>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.10.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Brescia - Bari
Typ: X/under 3.5 (remis i mniej niż 3,5 gola)
Kurs: 3.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tonący brzytwy się chwyta, czyli końcówka miesiąca i konkursu, a ja chcę być jak najwyżej hehe. Znalazłem dzisiaj meczyk w drugiej lidze włoskiej. Brescia ma aktualnie na swoim koncie 10 punktów i zajmuje 21 miejsce. Na tą zdobycz składają się dwa zwycięstwa, cztery remisy i tyle samo porażek (bramki: 7-12). Goście natomiast z szesnastoma punktami na koncie zajmują w tej chwili 4 miejsce. Piłkarze Bari zanotowali do tej pory 5 zwycięstw, remis i cztery porażki (bramki: 19-14).
Patrząc na tabelę to więcej szans na zwycięstwo powinno się dawać gościom, ale mimo tego kursy są bardzo wyrównane. Ja uważam, że remis w tym spotkaniu jest możliwy. Potwierdza to kilka faktów.
Po pierwsze: Brescia na pięć spotkań w tym sezonie na własnym boisku przegrała tylko jedno. Taka sama liczba widnieje po stronie zwycięstw. Za to były aż trzy remisy (dwa z nich po 0:0, jeden 2:2). Bilans Bari na wyjazdach to 0-1-3.
Po drugie: bezpośrednie mecze. W dotychczasowych potyczkach między tymi drużynami na boisku dzisiejszego gospodarza, najwięcej bo aż siedmiokrotnie padał remis (ogólny bilans to 4-7-3).
Jeśli już będzie podział punktów to bardzo prawdopodobny jest under 3.5. I tu też są dwa fakty potwierdzające te przypuszczenia. Pierwszy jest taki, że na tych siedem remisów na boisku Brescii, aż trzy zakończyły się rezultatem 0:0, a dwa wynikiem 1:1. Jedno spotkanie to wynik 2:2 (siódmy wynik jest mi nieznany). Drugi fakt jest taki, że Brescia zdobywa i traci mało bramek u siebie w tym sezonie (4-4), a Bari na wyjazdach również nie jest jakieś mega skutecznie (6-9).
Jak widać remis w dzisiejszym spotkaniu jest bardzo możliwy, a jeśli już tak się mecz skończy to wynik powinien być niski.
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Wlochy Serie C
Godzina: 20:45
Spotkanie : Pontadera vs Pistoiese
Typ: remis
Kurs: 3,05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gdy nie ma ciekawszych spotkan w poniedzialek - zagraj remis w Serie B lub Serie C ! Wahalem sie miedzy remisem w Izraelu a tutaj.
Obie jedenastki znajduja sie w dolnej czesci tabeli. Obie druzyny najczescie graja w ustawnieniu 3-5-1-1.
Gospodarze grali cztery dni temu mecz w pucharze z Pisą , goscie odpoczywali.
Duzo remisow miedzy nimi .
Ostatnio Pontadera wygrala z pucharze i 3-0 z Piacenza. Poza tymi meczami slabo spisywala sie u siebie .
Goscie w poprzedniej kolejce remis 2-2 . Padlo sporo goli . Pierwszy ich mecz over 3,5 goli w lidze , najczesciej under 2,5 .
Nie ma wyraźnego faworyta w tym meczu . Remis powinien zadowolic ich i nas .
✅ 205
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom