>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.01.2024 (środa)

Status
Zamknięty.
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna; Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leeds - Norwich
Typ: X2

Kurs: 3,05
Bukmacher: fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/championship-2023-2024.168963/page-2
Analiza:


Dzisiaj, o godzinie 20:45, zaplanowano pasjonujące starcie w ramach Championship pomiędzy dwoma utytułowanymi zespołami – Leeds i Norwich. To spotkanie obiecuje być emocjonującym widowiskiem, w którym trudno jednoznacznie wskazać na wyraźnego faworyta.

Gospodarze, zajmujący 4. miejsce w tabeli ligowej, mogą poszczycić się dorobkiem 54 punktów. Z kolei ich rywale, reprezentujący 8. pozycję, mają na swoim koncie 41 punktów. Obie drużyny prezentują się solidnie w ostatnich spotkaniach, co sprawia, że prognozowanie wyniku staje się zadaniem niełatwym. W związku z tym, możliwy wydaje się być remis, który byłby sprawiedliwym odzwierciedleniem sił obu zespołów.

Warto zaznaczyć, że zarówno Leeds, jak i Norwich, odnotowują obecnie dobre wyniki, co dodatkowo podgrzewa atmosferę przed meczem. Kibice z pewnością nie będą się nudzić, gdyż gracze obu drużyn zaprezentują się z pełnym zaangażowaniem i ambicją na boisku.

W mojej osobistej ocenie, dzisiejsze widowisko przyniesie mnóstwo emocji, a oba zespoły dostarczą kibicom niezapomnianych chwil. Przewiduję, że mecz zakończy się remisem 2:2, co dodatkowo podkreśli wyrównanie sił na boisku i sprawi, że rywalizacja pozostanie otwarta do samego końca.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bayern Monachium vs Union Berlin
Typ: Jamal Musiala strzeli gola
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/18-kolejka-bundesligi-24-01-28-01-2024.170305/#post-7241149
Analiza:


W Niemczech czeka nas zaległy mecz pomiędzy Bayernem Monachium a Unionem Berlin. Co tutaj dużo kryć, Bawarczycy nie popisali się w rywalizacji z Werderem Brema. Trudno znaleźć pozytyw z tamtego starcia po stronie wielokrotnego Mistrza, może wejście z ławki Mathysa Tela, który narobił sporo zamieszania i dobrą sytuację na remis, ale jego uderzenie trafiło jedynie w słupek. Manuel Neuer popisał się świetną interwencją, ale sam bramkarz nie będzie strzelał gole. Potrzebne jest mocne przełamanie, wszak Bayer Leverkusen buduje powoli niebezpieczną przewagę. Czy Thomas Tuchel znajdzie sposób na Union?

Stołeczni pożegnali się z europejskimi pucharami w tym sezonie i może to dobrze, ponieważ jest czas na odbudowę projektu. Celem jest spokojne utrzymanie się w elicie i niestety ostatnie mecze Unionu są odwoływanie. Starcie z Mainz się nie odbyło i ciekawy jestem, w jakiej formie są przyjezdni. Każdy punkt jest na wagę złota, wszak podopieczni Nenada Bjelicy znajdują się tuż nad strefą spadkową i przewaga wynosi jedynie 3 oczka. Czy outsider tak jak Werder Brema pokusi się o niespodziankę?

Czekałem na składy, ponieważ oglądając Bayern w ostatnim czasie wyróżnia się dwóch młodych piłkarzy. W niemieckich mediach spekulowano, czy Thomas Tuchel postawi dzisiaj na duet napastników, ale jednak zdecydował się na Harry'ego Kane'a. Być może z ławki bramkę zdobędzie Mathys Tel, który dał świetną zmianę w meczu z Werderem, dlatego warto zastanowić się nad typem: "rezerwowy strzeli gola" po kursie @2.45 w Fortunie. Ja zdecydowałem się na jednak na Jamala. Napastnik ten ma świetną technikę i bardzo trudno jest go zatrzymać. Będzie miał wolne przestrzenie, ale potrafi też uderzyć z dystansu. Spodziewam się tutaj kilku trafień Bawarczyków w tym jedną bramkę Musiali. Piłkarz ten robi różnicę na boisku i w trudnych momentach jest potrzebny, tak jak to było m.in w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu, gdzie jego gol w Köln dał mistrzostwo Bawarczykom.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/ Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bayern Monachium vs Union Berlin
Typ: Kingsley Coman (Bayern M) powyżej 0.5 spalonych w meczu
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:


No cóż, chwilę do meczu zostało, a ja idę w szalony typ, mam nadzieję, że szczęście dziś dopisze. Bayern ostatnio dość sensacyjnie przegrał spotkanie z Werderem, ale dzisiejsze spotkanie jest idealne do dobrej reakcji i do tego by powrócić na zwycięska ścieżkę, ten mecz Bayern obowiązkowo musi wygrać, ale jak będzie przekonamy się... Ja tu spróbuje zagrać indywidualny typ i skieruję go w stronę skrzydłowego Comana, reprezentant Francji z Sane, Kane'm, czy Musiala robią niesamowity postrach u obrońców rywali, ale coś mi mówi, że ten typ może dziś gładko wejść i to po bardzo fajnym kursie. Gospodarze muszą wygrać, będą atakować bardzo często na pewno przy takim rywalu zagrają bardzo wysoko, pytanie co zrobi Union Berlin, tak czy owak, może przesadziłem z tym, że ten typ wejdzie "gładko", ale myślę, że jest spora szansa na powodzenie, za drobne można pograć.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Niemcy - Chorwacja
Typ: remis
Kurs:
10.00
Bukmacher: forbet

Mecz wygląda na to że o pietruszkę , ale taki mecz to dla trenerów zawsze okazja by coś wypróbować , przetrenować , komuś dać szansę do pokazania swoich możliwości itd.Pietruszka to jeden mały argumę za remisem ale mam jeszcze jeden,W h2h ostatnie 4 starcia tych drużyn to zwycięstwa jednym golem.Niewiele widziałem z tych mistrzostw raczej tylko fragmęty ale wrzucę kurs 10 z tego meczu w 2 wyważone kupony za drobne.Żadnej głębi w tym typie nie ma.
Normalnie na pałę po wysokim kursie zobaczymy co się stanie.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom