>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.12.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
G 5

gali

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fiorentina - Napoli
Typ: Dries Mertens strzeli gola
Kurs: @2.40
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś spotkają się dwie ciekawe drużyny które mogą się pochwalić paroma względami na swoja korzyść. Drużyna &quot;Fiołków&quot; może pochwalić się swoim niezdobytym terenem jakim jest Stadio Artemio Franchi, zespół ten nie uległ żadnemu rywalowi w obecnym sezonie, cztery razy wygrywając i cztery remisując i cztery stracone gole!. Niestety moim zdaniem drużyna przyjezdnych z Neapolu mają kim straszyć w ofensywie a szczególnie wyróżniającym się Mertensem który strzelał w ostanich dwóch kolejkach kolejno hat-tricka i cztery gole Torino! Belg jest w gazie i myślę że niezawiedzie oczekiwań neapolitańczyków ????
Powodzonka!✅✅
✅140
 
belmondziak 48

belmondziak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:00
Spotkanie: BRAGA VS MOREIRENSE
Typ: 1 I BTS NIE
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Kto śledzi ligę portugalską ten wie jak niebezpieczna jest Braga u siebie.
Nie licząc odpuszczonego pucharu mają same wygrane i remisy u siebie na przestrzeni ostatnich 20 kolejek.
Ich defensywa jest 3 w lidze!
U siebie mają bilans 18:5 na 6 meczy!
Po tej kolejce mogą mieć najwięcej strzelonych bramek u siebie.
Lepiej wypada tylko porto i benfica ale każdy zna te marki.
Najwięcej zawodników Bragi walczy o pozycję najlepszego strzelca, m.in. Santos i Eduardo.
Ostatni mecz w tym roku, wygrana pozwoli odskoczyć Sportingowi dlatego myślę, że nie odpuszczą tego meczu.
2-0 dla BRAGI

⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Godzina:18:00
Spotkanie: Resovia Rzeszów - Berlin Recycling Volleys
Typ: 2
Kurs: 4,50
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
To nie będzie łatwy mecz dla Resovi, a zwłaszcza nie tak łatwy jak wskazywałyby na to kursy. Oczywiście faworytem są gospodarze ale po takich kursach wolę spróbować pograć w stronę gości, którzy w poprzedniej kolejce pokonali lidera włoskiej ligi Lube Civitanova u siebie dość gładko 3-1. Resovia męczyła się w Czechach z Libercem ostatecznie wygrywając 3-2. Rzeszów ma już kilka wpadek w tym sezonie jak przegrana z GKS-em Katowice u siebie 2-3 czy na wyjeździe z Cuprum 0-3. Drużyna z Berlina w swej lidze idzie jak burza, ostatnio wprawdzie przegrali u siebie z Friedrichshafen 0-3 ale byłto pomimo tego wyniku w setach bardzo zacięty pojedynek i jest to jedyna ich porażka w tym sezonie. Zwycięstwo w poprzedniej kolejce LM z włoskim zespołem napewno pokazało, że jest to zespół z dużym potencjałem i są w stanie z Resovią powalczyć. Polski zespół miewa wtopy i te kursy dla mnie są śmieszne. Bezpośrednie mecze między tymi zespołami pokazały zresztą, że łatwo rzeszowskiej drużynie z tym rywalem się nie grało:

Dzisiaj też spodziewam się tego, że zespół niemiecki postawi trudne warunki Resovi i liczę, że jest tutaj szansa na niespodziankę. W sumie dla mnie to tak duża niespodzianka by nie była, bo jak już wspomniałem sam spodziewam się dużo bardziej wyrównanego meczu niż wskazywałyby na to kursy ;) Zobaczymy jak będzie ja tutaj liczę na gości.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 28

gieksikjno

Użytkownik
Dysycplina: Siatkówka kobiet Polska
Spotkanie: Legionovia-Mks Dąbrowa Górnicza
Typ: +2,5seta Legionowia
Kurs: 1,9
Bukmacher: bet365
Analiza:
Otóż dalej będę drążył moją ulubioną siatkówkę ale tym razem skoczę na siateczkę kobiet w Polsce Naszej rodzimej. Jeśli chodzi o Legionovie to nie ma tutaj niestety nic dobrego do napisania bo dziewczyny plasują się dopiero na 13stej pozycji w tabeli z zaledwie 2ma zwycięstwami oraz 10cioma porażkami. U siebie wygrały dwa razy z Budowlanymi Łódź 3-1 oraz Piłą 3-0, oraz dwa mecze przegrały stosunkiem 0-3 z Rzeszowem oraz Łks-em ŁÓdź. Więc w moim typie dwa razy by mi się poszczęściło...
Jeśli chodzi o druzyne przyjezdnych to zespól który ma dużo większe ambicje i mam nadzieje ze powalczą o strefe medalowa...Mks dąbowa bo o niej piszę jest zespołem dużo bardziej poukładanym walczącym też w rozgrywkach europejskich, więc są też zespołem bardziej przemęczonym. Jeśli chodzi o ich statystyki to mają bilans 8miu wygranych meczy oraz 4rech porażek. Na wyjazdach wygrali aż 4ry spotkania i zanotowali jedną porażkę. Co ciekawe tylko w jednym z tych spotkań nie straciły dziewczyny z dąbrowy zadnego seta a było to w spotkaniu z Bielsko Białą 8listopada. Pózniej dziewczyny traciły dwa sety w spotkaniu z Wrocławiem, Przegranym meczu z Muszyną, oraz wygranym meczem 3-2z Piłą. Jak widać ze statystyk mój typ ma jakieś szansę i myślę że dziś Dabrowa mimo wszystko wygra ten mecz stosunkiem 3-1
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maarcin14 680,8K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, WŁOCHY: Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - Chievo
Typ: UNDER 7,5 Rożnych AS Roma
Kurs: @2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam . W dniu 22 grudnia w czwartek o godzinie 20:45 zostaną rozegrane mecze 18 kolejki włoskiej Serie A . W jednym z tych spotkań zagrają AS Roma i Chievo. Będzie to mecz zespołów zajmujących kolejno 2 i 10 miejsce . Roma na 17 spotkań wygrała 11 razy , odnotowała 2 remisy i 4 razy z boiska schodzili pokonani . Bilans bramek 36:17 . Dzisiejsi goście wygrali 7 razy , 4 razy zremisowali i 6 razy musieli uznać wyższość rywala . W bramkach 18:17 . Faworytem bez watpienia za gospodarze . Moim typem na ten mecz jest UNDER 7,5 rzutów różnych drużyny AS Roma. Linia nie wątpliwie wysoka , ale drużynę Romy stać by ją przekroczyć chociaż wydaje mi się że dziś im się to nie uda . W ciągu ostatnich 10 spotkań licząc wszystkie rozgrywki Roma przekroczyła tą linię 3 razy , za każdym razem mając 8 rzutów rożnych czyli będąc na &quot;granicy błędu&quot; tej linii . Typ ryzykowny , ale kurs zachęcający i proporcjonalny do szans trafienia . Powodzenia !
⛔100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina ; Pilka Nozna Portugalia
Godzina ; 20.00
Spotkanie ; Braga - Moreirense
Typ ; wiecej rzutow roznych Moreirense
Kurs ; 5.20
bukmacher ; betano
Analiza ;
15 runda w Portugalii . Do Bragi zjezdza ekipa Moreirense. Gospodarze sa faworytem w tym meczu , ostatnio ograli na wyjezdzie Sporting , zajmuja 3 miejsce w lidze , bilans gier na wlasnym placu 6-1-0 br. 18-5. Bilans porownywalny do Porto czy Benfiki , jednak to ciagle trzy polki nizej. Statystyki statystykami a gra gra. Braga ogrywa ta cala reszte w Portugalskiej , ale dominacji tu nie widac. Dzis ide w kierunku rzutow roznych dla gosci. Zajmijmy sie tym aspektem. Ostatnie gry Bragi u siebie
Ferreira 3-0 , prowadzenie do przerwy 2-0 , ROGI 3-5
Feirense 6-2 , prowadzenie do przerwy 3-1 , ROGI 3-1
Belenenses 2-1 , prowadznie do przerwy 1-0 , ROGI 3-8
Chaves 1-0 , do przerwy 0-0 , bramka w 56 min , ROGI 1-2
Oczywiscie to tylko statystyki , ale obrazuja sile danego zespolu. Braga po golu oddaje inicjatywe , to nie jest Benfica czy Porto gdzie nie powachasz pilki.
Goscie z trzech ostatnich wyjazdow byli na plusie w rr , mecze z Chaves , Tondela , Boavista. W miare szybki gol dla Bragi , bardzo pomoze temu typowi. Alleluja.
⛔100
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Belgia, Jupiler League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Gent - Anderlecht
Typ: wygrana Anderlechtu
Kurs: 2.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Zarty sie skonczyly. Anderlecht wygra ten mecz ze wzgledow ,promocyjnych&#39;. Kiedy trzeba Anderlecht spina poslady i wznosi sie na wyzyny. Oczywiscie specyfika ligi belgijskiej polega na tym, ze tak jak w Polsce, w rundzie glownej wyniki mniej sie licza niz w rundzie finalowej, mozna odpuscic wele meczow, liczy sie kwalifikacja do &#39;osemki&#39;
Ale Anderlecht dzis nie odpusci i wygra ten mecz. Jest to klub od zawse wyprzedawajacy zawodnikow, o powrocie do dawnej silnej pozycji w Europie nie ma co marzyc, ale trafil im sie rodzynek - Lukasz Teodorczyk - ktory strzela jak na zawolanie, a co wazniejsze zostanie sprzedany najprawdopodobniej w styczniu za kilkanascie milionow funtow do Anglii. W celu podnicia ceny zostanie wypromowany w tym meczu, poniewaz zablkowal sie chlopak juz od kilku meczow i nic biedak strzelic nie moze, a to strasznie obniza cene. Jesli gospodarze nie sa oplaceni, zeby pozwolic mu strzelic ze dwie bramki to goscie zagraja na maksa, poniewaz od dwoch najblizszych meczow zalezy, za ile Teodorczyk zostanie sprzedany.
Nie ma zupelnie znaczenia bilans 8-1-0 jesli chodzi o domowe mecze Gent, dzis jest wazne zadanie jakie musza wykonac (byc moze jakis udzial w zyskach z transferu) i pozwola Anderlechtowi, a szczegolnie Teodorczykowi sie wyszumiec. Jedna porazka niewiele zienia przy obecnym systemie rozgrywek, mozna odpuszczac
✅195
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Serie A
20:45
Fiorentina - Napoli
Gol przed 10 minutą
Kurs: 5,00 Bet365

Jak grałem na Napoli to byli w kryzysie, a dokładnie to ich formacja w ataku. Cisnęli swoich przeciwników tylko co z tego jak bramka nie chciała wpaść do siatki. Tak oto tym sposobem zanotowali wiele remisów 1:1.
Jednak ich ostatnie 4 mecze to komplet punktów, łącznie strzelili 15 bramek co daje średnią 3,75 bramki na mecz. Z Interem do 5 minuty prowadzili już 2:0. Co prawda dzisiaj grają na wyjeździe to gospodarze od 7 meczów tracą bramkę, ich ostatnie 2 mecze to porażki. Łącznie stracili w tych meczach aż 12 bramek.
Napoli to w mojej opinii ofensywny zespół i liczę na to, że strzelą szybko bramkę, a władują co najmniej 2 brameczki. Liczę na otwarty przedświąteczny mecz pełen goli, stawiam na 1:3 dla Napoli bądź 2:4.
⛔100
 
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Espanyol - Alcorcon
Typ: 1
Kurs: 1,53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Do meczu niewiele czasu więc będę się streszczał. Rewanże w pucharze Króla nie przynoszą na wielu niespodzianek jak narazie. I myślę że jeśli chodzi o mecz w Barcelonie też takowej nie będzie podobnie jak wczoraj. Espanyol w pierwszym meczu na wyjeździe zremisowało 1:1 podobnie jak FCB. Barca wczoraj imponująco zrehabilitowała się za ten remis i myślę że Espanyol również się zrehabilituje. Różnica klas powinna być dzisiaj widoczna. 9 drużyna La Liga gra u Siebie z 17 drużyną LaLiga2. Oczywiście Espanyol nie przystępuje do tego meczu Najsilniejszym składem ale z tego co widze po skłądach to minimum 6 graczy podstawowego składu z meczu z Gijonem gra od 1 minuty + ustawienie 4-4-2 czyli chcą wygrać i raczej nie stracić bramki u siebie. Powodzenia!
⛔100
 
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia, Primeira Liga
Godzina: 22.00
Spotkanie: Belenenses - Sporting
Typ: +1.0 HA Belenenses
Kurs: 2.025
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejne derby miasta stołecznego Lisbona. Sporting w dołku, bo tak trzeba patrzeć po ostatniej porażce w domu z Braga 0:1. Ostatnie 4 mecze 3 porażki. Bilans na wyjeździe w tym sezonie to 2-2-2 (w tym remis 0:0 z 15. Nacionalem). Obie wygrane tylko po 1:0 - z Ferreira i Boavista. Belenenses w domu gra przyzwoicie z bil. 2-3-1 ( jedyna porażka 0:2 z silną Benficą). Remis z Porto niecały miesiąc temu 0:0 napawa optymizmem przed dzisiejszymi derbami. Urwali punkt silniejszemu Porto, to mogą to zrobić też ze Sportingiem pod formą.
Dla odważniejszych właśnie [email protected]
Stawiam dziś na sprawiedliwe 1:1
Powodzenia
zwrot
 
zuzlopiotrek 30

zuzlopiotrek

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, Dominikana
Godzina:*23
Spotkanie:*Gigantes-Aguilas
Typ:*Gigantes/Aguilas
Kurs:*15
Bukmacher:*Bet365
Analiza:
Typ troche gamblingowy ale napewno warty ryzyka za jakies drobne. Liga wyrownana, kazdy moze wygrac z kazdym niezaleznie od terenu. Jesli chodzi o wyniki 1/2 w baseballu to zadna sensacja, tak naprawde wystarczy jeden dobry inning zeby odwrocic losy meczu.Mimo, ze Gigantes sa wyzej w tabeli to Aguilas wydaje sie byc ostatnio w lepszej formie dlatego wybieram ich na koncowe zwyciestwo.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom