>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.06.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa 13:30
Spotkanie: Holandia - Portugalia
Typ: Holandia - 9.5 pkt
Kurs: 1,85
Bukmacher: betclick
Analiza:
Przeglądając dzisiejszą ofertę pod lupę wziąłem rewanżowe spotkanie pomiędzy Holendrami a Portugalia. W pierwszym spotkaniu Portugalia wygrała po 5 bardzo zaciętych spotkaniach. Sprawdzając historię dotychczasowych meczów Portugalii w LŚ dostrzegłem pewną prawidłowość. Portugalczycy niespodziewanie wygrywali jedno spotkanie z Finlandią oraz Kanadą a drugie z nich przegrali gładko w 3 setach. Taki scenariusz wydaje mi się bardzo możliwy również dzisiaj. Holendrzy muszą się wystrzec groźnego Ferreiry, który kąsa zagrywką. Na pewno gospodarze wyjdą bardziej skoncentrowani i to spotkanie może wyglądać inaczej. Po trzech zwycięstwach z rzędu w tej bardzo wyrównanej grupie gospodarze już muszą się wystrzegać strat pkt w meczach u siebie. Liczę na najskuteczniejszego w ataku w tej edycji LŚ Kooistre, który wraz z Rauwerdinkiem doprowadzi faworytów to pewnego zwycięstwa. Mecz już za niecałe pół godziny.
⛔100
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Szwecja - Szwedzka Pierwsza Liga (Allsvenskan)
Spotkanie.Åtvidabergs FF - Syrianska FC (0-1) HE
Typ.1
Kurs.2,85
Bukmacher.Sportingbet
Data.23.06.2013 g.15.03

Analiza.

Dzisiaj w Szwedzkiej Allsvenskan dojdzie do spotkania pomiedzy zespolami Åtvidabergs FF - Syrianska FC.Typuje w tym spotkaniu wygrana gospodarzy minimum dwoma golami.Po pierwsze gospodarze sa lepsi pilkarsko co odzwierciedla tabela ligowa...I tak Åtvidabergs FF jest na miejscu 7 z 17 punktami,natomiast - Syrianska to ostatnie 16 miejsce z 9 oczkami na koncie.Po drugie za gospodarzami przemawia aktualna forma w ktorej bija gosci na glowe,gospodarze na ostatnie 6 meczy to 4 wygrane i 2 porazki ,przy 2 remisach i 4 porazkach gosci...W ostatniej kolejce ligowej Åtvidabergs FF pokonal na wyjezdzie 2-0 Hacken,natomiast Syrianska FC przegrala u siebie z Malmo 2-3 mimo prowadzenia 2-1.Natomiast jesli chodzi o ostatnie spotkanie u siebie to Atvidaberg pokonalo pewnie Mjallby 3-0,natomiast 11 dni wczesniej ta sama ekipa Syrianska FC doznala pogromu z tym samym Mjallby na wyjezdie ,az 4-1.Niech spotkania z Mjallby posluza jako wyznacznik miejsca gdzie obie ekipy sie znajduja i gdzie ich miejsce w tabeli...Typuje tutaj pewna wygrana gospodarzy i wynik 3-0.

⛔100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Hiszpania - Nigeria
Hiszpania powyżej 63,5% posiadania
1,85
Unibet
Gram posiadanie piłki Hiszpanów. Z Tahiti wyglądało to słabo z kilku względów:
- grały dwie klasyczne &quot;9&quot;
- środek pola nastawiony na ofensywne rajdy, a nie na utrzymywanie się przy piłce
- zagrał tylko jeden gracz Barcelony
Przed meczem z Nigerią ta linia jest fest zaniżona. Podejrzewam, że tym razem wyjdzie dużo silniejszy skład i Del Bosque nie będzie się bawił. Dwóch klasycznych napastników również nie zobaczymy. Z Tahiti się to sprawdziło, bo obrona rywala wychodziła bardzo wysoko. Nie wiem jednak czy omawianie tego na przykładzie tak słabego rywala ma jakikolwiek sens.
Środek pola powinna tworzyć Barcelona i tam totalnie zdominują Nigerię. Utrzymywanie się przy piłce, zamykanie rywala we własnym polu karnym. Piłki będą krążyć po obwodzie, a posiadanie będzie rosło.
Nigeria stara się również utrzymywać przy piłce i tu jakimś wykładnikiem będzie mecz z Urugwajem. Urugwaj zdominował pierwsze 15-20 minut. Później inicjatywę przejmowała Nigeria, a Urugwaj tylko momentami starał się coś wykreować. Mimo takiego przebiegu Nigeria nie zdołała przekroczyć tych 60%. Pomysł w ich grze widać, ale czasami jest problem z realizacją założeń. Linia na posiadanie Hiszpanów zaniżona po ostatnim meczu więc biorę to i polecam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 0

arek570

Użytkownik
Mjondalen - Hagesund
Typ: 2
Kurs: 5,74
Pinnacle
Gospodarze od 4 meczów notują serię 4 porażek z bilansem 0-10. Ich gra wygląda katastrofalnie. Goście aby myśleć o utrzymaniu muszą zdobywać jakieś punkty. Ostatni wyjazd nieoczekiwanie wygrali z Hod 0-2. Ostatni mecz u siebie z kolei do 80 min wygrywali 2-1, ale 2 czerwienie spowodowały porażkę w tym spotkaniu. Piłkarze uwierzyli w siebie, i myślę, że dziś mogą znowu zawalczyć o komplet punktów.
kiepska analiza
 
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
Niemcy ₋ Kuba Siatkówka Liga Światowa 23 Cze -17:00
1. Set Punkty Poniżej (45.5)
2,1
William Hill.com
Dzisiaj podobnie uderzam w spotkanie naszych zachodnich sąsiadów- tym razem typ troszkę bardziej ryzykowny, ale z dużymi szansami powodzenia.Typ dotyczy 1 seta i sumy pkt, która nie może wynieść więcej niz 45,5 czyli maksymalny liczba pkt drużyny przegrywającej 1 seta może wynieść 20 pkt. We wczorajszym spotkaniu ani razu młody zespól Kubański nie przekroczył 20 pkt na seta przegrywając 2 sety do 18 i jednego do 19.Rożnica klas widoczna gołym okiem. Niemcy zagrali do bólu solidnie ,konsekwentnie- dobrze na przyjecie , spokojnie punktując zespól Kubański.Dzisiaj myślę ze będzie podobnie Kubańczycy graja bardzo słabo oddają bardzo dużo pkt za darmo po swoich błędach- po paru nie udanych akcjach od razy nie chce sie im grac,walczyć . Wszystkie argumenty sa po stronie Niemieckiej, która rzadko popełnia błędy , praktycznie nie oddając seriami pkt. Gra bardzo mądrze taktycznie często stosując kierunkowe zagrywki -dobrze wygląda atak. Współpraca na bloku, ze środkowym Niemcy muszą utrzymać swoja grę koncentracje i znowu spokojnie wypunktują rywali.
⛔100
 
mrx 69

mrx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Mecze towarzyskie
Spotkanie: Union Berlin - Vestsjaelland
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 2.75
Buk: Bet365
Godz: 17:00
Analiza:
Drużyna Union Berlin zakończyła 2.Bundesligę na 7 miejscu, natomiast goście w przyszłym sezonie będą beniaminkiem duńskiej Superligi, awansując z 2. miejsca. Vestsjaelland zagrał w swojej lidze znacznie lepiej niż dzisiejsi gospodarze, ale porównując ligi - liga niemiecka jest znacznie silniejsza od duńskiej. Dlatego myślę, że mówiąc, iż obie ekipy są na podobnym poziomie, a może nawet Union na troche wyższym, nie przesadzę. Dodając do tego, że Berlińczycy są gospodarzami wyłonienie faworyta mam już za sobą. Pozostaje tylko pytanie jak oba zespoły zaangażują się w spotkanie, w końcu grają towarzysko. Wyznacznikiem tego mogą być mecze towarzyskie rozegrane już wcześniej, a oba zespoły mają ich po 1. Gospodarze w miniderbach pokonali zwycięzcę Oberliga NOFV-Nord - Viktorię Berlin aż 1:7 (1:3). Goście za to przegrali z grającym w 3. Bundeslidze Hallescher 3:1 (2:1). Jak widać w obu spotkaniach padł HT/FT. Teraz też na to liczę, zwłaszcza, że duńczycy znów spotkają się z niemieckim zespołem i znów w niemczech, a kurs bardzo zachęcający.
✅175
 
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Mistrzostwa Świata U20
Spotkanie: Chile - Egipt
Typ: 1
Kurs: 1,91
Buk: William Hill
Godz: 17:00
Analiza: Na dziś mam dla was kolejne spotkanie mistrzostw świata U20. Dziś zagrają Chile z Egiptem i dla mnie faworyt jest tylko 1 to reprezentacja Chile. Reprezentancja z Ameryki Południowej rozegrała w tym roku już 13 spotkań co musi na nich bardzo korzystnie wpływać więc napewno zdążyli sie zgrać ze sobą. Bilans ich meczy w tym roku wygląda następująco 9 zwycięstw 2 remisy i 2 porażki. Myślę że ten mecz powinien być dla nich bardzo łatwy ponieważ zgranie się w tylu meczach w tym roku a przed samym turniejem rozegrali towarzyskie spotkanie z Hiszpanią które zakończyło się zaskakującym rezultatem 4:4. Według mnie Chile ma bardzo wyjątkową młodzież i napewno będą chcieli to udowodnić w tym meczu. Co do reprezentacji to Egiptu to w tym roku rozegrali zaledwie 6 spotkań i pozostali w nich niepokonani co niewątpliwie wpłynie na ich morale. Lecz to za mało żeby mówić o takim zgraniu jak mają reprezentanci Chile. Egipt w tym roku grał z drużynami zdecydowanie słabszymi od siebie co też pokazują wyniki. Chile potrafiło sobie poradzić z Hiszpanią która jak wiadomo wychowuje przyszłych mistrzów tak jak rocznik wyżej którzy niedawno zdobyli mistrzostwo świata. Faworytem buków jest własnie Chile i niech tak zostanie i ja również podzielam ich zdanie z tąd też mój typ na dziś.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Spotkanie: Nigeria - Hiszpania
Typ: over 2,5
Kurs: 1,45
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Ostatnie mecze grupy B. Moim zdaniem w tym meczu padnie sporo bramek. Dlaczego? Przemawia za tym kilka argumentów. Po pierwsze, wiadomo że drużyna Hiszpańska to klasowy zespół, grający do przodu i lubiący wbijać rywalom dużo goli. Opanowanie środka pola przez Xaviego i Iniestę pozwala na klarowanie dużej ilości sytuacji strzeleckich. Za to drużyna Nigerii, młoda ekipa, najmłodsza na tym turnieju. Także nastawiona ofensywnie, potrafiąca stwarzać sytuacje, ale baaaardzo niefrasobliwa w obronie. W połączeniu z potencjałem Hiszpanów, może to się skończyć pokryciem overa przez samych Hiszpanów. A niewykluczone że i Nigeryjczycy zdołają ukłuć.
Obie ekipy będą zmotywowane do walki w tym meczu. Hiszpanie postarają się zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie, i uniknąć tym samym Brazylii w półfinale, natomiast Nigeria wciąż ma szansę na wyjście z grupy, ale musi wygrać (gdyż Urugwaj na pewno zwycięży Tahiti). Wtedy będzie liczył się stosunek bramek. Szansa jest iluzoryczna, ale jednak jest. Dlatego moim zdaniem over 2,5 to najlepsza opcja.
✅45
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Brage - Sundsvall
Typ: 2
Kurs: 1,62
Bukmacher: bet365
Analiza: Brage ma mocno widoczne problemy, 11 meczów bez wygranej, strzelając 5 goli.
Sundsvall natomiast przeciwnie - 9 meczów bez porażki (9-2-0), strzelając 18 goli. Na wyjeździe idzie im ostatnio dobrze. 5 meczów bez porażki (4-1-0).
Brage 4-0 w ostatnich dwóch meczach. Dziś w dodatku nie zagra 2 pomocników, którzy grali w tamtych meczach, także zapewne będzie więcej szans do zdobycia goli dla gości.
Jeśli chodzi o absencje u Sundsvall to nie zagra tylko jeden z młodych zawodników, który jeszcze nie wystąpił w lidze w tym sezonie.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mk21 233

mk21

Użytkownik
Dyscyplina: Horse Racing, Gowran Park
Spotkanie: Wyścigi koni, Gowran Park - Koń: Golden Crips
Typ: Pierwsze lub drugie miejsce
Kurs: 3.75
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Dziś o godzinie 5:45 czasu w Gowran Park (IRE) odbędzie się ostatnia rozegrana tego dnia tam gonitwa. Mój typ to pierwsze lub drugie miejsce konia - Golden Crips. Crips spisuje się ostatnio bardzo dobrze. W ostatnich trzech gonitwach zajął odpowiednio: 2, 2 i 3 miejsce. Natomiast w ostatnich siedmiu 2 razy uplasował się a drugiej pozycji, a po jednym razie na trzecim i czwartym miejscu. W trzech został nie sklasyfikowany. Tak jak wspomniałem w 7 wyścigach dwa razy zajął drugą pozycję i mam nadzieję, że dziś będzie podobnie, a jednocześnie w końcu wygra. Głównymi rywalami tego konia były dwa konie: Just Eile oraz Goldboy, ale jak się okazało nie będą one uczestniczyć w tej gonitwie, więc droga do zwycięstwa wydaje się być o wiele łatwiejsza, a przynajmniej do zajęcia chociaż drugiego miejsca.

Ostatnie wyniki i gonitwy:
19 May 13 Btl 24Sft CnfPTP 12-0, miejsce: 2/14 (10L Shine A Diamond 12-0) 6/4F C W Fennessy — * *
04 May 13 Lsr 24GF MdPTP 12-0, miejsce: 2/12 (4L Patricktom Boru 12-0) 7/2 C W Fennessy — * *
25 Mar 12 Lsc 24Gd MdPTP 12-0, miejsce: 3/16 (20L Next Sensation 12-0) 10/1 C W Fennessy — * *

Polecam i powodzenia! ;)
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Islandia
Spotkanie:KR Reykjavik-Olafsvik
Typ:KR Reykjavik -1 do przerwy EH
Kurs:3,00
Bukmacher:William Hill

Mecz pomiędzy piłkarzami KR Rejkjavik a Olafsvik czyli jedno ze spotkań 8 kolejki ligi islandzkiej.Cóż nie ma się co oszukiwać ten mecz to spotkanie do jednej bramki patrząc na to że obie ekipy są obecnie dwóch różnych biegunach.Gospodarze to lider który jak na razie nie doznał porażki i legitymuje się bilansem 6-1-0 18:6 w bramkach z czego 10 strzelili na własnym boisku.Po drugiej stronie staje outsider czyli drużyna Olafsvik ktora do tej pory nie wygrała jeszcze meczu a w dorobku ma 1 pkt za remis i bilans 4:15 w bramkach.Co ciekawe i warte odnotowania patrząc z punktu mojego disiejszego typu goście na wyjazdach mają bilans 0-0-3 i za każdym razem przegrywali już do przerwy.Owszem tylko w jednym z trzech meczy mój dzisiejszy typ by wszedł jednak patrząc na ich poprzednich rywali to dziś handicap -1 do przerwy wydaje się być świetnym typem.Klasa jak i postawa piłkarzy z Rejkiaviku utwierdza mnie w tym że dziś będziemy świadkami spotkania w którym padnie na prawdę dużo goli,a średnia 2,5 bramki na mecz u siebie oraz fatalna postawa gości daje solidne podstawy do tego aby spróbować dziś tego handicapu.Polecam

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom