>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23 Sierpnia 2010r (Poniedziałek)

Status
Zamknięty.
etrusc 0

etrusc

Użytkownik
Spotkanie : Manchester City - Liverpool FC
Typ : Czy któraś z drużyn wygra różnicą dokładnie jednego gola? TAK
kurs : 2,25
Bukmacher : Bwin

Na początek powiem, że wcześniej był grany przez chkaplan typ na wygraną MC jednym golem, ale to nie jest ten sam typ. Ten typ dotyczy obydwu zespołów.
Dziś obydwa zespoły dokończą bogatą w emocje i spektalularne wyniki 2 kolejkę English Premier League. Obydwa zespoły na inaugurację zdobyły po 1 pkt. MC po remisie 0-0 z Tottenhamem, a Liverpool po zaciętym meczu i błędzie Reiny zremisował 1-1 z Arsenalem. Czyli moim zdaniem czwórka która powinna znaleźć się za plecami Chelsea i MU na koniec sezonu toczy zacięte pojedynki i to już na początku sezonu. Dziś spotkają się zespoły mające podobne możliwości i podobne aspiracje. Trener Machini ma aż nadmiar bogactwa i myślę, że bardziej boli go głowa komu dać szansę zagrać niż jak ustawić zespół. Roy Hodgson z kolei po przejęciu zespołu po Benitezie raczej ma na uwadze wszczepić do zespołu ducha walki. Zdecydowanie wzmocnienia Liverpoolu na tle MC wygladają blado. Joe Cole, Christian Poulsen, Danny Wilson, Jonjo Shelvey i Brad Jones - poza tym pierwszym reszta zawodników to raczej solidni rzemieślnicy niż gwiazdy i postaci które mogą przesądzać o obliczu zespołu z Anfield. MC za swoje grube miliony sprowadził natomiast: Yaya Toure, Mario Balotelli, Davida Silve, Aleksandra Kolarova, Jermona Boatenga i Jamesa Milnera. Ostatnie trzy pojedynki ligowe pomiedzy tymi zespołami to remisy 0-0 1-1 oraz 2-2. Dziś taki wynik jest również jak najbardziej prawdopodobny, ale najmniej interesujący obydwa zespoły. Na konferencjach prasowych obydwaj trenerzy wypowiadają się z szacunkiem o rywalu a także o sobie na wzajem. Pełno w tym kurtuacji, ale i niepewności o wynik. Osobiście uważam, że będzieto kolejny mecz na remis pomiędzy obydwoma zespołami. jednak po 3 kolejnych remisach czas na jakieś zwycięstwo. W ostatnich 9 sezonach od roku 2000 w 18 meczach tylko raz zespół wygrał różnica większą niż 1 bramka. Remis padł 6 razy a 11 krotnie któryś zespół wygrywał jedną bramką. Jak już wspomniałem ostatnie 3 mecze to seria remisów a więc naprawdę doskonała szansa na przełamanie. Pogromu, a tym bardziej wysokiej wygranej nie przewiduję.
W Liverpoolu nie zagra za redsa z Arsenalem niestety Cool. Nie zagra na pewno Agger. Niepewny jest wystep Mascherano, a może zastąpić go Poulsen albo Lucas. Najprawdopodobniej zagra od początku Torres a wiec na ławeczkę laci Ngog. Do zespołu wracają po wczasach z Trabzonem: Gerrard, Kuyt, Johnson i Skrtel. U gospodarzy raczej nie zagrają: panienka Balotelli, Kolarov oraz Boateng. Prawdopodobnie zagra Millner. W bramce wciąż niepewny jest los Givena i raczej zagra Hart. Moim zdaniem to duży błąd rezygnacja z świetnego Irlandczyka. Ale to nie moje miliony leżą na stole.

Proponowany skład Manchester City:
Hart, K. Toure, Kompany, Zabaleta, Lescott, De Jong, Barry, Y. Toure, Milner, Tevez, Silva.
Rezerwa: Given, Taylor, Balotelli, Boyata, Vieira, Johnson, Ibrahim, Nimely, Wright-Phillips, Adebayor, Jo.
Kontuzjowani: Boateng, Kolarov, Bridge, M. Johnson.
Zawieszeni: Brak.
Proponowany skład FC Liverpool:
Reina, Skrtel, Carragher, Aurelio, Johnson, Mascherano, Lucas, Gerrard, Javanovic, Kuyt, Torres.
Rezerwa: Cavalieri, Jones, Aquilani, Ngog, Agger, Rodríguez, Pacheco, Babel, Kyrgiakos, Poulsen, Wilson, Spearing, Shelvey, Kelly, Ayala, Amoo.
Kontuzjowani: brak.
Zawieszeni: Cole.

O 21:00 na City of Manchester Stadium &quot;The Citizens&quot; z FC Liverpoolem z pewnościa będą w stanie stworzyć ciekawe i emocjonujące do ostatnich sekund widowisko. Tutaj na pewno będzie gra o 3 pkt. Myślę, że mecz zakończy się remisem lub wygraną jednego z zespołów jednym golem. W którą stronę nie mam zielonego pojęcia.

⛔ 100
 
aiko 0

aiko

Użytkownik
Spotkanie: Greul - Kukushkin
Typ: Greul
Kurs: 2.25
Buk: bet365

Analiza: Spotkanie tenisowe o godzinie 20:00 (livesports). Aktualna pozycja obu tenisistów w rankingu jest podobna &lt;Greul 84&gt; &lt;Kuku 86&gt; Greul zagrał już kwalfikacje na twardych kortach w Stanach Zjednoczonych w ktorych wygrał z Ramem i przegrał z Istominem co nie przynosi mu wstydu. Kuku nie grał w tym roku jeszcze w stanach i nowe warunki mogą też wpłynąć na ewentualną porażkę. Greul posiada bardzo s\dobry serwis co jest ważne na twardych kortach. Kukushkin jest to zawodnik ktory zazwyczaj gości w challengerach i gra na kortach ziemnych. Myślę ze ze swoim serwisem i odrobiną gry Greul powinien wygrać ten mecz.

⛔ 100
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Spotkanie: Shamrock - UC Dublin
Typ: 1
Kurs: 1,60
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

Dzisiaj postanowiłem wybrać spotkanie z Irlandii. Lider tabeli Shamrock podejmie 8 zespół w tabeli UC Dublin. Moim jak i bukmacherów faworytem są gospodarze. Przemawia za nimi praktycznie wszystko. Są liderami a także są w bardzo dobrej formie co pokazują ostatnie mecze. Na ligowych boiskach nie przegrali już od 3 miesięcy ! Co innego goście dzisiejszego spotkania. w 11 ostatnich meczach zdołali wygrać tylko 2 razy 1 remis i aż 8 porażek ! Nie wygrali od 4 spotkań i są w naprawdę dużym kryzysie. Ciężko postawić w tym meczu inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy . !

✅ 60
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Mecz : Manchester City - Liverpool
Typ : Obie drużyny strzelą ? Tak.
Kurs : 1,80
Bukmacher : Tobet

Analiza : Witam! Mam nadzieje, że ktoś z Was skorzystał z mojego wczorajszego typu, który okazał się trafny ( połówka na FC Porto, kurs 1,57) .

Dzisiaj zdecydowałem się na spotkanie pomiędzy The Citizens a Liverpoolem. Jak widać powyżej, stawiam, że oba teamy strzelą bramkę.
Powód jest prosty. City, wzmocnione, zmotywowane, przed własną publicznością, nie może nie strzelić bramki! Impas wreszcie musi zostać przełamny (0-0 vs Tottenham i wygrana 0-1 z bardzo przeciętną Timisoarą ) . Co do Liverpoolu, to tacy gracze jak Dirk Kuyt, Steven Gerrard, czy David N&#39;Gog powinni zapewnić bramki ( cała ta trójka zawodników plus Glehn Johnson i Martin Skrtel nie grali w pucharowym meczu z Trabzonem więc będą wypoczęci ) . Kolejnym argumentem przemawiającym za tym, że Live trafi do siatki City jest brak 2 obrońców- Kolarova i Boatenga.

Szykuje się bardzo ciekawy mecz, w którym, moim zdaniem, obie drużyny udowodnią, że bramki strzelać potafią.

Szanse wejścia tego typu oceniam na 65% Kurs zachęca do gry. Życzę wszystkim miłego dnia i wysokich wygranych.

⛔ 100
 
ricco 0

ricco

Użytkownik
Spotkanie: Kubot L. - Brands D.
Typ: 2:0
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Obu zawodników łączy to, iż długo nie grali, ale to Polak pokazał się ostatnio w turnieju w Cincinnati, gdzie niestety przegrał 0-2 z Johnem Isnerem. To był pierwszy mecz Łukasza po przerwie,
spowodowanej kontuzją kostki. Daniel Brands natomiast ostatnie spotkanie rozegrał w Gstaad i to prawie miesiąc temu. Jego forma napewno jest sporą zagadką, mam nadzieje że Kubot to wykorzysta i go łatwo pokona. Jeszcze przed wyżej wymienionym spotkaniem w Szwecji, Niemiec łatwo przegrywał z dużo słabszymi tenisisatmi Reister czy Vinciguerra. Kubot mierzył się z dużo lepszymi zawodnikami, ale równiez im ulegał. Na koniec dodam, iż tak jak wyżej wspomniałem, mam nadzieje że ten mecz z Isnerem pomógł troche naszemu zawodnikowi wejśc do tego rytmu meczowego, którego napewno brakuje Niemcowi. Oby to wykorzystał.

⛔ 100
 
212273 0

212273

Użytkownik
Mecz: KuPS-VPS
Typ: 1
Kurs: 1,67
Buk: Expekt

O godzinie 19:30 rozpocznie sie spotkanie fińskiej ekstraklasy pomiędzy KuPS i VPS. Gospodarze tego meczu zajmują trzecią pozycje w ligowej tabeli z 33 punktami na koncie i ralnymi szanami na mistrzostwo. Goście skupiają sie raczej na walce o utrzymanie w najwyzszej klasie rozgrywkowej, zajmują dziesiąte miejsce z 22 punktami. Gospodarze mają jeden rozegrany mecz mniej niz lider HJK Helsinki i wygrywając w tym meczu zmniejszył by strate do lidera do 4 punktów. w trzech ostatnich meczach gospodarze wygrywali ,a goście raz remisowali i dwa razy polegli. Patrząc na formę obu zespołów oraz ich położenie w tabeli to faworytem jest KuPS. Myśle, że gospodarze wygrają 2:1.

⛔ 100
 
W 0

witcher88

Użytkownik
Mecz: Halmstads BK - Malmö FF
Typ: 2
Kurs: 2,00
Buk: Tobet

Dziś o godzinie 19 zmierzą się ze sobą 14 zespół oraz wicelider szwedzkiej Allsvenskan. Póki co Halmstad zgromadził w 19 meczach 21 pkt, goście zaś w 19 meczach 42 punkty. W ostatnich 3 spotkaniach gospodarze zaledwie zdobyli 1 pkt remisując zaledwie z ostatnim Atvidaberg 1:1. Malmo są rozpędzeni. Wicelider traci zaledwie 1 pkt do lidera Helsingborg i ma przewagę 8 pkt nad 3cim Elfsborg i w dodatku 1 mecz mniej. Jak widać tylko 2 zespoły liczą się w walce o zwycięstwo w rozgrywkach. Malmo jest w dobrej dyspozycji. Wygrali swoje 4 ostanie mecze nie tracąc ani jednej bramki! Dzisiejsze zwycięstwo da im pozycję tymczasowego lidera rozgrywek w oczekiwaniu na mecz Helsingborga, więc myślę że nie zmarnują takiej okazji wykorzystując słabszą postawę gospodarzy.

✅ 100
 
marcing89 0

marcing89

Użytkownik
Mecz:FC Midtjylland – FC Nordsjälland
Typ:1
Kurs:2,1
Buk:Expekt

Midtjylland bardzo dobrze zaczal tegoroczny sezon.Ostatnie 5 spotkan to 4-0-1 i obecnie zajmuje 2 pozycje w dunskiej najwyzszej klasie rozgrywek pilkarskich. Z tych 5 spotkan bilans w domu to 2-0-0 Gospodarze to swietny zespol a ich celem w tym sezonie jest walka o europejskie puchary. Nordsjælland to przede wszystkim druzyna wlasnego boiska, przynajmniej tak pamietam ja z zeszlego sezonu ale juz w tym nie wyglada to tak dobrze 1-0-2. Goscie prezentuja zmienna forme. Wygrywaja bez problemu z druzynami z dolu tabeli a z zespolami swojej klasy maja juz problemy a tym bardziej na wyjazdach. Ich bilans na wyjezdzie to 1-0-1 a po tym meczu ten bilans powinien byc jeszcze gorszy.Midtjylland musi wygrac by nie tracici dystansu do Kopenhagi

✅ 110
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
20:15, Eliminacje ME - mężczyźni, Europa
Spotkanie: Polska - Bułgaria
Typ: Polska -8,5 (handicap)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Polacy po kompromitacji w Coimbrze gdzie przegrali z najsłabszą w grupie Portugalią mają już tylko teoretyczne szanse na awans do Mistrzostw Europy. Ja jednak jestem optymistą jeśli chodzi o dzisiejszy mecz z Bułgarią i gram na zwycięstwo Biało-Czerwonych z handicapem punktowym -8.5.
Po pierwsze Polacy grają lepiej u siebie to co prawda wyświechtany slogan ale jeśli chodzi o naszych koszykarzy sprawdza się w stu procentach. U siebie rozbiliśmy Belgów 20 punktami a także pokonaliśmy Gruzję czyli w tym momencie dwie najmocniejsze ekipy w naszej grupie. Po drugie honor polscy koszykarze dzisiaj podejrzewa, że zrobią wszystko by zmazać plamę jaką dali w Coimbrze i wcale wysokie zwycięstwo nie powinno nikogo zdziwić. Po trzecie Polacy potrafią wygrywać z Bułgarią co pokazali na zeszłorocznych Mistrzostwach Europy gdzie wygrali 90:78. Dzisiaj nikt w katowickim Spodku na taki wynik by się nie obraził a moim zdaniem wysokie zwycięstw &quot;naszych&quot; jest całkiem realne. Dlatego warto zagrać Biało-Czerwonych z handicapem punktowym.

⛔ 100
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Spotkanie: Wolverhampton - Poole :Fredrik Lindgren Total points
Typ: Over 12.5
Kurs: 1.85
Buk: Tobet

Dziś w Ellite League spotkanie na szczycie. Wilki podejmują Piratów. Wybrałem typ Fredrik Lindgren over 12.5 pkt. gdyż jest to bezapelacyjnie najlepszy zawodnik a angielskiej ekstraklasie. Domowa średnia 2,762 pokazuje, że jego pogromców w tym sezonie można zliczyć na palcach u obu rąk. Do tego przyjeżdża dziś lider tabeli więc motywacja będzie jeszcze większa. Sam Fredrik jest w dobrej formie: 4 miejsce w ostatnim Grand Prix, awans do przyszłorocznego cyklu, niezły mecz w Gorzowie. Poole jest niezłą drużyną, ale wyjazd to wyjazd. Z takim liderem jak Lindgren ciężko się walczy, dlatego uważam, że zakręci się on w okolicach kompletu punktów.

✅ 85
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
Spotkanie: Halmstad - Malmö FF
Typ: połowa czasu 1
Kurs: 4.35
Buk: Expekt

Dziś o 19.00 spotkanie w ramach szwedzkiej Allsvenskan pomiędzy Halmstad - Malmö FF. Gospodarze zajmują 14 miejsce w lidze i na własnym stadionie mają bilans spotkań : 5 zwycięswt, 1 remis , 3 porażki (bramki 14:7). Zespół Malmö FF to wicelider rozgrywek, który ma wyjazdach ma bilans spotkań: 4 zwycięstwa, 2 remisy, 3 porażki (brmaki 16:13). Drużyna gospodarzy znajduje się obecnie w strefie zagrażającej spadkiem z ligi totez dziś będą musieli pozyskać niezbene im punkty aby zyskać kilka lokat i myśleć o utrzymaniu się w lidze. W ostatnim spotkaniu Halmstad zremisowal na wyjeździe z Atvidaberg ( 1:1 ), natomiast Malmö FF wygrały u siebie z Gefle (2:0) i była to ich trzecia wygrana z rzędu. W historii konfrontacji obu drużyn bilans jest następujący : 5 zwycięstw Halmstad, 4 remisy i 7 zwycięstw Malmö FF. Faworytem niewatpliwie są goście, którzy mierzą w awans i będa chcieli wygrac. Halmstad powinien sie zmobilizowac i skutecznie zaatakować aby nie spaśc z ligi a u siebie dośc przyzwoicie grają więc myśle ze mogą osiągnąć korzystyny wynik i uzyskać przewage już w pierwszej połowie meczu.

⛔ 100
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Spotkanie: Ljungskile - FC Trollhättan
Typ: Over 4.5
Kurs: 5,00
Buk: Unibet

Spotkanie w ramach drugiej ligi szwedzkiej znanej także jako Supperetan. W Ljungskile miejscowy zespół podejmie IFK Trollhättan. Zdecydowanym faworytem tego spotkania według bukmacherów jest zespół gospodarzy, który zajmuje obecnie 11 miejsce w ligowej tabeli. Goście obecnie są na przedostatniej pozycji w tabeli ze stratą 12 punktów do dzisiejszego rywala. Gospodarze na ligowe zwycięstwo czekają już od 4 lipca. Od tamtej pory zagrali osiem ligowych spotkań z czego, aż pięć zremisowali, zaś w trzech doznali porażki. Jeżeli chodzi o linię under/over 2.5 bramki to w pięciu z ośmiu meczów przekraczali tą linię. W miarę przyzwoicie było też z linią 3.5, którą przekraczali trzy razy. W ostatnich dwóch meczach z dobrej strony pokazał się Erik Nilsson, który zdobył dwie bramki. Drużyna gości to jedna z drużyn z ogona ligi. Gorzej od nich prezentuje się tylko zespół Vasaby United. I również tylko ten zespół ma więcej straconych bramek w lidze niż Trollhattan. Ostatnio jednak drużyna przyjezdna zaczęła grać nieco lepiej. W trzech ostatnich meczach zdobyła bardzo cenne pięć punktów. Do końca ligi pozostało już tylko osiem spotkań, dlatego każdy punkcik jest na wagę utrzymania tym bardziej, że do miejsca dającego możliwość gry w barażach mają stratę tylko dwóch oczek. Jeżeli chodzi o linię under/over 2.5 i 3.5 to zdecydowanie Trollhattan należy do najczęściej overujących zespołów w lidze. Ostatnim zwycięstwem 1:0 nad Degerfors przerwali swoją serię 10 z rzędu meczów z overami 2.5 bramki. W tych spotkaniach, aż w 7 przekraczali również linię 3.5. Najlepszym strzelcem gości jest Victor Skold, który zdobył sześć bramek. Dobrze spisywał się także w tych wspomnianych trzech spotkaniach, ponieważ zanotował dwa gole w tym tego dającego trzy bezcenne punkty w ostatnim meczu. Według mnie szansę na pokrycie zarówno overa 2.5 jak i 3.5 są spore. Podaje linię niższą, ponieważ zawsze szansę są większę, ale tą drugą również gorąco polecam.

✅ 400
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Spotkanie: Wolverhampton - Poole
Zakład: Heat 3 winner?
Typ: B.Pedersen
Kurs: 2.90
Buk: sportingbet

O godzinie 20.30 oczy sympatyków &quot;czarnego sportu&quot; skierowane będą na tor popularnych Wilków. W meczu na szczycie Elite League Wolves podejmują przyjezdnych z Poole. Spotykają się zatem aktualny mistrz kraju a zarazem wicelider z liderem tabeli. Zapowiada nam się wielkie żużlowe święto krótko mówiąc.

Ale teraz przejdźmy do konkretów. Kolejny zakład na zwycięzcę wyścigu. Tym razem chodzi o 3 bieg dnia, w którym pod taśmą staną Tai Woffinden i Adam Skórnicki po stronie Wilków oraz Piraci: Bjarne Pedersen i Artur Mroczka. Faworytem bukmacherów jest lider ekipy gospodarzy czyli &quot;Woofie&quot;. Ja jednak zauważyłem w ostatnim czasie pewną prawidlowosc ce****ącą występy młodego Brytyjczyka. Wyraźnie widac, że Tai potrzebuje czasu aby spasowac się do toru i zazwyczaj ten pierwszy start wychodzi mu słabiej. Artur Mroczka, który jest swego rodzaju objawieniem na Wyspach nie dosc że ostatnio obniżył loty to na wyjazdach ewidentnie idzie mu pod górkę. Wszystko wzięło się zapewne od momentu kiedy Atrur został przesunięty z pozycji rezerwowego a co za tym idzie musi zmagac się teraz z bardziej wymagającymi przeciwnikami. &quot;Skóra&quot; natomiast dzisiejszym występem powraca dopiero do składu Wolverhampton a w związku z tym jego dyspozycja pozostaje jedną wielką niewiadomą. Trochę więcej wiemy na podstawie występu Skórnickiego we wczorajszym meczu naszej I ligi. Lider Skorpionów z Poznania wyraźnie sobie nie radził na Golęcinie. Owszem samym momentem startowym i rozegraniem pierwszego łuku mógł imponowac, jednak już późniejsze błędy na dystansie nieco zmąciły i zaciemniły ten obraz. Generalnie można odczuc, iż do końca sprawny jeszcze nie jest.

Ja obstawiam w tym wyścigu wygraną Duńczyka Bjarne Pedersena. To właśnie na nim zdaje się będzie spoczywał ciężar odpowiedzialności za wynik tego biegu. Myślę, że podoła on temu zadaniu i upora się z przeciwnikami. Kurs ku temu zachęca więc czemu nie...

PS. Ah, ta cenzura :razz:

⛔ 100
 
black-star 53,9K

black-star

Użytkownik
Spotkanie: Manchester City v Liverpool FC
Typ:Liverpool
Kurs:2.90
Bukmacher:Bwin

Analiza ???? zisiejszego dnia o godz. 20.00 odbędzie się ostatnie ze spotkań drugiej kolejki angielskiej ekstraklasy : Manchester City zmierzy się na własnym stadionie z Liverpoolem FC . Minimalnym faworytem bukmacherów wydają się być gospodarze , którzy w ostatnim czasie dokonali kilku głośnych transferów sprowadzając m.in.Mario Balotelliego i D.Silvę .Mecz pierwszej kolejki dla obydwu zespołów zakończył się remisem i myślę , że dziś obydwa zespoły wyjdą na murawę dobrze zmotywowane . Dodatkowo należy pamiętać , że w przypadku , gdy Liverpool zwycięży będzie to oznaczać 2000 wygraną klubu w lidze . Ostatni raz na City of Manchester Stadium przegrał w 2005 roku . W zespole Manchesteru City nie wystąpi dwóch pozyskanych obrońców: Kolarov i Boateng, którzy są w trakcie leczenia urazów , zaś do pierwszego składu The Reds powinni powrócić Glen Johnson , David N’Gog i Steven Gerrard .

Szansę wejścia typu określam na 60% i przy obecnym kursie mecz wydaje mi się wart ryzyka .

⛔ 100
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Polska - Bułgaria
Typ: Bułgaria +10.5
Kurs: 1.67
Buk: Betsafe

Dziś o godzinie 20:30 w katowickim Spodku polscy koszykarze po raz drugi będą grali o &quot;być albo nie być&quot; w tych eliminacjach. Do Katowic zawita jeden z dwóch uczestników ostatniego Eurobasketu grających w Grupie C Eliminacji do ME 2011- Bułgaria. W dzisiejszym meczu miał pauzować Maciej Lampe. Według najświeższych informacji jednak były zawodnik m.in. Maccabi Tel Awiw- zagra. Przed tygodniem podobną sytuację mieliśmy w obozie reprezentacji Gruzji - tam pauzować miał Zaza Pachulia. Zawodnik Atlanta Hawks zagrał, ale zagrał po prostu słabo by nie powiedzieć beznadziejnie, a i tak koszykarze ze Wschodu Europy polegli w Łodzi zaledwie 9 punktami.
W poprzednim meczu tych ekip w Bułgarii górą byli gospodarze - wygrali 74:70, choć przegrywali aż 39:53. Słabą stroną naszej ekipy są końcówki spotkań- Gruzini również odrobili część strat w spotkaniu w Łodzi. Odrobienie tych strat było ważne w kontekście bezpośrednich spotkań.
Gra Bułgarów opiera się na duecie Filip Videnow- Earl Callaway. Obydwaj sieją spustoszenie na obwodzie.
Czy Polacy z Maciejem Lampe w składzie będą w stanie pokonać Bułgarów 11 lub więcej punktami? Według mnie nie , uważam, że Maciej Lampe dziś nie będzie mógł być liderem kadry, a Gortat bez Lampego to Gortat słabszy o 20%. Na obwodzie Polacy są w moim odczuciu słabsi od Bułgarów. Kelati pierwsze 2-3 mecze dobre, ostatnio słabiej. Koszarek to solidny zawodnik, ale bez błysku. Podoba mi się gra Berishy, ale czy będzie on w stanie pociągnąć kadrę do porywającego zwycięstwa? Według mnie nie.

✅ 67
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom