>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 23.08.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia- EFL Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Newcastle - Nottingham
Typ: 2.druzyna 1.bramka-minuta (1-72)
Kurs: 2.03
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam, po dniu przerwy i naładowanym akumulatorze, postanowiłem po raz kolejny już zabrać się za typowanie... ????
Dzisiaj skupimy się na pojedynku Newcastle-Nottingham, czyli rywalizacji, która zawsze była bardzo zacięta - tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że ostatnie 2 mecze to wygrane kolejno Nottingham (2-1),a następnie ostatni mecz (3-1 dla Newcastle). Kolejnym elementem, który rzuca się w oczy są zdobywane gole - Nottingham w ostatnich 10 meczach zdobywało przynajmniej 1 gola, sama forma zespołu także nie jest zła, ostatnia porażka po zaciętym meczu wyjazdowym z Barnsley, a tak poza tym same zwycięstwa i remisy.
Drużyna Newcastle radzi sobie fatalnie na początku w lidze, pomimo niezłego okresu przygotowawczego - nie zdołali zdobyć gola w rywalizacji z Tottenhamem czy Huddersfield. Morale w drużynie są mocno napięte, co zapowiada jeszcze większą szansę na przynajmniej 1 gola lub nawet więcej + awans drużyny Nottingham.
We wczorajszych meczach na angielskich boiskach padało bardzo dużo goli, dość powiedzieć, że tylko Barnet, Scunthorpe i Hull nie zdołały strzelić gola na wyjeźdie, miejmy nadzieje, że Nottingham nie dołączy do grona tych drużyn i zmieści się w przedziale 1-72 min.
Pomogłem? Zapropsuj ????
✅ 103
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów - kwalifikacje.
Godzina: 20:45.
Spotkanie: Liverpool - Hoffenheim.
Typ: Zwycięstwo gospodarzy i obie strzelą.
Kurs: 2.75.
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam, dziś środa, a więc czeka nas kolejny dzień wybornych zmagań w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Mecze zapowiadają się pasjonująco, bowiem to już ostatni krok, aby dostać się do tych elitarnych rozgrywek. Moje zainteresowanie wzbudziło hitowe spotkanie rozgrywane na Anfield, gdzie The Reds podejmą Hoffenheim. Powiem szczerze - mimo ogromnego potencjału ofensywnego jaki drzemie w drużynie Liverpoolu, oraz mojej sympatii do podopiecznych Jurgena Kloppa, jako faworyta pierwszego meczu upatrywałem Hoffe. Dlaczego? To klub, który w ostatnim sezonie świetnie grał na swoim boisku - byli niepokonani, a więc zatrzymali na własnym terenie takie marki jak Bayern Monachium, Borussie Dortmund, czy rewelację zeszłego sezonu - RB Leipzig. Ponadto cały sezon w ich wykonaniu był niesamowity - przecież zajęli miejsce premiowane grą w LM, wykonali więc wielką pracę nie tylko na Rhein-Neckar-Arena. Wieśniacy grali bardzo konsekwentnie, a ich świetna postawa zaowocowała 4 lokatą. Ojcem sukcesu jest Julian Nagelsmann - postać wielce intrygująca, bo trener ten ma zaledwie 29 lat (!), a już osiągnął niemały sukces w roli szkoleniowca.
Losy dwumeczu na pozór wydają się być rozstrzygnięty, jednak uważam, że Nagelsmann wie, iż nie ma nic do stracenia i postawi wszystko na jedną kartę, czyli ofensywę swojego zespołu od pierwszych minut. Obrona Liverpoolu jest do rozmontowania, co pokazał pierwszy mecz - zabrakło jednak trochę szczęścia i ogrania, aby osiągnąć korzysny rezultat i jechać z innym nastawianiem na rewanż. Beniaminek europejskich rozgrywek zapłacił ,,frycowe&#39;&#39; w pierwszej konfrontacji, jednak warto mieć na uwadze, że niemieccy piłkarze rozegrali całkiem niezłe spotkanie i gdyby nie to, że Andrej Kramarić zmarnował ,,jedenastkę&#39;&#39; na początku spotkania - rezultat mógłby być zdecydowanie inny. Uważam, że będzie to spotkanie obfitujące w wiele sytuacji bramkowych, których z czasem będzie coraz więcej. Liverpool posiada zawodników z ofensywnymi inklinacjami i piekielną szybkością, co mogliśmy zaobserwować już w zeszłym tygodniu - Mohamed Salah czy Sadio Mane pokazali bardzo atrakcyjny futbol i byli wielkim zagrożeniem pod bramką rewelacyjnego Baumanna. Z dobrej strony pokazał się też młodzian - Trent Alexander-Arnold - co warte jest odnotowania.
Na zakończenie porażająca statystyka dotycząca Czerwonych:
,,The Reds 18 razy mierzyli się z niemieckimi zespołami w rozgrywkach europejskich i nie przegrali ani jednego spotkania - wygrywając 15meczów i remisując 3.&#39;&#39;
Życzę powodzenia!
✅ 175
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Slavia Praga - APOEL
Typ: Awans: Slavia Praga
Kurs: 4.30
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Na razie kończę eksperymenty z ligą irańską i przechodzę do nie co poważniejszej ;) Ligi Mistrzów. Dlaczego uważam, że Slavia odrobi straty i awansuje do fazy grupowej? Slavia po kilku latach posuchy i egzystencji w cieniu rywala za miedzy - Sparty, nareszcie zdobyła Mistrzostwo Czech. Obecnie wzmocniona tak dużymi nazwiskami jak Danny (37 występów w reprezentacji Portugalii), Halil Altintop (38 spotkań w reprezentacji Turcji) czy wreszcie Rusłan Rotań (93 mecze w kadrze Ukrainy), Slavia aspiruje i jest faktycznie w stanie do tego, aby zagrać w fazie grupowej LM, podobnie jak to miało miejsce w 2007 roku.
Prażanie po wyeliminowaniu zawsze groźnego BATE Borysów, w pierwszym wyjazdowym meczu z bardziej doświadczonym w europejskich pucharach APOEL-em (np. cypryjczycy w 2012 roku dotarli do 1/4 LM) przegrali 0:2. Jednak pomimo porażki piłkarze pokazali się z dobrej strony o czy świadczą chociażby meczowe statystyki na korzyść Slavii:
- sytuacje bramkowe: 13-5
- strzały na bramkę: 5-3
- strzały niecelne: 6-1
- rzuty rożne: 6-5
- interwencje bramkarzy: 1-5
- podania celne: 332-253 (podano za http://www.flashscore.pl)
Podejrzewam również, że specyficzny upalny klimat cypryjski zawsze pomagający gospodarzom, nie mógł sprzyjać Czechom.
Apoel w poprzedniej rundzie po dużych męczarniach, po dogrywce w meczu u siebie, wyeliminował słabiutki (notoryczne przegrane w lidze, 11 miejsce w tabeli) rumuński FC Viitorul. Również fakt, liga cypryjska nie zainaugurowała jeszcze rozgrywek ligowych oraz przegrana Apoel-u w niedawno rozegranym finale superpucharu Cypru z Apollonem 1:2 świadczą o tym, że Apoel nie jest jeszcze w dobrej formie.
Zdaję sobie sprawę, że zakład jaki proponuje jest dość odważny (choć sama wygrana Slavii wydaje mi się pewna), jednak &quot;kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana&quot;. A więc wszystkim grającym życzę powodzenia i do przodu!
⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kopenhaga-Karabah
Typ: Kopenhaga over 2,5
Kurs: 4.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Karabach dzieli jedynie 90 minut od upragnionego awansu do Ligi Mistrzów, wygrali u siebie 1-0 mając pewną kontrolę na boisku.Ciężka jednak przeprawa szykuje się dla nich w stolicy Danii, miejscowe Lwy na swoim terenie są wiele groźniejsze, w 3r eliminacyjnej przegrali wyjazd z Vardarem Skopje również 1-0, jednak wzięli rewanż aż 4-1 (Kopenhaga musiała się jednak trochę namęczyć, losy awansu przechyli na swoją korzyść dopiero 15 minut przed końcem)
Kopenhaga jest tu faworytem i muszą odrabiać stratę więc powinni być bardziej aktywni, muszą jednak być czujni, strata bramkowa zmusza gospodarzy do wygranej min. dwoma bramkami.Jeśli nie padnie wynik 1-0 i nie będzie dogrywki jedna z drużyn musi zacząć ryzykować, np przy prowadzeniu 2-0 goście w pewnym momencie muszą się bardziej odsłonić, ryzykować by awansować (2-1 premiuje Karabach) wtedy jednak to gospodarze muszą rzucać wszystko na jedną szalę.Myślę że gospodarzy stać by wykonać swoje zadanie, jednak muszą zagrać dobre spotkanie nie licząc na żadne przypadki.
⛔ 100
 
waldas23 152

waldas23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Nice I Liga Polska
Godzina: 20:45.
Spotkanie: GKS Katowice - Chojniczanka .
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę - TAK
Kurs: 1,75
Bukmacher: Totolotek
Witam, w dniu dzisiejszym w stolicy górnego śląska odbędzie się mecz 5 kolejki I ligi pomiędzy GKSem Katowice a Chojniczanką Chojnice. Obie drużyny uchodzą za bramkostrzelne a ich bilans bramkowy po czterech kolejkach nowego sezonu prezentuje się całkiem nieźle. GKS od początku sezonu strzelił bramkę w każdym meczu a ich bilans bramkowy wynosi 6:6. Chojniczanka z kolei, plasuje się na drugim miejscu w tabeli z bilansem bramkowym 7:2, pomimo nieudanego meczu inauguracyjnego z Puszczą Niepołomice gdzie przegrała 2:0 na wyjeździe. Był to jedyny mecz gdzie chojniczanie nie zdobyli bramki w meczu od początku sezonu. Warto zauważyć, że w bezpośrednich meczach pomiędzy tymi drużynami na 8 spotkań aż w 7 spotkaniach obie drużyny trafiły do bramki a najczęstszym wynikiem jest rezultat 1:1 (4/8 spotkań). Dzisiejsze spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie albowiem Chojniczanka z pewnością zawalczy o pozycję lidera, a GKS z zaledwie czterema punktami na koncie powalczy o punkty na własnej arenie. Sądzę, że jest wysokie prawdopodobieństwo powodzenia mojego typu, który przy odrobinie szczęścia pomnoży Wasze kupony AKO.
Powodzenia
⛔ 100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - liga mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: slavia-apoel
Typ: 2polowa over 2,5
Kurs: 5.3
Bukmacher: unibet
Analiza:
ciezko bylo cos wybrac z duzym kursem,dlatego taki dziwny typ.uwazam ze to mecz w ktorym bedzie padac duzo bramek-scenariusz na to spotkanie jest ciezki do przewidzenia,dla mnie slavia przed pierwszym meczem byla faworytem do awansu ale 2-0 to bardzo zly wynik-wystarczy bramka dla apoelu i pilkarze z pragi musza juz cztery zdobyc-w sumie moj typ opiera sie na takim scenariuszu ze apoel cos strzeli i slavia nie bedzie miala wyjscia i rzuci wszystko do ataku.wtedy wiadomo ze bramki moga padac z obu stron,ciezko moj typ podeprzec statystyka bo to tylko moje przypuszczenia ale kursik uwazam do zaryzykowania.zycze trafnych typow pozdrawiam
⛔ 100
 
le_compadre 29

le_compadre

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ghana
Godzina: 17:00
Spotkanie: WAFA-Asante Kotoko
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: STS
Rozgrywki w Ghanie na ostatniej prostej, a kilka zespołów nadal liczy się w walce o tytuł. Jednym z faworytów jest bez dwóch zdań zespół WAFY, który traci tylko jedno oczko do lidera tabeli. Asante mimo, że dorobek punktowy z wyjazdów ma przyzwoity, to pod względem strzelonych goli (pięć) plasuje się na przedostatnim miejscu. WAFA z kolei u siebie po 24 kolejkach zanotowała dziesięć zwycięstw i jeden remis z bilansem brakowym 24-3. Mecz może nie obfitować w bramki, aczkolwiek wiele wskazuje na to, że to gospodarze zgarną dzisiaj komplet punktów.
⛔ 100 Nieprawidłowy bukmacher
 
galashini 15

galashini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 3 liga Polska
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Maz.
Typ: 2
Kurs: 2.35
Bukmacher: LVBET
Jest to mój pierwszy typ na tym forum, krótka analiza do niego: Lechia Tomaszów czyli zespół który od początku rundy gra bardzo dobrze, od początku kolejki zremisowali tylko w spotkaniu z Nowym Miastem Lubawskim, ponadto strzelali nawet po 3, 4 bramki w meczu, Ursus tez gra dobrze, jednakże przegrali mecz z Polonią i są zwyczajnie słabsi od piłkarzy z Tomaszowa, uważam ze dziś Lechia wygra kolejny mecz i mogą być oni jednym z głównych kandydatów do awansu
⛔ 100
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: CSKA M. - YB Bern
Typ: X2
Kurs: 2,13
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Young Boys byli w pierwszym meczu drużyną zdecydowanie lepszą od CSKA, podobali mi się na boisku i przegrali tylko ze względu na samobója w doliczonym czasie gry. Jeżeli i tym razem zdominują gospodarzy to zaczną oni zapewne grać bardziej defensywnie na remis dający im awans. Jedyny minus to to, że grają na wyjeździe ale dzięki temu takie przyjemne kursy :grin: Dla bardziej odważnych graczy czysta 2 ;)
⛔ 100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Counter Strike GO ESL PRO LEAGUE EU
Godzina: 21:05
Spotkanie: mousesports - FaZe Clan (mapa 1)
Typ: FaZe Clan (-3.5)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza: Po wczorajszym udanym typie dziś ponownie idziemy w zespół FaZe. Oglądałem wczorajsze ich starcie z francuzami i byłem zaskoczony. Jeszcze jest pare niedociągnięć ale grają naprawdę fajnego countera. Dzisiejsza mapa to ponownie de_cache czyli mapa na której FaZe wczoraj wygrało z g2 16-3 !! Dziś będzie według mnie ciężej, ale o tym za moment. FaZe wczoraj zniszczyło francuzów w pył wygrywając obie mapy dość pewnie dlatego dziś spróbujemy zagrać pod nich handicapa i liczymy że wygrają 16-12. FaZe wczoraj pokazało się szczególnie dobrze na pistoletówkach wygrywając wszystkie 4 co daje nam w 80% 12 darmowych rund. Jeżeli dziś im pójdzie również dobrze a myślę że są w stanie to możemy mieć 6-0 zapasu. Jeżeli nie to Myszki jednak mogą zrobić nam troszkę krzywdę. Przejdźmy do zespołu Mousesports. Jest to również mieszanka zawodników: mamy tam: czecha, holendra, estończyka, słowaka i fina. Jak wygląda ich &quot;skill&quot;? Już wam wszystko wyjaśniam. Najlepszym graczem zespołu jest czech o nicku OSKAR. Jest to snajper, który potrafi sam wygrywać mecze. Dużą pomoc mu niesie Estończyk Ropz który był przymierzany do FaZe ???? Fin i holender również potrafią strzelać a słowak ma prowadzić gre zespołu od strony taktycznej. Wygląda to podobnie do faze aczkolwiek według mnie na każdej pozycji lepszego gracza ma FaZe. Pistolety po stronie FaZe są również według mnie lepsze i to dużo co może dać nam sporo przewagę. Mamy również przewagę mapy, ponieważ gracze FaZe są na niej lepsi. Wczoraj Myszki przegrały swój mecz przeciwko szwedom z formacji Godsent i było to zaskoczenie dnia. Mecz skończył się w dogrywce i na mapie która jest pod Mouz. Godsent wygrało mecz indywidualnościami, a dziś stanie zespół jeszcze lepszy indywidualnie z lepszym prowadzącym. Myślę że to będzie szybka mapa dla FaZe, a Mouse spróbuje nawiązać walkę na 2 mapie.
PS. Miałem problem, który mecz wybrać dla was, ponieważ ciekawie zapowiada się mecz G2 - Astralis na pierwszej mapie. G2 bez formy, ale nie wiem co spodziewać się po Astralis. Myślę że duńczycy spokojnie wygrają na mapie Overpass, a kurs 1.50 może fajnie pasować do dubelka z FaZe nawet bez handicapu. Zapowiada się nam bogaty wieczór. Powodzenia
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal Lm
Godz: 20:45
Spotkanie Kopenhaga-Karabach
Typ: 1/1
Kurs 2.77
Buk Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie w ramach ostatniej rundy kwalifikacji do piłkarskiej Ligi Mistrzów w którym ekipa Duńskiej Kopenhagi podejmowała będzie drużynę Karabachu. W pierwszym spotkaniu Karabach był zespołem lepszym i wygrał 1:0 na swoim stadionie , teraz moim zdaniem Kopenhaga jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, bowiem na swoim stadionie jest zespołem, który potrafi strzelać bramki . Karabach na wyjazdach natomiast radził sobie do tej pory różnie, ostatnio wygrywał ale zdarzały mu się spotkania gdzie tracił nawet po 5 bramek . Gospodarze muszą zaatakować od pierwszych minut bowiem goście z kazdą kolejną minutą będą czuli się pewniej. Moim zdaniem ekipa Kopenhagi w tym spotkaniu spokojnie powinna być w stanie w tym meczu strzelić 3 bramki zespołowi gości, którzy będą chcieli ograniczyć się do gry z kontry. Stawiam na zwycięstwo Kopenhagi 3:0 po 90 minutach tej rywalizacji, nie sądżę żeby goście zdobyli na wyjeździe chociażby jednego gola.
✅ 177
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, I Liga Polska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice
Typ: Puszcza DNB
Kurs: 2,62
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj pod względem kursów interesuje mnie właśnie to spotkanie z naszej Nice I Ligi. Zagłębie podejmie u siebie w Sosnowcu drużynę z Niepołomic, która jest w o wiele lepszej sytuacji. Gospodarze dzisiejszego meczu z 4 spotkań rozegranych w tym sezonie wygrali tylko jedno z Pogonią Siedlce która gra trochę lepiej. Reszta to porażki z Miedzią 1-4, Olimpią Grudziądz 0-1 i z Górnikiem Łęczna 1-2. Trzeba przyznać że drużyna jest w słabej dyspozycji i nawet u siebie prezentują się słabo. Goście czyli Puszcza zaczęli od wygranej z Chojniczanką 2-0 czego nie można było się spodziewać, nastepnie przyszła porażka 2-3 po zaciętym meczu z Rakowem Częstochowa. Od tego meczu goście dzisiejszego meczu zdobyli 4 punkty m.in. zwycięstwo z GKS Katowice 2-1 i remis 1-1 z świetnie grającą Odrą Opole. Oprócz tego nowym trenerem drużyny z Sosnowca został Dariusz Dudek który od kilku lat był asystentem w drużynach m.in. Śląska Wrocław, Piasta Gliwice czy ostatnio Bruk-Betu Termalica. Doświadczenie jako asystent trenera więc ma, ale jak spisze się w roli trenera ? Tego nikt nie wie, a myślę że na pewno potrzebuje czasu żeby poznać drużynę, za klimatyzować się i ogarnąć cały zespół. Według mnie dzisiaj zgrani goście mogą wykorzystać tą sytuację i dzisiaj ograją zespół z Sosnowca. Gram DNB, w razie remisu zwrot.
⛔ 100
 
hojot 416

hojot

Użytkownik
Dyscyplina: Counter Strike GO ESL PRO LEAGUE EU
Godzina: 18:45
Spotkanie: Astralis vs G2 - 0-2
Typ: Astralis
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam,
dzisiaj mam do zaproponowania mecz z dość ubogim kursikiem, ale jak dla mnie zakład jest sam w sobie w miarę pewny. G2 grała wczoraj 2 mecze z Faze dosyć nową drużyną. Jedną z map był własnie overpass, który będzie grany w tym meczu. Faze wygrał 16:12, a na cachu Faze również rozgromił 16:3. Każda osoba interesująca się choć trochę astralis wie, że ta drużyna ma świetny overpass. Mam nadzieję, że dzisiaj również to pokażą. Nie ma czasu więc się nie rozpisuję

⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Kwalifikacje
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Slavia Praga – APOEL
Typ: over 2.5
Kurs: 2.12
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mocno przespane pierwsze 10 minut na Cyprze piekielnie utrudniło zadanie ekipie mistrza Czech na wywalczenie fazy grupowej Ligi Mistrzów – wynik 2:0 oznacza że trzeba będzie mocno naciskać od samego początku. Trzeba przyznać że przy tych bramkach zrobili idiotyczne błędy w defensywie wraz z bramkarzem, jednak to dziś atak musi zrobić więcej i moim zdaniem wcale na straconej pozycji nie stoją. Ten zespół z Chińskim inwestorem naprawdę ma solidną kadrę, szczególnie ma tutaj kto kreować grę do ekipy dołączyli Stoch, Rotan, Altintop oraz Danny bardzo głośne nazwiska jak na tą ligę i ekipę. Mocno zmobilizowani będą wstanie pograć szybko i mocno siąść na przeciwniku a tej motywacji tutaj nie zabraknie, duet napastników może nie z takimi nazwiskami ale regularnie trafiający w poprzednim sezonie. Dobrze też przecież wyglądali u siebie grach towarzyskich ogrywali West Brom 2:1, Nicea 4:0. Zobaczymy jak będzie wyglądała defensyw bo się na pewno w pierwszym meczu nie popisali a dziś tych przestrzeni z racji wyniku rywal może mieć więcej a dodatkowo wypada dwóch ważnych zawodników z linii defensywnej. APOEL ma wynik i ciekawie czy się mocno cofnie czy zagra bardzo odważnie bo nie da się ukryć jak strzelą to zrobią bardzo otwarty mecz dla siebie na kontry i czuje że cofną się do defensywę ale będą odważnie wychodzi do kontr bo skład wiadomo oparty na graczach technicznych którzy będą potrafili szybko wyjść z piłką. Jeśli postawią na defensywę tylko i wyłącznie to wcale się nie zdziwię jak zostaną rozbici bo wracają do pierwszego starcia to tam Slavia musiał przejść inicjatywę i mała naprawdę kilka wybornych sytuacji, nie było jakiego ogromnego muru którego nie potrafili sforsować no może po za bramkarzem który miał po prostu dzień konia, lub ratował go słupek. Myślę że przy rym wyniku z pierwszego starcia ten mecz musi być otwarty od samego początku i oby skończyło się to bramkami.
⛔ 100
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna-Europa-Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: CSKA-Young Boys
Typ: 1 drużyna zdobędzie +2.5 bramki
Kurs:3.20
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

W pierwszym meczu CSKA nie mieli praktycznie nic do powiedzenia,Boysi cisneli cały mecz co widac np.w statystykach.Grali zdecydowanie lepiej jednak przegrali,niezasłużenie?czemu,przeciez za nieudolność trzeba płacic i zapłacili bardzo duza cene
.Według mnie po tamtym meczu moze byc juz tylko gorzej,na wyjazdach graja słabo,potrafia tylko atakowac co bedzie na reke Rosjanom.Tak doswiadczona ekipa jak CSKA nie powinna miec problemow z awansem.
Nie gra Hoarau co jak dla mnie bedzie duzym oslabieniem dla Boysow.Rosjanie mają kapitalnego Vitinho ktory jesli dzis cos nie ustrzeli bede baaardzo zdziwiony.
3 brameczki dla CSKA jest trudnym zadaniem ale jak najbardziej mozliwym,wszytko zalezy od zawodników oczywiście.Powodzenia.
⛔ 100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: FCSB - Sporting
Typ: czerwona kartka w meczu
Kurs: 3,0
Bukmacher: LVBET
Analiza:
W pierwszym meczu w Lizbonie zobaczyliśmy antyfutbol. Rumuni przyjechali aby nie przegrać za wszelką cenę i ten cel osiągnęli wywożąc bezbramkowy remis. W tym meczu piłkarze obu drużyn popełnili aż 46 fauli, zobaczyli 10 żółtych kartek i 1 czerwoną.
Dzisiaj spodziewam się, że może być podobnie. Gospodarze zapewne znowu będą dążyć do wyniku 0-0 i sprawę awansu rozstrzygnąć ewentualnie w rzutach karnych.
Jedna bramka ze strony gospodarzy lub gości może wyzwolić dodatkowe pokłady agresji u piłkarzy i spowodować jakieś brutalne zagranie w przypływie emocji. Żółtych kartek też zapewne sporo dzisiaj zobaczymy ale kurs na czerwoną uważam iż jest lepszą opcją do gry. W końcu mecz o bardzo wysoką stawkę i duże pieniądze.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom