>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 22.08.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Siatkowa Mistrzostwa Świata U19
Godzina: 16:00
Spotkanie Egipt - USA
Typ:1
Kurs: 3,70
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Witam. Dzisiaj zdecydowalem sie na taki typ. Obie drużyny dobrze zaczely te mistrzostwa Usa wszystko wygrane zas Egipt ulegl na poczatku gospodarzowi turnieju zas potem radzil sobie przyzwoicie. Czynnikiem ktory zdecydowal o tym zakladzie jest 5-cio setowy pojedynek wczoraj Amerykanów z Tunezja ktora co tu duzo mowic nie zachwyca. Mecz na pewno bedzie zaciety i nie skonczy sie na 3-0 w jedna badz druga strone ale licze tutaj na odrobine szczescia a przy takim kursie warto puscic. Powodzenia!
✅ 270
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, EFL Cup
Godzina: 20:30
Spotkanie: Crystal Palace - Ipswich
Typ: awans - Ipswich
Kurs: 4,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Typ bardzo ryzykowny, jednak ja za małą stawkę postanowię go zagrać. Tak jak opisywał już kolega wyżej. Crystal Palace ma inne problemy niż taki puchar, muszą w 100 % skupić się na lidze, gdzie na razie idzie bardzo kiepsko. Ipswich w wyśmienitej formie i pewnie w jeszcze lepszych nastrojach. Ekipa z Championship będzie robiła wszystko, by udowodnić, że spokojnie mogą konkurować z drużynami Premier League i ja absolutnie to popieram. Zaangażowanie i determinacja z pewnością po stronie Ipswich i to może być moim zdaniem czynnik kluczowy.
Sam puchar ma zawsze większe znaczenie dla ekip z niższych szczebli, dlatego tak często oglądamy różnego rodzaju niespodzianki. Tak jak mówiłem z początku – typ trudny i ryzykowny, ale kurs 4,70 na zwycięstwo drużyny w gazie nad graczami ze spuszczonymi głowami to sporo. Można spróbować.
Powodzenia i pozdrawiam.

⛔ 100
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, OBOS-ligaen
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kongsvinger - Bodo/Glimt
Typ: 2 handicap (-1) (wygrana 1 bramką - zwrot)
Kurs: 2,41
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Gospodarze podejmują u siebie lidera tabeli. Kongsvinger po dwóch dobrych meczach uciekło na kilka punktów od strefy spadkowej, ale wciąż zajmują 12 miejsce na 16 zespołów. Goście w 20 meczach sezonu wygrali 15 razy w bramkach 53-23. Bodo po kolei biło ostatnie drużyny z tabeli wygrywając 5-0, 4-0, 4-0. Czas na piąte od końca Kongsvinger i liczę, że wygrają przynajmniej dwoma bramkami. Bodo/Glimt to spadkowicz z pierwszej ligi i jak widać są na tyle mocni, że chcą tam wrócić, a do utrzymania w poprzednim sezonie zabrakło im tylko punktu lub dwóch. Napastnik Bodo Opseth i pomocnik Saltnes są w rewelacyjnej formie strzeleckiej - strzelili 11 bramek w ostatnich 5 meczach, a defensywa również spisuje się znakomicie. Poprzedni mecz między zespołami zakończył się zwycięstwem Bodo 3:2, ale to był początek sezonu i Glimt jeszcze nie złapał odpowiedniego rytmu po spadku. Dziś stawiam na zwycięstwo Bodo/Glimt 2:0 lub 3:0
0 [ZWROT]
 
drazi96 73

drazi96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2. Norwegia
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kongsvinger - Bodo/Glimt
Typ: Podwójna szansa 2-2
Kurs: 1.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś na zapleczu norweskiej ekstraklasy znalazłem dość ciekawe spotkania. Lider 2. ligi norweskiej podejmować będzie 12. ekipę w tabeli. Goście już w tym sezonie chcą powrócić do Ekstraklasy i wszystko wskazuje, iż tak się stanie. Po 20. rozegranych kolejkach mają bilans 15-3-2, bramki 53:23 (najwięcej strzelonych w lidze). Ostatni czasy drużyna Bodo/Glimt rozkłada wszystkich na łopatki; 4:0 Fredrikstad (u siebie), 4:0 Elverum (na wyjeździe), 5:0 Arendal (u siebie), 2:1 Mjondalen (na wyjeździe). Goście po ostatnich dwóch wygranych 3:2 i 6:1 opuścili strefę spadkową, ale to wciąż ekipa o klasę gorsza jeśli nie o dwie nawet od drużyny Bodo. Ponadto dziś w drużynie gospodarzy nie zobaczymy najprawdopodobniej dwóch podstawowych zawodników (kontuzje na treningu). Mecze bezpośrednie również przemawiają, iż drużyna Bodo lubi grać przeciwko Kongsvinger. Ostatnie spotkania to winy tych drugich: 3:2, 8:0, 4:1, 2:1. Liczę na to, iż lider powinien spokojnie sobie poradzić z tą ekipą. Po cichu myślę, iż Bodo już po pierwszej połowie będzie prowadzić skromnie 1:0 stąd też typ na podwójną szansę na gości. Drugim typem, który jest wart zagrania to over 2.5 po kursie (1.45)
✅ 55
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, 1 liga
Spotkanie: Stomil Olsztyn - GKS Tychy
Godzina: 19:00
Typ: 2
Kurs: 2,53
Bukmacher: eFortuna

Witam, dziś na tapetę biorę mecz 1 ligi Polskiej. Meczem pomiędzy Stomil Olsztyn a GKS Tychy rozpoczniemy 5 kolejkę.

Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego meczu są goście z Tych. 4 mecze - 3 zwycięstwa i 1 porażka zupełnie odwrotnie do dzisiejszego gospodarza gdzie mają bilans 1 zwycięstwo i 3 porażki. Przegrali nawet z beznadziejnym Ruchem Chorzów 1:3.
Zacznę od gości: Tychy wygrały najpierw na wyjeździe z Wigrami Suwałki 2:1 następnie u siebie 1:0 ze Stalą Mielec potem przyszła porażka w Pucharze Polski pechowo bo po karnych z Cracovią. Po Pucharze pojechali go Głogowa i przegrali tam 0:1, a ostatnio wygrali u siebie 1:0 z Drutex Bytovia, z drużyną która jest w wyśmienitej formie.
Gospodarz Stomil Olsztyn: Rozpoczął od rywalizacji w Pucharze Polski gdzie przegrali z Wartą Sieradz po rzutach karnych potem przegrali na wyjeździe 1:3 z Drutex Bytovia, 0:3 z Chojniczanką potem niespodziewanie wygrali aż 3:1 z Podbeskidzie Bielsko Biała a ostatnio wspomniana porażka 1:3 z Ruchem Chorzów.
Tychy przed sezonem wzmocnili się i są jednym z faworytów do awansu do Ekstraklasy natomiast w Stomilu nie jest za dobrze, problemy finansowe itd i to Oni są głównym faworytem do spadku.

Powodzenia.


⛔ 100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Siatkówka - Kwalifikacje Mistrzostwa Świata,Kobiety
Godzina: 14:30
Spotkanie: Słowenia-Bułgaria
Typ: Powyżej 3,5 seta
Kurs: 1,97
Bukmacher: LvBet
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, dzisiejsza oferta jest bardzo okrojona jednak znalazłem w moim odczuciu niezwykle mocne zdarzenie z siatkówki w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata. Pojedynek pomiędzy skazywanymi na porażkę Słowenią, co według mnie jest bardzo mylne i pierwszym moim zamysłem było granie w tym meczu czystej jedynki, jednak kolega wyżej mnie uprzedził i podał już ten typ, jednak ja znalazłem jeszcze bardziej pewniejszy bet odnośnie setów, a kurs na powyżej 3,5 jest dla mnie bajeczny i warty gry za wysokie pieniądze gdyż bardzo powątpiewam aby mecz skończył się wynikiem 3:0 lub 0:3 na pewno jedna jak i druga reprezentacja urwą tutaj po secie. Kolejnym czynnikiem przemawiającym nad tym, że Słowenia jest w stanie dzisiaj wygrać mecz są wysokie spadki kursów, gdyż obserwowałem ten mecz od wczesnych godzin rannych i kurs był w granicach 7,50 następnie leciał w dół obecnie 5,30 na Fortunie. Jestem pewien, że Słowenia dzisiaj urwie seta, a o Bułgarki się nie martwię bo to jedna z czołowych reprezentacji i nie pozwolą na pewno ograć się do zera tym bardziej,że w bezpośrednich meczach tych reprezentacji padały następujące wyniki, dwa razy wygrała Słowenia wynikiem 3:2, raz Bułgaria 1:3, a w ostatnim meczu ponownie Słowenia 3:1 i chodź są to wyniki przeszło z trzech lat to warto zwrócić na nie uwagę, ponieważ w przypadku Słowenii można zauważyć wyraźny wzrost sportowy, a kilka zawodniczek gra w czołowych najlepszych klubach europejskich. W ostatnim meczu towarzyskim z Belgią mimo,że uległy pokazały się z bardzo dobrej strony i seta potrafiły urwać i grać większość setów jak równy z równym, wiec porównując reprezentację Bułgarii,a Belgii to zdecydowanie druga jest silniejsza stąd uważam, że dzisiaj wygrają wynikiem 3:2 bądź 3:1.

✅ 97
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 17:30
Spotkanie: Astana - Celtic
Typ: BTS - tak
Kurs: 1.67
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W pierwszym meczu Celtic zdemolował Astane aż 5-0, nie ma wątpliwości że są drużyną lepszą od ekipy z Kazachstanu. Jednak wynik pierwszego meczu powoduje, że ten drugi będzie trochę o nic gdyż Celtic ma już tak na prawdę pewny awans. Gospodarze na pewno będą chcieli strzelić minimum jedną bramkę honorową na przestrzeni dwumeczu, dochodzi do tego sztuczna murawa, która będzie dla nich atutem oraz daleka podroż drużyny ze Szkocji. Celtic jest jednak drużyną lepszą i jak zapewnia Brown nie zamierzają odpuścić a to, że są waleczni świadczy między innymi fakt iż w zeszłym sezonie nie przegrali w lidze ani jednego meczu mimo wcześnie zapewnionego mistrzostwa, nie odpuścili i tak pewnie będzie i tym razem dlatego według mnie obie drużyny strzelą po golu nie zdziwiłbym się nawet jakby strzeliły po dwa ;)
✅ 67
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
W 55

wojciechgalka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwal. Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Nice - Napoli
Typ: Napoli więcej rzutów rożnych
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Napoli w pierwszym spotkaniu wygrało 2:0. Dzisiaj zagrają na wyjeździe, ale sądzę , że i dziś są w stanie wygrać. Patrząc na statystyki z poprzedniego sezonu Nicea wykonuje mało rzutów rożnych średnio 3, w tym sezonie jest bardzo podobnie natomiast Napoli stwarza mnóstwo sytuacji podbramkowych i wykonuje sporo kornerow. W 1 meczu 9:2 dla Napoli i liczę że dzisiaj będzie podobnie.

✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Counter Strike: ESL Pro League Season 6 Europe
Godzina: 19:00 Według HLTV.org, według unibetu o 18:45
Spotkanie: G2 vs Faze - mecz pierwszy
Typ: Faze
Kurs: 1,68
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam was i zapraszam przy okazji na pierwszą kolejkę zmagań ESL Pro League odsłona 6. Czekają nas dziś pierwsze mecze zarówno Europejskie jak i Amerykańskie. Jeżeli ktoś się interesuje Counter-Strikiem wie, że doszło do dość dużych zmian na scenie, a przez najbliższe tygodnie będziemy podziwiać wspaniałe pojedynki najlepszych drużyn świata. Dziś przed nami od razu starcie Super Temu Francuskiego G2 Esports, a przeciwko nim stanie drużyna połączona z różnych narodowości Faze. Aktualnie nie ma co patrzeć na rankingi ponieważ dużo się pozmieniało, ale zaznaczę że G2 jest 5 a Faze na 6 miejscu rankingu światowego. Dziś będziemy mieli 2 spotkania tych drużyn ja wybrałem pierwsze starcie. Zacznijmy od zespołu G2 jest to drużyna, która jako jedna z nielicznych nie zmieniła nic w swoim składzie. Jest ona nazywana Super Teamem francuskim, a mimo wszystko stale rozczarowywuje. Najsilniejszymi punktami jest KennyS i Shox i to od nich zależy forma zespołu. Natomiast Faze zmieniło w składzie dość sporo. Po nieudanym turnieju w Krakowie postanowili zmienić 2 zawodników, którzy zawiedli tak też odeszli z zespołu snajper Allu i Kioshima, a na ich miejsce ściągneli top 3 najlepszych snajperów świata Guardian (pozostała 2 według mnie to KennyS i Fallen ciężko ich posegregować) oraz byłego najlepszego gracza świata (2015 rok) Olofmeister. Olof z racji kontuzji której się nabawił w 2016 roku jednak nie jest juz takim dobrym zawodnikiem, ale to nadal górna półka. Jeżeli do Guardiana i olofa dodamy NIKO + RAIN mamy 4 graczy, która może sama wygrywać mecze, a do tego dochodzi bardzo dobry kapitan i prowadzący Karrigan. Myślę, że Faze pomimo zmian i &quot;zbiorowiska&quot; stanie na czele zadania i dzisiaj pokaże swoja moc pewnie pokonujać francuzów. Ja polecam poczekać jeszcze na podanie mapy bo być moze mapa 2 będzie lepsza dla Faze a i kurs tam jest wyższy, ale o ile pamiętam to goście wybierają mape tak było w zeszłej edycji więc niech pozostanie mapa pierwsza. Powodzenia ????
✅ 62
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Sochi – Kunlun
Typ: over 5.5
Kurs: 2.85
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Rusza najlepsza liga hokeja w Europie, wczoraj hit zainaugurował rozgrywki, dziś kolejna porcja spotkań i w jednym ze starć widzę zdecydowanie przesadzone kursy na bramki a mowa o spotkaniu Sochi z Kunlun.
Gospodarze w poprzednim roku bez play-offów i latem w zespole ogromna rewolucja odeszło 12 zawodników a przyszło 21 nowych, nie ma tutaj większy nazwiska, ale to początek sezonu i takie zmiany odbiją się na tym zespole i będą problemy w defensywie to samo widziałem we wczorajszym spotkaniu CSKA która się mocno wzmocniła ale nie ma zgrania i popełniali łatwe błędy w defensywie a tutaj mamy przecież ogromną zmianę. Pokazały to także sparingi przed sezonem gdzie udało się wygrać dwa spotkania a przegrać siedem.
Jak ktoś gdzieś już napisał jeśli w Sochi była rewolucja to w przypadku ekipy z Chin czyli ubiegłorocznego debiutanta mamy można śmiało powiedzieć kolejny nowy zespół. Ta ekipa w niczym nie przypomina tej z zeszłego roku i nie oznacza to że są słabsi poszło to w zdecydowanie tym drugim kierunku, wpompowano w tą ekipą sporo pieniędzy i plan tutaj po cichu liczy się na coś więcej niż play-off które w debiutancki sezonie mieliśmy. Nie będą tutaj wymieniał tej kadry bo tego jest za dużo ale to są mocne nazwiska a z nimi wraz jest też nowy trener M.Keenan który wie jak smakuje zwycięstwo w tych rozgrywkach oraz NHL. Z tym trenerem z tymi graczami myślę że będą mieli wiele do zaoferowania w ofensywnie. W grach towarzyskich bywało różnie ale wybrali mocną drogę przygotowań bo rywale solidni.
Dla mnie w obu ekipach za duża rewolucja, wzmocnili ofensywy ale zgrania nie będzie wobec czego spodziewam się gry błędów w defensywie po obu stronach i w tym kontekście oczywiście bramek. Nie sugeruje się wynikami z poprzedniego sezonu to są inne ekipy, które spotkały się na początku sierpnia w grze towarzyskiej gdzie padło pięć bramek to się zakręcie moim zdaniem znowu w tym rejonie.

✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - liga mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: rijeka-olympiakos
Typ: olympiakos -1
Kurs: 7.00
Bukmacher: unibet
Analiza:
nie wchodza male kursy wiec wybralem bardzo wysoki,najpewniejszy mecz do takiego kursu to spotkanie gdzie jedna druzyna odpada.rijeka to sensacyjny mistrz chorwacji,w pucharach z problemami ale dobili do 4 rundy i dzieki temu zagra w lidze europy.rijeka dzisiaj polegnie z druzyna duzo lepsza i doswiadczona na salonach europejskich-olympiakos ma przewage z pierwszego meczu,nie musi wygrac ale na remis nie bedzie grac bo jedna bramka wystarczy zeby odpasc.druzyna z pireusu bedzie grac swoje,tak jak tydzien temu-niedopuszczajac do pilki rywali i stwarzac mnostwo okazji.w pierwszym meczu mieli posiadanie pilki na poziomie 63%,17 strzalow-9 celnych,rijeka pod kazdym wzgledem byla duzo slabsza.hasi w ostatnim meczu ligowym oszczedzil swoich najlepszych graczy-dzisiaj wyjdzie wypoczety glodny LM zespol.licze ze olympiakos strzeli bramke w pierwszej polowie,a pod koniec drugiej doloza jedna,moze dwie.pozdrawiam

⛔ 100
 
sharaawy 1,4K

sharaawy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - liga mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rijeka - Olympiakos
Typ: X - pierwsza połowa
Kurs: 1.95
Bukmacher: forBEt
Analiza:
Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1 dla Olympiakosu, bramka w 93min ustawiła ich w miarę dobrej sytuacji przed reważnem, chociaż do przerwy przegrywali 1-0.
Rijeka spisuje się na własnym obiekcie znakomicie, tylko, że liga chorwacka, a sam Olympiakos to troche inny poziom. Grecy regularnie grają w europejskich pucharach i właśnie to doświadczenie przemawia za mną, że Rijek mimo ambicji nie będzie dzisiaj wstanie wywalczyć awansu.
W moim odczuciu do przerwy bramek nie zobaczymy, a jeśli zobaczymy to po jednej z każdej strony. Coś jak w spotkaniu z Partizanem (1-1 do przerwy).
Olympiakos bez osłabie, w Rijece nie zobaczymy podstawowego pomocnika Zuty.
Olympiakos na pewno nie będzie forsował tempa, będą czekać na swoje okazje które na pewno przyjdą. Dla odważniejszych polecam ht/ft X/2 ????
Ambicja i wola walki w tym spotkaniu nie wystarczy na doświadczenie Greków.

⛔ 100
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Mistrzostwa Afryki kobiet
Godzina: 22:45
Spotkanie: WKS - Angola
Typ: Angola ( handicap - 9,5)
Kurs: 1,6
Bukmacher: iforBet
Analiza:
Witam wszystkich. W Afryce trwają Mistrzostwa tego kontynentu. Dzisiaj czwarta kolejka spotkań. W jednym z meczów zmierzą się reprezentacje Wybrzeża Kości Słoniowej i Angoli. Typuję tutaj zwycięstwo Angoli minimum dziesięcioma punktami. Do tej pory występy Angoli to trzy zwycięstwa, kolejno : Kamerun, Mali, Tunezja. Porównując różnice zwycięstw z tymi samymi rywalami, pomiędzy WKS a Angolą to zanosi się na wysokie zwycięstwo Angoli. WKS z Mali porażka 22 punktami, Angola zwycięstwo 9 punktami. WKS z Kamerunem zwycięstwo 3 punktami, Angola zwycięstwo 22 punktami . Biorąc pod uwagę te wyniki zanosi się na zdecydowane zwycięstwo koszykarek z Angoli. Reprezentacja Angoli na poprzednich Mistrzostwach Afryki zajęła czwarte miejsce, a dwie wcześniejsze wygrała, ma za sobą występy na Mistrzostwach Świata, Igrzyskach Olimpijskich. Myślę że te doświadczenia z imprez międzynarodowych pozwoli im dzisiaj na spokojne zwycięstwo minimum 10 punktami.
⛔ 100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;eliminacje L.M.
Godz;20,45
Spotkanie;Nicea-Napoli
Typ;2/tak....wygra Napoli i obie strzelą
Kurs;3,15
Bukmacher;Fortuna
Analiza;
Napoli po solidnej zaliczce na swoim boisku/2-0/,Nicea bez gola i 2czerwone kartki.
Posiadają jednak M.Balotelliego,który wrócił do składu i W.Sneijdera zakupionego z Galaty za 4,5 mln e.Napoli może mieć lekki problem.Kurs na obie strzelą oscyluje od 1,5 do 1,59/dobry typ do dubla/
Co na ten temat fachowcy z ,,P.S,,?
Cyt......
,,Francuzów czeka niezwykle trudne zadanie. Swojej szansy mogą upatrywać w powracających do gry Mario Balotellim i Wesleyu Sneijderze. W składzie gości nie powinno zabraknąć natomiast Driesa Mertensa. Urazu Belg doznał w czasie ostatniego meczu z Hellasem i doskwierał mu on jeszcze na poniedziałkowym treningu. Na szczęście okazał się niegroźny. Włoscy dziennikarze sygnalizują zatem, że Arkadiusz Milik powinien więc rozpocząć spotkanie – podobnie jak tydzień temu – na ławce rezerwowych. – Rozmawiałem z lekarzem. Okazało się, że poza drobnym bólem palca, Mertens nie ma problemów ze stopą. Jego występ w nadchodzącym meczu wydaje się niezagrożony – powiedział szkoleniowiec Napoli na przedmeczowej konferencji prasowej.
Absencje i powroty
Nicea, która cały czas wierzy w pomyślny przebieg spotkania rewanżowego, nie ma tyle komfortu co ich przeciwnik. Przez czerwone kartki z pierwszego meczu, pauzować będą Vincent Koziello i Alassane Plea. Pierwszego z nich najprawdopodobniej zastąpi 19-letni Jean-Victor Makengo, natomiast za plecami Balotellego powinien wystąpić Allan Saint-Maximin. Wymuszona korekta w składzie oże okazać się jednak korzystna. Przypomnijmy, że przed tygodniem zespół Luciena Favre’a, nie oddał na bramkę Pepe Reiny ani jednego celnego strzału. Kibice Nicei wiążą wielkie nadzieje z Mario Balotellim i Wesleyem Sneijderem. Włoch wyleczył kontuzję kolana i wrócił do gry w ostatnim ligowym meczu z Guingamp (2:0). W tym samym spotkaniu zadebiutował holenderski pomocnik. Obaj są do dyspozycji trenera i wszystko wskazuje na to, że wyjdą dziś w pierwszym składzie.
Przewidywane składy;
OGC Nice: Cardinale - Jallet, Le Marchand, Dante, Souquet - Seri, Tameze - Saint-Maximine, Sneijder, Lees-Melou - Balotelli.
SSC Napoli: Reina - Ghoulam, Koulibaly, Albiol, Hysaj - Hamsik, Jorginho, Allan - Insigne, Mertens, Callejon.
Gospodarze powinni strzelić gola,jednak faworytem zostaje Nicea
W drugiej połowie powinniśmy zobaczyć Milika i Zielińskiego

⛔ 100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: ???? Winston Salem, 2. round, hard
Godzina: 23:35
Spotkanie: Sugita Y. - Fritz T.
Typ: Sugita
Kurs: 1.84
Bukmacher: unibet
Sugita(43) ostatnio bardzo dobra dyspozycja i maxrank. W Cincinnati,wygrane z Khachanovem(29),Sousą(50),Sockiem(17). Stat hard (18/7) Japończyk jest w formie,jest waleczny,gra dynamicznie,konkretny return...
Fritz(116) gra u siebie na ulubionych amerykańskich betonach.Stat hard (15/10) Męczył się z Jazirim(80) i tak patrząc na jego ostatnie mecze nic specjalnego nie pokazuje. Przegrane z Broady(246), Stebe(106).Dla mnie to gracz bardziej na challengery i w pojedynku z rozpędzonym Japończykiem raczej jest bez szans. H2H 1-0.
Mam nadzieję,że Sugita nie będzie kalkulował przed US Open i wygra z Fritzem. Po takim kursie uważam,że warto zagrać na Japończyka ;)
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom