>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 23.09.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
4 liga mazowiecka, gr. południowa
godzina: 16:00
Wilga Garwolin - Energia Kozienice
typ
: 1
kurs 2.2
bukmacher: forbet
Piękny kurs na gospodarzy! Spodziewałem się max 1.70. Wilga odpaliła po słabszym początku sezonu. Ostatnie zwycięstwa nad Mszczonowianką i Oskarem Przysucha tylko to potwierdzają. Byłem pod wrażeniem ich gry szczególnie w ostatnim ligowym pojedynku w Przysusze. Solidny, twardy, nieustępliwy zespół. Wygrali na boisku jednej z czołowych drużyn ligi, grając pół godziny w dziesiątkę (po czerwonej kartce=2 żółte dla Mikołaja Goli; z Energią zagra, to jego jedyne kartki w obecnym sezonie). Ekipa Wilgi posiada w swoich szeregach kilku ciekawych zawodników jak Kamil Zawadka czy Robert Kwiatkowski (niegdyś Pogoń Siedlce). Energia na wyjazdach prezentuje się kiepsko, żeby nie napisać fatalnie. Bilans 1-0-4 mówi sam za siebie, przegrali nawet z... przedostatnią Perłą Złotokłos 0-2. Rok temu w Garwolinie było 3-1 dla Wilgi. Dla porównania w STS kurs na Wilgę jedynie 1.90. Więcej typów z niższych lig polskich niebawem w odpowiednim dziale.
⛔ 100
 
rio-3 0

rio-3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna/Ukraina Premier League
Godzina: 13:00
Spotkanie: Zirka Kropyvnytskyi - Szachtar
Typ: Szachtar wygra do zera
Kurs:1,70
Bukmacher: forBet
Analiza:
Wiatm
Dziś już o 13:00 spotkanie które Szachtar musi wygrac aby nie tracic kontaktu z odwiecznym wrogiem a zarazem liderem Dynamem Kijów z którym to już przegrał na początku rozgrywek, oraz zaliczył remis w poprzdniej kolejce z Odessą. Co prawda już we wtorek wyjazd do Men.Citi w ramach Ligi Mistrzów, dlatego dziś dobre przetarcie i pewna wygrana z godpodarzami Zirka Kropyvnytskyi która to we srodę odpadła z Pucharu Ukrainy z drugoligową Tavriyą Symferopol a dwa ostatnie spotkania ligowe przegrała do zera! Zirka u na swoim stadionie zdobyła tylko 3 bramki w tym sezonie i myslę żę nie strzeli Szachtarowi a goście wygrają 2:0 lub 3:0 .
⛔ 100
 
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Southampton-Manchester United
Typ: Manchester wygra

Kurs: 1.86
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Na dzisiaj mecz z ligi Angielskiej. Według mnie Manchester jest zdecydowanym faworytem w tym starciu. Po kilku nieudanych sezonach wreszcie dobrze zaczęli, a nawet bardzo dobrze. Nie przegrali jeszcze meczu mają 4 mecze wygrane i 1 remis i tylko 2 bramki stracone, a aż 16 strzelonych. Bardzo silni w ataku i stabilni w obronie. Mkhitaryan kreuje grę mając 5 asyst, a Lukaku strzela gola za golem (ma już ich 5). Jeżeli chodzi o Southampton to według mnie szału nie ma. Mają 8 pkt, 2 wygrane, ale z kim? 3:2 ze słabiutkim w tym sezonie West Hamem i wygrana 1:0 z Crystal Palace, które nie strzeliło jeszcze gola. To będzie ich pierwszy mecz w tym sezonie z lepszym przeciwnikiem i uważam, że nie poradzą sobie. Według mnie duża szansa i kurs zachęcający. Powodzenia
✅ 86
 
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina: Piłka nożna - 1 liga Hiszpańska
Godz: 16:15
Spotkanie: Girona - FC Barcelona
Typ: obie drużyny zdobędą gola: NIE + over 2.5 goli
Kurs: 3.4
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Podobnie jak Duckland w meczu Realu tak samo ja w meczu Barcelony obstawiam, ze mecz będzie do jednej bramki. Barcelona jest w bardzo dobrej formie, ostatnio rozbili 6:1 Eibar u siebie i raczej nie będą zwalniać z tempa. W świetnej formie jest Messi, który w 5 meczach zdobył aż 9 bramek. W katalonii bez urazów i kontuzji, dlatego myślę, że Barcelona typowo pierwszym składem będzie bawiła się pod bramką Girony. Jeżeli chodzi o stracone bramki to podopieczni Valvedre stracili tylko 2 bramki. Mam nadzieję, że dziś zobaczymy wynik przynajmniej 0:3. Pozdrawiam i powodzenia
✅ 240
 
dampy 107

dampy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Angielska
Godzina: 16:00
Spotkanie: Manchester City - Crystal Palace
Typ: BTTS - NIE
Kurs: 1.68
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam
Dzis kolejna odsłona ligi Angielskiej o godzinie 16:00 na stadionie Etihad Stadium w Manchesterze City podejmie najsłabszą drużynę Premier League Crystal Palace.
City w lidze idzie jak burza w 5 meczach zdobyła 13 pkt wygrywając 4 spotkania i remisując tlyko 1.Aktualnie są liderem !
Crystal Palace za to jest idealnym przeciwieństwem City.Palace do tej pory rozegrali 5 spotkan ligowych przegrywając wszystie NIE STRZELAJĄC żadnej bramki oraz tracąc ich aż 8 !
Przyczyniło się to do zmiany trenera .
Myślę , ze nie ma co się tu rozpisywać gra najlepsza z najsłabszą druzyną ligi angielskiej szanse na zdobycie jakiegokolwiek gola dla Crystal Palace są na prawde minimalne dlatego stawiam tutaj BTTS- NIE czyli obie drużyny nie strzela gola !
POWODZENIA !
✅ 68
 
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna/Estonia 1 liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Nomme Kalju - Vaprus Parnu
Typ: over 4,5
Kurs:1,75
Bukmacher: Unibet
Analiza: Egzotyczna ekstraklasa Estonii. Tutaj powinien być pogrom nie widze innego rozwiazania. Gra 3 z ostatnim. W historii h2h zdarzały sie juz bardzo wysokie wyniki między tymi drużynami. Co prawda grałem ostatnio zdarzenie na spora liczbę bramek jak Vaprus grał na wyjezdzie z Levadią i było tylko 3-0 ale.. to sie dzisiaj nie zdarzy, Kalju bedzie ładować az do bólu, Vaprus dostawał juz po 8,9 a nawet 11 bramek na wyjezdzie. Przepasc jest tutaj ogromna i nie spodziewam sie innego wyniku jak pogrom gosci. Jak zobaczyłem na over 4,5 kurs 1,7-1,8 to od razu pomysłałem ze zagram - tę ligę gram już od ponad 8 lat z dosc dobrym skutkiem wiec naprawde polecam ten typ.
✅ 75
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania 1
Godzina: 16:15
Spotkanie: Alaves-Real Madryt
Typ: powyżej 3.5 bramki w meczu
Kurs: 1.9
Bukmacher: Fortuna
Witam. Napiszę po prostu krótko.. Real Madryt jest ostatnio w bardzo słabej formie, ale ta drużyna zawsze wychodzi z dołka i pokazuje pazura. Dzisiaj ekipa Zidane&#39;a wyjdzie niezwykle zdeterminowana do zwycięstwa nad ekipą Alaves. Sądzę, że zobaczymy dzisiaj bardzo wysoki wynik... Real musi w końcu przełamać swoją skuteczność (Real w meczu z Betisem miał 27 sytuacji bramkowych), a po tak słabym starcie ligowym nie odpuszczą i będą walczyli do ostatniej kropli krwi. Wiem co mówię, bo znam swój zespół. Ludzie którzy uważają, że liga dla Realu jest skończona niech sobie przypomną sezon 2015/16. Drużyna była wówczas tak skuteczna, że Zidane stał się trenerem z najlepszym startem w ligowych rozgrywkach, odnosząc siedemnaście zwycięstw w dwudziestu meczach. Udało się odrobić 11 punktów straty do Barcelony w zaledwie 4 kolejki.
Wierzmy w Real Madryt, który dzisiaj wyjdzie na boisko, pokaże swą siłę i skuteczność!
Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się mój typ, albo pomogłem Ci wygrać to zostaw proszę reputkę i like&#39;a.
⛔ 100
 
saqrime 104

saqrime

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bruk-bet T. - Lechia Gdańsk
Typ: Wynik do przerwy/wynik końcowy (Bruk-bet/Lechia)
Kurs: 24.00
Bukmacher: forbet
Cześć. To może wydawać się głupie ale mam w głowie tylko jeden scenariusz jak ten mecz się potoczy.
Lechia zawsze w 1 połowie gra piach, zaś w drugiej gra bardzo dobrze. Zauważyłem to w ostatnich 3 meczach.
Mam wrażenie, że bruk-bet ustrzeli gola w 1 połowie i na tym się skończy. Lechia ugra 2 połowę i strzeli 2 bramy lub więcej. Obrona Gdańska ostatnio szwankuje a atak mają solidy!
Good luck!
⛔ 100
 
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chiny, Jia League
Godzina: 13.00
Spotkanie: Dalian Transcend- Qingdao Huanghai

Typ: 2
Kurs: 4.30
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Wczoraj podawałem tu typ o kursie 7.50, który został trafiony.
Dziś chciałem przedstawić również typ o wysokim kursie, którego szansa trafienia jest baaardzo duża.
Poszła masówka na gospodarzy. Kursy spadają na łeb na szyję. U większości największych firm bukmacherskich to spotkanie usuwane jest z oferty.
Garść statystyk:
Dalian 12 miejsce w tabeli, Qingdao 4.

Bilans ostatnich 5 meczy: Dalian 1-1-3, Qingdao 3-1-1
Bilans ostatnich 3 meczy bezpośrednich między zespołami: 3-0-0 dla Qingdao.
Łatwo można więc zauważyć, iż kursy są nieadekwatne do tego co widzimy na papierze i w kierunku gości widać spooore value. W tej chwili kursy na gości, w zależności od buka wahają się aż od 3.10 do 5.50 ! amazing ! Takie sytuacje, my gracze, musimy wykorzystywać !
✅ 330
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania 1
Godzina: 16:15
Spotkanie: Alaves - Real Madryt
Typ: Ronaldo strzeli 3+
Kurs: 4.0
Bukmacher: fortuna
Analiza: Na dzisiaj wybrałem starcie Realu z drużyną Alaves, Królewscy podrażnieni i wkurzeni po ostatniej porażce z Betisem i uciekającej im w tabeli ligowej Barcelonie dzisiaj wyjdą na pewno mocno zdeterminowani i z chęcią zmiażdżenia rywala, na przeciw nich stanie jedna z czerwonych latarni ligi, czyli drużyna Alaves, która w bieżącej kampanii przegrała wszystkie mecze i jako jedyna nie zdobyła jeszcze bramki i nie sądzę, żeby dzisiaj się to zmieniło, a kilka za pewne dzisiaj straci, kursy na gole słabe, więc postanowiłem pójść w stronę strzelców bramek, a mianowicie w osobę mojego ulubionego piłkarza, czyli CR7, wiadomo jak ambitny i skuteczny potrafi być Ronaldo, liczyłem na jego gole już w potyczce z Betisem, gdy wrócił do składu po wymuszonej przerwie jaką miał za odepchnięcie sędziego, tam on jak i cały real zawiódł, dlatego uważam, że dzisiaj zrobi wszystko aby kilka bramek strzelić, tym bardziej, że w ostatnim meczu Barcy jego największy konkurent Messi zdobył 4 gole i ma już na koncie 9 bramek. Podsumowując liczę dzisiaj na przekonywujące zwycięstwo Królewskim 4-5 bramkami i że co najmniej 3 z nich zdobędzie Cristiano Ronaldo. Powodzenia.
⛔ 100
 
P 3

pro8l3m

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja KHL
Godzina: 13:30
Spotkanie: Jurga - St. Petersburg
Typ: 2 drużyna strzeli we wszystkich tercjach
Kurs: 2,3
Bukmacher: LVbet
Analiza: Siema Mordeczki, to mój pierwszy typ tutaj, analiza prosta bo mało czasu
do rozpoczęcia meczu.
Jurga - 39 bramek straconych w 11 meczach co daje 3,54 bramki na mecz, a to z kolei 1,18 brameczki na tercje.
St. Petersburg - 57 bramek strzelonych w 13 meczach co daje 4,38 bramki na mecz, a to z kolei 1,46 brameczki na tercje
M4T3M4TYK4
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 9

kris-29

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna II liga polska
Godzina: 15:00
Spotkanie: Stal Stalowa Wola vs Radomiak Radom
Typ:
2
Kurs: 2,3
Bukmacher: Fortuna
Witam na dziś polecam pograć na Radomiaka, Stal gra mecz niby u siebie lecz w Rzeszowie Radomiak dobry na wyjazdach polecam!!!!
⛔ 100 kiepska analiza!
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Piłka Nożna Premier Lague
godzina 13.30
spotkaanie : West HaM - Totenham
typ : gospodarze strzelą bramkę w pierwszej połowie TAK
kurs 2.7
unibet
analiza:
Gospodarze w tym sezonie na razie bardzo słabo , 17 pozycja w tabeli ledwie 4 pc i bilans bramkowy 4:10.
Na razie w tym sezonie w pierwszej połowie bramkę strzelili dopiero w jednym meczu i to wyjazdowym.
Pora więc na bramkę w pierwszeej połowie na własnym boisku.Kurt wart ryzyka a Totenham w tym sezonie dość zasakujaco skuteczny w defensywie.Stracili w tym sezonie dopiero 3 bramki a w pierwszej połowie tylko jedną w meczu z Chelsea.Ostatnie 3 mecze miedzy tymi zespołami na boisku West Ham mocno underove 3 razy padał wynik 1:0 i to kolejny powód żeby uderzyć w zmianę trendu.Dzisiaj licze na wczesną bramkę West Ham i że gra sie otworzy .
⛔ 100
 
sharaawy 1,4K

sharaawy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Torino
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.8
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Derby Turynu. Szczerze? Nie rozumiem tego kursu i uważam go za ogromną promocje.
Juventus z kompletem zwycięstw po 5 kolejkach w bramkach 14:3 a u siebie jeszcze gola nie stracili.
Lecz nie w dyspozycji Juve upatruje + mojego typu, a we formie Torino.
Były zespół Kamila Glika jeszcze bez porażki w tym sezonie, w każdym spotkaniu zdobywał bramke (10:5 w lidze). Obie ekipy bez większych osłabień. Wiadomo - każde derby mają swoje prawa a w derbach Turynu lubią postrzelać. W 5 ostatnich w czterych obie ekipy strzelały bramkę. Patrząc tylko na spotkania na Allianz Stadium również w 4 padł bts, a fakt, że ostatnich tutaj derbach obie ekipy nie zdobyły bramki umacnia mnie w moim typie jeszcze bardziej.
Podsumowując - brak straconej bramki u siebie Juve (kiedyś musi być pierwszy raz), dyspozycja ofensywna Torino i fakt, że są to DERBY daje mi prosty wynik - OBIE STRZELĄ!!! Powodzenia.
⛔ 100
 
black-star 20,7K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kenia 1
Godzina:
13:00
Spotkanie: Rangers - Thika
Typ: Over 2,5
Kurs: 2.9
Bukmacher
: iforbet
Analiza:

Obydwa zespoły ostatnio mają problem z odniesieniem zwycięstwa i popełniają sporo błędów. Jednak Rangers od 14 spotkań nie przegrali u siebie. Thika z kolei od 14 meczy nie wygrała na stadionach rywali. Jednak musi walczyć o utrzymanie, a jej zawodnicy powinni być dziś zmotywowani. Gospodarze nie mają już szansy na pierwsze miejsce gwarantujące awans do pucharów i mogą podejść dziś na większym luzie. Dwie stracone bramki dzielą gości od strefy spadkowej, nie mogą więc sobie pozwolić na przegraną, tym bardziej, że ich rywal w walce o utrzymanie - Western Stima gra dzisiaj u siebie ze znacznie niżej notowanym rywalem niż Rangers. Myślę, że pod względem bramkowym może być ciekawie.
⛔ 100
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 4 liga Niemcy Bawaria
Godzina:
14:00
Spotkanie: Bayern 2 - Memmingen
Typ: Bayern wygra obie połowy
Kurs: 2.65
Bukmacher
: forBet
Analiza:
Druga drużyna Bayernu podejmuje u siebie Memmingen , Po 10 kolejkach gospodarze zajmują 4 miejsce wygrali dotychczas 5 meczy 2 remisy i 3 porażki ,mają 18 pkt 23 strzelone i 15 straconych goli ,ich przeciwnik końcówka tabeli tylko 2wygrane i 8 porażek 11 strzelonych i 22 straconych bramek.

Dzisiaj Bayern u siebie nie powinien mieć problemu z pokonaniem swojego rywala. Goście bez formy dużo tracą bramek , dzis nie powinno być inaczej Bayern powinien minimum 3 strzelić mają lepszą kaadre zawodników lepiej zaczęli ten sezon dlatego warto zagrać po dobrym kursie ,że wygrają obie połowy.
Polecam
⛔ 100
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, IV liga wielkopolska (gr.płd)
Godzina: 16:00
Spotkanie: Polonia Kępno - SKP Słupca
Typ: 1 (wygra Polonia)
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiaj proponuję spotkanie dziewiątej kolejki IV ligi wielkopolskiej (gr. południowa). Kilka faktów. Gospodarze mają na swoim koncie 17. punktów i zajmują pozycję wicelidera rozgrywek. Na tą zdobycz składa się 5 zwycięstw, 2 remisy i jedna porażka (bramki: 19-12). Goście dotychczas zdobyli 13. Punktów (bilans 4-1-3) i znajdują się na piątym miejscu.
Dla Polonii jest to trzeci sezon w IV lidze. Po dwóch sezonach w których tak naprawdę poznawali te rozgrywki i zajmowanych miejscach w środku tabeli przyszedł w końcu czas na osiąganie dobrych wyników. Tak jest w tym sezonie. Młody zespół z Kępna w końcu poznał dobrze czwartoligowe realia i gra bardzo dobrze i skutecznie. Na własnym boisku poloniści jeszcze w tym sezonie nie przegrali. Bilans to dwa zwycięstwa i dwa remisy.
Natomiast goście większość punktów zdobywają na własnym boisku. Na obcym terenie już tak kolorowo nie jest (1-0-2). Drużyna ta gra ze zmiennym szczęściem. Potrafi pokonać na wyjeździe Obrę Kościan, by za chwile zremisować u siebie z czerwoną latarnią ligi.
Gospodarzom w Kępnie nie dała rady nawet liderująca Victora Września, która remis 2:2 wywalczyła dopiero w 93 min.
Warto też popatrzyć na siłę ofensywną obu zespołów. Polonia ma na koncie w tej chwili 19 bramek zdobytych i pod względem skuteczności ustępuje tylko wspomnianej Victorii z Wrześni. SKP zdobyło do tej pory tylko 10 goli. Prym wśród gospodarzy wiedzie napastnik Filip Latusek, który wiosną przybył z ligi okręgowej. Zawodnik ten to typowy łowca bramek. 20-latek w okręgówce potrafił strzelać w seniorach nawet 16 (2 razy) czy 24 bramki. Wiosną w IV lidze strzelił ich 9. Teraz sezon zaczął w tej klasie rozgrywkowej od początku i ma na koncie już 5 goli.
Jak wspomniałem jest to trzeci sezon Polonii w IV lidze. W poprzednich dwóch SKP w meczach rozgrywanych w Kepnie wywalczył remis 1:1 i przegrał 0:1. Ale jak wspomniałem team z Kępna był wtedy zupełnie innym zespołem i to SKP plasował się w tamtych sezonach wyżej w tabeli.
Jak dla mnie faworytem są gospodarze, ale jak zawsze powtarzam w takich ligach dużo zależy od dyspozycji dnia. Goście mogą mieć więcej trudności żeby wkręcić się na odpowiednie obroty bo będą za sobą mieli ok. 130km podróży w deszczowej i sennej pogodzie ;)
Poza konkursem polecam dwa mecze z IV ligi wlkp. ale gr. północnej, które można dorzucić do kuponu. Lider Mieszko Gniezno, który się poważnie wzmocnił i chce awansować spotka się u siebie z dziewiątą ekipą z Pniew. Gospodarze dotychczasowe osiem spotkań wygrali (bramki 33-7). Kurs na Mieszko 1.20. Drugi mecz to spotkanie drugiej Tarnovi Tarnowo Podg. z dwunastym Huraganem Pobiedziska. Tu kurs na gospodarzy wynosi 1.25. Dodam, że goście słabo sobie radzą w tym sezonie i przegrywają nieraz mecze nawet 1:6 czy 1:8. A w drużynie Tarnovii, gdzie grającym trenerem jest Marcin Kikut grają tacy piłkarze jak Błażej Telichowski, Zbigniew Zakrzewski, czy Bartosz Ślusarski.

ZWROT
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Maroko
Godzina: 17:00
Spotkanie: Berkane vs Safi
Typ: Berkane -1 handi (AH)
Kurs: 3,98
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Glowny bet na ten mecz to -- czysta wygrana Berkane z kursem 2,22 !
Berkane po 2 kolejkach zajmuje ostatnie miejsce. Przegrali dwa mecze po 0-3. Jednak nie jest to sprawa formy druzyny , a spraw pozaboiskowych w glownej mierze. Pilkarze byli skloceni z trenerem Taoisim. Mowi sie , ze chcieli doprowadzic do zwolnienia trenera swoja slaba grą . Udalo im sie to . Po ostatnim meczu 0-3 zarzad zmienil szkoleniowca i w druzynie poprawila sie od razu atmosfera. Klub zakupil tez kilka dobrych zawodnikow.
Poza tym Berkane to czwarta druzyna poprzedniego sezonu. Jedna z najlepszych defensyw w lidze .
Safi to klub srodka tabeli.W tym sezonie wygrali i zremisowali.
Berkane musi ten mecz wygrac , jesli mysla o miejsce w czolowce. Trener odszedl , wiec dzis jest idealny dzien na przelamanie .
zwrot
 
prokurator 61

prokurator

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Stuttgart-Augsburg
Typ: 2
Kurs: 3.05
Buk:Fortuna

Analiza:
Beniaminek ze Sttutgartu znajdujący się na 13 pozycji w lidze podejmuje u siebie 5 zespól tabeli Augsburg.
Stuttgart u siebie niepokonany w tym sezonie-oba mecze wygrywał po 1-0.Goście na fali -3 zwycięstwa z rzędu i to nie z byle kim,bo z Lipskiem, Frankfurtem no i słabą w tym sezonie Kolonią.Gościom w Stuttgarcie gra sie dobrze o czym świadczą wyniki:4-0 w 2015 roku czy 4-1 i 1-0 w roku 2014.Augsburg na szpicy ma Islandczyka Fingobassona,który strzelił już w tym sezonie 4 bramki.Gospodarze w tradycyjnym ustawieniu 3-4-3 z solidnym Badstuberem na środku obrony jednak uważam,że goście wywiozą 3 punkty.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 19:05
Spotkanie: Milwaukee Brewers - Chicago Cubs
Typ: w meczu będzie dogrywka
Kurs: 9,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kurs na dogrywkę w tym meczu jest chyba za wysoki. Po pierwsze starterzy obu drużyn są bardzo solidni- Suter i Hendricks, więc wielu runów raczej tu nie zobaczymy, co zwiększa szanse na dogrywkę. Najważniejsze jednak jest to, że dwa ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami zakończyły się dogrywką i dogrywka zadecydowała o tym że oba te mecze wygrali Chicago Cubs. Stawka tych spotkań jest bardzo wysoka i zawodnicy przykładają szczególną uwagę to uważnej defensywy. Ktoś może powiedzieć, że skoro dwa ostatnie mecze zakończyły się dogrywką, to teraz już jest nie będzie, ale ja uważam inaczej, stąd mój typ jest na to, że w tym meczu również obaczymy dodatkowy innin / dodatkowe inningi.
✅ 400
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom