>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.05.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 23. Maja
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
stanley-63 773,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja
Godzina : 19:00
Spotkanie : Hacken : AIK
Typ : AIK wygra / over 1.5 gola w meczu
Kurs : 3.70
Bukmacher : Fortuna
Jedno z ciekawszych spotkań w Allsvenskan . Hacken podejmuje AIK który w tym sezonie nie doznał jeszcze porażki , bilans gości to 6-4-0 , co do Hacken to ci grają różnie 4-2-3 , co prawda u siebie 3-1-0 i br 11:2 robi wrażenie ale rywale też nie z najwyższej półki oprócz oczywiście spotkania z liderem Hammarby a wynik 2:2 , myślę że Hacken po ostatnim meczu i porażce z Malmo które w tym sezonie jak na razie zawodzi na całej linii dziś z AIK może mieć spore kłopoty bo ten akurat rywal im nie pasuje bo oprócz wygranej z nimi w pucharze to w meczach ligowych juz nie jest tak różowo bo większość meczy przegranych przeplatane z remisami bez zwycięstwa , jak dla mnie win po stronie gości !
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Geneva - Tenis
18:15
Rubin N. - Fognini F.
Rubin N.
3,62 w 1XBET
Sprawa jest tutaj prosta, albo będzie ustawka, albo nie. Skąd taki wniosek? To proste, za tydzień rusza Roland Garros, a to jest mało prestiżowy turniej w Genevie. Dwa lata temu Fognini brał udział w Nicei, odpadł tam po podobnych kursach z Donaldem Youngiem 2:1. Włoch jest świeżo po ćwierćfinale w w Rzymie, do tego tutaj w Szwajcarii pada, więc ciągle się opóźniają rozgrywane mecze, a czas leci. Zresztą każdy kto zna Fogniniego ten wie, że on potrafi zrobić &quot;dziwny&quot; wynik przez duże D. Rubin to młody zawodnik 22-lata na karku, gra tutaj od kwalifikacji łącznie ma 3 mecze wygrane już za sobą.
Pozostałe moje typy znajdziesz tutaj, wczoraj trafiłem kurs ponad 6,00...
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka ELeague
Godzina: 20;45
Spotkanie: Hiszpania-Portugalia
Typ: 2
Kurs: 2.03
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Generalnie już kurs trochę spadł co mnie nie dziwi, Portugalia jest solidną drużyną co już pokazali w ostatnim czasie. 4 dni temu już pokonali Hiszpanie 3:1 więc dzisiaj czemu by nie mieli tego powtórzyć? do tego historia 5 na 6 spotkań wygrane przez Portugalię która dobrze weszła w turniej i mam nadzieję, że tak będzie dłużej. Zapowiada się ciekawy mecz. Powodzenia
⛔100
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, Węgry
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dunaujvarosi K - Alba Fehervar K
Typ: Dunaujvarosi K

Kurs: 1.52
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiaj postanowiłem zagrać typ z meczu piłki ręcznej kobiet - Węgierskiej najwyższej klasy rozgrywkowej. Będzie to ostatnia kolejka w tej lidze i szykuje się mała sensacja w postaci Mistrzostwa kraju, gdyż Ferencvaros może wyprzedzić samym bilansem triumfatora kolejnej już edycji LM i co by nie było potęgi kobiecej klubowej piłki ręcznej - Gyori. Obie drużyny prawdopodobnie wygrają swoje spotkania i zakończą sezon z dorobkiem 50 oczek i zaledwie jednym przegranym meczem. 3 miejsce praktycznie zapewnił sobie zespół Erdi, a czwarte - ostatnie premiowane awansem do pucharu EHF jak na razie ekipa Dunaujvarosi. Dzisiaj musi wygrać z ekipą ze środka tabeli - Albą Fehervar, aby tak się właśnie stało. Dziwi mnie nawet duży kurs jak na ich zwycięstwo z drużyną, która już gra bez celu czysto sportowego. Mają zapewnione utrzymanie, a kolokwialnie mówiąc awans też im nie grozi. Dlatego tym bardziej doszukuję się tutaj pewnej wygranej gospodarzy. Kolejną motywacją może być fakt, iż bezpośredni rywal z tabeli gra z ostatnim Vasas. Sifok - drużyna z piątego miejsca traci tylko jeden punkt do Dunaujvarosi i ma najłatwiejszego rywala w ostatniej kolejce. Tak jak wspominałem ostatnia drużyna tabeli ligowej zgromadziła przez 25 kolejek tylko 3 oczka - jeden raz wygrywając i jeden raz remisując. Alba Fehervar aktualnie ma aż 12 punktów mniej niż dzisiejsi gospodarze oraz bilans bramkowy bardzo się różni. +89 Dunaujvarosi przy -31 Alby. Zatem proponuję dzisiaj postawić na ekipę gospodarzy, gdzie kurs na Unibet wynosi 1.52. Powodzenia!
✅52
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Francja
Godz: 20:45
Spotkanie: Ajaccio-Tuluza
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Sportingbull
analiza: Spotkanie barażowe pomiędzy ekipami Ajaccio, który zajął 3 miejsce w ligue one w sezonie zasadniczym oraz zespołem Tuluzy, która zajęła miejsce 17 w ligue one. Goście sa faworytem do zostania w lidze na następny sezon, gospodarze wyeliminowali już ekipę Le Havre po dogrywce kilka dni temu, są na pewno mocno podmęczeni po tamtym meczu, bowiem grali 120 minut, nie obyło się tam bez czerwonych kartek i mecz tamten był niezwykle ciekawy, były kartki bramki i ogólnie widowisko bardzo dobre dla kibiców, teraz na pewno łatwiej im się grało nie będzie bowiem moim zdaniem na ich drodze stanie ekipa trochę mocniejsza do tego znacznie bardziej wypoczęta, bowiem nie dośc iż ostatnie spotkanie grali dzień wcześniej niż Ajaccio to grali tylko 90 minut, a nie jak Ajaccio 120 w trudnych warunkach. Ja postanowiłem tutaj jak zwykle iśc w kierunku overu bramkowego, bowiem gospodarze na swoim stadionie często tracili jak i strzelali po kilka bramek, nie raz padał wynik 3:2 lub 2:1 , goście natomiast w ostatnich swoich 4 spotkaniach również notowali overy, tak więc tutaj może być podobnie, obie ekipy na koniec sezonu nam się rozstrzelały i dlatego ja myślę że goście powinni tutaj okazać się zespołem o tą jedną bramkę lepszym i postawiłbym na ich zwycięstwo 1:2.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna francja
Godzina: 20:30
Spotkanie: massy essonne-aix
Typ: aix -1,5

Kurs: 1.53
Bukmacher: fortuna

Analiza:
dzien dobry,dzisiaj mamy dokonczenie przedostatniej kolejki francuskiej ligi szczypiorniaka.dla gosci jest to bardzo wazny mecz poniewaz nadal walcza o europejskie puchary-maja tyle samo punktow co dunkierka ktora zajmuje ostatnie miejsce pucharowe.dzisiaj musza wygrac bo ostatni mecz u siebie i bedzie szansa na wygranie ,a dunkierka z montpellier na wyjezdzie wiec zalicza porazke.dla aix moze to byc bardzo udany sezon,graja dobra pilke,sa w formie,ostatnio rywala pokonali 33-19,rywale przegrali 10 spotkan z rzedu i juz maja pewny spadek wiec nie maja o co walczyc.uwazam ze zdeterminowana druzyna gosci spokojnie pokona rywala,a moje skromne handi wejdzie.pozdrawiam
✅53
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, II liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: GKS Jastrzebie - Siarka Tarnobrzeg
Typ: GKS Jastrzebie
Kurs: 1.56
Bukmacher: Unibet
Analiza:
http://www.oddsportal.com/soccer/poland/division-2/gks-jastrzebie-siarka-tarnobrzeg-6wchqzE4/#1X2;2
Zaległe spotkanie 30 kolejki II ligi. Gospodarze, pewni awansu, grają w tym spotkaniu o zachowanie pozycji lidera. Goście, pewni miejsca w środku tabeli wystawiają w tym spotkaniu jedenastkę daleką od optymalnej - ich drugi zespół gra dziś półfinałowe spotkanie w regionalnym Pucharze Polski i to właśnie to zostało oddelegowanych kilku graczy pierwszego składu. W dzisiejszym meczu nie zagrają m.i.n Witasik, Grzesik, Ropski, Radulj czy Księżniakiewicz. Proponowałbym typ z wyższym handi, jednak nasi lokalni bukmacherzy mają na to spotkanie ubogą ofertę.
Good luck! ;-)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBL Bułgaria
Godzina: 18.00
Spotkanie: Levski - Balkan
Typ: Levski (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.46
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wielki finał w Bułgarii i drugi mecz pomiędzy drużyną Levskiego a ekipą Balkanu. W rywalizacji do trzech wygranych Balkan prowadzi po zwycięstwie 71-69. Levski po rundzie zasadniczej startował do play off z pierwszego miejsca (bilans 19-5), ćwierćfinał to 2-0 z Cherno More, a w półfinale pokonali Rilski 3-1. Balkan zakończył rundę zasadnicza na trzeciej pozycji (bilans 18-6), w ćwierćfinale pokonali Academic Sofia 2-0, półfinał 3-1 z Academic Bultex. Levski po przejęciu klubu na początku roku przez możnego sponsora (Lukoil) z miejsca stał się głównym faworytem do zwycięstwa w lidze czy rozgrywkach BIBL (liga bałkańska). Sprowadzili najlepszych graczy z poprzedniego klubu sponsorowanego przez Lukoil - Academica (potentata w ostatnich latach w Bułgarii i z dobrej strony pokazywali się też na europejskiej arenie) a teraz Levski ma tam swój satelicki klub, szkolący najzdolniejszą młodzież w kraju, do tego jeszcze solidne uzupełnienia kadry i to wszystko wygląda bardzo dobrze personalnie. Te wysokie aspiracje mają też potwierdzenie w wynikach, zdobyli mistrzostwo ligi bałkańskiej i grają w finale ligi krajowej. Tutaj naprawdę mają ogromną siłę kadrową w tych rozgrywkach i muszą mocno powalczyć o mistrzowski tytuł. Pierwszy mecz tego finału miał trochę dziwny przebieg, prowadzili spokojnie grę i wydawało się, że odniosą w miarę pewną wygraną (wychodzili na ostatnią kwartę prowadząc różnicą 7pkt, kontrolując ten mecz po naprawdę fajnej grze) i nagle w ostatniej kwarcie przestają cokolwiek grać - notując serię 0-15 i tak naprawdę oddają rywalom to zwycięstwo na własne życzenie. Druga sprawa to sędziowanie w tej ostatniej kwarcie mocno na korzyść Balkanu, o co miał duże pretensje trener gospodarzy Papazov (ale takie rzeczy w Bułgarii z sędziowaniem to częsty widok), liczę na to, że tym razem będą w miarę sprawiedliwi. Jeżeli Levski naprawdę chcę wywalczyć to mistrzostwo, to podrażniony tym ostatnim spotkaniem, powinien pokazać tutaj ten niewątpliwie większy potencjał kadrowy i mocno zrewanżować się rywalom.
✅46
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, LNB Play Off
Godzina: 20:50
Spotkanie: Limoges - Dijon
Typ: Limoges -4 pkt AH OT
Kurs: 1.74
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na dziś wybrałem bardzo ciekawe spotkanie z LNB gdzie Dijon przyjeżdza na Palais des Sports de Beaublanc aby rozpocząć rywalizację z Limoges. Obie ekipy to dość solidne ofensywy ale obie są dość specyficzne i specjalizują się w meczach na własnym parkiecie. Dijon w wyjazdach nie radzi sobie najlepiej, nie mają dobrej deski i w matchupie z Limoges przegrywają wzrostowo niemal na każdej pozycji. W ekipie gospodarzy mocnym pkt powinien być point guard Hayes (13.1ppg). czy też 208 cm Jaiteh na pewno się przyda. Limoges są we własnej hali bardzo mocni, nie przegrali tutaj od 7 spotkań i ostatnie spotkanie h2h dość niedawno wygrali 82:60 . Dijon to typowy team własnego parkietu, grają szybko ale brakuje im wzrostu i pewnośći siebie na parkietach rywali. Jeśli nie wejdą odpowiednio mocno w spotkanie to powinni przegrać ten mecz dość wyraźnie.
▶zwrot
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Koszykówka - 1.Turcja - M.
Godzina: 19:45

Spotkanie: Fenerbahce Ulker - Sakarya BB
Typ: 2.druzyna zdobedzie punktow (razem z dogrywką) 68.5 +
Kurs: 1.55
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Rozpoczynają się Play Offy w tureckiej Super Lidze, pierwszy mecz rywalizacji pomiędzy Fenerbahce Ulker i Sakarya BB. Goście ostatnio nie radzą sobie najlepiej, wystarczy zobaczyć na ich ostatnie 10 meczów, z których przegrali aż 8. Ja jednak stawiam na powyżej 68.5 punktu dla zespołu, któremu bukmacherzy nie dają większych szans. Patrząc jednak na wspomniane 10 ostatnich spotkań, jedynie w 3 z tych spotkań koszykarze Sakaryi nie
zdobyli więcej niż 68 punktów (w dwóch z nich odpowiednio 67 i 66, więc nie dużo zabrakło do wymaganej dziś linii). Co więcej, nie dawno obie drużyny spotkały się w meczu ligowym, Fenerbahce wygrało na wyjeździe 83:79, więc dzisiejsi goście spokojnie przekroczyli wymaganą ilość punktów. Zapewne dziś znów faworyt wygra, jednak warto zauważyć, że jedynie w 2 z ostatnich 10 meczów u siebie Fenerbahce straciło mniej niż 68 punktów. Sądzę, że Sakaryę stać na zdobycie 69 punktów w dzisiejszym meczu.
⛔100
 
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Superettan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Orgryte – Varnamo
Typ: 1 (handicap 0:1)
Kurs: 2,85
Bukmacher: Forbet
Analiza
Na dziś wybrałem mecz w 2 lidze szwedzkiej. Lider podejmuje u siebie 15-tą drużynę ( w tabeli 16 drużyn). Gospodarze ostatnio przegrali 1 mecz w sezonie, ulegli 4-tej drużynie na wyjeździe 2-0, zatem mam nadzieję, że tym bardziej będą chcieli się zrewanżować, a ostatnia porażka jest jedynie wypadkiem przy pracy, niż oznaką jakiegoś kryzysu. Goście natomiast na 4 mecze w obecnym sezonie mają stosunek 0-1-4 bramki 1-8, jak na razie nie wygląda to za dobrze. Gospodarze u siebie natomiast mają stosunek 3-0-0 bramki 7-2. Jeśli mówimy o meczach bezpośrednich to na 4 mecze u siebie ( 2 lidze i 2 w pucharze) gospodarze odnieśli tylko 1 zwycięstwo 2 razy był remiz do tego i raz przegrali, zatem tym bardziej powinni w tym meczu spróbować zmienić jakże ten niekorzystny stosunek meczy z drużyną gości.
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
adisun 76

adisun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia, Pepsideild
Godzina: 21:15
Spotkanie: Breidablik - Vikingur Reykjavik
Typ: Breidablik
Kurs: 1.74
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spotkanie pomiędzy dwoma ekipa z Islandii. Gospodarze dobrze weszli w sezon, do tej pory nie zaliczyli żadnej porażki i jestem przekonany, że w tym przypadku będzie podobnie. Stracili dotychczas tylko trzy bramki, strzelając aż dziewięć. W ostatniej kolejce mała seria zwycięstw została przerwana i zaliczyli remis, więc tym bardziej w tym przypadku uważam, że będą chcieli pokazać swoje umiejętności i wygrać spotkanie z moim zdaniem, niżej notowanym obecnie rywalem. Przewagą jest tutaj też zdecydowanie atut własnego boiska. Ostatnimi czasy, bodajże w lipcu ubiegłego roku te ekipy mierzyły się ze sobą, Breidablik uległo swoim rywalom, tym bardziej w dobrym dla nich sezonie będą chcieli podtrzymać dobrą passę, wygrywając ten mecz. Oczywiście istnieje prawdopodobieństwo, że gracze gości lepiej trafią z dyspozycją dnia i będziemy mieli otwarty mecz, jednak typ kieruję w stronę Breidablik. Pozdrawiam i powodzenia!
⛔100
 
edsoncanoe 329

edsoncanoe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, III liga
Godzina: 20:00

Spotkanie: Polonia Warszawa - Warta Sieradz
Typ: DNB Warta
Kurs: 5.6
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Typ z tych ryzykownych,ale nie pozbawiony sensu.Polonia praktycznie stracila jakiekolwiek nadzieje na awans do 2 ligi po zwyciestwie Widzewa z Pelikanem,13 pkt straty do lidera mowi samo za siebie,chyba nikt w Polsce nie wierzy w to Widzew moglby wszystkie mecze przegrac a Polonia wygrac bo tylko taki scenariusz moglby dac awans czarnym koszulom...Nie wspominajac o Lechii ktora jest tylko 2 punkty za lodzka druzyna.Jak wiadomo druzyny ktore o nic nie walcza czesto nie maja motywacji do tego zeby gryzc trawe przez 90 minut co w przypadku Warty w mojej ocenie bedzie oczywiste bo na ten moment maja do rozegrania 6 meczow do konca sezonu i 6pkt straty do bezpiecznej strefy wiec kazdy mecz jest dla nich bardzo wazny.
Polska liga a szczegolnie nizsze szczeble maja czesto to do siebie ze faworyt nie wygrywa i ogolnie dzieja sie cuda a kurs kusi w tym przypadku wiec ja to pobieram.
Dla mnie odwaznych polecam handi 3-way 1-0 na warte z kursem 2.6
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 20;45
Spotkanie: Stan Wawrinka-Jared Donaldson
Typ:Wawrinka wygra i plus20,5gema/ tak
Kurs: 2,40
Bukmacher: fortuna
CO przemawia za STAŚKIEM?
Wawrinka to zwycięzca turnieju w Genewie w ostatnich dwóch latach./2016,2017/
.Kiedyś 3 rakieta świata.obecnie 25,Jared 57.
Gra u siebie w domu.
Wypowiedź Wawrinki cyt,,Jestem zadowolony z mojego przygotowania fizycznego.Czuję się całkiem dobrze na korcie,,koniec cyt.
Donaldson bez zwycięstw w tym roku na kortach ziemnych./ostatni mecz wygrał z Istominem w 3 setowym pojedynku./to jego dorobek w 2018 roku na kortach ziemnych.
CO przemawia za typem?
Stan po 3 miesiecznej przerwie w Rzymie przegrał z Johansonem,dopiero się rozgrywa.Może mieć ciężko.
Spotkali się tylko raz 2 lata temu w Cincinatti gdzie rozegrali 3 sety.Wygrał Stasiek.
Ostatni mecz Jareda z Istominem to również 3 sety .
1/6 bilans Jareda na ziemii, to nie jest wynik nawet na powracającego po kontuzji Stana.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekwador 2 liga
Godzina: 23:00
Spotkanie: Olmedo - Manta
Typ: 2X
Kurs: 2.43
Bukmacher: Totolotek

Analiza:

Olmedo zespół bez wątpienia walczący o awans do 1 ligi Ekwadorskiej. Grają z aktualnie ostatnim zespołem 2 ligi. Olmedo ostatnio zremisowało w meczu wyjazdowym z Puerto Quito oraz remis z Clan Juvenil. Nie dawno był mecz w Manta gdzie gospodarze przegrali dwoma bramkami. Z drugiej ligi Ekwadorskiej spadają dwie drużyny więc szanse na utrzymanie są bardzo duże. Manta ostatnio wygrała u siebie z Orense. Porażka w meczu wyjazdowym w Gualaceo SC. Remis u siebie z Gualaceo. Remis z Orense. W meczach wyjazdowych nie tracą dużo bramek. W miarę dużo strzelają. Według mnie Manta powalczy o jakiekolwiek punkty w meczu z drużyną która zajmują aktualnie szóstą pozycję. Kurs zachęca więc spróbuję. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅143
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom