>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.07.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 23. Lipca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga
Godzinna: 13:35
Spotkanie: Shanghai Shenhua – Beijing Guoan
Typ: over 3.5
Kurs: 2.90
Bukmacher: unibet
Analiza:
Gospodarze patrząc na skład, aspirację kompletnie zawodzą, w sezonie w którym mieli się bić o najwyższe cele muszą spoglądać na dolne rejony tabeli. Na pewno pozycja w lidze wynika też z faktu że zagrali tylko 5 spotkań w domu, ale za wszystkie pięć spotkań bardzo intensywnych z otwarta grę, bilans bramkowy 16:7. Jest to ekipa która momentami potrafią się bardzo mocno odkrywać w defensywie i to w sytuacjach w których mecz jest pod kontrolą. Jest to ekipa bardzo overowa która potrafi mnóstwo strzelać i jeszcze więcej tracić, w ofensywie maja mega gwiazdy Teveza, Martinsa którzy dziś powinni się dobrze czuć bo raczej szykuje się gra w kontrze. Problem tej ekipy tkwi w defensywie, ta jakość w ataku powoduje że na tyłach jest mega słabo szczególnie w tych meczach z topem jest hokej: Hebei 4:2, Guangzhou 3:2, Jiangsu 2:2, Yatai 3:2 mizeria straszna w defensywie.
Goście mają za sobą dwa świetne mecze w domu ograli mistrza Guangzhou 2:0 oraz Guizhou Zhicheng w takim samym stosunku. Dla mnie ta ekipa jeszcze może namieszać bo naprawdę świetnie potrafią operować piłką, ta akcje mają przemyślane, z dużą kombinacją, problemem była skuteczność ale i to się chyba zmieniło patrząc na te dwa mecze ostatnie po przyjściu nowego trenera. Jestem przekonany że ten poziom ofensywnym mogą jeszcze poprawić i poprawiają, zobaczymy jak będzie wyglądała defensywa bo na wyjazdach to jest duży problem min. trzy porażki z rzędu. Widzę tutaj bramki potencjał tych ekip jest ofensywie, i w tych formacjach forma zwyżkuje. Gospodarze w defensywie się nie poprawiają, ale u siebie ich bronią jest atak, do tego wszystkiego obie ekipy cały czas gonią i remis nie będzie nikogo interesował.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Pilka Nozna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagiellonia - Gornik
Typ: Gornik
Kurs: 4.70
Bukmacher: : iforBet
Analiza :

Zniechecony wczorajsza porazka w typowaniu &quot; pewniaka&quot; w naszej lidze dzisiaj ide w niespodzianke..
Pisze z tel. wiec bedzie krotko i na temat. Dla gospodarzy to 4 spotkanie w ciagu 10 dni z racji bylego juz udzialu w elim. LE. Najlepiej zaprezentowali sie w pierwszym z tych spotkan I jednoczesnie najtrudniejszym remisujac bramkowo w Qabali..Pozniejsze zwyciestwo w Niecieczy bylo glownie efektem slabiej gry gospodarzy , a ostatni rewanzowy pojedynek w LE wygladal juz w mojej opini najslabiej.
Mysle ze pillkarze musza czuc w nogach te wszystkie spotkanie co moze miec znaczenie.
Po drugiej stronie ekipa ktora sprawila duza niespodzianke tydzien temu gromiac u siebie Legie. Gornicy imponowali, zagrali bardzo dobre spotkanie i zasluzenie wygrali. To na pewno doda I&#39;m skrzydel I wiary we wlasne mozliwosci. Czemu nie mieliby w takim razie sprobowac zagrac va bank w Bialymstoku?....Nic nie maja do stracenia bo I tak Jaga jest faworytem w domu. Fizycznie powinni byc bardziej wypoczeci, motoryka tez winna byc po ich stronie. Dzisiejsze wyniki pokazaly ze nasza slaba liga jest nieobliczalna, wiec wszystko mozliwe. Ide na calosc rezygnujac swiadomie z bezpiecznejszej wersji Gornik DNB ze wzgledu na kurs...
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Water Polo-Świat
Godzina: 10:30
Spotkanie: Kanada-Francja
Typ: Wygrana Kanady
Kurs: 4.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś się pomyliłem niewiele lub się nie pomyliłem,gdyż Algieria tak jak spekulowałem nie przegrala spotkania z Chorwacją ????
Na jutro proponuję takie o to spotkanie. Dlaczego idę w Kanadyjczyków? Po pierwsze Francuzi nie wygrali ani nawet nie zresmisowali na tym turnieju żadnego spotkania-wszystko jak leci przegrali i większość spotkań bardzo wysoko. Kanada moim zdaniem jest drużyną dużo bardziej ograną i zdyscyplinowaną. Na tym turnieju odniosła jedną porażkę i dwa remisy. Mecze Kanady są duzo bardziej zacięte i zazwyczaj rozstrzygają się w końcówkach,gdzie Francuzi już często po połowie sporo odstawali od rywali.
Rok temu Kanada rozgromila Francje.
Stawka: 4/10
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bfred 301,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna Primera B Nacional
Godzina: 00:00
Spotkanie: Santamarina - Villa Dalmine
Typ: BTS
Kurs: 2,30
Bukmacher: STS
Analiza: 2,30 na BTS? Często gram tę ligę i muszę przyznać że kursy nijak się mają często do moich prognoz. Obie ekipy strzelaja sporo goli przy czym Villa Dalmine regularnie trafia na wyjeździe. Liczę że gospodarze dorzucą bramkę i mamy już pięknie trafiony kurs. Powodzenia!
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-polska-ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: wisla plock-lech poznan
Typ: lech
Kurs: 2.00
Bukmacher: unibet
Analiza:
nasi pucharowicze graja na razie w kratke-jak idzie w naszej lidze to w pucharach slabo ale mysle ze lech dzisiaj spokojnie wygra.ogladalem wisle z lechia i w tej druzynie nie bylo nic-srodek pola nie istnial-furman bardzo slabo i podkreslil swoj wystep czerwona kartka,wlazlo i rasak tez szalu nie robili.jak dla mnie byla to najslabsza druzyna pierwszej kolejki ale nie ma co sie dziwic jak trener byl z druzyna tydzien.lech sie rozkreca-wygrana z Haugesund podniesie morale druzyny-do skladu wrocil jevtic i z nim pomoc wyglada bardzo mocno-z majewskim i szybkimi bokami makuszewski,situm zrobia duzo wiatru w tym spotkaniu.dla mnie pewna wygrana lecha ,moze nawet z handicapem ale stawiam bezpieczniej sam mecz.pozdrawiam
⛔100
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - Norwegia - OBOS-ligaen ( 2 liga )
Godzina : 18:00
Spotkanie : Asane vs Levanger
Typ : Levanger
Kurs : 2,6
Analiza :
spotkanie w 2 lidze norweskiej miedzy Asane 13 miejsce w tabeli po 15 spotkaniach a Levanger 5 miejsce w tabeli
Asane w sumie zdobylo 16 punktow ( 3-7-5 ) i bramki 18:24. U siebie na 7 meczy 11 punktow ( 2-5-0 ) bramki 13:8.Druzyna zdobywa sporo bramek ale i duzo ich traci,u siebie nie odnotowala na razie zadnej porazki strzelila 13 bramek tracac 8.Wynika z tego ze na wlasnym boisku ma niezla obrone. Natomiast druzyna gosci Levanger zajmujaca 5 miejsce z dorobkiem 22 punktow ( 5-7-3 ) i bramki 20 : 12 na wyjazdach jest bardzo groznym zespolem 12 punktow w 7 meczach z dorobkem bramkowym 11:6. Przegrala tylko 1 mecz wyjazdowy przy 3 zwyciestwach i 3 remisach i tu upatruje ich wygrana w dzisiejszym meczu.( Zdecydowanie jednen z lepszych zespolow wyjazdowych )
Mozna by sie tez pokusic o zagranie obcji ze obie druzyny strzela bramki ale Totolotek na dzien dzisiejszy w tym spotkaniu nie wystawil takiej obcji.
Pow.i pozdrawiam
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Kwalifikacje MŚ Mężczyzn
Godzina: 20 :40
Spotkanie: Estonia - Belgia
Typ: Suma w secie z najmniejszą liczbą punktów-powyżej 41,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: LVBET
Analiza :
Witam. Dzisiaj ostatni dzień turnieju w Belgii. Ostatni mecz dnia decydujący o awansie, w którym gospodarze zmierzą się z Estonią. Do tej pory skuteczność 4 na 4, Estonia dała zarobić więc próbujemy dalej. Podobnie jak wczoraj lvbet daje moim zdaniem małą promocje. Suma w secie z najmniejszą liczbą punktów-powyżej 41,5 to moim zdaniem okazja. Aby typ nie wszedł jeden z setów musiałby się zakończyć do 16 lub mniej. Ewentualnie tie break psuje typ bo gra się do 15. Według mnie nie ma takiej opcji. Belgia idzie jak burza przez turniej, komplet punktów, bez straty seta. Nie widzę tu większych szans na tie break, max to jeden set dla Estonii. Nie mówię że będzie tutaj pogrom bo to mecz o pierwsze miejsce i Estonia na pewno tanio skóry nie sprzeda. Przy obecnym poziomie obydwóch nie widzę tu możliwości by jeden z setów zakończył się do 16, 9 punktów przewagi w secie to bardzo dużo i w meczu dwóch najlepszych drużyn turnieju moim zdaniem niemożliwe. Estonia to nie Słowacja czy Białoruś by przegrywać seta do 12 czy 13. To finałowy mecz turnieju, stawką Mistrzostwa Świata i Estonia która w tym sezonie spisuje się naprawdę bardzo dobrze nie odda meczu gospodarzom i myślę że spokojnie w każdym secie zdobędzie te 17 punktów.
⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina : Dart
Godzina : 14:00
Spotkanie : Klaasen- Pipe
Typ : Klaasen więcej 180
Kurs : 1,8
Analiza :
Jak dla mnie bardzo zaskakujący kurs, bo Klaasen to gość który potrafi rzucać bardzo wysoko. Buki zapewne wzięły pod uwagę to że Jelle to zawodnik który rzuca dość nietypowo bo woli kończyć na przykład double 18 niż 20 często też rzuca 3x18 niż 3 x 20 ale ostatnio raczej przerzucił się na maksy i myślę, że tak będzie w tym meczu. Poniżej statystyka ilości legów i 180 rzuconych
Jelle
10 legów / 1 180
10/5
6/2
8/1
9/3
9/3
11/4
Pipe
7/0
11/3
8/0
10/4
11/2
6/0
16/1
Jak widać Jelle raczej nie ma większych odchyleń natomiast Pipe to gość który potrafi rzucić dużo 180 w jednym meczu a w drugim mimo wielu legów nie rzucić ani razu maksa.
Nieregulaminowy zapis typu (brak podanego bukmachera)
⛔100
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo TdF 21 etap
Godzina: 16:50
Spotkanie: Boasson Hagen - 1. miejsce
Kurs: 4.0
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ze wszystkich sprinterów ten wydaje się w najlepszej formie. Już wygrywał w tegorocznej edycji wyścigu, ostatnio w piątek. Jego rywale idą słabo: Kristoff po urazach, Bouhanni bez formy, Greipel (jak dla mnie zagadka), może Matthews, ale Norweg końcówkę ma lepszą według mnie. Dobry kurs na Norwega &quot;gazie&quot;.
⛔100
 
trepas 108

trepas

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagiellonia - Gornik
Typ: BTS
Kurs: 1,75
Bukmacher: : Totolotek.
Analiza :
Bardzo fajny kurs na ten typ, patrząc na to jak dobre spotkanie się zapowiada. Jaga odpadła z kwalifikacji do LE więc teraz pełne skupienie na ligę którą zaczęli od wygranej. Myślę, że bramka Jagielloni jeszcze u siebie jest dzisiaj pewna, co do Górnika, zagrali naprawdę świetne spotkanie z Legia i potwierdzili tylko swoją wartość, pokazując jak silnym są zespołem. Obie z drużyn wiedzą o stawce spotkania i każda z nich będzie chciała uciec więc wątpię aby zagrali dzisiaj defensywnie. Każdy kto oglądał mecz Górnika z Legią wie, że mają oni świetnego napastnika, który jest w formie i myślę, że dzisiaj postraszy bramkarza Jagi nie raz. Wiele osób gra dziś na Górnika i wcale się nie dziwię po ostatnim meczu lecz nie zapominajcie o tym, że Jaga w polskiej lidze jest naprawdę silnym zespołem i myślę, że właśnie BTS jest tutaj najbezpieczniejszy do zagrania tymbardziej ze kurs jest w miarę spory jak na BTS&#39;a. Dodatkowo dodam, że Górnik na ostatnie 5 spotkań wyjazdowych strzelali zawsze minimum jedną bramkę, a co do Jagielloni to jestem przekonany ze strzelą na swoim podwórku ze względu na to, że naprawdę prezentują fajny poziom i myślę, że celują dzisiaj tylko w 3 pkt co wiąże się z tym, że będą walczyć do ostatniej minuty. POWODZENIA!
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sport CS:GO PGL Major
Godzina: 17:30
Spotkanie: Gambit - Immortals
Typ: Gambit
Kurs: 1,62
Bukmacher: : iforBet
Analiza :
Witam. Na dzisiaj mam spotkanie Finałowe turnieju PGL Major odbywającego się u nas w Krakowie. Zleciało to dosyć szybko, w finale mamy drużyny których miejsce w nim dziwi wielu. Jako iż jestem fanem Gambit i zawsze im kibicuje, mnie to nie dziwi, tylko cieszy. Od początku zaczęli znakomicie, 3 wygrane z mousesports, G2 i Virtusami i pewny awans do dalszej fazy. Następnie poradzili sobie bez większych problemów z Fnatic pokonując ich w ćwierćfinale 2-0. W półfinale rozgrywanym wczoraj wygrali z Astralis 2-1. Nie zagrali wczoraj może perfekcyjnie, ale rywala mieli z najwyższej półki. Astralis faworyzowane było od początku, ale wczoraj popełnili trochę błędów i Gambit mimo presji wyszli zwycięsko. Immortals mieli 2 mecze więcej, ponieważ na początek przegrali z Astralis, później zwycięsko wyszli z Vega i Navi, następnie porażka z SK Gaming i ostatecznie awansowali po zwycięstwie nad Flipsid3. W następnej fazie rozgrywek rywalem było BIG, którzy postawili się drużynie Immortals i przegrali po emocjonującym pojedynku 1-2. W rozgrywanym wczoraj półfinale Immortals poradziło sobie z VP którzy są w słabej formie i wczoraj mimo walki polegli 0-2. Podsumowując zdecydowanie lepiej poradzili sobie chłopaki z Gambit, nie ponieśli żadnej porażki w grupie, pokonali Astralis w półfinale, w przeciwieństwie do Immortals którzy w grupie musieli grać więcej meczy, a następnie męczyli się z drużyną BIG. Obydwie drużyny spotkały się ze sobą tylko raz, podczas turnieju DreamHack w Stanach Zjednoczonych i wtedy drużyna Gambit wygrała 2-0. Według mnie wszystko przemawia za ich zwycięstwem, i wierzę że dzisiaj to oni podniosą puchar Majora. Po wyższym kursie można spróbować ich win 2-0, ale jednak Immortals też nie można spisywać na straty, to finał CS i to wszystko się może wydarzyć. Powodzenia
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagiellonia - Górnik
Typ: powyżej 29,5 fauli
Kurs: 1,8
Bukmacher: Totolotek.
Analiza :
W tej parze idę ponownie w stronę fauli.
Jagiellonia już ma z głowy rywalizację w pucharach także może skupić się już na lidze. Zapewne przed rewanżem nikt w Białymstoku nie zakładał odpadnięcia na tym etapie tym bardziej, że z wyjazdu przywieźli korzystny rezultat 1-1.
Górnik dla jednych niespodziewanie dla innych nie pokonał aktualnego Mistrza Polski Legie 3-1. Jak gra Legia po meczach pucharowych można porównać z zeszłym rokiem. Najczęściej porażka w lidze jak grają na wyjeździe, remis jak grają u siebie. W pierwszych dwóch kolejkach tą prawidłowość tylko potwierdzili.
Piłkarze gospodarzy zapewne w nogach czują jeszcze czwartkowe starcie, dzisiaj mogą trochę nie nadążać za szybkimi zawodnikami gości jak np. napastnik Angulo, który dwa razy urwał się obrońcom Legii i zdobył 2 bramki. Z kolei goście w meczu z Legią przyjęli defensywną taktykę licząc na kontry co przyniosło oczekiwany efekt. Dzisiaj zapewne ponownie ustawią się defensywnie licząc na zabójcze kontry. W meczy z Legią popełnili aż 24 faule i dzisiaj może być podobnie. Zmęczeni i może trochę rozbici gospodarze powinni dołożyć też dzisiaj trochę przewinień do ogólnego bilansu.
✅80
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagiellonia - Gornik
Typ: Jagiellonia
Kurs: 1.85
Bukmacher: : totolotek
Analiza :
Ostatni typ przeciwko jadze w pucharach wszedł po kursie 4.90 i Jaga dała mi duzo zarobic.Dzis ide dzis w strone z ekipy z Białegostoku bo są bardzo rozczarowani po odpadnięciu z pucharów.Ten mecz muszą wygrać aby jednak poprawić choć trochę rozczarowanie po porazce i nadziejach na LE.Górnik w pierwszej kolejce pokonał pewnie mistrza Polski Legię Warszawa 3;1.Jagiellonia na własnym boisku jest bardzo silna i ich zabójczę kontry powinny dać im zwycięstwo_Odpadli z pucharów więc zostało im się jedynie solidnie skupić na lidze i takie mecze jak ten wygrywać bo przyjeżdża beniaminek fakt podbudowany zwyciestwem z Legią ale na Jage u siebie nie ma mocnych a tym bardziej po dotkliwej porażce.Jaga dzis będzie agresywna i pokaże,że porażka z Gabalą to był jedynie mały wypadek przy pracy.H2H na korzysc Jagi a kurs 1.85 może nie powala ale jak najbardziej warto w to wejsć.Trener zdaje sobie sprawę,że najlepszym rozwiązaniem po dotkliwej porażce z Gabalą będzie dzis pokonanie Zabrzan.Dla odwazniejszych polecam rowniez zagrac bramkę Sheridana.Stawiam 2;1 dla Jagi.Powodzenia :cool:
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Gold Cup
Godz: 03:00
Spotkanie Meksyk-Jamajka
Typ: Meksyk -1
Kurs 2.45
Buk forBet
Analiza: Drugie Półfinałowe spotkanie w ramach Złotego Pucharu (Gold Cup) Meksyk zmierzy się z w nim z zespołem Jamajki. Meksyk oczywiście będzie tutaj faworytem do zwycięstwa , w drugim półfinale USA bez większych problemów uporało się z zespołem z Kostaryki i zameldowało się w finale. Jamajka w poprzednim swoim spotkaniu na etapie ćwierćfinału wygrała z zespołem Kanady,ale to Ci drudzy byli zespołem znacznie lepszym tworzącym sobie sporo sytuacji podbramkowych , niestety zabrakło im szczęscia oraz skuteczności , dlatego odpadli z rywalizacji , tutaj nie widzę innej opcji niż wygrana Meksyku , który jest zespołem znacznie lepiej poukładanym , gram na nich od samego początku turnieju ponieważ są dla mnie faworytem do zdobycia tego trofeum, grając nawet w takim składzie. Nie liczą iż w tym meczu Jamajka zdobędzie chociażby jednego gola , te zespoły spotkały się ponad tydzień temu i Meksyk był tam zespołem znacznie lepszym , niestety padł remis po 0,ale Jamajka praktycznie nie zagrażała bramce Meksyku, myślę że tutaj będzie podobnie bowiem gra toczy się już o znacznie wyższe cele, dlatego też jak już wspomniałem wcześniej nie widzę innej opcji aniżeli wygrana Meksyku, stawiam na wynik 2:0 może 3:0 , bowiem jak meksyk strzeli 1 gola to już raczej worek się rozsypie bo Jamajka będzie musiała ruszyć, goście najprawdopodobniej będą próbowali utrzymać 0:0 i doprowadzić do karnych.
Błędny dzień (mecz 24.07)
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Peru, Primera División (Apertura)
Godzina: 20:15
Spotkanie: Alianza Atletico de Sullana - Alianza Lima
Typ: 2
Kurs: 1,91
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pojedynek piłkarski w najwyższej klasie rozgrywkowej w Peru. Na początek tabela:

Alianza Lima to jak widać lider rozgrywek. W zespole tym panuje bardzo dobra atmosfera po ostatnim wygranym wyjazdowym meczu na bardzo trudnym terenie z zespołem Sporting Cristal 1-0. Po tym cennym zwycięstwie myślę, że goście pójdą za ciosem i wygrają swój kolejny wyjazdowy mecz. Ich rywal zespół Alianza Atletico to w tym sezonie jeden z najsłabszych zespołów i w meczach u siebie mają najgorszy bilans z całej ligi póki co, notując 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zespół ten u siebie bardzo słabo się prezentuje a goście na wyjazdach jak narazie zgromadzili najwięcej punktów w całej lidze notując 3 zwycięstwa i 2 porażki. Może drużyna z Limy nie gra nic nadzwyczajnego na wyjazdach ale jest bardzo skuteczna i punktuje. U gospodarzy trwa kryzys, zespół ten przed tym sezonem mocno się osłabił i wielu podstawowych graczy zostało sprzedanych. Do tego wszystkiego w dzisiejszym meczu nie mogą zagrać obrońca Garcia (16 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i pomocnik Correa (12 występów w tym sezonie). W drużynie Alianza Lima nie ma problemów z absencjami i zespół zagra w swoim najmocniejszym zestawieniu. Dla mnie drużyna gości jest zespołem mocniejszym i myślę, że ekipie z Sullany nawet atut własnego boiska niewiele da. Idę tutaj w stronę wygranej gości, bo są dla mnie zespołem mocniejszym na to spotkanie.
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
TENIS ATP UMAG Finał
godzina 20.00
spotkanie: A.Rublev - P.Lorenzi
TyP ilość setów over 2,5
kurs 2.33
unibet
analiza:
Analiza nie ma sęsu cokolwiek bym Tu nie napisał to moderator psotnik może uznać moją analizę za kiepską.Takie już jego zbójeckie prawo.Więc umieszczam ten typ poza konkursem i proszę go nie brać pod uwagę w konkursie typy dnia.
Jeśli ktoś skorzysta z tego typu to będzie mi miło.
Napiszę tylko że moim zdaniem tutaj w tym meczu moim zdaniem szanse na 3 sety nieco większe niż 50% więc mamy value.
Oczywiście mogę się zagłębiać w statystyki , pisać coś o aktualnej formie zawodników , drodze do finału i wrażeniach z rozegranych ostatnich meczów .... Tylko po co ???
Jeśli moja analiza pod byle pretekstem jak na przykład literówka w nazwisku zawodnika może zostać uznana za kiepską.
Obaj zawodnicy trafili z formą , grają ze sobą pierwszy raz , do tego finałowy mecz wieczoru , wydaje mi się że sobaczymy ładny wyrównany mecz i padną sety po obu stronach.
⛔100
 
B 0

bjergsen

Użytkownik
LCS NA,League of Legends
godzina: 23.00
Spotkanie:EnVyUs - FlyQuest
Typ:handicap (-1.5) - FlyQuest
kurs:1.55
bukmacher:STS
Analiza:
Naprzeciw siebie stają drużyny z dolnej części tabeli.Zdaniem bukmacherów
zdecydowanym faworytem jest EnVyUS,która w tabeli NA LCS plasuje się
na 6 pozycji.Dwie pozycje niżej znajduje się drużyna FlyQuest,która
pomimo tak niskiej pozycji znajduje się ostatnio w szczytowej jak
na tę drużynę formie.Obydwa zespoły wygrały po 3 z ostatnich
5 spotkań,jednak trzeba przyznać że to FlyQuest miało cięższe
zadanie,gdyż grało z pierwszą,drugą oraz czwartą drużyną
z tabeli,podczas gdy EnVyUS trafiło na drużyny z dołu tabeli.
Swój typ popieram przede wszystkim dwoma czynnikami:
1.Znakomitą formą drużyny FlyQuest
2.Meczami H2H:w trzech do tej pory rozegranych grach między
tymi zespołami,aż dwa razy triumfowało Flyquest,przy czym
ani razu nie przegrali oni 0-2(naszym celem jest ugranie przez
nich choć jednej gry).
Podsumowując,moim skromnym zdaniem kurs na FlyQuest jest
zdecydowanie zawyżony,może i nie jestem pewien co do ich
zwycięstwa(za które STS oferuje kurs 2,6),ale jestem praktycznie
pewny co do tego że uda im się ugrać przynajmniej jedną mapę.
Grającym życzę powodzenia ????
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
alvado 571

alvado

Użytkownik
Dyscyplina: International Champions Cup
Godzina: 23:00
Spotkanie: Real Madryt-Manchester Utd
Typ: (0:1) - Real Madryt
Kurs: 3.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:

O godzinie 23:00 dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy Realem Madryt, a Manchesterem United. Jednak oba zespoły podchodzą do tego pojedynku bardziej na luzie, gdyż jest to mecz w ramach tournée po USA. Czerwone diabły zdążyły już rozegrać 3 spotkania w przedsezonowych przygotowaniach do sezonu. Każde z nich zakończyło się zwycięstwem drużyny z Manchesteru. Natomiast dla Królewskich będzie to pierwszy mecz i od razu z zespołem z najwyższej półki. Obaj menadżerowie potwierdzają, że wynik nie będzie miał dla nich żadnego znaczenia, najważniejsze będzie to, aby wielu piłkarzy dostało szansę i pokazało się z jak najlepszej strony. Mimo to, uważam że Real ma znacznie lepszą drużynę i udowodnią to w tym meczu. Zidane zabrał do USA naprawdę mocny skład (choć zabrakło w nim Cristiano Ronaldo oraz Sergio Ramosa), który powinien uporać się z Manchesterem United. Typ może i ryzykowny, ale myślę, że Królewscy są w stanie pokonać rywali dwiema bramkami. Powodzenia.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie
Spotkanie: Real Madryt - Manchester United
Godzina: 23:10
Typ: 1
Kurs: 2,19
Bukmacher: eFortuna
Typ przede wszystkim ze względu na składy obu ekip.
Real Madryt wychodzi swoim najmocniejszym składem, prócz Ronaldo, Ramos i Casemiro grają wszyscy najlepsi. Wraca Bale.
Manchester pozostawił na ławce rezerwowych swoich najlepszych piłkarzy akich jak: De Gea, Pogba, Lukaku, Mkhiitaryan ....
Real dopiero rozpoczyna sezon tym meczem towarzystkim, Manchester już pare meczy rozegrał i to może być plus dla Manchesteru.
Myślę, że 1 połowa będzie dla Realu, skład zgrany więc nie powinno być problemu.
Składy obu ekip:
Real (1:4:3:3): Navas - Carvajal, Nacho, Varane, Marcelo - Isco, Modric, Kroos - Lucas, Benzema, Bale
Manchester (1:4:two:3:1): Romero - Darmian, Jones, Bailly, Fosu-Mensah - Carrick, Fellaini - Martial, Pereira, Lingard - Rashford
Powodzenia
Powtórzony typ
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom