>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia 23.06.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis ziemny - Wimbledon, 2 runda turnieju pań
Spotkanie: S. Lisicki - N. Li
Typ: DW 2:0
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zaczniemy od tej bardziej utytułowanej. czyli zwyciężczyni niedawnego RG. Biorąc pod uwagę tegoroczne dokonania to Chinka jest zdecydowanie najlepsza w tym roku (finał AO, wspomniany French Open), jednak w rankingu WTA Championships ustępuje Wozniacki. Zapewne dlatego, że po turnieju w Australii Li wpadła w głęboką dołek formy, który trwał dość długo. Biorąc pod uwagę serie turniejów w Azji pod koniec roku niektórzy już widzą Chinkę nawet detronizującą Caro, ale hola hola. Li pokazała już, że na trawie grać umie, wszak dwukrotnie dochodziła do ćwierćfinału. Dzisiaj zagra zapewne tak jak to ma w zwyczaju czyli mega agresywnie, próbując zmusić rywalkę do przyjęcia jej stylu gry. Ale Lisicki gra podobny tenis, czyli cały czas do przodu. W jej grze nie ma miejsca na bezsensowne przebijanie na drugą stronę. Niemka dysponuje kapitalnym oburęcznym backhandem, który sieje spustoszenie wśród rywalek. Do tego trzeba dołożyć kapitalny serwis dający jej mnóstwo punktów. Nie można zapominać, że Sabine jest w życiowej formie co pokazują wyniki z ostatnich tygodni. Już dwa lata temu pokazała się na Wimbledonie z kapitalnej strony, przegrywając dopiero w ćwierćfinale z Safiną. Gdyby nie późniejsze kontuzje to kto wie gdzie byłaby dzisiaj. Od tego roku jestem wielkim zwolennikiem tej zawodniczki. Oby jak najwięcej tak pięknych i piekielnie zdolnych dziewczyn pojawiało się w tourze. Na moje oko w przyszłym roku o ile zdrowie pozwoli to Lisicki będzie szturmować czołową dziesiątkę rankingu. Kurs jest dość przyjemny na Niemkę więc ja go pobieram.
⛔ 100
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon 2011
Spotkanie: Na LI - Lisicki
Typ: Na LI
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betsafe
2 runda wimbledonu pań i mecz Chinki Li z niemką polskiego pochodzenia Sabine Lisicki. Zdecydowaną faworytką tego spotkania jest finalistka tegorocznego Australian Open jak i zwyciężczyni zakończonego przed dwoma tygodniami Rolanda Garrosa. Chinka w tym roku jest w mega formie jest to jej najlepszy sezon w karierze i numer jeden jak dla mnie obecnie wśród kobiet na swiecie. Na Li bardzo dobrze gra również na nawierzchni trawiastej w ubiegłorocznym Wimbledonie odpadła w ćwierćfinale z triumfatorką turnieju Sereną Williams. Lisicki gra na trawie również dobrze ale na Chinke w obecnej formie to zdecydowanie za mało.
⛔ 100
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Światowa
Spotkanie: Niemcy - Rosja
Typ: H (1,5-0) 2
Kurs: 1,77
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Siatkarze Sbornej w mega gazie, w 8 meczach stracili jednego seta! Niemcy natomiast ugrali dotąd jedynie 8 punktów, bilans setowy 14:21. W ostatnim spotkaniu przegrali u siebie 1:3 z Bułgarią, jedyni też stracili punkty z Japończykami, którzy wszystkie mecze grają na wyjeździe. W dwóch pierwszych meczach w Kaliningradzie wygranych przez Rosjan 3:0, tylko w jednym secie grano na przewagi. Mimo, że goście awans mają w zasadzie już pewny (11 punktów przewagi nad Bułgarią, 4 mecze do końca) to jestem pewny, że będzie im zależeć na kontynuowaniu świetnej passy i dzisiaj bez większych problemów rozprawią się z przeciętnymi Niemcami.
⛔ 100
 
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2 Szwecja, Division 1 Sodra
Spotkanie: Husqvarna FF - IF Sylvia
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Ladbrokers
Mecz 11 kolejki pomiędzy 14, a więc ostatnim Husqvarna FF a zajmującym 8 miejsce IF Sylvia. Oba klub dzieli 9pkt. Gospodarze mają jeszcze jeden mecz zaległy.
Husqvarna w tym sezonie wygrała tylko 1 mecz oraz raz zremisowała, poza tym zanotowała 7 porażek. Bilans bramkowy 4:18. Ostatnie 3 mecze to 3 porażki. U siebie Oprócz jednej wygranej mają także 3 porażki: z Kirstianstads 1:2, Ik Oddevold 1:3 oraz Varbergs 0:3. Jedyne 3pkt zdobyli po zwycięstwie 2:0 z Bunkeflo.
Goście do tej pory wygrali 4 spotkania, raz zremisowali oraz 5 krotnie przegrywali. Strzelili 19 a stracili 14 bramek. Co ważne wszystkie punkty zdobyli w 5 ostatnich spotkaniach, nie przegrywając ani razu i mają teraz także passę 4 zwycięstw z rzędu: Trollhattan 3:2 (w), IF Oddevold 4:0 (d), Sleipner 5:0 (w) oraz Bunkeflo 2:0 (d).
Zespół Sylvia jest w kapitalnej formie. Czego nie można powiedzieć o gospodarzach. Mecz może być bardzo ciekawy lub dość jednostronny. Patrząc na statystyki goście powinni wygrać pewnie, ale to jest sport i jest wszystko możliwe. Jednak i tak typ ciekawy do zagrania, tym bardziej iż kurs jest bardzo korzystny.
✅ 85
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Liga, Data i godzina: 17-00 23.06.2011r Tenis Wta Wimbledon
Spotkanie: Hlavackova-Gajdosova
Typ: Hlavackova
Kurs: 4,65
Bukmacher: Pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy turnieju kobiecego podczas wielkoszlemowego turnieju na wimbledonie Czeszka Andrea Hlavackova spotka sie z Australijka Jarmila Groth. Czeszka w tegorocznym Wimbledonie ma szczescie do Australijek. W pierwszej rundzie rowniez grala z reprezentantka tego kraju Anastasia Rodionova, wygrala oddajac jej zaledwie trzy gemy. Gajdosova z kolei w pierwszej rundzie mierzyla sie z Ukrainka Alona Bondarenko, z ktora wygrala 7-5 6-3. Czeszka duzo wieksze sukcesy w karierze osiaga w grze deblowej. Jednak dobry wolej i serwis pozwalaja jej wygrywac spotkania rowniez na szybkiej nawierzchni trawiastej. Tak w Birmingham przed turniejem Wimbledonskim Hlavackova dotarla do trzeciej rundy, gdzie przegrala z bedaca ostatnio w wysokiej formie Chorwatka Lucic. Dla Gajdosovej natomiast wczorajszy mecz z Bondarenko byl pierwszym zwyciestwem w tym roku na nawierzchni trawiastej. Obydwie te zawodniczki dzieli w rankingu az siedemdziesiat jeden miejsc. Jednak ja daje im dosyc wyrownane szanse na zwyciestwo, napewno nie takie jak wskazuja na ta kursy wystawione na to spotkanie. Hlavackova jest grozna zawodniczka na trawie i nie sadze, aby byl to latwy mecz dla Gajdosovej.
⛔ 100
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Dyscyplina: żużel
Spotkanie: Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - Lubawa Litex Ostrów Wlkp. (0 - 4.5)
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: tobet
Mecz na szczycie w żużlowej II lidze, do Lublina przyjeżdża lider tabeli z Ostrowa Wlkp. Dziwna sprawa z tą zmianą Barana na Puzona mimo że Karol swoją formę budował raczej poza torem do tej pory ????. Moje zdanie jest takie że ten Ostrów nie taki straszny jak go malują, powiem więcej to Lublin ma więcej argumentów czysto sportowych po swojej stronie. Węgrzyk ? Z tego co kojarzę nigdy na Zygmuntowskich sobie nie radził. Zawodnik pod 2 raczej w Ovii na uzupełnienie składu... Na pewno groźnie będą Gomólski i Staszewski ale to już zadanie dla lubelskich liderów aby z nimi wygrywać. Ja wiem że sezon układa się dla Koziołków fatalnie, lecz moim zdaniem dzisiaj idealny moment aby tą złą passę przełamać. Cieszy mnie też zmiana szkoleniowca, bowiem [to tylko moja opinia] poprzedni coach sam nam w paru meczach nie pomógł. Zbyt późne rezerwy taktyczne, złe czytanie sytuacji na torze itd. Co ciekawe zaraz po odejściu Wilka znika ze składu jego pupilek z Rzeszowa, Karolek. Co prawda sam Dzikowski mówi że:

Niespodzianką dla kibiców jest pojawienie się w składzie lublinian po trzech spotkaniach pauzy Mariusza Puszakowskiego, który zastąpił Karola Barana. Skąd taka decyzja?

– Proszę nie doszukiwać się tu żadnych sensacji – odpowiada Grzegorz Dzikowski, trener KMŻ Lublin. – To jest tylko awizowany skład. Mam dwie zmiany i mogę z nich skorzystać.
A więc tu też do końca nie wiadomo jak się to ułoży. Jedno jest pewne - mecz ostatniej szansy dla KMŻ-u i wg mnie szansa ta zostanie wykorzystana. Klub nawet zadbał o plakaty informujące o tym spotkaniu co nie było ostatnio regułą. Póki co nad Lublinem świeci piękne słoneczko i mam nadzieję świeci ono dla jeźdźców z Koziołkiem na plastronie. Dla mnie pewna 1 a kto wie może i handi zostanie pokryte, kurs bardzo przyjemny w każdym bądź razie...
✅ 100
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Spotkanie :Bartoli - Dominguez
Typ : 2(+6.5)
Kurs : 2,25
Buk : bet365
Godzina : 20.30
Analiza :
za ponad godzine rozpocznie sie kolejne spotkanie angielskiego wimbledonu Francuska bedzie podejmowac zawodniczke z hiszpani i szczerze mowiac dziwia mnie takie niskie kursy na Bartoli gdyz ja do niej jestem strasznie uprzedzony ogladalem pare razy jej mecze i swoja gra mnie nei przekonuje a dodatkowo sadze ze ma nadwage i szybkie korty nie sa jej domena dodatkowo obie panie zmierzyly sie juz w 2007 roku w charleston i Hiszpanka nie miala zadnych problemow z pokonanijem swojej dzisiejszej rywalki gdyz wygrala 6-2,6-3 co pokazalo ze moze z nia wygrac i dzis zwlaszcza ze wtedy graly na clayu dzis nawierzchnia jeszcze b ardziej bedzie sprzyjala latynosce. Bartoli po ostatnich meczach widac zejest w niezlej formie ale umowmy sie ze wygrywala z zawodniczkami duzo nizej rozstawionymi Dominguez-Lino gra natomiast ostatnio w kratke i moze juz jej czas minal gdyz w marcu skonczyla 30 lat ale sadze ze jest w stanie dzisiaj ugrac chociazby seta a +6,5 po @2.2 wydaje sie idealnym rozwiazaniem gdyz w najgorzym przypadku moze przegrac 6-3 6-3 jednak mnie sie wydaje ze wynik dzisiaj bedzie lepszy
Przełożone na 24.06.2011
 
M 13

maak

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, Wimbledon, 21:00
Laura Robson – Maria Sharapova
Typ: Poniżej 17,5 gemów
Kurs: 1,62
Bukmacher: Betsson


W drugiej rundzie Wimbledonu zagrają ze sobą Laura Robson oraz Maria Sharapova. Rosjanki raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest to była liderka rankingu WTA, obecnie zajmuje 6. miejsce. Maria wygrała już raz Wimbledon, miało to miejsce w 2004 roku. W pierwszej rundzie Sharapova łatwo pokonała Anne Chakvetadze 2:0 (6:2 6:1). Robson na pewno nie jest tenisistką tej klasy co Sharapova albo chociaż Chakvetadze. W rankingu zajmuje 254 miejsce. W pierwszej rundzie pokonała z wielkimi kłopotami Kerber 2:1 (4:6 7:6 6:3). Reprezentantka Wielkiej Brytanii straciła w tym meczu sporo sił, co może mieć znaczny wpływ na jej dzisiejszą kondycję i formę. Sharapova jest o wiele bardziej doświadczoną zawodniczką i powinna to wykorzystać. Rosjanka powinna szybko sobie poradzić z dzisiejszą rywalką dlatego typ na poniżej 17,5 gema.
Przełożone na 24.06.2011
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom