>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.11.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 23. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Maccabi Tel Aviv
Typ: Barcelona -11.5
Kurs: 3.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Barcelona jakoś specjalnie nie błyszczy w tym sezonie w Eurolidze. Duma Kataloni gra nie równo, potrafi zaskakiwać pozytywnie (wygrana 22 punktami z Olympikosem), ale i też negatywnie (przegrane z takimi słabeuszami jak Crvena Zvezda, Milano, czy u siebie z Anadolu Efes i z Zalgiris Kounas). W tabeli jest dopiero na 10 pozycji z 3 zwycięstwami i aż 5 porażkami. Katalończycy podejmują Maccabi Tel Aviv, drużynę z którą w zeszłym sezonie 2 mecze (dom i wyjazd) wygrali. Goście to 5 drużyna w tabeli z 5 wygranymi i 3 porażkami.
Barcelona chcąc marzyć o odegraniu jakieś roli w tegorocznej Eurolidze, musi zacząć wygrywać kolejne mecze. Liczę na pozytywne zaskoczenie i pewne zwycięstwo Barcelony. Powodzenia!
✅ 265
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21.05
Spotkanie: Mac. Tel Aviv-Slavia Praga
Typ: 2
Kurs: 2,10
Bukmacher: totolotek
Analiza: Witam na dzień jutrzejszy wybieram mecz drużyn z grupy A miedzy Macabi Tel Aviv a czeską drużyną Slavii Praga. Drużyna gospodarzy nie wygrała w tej edycji LE jeszcze żadnego meczu jeden zremisowała 3 przegrała bilans bramek nie zadziwiający 0-6 nie zdobywając nawet bramki. Natomiast drużyna Slavii odniosła 1 zwycięstwo 2 remisy i porażkę stosunek bramek 4-5 mają wielką szanse awansować z grupy znajdują sie na 3 miejscu z dorobkiem 5 pkt i jeśli wygra możne przybliżyć sobie owy awans ponieważ Astana podejmuje Villareal i jeśli któraś z drużyna wygra i Slavia też to wskoczy na premiowane miejsce. W ostatniej kolejce Slavia będzie podejmowała drużynę Astany na własnym stadionie i chcąc grac dalej w pucharach musi po prostu ten mecz wygrać wtedy wystarczy jej remis z Astaną do awansu, Ja osobiście gram ten typ grubo ???? Pozdrawiam????
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 20:45
Spotkanie Nice-Waregem
Typ: 1/1
Kurs 2.00
Buk Fortuna
Analiza: Przed ostatnia runda fazy grupowej ligi europejskiej ekipa francuskiego Nice podejmowała będzie u siebie na stadionie drużynę Belgijskiego Waregem. Gospodarze są zespołem, któremu daje się większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu przede wszystkim mają tut własnego stadionu , gdzie ostatnio grali w kratkę do tego po spotkaniach wyjazdowych ekipy przyjezdnych można stwierdzić że nie jest to ich najmocniejsza strona. Nice aby awansować potrzebuje w tym spotkaniu zwycięstwa , goście natomiast muszą wygrać, co za tym idzie właśnie tutaj upatruje szansy gospodarzy przecież waregem będzie musiało w końcu zaryzykować i się otworzyć , Nice może takie coś szybko wykorzystać tym bardziej iż remis też zespołowi z Francji wielkiej krzywdy nie zrobi, bowiem zostaje już tylko później jedna kolejka do rozegrania. Goście w ostatnich 5 spotkaniach wyjazdowych zanotowali tylko 1 zwycięstwo , co jest raczej marnym wynikiem, Nicea natomiast nie licząc wpadek z Lazio, które już zapewniło sobie awans wygrało dwa pozostałe spotkania a na wyjeździe rozbiło Waregem aż 1:5. Myślę że w tym spotkaniu wynik się nie powtórzy, ale na 3:1 jest ich spokojnie stać i taki właśnie jest mój typ.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, AUSTRALIA, A-LEAGUE
Godz: 09:50
Spotkanie: Newcastle Jets - Melbourne Victory
Typ: Powyżej 11.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.95
Bukmacher: Totolotek
Witam, gram to co lubię - więc dziś rzuty rożne. W ramach 8 kolejki ligi Australijskiej najlepsza ofensywnie drużyna podejmę u siebie rozczarowanie sezonu, a więc zapowiada się ciekawe spotkanie. Kto by pomyślał, że drużyna która zajęła w poprzednim sezonie ostatnie miejsce dziś będzie biła się o mistrzostwo kraju i kto by pomyślał, że drużyna która w minionym sezonie była bliska zgarnięcia tytułu dziś będzie radziła sobie słabo. Ja w tym meczu idę w stronę rożnych ponieważ wiem jaka jest liga australijska, pełno tam rożnych a mecze zazwyczaj są otwarte, także przemawia za tym fakt, iż gospodarze po ostatniej porażce z obecnym mistrzem kraju zechcą się zrehabilitować i pokazać swoim kibicom, że nie zawiodą ich u siebie, możliwe też, że goście Melbourne Victory po ostatniej wygranej w lidze zechcą i mają w końcu apetyt na wygrane, ciekawostką jest, że goście dopiero po 7 kolejkach odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo lidze. Ja tym spotkaniu spodziewam się sporo rożnych. Powodzenia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaAustralia, A-League
Godzinna: 09:50
Spotkanie: Newcastle – Melbourne Victory
Typ: over 3.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: unibet
Analiza:

Czwartek a więc początek kolejne serii spotkań na boiskach Australijskiej A-League, przed nami ósma kolejka którą otworzy starcie Newcastle Jets z Melbourne Victory.
Gospodarze jak na razie zaskoczenie drugie miejsca i dopiero przed tygodniem znaleźli pogromcę przegrywając z Sydney 2:1 właśnie w starciu o lidera. Mają szanse powrócić na to miejsce przynajmniej na dwa dni warunek jest jeden trzeba wygrać. Oglądałem ten mecz z Sydney i zagrali trochę za bardzo schowani w tym meczu do tego dostali szybko bramkę bo dużym błędzie defensywy ogólnie tej formacji mocno nie oceniam tylko jeden mecz do tej pory zakończyli na zero z tyły z beznadziejnym jak na razie Wellington, tak to w poprzednich zawsze coś rywal trafiał a u siebie zremisowali z WS 1:1 oraz Perth 2:2 mimo świetnego początku sezonu gdzieś w pamięci trzeba mieć to że w poprzednim sezonie byli najgorszą ekipą z najgorszą defensywą. Jednak maja swój pomysł na grę w ataku bo potrafili już strzelić 16 bramek trafiając w każdym meczu. Tutaj jest mały problem bo według źródeł ciągle niedysponowani są mózgi gry ofensywnej O&#39;Donovan oraz Vargas ale to z tymi brakami to nigdy nie wiadomo to złe niby informacje dla typu ale w meczu z mocnym Sydney w defensywie potrafili stwarzać okazję mimo że ich tak mocno nie pchało do przodu a dziś gra u siebie o powrót na fotel lider i widzę większe zaangażowanie w ofensywie. Dobra informacja jest taka że zabraknie numeru jeden w bramce.
Melbourne Victory natomiast zaliczyli mocny falstart bo dopiero w ostatniej kolejce odnieśli pierwsze zwycięstwo a wiemy o co w rok w rok gra ta ekipa. Na pewno zeszło z nich mocno ciśnienie, może ta gra nie powalała ale dało tej ekipie mnóstwo spokoju a nie da się ukryć że jest to ekipa dysponując dużą jakością w ataku. Moim zdaniem oni tylko będą iść w górę jak wspomniałem w tym meczu z Perth może nie imponowali, jednak sytuacje były i skuteczność trochę rywal moim zdaniem za mało na nich jak to się mówi siadł bo przynajmniej kilka takich fragmentów mieli i Melbourne w defensywie się potrafiło gubić i liczę że ten nacisk Newcastle dziś będzie znacznie większy a już na takich terenach jak Adelaide oraz Central Coast tracili łatwe bramki podopieczni Muscata.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Honolulu ???? WTA
Godzinna: 22.30
Spotkanie: Vickery - Peterson
Typ: Vickery
Kurs: 2.18
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

W sumie to nie wiem od czego mam zacząć, chciałbym napisać analize, która Was przekona, możę jednak napisać tak, żebyście się w razie porażki na nią nie łapali, a ja i tak wygram 30 złotych za miesiąc jako typer roku ???? Dobra bez żartów. Wczoraj na pół śpiąco zerkałem jak gra Vickery z moją ulubieńcą Collins i.. Myślę, że w momencie gdy serwis będzie siedział Vickery to Peterson będzie w tarapatach, podoba mi się to jak potrafi się szybko zebrać do ataku z defensywy i jeżeli Peterson zacznie pogrywać &quot;na alibi&quot; to to zostanie szybko ukarana. Sachia kiedy złapie lekką przewagę nad przeciwniczką i jest w ofensywie to rywalka staje się bezradna. Tak jak wczoraj myślałem, że po wygranym finale czorna może się na Rose odegrać i odpuściłem, jednak dzisiaj to inna historia i nie przewiduję tu innego wyniku jak wygraną czornej, argumentów nie podałem zbyt wielu więcej mi siedzi w głowie, ale nie będę walił wypracowania, tym bardziej, że typ może sie okazać nie skuteczny. Nie ma się co podpalać bo widziałem serwis Vickery w pierwszym secie... no szału nie było, w momencie gdy jednak Sachia przegra pierwszego seta zagram za 1.5 stawki po jakimś 4.50. Tylko nic na siłe.
⛔ 100
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 17:00
Spotkanie Astana-Villarreal
Typ: Villarreal powyżej 1,5 gola
Kurs: 2.33
Buk: Millenium

Witam. Na czwartkowe typowanie wybrałem spotkanie ligi europejskie, a mianowicie spotkanie drużyny z Kazachstanu z drużyną Primera Division.Jest to mecz o awans i 1 miejsce w grupie na ten moment. Stawiam,że Hiszpanie są w stanie wpakować 2 gole - drużynie, która jednak odbiega od 6 drużyny obecnie w tabeli hiszpańskiej. Pokazują to 3 ostatnie pojedynki między tymi drużynami: 3:1 dla żółtej łodzi podwodnej we wrześniu tego roku, oraz w pojedynkach z 2014 roku gdzie Astana również mierzyła się z Villarreal i było: w Hiszpanii 4:0, natomiast w Kazachstanie 0:3. Gospodarze potrafią iść na ostrą wymianę ciosów: tak jak podczas wygranego meczu z Celticem 4:3 w el. LM ale pamiętajmy,że w pierwszym meczu było 5:0 dla Szkotów. Liczę więc na kilka goli w tym meczu i over 1,5 dla Villarreal...
✅ 133
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina Piłka nożna - Liga Europy
Godz: 19:00
Spotkanie: FC Koln - Arsenal
Typ: Arsenal i over 2,5 gola
Kurs: 3,70
Buk: forBet
Analiza:

Rewanżowy mecz tych zespołów. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 3 - 1 dla piłkarzy z Londynu. Podopieczni Wengera poczynają sobie coraz lepiej. Chociaż nie ma ich w TOP 4 Premier League to tracą jedynie punkt do czwartego w tabeli Tottenhamu. W Lidze Europy także radzą sobie dobrze. Znajdują się na pierwszym miejscu w grupie z bilansem 3-1-0 i straconymi jedynie trzema bramkami. Londyńczycy mają przewagę pięciu punktów nad drugim w grupie zespołem Crvenej Zvezdy, więc wygrywając dzisiejsze spotkanie zagwarantują sobie 100 % awans z pierwszego miejsca i bez stresu będą mogli podejść do ostatniego spotkania. Jedynym czynnikiem działającym na niekorzyść Arsenalu jest to, że nie zagra Olivier Giroud. Co do zespołu z Niemiec - nie mogą się pochwalić tak dobrą sytuacją jak ich przeciwnicy - ostatnie miejsce w grupie z bilansem 1-0-3 i siedmioma straconymi bramkami. Oprócz meczu z BATE wygranego 5 - 2 przegrywają wszystko od maja tego roku. W Bundeslidze zajmują ostatnie miejsce a ich dorobek bramkowy jest równy 4 trafieniom. W ostatnich pięciu meczach FC Koln cztery razy padł over, natomiast w spotkaniach z udziałem Arsenalu 3 na 5 meczy zakończyło się overem. Także wszystkie ostatnie trzy potyczki bezpośrednie obu zespołów zakończyły się overowym wynikiem.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Urugwaj Liga Clausura
Godzina: 23:00
Spotkanie: Plaza Colonia - Racing Montevideo
Typ: X
Kurs: 3.7
Bukmacher: forBet
Analiza:
Jako, ze nie przepadam za obstawianiem ligi europejskiej, znalazlem ciekawe spotkanie w lidze urugwajskiej.
Zaczne od gospodarzy - Plaza Colonia notuje serie 3 meczy bez remisu.
U siebie notuja zazwyczaj 1-bramkowe porazki.
Racing Montevideo 4 mecze bez remisu
Na ostatnie 5 meczy 8 pkt .
Lecz tym co mnie najbardziej przekonalo to 4 ostatnie mecze tych druzyn, wszystkie z nich konczyly sie bramkowymi remisami.
Mysle ze ten fakt i 3 lub 4 meczowe serie bez remisu dadza nam w tym meczu 5 remis tych druzyn w ich karierze ????
⛔ 100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej USA NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Nashville Predators - Montreal Canadiens
Typ: Nashville Predators
Kurs: 1.87
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wchodzę dziś w predatorów bo tutaj ciężko szukać jakiś argumentów po stronie gości. Największy ich problem to szpital, nie gra aż 8 zawodników w tym dwóch ma wstrząs mózgu kilku kontuzje stopy i kolana, ostatnio wypadł jeszcze Price i Weber ogólnie dramat. Czym skutkuje brak dwóch bramkarzy przekonałem się ostatnio, tym bardziej że dołącza obecnie podstawowy obrońca. Skutkuje to wtopami jedna po drugiej: 1:3 0:6 4:5 1:2 ostatnie wyjazdy to 3:7 także słabo to wygląda jak nie dramatycznie. Przegrali nawet z Arizoną u siebie 4:5 która jest czerwoną latarnią na zachodzie z 5:18! Gospodarze to trzecia siła na west-cie i do tego lubią golić wysoko na własnym boisku. Wrócili do siebie po serii wyjazdów i na dzień dobry zrobili 5:3 Jetsów oraz 5:2 Colorado a to obecnie dużo lepsze ekipy od Montrealu. Co tu dużo pisać gospodarze są dziś sami swoim największy rywalem, jak nie oleją tego meczu i wyjdą z ambicjami to powinni przelecieć Montreal bez mydła.
⛔ 100 - wygrana gospodarzy po dogrywce - nie zostało to uwzględnione w typie.
 
dommus 0

dommus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Everton - Atalanta
Typ: Everton wygra przynajmniej jedną połowę
Kurs: 2.05
Bukmacher: Totolotek

Analiza:
Zaczynamy!
Szczerze wierzę, ze Everton wszystko co najgorsze ma już za sobą. U siebie troszkę się odblokował, zaczął grać w końcu w piłkę a przede wszystkim strzelać bramki. W Lidze Europy jest już dla nich &quot;pozamiatane&quot;, ale bez względu jaki &quot;garnitur&quot; wystawi trener to szczerze wierze, że chłopaki są wstanie wygrać przynajmniej jedną połowę 1-0.
Posunąłbym się dalej i stwierdził, że strzelał nawet 2 bramki, jednak typ że wygrają przynajmniej jedną połowę wydaje mi się bardzo realny i tego się trzymam.
Powodzenia !
⛔ 100
 
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina:19:00
Spotkanie:Lokomotiv-FC Kopenhaga
Typ:2-1
Kurs:7,6
Bukmacher:Fortuna
Analiza ???? wa mecze ,dwa pudła ale jedziemy dalej z dokladnym typem Lokomotiv jak wiekszosc druzyn musi wygrac chcac awansowac do kolejnej rundy LE obecnie zajmuja trzecie miejsce ze strata jednego punktu własnie do Kopenhagi oraz do ekipy z Tiraspolu w pierwszym meczu padł bezbramkowy remis w rewanzu powinny pasc bramki biorac po uwage bramki to własnie zespoł z Moskwy na najwiecej strzelonych bramek w tej grupie LE.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Chicago Blackhawks
Typ: Kucherov strzeli
Kurs: 2.10
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Moja ulubiona drużyna z NHL podejmuje dzisiaj w nocy drużynę z Chicago. Oczywiście liczę na win w regulaminowym czasie gry, w ogólę nie przyjmuję tutaj innej opcji jak wygrana gospodarzy. Typem na dzisiaj jest strzelona bramka przez najlepszego strzelca drużyny - Nikitę Kucherova. Ma na swoim koncie już 17 goli i 16 asyst i punktacji kanadyjskiej jest wiceliderem wśród strzelców ligi, ustępując koledze z drużyny który ma 10 goli i 25 asyst. Kucherov strzelał w 4 z 6 ostatnich meczy więc można powiedzieć że jest bardzo regularny. Miałem pograć na win którejś z drużyn ale do konkursu wrzucę coś czego jeszcze do tej pory nie grałem. Także Kucherov gola!
⛔ 100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Charlotte Hornets - Washington Wizards
Typ: Dwight Howard over 12,5 zbiórek
Kurs: 1.83
Bukmacher: betrally
Analiza:
Po serii nieudanych typów dziś próbuję delikatniej. Stawiam na olbrzyma z Hornets, który złapał super formę. Przedostatni mecz 16pkt, 16zbiórek. Ostatnio 25pkt, 20 zbiórek. Kozak przez duże K. Dzisiaj jego przeciwnikiem będzie nasz rodak Marcin Gortat, który swoje najlepsze lata ma już za sobą. Myślę, że zostanie brutalnie przepychany przez swojego rywala. Howard jak na centra gra sporo minut. W ostatnich dwóch wygranych meczach, aż 30 minut. Co ważne - DH mało fauluje jak na gracza tak wysokiego i potężnie zbudowanego. powodzenia
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors
Typ: powyżej 235,5 pkt. w meczu
Kurs: 5,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ta linia wcale nie wydaje sie być aż tak bardzo wysoka, biorąc pod uwagę potencjał obydwu drużyn. Sami Golden State Warriors potrafią sami rzucić ok. 130-140 punktów, to wcale nie jest rzadkością. Jak gwiazdy Golden State Warriors mają swój dzień, to są nie do powstrzymania i praktycznie nic nie można zrobić, żeby ich powstrzymać. Oklahoma City Thunder w defensywie nie jest jakoś mocna. Ostatnio New Orleans Pelicans rzucili im 114 punktów, a gdzie tam Pelicans do Warriors. Jeśli chodzi o przekroczenie 235,5 pkt. w meczu, to w przypadku Golden State Warrios nie trzeba daleko szukać, żeby taki mecz znaleźć. Było to w ich przedostatnim występie przeciwko Philadelphii 76ers. Mecz był niesamowity, a Warriors wygrali 124:116, czyli w tamtym spotkaniu było 240 punktów. Podobny wynik może być w ich meczu z Oklahomą.
⛔ 100
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna LE
Godzina 19:00
Spotkanie : Ath Bilbao : Hertha Berlin
Typ : czerwona kartka
Kurs : 3.40
Bukmacher : Unibet
W grupie J gdzie grają obie drużyny każdy ma szanse awansu nawet ostatnia Hertha która gra dziś z Bilbao tak więc mecz ważny zarówno dla Ath Bilbao które jest na miejscu 3 jak i dla Herthy , w pierwszym meczu w Berlinie 0:0 a w meczu 4 żółte kartoniki , ja przejrzałem jak pod względem dyscyplinarnym zachowują się obie drużyny i tak - Ath w pierwszym meczu z Herthą 2 żółtka ( 2 żółtka również Hertha ) , w 2 meczu u siebie z Zorią porażka 0:1 i 4 żółtka ( dla Zori ) z Ostersunds 2:2 i 4 żółtka ( 1 dla Ath ) no i ostatni mecz u siebie rewanż z Ostersunds 1:0 i 7 żółtek z czego aż 6 a w konsekwencji 2 czerwień dla Ath , Hertha natomiast w drugim meczu z Ostersunds 2 żółtka , z Zorią na wyjeżdzie 3 żółtka i rewanż z Zorią u siebie bez kartek , ale ciekawie wygląda Ath Bilbao z tą czerwienią , dziś jak wspomniałem ważny mecz i w zalezności jak się potoczy to spotkanie to na boisku możemy się spodziewać walki a zarazem sporo fauli i a nóż może któryś zostanie podciągnięty pod bardzo brutalny i zakończy się czerwienią !
⛔ 100
 
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europy
Godzina: 19:00:
Spotkanie: Ostersunds - Zorya
Typ: 2 DNB
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:W meczu ligi europy pomiedzy Ostersunds i Zorya stawiam na druzyne gosci Zorya wg mnie sa to druzyny podobnym poziomie mysle ze jest to zaklad warty zagrania goscie napewno podejda do tego meczu powaznie i w razie zwyciestwa benda na 1 meczu w tabeli do tego kurs 3.50 na DNB
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna - Liga Europy
Godz: 19:00
Spotkanie: FC Koln - Arsenal
Typ: Welbeck strzeli bramke
Kurs: 3,15
Buk: unibet
Analiza: Welbeck wraca do składu Arsenalu i jak sam Wenger podkreślil ma szansę na gre w podstawowym składzie przeciwko Koln. Spodziewam się trudnego spotkania dla Kanonierów ale tutaj wszystko może się zdarzyć. Liczę na to ze Welbeck ze swoją szybkością i zwrotnoscia rozrusza obroncow Koln i znajdzie się kilka razy w dobrych sytuacjach strzeleckich. Arsenal strzela bramki ma wyjazdach w LE, Kolonia nie ma najlepszego bilansu ale myślę że dzisiaj sądzą dużo od siebie bo w końcu jest to mecz o być albo nie być dla nich w rozgrywkach. Skład Arsenalu powinien być trochę lepszy niż w ostatnich spotkaniach w LE dlatego spodziewam się ze Welbeck otrzyma parę razy dobra piłkę od swoich partnerów z druzyny
⛔ 100
 
dani23 38

dani23

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Czechy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Liberec - Zlin
Typ: Zlin (+13.5)
Kurs: 2.46

Bukmacher:
fortuna
Analiza: Dzisiaj mały wybór z siatkówki, więc poddam analizie spotkanie 8 kolejki Ekstraklasy Czech między zespołami Liberec i Zlin. Gospodarz spotkania zajmuje 2 miejsce w tabeli (7 zwycięstw) w setach (21-3), zaś Zlin zajmuje 7 miejsce (3 zwycięstwa i 4 porażki) w setach (11-15). Przeanalizuję czy Zlin ma w ogóle szanse na taki handicap. Jedno z ostatnich 5 spotkań rozegrali z aktualnym liderem tabeli - Ceske Budejovice. Przegrali to spotkanie 14 punktami. Liberec natomiast rozegrał spotkanie z 6 w tabeli Ostravą , wygrywając z nią 7 punktami. Ostrava według statystyk w tabeli jest drużyną podobnie grającą jak Zlin (3 wygrane i 5 porażej) w setach (13-17). Porównując jeszcze ostatnie spotkanie historyczne, które odbyło się 7 stycznia 2017 Librec wygrał spotkanie 3-0 z przewagą 9 punktów. Zatem jest szansa na to, że Zlin nie przegra aż taką dużą ilością punktów. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom