>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.08.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 23. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, KHL
Godzina:
18:30
Spotkanie:
St. Petersburg - Slovan Bratislava
Typ:
over 5.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
VS


Obie drużyny grają bardzo ofensywny hockey. Slovan nie imponuje ani bramkarsko, ani też w defensywie. Obie drużyny dzieli przepaść, jeżeli chodzi o umiejętności - SKA to ścisła czołówka, a Slovan jedna z najsłabszych drużyn w KHL... Potencjał, zespołu z Sankt Petersburga zna każdy, uważam, że sami mogą strzelić 6 bramek Slovanowi, co miało już przecież miejsce w przeszłości. Uważam też, że zespół z Bratysławy stać na strzelenie: jednej lub dwóch bramek. Wydaje się więc, że 6 goli w całym meczu to rozsądne rozwiązanie, szczególnie, że kurs jest zachęcający. Powodzenia!

✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
K 104

kibic-fks

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, 1liga
Godzina : 18.00
Spotkanie : Wigry Suwałki - Miedz Legnica
Typ: Miedź
Kurs : 2.55
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Witam, pojedynek zesplow z zaplecza ekstraklasy.
Wigry to juz zupełnie inna drużyna, która tak dobrze radziła sobie w zeszłym sezonie. Spore grono piłkarzy opuściło Suwalki. Oczywiście przyszło tez kilku innych, lecz to nie ta sama jakość wg mnie. Po 4 kolejkach Wigry mają na koncie 2 punkty i jedną bramkę strzeloną. Porażka u siebie z Tychami 1:2 , 0: 2 w Grudziądzu, 0:0 u siebie z Łęczną i 0:0 w Siedlcach.
Miedz natomiast wydaje się, że pod okiem nowego trenera -Nowaka który przyszedł do Legnicy właśnie z Wigier- jakby odzyla, pierwsze 2 kolejki, 2 remisy na Rakowie i u siebie z Gksem Katowice, natomiast ostatnie dwa mecze to zdecydowane zwycięstwa w Opolu 4:2 i w Legnicy 4:1 z Zaglebiem Sosnowiec.
Widziałem mecz Odra - Miedz i zespół trenera Nowaka wyglądal bardzo dobrze.
W Miedzi graja tez byli piłkarze Wigier, Frank Adu Kwame i Omar Santana , solidne wzmocnienie. Do tego napastnik Vojtus w formie , ciągle niezły Łobodzinski i nawet Garguła całkiem niezle
Miedz jeśli zagra swoje to zgarnie w tym spotkaniu 3 punkty.
Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia!
✅ 155
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
drazi96 73

drazi96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Segunda Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Santa Clara - Academica
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: forBet
Analiza:
Dzisiejszy mój typ podwójna szansa 2-2 na Bodo/Glimt z kursem 1.55 zaliczam na plus i dalej idę za ciosem. Pod lupę wziąłem mecz z zaplecza portugalskiej ekstraklasy. Santa Clara bardzo dobrze zainaugurowała nowy sezon. Wygrali 3. spotkania z rzędu 2:1, 2:1 i 2:0. Widać, iż transfery w tej ekipie zrobiły różnicę. Drużyna gości już tak ładnie nie wystartowała. Po trzech spotkaniach ich bilans wygląda następująco: 1 wygrana i 2 porażki co daje im obecnie 14. lokatę w tabeli. W drużynie gości nie poczyniono zbyt dużo transferów, gdyż drużyna boryka się z lekkimi problemami finansowymi, które się ciągną już od końca minionego sezonu. Liczę na to, iż gospodarze przed własną publicznością zagrają ofensywną piłkę jak w poprzednich spotkaniach i pewnie zainkasują 3pkt.
Jeśli pomogłem kliknijcie &quot;dzięki&quot; Pozdrawiam

✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , ATP , Winston - Salem
Godzina: 2:30
Spotkanie : Benneteau - Carreno Busta
Typ: Benneteau wygra
Kurs: 3,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Znowu na szybko. Do meczu nie zostało dużo. Upatruje zwycięstwa Francuza z tego względu , że w turniejach przed wielkimi szlemami zazwyczaj dochodzi do wielu niespodzianek. Komu może bardziej zależeć na zwycięstwie w tym turnieju? Zdecydowanie Francuzowi z tego względu, gdyż jeśli wygra i przejdzie dalej ma szanse na drabinkę w US Open bez kwalifikacji, wiadomo ten turniej fajnie byłoby wygrać ale nie ma tutaj ciśnienia. Francuz z Hiszpanem mierzyli się jak narazie dwa razy i co ciekawe to Francuz był górą w ostatnim pojedynku też na korcie twardym w AO w 2014 roku. Czy tak dużo zmieniło się od tamtego roku.. ?? Carreno zdecydowanie woli wciąż mączkę, Francuz natomiast to doświadczony gracz potrafiący wykrzesać z siebie duże siły w ważnych turniejach i optymistycznych dla siebie momentach na różnych kortach - doświadczenie robi swoje, myślę , że będzie górą w tym pojedynku. Typ bardzo prawdopodobny. Dziwie się takiemu wysokiemu kursowi. Wejdzie??? Daj propsika ! Powodzenia !
✅ 265
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Asian Games
Godzina: 14:45
Spotkanie: Laos u23 vs Malezja u23
Typ: BTS = NIE
Kurs: 2,06
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecze rozgrywane są w Malezji. Faworytem są gospodarze. Wygrali oni wszystkie trzy mecze w turnieju.
Malezja pokazala w meczach ciekawy , szybki futbol z mnostwem dosrodkowan z bocznych rejonow boiska - 3/3 gole z Myanmarem. Oddaj duzo strzalow zza pola karnego .Malezja stracila w kazdym z poprzednich meczow jednego gola , ale glownie to byly bramki przypadkowe ! W ostatnim meczu z Myanmarem gol stracony w koncowce na skutek wielkiego bledu obroncy , ktory podal za slabo do bramkarza i pilke przejal zawodnik druzyny przeciwnej. W mecz z Singapurem - przytrafil sie Singapurczykowi gol marzenie z 30 metrow .
Laos nie prezentuje sie dobrze na tym turnieju , jedynie ostatni mecz wygrali 3-0 z najslabszym zespolem - Brunei.
Malezja w tym meczu bedzie w koncu chciala zachowac czyste konto grajac przed wlasna publicznoscią. Laos skupi sie na defensywie . Nie maja dryblerow , szybkich napastnikow . Oni juz sswoje zrobili wygrywajac dwa dni temu z Brunei.
⛔ 100
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, EFL Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Newcastle - nottingham
Typ: 2 drużyna 1 bramka minuta 28 +
Kurs: 2.26
Bukmacher: Fortuna
Analiza :
Ostatnie kilka dni pechowe, albo braknie bramki , lub wbija trochę później niż trzeba :-(. Nic trzeba grać dalej nikt nie ma 100% skuteczności Czyż nie? :&amp;)
Jeszcze kilka miesięcy temu obie ekipy walczyły razem w jednej lidze. Newcastle o upragniony powrót do premier league a ich przeciwnik przed spadkiem z champions league.
Jak widać obu ekipa się udało zrealizować swoje plany ,ale czy Newcastle tak wyobrażało sobie pierwsze 2 mecze po awansie? ,chyba nie!. W pierwszym meczu bez niespodzianek Tottenham wygrał pewnie 2-0 , ale w drugim grając również w z beniaminkiem huddersfield ,można powiedzieć ,że niespodzianką jest przegrana srok. W nowym sezonie są jeszcze bez gola. Czy puchar przyniesie im wkoncu upragnione zwycięstwo ? Myślę ,że tak ale grając z nottingham ,które dobrze rozpoczęło ten sezon 4 mecze 3 wygrane nie przyjdzie im to łatwo.
Mój typ na gola nottingham jak najbardziej do gry jak widać w h2h ,a tym bardziej teraz jak sroki jeszcze nie grają tego co oczekuje po nich Benitez jak i kibice.
Powodzenia
✅ 126
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bolivia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Guabira-San Jose
Typ: Guabira Powyzej 3.5 Bramek
Kurs: 5.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kurs warty ryzyka. Guabira u siebie to zespol piekielnie mocny. Na pewno są podrażnieni ostatnią porażką na własnym obiekcie. Nie zdarza im się to często.
Zdecydowaną poprawę było widać już w spotkaniu z Bloomingiem. Zremisować i strzelić 2 bramki Bloomingowi na własnym terenie nigdy nie jest łatwo. Oglądałem to spotkanie. Myslałem,że padnie tam łamaniec,jednak Guabira całe spotkanie naciskała doprowadzając do remisu. A byli nawet blisko wygranej.
Teraz wracają na własne śmieci,gdzie są niezwykle mocni. Zwłaszcza ofensywnie. Jutro niemal cała kadra będzie dostępna dla trenera,a więc możemy spodziewać się kolejnej wygranej gospodarzy. Ja licze na wysoką wygraną i jestem niemal pewien,że taka też będzie. Nie odpuszczą kolejnego spotkania na własnym boisku.
Wtym sezonie potrafili już ograć Bolivar u siebie 3:0. Guabira już kilkukrotnie pokonywała San Jose u siebie bardzo wysoko.
Moja stawka: 5/10.
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
W moim temacie dodałem 3 typy ze stawkami 10/10. Będą to prawdopodobnie ostatnie typy przed niestety przymusową przerwą na pobyt w szpitalu.
Wszystkich Pozdrawiam i życzę w najbliższym czasie jak najwyższych wygranych !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP, US OPEN - Kwalifikacje
Godzina: 18:30 (może ulec zmianie)
Spotkanie: Ramkumar Ramanathan - Paul-Henri Mathieu
Typ: 1
Kurs: @1.60
Bukmacher: Fortuna (osobiście zagram w Bah, jak wystawią ofertę)
Analiza:
Siema. Na dziś dość słaby kursik, ale do rzeczy. Wieczorem odbędzie się pojedynek pomiędzy 22 letnim Hindusem, a 35 letnim Francuzem, faworytem tego pojedynku według bukmacherów jest 22 latek i ja się pod tym podpisuje. Ram w tym sezonie coś tam sobie pogrywa na nawierzchni twardej, rozegrał już 8 spotkań, osobiście ostatnio oglądałem jego 2 spotkania, pojedynek z czajnikiem Eubanks&#39;em pokazał niezłe opanowanie i zasłużenie wygrał. Drugim razem, gdy urwał seta Donaldsonowi, zadziwił mnie wtedy nieźle, to pokazało, że ma parcie na grę i jest w formie. Mocny serwis, returnem głównie uspokaja piłkę, dużo punktów zdobywa przy siatce, jest mocny. Chętniej postawiłbym na niego gdyby pojedynek odbywał się w hali, tam też go kilka razy oglądałem i posiada niezły podkręcony serwis, ogólnie mam o nim dobre zdanie. Jego rywalem będzie praktycznie emerytowany już Francuz, w tym sezonie zasadniczym ani razu nie zagrał na tej nawierzchni, jestem przekonany, że na pewno się przygotowywał, jednak czy da radę ograć &quot;Indianina :grin: &quot;, szczerze wątpię. Żabojad kojarzy mi się głównie z dobrą grą na nawierzchni ziemnej, czyli wolnej tutaj mamy inną parę kaloszy. Jedynym dużym minusem jaki widzę w grze &quot;Indianina :grin: &quot; to fakt, że słabo wchodzi w mecz i potrzebuje kilku gemów, aby się rozegrać i to jest jedyny powód, aby nie grać DW 2:0. Zapewne nie będzie streama, nikt nie będzie wiedział co tam się dzieję i czy warto dokładać czy odpuścić, na pewno kluczowe będą początkowe gemy, później powinno być z górki. Właśnie wszedłem na ruchy kursów i trochę niepokoi mnie ten szybki zjazd o 0.49, jednak ja zostanę przy swoim. Ostatnio nie kusząc losu gra na młodych popłaca, widzę Value w tym niskim kursie i pobieram to za 4j.
Powodzenia! ;)
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina 19:00
Spotkanie : Drutex-Bytovia - Ol. Grudziadz
Typ : over 3.5 gola
Kurs : 3.70
Bukmacher : Unibet
Po sobotniej porażce gospodarzy z GKS Tychy zawodnicy Drutex-Bytovii dostają okazję do szybkiej rehabilitacji , dziś na swoim terenie podejmują Olimpię G ale czy będzie dziś lekko łatwo i przyjemnie w to osobiście wątpię , w Olimpii przed nowym sezonem doszło do sporych zmian , drużynę opuścili piłkarze, którzy stanowili o jej sile stąd też trener Paszulewicz musi zbudować drużynę na nowych fundamentach , jak na razie po 4 kolejkach 2 wygrane i 2 porażki czyli w sumie nie jest aż tak tragicznie , pierwsze dwa mecze sezonu wygrane , na wyjeżdzie z Zagłębiem Sosnowiec 1:0 no i u siebie 2:0 z Suwałkami , ostatnie dwa to porażki ale jak możemy zauważyć to porażka 1:0 w Mielcu chyba ujmy nie przynosi bowiem Stal spisuje się wyjątkowo dobrze no i druga porażka z liderem Chrobrym u siebie 1:0 również stąd liczę że dziś pomimo iż grają z Drutexem powinni pokazać się z dobrej strony , bilans spotkań Olimpii z Drutexem przemawia za Olimpią i tak 2 zwycięstwa Olimpii 3 remisy i tylko raz z tej potyczki zwycięsko wyszedł Drutex stąd liczę że dziś możemy liczyć na dobry mecz , w tych wszystkich pojedynkach pomiędzy nimi często padało sporo bramek i liczę że i dziś może być podobnie chociaż Olimpia w tym sezonie nie strzela tych goli na potęgę bo zaledwie 3 bramki ale za to po stronie gospodarzy tych bramek mamy aż 7 tak czy siak stawiam na over 3.5 !
⛔ 100
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka-nozna-Szwecja-Puchar /kwalifikacje
Godzina : 18:30
Spotkanie : Oskarshamns vs Helsingborg
Typ : Helsingborg
Kurs : 1,55
Bukmacher : totolotek
Analiza:
spotkanie pucharowe miedzy Oskarahamns ( dywizja1-grupa Sodra ) a 2 ligowym ( Superettan ) Helsingborg.Druzyna gospodarzy zajmuje 4 pozycje w tabeli ( 7-5-3 bramki 25:23 ), nie przegrala ostatnich 5 spotkan ( cztery remisy i 1 zwyciestwo ).Druzyna gosci wystepuje w lidze wyzej gdzie zajmuje 5 pozycje z 34 punktami na 20 rozegranych kolejek ligowych ( 9-7-4 bramki 28:30 ) Na wyjazdach w 10 spotkaniach zdobyla 13 punktow ( 3-4-3 bramki 13:20 ).Helsingborg na wyjezdzie przegral pod rzad swoje 2 oststnie spotkania.
Jednak panuje opinia ze mecze pucharowe rzadza sie swoimi prawami i slabsze druzyny potrafia sprawic niespodzianke, w dzisiejszym meczu stawiam na bardziej silniejszy zespol tzn.Helsingborg.
pozd. i powodzenia
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, I Liga
Godzina: 19.00
Spotkanie: Drutex-Bytovia – Olimpia Grudziądz
Typ: Drutex-Bytovia
Kurs: 2.46
Bukmacher : 1xbet
Analiza:
Spotkanie pierwszej ligi. Znajdująca się w dobrej formie Bytovia podejmie na swoim stadionie ekipę Olimpii Grudziądz.
Ekipa gospodarzy na razie wykorzystuje swój stadion w 100 %. Rozegrali 2 domowe spotkania: ze Stomilem (3:1) i Ruchem (2:1). Do tego doliczyli wyjazdowe zwycięstwo z Podbeskidziem (0:2). Dopiero ostatnia kolejka w Tychach to przegrana 1:0. Warto zaznaczyć, że Bytovia miała sporo sytuacji w tym meczu – zabrakło skuteczności.
Dziś na stadionie w Bytowie przyjeżdża Olimpia. Drużyna ta ma na swoim koncie 2 zwycięstwo i 2 porażki. Zdobywali komplet punktów w meczach z Wigrami (2:0) i Zagłębiem Sosnowiec (0:1). Ulegali natomiast Stali Mielec (1:0) i Chrobremu (0:1).
Są 2 czynniki z powodu których zdecyduję się zagrać to spotkanie:

  1. Dobry kurs na zwycięstwo ekipy, która gra na własnym stadionie i jest w niezłej formie. Olimpia w obecnym etapie sezonu nie prezentuje niczego szczególnego, a Drutex jest drużyną na fali, która potrafi zdobywać bramki.
  2. W/W stadion. Mam wrażenie, że Bytovia będzie ekipą piekielnie silną jeżeli chodzi o grę u siebie. Z pewnością gospodarze realnie myślą o trzecim zwycięstwie z rzędu przy własnych kibicach. Warto również dodać, że Drutex-Bytovia wyeliminowała na tym stadionie ekipę z Ekstraklasy – Lechię Gdańsk.
    Przy odrobinie szczęścia, typ ma spore szanse na trafienie. Zobaczymy, czy gospodarzy dołożą kolejne zwycięstwo do nieźle rozpoczętego sezonu.
    Powodzenia i pozdrawiam.

⛔ 100
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna EL LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: FCSB- Sporting Lizbona
Typ: Sporting
Kurs: 1.90
Bukmacher : Fortuna
Analiza:

W ww. rewanżowym spotkaniu widzę wygraną drużyny z Lizbony. Prawda jest taka, że Sporting zawalił kompletnie pierwsze spotkanie - próbowali, próbowali i nic nie wrzucili do bramki rywali.
Mimo wszystko, Sporting jest drużyną zdecydowanie lepszą od Rumunów, którzy prezentują gorszy poziom niż kilka lat temu.
Pierwszy mecz 0-0, więc z wyniku powinni być zadowoleni gospodarze, ale biorąc pod uwagę potencjał ofensywny drużyny z Lizbony, nie ma tragedii, bo do awansu wystarcza im nawet bramkowy remis.
Moim zdaniem - Sporting zrobi wszystko, żeby nie doprowadzić do nerwowej końcówki i wygra dzisiejsze spotkanie.
W lidze Steau na razie bez rewelacji - bilans 4-3-0, a biorąc pod uwagę niezbyt wysoki poziom tej ligi, wynik dość średni. Co więcej - na własnym obiekcie zanotowali 3 remisy po 1-1, więc jak widać nie jest to hegemon na własnym terenie.
Sporting nastawił celowniki w ostatnim spotkaniu, gdzie wygrali na wyjeździe z Guimaraes aż 5-0, a po 2 bramki strzelili Fernandes i Dost.
Sporting - bilans w lidze 3-0-0 i 8-0 w bramkach.
Dzisiaj pewne zwycięstwo Sportingu.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Dyscyplina : Mistrzostwa Świata U23 Piłka Siatkowa
Godzina : 20:00
Spotkanie : Egipt - Polska
Typ : Egipt
Kurs : 3,64
Bukmacher : 1xbet
Analiza: Witam. Podążam dalej tropem Egipskim. Ogladalem dwa mecze Polakow i co tu duzo mowic nie ma zgrania, druzyna bez obozu szybciej, mozna powiedziec ze taka kadra C lud D pierwszej reprezentacji. Wiadomo jutro startuje u nas wielka impreza wiec nawet wygranie tych mistrzostw nie otworzy zadnemu zawodnikowi drogi do pierwszej reprezentacji. Rywali obie druzyny miały tych samych i mniej wiecej podobnie sobie z nimi radzili. Dla mniej odważnych +1,5 przy Egipcie po kursie 2,37 to pewniak wedlug mnie (graja do 4 wygranych setow po 15) zas dla tych bardziej ryzykujacych polecam godzine przed meczem moze pol na puszczenie tego zakladu to i kurs wzrosnie pewnie koło 5. Pozdrawiam! Wysokich Wygranych!
✅ 264
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, 1st Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: Nykobing - Amager
Typ: 1
Kurs: 2,03
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ósma drużyna drugiej ligi duńskiej podejmuje na własnym stadionie ostatnią. Nykobing do tej pory 2 zwycięstwa u siebie i 2 porażki na wyjeździe, w bramkach 9:11. Fremad z kolei 4 porażki i stosunek bramek 1:11. Goście bardzo słabo zaczęli sezon, a w poprzednim zajęli miejsce tuż nad strefą spadkową. Ostatni mecz między tymi zespołami odbył się w kwietniu i Nykobing wygrało 2:0. Liczę dziś na 3 zwycięstwo gospodarzy na własny stadionie i 5 porażkę z rzędu Amager. Mecz zapewne będzie zacięty, ale Nykobing powinno to minimalnie wygrać, stawiam na wynik 1:0 i bramkę Wagnera, który w zeszłym sezonie był wicekrólem strzelców.
⛔ 100
 
W 55

wojciechgalka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Nice 1 Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wigry Suwałki- Miedź Legnica
Typ: handicap 1:0- Miedź
Kurs: 4.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
5 kolejka Nice 1 ligi i mecz Suwałk z Legnica zapowiada się bardzo ciekawie. Dziwi mnie duzy kurs na zwycięstwo Miedzi która w ofensywie nie odstaje poziomem od drużyn z Ekstraklasy. Druga młodość Łobodzińskiego i Garguły, solidny Hiszpan Santana Cabrera i oczywiście rewelacyjny Słowak Vojtus. Obrona gości popełnia jeszcze błędy ale uważam że Wigry nie będą miały dzisiaj nic do powiedzenia w starciu z głównym faworytem do awansu
✅ 380
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
ricklfc 59

ricklfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool FC : Hoffenheim
Typ: LFC I UNDER 4,5
Kurs: 2,10
Bukmacher: forbet
Analiza:
Liverpool musi awansowac do fazy grupowej, od tego zależy w duzej mierze przyszłość klubu. Ostatni mecz poodopieczni Kloppa wygrali 1:0 z Cristal Benteke tym razem nie skarcil byłych kolegów. Po zmianie w skladzie Lovrena na Klavana defensywa The Reds zaczęła wgladac solidniej, choć daleko jej do doskonalosci, dlatego bardzo prawdopodobne ze pilkarze Hoffenheim znajdą drogę do bramki. Z drugiej strony Liverpool stracil siłę ognia, wymeczone zwyciestwo z Orlami pokazuje problemy w ofensywie, spowodowane miedzy innymi braliem Coutinho który dopiero co skonczyl sagę transferową zwiazana z przejściem do &quot;więcej niz klubu&quot;.
Sadze ze under 4,5 to bezpieczny wariant, a sam mecz skonczy sie remisem bądź skromnym zwycięstwem Liverpoolu.
Z Fartem
⛔ 100
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Nice I. liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wigry Suwałki - Miedź Legnica
Typ: Miedź Legnica
Kurs: 2,20
Bukmacher: forBet

Dzień dobry. Dziś do Suwałk przyjeżdża niepokonana do tej pory drużyna Miedzi, prowadzona przez byłego trenera Suwalczan, Dominika Nowaka. Skupmy się na początku może na gospodarzach. Wigry rozczarowują, to już nie ta sama drużyna, która biła się o awans do Ekstraklasy, czy otarła się o finał Pucharu Polski. Po zmianie trenera i całkowitej rozbudowie drużyny coś pękło, SKS gra bardzo słabo, razi nieskutecznością. Póki sternicy klubu z Podlasia nie zakontraktują dobrego napastnika, na Zarzeczu możemy zapomnieć o bramkach... Trener Skowronek już na początku rozgrywek powtarzał, że jego głównym celem będzie &quot;spokojne utrzymanie&quot;, no cóż. Kadra na dzisiejsze spotkanie nie będzie w żadne sposób osłabiona, jednak nie ma tam jeszcze zgrania, może z czasem się odpalą, jak maszyna się dotrze. Goście natomiast nie przegrali jeszcze żadnego spotkania, trener Nowak bardzo ładnie poukładał drużynę z Legnicy. Warto wspomnieć, że grają tam byli zawodnicy Wigier, których szkoleniowiec zabrał ze sobą z Suwałk.
Nie widzę tutaj innego wyniku, jak wygrana przyjezdnych. Nie patrzę na ostatnie wyniki H2H - to inne drużyny względem ostatnich meczy, tutaj upatrywałem się własnym &quot;nosem&quot; oraz jakąś tam wiedzą. Dla bardziej ostrożnych, Miedź z DNB złapiecie po kursie 1.60.
TYP POWTÓRZONY
⛔ 100
 
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- III liga, grupa I
Godzina: 17:30
Spotkanie: Sokół Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź
Typ: 2
Kurs: 1.55

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Bardzo ważny mecz w I grupie III ligi. Widzew po dwóch wygranych meczach (5:0 w bramkach) jedzie do lidera III ligi - Sokoła Aleksandrów Łódzki. Ekipa gospodarzy jak na razie wygrała wszystkie 3 mecze, jednak trzeba podkreślić że dwa z nich to zwycięstwa nad beniaminkami, a wszystkie 3 zespoły zajmują jak na razie dolne rejony tabeli. Oba zespoły sprawdziły się już przed sezonem, wtedy był bezbramkowy remis, ale w między czasie do Widzewa wrócił Smuda i pod jego dyrektywą widać już wyraźny progres. Drużyna z meczu na mecz co raz bardziej się rozumie. Absolutną koniecznością dla Widzewa jest zwycięstwo w tym meczu. Smuda zamierza stosować wysoki pressing i ofensywną grę bez względu na to z kim gra , a tacy piłkarze jak Miller,Świderski,Mąka i Michalski (w zeszłym sezonie łącznie ok. 100 bramek w III lidze) mają mu w tym niewątpliwie pomóc. Dzisiaj typuję zwycięstwo gości, po przyzwoitym kursie (jako że to III Liga oferta ew.typów nie jest zbyt bogata)
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Afrykańskie Mistrzostwa, kobiet
Spotkanie: Republika Środkowoafrykańska - Angola (-20)
Godzina: 16:00
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: iforBET

Witam, na dziś typ z koszykówi.. I tak naprawdę nie wiem czy to jest pomyłka buka czy o co chodzi ale póki można to łape, dla mnie jest to promocja roku. Przykładowo w STS jest handi -60... a tutaj tylko -20? Dziwne...
Jest to mecz 5 kolejki i tak, Republika ma wszystkie porażki z ogromną różnicą - z WKS 57:104, z Tunezją 51:96, z Kamerunem 42:94, z Mali 38:97. Natomiast Angola ma wszystkie wygrane - z Kamerunem 78:56, z Mali 68:59, z Tunezją 62:55 i z WKS 70:62...
Polecam każdemu grać ten typ, póki jest możliwość.
Powodzenia.

✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom