miejsce praktycznie w kieszeni.
Do składu Dortmundu wraca Aubameyang ale w dalszym ciągu jest sporo kontuzji...
Dortmund jest w kryzysie i to widać ale jeśli chcą zatrzymać Bosza na ławce trenerskiej to muszą zwyciężyć to spotkanie i chociaż w małym stopniu pokazać, że nadal potrafią grać w piłkę.
Oczywiście obie drużyny są bardzo ofensywne dlatego stawiam, że obie drużyny strzelą bramki ale w ostateczności stawiam, że to gospodarze wygrają. Stawiam póki kurs jest bardzo dobry.
Powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
locass 69

locass

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Spartak Moskwa - Maribor
Typ: handicap 0-2 wygra Spartak
Kurs: 2,50
Bukmacher: ForBet

Analiza:
Witam !
Wczorajszy typ postawiony na Jong Ajax okazał się najgorszym postawionym typem , nie sądziłem , że mogą ten mecz przegrać i stracić 4 bramki ale stało się i jak widać w piłce nożnej wszystko jest możliwe . Dzisiaj jest nowy dzień i nowe możliwości no i Liga Mistrzów . I tak na dzisiaj wybrałem mecz Spartaka Moskwa z Mariborem . Spartak obecnie jest na trzecim miejscu w tabeli ale wciąż ma szanse nawet na pierwsze miejsce w zależności od wyników innych zespołów , napewno mają duże szanse na wyjscie z grupy bo dziś grają ich bezpośredni rywale i któraś z drużyn Sevilla - Liverpool może zgubić punkty. Dzisiaj Spartak gra u siebie a wiadomo nie od dzisiaj , że Rosja to trudny teren , grają z ostatnią drużyną i umówmy się najsłabszą w tej grupie , dziś grają ostatni mecz u siebie i muszą wygrać to spotkanie bo następny mecz będą grać w Liverpoolu dlatego uważam , że postrzelają dzisiaj sobie chłopaki z Moskwy tak jak postrzelali sobie w meczu z Sevillą strzelając 5 bramek . W lidze idzie im całkiem dobrze są na czwartym miejscu z aspiracjami na pierwszą dwójkę i jeśli dołożą do tego Ligę Mistrzów to będzie ich najlepszy sezon . Napewno dzisiaj będą robić wszystko by wygrać jak najwyżej bo na koniec fazy grupowej mogą się liczyć bramki w ogólnym rozrachunku w zależności od ilości punktów danych drużyn a każda z tych drużyn ( Sevilla , Liverpool , Spartak )ma duże szanse na pierwsze miejsce i dlatego myślę , że Spartak wygra dzisiaj wysoko. Kurs 2,50 na handicap 0-2 zachęcający . Powodzenia i wysokich wygranych !!!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina : Piłka nożna / LM
Godzina 18:00
Spotkanie : Besiktas : Porto
Typ : BTTS
Kurs : 1.90
Bukmacher : sts
Analiza: Witam, analiza meczu została już dwa razy napisana. Z jednej strony porto to nie drużyna do bicia, z drugiej Besiktas który w tym sezonie zaskakuje a u siebie grają szczególnie dobry football. Na pewno będą chcieli przypieczetowac awans, dlatego BTTS.
⛔ 100 - nieprawidłowy bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 8,9K

trema11

Użytkownik
DYSCYPLINA-Piłka nożna
GODZ-20.45
SPOTKANIE-Brendford-Burton
TYP-0
KURS-4.7
BUKMACHER-
Fortuna
ANALIZA.
Witam na dzisiaj wybrałem mecz z anielskiej Championship.
Jest kilka powodów dla których chcę to zagrać.
1.Według buka zdecydowanym faworytem jest gospodarz,kurs na nich jest śmiesznie niski,gospodarze grają zdecydowanie lepiej na wyjezdzie niż u siebie,bilans u siebie 2-5-1.ostatnio nie przegrywają ale za to remisują sporo i jeśli dodamy do tego że Burton na wyjezdzie osiąga w miare jak na nich przyzwoite wyniki to jest 1-3-4,gdzie na ostatnie 5 meczy na wyjezdzie 3 remisy ,porażka i zwycięstwo.
2.Fortuna akurat ten mecz umiesciła u siebie w Super Ofercie,a ja wiem z doswiadczenia że BARDZO często kryją się tam zonki.
3.Gram tak bo mi nos tak podpowiada,bo w życiu to co wydaje sie być oczywistym okazuje się potem niewypałem.
4.W sumie to mam jeszcze pare ciekawych typów,ale tu chciałem podać poważny typ z dobrym kursem.
5.A gdybym chciał podać moje typy z opisem tu na forum w odpowiednich działach to bym musiał zacząć pisać już w sobotę.Już taki zdolny jestem w pisaniu na klawiaturze.
6. Powodzenia
7.Reputki,polubienia,prezenty,kwiatki itp-mile widziane.
✅ 370
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Czechy, Extraliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Mlada Boleslav - Ołomuniec
Typ: Ołomuniec
Kurs: 3.44
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Początkowo chciałem typować Champinship i mecz Aston Villa, jednak znając swojego pecha to znów faworyt by nie przeszedł ???? . Szukając zagrania jakieś niespodzianki wszedłem na hokej i mecz ligi czeskiej. Zespół z Mlada Bolesław zajmujący 8 pozycję w tabeli z 30 punktami, podejmuje drużynę z Ołomuńca - 6 pozycja z 34 punktami. Ze statystyk wynika, że obie drużyny lubią wygrywać ze sobą na wyjazdach. Ostatnio 22.01.17 i 8.10.17 uczynił to zespół z Mlada Bolesław (teraz czas na rewanż), a wcześniej 11.09.16 zrobił to Ołomuniec(dla ścisłości 9.12.16 Ołomuniec zaliczył na wyjeździe remis). Dla gospodarzy dziesięć ostatnich meczy to 4 wygrane (1 po dogrywce) i 6 przegranych (również 1 po dogrywce). Bilans gości jest lepszy w 10-ciu poprzednich meczach: 6 wygranych i 4 porażki (aż 2 po dorywce).
Uważam, że zespół z Ołomuńca potwierdzi lepszą formę i zrewanżuje się gospodarzom wygrywając na wyjeździe. Powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna - Uganda
Godzina 14:30
Spotkanie: Bul vs Proline
typ: remis
kurs: 2,85
Bukmacher: forBet
Analiza:
Miejsca odpowiednio 15 i 12.
Bul tylko 5 bramek strzelilo na razie .
Bul 3 porazki z rzedu, ale porazki minimalne po 0-1 . Grali z grozniejszymi niz dzis rywalami.
Gospodarze rzadko wygyrwaja.
Goscie slabo graja na wyjazdach.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Besiktas- Porto
Typ: Powyżej 10 rożnych w meczu (10=zwrot)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Lvbet

Analiza:
Na dzisiaj mamy mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Tureckim Besiktasem i Portugalskim Porto. Na pewno mamy małą niespodziankę w tej grupie, bo na samym szczycie tabeli znajduje się właśnie gospodarz dzisiejszego starcia. Jak do tej pory idzie im świetnie i nie przegrali jeszcze żadnego meczu, mają 10 pkt po 4 meczach i prawie zapewniony awans. Goście są na drugim miejscu z 6 pkt na swoim koncie. Już dzisiaj mogą zapewnić sobie awans do następnej. Warunkami są ich wygrana oraz wygrana Monaco. Właściwie to dzisiaj muszą walczyć o zwycięstwo, bo porażka lub nawet remis może im bardzo skomplikować sprawę awansu. Jeżeli dzisiaj przegrają to może wyprzedzić ich Lipsk i już nie tylko od nich będzie wszystko zależeć. To na pewno jest na plus dla mojego typu. Porto będzie musiało prędzej czy później zaatakować, a to tylko zwiększy szansę na nabijanie rożnych. Mimo, że dla Besiktasu wystarczy remis to nie spodziewałbym się gry z ich strony na 0:0. Będą grali u siebie w Turcji wśród bardo żywiołowych kibiców, którzy będą dopingować i myślę, że będą chcieli przypieczętować swój awans i nie staną 11 w obronie. Jeżeli chodzi o rożne w poprzednich meczach tych drużyn to gospodarze wyglądają bardzo dobrze, można powiedzieć, że to maszynka do nabijania rożnych. W ostatnich meczach mieli odpowiednio 11,3,8,11,9 rożnych. Porto również niczego sobie wynik: 8,5,5,5,6 rożnych. Widać, że są stabilni i nie schodzą ostatnio poniżej granicy 5 rożnych. W pierwszym meczu pomiędzy nimi było 14 rożnych- 11:3 dla Porto. Widać, że mają w swoich meczach trochę rożnych, mam nadzieję, że dzisiaj również kilka wbiją. Powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli- Shakhtar Doneck
Typ: x2
Kurs: 2.95
Bukmacher: unibet

Analiza:
Włosi dzisiaj pod dużą presją natomiast ukraińska drużyna w dość komfortowej sytuacji.
Jeśli wywiozą dzisiaj choćby jeden punkt z Neapolu zapewniają sobie awans z grupy i moim zdaniem dzisiaj skupia się dokładnie na tym.Kurs na X2 bardzo smaczny.Włoska piłka w kryzysie nie zagrają na mundialu to kolejna przesłanka.W Doniecku padł wynik 2:1 Napoli strzeliło jedną bramkę z karnego , dziaiaj Włosi muszą wygrać a to oznacza że bedą musieli się trochę odsłonić.
Moim skromnym zdaniem spore szanse na to że Ukraińcy dzisiaj nie przegrają.
Ostrożna stawka bo to Neapol!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie: Sevilla - Liverpool
Typ: Powyżej 12.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.85
Bukmacher: Totolotek
Witam, dziś zagram na rzuty rożne w dobrze zapowiadającym się spotkaniu, gdzie mocna u siebie Sevilla podejmie Liverpool. Bardzo ważne spotkanie dla obu ekip, jeśli wygrają the reds, to zapewniają sobie awans z pierwszego miejsca, Sevilla która jest jedno oczko za Liverpool&#39;em również mają o co walczyć, ponieważ w przypadku dzisiejszej wygranej przeskoczą the reds w tabeli i zasiądą na pierwszym miejscu, gorzej jednak będzie gdy to spotkanie przegrają, ponieważ ich potknięcie może wykorzystać drużyna z Rosji, która ma dwa punkty mniej od Sevilli, więc mecz na prawdę powinien być meczem walki i wielu sytuacji bramkowych. Ja idę w stronę rzutów rożnych z nadzieją, że będzie ich więcej jak 12 w meczu, obie ekipy mają solidne ofensywy, a także lubią nabijać rzuty rożne, więc myślę, że taki typ nie jest głupim pomysłem. W grze Sevilli nastąpiła poprawa i drużyna dalej jest w formie o the reds nie napiszę inaczej, bo ta drużyna również jest na fali, co ciekawe w pierwszym spotkaniu padł wynik 2:2, a stroną przeważającą byli gospodarze, dziś też mi się wydaje, że to goście będą przeważać, ale o zwycięstwo z któryś z drużyn będzie ciężko. Liczę na sporo rożnych i mam nadzieję, że będzie ich tyle co w pierwszym spotkaniu. Powodzenia.
✅ 185
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sevilla - Liverpool
Typ: 2/BTS
Kurs: 3,80
Bukmacher: Fortuna

Analiza
Generalnie w tej grupie jeszcze wszystko jest możliwe drużyny o tym wiedzą Sevilla na 2 miejscu podejmuję lidera tej że grupy The Reds. Za Sevilla stoi atut własnego boiska na którym grają świetnie aż 20 meczów z rzędu nie przegrali na własnym obiekcie dzisiaj Live ma okazję przełamać tą passę świetna forma Mohameda Salaha jak i innych kolegów z ofensywy napsuję krwi gospodarzom mało tego defensywa gości też widać, że się bardzo poprawiła na pewno pracowali nad tym. Po przegranej na Wembley z kogutami stracili tylko 1 bramkę w 4 meczach. Atut boiska pozwoli na strzelenie bramki ale to The Reds zdobędzie komplet punktów, stawiam na 1:2 1:3. Powodzenia.
⛔ 100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Besiktas
- FC Porto
Typ: Besiktas i obie drużyny strzelą
Kurs: 6.25
Bukmacher: forBet
Analiza:
Już dzisiaj kolejne spotkania z serii Ligi Mistrzów, gdzie na pierwszy ogień rozegrany zostanie mecz Besiktas - FC Porto. W pierwszym meczu rozgrywanym w Portugalii to właśnie Besiktas był górą pokonując portugalski zespół 3:1. W tym meczu przewiduję podobne rozwiązanie, jednak czy tak będzie? Przekonamy się o tym dopiero po końcowym gwizdku sędziego. Turecka drużyna przoduje jak na razie w swojej grupie zostawiając daleko w tyle właśnie FC Porto, RB Lipsk oraz Monaco, które kompletnie nie radzi sobie w tej edycji LM. Besiktas ma na koncie 10 punków, które zgromadziło wygrywając trzy razy i raz remisując. Na pewno jest to wielkie zaskoczenie i myślę, że turecki zespół pójdzie dalej za ciosem odnosząc kolejne zwycięstwo. Powodzenia!!!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 55

rafko007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sevilla - Liverpool
Typ: 2.druzyna zdobedzie bramek - powyżej 1.5

Kurs: 1.89
Bukmacher: fortuna


Analiza:

Witam. Dzisiaj o godzinie 20:45 na Ramon Sanchez Pizjuan hiszpańska Sevilla podejmie angielski Liverpool.
Gospodarze ostatni raz przegrali na swoim stadionie rok temu. Sezon zaczęli dosyć słabo, ale ich gra z meczu na mecz wydaje się być coraz lepsza. W Lidze Mistrzów zajmują 2 miejsce, tuż za Liverpoolem tracąc do nich jeden punkt. Ich gra w defensywie wygląda solidnie, jednak uważam, że w dzisiejszym meczu bramki padną - a strzelać je będą zawodnicy Liverpoolu.
Liverpool w ostatnich meczach jest bardzo skuteczny w ofensywie. Ofensywny kwartet - Firmino, Salah, Mane, Coutinho mógłby rozmontować każdą ofensywę na świecie, dlatego uważam, że strzelą przynajmniej 2 bramki drużynie Sevilli. Przewiduję wynik 1:3 dla gości.
✅ 89
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów UEFA
Godzina: 18.00
Spotkanie: Besiktas - FC Porto
Typ: Besiktas HT/FT
Kurs: 5.10
Bukmacher: Unibet
Analiza: W 5. kolejce grupy G piłkarskiej Ligi Mistrzów turecki Besiktas podejmie zespół FC Porto. Besiktas jest liderem swojej grupy, w której w 4. meczach do tej pory zdobył 10 punktów. Drugim zespołem jest dzisiejszy przeciwnik zespołu ze Stambułu, a więc portugalska drużyna prowadzona na co dzień przez Sergio Conceicao, byłego portugalskiego piłkarza, a obecnie trenera drużyny Smoków. Drużyna Porto zgromadziła do tej pory cztery &quot;oczka&quot; mniej od Besiktasu. Bilans bramkowy gospodarzy to 8-3, zaś gości 9-7. W pierwszym spotkaniu obu drużyn w Portugalii Besiktas niespodziewanie wygrał 3-1 na Estadio do Dragao. Gospodarzom do awansu wystarczy remis, ale turecki zespół ma też bardzo duże szanse, by już dzisiaj zapewnić sobie awans do 1/8 LM z pierwszego miejsca. Myślę, że przy żywiołowym dopingu swoich wiernych kibiców Besiktas wygra to spotkanie. Liczę na to, że Czarne Orły obejmą prowadzenie do przerwy. Oczywiście takie typy maja swoją wadę, bo może być tak, że Besiktas wygra i to pewnie, wysoko, ale do przerwy będzie remis i swój kupon będę mógł wyrzucić do kosza. Wierzę jednak w to, że gospodarze są w stanie napocząć Porto w pierwszej połowie. Szczególnie, że w dwóch z dotychczasowych czterech spotkań ta sztuka Czarnym Orłom się udawała. Ofensywny tercet Besiktasu, a więc Quaresma, Tosun oraz Babel jest ostatnio świetnie dysponowany. Szczególnie ten ostatni przeżywa drugą młodość. Ostatnio Besiktas w meczach u siebie często remisował, więc liczę na to, że tu od pierwszej minuty narzucą swoje tempo i sprawią, że Porto zejdzie do szatni z bramką lub dwiema. Kurs na to zdarzenie jest zachęcający, rzecz jasna, jeśli weźmiemy pod uwagę ryzyko, które podejmujemy grając takie typy. Ja jestem dobrej myśli, ale nie radziłbym szaleć ze stawkami. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska
Godzina:18:00
Spotkanie: Ostrowiec - Dąbrowa
Typ: Dąbrowa win (-1,5) seta
Kurs: 4,30
Buk: fortuna
Witam,
Niestety kurs już poleciał od momentu gdy zagrałem i podawałem w moim temacie ten typ. Myślę że dziś po prostu lepsze będą druzyny z Dąbrowy. Kilka oslabien, kilka gorszych meczy...ale potencjał dla mnie zdecydowanie niz w zespole z Ostrowca. Bukmacherzy obcinaja kursy, też chyba przeczuwaja tą małą niespodzianke, może i będzie 5 setowka, ale liczę ma szybsze roztrzygniecie meczu przez przyjezdne.
POWODZENIA ????
⛔ 100
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Spartak Moskwa - Maribor
Typ: Luiz Adriano strzeli gola
Kurs: 2,20
Bukmacher: Millenium


Witam, wiele osób dziś idzie w stronę Spartaka i nic dziwnego, gdyż chcąc wyjść z grupy trzeba tu zgarnąć 3 punkty. Jak trudnym terenem jest Moskwa przekonały się Sevilla przegrywając 1:5. Jednakże zamiast bawić się w handicapy proponuje postawić na strzelca gola, a dokładnie Luiza Adriano, którego większość kibiców pamięta z Szachtara, czy też ostatnio z AC Milan. Ostatnio Brazylijczyk jakby wracał do formy 2 gole z Krasnodarem i trafienie z Ufa, myślę więc dziś podtrzyma passę, tym bardziej ,że strzela też w Spartaku rzuty karne. Polecam i pozdrawiam...
⛔ 100
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - RPA - Premier Division
Godz: 18:30
Spotkanie: Orlando Pirates - Golden Arrows F.C.
Typ: Orlando Pirates
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 11 serię gier Premier Division do Republiki Południowej Afryki.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Orlando Stadium zmierzą się ze sobą miejscowe Orlando Pirates Football Club a w gości przyjedzie drużyna Lamontville Golden Arrows Football Club.
Orlando Pirates w tym sezonie ligowym w swoich 10 meczach zdobyli 14 punktów co daje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej zaś Golden Arrows F.C. plasuje się na pozycji vice-lidera tabeli Premier Division ze zgromadzonymi 15 oczkami w swoich 10 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie u siebie 3 zwycięstwa, remis oraz przegrana i bilans bramek 5-4 natomiast goście na wyjazdach 2 wygrane, 3 remisy oraz porażka z bilansem bramkowym 6-6.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy na swoim terenie są bardzo groźni a jedyną do tej pory porażkę na swoim stadionie zaliczyli z najlepszym na wyjazdach Mamelodi który w delegacjach do tej pory ograł każdego do tego gospodarze tego meczu bardzo często u siebie ogrywają zespół Golden Arrows mając na nich jakiś patent a goście na wyjazdach nawet nieźle ale jadą w tym spotkaniu na bardzo nieprzychylny dla nich stadion na którym seriami zaliczają porażki i moim zdaniem tak samo będzie w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
blake-veyn 98

blake-veyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wrexham - Solihull Moors
Typ: Wrexham
Kurs: 1.83
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ostatni typ nie siadł i z tego powodu nie chciałem podawać wczoraj czegoś na odrobienie strat, tylko z pokorą przyjąć tę porażkę. Każda seria się kiedyś kończy, skończyła się i moja. Na dzisiaj mam typ z Anglii, dokładnie z piątej ligi, gdzie spotykają się zespoły Wrexham oraz Solihull Moors. Oba zespoły w tabeli dzieli przepaść, zespół Wrexhamu znajduje się na drugim miejscu w tabeli, a rywale na przedostatnim. To pokazuje w jakiej formie są oba zespoły. Gospodarze dzisiejszego spotkania na swoim boisku najczęściej nie gubią punktów, grają solidnie jak na piątą ligę angielską i mają wielkie szanse na awans o stopień wyżej. Solihull będzie się bronić przed spadkiem przez cały sezon i nie sądzę żeby się utrzymało. Na trzy rozegrane spotkania, górą zawsze był Wrexham i nie sądzę żeby dzisiaj było inaczej. Nie gram grubo tego zakładu i nie jestem go tak pewien jak inne typy które podawałem, lecz nie mogłem przejść obok niego obojętnie. Polecam również zagrać spotkanie z Handicapem -1 na Wrexham, co do bramek to tu może zdarzyć się wszystko, więc nie polecam grać overy/undery. Dzisiaj krótko bo brak czasu. Grającym ze mną życzę wysokich wygranych. Jeśli podoba Ci się moje typowanie możesz zostawić reputacje lub polubienie, ponieważ zauważyłem że to strasznie motywuje do dalszego działania. Powodzenia ;)
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco - Lipsk
Typ: 0/+1,5
Kurs: 3.95
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Ostatnie w tabeli Monaco zmierzy się na Stade Louis II z drużyną z Lipska. Monaco do tej pory mizernie w LM - zdobyli 2 punkty w 4 spotkaniach. Ich szanse na awans są już praktycznie matematyczne. Lipskowi udało się zgromadzić 4 punkty i w przypadku wygranej Besiktas zrównają się punktami z Porto aby w ostatnim meczu na własnym stadionie zagrać z pewnym awansu Besiktas. Myślę, że to dobry motywator. Aby tak się stało najpierw trzeba dzisiaj wygrać. Początkowo chciałem zagrać BTTS ale na potrzeby konkursu zagram to,że w meczu będą chociaż 2 gole i mecz zakończy się remisem. Co prawda Monaco całkiem nieźle radziło sobie w historii rozgrywek LM z niemieckimi drużynami (7-2-2). Na własnym boisku też całkiem nieźle radzą sobie w Ligue 1 i myślę, że stać ich przynajmniej na jedną bramkę. Lipsk świetnie gra pierwsze połowy - 4 z 5 bramek w LM zdobyli właśnie w pierwszych 45&#39;, po 48&#39; nie trafili już ani razu. Liczę zatem na dobrą pierwszą połowę i chociaż jedno trafienie oraz na to, że Monaco dołoży coś od siebie. Spotkanie na pierwszy rzut oka remisowe, liczę zatem na powtórkę z pierwszego meczu czyli wynik 1-1, nie obrażę się też jak będzie 2-2.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom