>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.06.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 22. Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Konfederacji
Godz: 20:00
Spotkanie Niemcy-Chile
Typ: Niemcy wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 4.60
Buk Unibet
Analiza: Już w dniu jutrzejszym kolejne swoje spotkanie rozegrają reprezentacje Niemiec oraz Chile w ramach pucharu Konfederacji. Pierwsze swoje spotkania obie ekipy wygrały, Niemcy pokonali Australię 2:3 , stworzyli sobie sporo sytuacji do zdobycia bramki i moim zdaniem przy dwu bramkowym prowadzeniu po prostu lekceważyli swoich rywali, Chile natomiast długo męczyło się z zespołem z Kamerunu aż w ogólnym rozrachunku wygrało 0:2 , moim zdaniem wystawienie w tym spotkaniu mniejszego kursu na wygraną zespołu Chile jest po prostu nie na miejscu, wiem że nasi zachodni sąsiedzi przyjechali nie najmocniejszym składem ,ale to dalej jest ekipa Niemiec, ekipa turniejowa, która spokojnie jest w stanie pokonać Chile, które w poprzednich 5 spotkaniach ma bilans 3 wygranych remisu oraz porazki, trzeba dodać że wygrało ledwo z takimi ekipami jak Wenezuela, Burkina Faso, oraz Kamerun, tak więc nie jest to czołówka Światowej piłki, dlatego ja w tym spotkaniu 1x na ekipę Niemiec biorę po prostu w ciemno po takim kursie, i tak stawiam że reprezentacja Niemiec w tym spotkaniu dopiszę do swojego dorobku kolejne 3 punkty, stawiam na wynik 2:1.
⛔100
 
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , ME U21, Turniej Finałowy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anglia U21 - Polska U21
Typ: Anglia win/ BTTS
Kurs: 3.30
Bukmacher: iforBet
Analiza:

Ostatnie grupowe spotkanie naszej drużyny , i ostatnie w turnieju. Niestety zgodnie z przewidywaniami nie udało się wyjść z grupy i nawet ewentualna wygrana w dniu dzisiejszym nie zmieni tego. Chore kalkulacje ekspertów różnej maści prezentowane w tv odnośnie awansu z 2 miejsca z dorobkiem 4 pkt. są śmieszne i bardziej obniżają ich profesjonalizm i zdrowy rozsądek niż mają cokolwiek wspólnego z prawdą.
W dzisiejszym meczu przewiduję podobny scenariusz jak w naszej potyczce ze Słowacją , czy Anglii z południowymi sąsiadami.
Oglądając grę naszej drużyny wyraźnie widać różnicę miedzy grą defensywy , a formacją pomocy i ataku.
O ile posiadamy pewną jakość w przodzie , za sprawą Kownackiego , Linettego czy Frankowskiego która pozwala kreować sobie sytuacje bramkowe , o tyle gra w tyłach przyprawia o zawrót głowy ze względu na dwóch stoperów ( Jach , Bednarek ) oraz kompletnie zagubionego i nie nadającego się do gry Dawidowicza. Seryjnie popełniane błędy &quot; gwarantują &quot; i tworzą sytuacje strzeleckie dla rywala. Anglicy sa na tyle mocną ekipą by to wykorzystać.
Mam nadzieję że trener odstąpi od dotychczasowego ustawienia w obronie i pozwoli zgrać Bielikowi , być może obraz gry z tego względu ulegnie poprawie , ale i tak myślę że Anglicy zdołają ten mecz wygrać. Jako ze w obronie grają oni słabiej niż w ataku , nie popełniając co prawda tak drastycznych błędów jak my , uważam że coś ustrzelimy ale mecz przegramy.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Szwecja, Superettan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Orgryte - Degerfors
Typ: Orgryte wygra i under 3,5 gola w meczu
Kurs: 2,63
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj zajrzymy do zaplecza szwedzkiej 1 ligi. W Goetborg, gospodarze podejmą przyjezdnych z Degerfors.
Orgryte to bardzo ciekawa drużyna. O ile w meczach wyjazdowych odnotowują bilans 1-1-4 i bramkowy 4:18, to są jedną z najlepszych ekip wykorzystujących własny stadion na którym dziś zagrają. Przed własną publicznością są niepokonani- 5 razy wygrali i 2 razy zremisowali. W 7 meczach strzelili tylko 10 bramek, lecz stracili także tylko 4.
Degerfors również należy do ekip preferujących własny obiekt. Ich bilans w delegacjach to 1-3-3 i 5 strzelonych bramek do 12 straconych.
Orgryte poza zanotowaną ostatnią wpadką wyjazdową 5-1 mogą pochwalić się nie najgorszymi wynikami. Mecze wygrywają raczej skromnie, jednak często na „0 z tyłu”.
Mam nadzieję, że podobnie będzie tym razem i gospodarze zdobędą 3 punkty, jednak mieszcząc się w podanym underze. Kurs całkiem niezły.
Powodzenia i pozdrawiam ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
paaaaatryk 56

paaaaatryk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ARGENTYNA: Primera División
Godzina: 00:10
Spotkanie: Racing Club - Colon
Typ: 1/+1.5
Kurs: 2,01
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Liga Argetynska do konca zostaly zaledwie 2 kolejki, racing i colon majas jeszcze teoretyczne szanse na pierwsza 5 dzieki czemu mogli by zagrac w copa libertadores. Graja ze soba 2 sasiadujace druzyny Racing 8 z 9 Colon. Racing w sumie musi wygrac dzisiejszy mecz zeby miec jeszcze jakies szanse na pierwsza 5 gdyz nasteony mecz graja na wyjezdzi z benfield którzy są na drugim miejscu. Racing ostatnio zagrało świetny mecz na wyjzedzie z river plate, dlatego uwazam ze sa na fali i powinni wygrac u sibie 2:0 lub 2:1 z colon.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marcus3k 8

marcus3k

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME U21
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anglia U21 - Polska U21
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 2,50
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Ostatnio typy z kadry młodzieżowej wchodziły za kazdym razem, za każdym razem stosowałem opcje over 2,5.
W tym meczu jednak postanowiłem postawic na over 3,5 - w ostatnim meczu Hiszpanii z Portugalią ładnie siadło, jutrzejszy mecz to będzie widowisko z bramkami - to bez dwóch zdań.
Bramek posypie się dużo, over 3,5 gola to odpowiedni typ na te spotkanie, iż Anglicy strzelą 3 bramki na pewno, a Polska mimo słabszych możliwosci - na pewno coś ukuje.
4 bramki w tym meczu to dla mnie opcja pewna, wiec warto zagrac ????
Pozdrawiam.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Puchar Konfederacji
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Kamerun – Australia
Typ: over 2.5
Kurs: 2.03
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
To jest dla mnie promocja po takim kursie na bramki. Zacznijmy od tego obie ekip przegrały swoje pierwsze starcia tak więc przy tych rywalach w grze pozostawi ich tylko zwycięstwo, nikt tutaj remisem nie będzie się interesował.
Kamerun długo się bronił z Chile ale musiał wreszcie skapitulować w końcówce ostatecznie przegrywając 0:2, ale rywal po prosty był lepszy i gdyby był skuteczniejszy to ten wynik byłby znacznie wyższy. Na bardzo wiele pozwalali rywalowi od samego początku który z łatwością w pierwszych 45 minutach rozklepywał tą defensywę mimo że gracze z Afryki bronili się całym zespołem i mieli sporo sił, do przerwy powinni przegrywać co najmniej 0:2, ale skórę ratował im bramkarza. Wspominam o tym z ważnego powodu bo dziś w 10 dostępu do bramki nie będą bronić bo nie mają czego i to ich jakość w defensywie jeszcze osłabi tego jestem pewien. Do tego w środku pola potrafią bezsensownie tracić piłkę, co skutkuje od razu sytuacją bramkową. Ofensywnie potrafili szczególnie w drugiej połowie fajnie wyjść z kontrą, ogólnie mają fajnych graczy w ofensywie, którym siły i szybkości nie brakuje a z tym co wyprawia Australia w defensywie o czym za chwilę powinni sobie dobrze radzić.
Australia jakimś cudem przegrała z rezerwami i młodzieżą Niemiec tylko 2:3, dwie bramki strzelili na sporym farcie ale potrafili stworzyć sytuację i to się liczy. Oglądałem ten zespól jeszcze w starciach z Arabią Saudyjską u siebie 3:2, oraz Brazylią 0:4 – defensywa po prostu nie istnieje, zero krycia, trener ciągle zmienia ustawienie, druga linia w ogóle nie pomaga a to wszystko na taktyce w której próbują grać defensywie, to jak to będzie wyglądało dzisiaj gdzie muszą atakować. Zresztą ten zespół jest tak nastawiony czyli ofensywnie, wysoko wyszli do Niemców za co zostali szybko skarceni to samie z Brazylią, dziś tego samego się spodziewam, z lepszym efektem w ofensywie bo Kamerun w defensywie to też ogromna bieda. Naprawdę mocno się zdziwię jak tutaj nie będzie strzelania po tym co widziałem w ostatnich starciach obu ekip – czyli jeszcze raz napiszę zero jakości w defensywie.
⛔100
 
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis/London/Aegon Championships
Godzina: ok. 17:30
Spotkanie: J.Chardy vs F.Lopez
Typ: ponad 2.5 seta
Kurs: 2,4
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Typy wchodzą ostatnio jak w masło. Już 3 z rzędu trafione.
Dziś ponownie londyński turniej ATP 500 i ponownie spotkanie w którym gra Lopez. Lubię tego zawodnika ale sama sympatia nie wystarczy aby postawić na niego czystą 2. Z resztą kurs coś koło 1.4 na Hiszpana więc za mało jak dla mnie. Po za ty wcale nie jestem przekonany, że on to gładko wygra. Wymęczył się z Wawrinką, następnego dnia gładko przegrał debla. Dziś czeka go rywal, którego ograł 6 dni temu w turnieju w Stuttgart, który w tamtym pojedynku wyrwał mu 1 seta 6:3 i który będzie chciał się zrewanżować. W tym spotkaniu może być naprawdę różnie. Lopez jest lepszym zawodnikiem i powinien to wygrać ale Chardy czasem lubi odpalić, powalczyć i wyrwać seta. Stawiam na pojedynek 3 setowy, myślę że będzie 2-1 dla Lopeza (taki typ dla odważnych po kursie 3.8) ale wolę się ubezpieczyć jeśli to Chardy zrobi niespodziankę.
Powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
th3m4tr1x 194

th3m4tr1x

Użytkownik
Dyscyplina: WTA/Tenis/ Majorka
Godzina: ok. 17:00
Spotkanie: Konjuh - Azarenka
Typ: 2:1
Kurs: 5,20
Bukmacher: Unibet
Po długiej przerwie Wiktoria Azarenka powróciła na korty tenisowe. Przerwa wynikała z powodu ciąży, w grudniu 2016 roku urodził się syn. Azarenka przede wszystkim na nawierzchni twardej zdobywała swoje największe sukcesy. Turniej na Majorce jest rozgrywany na trawie, czyli na nawierzchni, na której w całek karierze nie udało się Azarence ani jednego turnieju wygrać. To i fakt, że Wiktoria wraca po macierzyństwie skłania mnie do typu, że dzisiejsze starcie z aktualnie solidnie grającą lecz w ostatnich partiach często potrzebującą trzy sety na wygrany mecz Chorwatkę Konjuh zakończy się 2:1 dla niej.
⛔100
 
son_gohan 45

son_gohan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- ME u21
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szwecja u21 -Słowacja u21
Typ: Słowacja u21
Kurs: 2.94
Bukmacher: 1xbet
Bierzemy pod lupę mecz Mistrzostw Europy do lat 21, które rozgrywane są w naszym kraju. Zanim spojrzałem na kurs na Słowację miałem tylko nadzieję żeby był powyżej 2.00 to będzie do grania...a tu ZONK 2.94. Według mnie? Spore value. Skupię się na prezentacji obu drużyn na tle naszej reprezentacji. Szwecja, spoko, mimo niekorzystnego wyniku grali swoje, widać gości którzy mogą w przyszłości być naprawdę dobrymi zawodnikami. Ale w porównaniu do Lobotki (przede wszystkim ) i reszty ze Słowacji którzy zdominowali Polaków to było coś przeciętnego. Słowacy...robili naszych jak chcieli i nie używam tu zbyt mocnych słów. Największe wrażenie zrobiło na mnie ich przygotowanie fizyczne. W 90 minucie zawodnicy byli tak dynamiczni jak chyba Polacy i Szwedzi razem wzięci w pierwszych polowych. Ma kto strzelać, ma kto rozgrywać, ma kto bronić. W mojej opinii kursy są źle wystawione i to Słowacy powinni być lekkimi faworytami.
✅194
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro U21
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anglia U21 - Polska U21
Typ: 2
Kurs: 6,1
Bukmacher: Winmasters
Analiza:
W tym meczu wszystko jest możliwe. Jak na razie niestety wiara w wygraną Polaków jest słaba, ale przeanalizujmy fakty. Anglia zremisowała ze Szwecją 0:0, a my zremisowaliśmy 2:2, więc przynajmniej udało nam się ukłuć drużynę, z którą Anglicy nie mogli sobie poradzić. Ponadto Anglicy lubią dużo strzelać. Jeśli strzelą jako pierwsi nasza reprezentacja powinna się szybciej zmotywować i grać tak jak ostatnie 30 minut ze szwedami. A z drugiej strony prawdziwe gwiazdy jak Alii czy Rashford nie przyjechały na te mistrzostwa i w tym upatruję szansy naszej reprezentacji. Poza tym jesteśmy w końcu gospodarzami tej imprezy i trzeba chociaż jeden meczyk wygrać. Polacy niesieni dopingiem wspaniałych kibiców strzelą przynajmniej 2 bramki i sprawią wielką niespodziankę.
Powodzenia!
⛔100
 
J 54

johnyx

Użytkownik
Dyscyplina : League of Legends, LCS Europe, Summer Split
Godzina : 19:00
Spotkanie : Fnatic - H2K
Typ: Over 2,5 mapy
Kurs: 1,8
Bukmacher : Fortuna
Dziś o 19 odbędzie się ważny dla obu drużyn mecz. H2K swoją ostatnią ciężką batalię przegrało z UOL 2-1. Byli według mnie nie niezbyt skoncentrowani popełniali dużo błędów i nawet gdy było 1-1 byłem niezbyt przekonany, że wygrają. Fnatic natomiast zaskoczyło wygraną z g2, jednak później odniosło porażkę. G2 ponadto okazało się nie tak mocne jakby można było przypuszczać. W związku z powyższym na razie liga ukazuje nam się jako bardzo wyrównana, jest 5/6 zespołów których na chwilę obecną nie można wykluczyć z walki o wyższe cele. Dlatego też moim zdaniem szykuje się tu wyrównany mecz i bardzo prawdopodobne, że będziemy świadkami 3 map. W ostatnich czasach ich bezpośrednie mecze kończą się bardzo nieprzewidywalnie, wygrywają raz jedni raz drudzy. Bilans jest na korzyść Fnatic, jednak jest to za sprawą czasów gdy Fnatic było nie do ogrania a h2k było przeciętną drużyną. Czasy się te zmieniły i już na pewno tak nie będzie.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Tenis - Mallorca WTA
Godzina: 12:30
Spotkanie: Lepchenko - Sevastova
Typ: 1
Kurs: 2,95
Bukmacher: Unibet
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, w którym zdecydowałem się na tenis kobiet, a konkretnie pojedynek pomiędzy ostatnio dobrze spisująca się Lepchenko, a Sevastova. Obie tenisitki w ostatnim czasie nie są w szczytowej formie i grają bardzo w kratkę, stąd dziwi mnie taka mocna rozbieżność w kursach. W obecnym miesiącu obie tenisistki rozegrały kilka spotkań, w przypadku Sevastovy wyglądało to następująco, na otwarcie French Open wygrała 2:0 z Beck, następnie w 1/32 takim samym wynikiem pokonała Bouchard 2:0, w kolejnym meczu 1/16 uległa niespodziewania z dużo niżej rozstawioną Martic 0:2 gdzie to spotkanie nie wyszło jej kompletnie co w efekcie spowodowało jej wyraźna klęskę bo oba sety przegrała 6:1, kolejnym przystankiem była Wielka Brytania i pojedynek z Amerykanką McHale w którym przegrała 2:1, w pierwszym spotkaniu na Majorce wygrała z Mertens 2:1, a jej gra pozostawiała wiele do życzenia. Lepchenko w ostatnim czasie też nie gra niczego wielkiego, jednak z wyżej rozstawionymi rywalkami potrafiła ugrać seta czy cały mecz, dlatego uważam że warto przyjrzeć się temu spotkaniu bliżej i spróbować złapać amerykankę po fajnym kursie który obecnie widnieje.Liczę tutaj na wyrównany pojedynek i zwyciestwo Lepchenko.
⛔100
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - Halle
Godzina: podobno 15
Spotkanie: F. Mayer - L. Pouille
Typ: 1
Kurs: 2,26
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W dzisiejszym pojedynku Niemiec ponownie spotka się z francuskim zawodnikiem. W pierwszej rundzie odprawił Paire. W Stuttgarcie natomiast odpadł już w pierwszym pojedynku z Chardy. Pouille natomiast w pierwszej rundzie w tym turnieju odprawił z kolei innego Niemca, Struffa. Francuz po wygranym turnieju w Stuttgarcie poradził sobiesobie ponownie ze Struffem w 3 setach. Mayer z Pouille jeszcze nie spotkali się ze sobą w dotychczasowej karierze więc dlaczego idę tutaj w stronę Floriana? Już piszę. Otóż dlatego że uważam Niemca za bardziej wartościowego gracza na trawie. Jego technika gry i uderzeń moim zdaniem jest bardziej efektowna navtej nawierzchni niż Francuza. Potwierdzają to również wyniki z poprzedniego choćby sezonu gdzie Mayer wygrał ten turniej. Potrafił tu pokonać rywali jak Nishikori, Thiem czy w finale A Zverev. Uważam że w Stuttgarcie po prostu zabraklo trochę szczęścia w pojedynku z Chardy i dlatego stracił szansę na obronę wielu punktów w tamtym turnieju. Myślę że po dość łatwym zwycięstwie z Paire ttm razem Mayer zlapie wiatr w żagle i pokona kolejnego Francuza. Moim zdaniem Niemiec bedzie mial więcej determinacji by wygrać w tym spotkaniu
✅126
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argertyna, Primera División
Godzina: 22:10
Spotkanie: Lanus - Huracan
Typ: Lanus wygra 2:0 (dokładny wynik)
Kurs: 5.75
Bukmacher: forBet
Analiza:
Mecz pomiędzy zajmującym 10 miejsce (na 30) w tabeli ligi argertyńskiej zespołem Club Atletico Lanus (13-7-8), a zajmującym dopiero 24 miejsce Zespołem Club Atletico Huracan (6-10-12). O moim przeświadczeniu, że wygra Lanus świadczy również to, iż na ostatnie 10 meczy drużyna ta wygrała 8 i po jednym zremisowała i przegrała. Na swoim boisku Lanus od końca marca jest niepokonany. Inaczej ma się sytuacja w drużynie Huracan, ostatnie 10 meczy to 3-3-4. W ostatnich pięciu meczach o punkty między sobą, to również przewaga Lanus: 3 wygrane, 1 remis, 1 przegrana.
Przyznaję, że mając duże tyły, to w ostatnim czasie obstawiam z dużym ryzykiem i zamiast postawienia na bezpieczne &quot;1&quot;, stawiam na dokładne 2:0 ponieważ to chyba najczęstsza wygrana zespołu Lanus na swoim boisku. Powodzenia!
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? ATP London - Tenis ziemny
16:30
Chardy J. - Lopez F.
Lopez F. -1,5 seta
2,14 w Unibet
Analiza:

H2H 1:4 dla Lopeza, a trawa w mojej opinii tym bardziej go premiuje. Grali w poprzednim tygodniu, padły 3 sety, a Hiszpan doszedł do finału. Tutaj ograł już Wawrinkę, więc forma nadal dopisuje. Chardy od kwalifikacji gra, ale jakoś nie kojarzy on mi się z wybitnymi wynikami na trawie. Raz w sezonie czy 2-3 odpali z dobrym wynikiem i to by było na tyle z jego strony. Lubię go, ale jest to zawodnik raczej z okolic 50 rankingowej.
Gram w AKO samego Lopeza z Querreyem:
Thompson miał sporo szczęścia, że trafił do głównej drabinki jako LL, a tam ograł samego Murraya. Cóż takie są turnieje ATP mniejszej rangi. Myślę, że teraz tak łatwo już nie będzie miał, bo jak Querreowi serwis będzie wchodził to może stać się jedynie kolejny cud w tie-breakach.
✅114
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Konfederacji
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Kamerun - Australia
Typ: obie strzelą i remis
Kurs: 4,05
Bukmacher: forbet
Analiza:
Witam, dzisiaj uderzam w wyższy kurs... Zacznę od drużyny Kamerunu. Oglądałem ich mecz z Chile i naprawdę zespół z czarnego lądu wzbudził ogromne zaskoczenie - grali fajnie z kontr, Aboubakar dobrze się ustawiał to jednak nie jakiś kelner tylko bardzo dobry napastnik w końcu mieć w CV - FC Porto albo Fenerbache do czegoś zobowiązuje..Widać , że Kamerun gra fajną zespołową piłkę, mentalnie również widać , że są podbudowanie po zwycięstwo w PNA , ta drużyna w ogóle się nie spina i nie denerwuje po np. nieudanych akcjach. Australia również ku mojemu zaskoczeniu z Niemcami spisała się na przyzwoitym poziomie , strzelili aż dwie bramki może i drugiemu garniturowi Niemiec ale zrobili to a nawet byli bliscy remisu. Obie drużyny pokazały ducha walki , myślę , że będzie podobnie w tym meczu i na pewno obie strzelą a mecz po wyrównanym spotkaniu skończy się remisem. Składy i poziom tych reprezentacji jest bardzo wyrównany, lubię takie mecze idealne na remis. Co ciekawe Australijczycy ostatnio lubią remisować więc wynik remisowy prawdopodobny jeszcze bardziej. Powodzenia !
✅305
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
M 16

mazy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro U21
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anglia U21 - Polska U21
Typ: Polska wygra grupę A
Kurs: 50.00
Bukmacher: STS (Nie mogłem znaleźć tego na Fortunie a gram tylko na STSie i tam sie orientuję)
Analiza:
Nie ma tu co pisać tylko trzeba wierzyć. Barcelona dokonała niemożliwego to warto spróbować za dwójkę xd Szwecja-Słowacja musi być remis najlepiej 0-0 bo wtedy musimy wygrac 1 bramka jak wyzszy to dwoma. Nie poddajemy się.
Nieregulaminowy bukmacher
kiepska analiza

⛔100
 
K 22

kabaczekgk12

Użytkownik
Dyscyplina: Counter Strike GO- ESEA Premier Season 25 Europe
Godzina: 21:00
Spotkanie:Space Soldiers - Kinguin
Typ: Kinguin
Kurs: 2.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam wszystkich bardzo miło, dziś troche dołożymy do pieca z typem bo zagramy nieco wyższy kurs. Moją propozycją na dziś jest typ dotyczący gry Counter Strike GO i meczu rozgrywanego w ramach ESEA Premier Season 25 Europe. Spotkanie w którym zmierzą się Space Soldiers i Kinguin, w którym ja typuje Kinguin jako wygranych po kursie 2.65 oferowanym przez LVbet. Mecz będzie rozgyrwany na jednej mapie de_overpass. Pierwsza z drużyn czyli Space Soldiers to turecka organizacja w składzie której znajdziemy: Engin &#39;MAJ3R&#39; Küpeli, Ismailcan &#39;XANTARES&#39; Dörtkardeş, Buğra &#39;Calyx&#39; ArkÄąn, Ahmet &#39;paz&#39; Karahoca, Engin &#39;ngiN&#39; Kor. Ci panowie są w doskonałej formie bo od 8 meczy nie odnieśli porażki, a ostatnia porażka jest ze znanym Dignitas. Soldiers w rankingu HLTV zajmuje 25 miejsce i ciągle brnie się w górę. Grają dobre spotkania choć często wygrywane wymuszenie, tzn. ostatnie rundy wszystko rozstrzygają. Świadczy to o mocnych nerwach. Jednak dzisiejsza mapa to nie jest ich konik, statystycznie wygrali na niej 50% spotkań i patrząc po wynikach były to spotkania z mocno słabszymi zawodnikami. Na wyższym poziomie nie radzą sobie. Przejdźmy do Kinguin czyli Polskiej organizacji w której znajdziemy takich zawodników jak: Grzegorz &#39;SZPERO&#39; Dziamałek Poland SZPERO, Karol &#39;rallen&#39; Rodowicz, Michał &#39;MICHU&#39; Müller, Bartosz &#39;Hyper&#39; Wolny, Mikołaj &#39;mouz&#39; Karolewski. Skład ten w rankingu HLTV zajmuje nieco niższe ale nieduzo bo 33 miejsce. Według mnie jest to 2 po Virtus.Pro zespół w polsce i podobnie jak VP zanotowali ostatnio mały spadek formy dlatego nieco spadli także w rankingu. Kinguin to zespół walczący jak równy z równym z topowymi zespołami na świecie i dość dziwi mnie ten wysoki kurs na nich tym bardziej, że mape de_overpass mają dobrze przygotowaną. W pojedynkach bezpośrednich tych drużyn wyniki są niemal, że równe a grali ze sobą wiele razy ale nieco przewaga dla Space Soldiers. Kinguin wygrywało z nimi zawsze na mapie de_train i właśnie na de_overpass. Polski zespół na tej mapie grał aż 57 razy i 33 razy zwyciężał. Według mnie mimo słabszej formy ta mapa powinna wpaść na konto Polskich zawodników tym bardziej, że obiecywali poprawę na Majora, a teraz to już najwyższa pora .
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Godzina: 20:00
Spotkanie:
Niemcy - Chile
Typ: x2
Kurs:
1,56
Bukmacher:
eFortuna
Analiza:
Przed nami 2 kolejka w Pucharze Konfederacji. Dziś obejrzymy hit Niemcy vs Chile. Niemcy grają tutaj 2 garniturem dlatego nie rozumiem dlaczego Oni są tutaj faworytem... Ja tutaj idę ostrożniej i podpieram się remisem bo nie wydaje mi się, żeby Chile przegrało to spotkanie.
Dziś prawdopodobnie od 1 minuty zobaczymy A. Sancheza i to jest spore wzmocnienie dla drużyny Chile.
W 1 kolejce Niemcy męczyli się z Australią wygrywając tylko 3:2 zaś Chile wygrało z Kamerunem 2:0.
Wydaje mi się, że Chile a Niemcy 2 garnitur to Chile jest dużo mocniejsze i dlatego stawiam na nich.
Powodzenia.

✅56
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom