>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 22.10.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 20:00
Spotkanie: Muszyna - ŁKS Commercon Łódź
Typ:
2
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS

Typowy faworyt. Ta kadra powalczy o czołówkę tabeli, może nawet zahaczą się o medale.
Pierwszy skład mocny jak nigdy, na przyjęciu mega mocna brazylijka Bidias i amerykanka McClendon, na rozegraniu solidna Czeszka Muhlsteinova, do tego na ataku niejednokrotna MVP całego sezonu atakująca Kowalińska, a na środku reprezentantka Polski Efimienko. Takim składem takie mecze się bierze bez problemu. w Muszynie skład mocno przemeblowany, niby wzmocnienia, ale tak na prawdę nazwiskiem jest tylko rozgrywająca Radenkovic. Z Dąbrową niesamowite męki i wymęczone zwycięstwo po tie braku. Natomiast ŁKS zmiażdzył Kraków.
Porównanie
Muszyna - ŁKS Commerceon Łódź
Atak : Bociek - Kowalińska
przyjęcie : Brzóska, Wójcik, Karakaszewa - McClendon, Bidias, Sielicka
Środek : Savic, Lis - Efiemienko, Skorupa
Rozegranie : Radenkovic - Muhlsteinova
libero : Medyńska - Strasz

Porównanie składów zdecydowanie na korzyść Łodzi. Jak dla mnie zdecydowanie biorą ten mecz. Do tego w tej kolejce gospodynie wygrywały swoje mecze, więc teraz zdecydowanie czas na gości.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Benevento - Fiorentina
Typ: Drużyna 1 strzeli gola - NIE
Kurs: 2.41
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wczoraj udany typ na Lipsk i no btts, dzisiaj znalazłem coś takiego.
Fiołki na wyjazdach nie mają dobrego bilansu. Z 4 spotkań wygrali tylko 1. Ale spójrzmy z kim grali:
przegrali z Interem 0-3, Juve 0-1 i dobrze się spisującym w tym sezonie Chievo 1-2, wygrali z Veroną aż 5-0.
Dzisiaj mają jeszcze gorszego przeciwnika niż ona. Benevento nie pasuje do tej ligi poziomem, dostają od wszystkich,
bilans kompletu 8 porażek tmówi wszystko. Tylko 2 zdobyte bramki i aż 19 straconych. Tradegia.
Nawet w Pucharze Włoch nie zdobyli choćby gola przegrywając u siebie 0-4 z Perugią.
Miałem grać wynik/btts - Fiorentina/NIE po kursie 2,75, ale skoro mój typ nie jest dużo niższy, to pobieram.
Różnie może być, Benevento przegrało z Bologną i Torino tylko 0-1, a z tą drugą drużyną gola stracili dopiero w 93min.
Z Veroną ostatnio mimo gry w osłabieniu od 37minuty do 74 utrzymywał się wynik bezbramkowy.
Jasne, że zdarzały się takie mecze, jak z Romą czy Napoli, gdzie szybko zbombardowały beniaminka, ale skoro kurs się dużo nie różni...
✅ 141
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina:⚽Piłka Nożna - Polska I liga⚽
Godzina: 17:45
Spotkanie: GKS Katowice - Ruch Chorzów
Typ:Obie strzelą ⚽
Kurs:1.84
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam, zapraszam na bardzo ciekawe derbowe spotkanie (po 14latach) na śląsku gdzie zmierzą się dwaj rywala &quot;zza miedzy&quot; którzy się nienawidzą.
GKS Katowice to jak juz nie raz pisałem coroczny kandydat do awansu,niestety piłkarsko im to nie idzie,Ruch Chorzów jest to klub który spadł z ekstraklasy i tylko tak sobie gra na zapleczu,osobiście według mnie to jest trup który i tak zaraz padnie.
GieKSa obecnie złapała dobrą forme ,punktowali w 4 ostatnich meczach gdzie 3 wygrali i 1 zremisowali. W Zespole gospodarzy dobre noty zbiera Klemenz,Pliza,Mączyński i Nowak. Reszta na prawde solidnie,czyżby wreszcie to zaczęło funkcjonowac ?
Chorzowscy piłkarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli, w siedmiu meczach wyjazdowych przegrali sześć razy. Ostatnio przełamali się i wygrali z Rakowem Częstochowa 1:0. Jednak w niedzielne popołudnie z pewnością tabela nie będzie miała żadnego znaczenia. Obie drużyny z pewnością podejdą do historycznego, derbowego widowiska z ogromnym zaangażowaniem i będą walczyć przy Bukowej do upadłego.
W 52 dotychczasowych potyczkach ligowych GKS górą był piętnastokrotnie, dwadzieścia cztery razy dochodziło do podziału punktów. Gracze z ul. Cichej cieszyli się natomiast ze zwycięstwa trzynastokrotnie. Na korzyść katowickiej ekipy przemawia też fakt, że przy Bukowej nie oddała zwycięstwa „Niebieskim” od sezonu 1998/1999.
GKS często traci bramki,dziś Ruch swoją walecznością powinien coś wcisnąć ,natomiast gospodarze maja bez wątpienia lepszych piłkarzy,dziś nie moga sobie pozwolic na strate punktów i myśle że wygrają minimum 3:1
Kurs na to że obie strzelą jest bardzo dobry więc zdecydowałem się do zagrać.
Powodzenia!!!
✅ 84
 
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Legia Warszawa
Typ: Wygra i obie strzelą - 1
Kurs: 5,25

Bukmacher: forbet

Siemanko. Przed nami szalenie interesująca niedziela w naszej Ekstraklasie. Dotychczasowe spotkania w obecnej kolejce dostarczyły mnóstwo emocji a przed nami przysłowiowa truskawka na torcie. Typem moim na to spotkanie była czysta jedynka, duża ilość kartek (!) (może czerwona Mączyńskiego), ale zmuszony jestem wybrać coś innego. Bukmacherzy nie widzą zdecydowanego faworyta bo w obecnej sytuacji po prostu ciężko go wytypować. Bądź co bądź dla mnie jest nim Wisła. W ostatnich meczach nie traci bramek, potrafiła zdobyć twierdzę we Wrocławiu a zwykle z wyjazdów wracamy na tarczy, w drużynie panuje niezła atmosfera, Carlitos stał się Panem Piłkarzem a reszta nowych nabytków zaczyna ze sobą współpracować. Dochodzi do tego mobilizacja kibiców (komplet już w czwartek) i piłkarzy (zdają sobie sprawę ile można wygrać tym jednym meczem). Liczę przy odrobinie szczęścia, że padnie kilka bramek bo okazje ku temu będą. Legia mimo iż bez formy i atmosfery na pewno coś wykreuje z przodu, maks jedną bramkę... 3-1 dla mnie.
Kuba Błaszczykowski kupił na to spotkanie 400 wejściówek dla dzieciaków. To z ciekawostek. Jak zawsze klasa!
⛔ 100
 
manioloafc 60

manioloafc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Marseille - Paris SG
Typ: 2 drużyna strzeli gola w obu połowach - tak
Kurs: 1.75
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Pierwsze zerkam na tabelę i bilans, mając w głowie, że Marsylia w środku tygodnia straciła gola u siebie z rywalem z Portugalii, a w tamten weekend ze słabiutkim beniaminkiem mecz zakończył się 3:3. No i co się okazuje? Marsylia pomimo wysokiego miejsca w tabeli ma 3 najgorszą defensywę w lidze. Co to oznacza grając przeciwko paryżanom? A no to, że nie wyobrażam sobie innej sytuacji, jak minimum 2-3 gole dla PSG. Przejrzałem sobie kadry na te spotkania i nie zabraknie w nim trio Neymar-Cavani-Mbappe. Wiele nie trzeba mówić, bo każdy ich grę przynajmniej raz widział. Każdy wie jak skuteczna to ekipa. W tym roku, kiedy jeszcze PSG nie miało Neymara i Mbappe, obie ekipy spotkały się właśnie na podwórku Marsylii i powieźli ich aż 5:1. Ja dodam jeszcze, że poza tym trio w kadrze meczowej jest m.in Di Maria i Draxler. To się najzwyczajniej z koszmarną obroną Marsylii nie może skończyć inaczej. Co ciekawe sprawdźcie sobie jedną rzecz na fortunie jeżeli chodzi o kursy. Na typ 2/+2,5 jest w chwili pisania tego posta 1.64, a na to, ze PSG strzeli w obu połowach 1.75. No takie okazje to trzeba łapać.
✅ 75
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna, Chorwacja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rijeka - Osijek
Typ: 2.druzyna strz.gola - TAK
Kurs: 1,96

Bukmacher: FORTUNA
Analiza: Pojedynek dwóch rewelacji tego sezonu. Kto by pomyślał, że liga chorwacka doświadczy tak ciekawej rywalizacji i drużyn, które śmiało mogą rywalizować na poziomie LE i nie tylko! ????
W tym meczu bukmacherzy stawiają wyraźnie na zespół gospodarzy - stąd też każdy kurs pod gości jest siłą rzeczy mocno zawyżony. Trudno sobie wyobrazić by mecz był jednostronny, przewiduje dużo walki po obu stronach, przy okazji kartki czy spory over bramkowy nie powinien być większy zaskoczeniem.
W ostatnich 10 meczach zespół gości zdobył gola w każdym meczu (wyróżnić tutaj należy Dynamo Zagrzeb, które jest potęgą w lidze chorwackiej, Austrię Wiedeń i zespół PSV - i to wszystko w meczach wyjazdowych!)
W przypadku Rijeki - 5 na 10 meczy u siebie kończyło się wynikiem bez zdobyczy bramkowej ich rywali. Zdobywają więcej goli niż ich rywale, ale tak jak wspomniałem wyżej, są to mecze bez faworyta, obie drużyny grają na wysokim poziomie i obie sprawiają trudności pozostałym rywalom.
Bezpośrednie pojedynki tych drużyn tylko potwierdzają te tezę.
Przewidywany wynik 2:1 / 1-1
Pomogłem? Zapropsuj!
✅ 96
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - English Open 2017
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie:
Ronnie O&#39;Sullivan - Kyren Wilson
Typ: Total Centuries: Over 2.5
Kurs: 1,90
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Już wcześniej zagrałem typ na win Wilsona w turnieju @5.00, więc wynik końcowy zostawiam na boku, choć szczerze mówiąc będzie ciężko Kyrenowi. Z drugiej strony Ronnie chyba w tym tygodniu jeszcze nie grał z tak niewygodnym rywalem, ok., Higgins też się postawił, wczoraj McGill, niby setki Rakiecie wpadają jak miały wpadać, ale nie bardzo przekłada się to na dominację, bo w następnym frejmie błąd na długim wbiciu i otwarty stół dla rywala. Więc jakieś szanse dla doga na pewno są, ale na tak długim dystansie (do 9 wygranych frejmów) podzielonym na 2 sesje, będzie ciężko. Mnie bardziej własnie interesują typy na setki w tym meczu, bo obaj w tym tygodniu punktowali aż miło: Wilson 6 setek (103, 118, 140, 109, 106, 124), O’Sullivan jeszcze lepszy bo aż 8 setek (134, 136, 126, 127, 129, 125, 139, 133) i wczoraj obaj powiększyli dorobek, Wilson 1, Ronnie 2 grube setki. Dzisiaj w finale aż nadto czasu i miejsca żeby obaj dołożyli się na przynajmniej 3 setki w meczu.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-dania
Godzina: 16:00
Spotkanie: holstebro-skanderborg
Typ: holstebro -5.5 i 52.5+ w meczu
Kurs: 3.75
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,ja znowu typuje szcypiorniaka choc oferta slaba z duzymi kursami.holstebro to scisla czolowka ligi ale w tym sezonie graja slabo jak na nich-zajmuja na razie 9 miejsce ale dzisiaj wygraja i podskocza oczko moze dwa w gore.slaba dyspozycje mozna tlumaczyc gra co trzy dni ze wzgledu na puchary,dzisiaj beda mogli grac na max bo po tej kolejce nastapi przerwa w lidze i pucharach.skanderborg to jedna z najslabszych druzn ligii,jak historia pokazuje i poczatek sezonu beda grac w barazach o utrzymanie,na koncie maja jedna wygrana z jeszcze slabszym tonderem,ktory wczoraj zrobil mi psikusa i zremisowal sensacyjnie z koldingiem.pomijajac wygrana to goscie w tym sezonie przegrywali przewaga ktora proponuje lub wieksza 6/7 meczy(mniejsza porazke mieli z midtjylland ale to slaby zespol).stawiam na gospodarzy bo sa zdecydowanie lepsza ekipa,maja atut wlasnej hali,nie musza oszczedzac zawodnikow bo nastepny mecz w nowym miesiacu,uwazam ze wrzuca mnostwo bramek i podwojny typ mi wejdzie po fajnym kursie.pozdrwiam
⛔ 100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Czechy NBL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Usti N.Labem - J.Hradec
Typ: J.Hradec win
Kurs: 4,75
Bukmacher: fortuna
Witam,
Jeśli ktoś by mi powiedział że Ikogea rzuci 104 pkt i przegra mecz, i to 13 pkt w regulaminowym czasie to w życiu bym w to nie uwierzył. W sumie Ikogea miala mecz pod kontrolą do połowy 3 kwarty, i wtedy staneli, 17 pkt z rzędu Partizanu, niewytlumaczalne.
Trudno, dziś nowe szanse, jednak typ chyba bardziej ryzykowny niż te ostatnie ode mnie.
Czysto teoretycznie przez pryzmat formy powinno by się typować ekipę gospodarzy, ja jednak idę w gości, przede wszystkim mocno wierzę w przełamanie serii 3 porażek z rzędu, i w ostatnich 20 spotkaniach 4 nie było. Ponadto Usti mają 3 wygrane z rzędu, i na ostatnie 20 spotkań we własnej hali dluzszej serii nie mieli. Z Hradec wygrywali bodajrze 8 razy z rzędu u siebie. Czuję dziś przelamanie kilku serii, po za tym ostatnio w Olomucku Usti uległo aż 101-83. Rywali mieli podobnych, bo Brno i Kolin, Usti 2 na plus zaś Hradec 2 na minus, ale te mecze byly podobne w poziomie do siebie.
Kursy przede wszystkim za bradzo dziś zanizone na gospodarzy, co warto wykorzystać.
Dla odwaznych polecam, na przekór faktom ????
POWODZENIA ????
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Ekwador
Godzina: 19:00
Spotkanie: El Nacional vs Barcelona SC
Typ: El Nacional
Kurs: 1,92
Bukmacher: Unibet
Analiza:
El Nacional u siebie jest baardzo silny . Jednak dzis wazniejszym aspektem w tym meczu jest to , ze Barcelona SC wychodzi na ten mecz REZERWAMI.
Barcelona SC ma w tygodniu mecz w Copa Libertadores z Gremio. Wszystkie sily i mysli w klubie są skierowane w tamtą stronę. Barcelona nie ma juz prawie zadnych szans na mistrzostwo Ekwadoru , bo traca juz bardzo duzo punktow do Delfina , wiec dzis podstawowi zawodnicy odpoczywaja oprocz dwoch czy trzech , ktorzy nie moga zagrac w meczu z Gremio , bo sa zawieszeni za czerwone kartki = Marquez , Alves.
Jak wyczytalem ze strony ekwadorskiego klubu na dzisiejszy mecz jedenastka Barcelony wyglada tak : Lanza - Bedoya , Caicedo ,Mena , Castillo- Marques , Castillo,Calderon , Ayovi,Zuniga - Alves.
Jak widzimy w obronie jest tylko jeden podstawowy gracz - Caicedo , a w ofensywnych szeregach - Alves i Margues (pomocnik).
Brakuje u nich charyzmatycznego bramkarza( w czapeczce) reprezentacji Ekwadoru -Banguera czy Velazco ,Aimara , Estreilli , Oyoli - sa to bardzo duze oslabienia.
Wahalem sie miedzy winem Nacionalu a overem - nie ma w bramce Banguery , defensywa nowa ,ale jest grozny Alves . Do tego obie druzyny graly 3 dni temu !! EL Nacional moze byc troche zmeczony , a tamci slabsi , nowi , ale nie grali w meczu 3 dni temu , wiec moga wpasc jakies gole , ale wybralem czysty win El Nacional , poniewaz maja niewielka stratę do lidera , a poza tym chce w tym sezonie znalezc sie w grupie druzyn Copa Libertadores.
⛔ 100
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwega - Eliteserien
Godz: 18:00
Spotkanie: Stabæk IF - Tromsø IL
Typ: Stabæk IF
Kurs: 2.23
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 26 serię gier do norweskiej Eliteserien.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Nadderud Stadion zmierzą się ze sobą miejscowe Stabæk Idrætsforening a w gości przyjedzie drużyna Tromsø Idrettslag.
Stabæk IF w tym sezonie ligowym w swoich 25 rozegranych meczach zdobył 34 punkty co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej natomiast Tromsø IL plasuje się na przedostatniej 15 pozycji w tabeli norweskiej Eliteserien zdobywając 25 oczek w swoich 25 rozegranych spotkaniach tego sezonu ligowego.
Gospodarze na swoim terenie w tym sezonie 6 zwycięstw, 2 remisy oraz 5 przegranych i bilans bramek 22-22 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, 2 remisy oraz 8 porażek z bilansem bramkowym 9-25.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie do tabeli ligowej zdobyli więcej oczek do tego grają ze słabym na wyjazdach zespołem i może pokonają tą drużynę znowu gdyż dla Tromsø IL nie wygląda ich forma optymistycznie szczególnie w meczach wyjazdowych.
⛔ 100
 
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania 1 liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Eibar
Typ: spotkanie / obie drużyny strzelą gola 1 / TAK
Kurs: 2,44
Bukmacher: Fortuna

Witajcie, tak na koniec dnia niezobowiązująco. O ile się nie mylę tylko jeden z Kolegów sięgnął po ten mecz niszowym zakladem na ilość rzutów rożnych. Real jest czwarty w tabeli i chyba nie są to Galacticos do których przyzwyczajeni są kibice. Oczywiście Real jest bitym faworytem tego spotkania ale postawicie wszystkie pieniądze, że nie straci bramki? No właśnie, zobaczymy. Eibar - można powiedzieć - nic nie trafia, cóż to za wynik trzy gole w ośmiu meczach? Może czas na czwarte trafienie? Oto ostatnie wyniki spotkań tych zespolow.
04.03.17 Eibar - Real Madryt 1 : 4
02.10.16 Real Madryt - Eibar 1 : 1
Miłego wieczoru, trzymajcie się.
⛔ 100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna - Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Eibar
Typ: poniżej 2,5 gola
Kurs: 4,8
Buk Fortuna
Analiza:
Przyznam szczerze, aby brać udział w dalszej części konkursu, potrzebuje max typu, bo już 22-gi, a ja oddałem tylko 1 typ (trafny), więc punktów mało.
Ciężko taki znaleźć, ale wybrałem mecz Realu z Eibar.
A to dlatego ,że królewskim u siebie w tym sezonie coś nie idzie (w przeciwieństwie do wyjazdów, gdzie zanotowali komplet 4 zwycięstw).
U siebie wygrali tylko 1 mecz z Espanyolem 2-0, zremisowali z Valencią i Levante oraz przegrali z Betisem 0-1.
Z Getafe na wyjeździe dopiero w 85minucie przypieczętowali zwycięstwo. Czyż nie kiepsko?
Eibar strzelił w dotychczasowych 8 meczach tylko 3 gole, dlatego i w tym meczu nie powinien.
Zremisowali ostatnio bezbramkowo z La Coruna.
Jeżeli Real zagra skoncentrowany, mój typ pójdzie się...wiecie... ????
Trochę zdrowia musieli zostawić na boisku z Tottenhamem, ale mieli 5 dni odpoczynku, więc to nie powinno mieć znaczenia. Ale mam nadzieję, że nie będzie jakiejś mocnej spinki i wygrają to 2-0.
Rok temu w Madrycie padł wynik 1-1, mecz był zacięty (9 żółtek), grała cała wielka 3-ka (Ronaldo,Benzema,Bale).
Typ ryzykowny, bo Eibar gra piach, ale może dlatego Real nie podejdzie zbyt poważnie? Typ pod konkurs
⛔ 100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dycyplina: Piłka Nożna - Francia
Spotkanie: Marseille - PSG
Godzina: 21:00
Typ: BTS/2
Kurs: 2,24
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na przeciw siebie 2 drużyny z dwóch największych miast we Francji, gratka dla kibiców tak zwane Le Classique 2 ofensywne ekipy Marsylia potrafi się spiąć z mocnymi ekipami potrafią zdobywać bramki lecz bardzo dużo ich tracą co jest wodą na młyn dla Paryżan. Przy dzisiejszym wydarzeniu z pewnością zobaczymy bramki a co do PSG jedna z najmocniejszych ofensyw piłki nożnej powinni zainkasować dzisiaj 3pkt Neymar i spółka nie dadzą odetchnąć obronie Marsylii zapowiada się ciekawe widowisko. Powodzenia.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom