>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 22.11.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja - KHL
Godzina: 17:30
Spotkanie: CSKA - Soczi
Typ: Kirill Kaprizov strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym)
Kurs: 2,70 fortuna
O meczu:
Chwilo trwaj ???? 2 dni z rzędu z typowaniem strzelców w KHL mogę uznać za udane. Lecimy dalej. Dzisiaj wziąłem pod lupę mecz CSKA-Soczi. Strzelca wybiorę z drużyny gospodarzy, to w końcu na ten moment druga siła ofensywna ligi. Zastanawiałem się pomiędzy Andreiem Kuzmenko (kurs 3,70), a Kirillem Kaprizovem (2,70). Ostatecznie wybór padł na najlepszego &quot;liczbowo&quot; czyli Kaprizova. 13 goli i 16 asyst robi wrażenie. W 4 poprzednich meczach nie zdołał pokonać bramkarza (nawet marnując karnego), więc ta zła passa musi zostać przerwana. Dziś jest ku temu doskonała okazja, bowiem na 10 spotkań bezpośrednich, to CSKA 9 razy odnosiło zwycięstwa. Powodzenia!
Ps. For fun możecie spróbować zagrać dubel strzelców Kaprizov i Kuzmenko - kurs 9,99
ZWROT
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina:18:00
Spotkanie: Karabach-Chelsea
Typ: Chelsea -2HA
Kurs: 2,60
analiza:

Wczoraj z Monaco wyszła kompletna klapa. No ale niestety. Dziś nie kalkuluje. Chelsea jedzie do Azerbejdżanu po awans. Moim zdaniem dwubramkowa wygrana, to będzie minimum. Nie przyjmuję dziś do wiadomości urwania punktów Londyńczykom. W pierwszym meczu tych zespołów padł wynik 6-0 dla Chelsea. Liczę, że dziś wbiją chociaż połowę z tych goli. The Blues są podbudowani ostatnim efektownym zwycięstwem w PL z WBA na wyjeździe 4-0 oraz 1-0 w meczu na szczycie z Manchesterem United.
Można się przyczepić do tego, że w najbliższą sobotę czeka ich mecz z Liverpoolem, lecz Chelsea ma tak szeroki skład, że nawet jeśli Conte wystawi kilku zmienników, to będą to nazwiska światowej klasy.
Karabach oprócz atutu własnego boiska nie ma nic do zaoferowania.
Przy dobrym rezultacie w drugim meczu Atletico - Roma, to już dziś Chelsea może zapewnić sobie awans i do ostatniego spotkania z zawodnikami z Madrytu podejść bez presji. Stawiam na 3-0 dla przyjezdnych.
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów - Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico - Roma
Typ: Roma
Kurs: 4.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj postanowiłem zagrać spotkanie z LM. Lider grupy C podejmować będzie drużynę Atletico Madryt. Jak wiadomo nie od dziś ekipa z Madrytu ma straszny problem ze strzelaniem bramek, a co za tym idzie - wygrywaniem meczy. Ostatnimi czasy prawie same remisy rzadko przeplatane zwycięstwem. Można powiedzieć, że wyniki 0:0 lub 1:1 to porządek dzienny teamu z Hiszpanii. Świadczy to o dobrze zorganizowanej obronie, ale niestety też o braku skuteczności piłkarzy ofensywnych. Nawet ostatni remis 0:0 u siebie z Realem (który nie jest w jakiejś wyśmienitej formie) nie przekonuje mnie, że mogą oni wyciągnąć chociażby punkt w tym spotkaniu. Póki co Atletico z 3 punktami w 4 meczach z marnymi szansami na awans.
Ekipa gości to bardzo miłe zaskoczenie tych rozgrywek. Większość zapewne nie spodziewała się, że włoska drużyna aż tak namiesza w grupie. Bardzo imponujące statystyki, gdzie od początku września przegrali oni tylko raz i to z Napoli, dużo zwycięstw przypieczętowanych sporą ilością zdobytych bramek. W lidze 4 pozycja z 5 punktami starty do lidera z Neapolu. Także walka o mistrzostwo Włoch jak najbardziej otwarta. Lider grupy C z 8 punktami po 4 meczach i sporymi szansami na zakończenie rywalizacji grupowej na 1 miejscu.
Kolega wyżej napisał już chyba wszystko. Jak dla mnie to powinien być typ miesiąca, a nie dnia. Bukmacherzy ostro przesadzili, ale myślę, że nikt nie jest niezadowolony z tego powodu. Nie widzę innej opcji jak zwycięstwo Romy. Ja wepchałem to na kupon z Chelsea (-1.5) + Skra Bełchatów. Osobiście stawiam na wynik 0:2.
Zawyżony kurs
⛔100
Radzę tego więcej nie robić.
 
blake-veyn 98

blake-veyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Middlesbrough - Birmingham City
Typ: Middlesbrough
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczorajszy typ został rozliczony na plus, więc zostańmy jeszcze trochę w Anglii i przenieśmy się do Middlesbrough, gdzie odbędzie się spotkanie tutejszej drużyny z Birmingham City. Faworytem w tym meczu jest oczywiście drużyna gospodarzy i to nie tylko dlatego że grają u siebie, tylko dlatego że Birmingham nie umie grać na wyjazdach. Osiem meczy wyjazdowych skończyło się siedmioma porażkami i jednym remisem. Ktoś jeszcze ma wątpliwości kto dzisiaj wygra? To jest typowa drużyna swojego stadionu, na piętnaście punktów zdobyli czternaście u siebie. Myślę że czarna seria Birmingham potrwa jeszcze trochę i w tym spotkaniu górą będą gospodarze, a Ci jeśli dzisiaj wygrają, wskoczą na miejsce premiowane barażami do najwyższej ligi angielskiej. W ostatnim sezonie dostawali tęgie baty od drużyn z Premier League, lecz Championship to zupełnie inny poziom i tutaj sobie radzą dobrze, lecz nie znakomicie. Trzy ostatnie mecze bezpośrednie tych zespołów skończyły się trzema remisami, lecz ostatni mecz grali półtora roku temu, więc nie warto się tym sugerować. Nie sądzę również żeby w dzisiejszym spotkaniu siadł over 2.5. Myślę że Middlesbrough wygra 1:0, 2:0. Dla bardziej odważnych polecam AH -1 oraz under 2.5. Grającym ze mną życzę wysokich wygranych. Jeśli podoba Ci się moje typowanie możesz zostawić reputacje lub polubienie, ponieważ
zauważyłem że to strasznie motywuje do dalszego działania. Powodzenia ;)
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
locass 69

locass

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico - Roma
Typ: Roma wygra i pow. 1,5 gola w meczu
Kurs: 5,75
Bukmacher: ForBet

Analiza:
Witam !
Dzisiaj kolejny dzień z Ligą Mistrzów i tak na dzisiaj postanowiłem postawić na zwycięstwo drużyny z Rzymu . Mam pewne przeczucia co do dzisiejszego spotkania , że Roma odniesie zwycięstwo. Drużyna z Madrytu nie zachwyca w tej edycji LM , są na trzecim miejscu w tabeli i ilość bramek też nie powala bo strzelili ich jak narazie tylko dwie . Co prawda też nie tracą bramek ani w LM ani w LaLiga bo w lidze stracili tylko 6 a w LM 3 bramki co tylko uświadamia nas jak dobrą mają defensywę . Niby nazwiska w ofensywie tez są ( Griezmann ,Correa ) ale same nazwiska nie grają i jak narazie to nie zachwycają w przeciwieństwie do Rzymian bo to właśnie drużyna z Romy ma lepszą skuteczność ( 8 strzelonych i 4 stracone ) . Roma może się pochwalić swą ofensywą bo tacy zawodnicy jak Dzeko , Perotti , El Shaarawy czy DeRossi pokazali , że potrafią dobrze grać w piłkę a i przy bramce też nie mogą się wstydzić . Póki co Atletico dzisiaj musi wygrać żeby liczyć się jeszcze w grze choć będzie to trudne zadanie bo ich bezpośredni rywal Chelsea napewno sie nie podda i też będą chcieli wyjść z pierwszego miejsca i mają na to duże szanse bo ostatni mecz Chelsea zagra u siebie właśnie z drużyną Atletico . Jeśli Roma dzisiaj wygra to wywalczy sobie wyjście z grupy na 100 % tylko pytanie z którego miejsca i na to pytanie bedziemy musieli poczekać do ostatniej kiolejki . Dlatego dzisiaj stawiam na Romę ! Powodzenia i wysokich wygranych !!!
⛔ 100
 
yasju 77

yasju

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico Madryt - AS Roma
Typ: X2
Kurs: 1.93
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Cześć
O tym meczu 2 kolegów napisało już analizy.
Zgadzam się z nimi. Atletico ostatnio bez formy - w ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach: 2 zwycięstwa, 7 remisów i 1 porażka, bramki: w 7 meczach strzelili tylko 1 bramkę, w 3 meczach nic nie strzelili. Już we wcześniejszych sezonach Atletico stawiało na defensywę, ale ich napad zawsze robił robotę strzelali bramki i wygrywając mecze. W tym sezonie coś się jednak w tej maszynie zacięło.
Roma - tutaj sytuacja kompletnie odwrotna. Chłopaki są w mega gazie. W weekend wygrali ciężkie derby z Lazio (postawiłem na ich zwycięstwo, fajnie weszło ???? ). W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach: 8 zwycięstw, 1 remis z Chelsea i 1 porażka z Napoli.
Dla mnie faworyt tego meczu jest tylko jeden - AS Roma.
1 kolega już zajął typ na zwycięstwo Romy, dlatego pojadę bezpieczniej - X2.
Osobiście na kuponie zagrałem &quot;czystą dwójeczkę&quot; na Romę.
Powodzenia
⛔ 100
 
dani23 38

dani23

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Asseco Resovia - Warta Zawiercie
Typ: 1 set Warta Zawiercie
Kurs: 3.95

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Warta Zawiercie ma duże szanse powalczyć w tym spotkaniu pomimo tego że zajmują 14 miejsce. Z ONICO Warszawa ugrali 2 sety, ze Skrą Bełchatów co prawda przegrali 3-0, ale małą liczbą punktów. Zakład na ryzyko, ale stawiam że uda im się wygrać pierwszego seta.
kiepska analiza
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 55

rafko007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Barcelona
Typ: Zawodnik strzeli gola: Leo Messi
Kurs: 2.10
Bukmacher: fortuna

Analiza:

Witam. Dzisiaj o godzinie 20:45 Juventus na własnym stadionie podejmie Barcelonę. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie. Oba zespoły walczą o awans z grupy z pierwszego miejsca, jednak w lepszej sytuacji znajduje się drużyna z Katalonii, która ma nad Juventusem 3 punkty przewagi. Pierwszy bezpośredni pojedynek w tej grupie LM wygrała Barcelona - pewne 3:0 na własnym stadionie.
Gra Starej Damy w tym sezonie pozostawia wiele do życzenia. W Serie A zajmują trzecie miejsce i tracą do lidera z Neapolu 4 punkty. Z drużyny odszedł Leonardo Bonucci i żelazna obrona z jakiej słynął Juventus przestała być taka żelazna. We wszystkich 18-stu meczach w tym sezonie tylko 6 razy udało im się zagrać na zero z tyłu.
W ostatnim meczu w Serie A przegrali z Sampdorią 3:2, a wcześniej potrafili tracić bramki z beniaminkami Spal i
Benevento - drużyną, która po trzynastu kolejkach ma zero punktów. W Lidze Mistrzów jak już wspomniałem przegrali z Barceloną 3:0, zremisowali ze Sportingiem 1:1 i dwukrotnie wygrali - raz ze Sportingiem 2:1, a także z Olimpiakosem 2:0. Są daleko od swojej wielkiej formy chociażby z poprzedniego sezonu.
Przejdźmy do Dumy Katalonii. Barcelona obecnie lideruje w LaLiga z przewagą 4 punktów nad drugą Valencią.
W Lidze Mistrzów w swojej grupie zajmują pierwsze miejsce i mają nad Juve 3 punkty przewagi.
Wszyscy spodziewali się, że po odejściu Neymara do PSG jakość ofensywy Barcelony straci na wartości. Nie zupełnie tak się stało, bo tą jakość zapewnia niezawodny Leo Messi. Argentyńczyk w 12-stu meczach LaLiga strzelił 12 bramek i lideruje w klasyfikacji strzelców. To właśnie Messiego dotyczy mój typ na ten mecz. Jak już dwa razy wspomniałem w tym sezonie Barcelona wygrała z Juventusem 3:0, a dwie bramki zdobył wtedy Leo Messi. Liczę na podobny przebieg spotkania również dzisiaj.
Według mnie dziurawa w tym sezonie obrona Juventusu nie zdoła zatrzymać jednego z najlepszych piłkarzy wszechczasów - Leo Messiego. Za bramkę Argentyńczyka bukmacher wystawił kurs 2.1 - według mnie bardzo wysoki. Przewiduję wynik 0:2 dla Barcelony.
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 18:00
Spotkanie: SKRA Bełchatów - Trefl Gdańsk
Typ: 2 i powyżej 185,5
Kurs:
4,30
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
M. Wlazły - jest to duże osłabienie, z drugiej strony u siebie Bełchatów jest piekielnie mocna nawet seta nie stracili jeszcze. Po drugiej stronie jest bardzo mocny również Gdańsk, który ma aspiracje na pierwszą czwórkę.
Mega ciekawe spotkanie do oglądania i mam nadzieję, że takowe będzie. Ja osobiście liczę na minimum 4 bardzo wyrównane sety...
Jeśli chodzi o Gdańsk to jedno można stwierdzić, że Oni dużo bardziej spinają się właśnie na takie drużyny ... czyli na najmocniejszą czołówkę...
Dla przykładu powiem, że 2 porażki, które doznali w tym sezonie to 1:3 ze Szczecinem oraz 0:3 z Katowice a wygrali już z Warszawą 3:2, Jastrzębskim 3:2, z Resovia 3:0 czy z Olsztynem 3:2 - zostało im jeszcze SKRA i ZAKSA i ograją całą czołówkę, jeśli udało by im się to byłby to mega wyczyn... a naprawdę mają kim grać, Szalpuk, Mika, Nowakowski, Schulz czy Sanders.
Oczywiście nie mówię, że będzie to łatwo zwycięstwo gości ale po takim kursie warto zaryzykować, mimo wszystko strata Wlazłego to duża strata.
Powodzenia
⛔ 100
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Northern Ireland Open 2017
Godzina: 16:00 CET
Spotkanie:
Ben Woollaston - Sam Craigie
Typ: Sam Craigie
Kurs: 2,53
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Dobry kurs na Craigie, który wczoraj zaimponował łatwo ogrywając świetnego przecież Wilsona (4-1) i w tym meczu nie brał jeńców. Wszystkie 4 frejmy wygrane wysokimi brejkami w tym 2 setki (106, 110, 88, 81) i nawet jeśli rywal grał poniżej swoich możliwości to takie wbijanie musi budzić szacunek. Jeśli młody Anglik powtórzy taką grę to z Woollastonem szybko sobie poradzi. Ben wczoraj wieczorne męczarnie z Joyce’em, fajnie odwrócił mecz z 0-2, ale fakt że w ogóle musiał się tak gimnastykować nie napawa optymizmem. W każdym razie szanse doga wydają się większe niż wskazuje kurs.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅ 153
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
graf3r 20

graf3r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów UEFA
Godzina: 18:00
Spotkanie: Qarabag vs Chelsea
Typ: Poniżej 1.5 gola w meczu
Kurs: 4.2
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Postanowiłem, na dzisiaj wybrać spotkanie z 4. kolejki Ligi Mistrzów. Drużyna Chelsea w dwóch ostatnich spotkaniach wygrała z Manchestrem (0:1) oraz West Bromem (4:0), ale wcześniej przydarzyła im się wpadka w LM z Roma (przegrana aż 3:0). W dzisiejszym pojedynku drużyna Conte może zapewnić sobie awans do kolejnej rundy LM jeśli wygrają z drużyną z Karabachu, lub zdobędą tyle samo pkt co ekipa z madrytu w spotkaniu z Roma. Myślę że mecz toczony będzie pod dyktando ekipy The Blues, ale drużyna gospodarzy będzie odpierać ataki, a pokazali że potrafią to robić bo w dwumeczu z Atletico stracili tylko 1 bramkę. Poza spotkaniem w pierwszej kolejce przeciwko Chelsea (6:0) ekipa ta straciła tylko 3 bramki na 3 spotkania co nie jest złym wynikiem na debiutanta w LM !! Warto napisać że ekipa z Londynu musiała przebyć na ten mecz drogę ponad 4500km !! Co na pewno wpłynie na zmęczenie a co za tym idzie na jakość ich gry. Jeśli miałbym typować wynik tego spotkania kierowałbym się w stronę bezbramkowego remisu, ale wiem że ekipa z Londynu będzie bardzo zdeterminowana aby wygrać to spotkanie i może strzelić w końcówce spotkania zwycięską bramkę stąd mój dzisiejszy typ.
⛔ 100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga K
Godzina: 16:30
Yakin Dogu - W.Kraków
Typ: (+9,5) Wisła win
Kurs: 3,30
Buk:fortuna

Witam,
I tu pogram trochę grubiej, niby mecz na dużym ryzyku, aczkolwiek patrząc na wyniki i roznice punktowe zwycięstw i porażek obu ekip w tegorocznej Eurolidze, to już ten kurs wystawiony na gospodynie nie wydaję się adekwatny do handicapu.
Wisła przegrała wszystkie 4 mecze, dziwczyny ze Stambułu maja bilans 3-1. Obie przegraly z Ekaterinburgiem, w podobnych okolicznosciach, różnica 9-11 pkt. Porazka ze Shio 72-74, z Perfumerias 62-57, Nadezhda 58-63.
Wszystkie mecze na styku, a z tymi pierwszymi dwiema Yakin wygrały różnica 3-5 pkt.
Ok, faworyt jest jeden, ale 13 pkt patrząc na te wyniki to spore handi, chyba warto.
Za mniejszą stawkę spróbuje pograć jeszcze nizsze handi.
POWODZENIA ????
⛔ 100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anderlecht - Bayern
Typ: Robert Lewandowski strzeli co najmniej 2 gole
Kurs: 2.30
Bukmacher: fortuna
Analiza:
To nie musi być łatwy mecz. Ale może. Bayern w gościach, już po awansie, wiadomo jednak, w jakim miejscu znajduje się ta drużyna. Bawarczycy idą w górę, na pewno tej klasy drużyna szykuje się na następny mecz - rewanż z PSG, by nie zostawiać sobie jakiejś kaszany na fazę pucharową. Tu też będzie mecz korespondencyjny: ile strzeli Bayern Anderlechtowi, a ile PSG Celtikowi. No i Lewy. Już ostatni mecz z Augsburgiem (3:0, 2xLewy) potwierdził powrót na właściwe tory. Nowa fryzura, nowa odsłona, przerwa w przerwie na reprezentację. Widać, jak chce mu się grać - i jak mu się wyostrzył celownik. Jeśli koledzy to wykorzystają, gole będą. Przecież nasz orzeł ma dopiero 1 (słownie: jedną) bramkę w tej edycji LM, więc liczę na niego. Z kim ma nabijać licznik, jak nie z Anderlechtem, najsłabszą ekipą w grupie.
⛔ 100
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anderlecht - Bayern
Typ: 1 drużyna liczba bramek +1,5
Kurs: 4,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W 5 kolejce LM Anderlecht podejmie Bayern.
Dla każdego kibica Bayern może wydawać się zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu, jednak moim zdaniem goście sa przez bukmachera faworyzowani.
Zacznijmy od Anderlechtu. Drużyna z dużym potencjałem, Mistrz Belgii, w zeszłym sezonie zaszli do ćwierćfinału LE , gdzie odpadli z Manchesterem United. Aktualnie gorsza forma, zwłaszcza w LM , gdzie z tragicznym bilansem bramkowym zajmują ostatnie miejsce. Jednak trzeba miec na uwadze, że maja bardzo silną grupę. Powiedzmy sobie szczerze, z drużynami takimi jak PSG i Bayern (gdy losy awansu nie sa jeszcze przesadzone) nie mieli szansy chocby zremisować. Mimo to np. w meczu z PSG potrafili zagrac dobrze i miec podobne statystyki co ich rywale. Tak jak pisałem w drużynie tej tkwi duży potencjał, ktorego w pełni nie pokazali w tym sezonie.
Z drugiej strony Bayern, który co prawda gra świetną piłkę po zmianie trenera, jednak nie wydaje mi się , że podejda do tego meczu poważnie. Awans mają juz zapewniony, a na 1 miejsce nie maja praktycznie szans. Musielo by liczyc na potknięcie PSG z Celticiem i wygrac z Paryzanami bezposrednio, co jest raczej malo możliwe.
Dodatkowo dużo kontuzji, zwłaszcza w obronie : Alaba, Neuer, Muller, Rafinha , Ribery, Coman. Na obronie prawdopodobnie zagrają: wracający po kontuzji Bernat oraz Boateng, który ostatnimi czast grał słabiej i w ostatnich 3 meczach siedział na ławce.
Dodatkowo do tego typu zachęca mnie fakt, ze rok temu, również w 5 kolejce Bayern przegrał 3-2 z FK Rostov.
Podsumowując spodziewam się otwartego meczu. Bayern raczej nie będzie sie spinal i zagra na luzie, mozliwe ze strzela parw goli gospodarzom co rowniez zmobilizuje Anderlecht do strzelania. Natomiast wlasnie Anderlecht ma o co walczyc, jak mowilem na początku tkwi w nich duży potencjał zwłaszcza w sile ofensywnej, co udowodnili w zeszłym sezonie. Na pewno podejda maksymalnie zmobilizowani do tego meczu, poniewaz mają jeszcze szanse na 3 miejsce oraz będzie yo prestiżowy mecz, wiadomo gracze Anderlechtu będą chcieli sie pokazać
⛔ 100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 18:00
Spotkanie: SKRA Bełchatów - Trefl Gdańsk
Typ: 1 i powyżej 185,5
Kurs:
3,60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Miał być typ handi na Chelsea, ale z braku czasu na napisanie porządnej analizy zostałem uprzedzony.. Nic innego z ligi mistrzów mnie nie przekonuje. Już miałem odpuścić dzisiejszy dzień, ale natrafiłem na ciekawy typ kilka postów wyżej. Nie do końca jednak zgodzę się z przedmówcą. Ekspertem odnośnie siatkówki na pewno się nie nazwę, ale... Skra Bełchatów. Ta drużyna od zawsze w czołówce ligi, dla mnie najbardziej rozpoznawalny zespół w lidze. Mecz u siebie, świetna passa, świetni kibice. Po takim kursie, aż żal nie spróbować. Brak Mariusza Wlazłego jest niewątpliwie bardzo istotny, ale siatkówka jest grą zespołową i myślę, że trener Piazza potrafi odpowiednio załatać tę dziurę. Wlazłego nie było już w ostatnim spotkaniu z GKS, a jednak pewne zwycięstwo 3:0. Obejrzałem kilka wywiadów z graczami Skry, podchodzą oni z dużym szacunkiem do rywala i zdają sobie sprawę z trudnej przeprawy, ale mimo wszystko wierzą w podtrzymanie passy. ZAKSA odskoczyła już na 11pkt, dobra okazja do pościgu właśnie wygrywając zaległe spotkanie. Garść statystyk, bo nie będę ukrywał, że ma to duży wpływ na mój dzisiejszy typ. Skra wygrała 6 ostatnich domowych spotkań (wszystkie 3:0). Poza tym, h2h pokazuje, że Trefl Gdańsk wyjątkowo leży bełchatowianom. Wygrali wszystkie z 6 ostatnich bezpośrednich spotkań. Co do dużej liczby puntków, Trefl również w bardzo dobrej formie. Wydaje mi się, że będziemy świadkami bardzo zaciętego i wyrównanego pojedynku minimalnie wygranego przez Skrę. powodzenia
⛔ 100
 
p-z. 119,5K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie: Basel - Manchester Utd
Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 1.85
Bukmacher: Totolotek
Witam, wczoraj typ po kursie 2.85 pięknie wszedł i z tego powodu bardzo się cieszę. Dziś również zagram LM, ale nie już na rzuty rożne, a na to, że obie drużyny strzelą bramkę, oto moja analiza. W dzisiejszym spotkaniu Manchester United gra o przysłowiową &quot;pietruszkę&quot; bo awansu ta drużyna już jest pewna, a dziś jestem tego niemal na sto procent pewny, że Jose Mourinho pójdzie po rozum do głowy i da odpocząć swoim kluczowym graczom, więc ze strony czerwonych diabłów liczę na rezerwowy skład lub mieszany, czyli trochę rezerwowych i po części graczy z pierwszego składu. Mam nadzieję, że w miejsce Lukaku zobaczymy dziś Ibrę, dobrze byłoby zobaczyć tego zawodnika od pierwszych minut i zapewne Szwed powalczy o bramkę po dłuższej przerwie. Dla drużyny z Szwajcarii to spotkanie jest mega ważne, bo zajmują 2 miejsce w tabeli, a ten sam dorobek punktowy ma drużyna z Rosji - CSKA, więc dzisiejsze spotkanie nie mogą odpuścić i muszą nawiązać walkę z czerwonymi diabłami. Nie wiem czy ktoś pamięta, ale obie drużyny spotkały się w 2011 roku i co ciekawe górą była drużyna z Bazylei więc kto wie dziś może być podobnie :rolleyes: Szwajcarzy obecnie nie są w jakiejś w mega formie i choć kilka zawodników wypada z powodu kontuzji na ten mecz, to uważam, że atut własnego boiska oraz sytuacja w tabeli spowoduje, że będą oni w stanie powalczyć z United i uda im się strzelić chociaż jedną bramkę. Ze strony gości również liczę na bramkę, bo w składzie może być Ibra, a ten zawodnik na pewno zechce zdobyć bramkę, a nawet MU wychodząc składem rezerwowym również może być silny w ofensywie, zatem btts dla mnie jest dobrą opcją na ten mecz. Typ polecam.
⛔ 100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów - Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico - Roma
Typ: Edin Dzeko strzeli bramkę
Kurs: 3.3
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Świetne widowisko szykuję nam się dzisiaj wieczorem średnio grające Atletico w roli faworyta ( choć nie dla mnie ) podejmuję AS Romę. Gospodarze którzy są jakoś bez formy dalej mają mocną defensywę którą ktoś taki jak Edin może przełamać jest w świetnej formie a to co robił w meczu z Chelsea jest tego dowodem. Gospodarze nie potrafią wykorzystać swojego potencjału ofensywnego co przełoży się na grę defensywną a Roma będzie napierać, Dzeko jest lisem pola karnego i powinien bramkę dzisiaj strzelić kurs jak najbardziej do brania. Powodzenia
⛔ 100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Nice 1. liga Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Wigry Suwałki
Typ: Powyżej 2,5bramki
Kurs: 2,06
Bukmacher:for Bet
Analiza;
Podobny kurs padł z tym,że obie strzelą i wygra Ruch.
Ostatnie 5 meczów Ruchu to overy,a 4 Wigier również/niekoniecznie wygrane tych drużyn/
Ruch po 17 meczach 22strzelone,25 straconych
Wigry po 16 meczach 19-19 w bramkach.
Ostatnie mecze to overy tych drużyn na 10 meczów 9 trafionych.
Kurs jak na takie prawdopodobieństwo statystyczne bardzo dobry.
Nie próbuję nawet typować kto wygra,bo tu wszystko jest możliwe.
✅ 106
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna , RPA
Godz: 18:30
Spotkanie: Polokwane vs Maritzburg Utd
Typ: Polokwane wygrana dokladnie jedną bramką (EH -1 = X)
Kurs: 3,95
Bukmacher : Unibet
Analiza:
Mozna tez zagrac czysty win Polokwane z kursem 2,5 ( oczywiscie wszystko sie moze zdarzyc).
Polokwane to druzyna , na ktorej meczach stadion wypelniony jest po brzegi . W poprzednim sezonie zajeli 6 miejsce.
Polokwane obecny sezon zaczalo slabo . Nastepnie przebudzili sie - sporo remisow i wygrana. Potem skupieni byli na krajowych pucharze , gdzie prezentowali sie naprawde dobrze i odpadli po karnych w 1/2 finalu.
W druzynie gospodarzy szczegolnie wyroznia sie moim zdaniem - Ramagalela i Ndou. Ostatnio Ramagalela ma bardzo dobry okres , czesto strzela i dzis wszyscy pokladaja w nim nadzieje , ze poprowadzi zespol do wygranej.
Dzis chcą bardzo wygrac ten mecz , poniewaz ostatnią wygrana w lidze zanotowali w pazdzierniku, ale jak mowilem odpadli juz i ich celem jest liga.
Czemu dokladnie jednym golem? Grali w pucharze 3 dni temu 90 min + dogrywka . Byly rotacje w skladzie , ale niektorzy grali 90 min i na pewno moze sie miec znaczenie . Moim zdaniem nie beda forsowac tempa . Do tego bardzo rzadko udawalo im sie wygrywac wiecje niz 1 , a goscie bardzo rzadko przegrywaja wiecej niz 1.
Goscie tak jak mowilem - nie przegrywaja wysoko . Ogolnie ich wyniki sa underowe. Na wyjazdach zanotowali tylko jedno zwyciestwo z Platinum (najslabszy zespol). Trudno sie gra przeciw Mariztzurgowi . Maja dogra defensywe . W meczach z nimi nie ma za duzo syytuacji bramkowych i trzeba byc skutecznym.
⛔ 100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: siatkowka-polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: skra-trefl gdansk
Typ: 3-1
Kurs: 4.35
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,ten miesiac juz przegrany chyba ze zaczne typowac dokladne wyniki-dzisiaj tak zrobie.analiza bedzie krotka bo czas mnie goni,a poza tym ten mecz juz zostal opisany.mysle ze mecz bedzie wyrownany punktowo ale w setach gospodarze beda lepsi.w tym sezonie skra jeszce nie stracila u siebie nawet seta ale przeciwnicy nie byli takich lotow jak trefl dlatego dzisiaj obstawiam ze jeden straca-wszystkiego nie da sie wygrac do zera.historia spotkan przemawia na korzysc gospodarzy-ostatnio wszystkie wygrane do zera ale trefl nie byl taki mocny jak teraz.po zacietym meczu skra wygra,mam nadzieje ze 3-1 i fajny kursik wejdzie.pozdrawiam
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom