>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.03.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
11martinez 129

11martinez

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Miami
Godzina: 19:00
Spotkanie: Harrison C. - Sela D.
Typ: Harrison C.
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj na Florydzie rozpocznie się turniej w Miami. Pod uwagę biorę spotkanie: 22-letniego Christiana Harrisona, który jest młodszym bratem Ryana (zagra on dzisiaj w tym samym turnieju z Foginim) z 31 letnim Izraelczykiem Dudi Selą. Dlaczego zdecydowałem się dzisiaj zagrać na młodego Amerykanina? Przede wszystkim dlatego, iż jego rywal jest bez formy. Przegrał on 6 ostatnich spotkań kolejno z Lacko, Eliasem, Janowiczem, Querreyem, Kyrgiosem oraz Robertem. Zwłaszcza ta ostatnia porażka z będącym kompletnie bez formy Francuzem utwierdza mnie w przekonaniu, że jest spora szansa, że Amerykanin dziś triumfuje. Młody Harrison przebrnął kwalifikacje bez straty seta. Pokonał znajdującego się ponad 300 pozycji wyżej Polanskyiego, a nastpęnie gracza z pierwszej setki rankingu - brazylijczyka Dutra Da Silve, którego ostatnio miałem okazję oglądać i muszę przyznać że grał naprawdę nieźle. Napewno Christian jest głodny dalszych zwycięstw i postara się wyelminować Selę z turnieju. Zapowiada się ciekawe spotkanie, moim zdaniem kursy zdecydowanie przesadzone - ja zamierzam z tego skorzystać!


Powodzenia!!!

⛔100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,PLH
Godzina: 18:00
Spotkanie: GKS Tychy-Cracovia
Typ: Remis
Kurs: 4.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam,przymierzę się dziś do meczu nr 2 Finałów PLH.Obejrzałem wczorajszy pojedynek obu drużyn w Tychach,Pasy szybko objęli dwubramkowe prowadzenie jednak Tyskim udało się odrobić straty z nawiązką i wygrać ten mecz 3-2.Uważam jednak że mieli przy tym sporo szczęścia,mecz był bardzo agresywny,dużo kar ,sędziowanie tragiczne no i Cracovia mogła ten mecz zamknąć wcześniej albo przynajmniej go zremisować bo było bardzo wyrównanie na tafli.Dziś gramy dzień po dniu,obie drużyny znają się doskonale i Pasy będą dążyć wszystkimi środkami żeby urwać chociaż jeden mecz na śląsku,może być ciężko w regulaminowym ale dogrywki jak to finały są prawdopodobne.Nie przywołam teraz ze statystyki meczów które kończyły się dogrywką ale wiem że tak było bo osobiście bywam na Finałach od jakiś 10 lat i nie raz miało to miejsce,szczególnie w pojedynkach obu drużyn.Tak że idę w remis w drugim pojedynku i ogólnie lekkiego faworyta upatruje w Cracovii mimo że przegrywali z Tychami już 6x w tym sezonie,ale po grze w meczu nr 1 widzę szanse ???? Zobaczymy co się wydarzy,powodzenia jeśli ktoś zagra.

⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA MIAMI
godzina 18.00
spotkanie : Mattek-Stands v Siniakova
Typ MAttek-Stands
kurs 2,62
bet365
analiza:
Grały ze sobą tylko raz , w kwietniu ubiegłego roku w Madycie na Cleyu i wygrała 2:1 Siniakova po dość zaciętym meczu.Dzisiaj buki faworyzują Czeszkę która ostatnimi czasy wyraźna zwyżka formy pokonanła ostatnimi czasy Bartel , Konte Suarez Navvarro ale i dostała niezłe baty od Mladenovic , od Wozniackiej , Peng , Georges czyli przeplata dobre mecze ze słabymi.
Bettanie ostatnio w singlu gorzej ale moim zdaniem zwłaszcza na hardzie jest ciągle groźna Bilans ostatnich spotkań nie napawa optymizmem ale Amerykanka potrafi wygrywać z duzo lepszymi zawodniczkami niż siniakova w dodatku dzisiaj w swoim żywiole i przed własną publiką róznica w kursach zdecydowanie przesadzona.
Moim zdaniem po tym kursie warto próbować na Mattek Stands jeśli wejdzie dobrze w mecz nie zdziwi mnie nawet 2:0 .Spokojna stawka bo ryzyko jest.

✅162
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: SC Magdeburg - SG Flensburg-Handewitt
Typ: 1
Kurs: 3,10
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj taka propozycja z najwyższej klasy rozgrywkowej w niemieckim handballu. Tabela jak zawsze na początek:



Mecz na szczycie w którym typuję wygraną gospodarzy. Oba zespoły w formie, w gazie i zapowiada się niezwykle ciekawy i zacięty mecz. W pierwszym spotkaniu w tym sezonie na parkiecie Flensburg górą byli gospodarze ale mocno musieli się namęczyć aby wygrać o czym świadczy wyrównany wynik końcowy 26-25. Do przerwy Magdeburg prowadziłwtedy 3 golami ale w drugiej połowie dali się zdominować i to lider zdobył komplet punktów. Dzisiaj również spodziewam się wyrównanego i zaciętego pojedynku, w którym idę w stronę gospodarzy. Gracze Magdeburga jak i kibice mocno mobilizują się na to spotkanie i dzisiaj będzie na trybunach komplet. Gospodarze w tym roku nie doznali jeszcze porażki wygrywając 8 meczy z rzędu w Bundeslidze i w europejskich pucharach w rozgrywkach EHF Cup wygrali 3 spotkania i 1 zremisowali. Zespół jest w wielkiej formie i w tym roku u siebie pokonał takie ekipy jak wicelidera tabeli Kiel 27-26 czy trzeci zespół Rhein Neckar 35-32 czyli czołowe zespoły w niemieckiej lidze. Dziś uważam, że też są w stanie pokonać u siebie samego lidera. Wprawdzie goście w Bundeslidze w tym roku też jeszcze nie przegrali ale w Lidze Mistrzów w 6 meczach doznali 3 porażek tak więc można jak najbardziej ten zespół pokonać i Magdeburg jest w stanie dziś to uczynić. Trener gospodarzy ma do dyspozycji wszystkich graczy, w zespole nie ma kontuzji ani żadnych innych absencji i dzisiaj Magdeburg wyjdzie swoim najmocniejszym składem. Ogólnie w lidze niemieckiej u siebie zespół ten zanotował to dej pory 8 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażkę. Wydaje się, że na ten moment gospodarze są w swojej szczytowej formie i po takich kursach wolę iść zdecydowanie w stronę wygranej Magdeburga. Owszem spacerek to nie będzie a bardzo trudny zacięty mecz, bo Flensburg nie bez powodu jest liderem tabeli. Zespół gości na wyjazdach zanotował 9 zwycięstw, 1 remis i 1 porażkę. Goście również wystawią bardzo mocny zespół, bo w drużynie nie ma wielkich problemów kadrowych tak jak i u gospodarzy. Wprawdzie nie zagra Horvat ale gracz ten jest kontuzjowany już od pewnego czasu więc nie jest to jakiś wielki problem. Oba zespoły na to spotkanie dysponują silnymi składami i mecz tym bardziej będzie ciekawy i zacięty. Ja stawiam tutaj na gospodarzy, bo kursy są tutaj według mnie przesadzone. Magdeburg jest w takiej formie, że kursy wystawione przez buków to dla mnie prezent. Raczej spodziewałem się tutaj wyrównanych kursów a tutaj kursy w granicach 3,10-3,60 na gospodarzy, którzy w tym roku byli w stanie u siebie pokonać wicelidera i drużynę z 3 miejsca. Może lider to jeszcze większe wyzwanie ale bez przesady, żeby takie kursy dawać. No nic ja w taki wypadku próbuję w stronę Magdeburga i tak tez wam polecam. Na lidera zawsze każdy się dodatkowo motywuje a Magdeburg ma też bardzo silny skład i przede wszystkim jest w wielkiej formie także myślę, że są w stanie dziś u siebie pokonać również lidera Bundesligi.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Piłka nożna, Mecz Towarzyski
20:45
Niemcy - Anglia
Typ: Anglia over 4,5 rożnego
Kurs: 2,22
Buk: Betsson
Analiza:
Już o 20:45 będziemy świadkami wielkiego europejskiego szlagieru, Niemcy - Anglia! Spotkanie ma co prawda charakter towarzyski jednak obie Reprezentacje traktują je bardzo poważnie i wręcz prestiżowo. Buki zdecydowanie faworyzują gospodarzy czyli drużynę Niemiec i właściwie to się z nimi zgadzam. Niemiecka maszyna, co prawda odkąd zdobyła po raz kolejny Mistrzostwo Świata nieco zwolniła i zdarzają się jej małe wahania normy. Jednak to wciąż ta sama niemiecka solidność w każdej formacji. Dodatkowym argumentem za Niemcami jest żądza rewanżu za ostatni przegrany mecz z Synami Albionu, gdzie nasi zachodni sąsiedzi wygrywając 2-0 pozwolili strzelić sobie 3 bramki w 2 połowie i doznali bolesnej porażki u siebie. Kibice za pewne pamiętają ten mecz, który odbył się prawie dokładnie rok temu i dziś zapełnią stadion w Dortmundzie co również powinno pomóc gospodarzom. Po drugiej stronie mamy Anglików czyli drużynę po której właściwie często nie wiadomo czego można się spodziewać. Potrafią tak jak przed rokiem wygrać na wyjeździe z Niemcami ale również przegrać na Euro z Islandią bądź zremisować w Eliminacjach ze Słowenią. Jednego nie można im odmówić, zawsze grają do końca i często stwarzają sobie sporo sytuacji przy czym nie zawsze przekłada się to na zdobycze bramkowe i wyniki. Dlatego ja w meczach Anglików często próbuję grac na ich overy rzutów rożnych, co jak co ale w nabujaniu kornerów są bardzo dobrzy ???? Ich dorobek rzutów różnych w ostatnich 10 meczach wygląda następująco: 5,4,5,8,9,7,11,9,6,2. Jak widać tylko w 2 meczach nie pokryli dzisiejszej linii. Dodatkowo w meczu z Niemcami z przed roku nabili ich 7. Myślę, że dziś po raz kolejny warto zagrać na ich over rożnych, tym bardziej, że linia over 4,5 nie jest jak na ich możliwości zbyt wysoka. Kurs na takie zdarzenie moim zdaniem bardzo dobry. Powodzenia!

✅122
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Międzynarodowy, Towarzyski
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Niemcy vs Anglia
Typ: x2
Kurs: 2.14
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Niemcy w meczach towarzyskich kojarzą mi się głównie ze sprawdzeniem optymalnego ustawienia, nowej taktyki. Bardzo wiele razy sprawiali niespodzianki kibicom kiepsko wypadac w towarzyskich potyczkach. Anglia natomiast lubi się postawić mocnej drużynie co już pokazywali w sparingach. Maja wspaniałe nazwiska w kadrze i od dawna po prostu nie było nikogo, kto umialby wykorzystać i spożytkować ich potencjał. Dzisiaj jest dobry moment na to, by fajnie rozpocząć czas w którym przyjdzie im walczyć w meczach i stawkę. W reprezentacji gospodarzy po raz 130 zagra Podolski który zostanie też kapitanem spotkania. Na pewno nie będzie Ozila i Draxlera czyli środek pola może kulec. Duża szansa na zdominowanie środka pola przez Anglików i wywiezienie zadowalajacego wyniku. Myślę że wiele wskazuje na remis z niewielką ilością goli.

⛔100
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowy, Towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Anglia
Typ: Niemcy wygrają do zera
Kurs: 3.20
Bukmacher: bet365

Choć ich ostatnie towarzyskie spotkanie rozegrane prawie równo rok temu zakończyło się wynikiem 2-3 dla zespołu Anglii, uważam, że dziś już nie ma szans na taką powtórkę.
Obie drużyny w eliminacjach do MŚ nie straciły jeszcze bramki, ale to drużyna Niemiec strzela ich zdecydowanie więcej (16-6). Męczarnie Anglików z takimi &quot;potęgami&quot; jak Słowacja(1-0) - bramka w 95&#39;, Malta (2-0), czy Słowenia (0:0) tylko utwierdza mnie w moim przekonaniu. Zmiana selekcjonera w moim odczuciu nic nie zmieniła po bezbarwnym Euro - nadal grają bez pomysłu mimo kilku świetnych młodych zawodników. Niemcy mimo kilku absencji w składzie(Neuer, Ozil, Gomez) powinni kontrolować spotkanie i oszczędzać siły na wyjazdowe spotkanie na ciężkim terenie z Azerbejdżanem, tak, aby nie było konieczności gonienia wyniku.

✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom