>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.10.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 22. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;Serie ,,A,,piłka nożna
Godz;15,00
Spotkanie;Benevento-Fiorentina
Typ;2/2 Fiora wygra 1połowę i cały mecz
Kurs;2,40
Bukm;Totolotek
Analiza;
Beniaminek Serie,,A,,dorobek punktowy po 8 meczach -ZERO 0w-0r-8p bramki 2-19/minus 17/
Odstają wyraźnie od reszty zespołów.Nie widzę tu szansy na przełamanie.W delegację przyjeżdża Fiorentina.W tym sezonie słabo 3-1-4 bramki 12-11.Mają szansę na poprawienie miejsca w tabeli/obecnie 11/
i poprawienie bilansu bramkowego.
.Nie zagrają:
Benevento: Lucioni, Antei (zawieszenie), Ciciretti, Costa, Parigini, D&#39;Alessandro (kontuzje)
Fiorentina: Gli Dias, Saponara (kontuzje)
Jakby tego było mało zespół gospodarzy ma spore osłabienia.
Przewidywane składy:
Benevento: Brignoli - Gyamfi, Venuti, Djimsti, Letizia - Memushaj, Cataldi, Viola, Chibsah, Puscas - Iemmello
Fiorentina: Sportiello - Biraghi, Astori, Pezzella, Laurini - Veretout, Badelj, Benassi - Thereau, Simeone, Chiesa
Forma z ostatniego meczu Goście 2-1 u siebie z Udinese Gospodarze przegrana 1-0 na wyjeździe z Veroną,która wygrała pierwszy mecz w lidze i strzeliła 4 bramkę w 8 meczach/przy 16tu straconych/
Bardzo dobry kurs do ,,dubla,, goła dwója za 1,6
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia J2-League
Godzina 7:00
Spotkanie : Avispa : Chiba
Typ : Chiba strzeli gola w obydwu połowach
Kurs : 4.40
Bukmacher : Unibet
Sezon w J2-League powoli dobiega do końca to spotkanie to 38/42 kolejka , gospodarze zajmują drugą pozycję i są bliscy powrotu do J-League z której spadli w poprzednim sezonie ale walka zapewne będzie do samego końca , Avispa jak pokazuje ten sezon gra dużo lepiej na wyjazdach niż u siebie , u siebie 9-2-7 i 20:18 w bramkach , co do gości to śmiem przypuszczać po ostatnich dwóch meczach które wygrali że będą chcieli wskoczyć do grupy 3-6 która będzie grała w play-off , do 6 miejsca Chiba traci co prawda 8 pkt ale jeżeli by dziś wygrali to zmniejszą dystans i ciągle marzenie będzie realne , pójdę w tym meczu na gole gości bo zaglądając na bilans bramek to 60:55 co pokazuje iż są jedną z paru ekip które mają najwięcej strzelonych a ostatnie wyniki potwierdzają że ze skutecznością nie mają problemu , czy dziś wygrają ? ale na gole liczę !
⛔ 100
 
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Polska PLK
Godzina: 12:40
Spotkanie Rosa Radom - Siden Polski Cukier Toruń razem z dogrywka
Typ:eek:ver155,5
Kurs: 1,88
Bukmacher: Unibet
Analiza.Ten pojedynek zapowiada się niezwykle ciekawie.Gospodarze tego meczu koszykarze Rosa Radom zajmują teraz 14 miejsce w tabeli,ale wynika to z tego że rozegrali tylko 2 pojedynki.Zakończyły się one jednym ich zwycięstwem i w ostatnim meczu przegrali bardzo wysoko na wyjezdzie z Anwil Włocławek 86-65.Ich przeciwnik drużyna Siden Polski Cukier spisuje się bardzo dobrze i zajmuje 2 miejsce w tabeli z 3 zwycięstwami i przegrali 1 pojedynek.w ostatniej kolejce pokonali na swoim parkiecie Asseco Gdynia 87-79.Mają bardzo dobry bilans koszy który wynosi 345:306 .Jak z tego widac to rzucają średnio86 punktów na 1 mecz.Ostatnie spotkania pomiędzy tymi zespołami konczyły się wysokim wynikiem i myśle że teraz będzie podobnie.
09/05/17 1.lP
R.Radom - Torun 89:90
06/05/17 1.lP
Torun - R.Radom 87:78
04/05/17 1.lP
Torun - R.Radom 105:98 (d.)
01/02/17 1.lP
Torun - R.Radom 84:89
⛔ 100
 
pizza-man 156

pizza-man

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: Toronto - Philadelphia
Typ: Philadelphia handi +9,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. Na dzisiaj wybrałem znowu mecz 76ers ale tym razem na ich korzyść. Oglądałem ich mecz z Bostonem gdzie przegrali 10 pkt i mecz z drużyną Marcina Gortata gdzie polegli zaledwie 5 pkt. Mają młodą i ciekawą drużynę której liderem jest młoda gwiazda Joel Embiid. Już wcześniej pisałem że Phila to drużyna która napsuje krwi i cały czas się tego trzymam. Toronto u siebie jest mocne ale myślę, że nie wygra więcej niż 8 pkt, dlatego taki handi. Ostatnie wyniki H2H z tego roku:
Toronto - Philadelphia 113:105
Philadelphia - Toronto 94:89
Jeśli grasz ze mną zostaw ślad ???? Powodzenia i pozdrawiam
⛔ 100
 
prokurator 61

prokurator

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska
Godzina: 18:0
Spotkanie: Wisła - Legia
Typ:1
Kurs: 2.80
Bukmacher: fortuna
Hit tej kolejki.W Krakowie gospodarze będący na 5 miejscu w tabeli podejmą 7 w tabeli Legię prowadzoną przez Romeo Jozaka. Wisła u siebie wygrała 3 razy ,2 razy zremisowała.Legia to najsłabiej grająca drużyna na wyjazdach w całej Ekstraklasie-wygrali tylko raz ,przegrali 5 spotkań.Wisła w dobrej formie-szczególnie Carlitos z 9 bramkami na koncie.To gracz,który robi różnicę z przodu.Legia takiego gracza w swoich szeregach nie ma-może i ma,ale jest to kontuzjowany Rado.Legia nawet u siebie nie porywa,nie oszukujmy się-nawet w zwycięskim meczu z Lechią ich gra nie wyglądała zbyt dobrze.Wisła wygra to spotkanie i wskoczy na podium tabeli Eksraklasy.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, Bundesliga
Godzinna: 13:30
Spotkanie: Fc Koln – Werder Bremen
Typ: over 3.5
Kurs: 3.35
Bukmacher: unibet
Analiza:

Mecz na szycie jeśli chodzi o dolne rejony tabeli, spotykają się dwie ekipy które jak do tej pory nie potrafiły wygrać spotkania a mamy już 9 kolejkę. FC Koln bo świetnym zeszłym sezonie zakończony pucharami, kompletnie rozbite jak na razie ruchu na ławce trenerskiej nie ma ale to mi się wydaje kluczowy mecze dla trenera musi to wygrać, czyli w tym wypadku postawienie na odważną grą bo na defensywą to nie ma co liczyć. Stracili do tej pory 17 bramek najwięcej w lidze co mecz to babole, to samo w Lidze Europejskiej po prostu nie ma pomysłu oraz formy by szukać dziś solidnego meczu na tyłach tym bardziej że grają u siebie, pod presja i kibice w takich momentach nie znoszą gdy zespół się broni. Kompletnie też brakuje jakości w ofensywie a bardziej skuteczność, bo gdzieś te strzały i sytuacje są rywale nie dominują aż tak w tych starciach. Zresztą oglądałem dwa ostatnie mecze i było widać tą presję by wreszcie wygrać i były to otwarte mecze tak więc innego scenariusza grają z takim rywalem tez nie będzie. Werder też solidny sezon i w obecnych rozgrywkach tez mocno pogubienie kompletnie nie chce im zatrybić ta ich szalona gra w której mnóstwo bramek strzelają i mnóstwo tracą i tak jest z tą ekipą od kilku sezonów – otwarta gra to ich wizytówka, w tej chwili tego nie ma brakuje szczęścia i skuteczności, co ciekawe w defensywie stracili tylko 9 bramek jeden z lepszych wyników w lidze ale to punktów im nie daje bo to nie ich gra oni by wygrywać musza więcej chyba tracić by więcej zdobywać. Wiadomo że to nie ta półka, ale ten mecz może przypominać spotkanie Pogoni z Termalicą gdzie obie ekipy zamykające ligową tabelę do ostatniej minuty walczyły o komplet punktów a szybka bramka kto oglądał widział jak otworzyła ten mecz a w końcówce poszła po prostu wymiana ciosów – na taką grę i postawę stać obie ekipy co pokazał mecz przed rokiem zakończony wynikiem 4:3 dla gospodarzy – idę w tę stronę.
⛔ 100
 
arson 16

arson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Udinese - Juventus
Typ: Handicap Juventus -1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:

33 krotny mistrz kraju nie może sobie pozwolić na kolejną stratę puntów
. 6 pkt straty do lidera Napoli i 4 pkt straty do wicelidera Interu jednak rozegrany mecz mniej. Przy ewentualnym potknięciu gości w tym meczu sytuacja stanie się nerwowa, Napoli na fali może nie oddać fotela lidera, Inter też niczego sobie w tym roku tak więc władze Juventusu oczekują jutro trzech punktów przywiezionych z wyjazdu. Przeciwnik marny od kilku lat dolna połowa tabeli. Co prawda jest kilka absencji w składzie Juve najprawdopodobniej nie zagrają Hoewedes, Pjaca, De Sciglio, Benatia, Sturaro i Matuidi ale przecież jest Khedira,Mandzukic, Dybala i Higuain. Gospodarze 13ta lokata 6 porażek 2 zwycięstwa, Juve 6 zwycięstw no i ten felerny remis z Atalantą i ostatnia przegrana z Lazio 1:2 na pewno bolała. Jutro mega zmotywowani stawiam 0:4 dla Juventusu i dwie bramki Dybali.
POWODZENIA!!!
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1 liga polska
Godzina: 17:45
Spotkanie: GKS Katowice - Ruch Chorzów
Typ: Ruch Chorzów wygra i powyżej 1,5 bramki w meczu
Kurs: 5.75
Bukmacher: forbet
Analiza:


Augsburg zawiódł .. a miał kilka setek w 1 połowie.. minimalizm niestety wychodzi bokiem.. Atakuje większy kurs bo powoli zbliżamy się do końca konkursu , myślę, że w meczu w Katowicach będzie niespodzianka.... Dla Ruchu praktycznie każdy mecz jest nie za 3 pkt tylko przysłowiowe 6 pkt.. to jest moim zdaniem kulminacyjny okres.. Ruch musi zdobywać 3 pkt również na wyjazdach.. Sytuacja do tego myślę będzie idealna bo GKS to zespół chimeryczny i odwalający u siebie często bardzo słabą grę.. Widać , że aktualny trener Ruchu - Argentyńczyk Rocha , wykonuje dobrą pracę.. był moment , że Ruch odnotował 3 zwycięstwa pod rząd.. ostatnio podwinęła im się noga z Puszczą ale myślę, że tym razem trener Ruchu lepiej ustawi zespół i Ruch pokaże się z dobrej strony sprawiając niespodziankę. GKS u siebie ma bilans 2 wygrane - 2 remisy i 3 porażki co nie jest powalającym wynikiem jeżeli chodzi grę u siebie..Ruch na wyjazdach tez nie spisuje się najlepiej ale warto zauważyć , że nie tak dawno pokonał pewnie 1-3 Pogoń Siedlce i to daje pewne perspektywy na dobry wynik dla Ruchu. Ruch gra coraz bardziej składną piłkę , widać , że nowi piłkarze już się zaaklimatyzowali. Wejdzie? Daj reputkę !
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wolfsburg - Hoffenheim
Typ: over 3.5
Kurs: 2.72
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Przed nami ciekawie zapowiadające się spotkanie w Bundeslidze. Gospodarze mają na koncie 8 punktów i zajmują 14 miejsce. Na tą zdobycz składa się jedno zwycięstwo, pięć remisów i dwie porażki (bramki: 8-11). Goście to aktualnie piąta ekipa, która ma w swoim dorobku 15 punktów. Na tą zdobycz składają się cztery wygrane, trzy remisy i jedna porażka (bramki 15:10).
Wybrałem taki typ ponieważ mecze między tymi zespołami, które są rozgrywane w Wolfsburgu przeważnie obfitują w wiele zdobywanych bramek. Na ostatnich dziewięć spotkań kiedy gospodarzem był właśnie zespół Wilków aż pięciokrotnie padało więcej niż 3,5 gola. Czterokrotnie był over 2,5. Ze względu na potrzebne punkty w konkursie ryzykuję i stawiam, że w jutrzejszym spotkaniu padną co najmniej cztery gole. Dla mniej odważnych polecam, że padnie jutro ponad 2,5 gola (kurs 1.7) lub że obie drużyny strzelą bramkę po kursie 1.49. Powodzenia ????
⛔ 100
 
K 169

kameneq

:)
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Legia Warszawa
Typ: liczba kartek - powyżej 5.5
Kurs: 2.25

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dziś wjeżdżamy w tym z żółtymi kartkami, póki co nie wychodziło mi to za dobrze, ale liczę na przełamanie. W Krakowie szykuje się bardzo ciekawe widowisko. Typ na kartki jest jakoś ciężko zaanalizować, więc trudno mi to jakoś opisać, dlatego postaram się krótko, zwięźle i na temat. Sędzia - Bartosz Frankowski, konkretny gość, który zbytnio nie lubi dyskusji. W obecnym sezonie w 6 spotkaniach wyciągnął 21 żóltych kartoników oraz 1 czerwoną. Jak widać średnia poniżej kreski, ponieważ wychodzi 3.5 na mecz tak wiadomo, że każde spotkanie jest inne. Szczególnie te dzisiejsze, gdzie spotkają się Wiślacy z ekipą ze stolicy. Na co przede wszystkim liczę w tym typie : Kartki stoperów z jednej jak i drugiej strony, myślę że Głowacki i Gonzalez to są pewniaki do upomnienia, tak z drugiej strony stoperzy Legii będą mieli sporo pracy przy Carlitosie i wydaje mi się, że będzie kopany po kostkach co może skutkować żóltymi kartkami. W środku pola w obu ekipach też charakterni zawodnicy, którzy nogi nie odstawiają, dodatkowo smaczku dodaje powrót Mączyńskiego pod Wawel i tu też myślę, że może się mu głowa zagotować i popełnić kilka fauli. Kolejnym + który przemawia za tym typem jest gorąca głowa Wiślackich Hiszpanów, którzy słyną z ostrego temperamentu. Generalnie to tam każdy powinien wyłapać &quot; łate &quot;, wszystko zależy od tego jak potoczy się spotkanie, jeżeli od początku wejdą obie ekipy agresywnie to linia na pewno zostanie trafiona i na to też liczę. Co do samego spotkania, wydaje mi się, że Wisła dziś nie przegra. Wynik powinnien się zakręcić w okolicach bramkowego remisu, a jak gol dla Wisly to prawdopodobnie będzie to Carlitos, choć w dzisiejszym spotkaniu może być obijany przez Pazdana. Podsumowując, 6 kartek w tym spotkaniu, w tych &quot; derbach &quot; jest bardzo możliwe. Kurs mógłby być troszkę wyższy, ale te 2.25 nie jest najgorszą opcją. Powodzenia!
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Litwa , A Lyga
Godzina: 13:00
Spotkanie :
Suduva - Zalgiris
Typ:
1 (handicap 0-1)
Kurs: 5,25
Bukmacher: UNIBET
Analiza:
Witam,
dzisiaj wisienka na torcie czyli pożegnanie Żalgirisu , który zostanie zdetronizowany przez zespół SUDUVA MARIAMPOL.
Gospodarze grają najlepszy sezon w karierze i życzę im aby odnieśli największy sukces w swojej historii Mistrzostwo Litwy ;)

Strzelają mnóstwo bramek ,nie wiele tracą , bawią się grą ...widać ,że są o klasę wyżej niż ligowi rywale.
Żalgiris natomiast możliwe ,że zmęczony monotonnym zdobywannie Mistrzostwa od 2013 roku nie gra tak efektownie jak w poprzednich sezonach. Obrona ok, lecz atak już nie ten. Na 10 wyjazdowych meczy tylko 4 wygrane.
Myślę ,że w tym spotkaniu pewna 1 ! Gram handicap z uwagi na konkurs i wiarę ,że Suduva w świetnej formie zepnie się podwójnie na mistrza aby pokazać mu miejsce w szeregu ;) i nadchodzącą degradację w tabeli ( która stanie się faktem już po tym meczu ) ;) .
Pozdrawiam.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
pinio1111 81,1K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Sporty walki, KSW40
Godzina: 20:00
Spotkanie: Pudzianowski - Silva
Typ: 2.zawodnik wygra prze K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
Kurs: 5,00

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Może nie jestem jakimś wielkim znawcą MMA, ale akurat gale KSW śledzę systematycznie i wydaje mi się że mam dość dobry pogląd na to &quot;kto z kim i dlaczego&quot;. Dlatego dzisiaj chcę skorzystać z dość dobrej okazji na zarobek i zdecydowanie stawiam na Jaya!!! Mariusz, z całym szacunkiem dla niego, zawsze zostanie dla mnie wybitnym strongmanem a nie wybitnym wojownikiem. Owszem robi cały czas postępy i widać progres, ale czy to wystarczy na Silvę?, szczerze mówiąc wątpię. Jest tu znaczna różnica wagi i pewnie Mariusz będzie chciał to wykorzystać obalając przeciwnika i skończyć go w parterze. Tylko skoro Materla nie mógł tego dokonać, to bardzo wątpię czy uda się to Pudzilli. Pudzian ma niestety miękką szczękę i jeżeli zostanie choć raz dobrze trafiony, to obawiam się że będzie po walce. Co do Jaya, to cóż, z pewnością nie jest teraz w szczytowej formie, ale to jest typ ringowego czuba, który ma również duże możliwości. Technicznie zostawia Pudziana daleko z tyłu. Ma bardzo dobrą stójkę i nogi. Pamiętam dwie pierwsze walki z Materlą, a szczególnie pierwszą, która była prawdziwą wojną a wynik był bardzo kontrowersyjny. Moim zdaniem to Silva ją wygrał, ale sędziowie orzekli inaczej. Druga była wielkim zaskoczeniem, bo to Michał był zdecydowanie stroną przeważającą, ale nadział się na potężną bombę i zakończyło się to dla niego fatalnie. Trzeci pojedynek to już całkowita dominacja i wygrana Materli. Jednak jeżeli Silva pokaże choć 50% siebie z tych walk, to uważam że wynik będzie przesądzony i wygra to zdecydowanie. Obawiam się trochę o jego kondycję i dlatego myślę że będzie szukał zakończenia przed czasem. Kurs na to zdarzenie jest wyśmienity, więc z niego korzystam.
⛔ 100
 
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:00
Spotkanie:FC Koln VS Bremen
Typ: remis
Kurs: 3,30
Bukmacher: totolotek
Analiza: Witam dziś wziąłem na podgląd mecz dwóch ostatnich drużyn z tabeli ligi niemieckiej miedzy Koln a Werderem obie drużyny mają tragiczny bilans gospodarze 0-1-7 natomiast goście 0-4-4 . Powiem szczerze parę złoty dzięki Werderowi ostatnio udało się przytulic stawiając na ich remisy które mieli na 5 meczy aż 4! z czego 3 trafiłem :p teraz też sadzę że padnie remis bo obydwie drużyny grają tragicznie;/ Pozdrawiam i Życze wygranych????
✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mezamorto_ 35,9K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna-Szwecja-Allsvenskan
Godzina: 20:45
Spotkanie: IFK Göteborg-Östersund
Typ:1
Kurs:2.25
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

Hmm o tym meczu myslałem jeszcze przed rozpoczeciem meczu z Bilbao.Östersund gra ostatnio idealnie sa na fali,szczegolnie u siebie prezentuja najwyzsza forme,jednak jak długo zespol o tak malym doswiadczeniu i zrownowazonym skladzie moze grac tak dobrze?Według mnie sa zespolem teraz bardzo podobnym do ekipy Siurus z poczatku sezonu.Jednak tak jak oni watpie by potrafili utrzymac forme az tak dlugo.Maja swoje 5 minut ktore skrzetnie wykorzystuja,wspaniala gra w pucharach dodaje im skrzydel jednak dzis mysle te skrzdla zostana podciete przez graczy IFK.
W Östersund najwazniejszymi graczami sa Hopcutt,Sema,Ghoddos i kolejne wazne ogniwo-Edwards ktory nie wystapi w dzisiejszym meczu.
Nie wiem w jakim skladzie wystapia dzis goscie ale mecz z Bilbao dal im na pewno w kosc.Mysle ze Östersund bedzie mialo duze problemy bo:
-jesli zagraja podstawowym skladem to sadze ze nie wytrzymaja kondycyjnie.
-jesli zagraja rotacyjnie rezerwą to nie sadze by byli na tyle dobrzy by to udzwigneli,na pewno nie z takim zespolem jak IFK
Nie ma co sie oszukiwac nie podgonia i tak pierwszej trojki ligi wiec nie ma sensu sie przemeczac. Tym bardziej ze wszyscy chca przezywac przygode zycia jakim jest Liga Europy bez narazania sie na niepotrzebne kontuzje a i po sezonie liczac na angaz w lepszym klubie.
Pisze caly czas o gosciach,ale wedlug mnie to ich forma bedzie czynnikiem tego zakładu.
IFK zmarnowalo caly sezon grali po prostu przecietnie i zasluzenie nawet przez chwile nie byli w stanie zalapac sie do pierwszej trojki.
Dzis graja praktycznie o honor i dobre imie utytuowanego klubu,forme maja ciut ostatnio zwyzkowa i mysle ze to,plus atut wlasnego boiska,wystarczy na ekipe gosci.
W zespole IFK nie zagra podstawowy bramkarz Dahlberg i obronca Rogne wiec nie maja nic do stracenia tylko atakowac.Maja zawodnikow ktorzy potrafia strzelac jak Hysen,Boman czy Rieks-to doswiadczeni gracze ktorzy graja juz kilka sezonow w IFK.
Niestety albo stety ale wygra w tym meczu doswiadczenie,lepsza ławka oraz swierzosc-Wszystkie te atuty sa dzis po stronie IFK.
Powodzenia.
⛔ 100
 
locass 69

locass

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Legia warszawa
Typ: Wygra Legia i pow. 1,5 bramki
Kurs: 2,90
Bukmacher: ForBet
Analiza:

Witam ! Zdecydowałem sie dzisiaj postawić na Polską ekstraklasę , rzadko to robię bo to jedna z najbardziej nieprzewidywalnych lig w Europie i nie jest to tylko moje zdanie. Wybrałem mecz pomiędzy Wisłą Kraków a Legią Warszawa . Rzucił mi się w oczy wysoki kurs na Legię więc myślę , że zagram . Według mnie Legia ma lepszych zawodników co prawda w tym sezonie nie błyszczą bo są na siódmym miejscu w tabeli z bilansem 6-1-5 i bramkami 13-13 a Wisła ma ten bilans 6-2-4 i bramki 15-14 i są na piątym miejscu , ale czuję ,że dzisiaj to goście wyjdą zwycięsko z tego spotkania i strzelą minimum dwa gole . Jakoś nie mogę się przekonać co do Wisły a szczególnie do Brożka . Nie imponuje mi ta drużyna , każdy ma swoje zdanie ale mnie ona nie przekonuje. Legia ma siłe na każdej pozycji od bramki po atak tylko muszą to udowadniać w każdym meczu jeśli chcą być na szczycie bo narazie strata czterech punktów do lidera Lecha nie jest taka duża , jeśli dzisiaj zdołają ograć Wisłę to mogą wskoczyć na piąte lub nawet czwarte miejsce bo zależy jak się potoczy mecz Arki Gdynia z Jagiellonią Białystok . To tyle ode mnie !!! Życzę powodzenia i wysokich wygranych !!!⚽⚽⚽
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Rosja 1 liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Kemerevo - Zenit Kazań
Typ: suma w secie z najmniejszą liczbą punktów-powyżej 41,5
Kurs: 2,05
Bukmacher: lvbet
Analiza:

Witam. Dzisiaj siódma kolejka siatkarskiej, pierwszej ligi rosyjskiej. W meczu na szczycie, trzeci w tabeli Kuzbass Kemerevo zmierzy się z mistrzem z Kazania. Wiadomo, faworyt jest jeden. Zenit Kazań to obecnie najlepsza drużyna klubowa w Europie. Zwycięstwa w trzech ostatnich edycjach Ligi Mistrzów, w Rosji cztery mistrzostwa z rzędu. W obecnyn sezonie cześć zwycięstw, bilans setów 18-4. Trzeba jednak zaznaczyć że pięć spotkań grali we własnej hali. Dzisiaj dopiero drugi wyjazd. I wcale nie musi być łatwo i przyjemnie. Kuzbass Kemerevo na razie jedna porażka, dzisiaj pewnie będzie druga ale myślę że te 17 punktów w każdym secie zdobędą. W tym sezonie już dwukrotnie pokonali Dynamo Moskwa, mają całkiem niezły skład, grają u siebie, motywacja podwójna bo wiadomo że obowiązuje zasada bić mistrza i gra się na 110 procent możliwości. Zenit ostatnio trzy mecze w Pucharze Rosji i jakiś pogromów nie było. Bilans setów 9-0 ale tylko w dwóch setach poniżej 41,5, a drużyny słabsze od Kemereva. Dzisiaj Zenit wygra ale gospodarze liczę że zakręcą się w okolicach dwudziestu punktów w secie.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 15:00
Spotkanie Torino-Roma
Typ: over 3.5
Kurs 2.26
Buk Fortuna
Analiza: Torino na własnym stadionie podejmował będzie ekipę As Romy, ekipa gospodarzy na chwilę obecną zajmuje 8 pozycję w ligowej klasyfikacji i na swoim koncie do tej pory zdołał zgromadzić 13 ligowych punktów gospodarze sa zespołem grającym ofensywnie w każdym z ostatnich kilku spotkań na swoim stadionie Torino zawsze pokrywało over 2.5 bramki, Roma zdobyła 2 punkty więcej i jest trochę wyżej w ligowej klasyfikacji , Roma w tym sezonie ma to do siebie że nie remisuje, ma 5 zwycięstw oraz 2 porażki, Ogólnie można powiedzieć iż obie ekipy mają ostatnio dobrą formę, w tym meczu na pewno goście są delikatnym faworytem,ale są po cięzkim spotkaniu w Lidze Mistrzów z zespołem Chelsey więc myślę że nawet wyjazd do Torino może nie być dla nich łatwy. Dlatego ja bardziej poszedłbym tutaj w kierunku overu w bramkach bowiem jak już wspomniałem obie ekipy dużo bramek strzelają ,ale też sporo potrafią stracić sądzę że w tym meczu będzie podobnie, bowiem poprzednie spotkania pokazują iż na tym stadionie w ostatnich sezonach praktycznie zawsze bts był pokrywany . Myślę że w tym meczu goście wygrają ale może to być nawet wynik 2:3 , na co jest bardzo dobry kurs.
⛔ 100
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Dania Superliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kopenhaga vs Aarhus
Typ: handi (0:1) 1
Kurs: 2.54
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W Danii dzis ciekawy mecz i kolejny mecz o wszystko Kopenhagi.. Po 3 wznych odejsciach druzyna zmienila sie nie do pozniania.. choć ostatnio coś zaczynają grać..Kupili Zece ostatniego dnia transfeowego i transfer idealny.. robi tam gre na srodku pola..mistrzowie Danii od paru lat traca juz 10pkt od lidera.. ale + dla nich taki ze wszyscy tam graja nie równo.. Gospodarze dziś taka ekipa jaka maja powinni zniszczyc ten Aarhus.. wystarczy zobaczyc wyniki gości.. 0:2 z Lygby 0:3 Midjtyland.. mają jakies przebłyski tak jak z Brodbny 2;0 ale Kopenhaga musi byc zmowywana w 100%... Sotoriu Zeca Gregus.. no ci zawodnicy to są koty jak na Dunska lige.. Kolejne co pokazuje ze Kopengaha zniszczy to ich forma u siebie.. pokonuja wszystkich jak leci ostatnio próćz Lokomitowu..także pewna 1 z handicapem
✅ 154
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 14:45
Spotkanie: Espadon Szczecin - GKS Katowice
Typ: 2
Kurs:
2,09
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Ja dziś typuję, że świetna passa Szczecina dziś zostanie zatrzymana...
Szczecin po 3 zwycięstwach z rzędu - 3:0 z Warszawa, 3:2 z Bydgoszcz i 3:1 z Radomiem
Katowice zaś po 2 zwycięstwach z rzędu - 3:0 z Będzinem i 3:0 z Gdańskiem
Składy porównywalnie są w miarę równe kursy już sporo spadły na gości, ja osobiście postawiłem na Katowice po kursie 2,5.
Szczecin bazuje na doświadczonych siatkarzach ale już wiekowych takich jak Wika, Ruciak czy libero Murek i nie zawsze Oni wytrzymują ciężkie spotkania a dziś takowe się zapowiada...
Mecz tak jak kolega wyżej wspomniał 50:50 a więc wchodzę w wyższy kurs i moim zdaniem są na to spore szanse.
✅ 109
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom