>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 22.08.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 22. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
ďťżDyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, EFL Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Brighton - Barnet
Typ: Brighton &amp; Hove Albion FC wygra do zera
Kurs: 2.20
Bukmacher: forBet

Analiza:
- Tak… tak… taaaaaaaak, bierz mnie! Bierz mnie, George, ty brutalny zwierzu!
Słowa baronessy Catherine Courtney wzbijały się w powietrze i mąciły spokój wiewiórek, zajęcy i innych leśnych stworzeń w okolicy majątku Petworth House, a ona sama wypinała swoje śnieżnobiałe pośladki, zachęcając do większych wysiłków swojego kochanka, Czwartego Hrabiego Egremont, George’a Wyndhama.
Hrabia dosiadał baronessy równie często i z równym zapałem jak swojej ulubionej klaczy Jacqueline, którą nota bene wygrał w karty od wicehrabiego Ingleby (ale to już temat na inne opowiadanie). Co prawda Jacqueline nie zapijała wytrawnych potraw szampanem (wystarczał jej owies i woda) i nie trzeba jej było kupować diamentowych kolii, ale Hrabia Egremont nie musiał przejmować się takimi drobiazgami, będąc dziedzicem pokaźnej fortuny i właścicielem majątku o powierzchni ponad 27 tysięcy akrów, z czego 2 tysiące, kupione kilka lat wcześniej od Williama Stanforda, właściciela imponującego majątku Preston Manor, położone były w samym Brighton…
...a jeżeli jesteśmy już przy Brighton, to zostawmy naszą parę kochanków i, pozostając mniej więcej w tym samym miejscu, przenieśmy się do czasów nam współczesnych na, znajdujący się na dawnych ziemiach hrabiego, Falmer Stadium, na którym rozegrany zostanie jutro mecz pucharowy pomiędzy gospodarzami, Brighton and Hove Albion, a londyńskim zespołem Barnet FC.
Gospodarze, nieco podłamani nieudanym początkiem (dwie porażki) sezonu w Premier League, będą chcieli poprawić sobie i swoim kibicom nieco humory, pokonując na własnym stadionie przeciętnego czwartoligowca (zwycięstwo, remis i porażka w obecnym sezonie League Two). Napastnicy Brighton powinni z łatwością zrobić drużynie Barnet to co hrabia Egremont robił tak często i chętnie Catherine Courntey, a jeżeli chodzi o obrońców, to pamiętajmy, że defensywa Albionu była najlepszą, obok defensywy Newcastle United, obroną poprzedniego sezonu Championship, tracąc w 46 meczach jedynie 40 bramek. Biorąc to pod uwagę oraz fakt, że w jutrzejszym meczu będą grali przeciwko napastnikom zdecydowanie słabszym niż Sergio Aguero z Manchesteru City, czy nawet Shinji Okazaki z Leicester, uważam że mój Typ Dnia ma duże szanse powodzenia.
Myślę, że gospodarze wygrają ten mecz do zera. Powodzenia.
Do mojej analizy mogę jeszcze dodać, że Barnet ostatnio nie dało rady strzelić bramki nawet Crewe, a z Brighton najczęściej przegrywali do zera. Co więcej, BHA pięć ostatnich domowych meczów z zespołami z niższych lig wygrało do zera, grając w każdym z tych meczów w składzie daleko odbiegającym od optymalnego.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
R 1

rahim84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 1 Liga
Godzina: 20 45
Spotkanie: Podbeskidzie -Ruch Chorzów
Typ: Ruch Chorzów win
Kurs: 4.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:pora sie odkuc wiec na tapete biore Chorzowski Ruch wyjazd na podbeskidzie kibice Ruchu napewno nie zawiodą !!! Druga sprawa wygrana ze stomilem i pierwsze 3pkt dodały skrzydeł zdecydowanie nastroje dużo lepsze wśród młodych graczy z których pomału schodzi presja i grają coraz pewniej do tego dochodza gracze którzy nie mogli grać na początku rundy głównie chodzi o Posinkovica naprawde wprowadzil duzo pewnosci i walecznosci do zespołu .Stawiam na Ruch zarowno podpowiada mi to Rozum i seRce wiec to juz dosyc duzo dla mnie jak bedzie zobaczymy .
⛔ 100
 
czaro82 399,3K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Liga Mistrzów (Kwalifikacje)
Godzina. 20:45
Spotkanie. Rijeka - Olympiakos
Typ. gol w obu połowach / TAK
Kurs. 1.94
Bukmacher. Unibet
Analiza.
Na jutrzejszy wieczór zaplanowano rewanżowe spotkanie w ramach kwalifikacji LM, pomiędzy chorwacką Rijeką a greckim Olympiakosem. W pierwszym pojedynku gospodarze mieli sporą przewagę w każdym aspekcie gry, od początku mocno naciskając na przeciwnika i mogli prowadzić w pierwszej odsłonie minimum dwoma bramkami, lecz niestety zabrakło im skuteczności... Niestety chwila nieuwagi sprawiła że to właśnie goście objęli prowadzenie w końcówce pierwszej połowy, i to oni schodzili do szatni w lepszych nastrojach. Kto oglądał ten mecz lub chociażby same skróty ten wie iż sytuacji bramkowych w Grecji niebrakowało i gdyby celowniki piłkarzy nie były tak rozregulowane to wynik tego spotkania byłby iście hokejowy. W drugiej połowie podopieczni słoweńskiego szkoleniowca delikatnie spoczęli na laurach myśląc chyba iż dowiozą korzystny wynik do końca. Na szczęście dla gospodarzy niedawno dołączył do nich były legionista Odjidja-Ofoe
który wyrównał na 1:1 a już w doliczonym czasie gry piłkę do siatki skierował Romao zapewniając zwycięstwo swej drużynie.
Reasumując uważam że obecnie czwarta siła ligi z Chorwacji zostawi jutro serducho na własnym stadionie wypełnionym po brzegi fanatycznymi kibicami. Ponadto sami zawodnicy wiedzą iż taka szansa na udział w fazie grupowej Champions League może się im dĺuuugo nie trafić. Patrząc skądinąd obiektywnie to znowu niewydaje mi się aby tak organy klub jak Olympiakos dał się wyeliminować takiemu świeżakowi jak Rijeka. Szczerze niemam pojęcia kto jutro odniesie zwycięstwo ale niemalże jestem pewny że bramek tam niebraknie i że padną one w obu połowach. Elo

&quot; jeśli moja analiza pomogła Ci w czymkolwiek, kliknij dzięki &quot;

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , WTA New Haven - Salem
Godzina: 1:00
Spotkanie: Zhang - Kvitova
Typ: Zhang wygra
Kurs: 4,0
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam Was. Tak szybciutko wyjaśnię dlaczego tej nocy gram na Chinkę. Ostatnio Kvitova jest po prostu bez formy pokazała to w meczach z Stephens w Toronto i Cincinnati, chociaż ta druga jest w formie... Ja jednak upatruję w tym pojedynku niespodzianki i dobre postawy Chinki. Bilans oczywiście na korzyść Kvitovej ale tak jak pisałem to nie ta sama Petra co kiedyś. Chinka natomiast wygrała niedawno turniej ITF na twardej w Astanie. Nie miała może jakiś top 100 zawodniczek na tym turnieju ale jednak wygrała cały turniej i w glorii i chwale przyjeżdża do USA by z przytupem myślę zacząć swoją drogę przed US Open. Chinka gra techniczny fajny tenis , przypominający nieco Agę Radwańską w stylu z którą jak wiemy Petra ma zawsze kłopoty. Myślę , że Chinka już jest dojrzalsza i ma większe szanse na zwycięstwo i niespodziankę. Wejdzie? Daj propsa ! Powodzenia !

✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
bubuwymiatacz 75

bubuwymiatacz

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Polska Nice liga
Godzina. 20:45
Spotkanie. Podbeskidzie B-B - Ruch Chorzów
Typ. 1
Kurs. 1.85
Bukmacher. STS
Krótko i na temat Podbeskidzie tego meczu nie przegra dla grających ostrzej
polecam 1x ale ze wzgledu na forum musze zagrac czysta 1dyneczke.Niema co
zbytnio Analizować tego meczu po prostu w podbeskidziu zebrały sie takie
czarne chmury że przegrana to będzie Kataklizm na drużyne z taką ekipą
nadszedł czas na jakiś przełamujący WIN i myśle że to będzie jutro a już
na pewno nie będzie porażki! Grać z podpórką pewniak;)Kolego Rahim84 jeśli
zamierzasz grać to za kase grubszą odpuść;)
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Estonia 1 liga
Godzina. 17:00
Spotkanie. Vaprus Parnu - Trans Narva
Typ. 1 połowa over 1,5 gola
Kurs. 1.83
Bukmacher. LVBET
Jedna z moich ulubionych lig - mówię serio ???? Gospodarze tragedia - ostatnie miejsce 106 goli straconych!!!! Pewny kandydat do spadku. Z drugiej strony solidny ligowy średniak. Ani walczy o awans do miejsc pucharowych ani nie grozi mu spadek. Parnu tylko 8 punktów do miejsca wyżej traci 8 więc będzie walczyło z całych sił aby nie przegrać a może nawet wygrać? Wiem że typ ryzykwony - tutaj może być i mało i bardzo dużo bramek wiele zależy od tego czy gości zagrają swobodnie i na miarę swoich możliwości - coś czuję że te 2 bramki padną już w 1 połowie choć Ostatnio Levadia wcisnęła Parnu zaledwie 3-0 co jak na tę ligę przy takiej różnicy klas to ewenement. No cóż liczę na to że goście od początku będą chcieli ustawić sobie to spotkanie i ruszą od początku.

⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal LM
Godz: 20:45
Spotkanie Sevilla-Basekhesir
Typ: x/1
kurs 4.35
Buk Fortuna
Analiza: Jutro odbędzie się rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami Sevilli oraz Basekhesiru, gospodarze są oczywiście faworytem do awansu , bowiem już w pierwszym spotkaniu pokazali siłę swojego zespołu i pokonali ekipę z Turcji 1:2 na ich stadionie, Sevilla od samego początku była stawiana w roli faworytów do awansu na salony piłkarskiej Ligi Mistrzów. Sevilla jest zespołem znacznie lepiej poukładanym i bardzo niewygodnym nawet dla znacznie lepszych ekip niż drużyna z Turcji. Gospodarze mają również niesamowicie dobrą passę meczy bez porażki na własnym stadionie, nie przegrali tutaj od listopada roku poprzedniego kiedy dali się pokonac ekipę Juventusu Turyn , gospodarze od tamtej pory zagrali az 18 spotkań, myślę że będzie tutaj zdecydowanie lepszym zespołem, który stworzy sobie więcej okazji do zdobycia bramki, tutaj to goście muszą strzelić co najmniej dwie bramki żeby myśleć o awansie muszą zaatakować a na pewno będzie to na rękę zespołowi gospodarzy , którzy kontrować potrafią, mój typ to wynik 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji, myślę że oba zespoły strzelą tutaj co najmniej po jednym golu,ale zespołem lepszym będzie Sevilla.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Iran, Persian Gulf Pro League
Godzina: 17:45
Spotkanie: Saipa - Tractor-Sazi
Typ: Saipa wygra 1 golem
Kurs: 3.95
Bukmacher: forBet
Analiza:
Dziś moja ulubiona liga do obstawiania... remisów. Faktycznie w zeszłym sezonie większość meczów w tych rozgrywkach zakończyło się wynikiem nierozstrzygniętym. Obecnie już tak remisowo nie wygląda, ale kursy ciągle pozostały niskie i oscylują średnio na poziomie 2.60 - 2.80, gdzie w innych ligach kursy na remis zaczynają się od 3.00 w górę. Jednak ja dzisiaj pójdę troszeczkę w inną stronę. We wtorek zaczyna się piąta kolejka irańskiej Pro League. Saipa, drużyna zajmująca 3 pozycję w lidze (3-1-0, 10 pkt) tylko dlatego, że dwie pierwsze mają nieco lepszy stosunek bramkowy, podejmuje 13 zespół w tabeli (1-0-3, 3 pkt) Tractor-Sazi.
Kto jest faworytem, to wyraźnie widać z dorobków punktowych obu drużyn. Pozostaje pytanie dlaczego obstawiam, że wygrana nastąpi jednym golem? Otóż 3 ostatnie mecze w których zespół Saipa zwyciężył, zakończyły się właśnie wygranymi jednobramkowymi (3:2, 2:1, 1:0). Dla odmiany wśród tych przegranych zespołów, dwa z nich wygrały po 1:0 z Tractor-Sazi. Myślę, że passa jednobramkowych wygranych gospodarzy tego spotkania zostanie podtrzymana, do czego również zachęca niezły kurs na takie rozstrzygnięcie.
Dla porządku dodam jeszcze, że w zeszłym sezonie jak to było w zwyczaju, w dwóch meczach pomiędzy tymi ekipami padły wyniki oczywiście remisowe ???? 0:0. Powodzenia!

⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Kwalifikacje Mistrzostw Świata-Kobiety
Godzina: 14:30
Spotkanie: Słowenia-Bułgaria
Typ: Wygrana Słowenii
Kurs: 7.60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nie wiem czym sugerują się tutaj bukmacherzy wystawiając tak abstrakcyjne kursy. Zgodzę się,że Bułgarki są tutaj faworytkami,ale żeby aż w takim stopniu? To nie-nie popieram tego. Może mamy takie kursy z racji,że przed Nami dopiero pierwsza kolejka w tej grupie..-nie wiem.
Po pierwsze-krążą plotki,iż Słowenia ma wystawić tutaj skład nieco mieszany-ja w to do końca nie wierzę. Są to kwalifikacje do ogromnej imprezy i nikt nie będzie tutaj się oszczędzać. Ale nawet jeśli wejdzie na jakiś okres kilka młodych zawodniczek to widząc je w akcji w klubach mogę powiedzieć,że są to dziewczyny ograne,utalentowane i rzadko kiedy zwalniające rękę.
Po drugie-obejrzałem/prześledziłem kilka spotkań z 2017 roku obu reprezentacji i śmiem powiedzieć,że lepszą formą dysponują zawodniczki właśnie Słoweni.. Słowenki zanotowały jedynie dwie porażki w 2017 roku,natomiast Bułgarki lepsze mecze przeplatają słabszymi. Faktem jest,że z lepszymi mierzyły się własnie Bułgarki to i tak zostaje przy swoim i uważam,że kursy są wystawione za wysokie.
Również pojedynki bezpośrednie pokazują,że Bułgarkom nigdy nie gralo się łatwo ze Slowenią. na 4 mecze aż 3 przegrały. Mimo,że są to czasy dość odległe to kilka zawodniczek z tamtego okresu wciąż w kadrach obu drużyn jest.
Podsumowując-widzę w tym kursie pewne Value. Warto tutaj pograć jest również handicap na sety co będzie bezpieczniejszym rozwiązaniem.
Moja stawka: 2/10.
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rijeka - Olympiakos
Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 1.99
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Rijeka w weekend wygrała 3:1 w lidze z Lokomotiv Zagrzeb, a Olympiakos wygrał 4:1 z AEL Larissa gdzie dwie bramki ustrzelił Fortounis. W Olympiakosie nie zagra kontuzjowany Emmenike natomiast w drużynie gospodarzy nie zagra Zuta ukarany czerwoną kartką i Kvrzic. W Pireusie taktyka Rijeki była bardzo przejrzysta, czyli wzmocniona linia obrony i czekanie na okazje z szybkich kontr. Tak właśnie Hebera strzelił bramkę przed tygodniem. Olympiakos dominował w całym meczu i po pięknej bramce Vadisa Odjidja Ofoe Olympiakos wyrównał i dopiero w końcówce mogli cieszyć się z wyniku 2:1 u siebie. Rijeka nie może liczyć tylko na grę z kontry, będą musieli bardziej zaatakować Greków przez co bardziej się otworzą i ofensywnie grający Olympiakos powinien strzelić minimum tego jednego gola a Chorwaci na swoim terenie powinni wpakować piłkę do siatki jeżeli wogule myślę o awansie.

⛔ 100
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - 1 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stomil Olsztyn - GKS Tychy
Typ: GKS Tychy DNB
Kurs: 1,86
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Stomil w tym sezonie spisuje się tak słabo że szkoda słów. W poprzednim ledwo się utrzymali, ale myślę że teraz mogą być jednym z kandydatów do spadku. Porażki 1-3 z Drutexem i 0-3 z Chojniczanką, wygrana 3-1 z Podbeskidziem i porażka ostatnio z Ruchem 1-3. Potrafią stworzyć sobie ładną akcję, bo mają kilku ciekawych zawodników, ale robią masę błędów w defensywie, łapią mnóstwo kartek. Wygrana z Podbeskidziem to żaden sukces bo ci spisują się jeszcze gorzej. GKS natomiast trzyma formę. Zaczęli od 2 zwycięstw. Następnie wpadka z Chrobrym i przegrana 0-1. Ostatni mecz wygrany 1-0 z Drutex Bytovią co mogło nie których dziwić. Sam nie stawiałem tam w roli faworyta drużyny z Tych. W 5 min po samobóju 1-0 dla GKSu i praktycznie od tego momentu obydwie drużyny miały mnóstwo sytuacji, to że padła tam 1 bramka było ogromnym zaskoczeniem, ale cały mecz pokazał że obydwie drużyny są w bardzo dobrej formie. Dlatego w tym meczu nie widzę zwycięstwa Stomilu, gram DNB bo w razie remisu zwrot, a kurs dosyć dobry. GKS w tej formie powinien spokojnie tu wygrać i dla odważniejszych można grać czystą 2 po ładnym kursie 2,60.

⛔ 100
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
ďťżDyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, EFL Cup
Godzina: 20:30
Spotkanie: Crystal palace - Ipswich
Typ: 2 drużyna 1 bramka minuta 1-72
Kurs: 2.5
Bukmacher: fortuna
Analiza :
Hej
Dziś męczy do wyboru do koloru :) ,ale ja skupiam się na jednym.
Gospodarze słaby początek w premier league w pierwszej kolejce dotkliwa porażka z bieniaminkiem 0-3 musiała zaboleć :) ostatni weekend już troszkę lepiej bo porażka 0-1 ,ale chyba tylko dlatego,że Liverpool oszczędzał się przed rewanżem z Hoffenheim .
Za to ipswich radzi sobie całkiem całkiem 4 mecze wszystkie wygrane bilans bramkowy niezły 9-4 , dlatego widzę jutro szansę w tym zakładzie ,że do 72 minuty powinni spokojnie Choc jedną bramkę strzelić , a kurs zachęcający.
Myślę rowniez ,że Crystal może trochę odpuścić ten puchar bo będą chcieli skupić się na meczach ligowych.

Dlatego dla bardziej odważnych proponuję zagrać lekko również na zwycięstwo ipswich.
Powodzenia.

⛔ 100
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Nice I liga.
Godzina: 20:45.
Spotkanie: Podbeskidzie B-B - Ruch Chorzów.
Typ: Wygrają goście i padnie ponizej 3,5 bramek.
Kurs. 4.7.
Bukmacher: Fortuna.
Analiza: Na wstępie pragnę przywitać się z wszystkimi po długim rozbracie z forum. Mam nadzieję, że znów zabawię tu na dłużej.
Dzisiaj obieram typ ryzykowny, w którym upatruję jednak spore szanse powodzenia. W Bielsku-Białej zmierzą się dziś outsiderzy - Ruch Chorzów, który ma ujemny bilans punktowy (odjęte punkty decyzją komisji) przyjeżdża do sąsiada w tabeli (i nie tylko). Można ten mecz nazwać małymi derbami. Co do sytuacji w obu klubach - nie jest kolorowo, co doskonale przedstawia ligowa tabela. Organizacyjny bajzel i słaba sytuacja finansowa obu ekip to główne problemy, toteż zdziwiłem się widząc tak wielki kurs na chorzowian (po wystawieniu kursów przez bukmacherów oscylował on w granicach 4,5). Moim zdaniem to właśnie drużyna gości ma stabilniejszą sytuację, jeśli można o jakiejkolwiek stabilności mówić. Zarząd TSP skompromitował się ostatnio w związku z zawirowaniami trenerskimi w roli głównej z Janem Kocianem. Nie będę przybliżał sytuacji, jednak jest ona wyjątkowo dziwna, nie wnikam po której stronie leży wina. Obecnie drużynę przejął trener Nocoń, który trenował wcześniej lokalnego rywala bielszczan - drużynę bielskiej Stali. Co tu dużo pisać - trenera Adama Noconia czeka nielada wyzwanie, bo mając zlepek piłkarzy - najemników i presję czasu oczekuje się od niego poprawy gry - a mankamentów, zwłaszcza w defensywie - jest mnóstwo. Efektu nowej miotły nie było, bowiem debiut zakończył się klęską. Ciężko oczekiwać poprawy gry po kilku dniach. W Chorzowie widać natomiast światełko w tunelu - Ruch rozprawił się ze Stomilem zdobywając pierwsze punkty. Jest to dobra prognoza na dzisiejsze spotkanie i na pewno zwycięstwo dodało pewności siebie podopiecznym Krzysztofa Warzychy. Porównując oba zespoły nie da się ukryć, że lepszym kolektywem są Niebiescy. Spodziewam się meczu walki zakończonego jednobramkowym zwycięstwem gości. Uważam, że gospodarze zwyczajnie ulegną gościom przez słabą organizację gry. Zobaczymy, czy mój scenariusz się sprawdzi.
Powodzenia!

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Asian Games
Godzina: 14:45
Spotkanie: Kambodża U23 vs Timor Wschodni U23
Typ: Kambodza U23 under 1,5 goli
Kurs: 1.95
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz miedzy Kambodżą a Timorem. Kambodza nie jest zadnym ofensywnym zespolem. Ostatni mecz przegrali z Tajlandią 0-3. Atakowali z rzadka , z kontry . slaby atak pozycyjny. Tajlandia byla w natarciu , dwie czerwone kartki w meczu , wiecej miejsca , ale nie udalo im sie strzelic bramki , chociaz Tajowie nie bardzo skupiali sie na defensywie. Dodatkowo przegrana z Wietnamem 1-4 i Filipinami 0-2.
Timor podobal mi sie w spotkaniu z Tajlandią. Dobrze funkcjonujaca defensywa , niezly bramkarz . Tajowie dopiero w koncowce zdobyli bramke. Przegrali do tego 0-1 z Indonezja i silnym Wietnamem 0-4.
Uwazam , ze under 1,5 goli Kambodzy w tym meczu ma racje bytu.

✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, KHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Sochi - Kunlun
Typ: 2
Kurs: 2.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

VS


Sochi to klub hokejowy założony tuż po odbywającej się w Rosji olimpiadzie zimowej. Bez historii, stworzony niejako, na doczepkę, aby upamiętnić tę imprezę. Smoki to chiński klub hokejowy, który już drugi sezon rozgrywa swoje mecze w KHL. W pierwszym sezonie od razu dostał się do fazy play-off... Co jest nie lada wyczynem. Niemniej patrząc na ten sezon i skład można popaść w depresję... Ile dziś znaczą pieniądze w sporcie... Innymi słowy skład jest: monstrualny, potężny, silny itp., itd. Nie mam słów - każda &quot;piątka&quot; zapiera dech w piersiach... Sochi - wygląda na to, że jest to klub - macoszy, pozostawiony sam sobie, z mizernym składem i aspiracjami... Red Star to obecnie klub, z którym każdy musi się liczyć, oczekiwania w Chinach są bardzo wysokie (finanse), niewątpliwy sukces z poprzedniego roku, w tym sezonie, musi zostać przynajmniej podwojony, a początek sezonu i zwycięstwo nad słabą drużyną Sochi powinny być tego preludium. Pozdrawiam i powodzenia!

✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Czechy 2 liga
Godzina 18:00
Spotkanie : Opava - Mas Taborsko
Typ : over 4.5 gola
Kurs : 4.50
Bukmacher : Unibet
Wszystko wskazuje na to iż zespół gospodarzy w tym sezonie znowu będzie się liczył w walce o awans , w poprzednim sezonie Opava zajęła 3 miejsce jednak zabrakło odrobinę a konkretnie 2 pkt aby to oni w tym sezonie grali w 1 lidze zamiast Sigmy O no ale nie powiodła się ta szuka trzeba próbować w tym sezonie , po 4 meczach Opava z dorobkiem 8 pkt zajmuje 4 miejsce jednak do lidera Ceske Budejovice tracą zaledwie 2 oczka i dziś nadarza się okazja aby zdobyć komplet pkt bowiem zagrają z Mas Taborsko które jeszcze w tym sezonie nie zdobyło kompletu pkt i dziś raczej trudno będzie aby to było ich pierwsze zwycięstwo w tym sezonie , Taborsko z 3 pkt zajmuje odległą 13 pozycję jednak patrząc na mecze wyjazdowe to trzeba przyznać że gole potrafią zdobywać i tak choćby ostatni ich wyjazd do Sokolova i remis 3:3 czy też 1:1 z Hradec Kralove a ogólnie z 6 zdobytych bramek w tym sezonie 4 strzelili na wyjazdach , co do gospodarzy to jak dotąd ich skuteczność jest najlepsza w lidze a ich bilans bramek 12:5 natomiast z H2H wynika iż raczej na parę tych bramek dziś możemy liczyć , ja spróbuję na przynajmniej 5 !

⛔ 100
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna- Norwegia- 2 liga
Godzina : 19:00
Spotkanie : Kongsvinger vs Bod Glimt
Typ : Glimt
Kurs : 1,85
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Spotkanie konczace 20 kolejke 2 ligi norweskiej.Gospodarz spotkania zajmuje 12 pozycje w tabeli z 23 punktami ( 6-5-9 bramki 35:33 ).U siebie ostatnie spotkanie wygral wysoko 6:1 z FK Jerv.Kongvinger to druzyna z dobrym atakiem lecz duzo slabsza obrona co wskazuje statystyka bramek.Dzis jednak przyjezdza lider tabeli Glimt z 48 zdobytymi punktami ( 15-3-2 bramki 53:23 ).Glimta na wyhezdzie w 10 spotkaniach zdobyl 20 punktow ( 6-2-2 bramki 18:12 ).Ostatnie swoje spotkanie wyjazdowe wygral pewnie 4:0 z Elverum.Druzyny dotychczas spotykaly sie 15 razy cztery razy wygrali dzisiejsi gospodarze 9 razy goscie a 2-krotnie padl remis ,oststnie spotkanie goscie przegrali 3:2 ( co ciekawsze u siebie bylo to 4.04.2017 roku).Jednak dzisiaj postawilem na wygrana Glimt ( seria 4 wygranych pod rzad ).
pozd. i powodzenia

✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka kobiety
Godzina: 11:30
Spotkanie Egipt - Senegal 1 polowa
Typ:1
Kurs: 5,25
Bukmacher: Totolotek
Analiza.Na dzisiaj typuje pojedynek kobiet mistrzsostw Afryki.Egipt narazie zajmuje 3 miejsce w tabeli.Dotychczas koszykarki tej drużyny odniesłu 2 zwycięstwa i 1 pojedynek przegrały.Kolejno pokonały Kongo 99-72 by następnie wygrać z Gwineą 109-72.jednak w ostatnim pojedynku zdecydowanie przegrały z Nigerią 106-72.Ich przeciwniczki które są faworytakami tego pojedynku zajmują aktualnie 2 miekjsce w tabeli z kompletem 3 zwycięstw.W ostatnim spotkaniu pokonały Kongo 70-63.Myśle jednak że będzie to bartdzo zacięte i wyrównane spotkanie i wygra ta drużyna która lepiej będzie rzucała za 3 punkty.W 1 połowie licze nato że koszykarki Egiptu zaskoczą swoje przeciwniczki i wygrają tą częsc gry.
⛔ 100
 
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów (Kwalifikacje)
Godzina: 20:45
Spotkanie: NK Maribor - Hapoel Beer Sheva
Typ: 1
Kurs: 2.75

Bukmacher. Expekt
Analiza:
Co tu dużo mówić. Jest to mecz rewanżowy zespołów na podobnym poziomie.
Pierwszy mecz 2:1 dla piłkarzy z Izraela, chociaż to Maribor wyszedł na prowadzenie jako pierwszy. Przeglądając tak ostatnie wyniki obu zespołów możemy dojść do ciekawych wniosków.
Maribor w tym sezonie u siebie niepokonany, 4 z 6 meczów to zwycięstwa. Co prawda jedną bramką, ale taki rezultat w tym meczu też jest satysfakcjonujący dla gospodarzy. Kwestia druga, Maribor gra od połowy lipca w lidze. Liga Izraela dopiero wystartowała, więc w kwestii ogrania + dla gospodarzy. Trzeci sprawa jest taka że Hapoel swój poprzedni mecz z Ludogortsem przegrywa w stosunku 3:1, a dzięki wygranej u siebie grają dalej. Wniosek taki że drużynom stricte europejskim średnio się gra w Izraelu, natomiast u siebie potrafią zagrać na swoim poziomie. Biorąc pod uwagę powyższe fakty, stawiam dzisiaj na wygraną Gospodarzy

✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom