>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.12.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 23. Grudnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Everton - Chelsea
Typ: Everton albo remis (1X)
Kurs: 2,30
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Ja rozumiem, że Chelsea Londyn to zespół z najwyższej półki, klub z tradycjami i osiągnięciami, który potrafi wygrać z każdym, ale bukmacherzy wystawili takie kursy na Everton jakby to była drużyna beniaminków z Championship. Początkowo kurs na gospodarzy sięgał na forBecie nawet 7,00! Teraz już powoli spada i w chwili pisania analizy wynosi 5,80 co i tak jest według mnie lekką przesadą. Do rzeczy. Zespół z Londynu znajduje się na trzeciej pozycji z 38 punktami na koncie, bilansem spotkań 12-2-4 i bramek 32-14. Osatnie pięć spotkań wyjazdowych The Blues to trzy zwycięstwa (Huddersfield, Bournemouth i West Brom), remis z Liverpoolem i porażka z West Hamem w derbach. Chelsea strzeliła w tym czasie 9 bramek, a straciła tylko trzy. Nie jest najgorzej, ale bywało lepiej. W składzie Niebieskich nie zobaczymy Davida Luiza i co ważniejsze - Alvaro Moraty (dowiedziałem się dopiero dzisiaj), co bardzo mnie ucieszyło, bo to najlepszy strzelec zespołu The Blues i ta informacja utwierdza mnie w przekonaniu słuszności mojego typu. Jeśli chodzi o gospodarzy to po zmianie trenera ich gra wygląda o niebo lepiej. Jak na razie zajmują dziewiątą lokatę, uzbierali 25 punktów, ich bilans spotkań to 7-4-7, a bramek 24-30. Ich spotkania domowe wyglądają bardzo dobrze, a mianowicie cztery zwycięstwa i porażka z Arsenalem jeszcze z poprzednim szkoleniowcem. Piłkarze Evertonu zaczęli strzelać bramki. W wyżej wymienionych spotkaniach strzelili aż 14 goli, ale też 8 stracili. Chociaż w trzech ostatnich spotkaniach domowych ich bramkarz wyciągał piłkę z własnej bramki tylko raz. Lista kontuzjowanych w zespole z Liverpoolu trochę dłuższa niż u gości, ale nie są to znaczące nieobecności. Myślę, że dobra forma gospodarzy i atut własnego boiska pozwolą ugrać chociaż remis Ronney&#39;owi i spółce, tym bardziej, że zabraknie najlepszego snajpera drużyny z Londynu.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godz: 02:00
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Charlotte Hornets
Typ: Khris Middleton suma rzutów z gry za 3 punkty (3) lub więcej i drużyna 1 wygra
Kurs: 3,74
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wczoraj Porzingis poleciał ładnie z tematem. 0/11 z gry to chyba mu się jeszcze nie zdarzyło ????
Dzisiaj wcześniej, bo wieczorem nie będzie czasu.. Na ten moment bez większych absencji, zaryzykuję, że do wieczoru się to nie zmieni. Uważam, że Kozły są lepszym zespołem z liderem z krwi i kości w postaci Antetokounmpo. Gospodarze we własnej hali 10WIN, 5LOSS (ostatnie spektakularne zwycięstwo nad Cavs). Hornets dołują.. Na wyjazdach 2WIN, 11LOSS. Bucks dobrze bronią pomalowane, więc ciężko będzie o punkty głównej broni Szerszeni w postaci Howarda. Na tablicy nie będzie łatwo więc jest to okazja dla shooterów: Bledsoe, Brogdon i właśnie Middleton. Idę w kierunku tego ostatniego. Może przez to, że oglądałem mecz z Dallas w którym rzucił 5/8 z zza łuku, więc wiem, że potrafi to robić. W ostatnim meczu mu nie szło, 1/5 za 3pkt więc skupił się na asystowaniu (10 assist) np. rezerwowemu Brogdonowi, który wykręcił prawie 60% celnych 3. Uważam, że dziś nastąpi rehabilitacja i Middleton przypomni o sobie..
powodzenia
✅ 274
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bolton - Cardiff
Typ: Cardiff
Kurs: 2.10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W meczu tym spotykają się drużyny z przeciwnych krańców tabeli Chamionship, tj. przedostatni (23) Bolton który podejmuje drugi Cardiff.
Zespól z Bolton to zdecydowanie jeden z najsłabszych w lidze (16pkt, 3-7-12), beniaminek który jak na razie nie może sprostać niewątpliwe wysokim wymogom 2 ligi angielskiej. W 5-ciu ostatnich meczach, aż 3 przegrane, 1 remis i tylko 1 wygrana.
Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja drużyny z Walii (47pkt, 14-5-3). Cardiff jest na najlepszej (ale jeszcze długiej) drodze do awansu, do Premier League. Ostatnie 5 meczy tego zespołu to 4 zwycięstwa i 1 remis. Powodzenia i Zdrowych Świąt!
⛔ 100
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia Emperors Cup
Godzina : 7:05
Spotkanie : Yokohama : Kashiwa
Typ : over 3.5 gola
Kurs : 3.80
Bukmacher : Fortuna
W Pucharze Cesarza w Japonii pozostały 4 drużyny i dziś czas na mecze półfinałowe ja wybieram parę Yokohama : Kashiwa i liczę na trochę bramek w tym meczu , w niedawno zakończonym sezonie obie ekipy nie załapały się na miejsca pucharowe , Yokohama zakończyła sezon na miejscu 5 natomiast rywal na miejscu 4 czyli tuż tuż za podium , trzeba w tym miejscu dodać iż właśnie zdobywca pucharu jest zakwalifikowany do AFC Champions League tak wiec jest o co walczyć a że to tylko jedno spotkanie liczę że powinno dostarczyć sporo emocji , Yokohama w 2013 zdobyła to trofeum pokonując w finale Sanfrecze Hiroszima natomiast Kashiwa rok wcześniej bo w 2012 roku cieszyła się ze zdobycia tego trofeum pokonujac w finale Gambę O 1:0 tak więc zapewne i w tym roku obu marzy się ten puchar , liczę właśnie że jak któraś z drużyn zdobędzie bramkę to druga będzie starała się odpowiedzieć tym samym ale tak czy siak liczę właśnie na taki over !
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Juventus-Roma
Typ: 1/1
Kurs 2.68
Buk Fortuna
Analiza: Zdecydowany hit tej kolejki we włoskiej Serie A, Juventus , który w tym momencie zajmuje pozycję wicelidera z dorobkiem 41 oczek na własnym koncie podejmował będzie Romę, która jest o dwie pozycję niżej, goście mają 3 punkty mniej w tabeli, ale mają jedno spotkanie rozegrane mniej więc gdyby Roma dwa swoje spotkania wygrała staje na pozycji lidera włoskiej ekstraklasy piłkarskiej, jednak myślę że tak się nie stanie , ponieważ to Juventus jutro będzie miał znacznie większe szanse na zdobycie kompletu punktów, gra na swoim stadionie do tego musi gonić neapol, który błędy w tym sezonie popełnia bardzo rzadko.Juventus na swoim boisku również rzadko gubi punkty, ostatnio niespodziankom był remis z Interem i wpadka czyli porażka z zespołem Lazio, natomiast Roma ma trochę problem ze zdobywaniem punktów w spotkaniach wyjazdowych dwa remisy w lidze oraz porażka w Lidze Mistrzów. Goście w tym meczu moim zdaniem bramkę strzelić powinni , ale na nic więcej ich stać nie będzie dlatego postawiłbym na wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 2:1 po ostatnim gwizdku sędziego, mam nadzieje że oba zespoły nie wyjdą tylko z zamiarem nie stracenia bramki.
✅ 168
 
L 195

Lewus_88

Użytkownik
DYSCYPLINA: Koszykówka
GODZINA: 4:30
Spotkanie: Golden State Warriors – L.A. Lakers
TYP: Lakers z handicapem +12,5
KURS: 1,65
BUKMACHER: Fortuna
ANALIZA: Kolejne spotkanie tych drużyn w tym tygodniu. Kilka dni temu GSW zwyciężyli po dogrywce, zresztą w tym sezonie był to już drugi mecz pomiędzy tymi drużynami i za pierwszym razem także padł remis. Raczej wątpię, żeby dzisiaj padł znowu remis, ale podobnie jak w tamtych spotkaniach oczekuje wyrównanego widowiska. Lakers ostatnio niespodziewanie pokonali faworyzowane Houston Rockets 122-116, więc widać, że potrafią się zmobilizować i powalczyć z mocniejszymi zespołami. GSW nadal bez Curry’ego, więc myślę, że nie odjadą drużynie z Los Angeles na ponad 12 punktów.
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester - Manchester United
Typ: 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Leicester u siebie nie remisuje (na 9 meczów tylko raz bez rozstrzygnięcia), 4 wygrane i 4 porażki, dlatego idę w stronę United. Tym bardziej, że Lester ostatnio dostali 0-3 z Crystal Palce ????
United natomiast 3 kolejne wyjazdowe wygrane, z WatFordem 4-2, Arsenalem 3-1 i West Brom 2-1.
H2h dla MU, wygrali 4 ostanie bezpośrednie spotkania 2-0, 3-0, 4-1, 2-1.
Nawet w mistrzowskim dla Leicester sezonie wygrali z nimi w handi, tym bardziej teraz powinni sobie poradzić.
United spadł na 3 miejsce kosztem Arsenalu, który właśnie zremisował 3-3 z Liverpoolem.
Ale ważne jest to, że ci przeciwnicy stracili dzisiaj po 2 punkty, więc wygrana dla United będzie cenna w tej kolejce.
⛔ 100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Miami Heat-Dallas Mavericks
Typ: Miami Heat- 7,5 pkt
Kurs: 3,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Tak jak pisałem 2 dni temu Miami idzie na play offy. Musi więc takie mecze jak ten wygrywać. Marsz w górę tabeli rozpoczęty i pasowałoby ten mecz przed świętami wygrać. Kursy na ten mecz to 2,02-1,83. Zatem nie są faworytem. Drużyna Niemca Dirka Nowitzkiego mnie nie przekonuje. Liczę iż Miami wygra u siebie w dodatku co najmniej 8 punktami. Pozdrawiam
✅ 265
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Everton - Chelsea
Typ: Everton ponad 1,5 gola w meczu
Kurs: 4,90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Everton jest bardzo niedoceniany. Ta ekipa miała kryzys formy, ale teraz grają naprawdę dobrze i sporo goli strzelają. U siebie Everton wygrał ostatnie cztery mecze w Premier League. W każdym z nich strzelali przynajmniej po dwa gole. Z Watford wygrali 3:2, z West Ham 4:0. Z Huddersfield wygrali 2:0, a z Swansea 3:1. Wobec tych wyników Chelsea wydaje się być trochę za bardzo faworyzowane. Taka drużyna jak Everton potrafi się odpowiednio zmotywować do meczów z najlepszymi drużynami i potrafią sprawić takim drużynom problemy, zwłaszcza jak grają na swoim terenie. Defensywa Chelsea jest przyzwoita, ale nie są nie do przejścia, więc Everton ma szanse na strzelenie dwóch goli w tym meczu, a kurs na taki typ jest bardzo przyjemny.
⛔ 100
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy- Serie A
Godzina: 15;00
Spotkanie: Sassuolo- Inter
Typ: 2
Kurs: 1:79
Bukmacher: Unibet
Analiza: Co ty by dużo pisać. Po ostatnich słabszych meczach Interu z juve i udinese przyszła pora powrócić na właściwe tory. Po drodze jeszcze wygrali po karnych z zespołem serie c, ale tym meczem nie ma się co sugerować. Co było powodem tej słabej gry ? Strasznie słaba połowa, Inter odstawał fizycznie. Teraz był czas na zrestartowanie się. Sassuollo, napewno nie podda się bez walki, ma tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową, i w ostatni weekend pokonała faworyzowaną sampdorię. Dla ciekawostki dodam ze 4 zostatnich 5 bezpośrednich pojedynków wygrali gospodarze. Zaznaczę, że jestem kibicem Interu. A kurs moim zdaniem jest warty ryzyka. Typ do grania solo/dubel.
⛔ 100
 
U 0

Usunięty użytkownik 112896

Gość
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpnia- LaLiga
Godzina: 13;00
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Typ: 1/-3.5
Kurs: 3.95@
Bukmacher: Fortuna
Analiza
O tym meczu powiedziano juz wszystko na wielu forach , gazetach ,FB , Twiterach itp. Mecz który jest niezwykle trudnym meczem do wytypowania. Najważniejsze klubowe spotkanie na swiecie czyli EL Clasico , Madryt podejmie Barcelone i w grę nie wchodzi jedynie/aż sport ale tez napięta sytucja polityczna. Za typem na -3.5 gola przekonuję mnie dosyc niska skuteczność na wyjazdach barcelony. 3 gole jedynie z Girona i Leganes a w meczach z trudnymi rywalami strzelali - 0 w Turynie 1 z Atletico 1 z Valencia i O z Realem w Madrycie.
Real przy obecnej formie Ter Stegena myśle że także nie nastrzela zbyt wielu bramek ale jeśli chodzi już o sam mecz to Real goni ich w lidze i myśle że to będzie ich minimalna przewaga czyli brak marginesu błedu. Oni muszą to wygrać a Barca moze zadowolic sie remisem. Real wie jak wygrywa sie takie finały i mysle ze dzis skonczy sie podobnie jak ostatnio czyli 2-0. Barca nie przegrała jeszcze zadnego meczu wiec jesli nie dzis ? to kiedy?
⛔ 100
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Wolves - Ipswich
Typ: X
Kurs: 4.8
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wczorajszy remisik wszedl jak zloto:cool:
Typy dodatkowe tez bliskie remisow
Bologna w koncowie dała na 2:3
Lugo w 81&#39; karnego nie strzelilo:-/
Lecz wazne ze remis w glownym typie siadl.
Poszukujac remisow dzis ide nieco ryzykowiej i pobieram konkretny kurs.
Rzucily mi sie w oczy ostatnie mecze pomiedzy wolves a ipswich 5 meczy - 5 remisów.
Lecz to nie glowny powod, Wolves 1 w tabeli lecz jak widac po ostatnim meczu z Sunderlandem zlapali mala zadyszke, mysle ze 4 pkt przewaga mogla im troche namącic w glowach i jutro nie wyjda skupienie na 100 proc. I znowu straca 2 pkt
Przewidywany wynik 1:1 lub 0:0
????
⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, La Liga
Godzina: 13;00
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Typ: Real Madryt
Kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet
Witam, jeden z najważniejszych ligowych meczów sezonu, El Clasico. Moim zdaniem nie ma tutaj znaczenia pozycja w tabeli, ilość strzelonych czy straconych bramek. Obie ekipy podchodzą do tej rywalizacji bardzo zmobilizowane. Zarówno Real jak i Barcelona kontynuują długą serię meczów bez porażki, jednak to Katalończycy są w tej kwestii lepsi, bowiem ostatnie spotkanie przegrali 16.08 właśnie z Realem. Sam oceniam ten mecz na przysłowiowe 50/50 ciężko przewidzieć jego przebieg ze względu na bardzo zbliżony potencjał obu drużyn. Decyduje się na taki a nie inny typ z kilku powodów. W tym meczu mogą decydować detale, dlatego przewaga Królewskich w postaci własnego boiska wydaje się być bardzo ważna. Historia poprzednich spotkań pomiędzy obiema ekipami również przemawia za gospodarzami. Osobiście liczę również na dobrą postawę Ronaldo, do tej pory zaledwie z dorobkiem 4 bramek nieco rozczarowuje. Myślę jednak, że nikt nie będzie o tym pamiętał jeśli w tym meczu zaprezentuje pełnie swoich możliwości i przyczyni się do zwycięstwa. Sam zawodnik także traktuje te spotkania wyjątkowo o czym zapewniał kilkukrotnie Należy również pamiętać o godzinie rozgrywania tego spotkania, zdecydowany ukłon wobec wschodnich rynków na których Królewskim bardzo zależy. Powodzenia.
⛔ 100
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka nożna - SZKOCJA: Dywizja 1
Godzina: 16;00
Spotkanie: Dundee Utd - Livingston
Typ: Dundee Utd
Kurs: 1.85
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dla mnie różnicą między zespołami jest zbyt duża aby goście mogli tutaj powalczyć. Dundee jest w tym sezonie faworytem do awansu, natomiast zespół gości jest beniaminkiem w tej lidze, co prawda radzą sobie bardzo dobrze bo zajmują wysokie 4 miejsce, z bilansem 7-5-3. Gospodarze zajmują 2 miejsce w ligowej tabeli, ale mają jeden mecz rozegrany mniej od lidera z St.Mirren, więc jeśli wygrają to spotkanie to wskoczą na fotel lidera. Dundee bardzo dobrą formę prezentuje na swoim boisku, na 8 rozegranych spotkań ich bilans to 6-1-1. Piłkarze gości po dobrym starcie sezonu zwróćili na siebie uwagę, lepszych i bogatszych klubów, dlatego tydzień temu pozbyli się swojego najlepszego strzelca Dannego Mullena który przeniósł się do St.Mirren. Trener Hopkin (Livingston) powiedział że jego zespół zmaga się z wirusem i będzie miał problem ze zmotowaniem kadry, już w środku tygodnia podczas meczu z Falkir musiał obracać składem, niektórzy grali nawet z problemami. Niepewnych gry z powodowanego wirusem jest aż 7 graczy! Nie wierzę że Hopkin zdecyduje się na wystawienie ich po raz kolejny do gry w takich warunkach podczas gdy zmagają sie z wirusem i nie są w 100% gotowi do gry, tym bardziej że czeka ich maraton spotkań, zagrają ich aż 6 w ciągu 18 dni. Mecz co 3 dni? Tak grają najlepsi , a nie zespoły z niższych lig, sami widzimy jak to wygląda u nas w naszej ekstraklapie, jeśli przyjdzie grać mecz co 3 dni to trenerzy zespołów chcą się zapłakać w mediach narzekając na terminarz i brak czasu na regeneracje. Dlatego sądzę że trener Livingston mając na uwadze to co go czeka w najbliższym czasie, pozwoli tym którzy mają problemy na odpoczynek , bo jeśli dziś zagrają będzie ryzyko że w kolejnych meczach mogą nie wystąpić, a wątpię żeby wystawił ich w tym meczu bo pozniej graczy moze poprostu brakować . GL!
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, La Liga
Godzina: 13;00
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Typ: X
Kurs: 4.0
Bukmacher: forBet
Analiza:
Za gruby kurs na remis jak na moje oko, ale pokolei. Spotkanie już rozpisane więc nie będę robił epopei, lecz to goście są w mojej głowie faworytem i kursy wystawił bym odwrotnie. Real bardzo syty, dwie LM pod rząd do tego 5 pucharów w tym roku które będą zaprezentowane. Wymagania szpaleru, Kross piszę na łamach gazety że ciężko jest im utrzymać motywację po takim paśmie sukcesów, co zresztą widać po sytuacji w lidze. Barca ma dużo większy apetyt, w rozgrywkach europejskich idzie im ostatnio różnie ale na własnym podwórku są niesamowicie powtarzalni, leją każdego czy wychodzi im mecz czy nie zawsze są 3 pkt. Pozycja bramkarza jest mocno po ich stronie, sytuacji nie poprawia też linia obrony. Varane jest typowym jezdzcem bez głowy lubi zagonić samobója albo kompletnie odpuścić krycie. Nie bez powodu Messi jest najlepszym strzelcem klasyku (24 bramki), kiedyś nazwany krzyżem Realu bo jemu wszystko wychodzi podczas klasyku. Obecna forma także po stronie Barcy, grają bardzo regularnie, nie musieli latać na bezsensowne klubowe mś i tracić energii na taki bubel. Jest tego sporo ale nie chce mi się klepać w klawiaturę, jak np występy gości na SB, bardzo lubią grać w Madrycie i często spuszczają łomot gospodarzą. Godzina i termin też bezsensu, granie w południe często przynosi nudne mecze i mało emocji, a termin na święta to kompletna porażka, wszystko żeby podbijać Azję. Jako fan Królewskich ciężko mi typować wynik w stylu 0:3 więc gram na remis, liczę że RM zrobi wszystko żeby tego meczy nie przegrać chociaż obecnie argumenty sportowe są po stronie Barcy, dużo lepiej weszli w sezon i przyjemnie się ich ogląda zwłaszcza na tyłach jest większy spokój, a ataku duet Alba-Messi rozklepuje każdego pokolei i czym niby dziurawy Madryt ma ich zatrzymać na zero? Tak czy siak powodzenia, gram jeszce X2 za grubo.
⛔ 100
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00

Spotkanie: Manchester City - Bournemouth
Typ: 1 drużyna wygra obie połowy meczu: TAK

Kurs: 1.82
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. Mimo, że dzień przed wigilijny to panowie szczególnie w Anglii, Hiszpanii i we Włoszech jeszcze świętować nie mogą. Dzisiaj kontynuacja 19 kolejki Premier League i mecz pomiędzy liderem i hegemonem tegorocznych zmagań drużyną Manchesteru City, a 16 zespołem tabeli - Bournemouth. Dzisiaj zacznę od gości, ponieważ o gospodarzach nie ma co za dużo się rozpisywać. Bournemouth zawodzi i ze zdobyczą 16 pkt. posiada tylko punkcik przewagi nad strefą spadkową. Bilans bramkowy 15/24 również nie napawa optymizmem. Jedną z przyczyn może być dosyć niekorzystny kalendarz dla zespołu trenera Howe&#39;a. Ostatnie 3 mecze grali odpowiednio z United, Liverpoolem i Chelsea (w pucharze) i jak można przypuszczać wszystkie 3 przegrali. Nie mniej jednak oprócz spotkania z Liverpoolem (0:4) w tych dwóch pozostałych zostawili po sobie dobre wrażenie ulegając tylko jedną bramką. O składzie nie można powiedzieć z byt wielu pozytywów: ustawieni są zwykle mocno defensywnie w formacji 4-4-1-1 z wysuniętym Kingiem i Defoe. Tego drugiego należy minimalnie pochwalić bo trafiał do siatki rywali w tym roku 3 razy. Może na napastnika jest to nie wiele, ale lepsze 3 niż nic.. Kalendarz nadal nie oszczędza dzisiejszych gości, ponieważ już o 16 podejmą na obcym terenie lidera tabeli. Nie wiem jakich przymiotników mogę użyć określając tegoroczną grę zespołu z Manchesteru - grają jak maszyna. 17 zwycięstw ,1 remis, 0 porażek, bilans bramkowy 56/12. Biorąc pod uwagę najlepsze ligi świata City w swojej gra zdecydowanie najlepiej ze wszystkich liderów poszczególnych lig. Mimo bardzo dobrej postawy swojego stołecznego rywala Manchesteru Untd. odjechali już na 11 pkt. i dzisiaj z pewnością będą chcieli tą przewagę powiększyć. Ostatnie zwycięstwo u siebie z bardzo silnym Totenhamem 4:1 pokazuje siłę ofensywy City. Biorąc pod uwagę przeciętną klasę dzisiejszego przeciwnika spodziewam się gładkiej wygranej w obu połowach i tylko przedświąteczne rozleniwienie i myśli o spotkaniu z najbliższymi w święta może moje plany pokrzyżować. Nie mniej jednak liczę na Guardiolę, który jako najwyższej klasy specjalista będzie potrafił zmotywować swój zespół do gry, a City sprawi swoim kibicom mnóstwo radości na święta pewnie pokonując zespół Bournemouth. Życzę powodzenia!
✅ 82
 
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja - KHL
Godzina: 11:30
Spotkanie: Nowosybirsk - Ufa
Typ: Joonas Kemppainen strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym, zwrot jeśli nie wystąpi)
Kurs: 3,30 fortuna
O meczu:
Czerwona passa trwa. Jak dzisiaj też się nie uda, to trzeba będzie trochę odpocząć (przynajmniej przez Święta). Ósma w tabeli Ufa jedzie do Nowosybirska (10.). H2H nieznacznie na korzyść gości. I to zawodnika od nich wybrałem. Joonas Kemppainen strzelił już 15 goli i dołożył tyle samo asyst. Średnio gol w co trzecim meczu. W dwóch poprzednich miał zerowy dorobek bramkowy, najwyższy czas na przełamanie. Powodzenia i Wesołych Świąt ????
⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30

Spotkanie:
Burnley - Tottenham

Typ: Tottenham wygra dokładnie jedną bramką
Kurs: 3,35
Bukmacher forbet

Witam,
Burnley ma tylko punkt straty do Totka zajmuje miejsce zaraz za nim w tabeli....normalnie faworyzowałbym gospodarzy do remisu lecz z uwagi na fakt,że gospodarze grają bez 2 podstawowych obrońców oraz ,że w dotychczasowych rozgrywakach stracili u siebie zaledwie 3 bramki czyli najmniej z ligi( egzekwo z Liverpoolem i Man.Utd) zagram na wymęczoną wygraną gości.
Uważam,że Burnley zamuruje się znając osłabienie w defensywie,a goście choć słabi na wyjazdach-porażka z Leicester remis z Watford zdobędą bramkę po błędzie obrony ;).
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
donviehos 14

donviehos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, El Clásico de La Liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Typ: wynik po pierwszej połowie 1-0
Kurs: 4,65
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Miałem już nie typować w końcówce tego roku, ale z okazji Świąt odstąpię raz gdyż okazja niebagatelna jest.
El Clásico zapowiada się niesamowicie sportowo z podszyciem kryzysu niepodległościowego. Sam jestem stronnikiem FCB, więc staram się nie popełnić podstawowego błędu faworyzowania ich. Real zaczął grać w końcu tak jak powinien, wróciła dynamika i chemia w zespole. Wygrany mundial klubowy to zastrzyk pewności siebie, której i tak im nigdy chyba nie brakuje. Potrafią odebrać Barcy na dłużej piłkę, co udaje się bardzo nielicznym przeciwnikom jak również z szybkiej kontry rozbić obronę przeciwnika. Przede wszystkim zaś Real ma i tak lepszą linię obronną, gdzie gracze z linii ich pomocy wiedzą jak wzmocnić ten krytyczny sektor. Te dwa zespoły znają się bardzo dobrze, ale mało kto zauważa, że FCB jest jednak w dużej przebudowie, a nowi gracze nie poznali jeszcze trików Ramosa, Carvajala czy Modricia, nie mówiąc o szaleństwie i szybkości Ronaldo i Isco.
Naprawdę poza tym, że FCB nie przegrało jeszcze meczu w sezonie, remisując z ATL i bodaj ATH, to nie widzę argumentów za nimi. Messi strzela dużo, ale na RM to czasem nie wystarcza, Suarez jak zawsze porażka, może kogoś pokąsa jedynie, raczej nie strzeli. Brak Neymara ! Nowe postacie w obronie.. Wiadomo - nikt nie bedzie odpuszczał, ale dl RM to raczej ostatnia szansa na dogonienie FCB w tym sezonie. Barca weźmie remis w ciemno. Zapowiada się konkretne młócenie.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom