>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.05.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 24. Maja
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godz: 2.35
Spotkanie: Boston Celtics - Clevland Cavaliers
Typ: Celtics -4 pkt AH OT
Kurs: 2.43
Bukmacher: 1xbet
Na jutro zaglądam do rywalizacji w Konferencji Wschodniej gdzie w Finale trwa zacięta rywalizacja pomiędzy ekipami Celtics a Cavs. Na razie stan rywalizacji 2-2 i obie ekipy wygrywały te spotkania we własnej hali. Boston wiadomo - młody roster i sporo kontuzji kluczowych graczy jak Hayward czy Irving ale młodzież daje rade. Bardzo dobrze wygląda tutaj Rozier, Tatum czy Jaylen Brown. Do tego Celtowie grają o niebo lepiej we własnej hali, w Ogródku. Tutaj jeszcze w tych Play offach nie przegrali ani razu i dziś przy takim kursie wydaje mi się łakomym kąskiem. Kluczową postacią wydaje się genialny Brad Stevens który w moim odczuciu zrobił szalenie dobrą pracę z całą ekipą Zielonych. Niezlę wygląda Horford i Baynes. Generalnie Celtowie świetnie grają z kontry i jeśli rozbujają tempo i zmuszą Kawalerzystów do szybszej gry to pojawią się i błędy u rywali, tak przynajmniej mówią statystyki. Cavs także mają swoje problemy. Nie ma chemii u gości. Słabo gra Kevin Love, Rodney Hood odmówił swego czasu wejście nawet na parkiet . W meczach on road Cavs JR Smith nie grał już na tak dobrej skuteczoności jak we własnej hali, podobnie jak Korver . Myślę, że sam Lebron James nie wygra tego spotkania. Nie ma tutaj monolitu i zaburzony jest spacing u Cavs. Idę w stronę ekipy lepiej dzielącej się piłką i lepszej na deskach czyli C&#39;s.
✅143
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
adisun 76

adisun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superliga - baraż o utrzymanie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Vendsyssel FF - Lyngby
Typ: Vendsyssel FF
Kurs: 2.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spotkanie barażowe w lidze duńskiej, niesamowicie wyrównane, co widać już po kursach, kursach jednak niesamowicie kuszących, by przełamać złą passę i zagrać tutaj w stronę gospodarzy. Goście, czyli ekipa Lyngby ma dość słabą serię, nie mogą wygrać spotkania, wiadomo, wiecznie nie będzie to trwać, jednakże uważam, że jeszcze nie tym razem, tutaj gospodarze powinni wyjść zwycięsko w tym pojedynku. Są w dobrej dyspozycji, pokazują się z dobrej strony, mają przewagę własnego boiska, potrafią grać przeciwko drużynie Lyngby i są drużyną lepszą sportowo. Mecz zapowiada się niesamowicie wyrównanie, jednak mam nadzieję, że Vendsyssel udowodni swoją wyższość i pewnie pokona gości. Podejrzewam, że bukmacherzy, jak i większość osób stawiałoby na ekipę Lyngby, gdyby nie ich ostatnie mecze i niemożność wygranej, która przecież musi zostać w końcu przełamana. Miejmy nadzieję, że nie tym razem i choć Lyngby jest solidną drużyną, to tym razem będzie musiało uznać wyższość gospodarzy. Powodzenia, czas przełamać złą passę, niech własne boisko pomoże!
✅165
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Kobiet
Godzina: 11.30
Spotkanie:
Tajlandia - Polska
Typ: Polska -1,5
Kurs: 2.11
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Kolejny weekend z Ligą Narodów siatkarek. Jest to pierwsza edycja tego turnieju, który zastąpić World Grand Prix.
Dziś mecze odbędą się w chińskim Makau. O awans do rundy finałowej będzie ciężko gdyż Polski mają 7 punktów straty do piątych Holenderek – a tylko 5 z 16 drużyn gra dalej.
Pocieszający jest fakt, że nasze zawodniczki rozegrały już spotkania z teoretycznie najsilniejszymi rywalkami czyli Serbią i USA. Oba mecze niestety przegrane. Do tego doszła porażka z Turczynkami.
Dwa dni temu Polki sprawiły niemałą sensację ogrywają drużynę gospodarzy Chiny 3-2 od których regularnie dostawały manto, a wcześniej w USA pokonały także faworyzowane Włoszki.
Ich dzisiejszym przeciwnikiem będą zawodniczki z Tajlandii, które do tej pory wygrały tylko z Argentyną – a ta zaś przegrywa wszystko głównie bez zdobyczy setowej. Dziś trzeba wygrać za trzy punkty jeśli wciąż chcemy liczyć się w walce o Top 5.
Przypomnę, że za 4 tygodnie mecze odbędą się w Polsce i fajnie by było gdyby Polski jeszcze grały o awans.

⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów Siatkarek
Godzina: 11:30
Spotkanie: Polska-Tajlandia
Typ: over 168,5
Kurs: 1,42
Bukmacher: fortuna
Witam! Dzisiaj spróbuję swojego szczęścia w siatkówce kobiet, a kokretnie w meczu reprezentacji Polski z reprezentacja Tajlandii. Bukmacherzy jak i duża liczba typerow twierdzi, że Polki przejdą tutaj Tajki gładziutko.. moim zdaniem ten mecz dla naszej reprezentacji nie będzie taki do końca prosty. Wielokrotnie w sporcie bywało tak, ze słabsze na papierze drużyny stawiały większy opór niż te silniejsze. Polki pokonując Chiny 3-2 na pewno podbudowały swoje morale i dzisiaj będą celowaly w zwycięstwo, ale moim skromnym zdaniem Tajlandia się tutaj postawi i będzie chciała sprawić problemy, dlatego możemy się spodziewać dużej liczby zdobytych punktów. Celuje w over 168,5. Powodzenia!
Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like’a!
✅ 42
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Genewa (Szwajcaria), ziemna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stanislas Wawrinka - Marton Fucsovics
Typ: handicap 2 (+1.5)
Kurs: 1,66
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ćwierćfinałowe spotkanie. W 1 rundzie Szwajcar Wawrinka dzięki wysokiej pozycji w rankingu ATP odpoczywał i zmagania z turniejem rozpoczął od 2 rundy, w której pokonał Amerykanina Donaldsona 2-0 (6-3 , 6-4). Węgier Fucsovics z kolei w 1 rundzie wygrał z Hiszpanem Ramosem 2-0 (6-1 , 6-2) a w 2 rundzie pokonał Amerykanina Tiafoe 2-0 (7-6 , 6-4). Stanislas jak wiadomo wrócił po kontuzji turniejem w Rzymie, z którego szybko odpadł zaraz w pierwszym spotkaniu z Amerykaninem Johnsonem przegrywając 0-2 (4-6 , 4-6). Teraz startuje w swojej rodzimej Szwajcarii na turnieju w Genewie, gdzie próbuje się odbudować przed Roland Garros. Tutaj w Genewie Wawrinka grać potrafi i wygrywał cały ten turniej w tamtym roku jak i 2 lata temu, więc broni tutaj wielu punktów. Jednak dzisiaj spodziewam się, że tak łatwo mu z Martonem nie pójdzie. Węgier pokazał w dwóch pierwszych spotkaniach, że jest w formie. Wprawdzie w meczu z Ramosem, to Hiszpan głównie słabo zagrał ale z Tiafoe później też sobie poradził w dwóch setach więc jest w dobrej dyspozycji. Wawrinka wrócił po kontuzji więc spodziewam się, że mimo wszystko nie jest jeszcze w swojej optymalnej formie. Tutaj w Genewie czuje się na korcie bardzo dobrze, pomimo zgrzytu z organizatorami, o którym możecie przeczytać chociażby tutaj: https://sportowefakty.wp.pl/tenis/756080/stan-wawrinka-zagra-w-genewie-mimo-zlych-relacji-z-organizatorami-nie-czuje-sie-
Jednak złe relacje z organizatorami to jedno a gra na korcie to drugie więc tym nie należy się za bardzo co przejmować, dodałem to bardziej jako ciekawostkę. Tutaj grać potrafi, broni wielu punktów więc tego nie ma co brać pod uwagę. Ja sugeruję się tym, że łatwo mu nie pójdzie, bo Węgier jest tutaj też w dobrej dyspozycji a Stanislas jeszcze po powrocie napewno nie jest w swojej najlepszej formie. Myślę, że Szwajcarowi łatwo w tym meczu nie pójdzie i jego rywal jest w stanie przynajmniej tego jednego seta ugrać. Spodziewam się tutaj zaciętego pojedynku, do zakończenia którego potrzeba będzie trzech setów. Początkowo chciałem nawet zaryzykować na zwycięstwo Martona ale ostatecznie wybieram bezpieczniejszą opcję, że Węgier ugra przynajmniej 1 seta przez co ten typ okazałby się trafny.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Kobiet
Godzina: 14.00
Spotkanie:
Chiny - Serbia
Typ: Chiny K
Kurs: 2,45
Bukmacher: etoto
Analiza:

Do grania tego typu skłoniła mnie lokalizacja. Chinki to według mnie prawdziwe mistrzynie. Złote olimpijki oraz zdobywczynie Pucharu Wielkich Mistrzyń w Japonii. Wpadka z Polską reprezentacją oraz przegrana z Koreą Południową to max błędów jakie mogły popełnić. Wygrana z Tajlandią pozwala im nadal myśleć o top 5 i sądzę, że po dzisiejszym meczu wskoczą na miejsce adekwatne do swoich umiejętności. Granie w reprezentacji Chin to nie przelewki. Na Twoje miejsce czeka miliard innych skośnookich. Może Chińczycy nie są dobrzy we wszystkich dyscyplinach, ale wydaje mi się, że w siatkówce są mocni, a rywalizacja o miejsce w składzie jest mega zacięta. Gospodynie powinny dać z siebie więcej. Będą miały o jedną zawodniczkę więcej i rozwałkują przeciętnie grające serbki. Spadki na Serbie pokazują, że trochę kasy na ten typ popłynęło. Sądzę, że to będzie kasa dla bukmachera dlatego gram na przekór. Pozdrawiam!
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Lyon - Tenis
14:00
Simon Gilles - Kukushkin Mikhail
Kukushkin Mikhail
2,21
Bukmacher: 1xbet
H2H 0:2 dla Simona Gillesa, ale z dość odległych czasów. Nie grali nigdy ze sobą na mączce, a teraz mamy okazję w Lyonie. Wydaje mi się, że Simon Gilles od jakiegoś czasu jest kompletnie bez formy w tym swoim przebijaniu. To, że przeszedł tutaj dwie rudny jeszcze o niczym nie świadczy bo dostał dosłownie kelnerów. Jeden z rankingu okolic 500, drugi 300.
Co prawda Kukushkin też asów tutaj nie ograł, ale od jakiegoś czasu gra bardzo dobre mecze na mączce. Zacięte porażki z Tsitsipasem czy Andersonem to nie żadna ujma. Choć gramy we Francji i Simon jest jaki jest to ten mecz widzę zacięty na korzyść Kazacha. Lada moment i mamy Roland Garros w Paryżu.
Pozostałe typy na dzisiaj...
⛔ 100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Kwalifikacje French Open
Godzina: 16:20
Spotkanie: Hurkacz - Trungelliti
Typ: Hurkacz
Kurs: 2.32
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Na dzisiaj wybieram się w stronę małej niespodzianki. Hurkacz zrobi wszystko żeby znalezc się nie wiem czy nie pierwszy raz w głównym turnieju w Francji. Hurkacz w kwalifikacjach poradził sobie bardzo dobrze z jednym z gospodarzy Grenierem pokonując go w dwóch setach oraz ,dość znanego zawodnika Hanfmanna również dwóch setach oba sety kończyły się w tie-breaku. Hurkacz może i najlepszych wyników na tej nawierzchni w tamtym roku nie miał ale czuję ,że dzisiaj zrobi wszystko ,żeby dostać się do turnieju głównego. Byłby to jedyny Polak ,który wystąpi w tych rozgrywkach w tym roku ,ponieważ Majchrzak odpadł już w kwalifikacjach w początkowych rundach. Jeśli chodzi o Trungelliti wygrana z Sousa,Olivo, porażka w Romie z Bolelli. Dość fajny turniej w Istambule. Całkiem dobrze poczyna sobie na kortach ziemnych. Co prawda nie grał z zawodnikami z górnej półki raczej byli to zawodnicy poza pierwszej piędziesiątki ,ale i tak widać ,że ta nawierzchnia mu leży. Mimo to dzisiaj idę patriotycznie i bardzo chcę żeby dzisiaj Hurkacz cieszył się z awansu do turnieju głównego. Stać tego chłopaka na dzisiejsze zwycięstwo z niezbyt utytułowanym zawodnikiem. Stoi przed nim ogromna szansa i myślę ,że ją wykorzysta. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅ 132
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Giro d&#39;Italia 2018 - Stage 18. Abbiategrasso - Prato Nevoso. 196 km
Godzina: 12:00 CET
Spotkanie:
To Be Higher Simon Yates/Chris Froome
Typ: Chris Froome
Kurs: 2,75
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Dzisiaj wśród liderów generalki powinno być mniej więcej na remis, co nie znaczy że nie będzie prób, ale profil kocówki nie zwiastuje jakichś wielkich róznić. Po prostu nie ma gdzie. Końcówka z długim i regularnym, niezbyt wymagającym podjazdem, czyli powinien pasować takim nieklasycznym góralom jak Dumoulin czy Froome, którzy nie lubią szarpaniny i bazują młynkowaniu w swoim tempie. Wobec logicznej zapowiedzi Yatesa że teraz będzie raczej defensywnie bronił przewagi, liczę że to nie gołe słowa i nie będzie szalał na podjeździe. Zresztą Froome już ma taką stratę (3:50) że nawet nie będzie specjalnego sensu go gonić, bo przecież jakieś 20-30s liderowi wyścigu nie zrobi różnicy, a więcej Froome nie będzie w stanie nadrobić. Po takim kursie warto postawić na taki scenariusz.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU KOLARSTWO
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sango 721

sango

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzyń UEFA - finał
Godzina: 18:00
Spotkanie: VfL Wolfsburg - Olympique Lyon
Typ: VfL Wolfsburg lub remis
Kurs: 1.80
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Od razu powiem szczerze że dzisiejszy typ bazuję głównie na przesadzonej moim zdaniem dysproporcji w kursach na obie drużyny i garści statystyk. A więc - dzisiaj finał kobiecej ligi mistrzów, o czym pewnie spora część nie wie (tak jak ja do czasu przejrzenia dzisiejszej oferty). Zmierzą się dwie wiodące europejskie siły jeśli chodzi o kobiecą piłkę. Sezon wszak się dla nich jeszcze nie skończył, jednak obie zapewniły sobie już tytuł mistrza we własnych krajach, obie - z niewiarygodnymi statystykami. Lyon - tylko jeden remis, reszta wygrane. Wolfsburg - jeden remis, jedna porażka, reszta wygrane. Na własnych boiskach miotą wszystkich jak chcą, co więc stanie się jak spotkają się ze sobą? Moim zdaniem na pewno nie powinno być to spotkanie jednostronne, jak sugerują kursy. Ciekawa sprawa że na ostatnich 5 finałów w 4 z nich uczestniczyła jedna z tych drużyn, a dwukrotnie grały w finale ze sobą. Raz wygrały dziewczyny z Wolfsburga, a raz z Lyonu, co stało się jednak po karnych (a takie rozwiązanie dla mojego typu również było by jak najbardziej na plus). Z tego co wyczytałem w składzie drużyny z niemiec, dziewczyny które przyczyniły się w największym stopniu do ich ostatnich sukcesów będą dostępne na ten mecz. Kobieca piłka przyzwyczaiła nas do bramek, jednak jak pokazują statystyki w finale nie pada ich za wiele, w czym ja upatruję siłę swojego typu. Nie spodziewam się pogromu, bardziej wyrównanej walki do końca - oby na wagę remisu, lub szali przechylonej w stronę dziewczyn z Wolfsburga.
Link do flashscore
✅80
 
automatic1987 195

automatic1987

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Kwalifikacje French Open
Godzina: 13:00
Spotkanie: Andreescu B - Tomowa W.
Typ: Tomowa
Kurs: 2.1
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Witam..jestem na telefonie,więc nie będę wylewny. Upatrzyłem sobie prywatnie czarnego konika kwalifikacji,a mianowicie Tomową. Pamiętam jak grała jakiś czas temu..akurat oglądałem ją,bo miałem obstawione jej przeciwniczki...i prała moje typy..więc ją zapamiętałem. Szczerze to nie ma co analizować... w kobiecym tenisie jest ciężko przewidzieć w 100% wynik... (wiadomo jak to z kobiecymi nastrojami)...tym bardziej,że są to kwalifikacje odległych w rankingu pań. Nie zawiodła mnie poprzedniego dnia i ugrałem ją na kursie 1.9 ... pokonała rywalkę gładko 6:1,6:3 ... dzisiaj jej życzę dalej szczęścia... i daję ją na trzech kuponach... Mam do niej zaufanie... oby nie zawiodła
⛔ 100
 
P 42

polska12

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Lyon (Francja), ziemna
Godzina: 15:30
Spotkanie: Fritz T (USA) vs Lajovic D (Srb)
Typ: 1 set over 10.5 gema
Kurs: 2.94
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Witam, dzisiaj w Lyonie w ćwierćfinale spodziewam się wyrównanego meczu na korzyść Lajovica. Zawodnik ten może zawędrować w tym turnieju nawet do półfinału. Patrząc w historię spotkań obydwóch tenisistów widzę tutaj wyrównany pierwszy set. Lajovic w meczach z silniejszymi zawodnikami jak Tsitsipas, Anderson, Mayer grał overowo pierwszego seta. Dzisiaj też nie bedzie to żaden spacerek jak z Horansky czy Zaballiosem. Do tego Fritz który w Lyonie nie stracił jeszcze swojej zagrywki.
Pomogłem?
✅ 194
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Genewa
Godzina: 14:00
Spotkanie: Fognini - Sandgren
Typ: Sandgren
Kurs:
3.25
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Nie wierzę, że Fognini będzie tutaj grał do końca w tym turnieju. W Rzymie grał kapitalnie, jak równy z równym z Thiemem czy Nadalem, ale to było u siebie, teraz przed nim Roland Garros, wypadałoby odpocząć. Wczoraj dziwny mecz z Rubinem, pierwszy set słaby i przegrany, każdy pewnie myślał, że już będzie niespodzianka. Znając Fogniniego to może go czymś tak zirytował Amerykanin, że po prostu spiął się w sobie w drugim i trzecim secie i uznał, że jemu nie odpuści. Mamy już czwartek, turniej wielkoszlemowy startuje już w niedzielę/poniedziałek. Dzisiaj Włoch zagra z Sandgrenem, z którym mierzył się już w tym sezonie na ziemi w Rio i wygrał 7:6 w trzecim secie. Także na dobrą sprawę nawet jeśli Fognini będzie zmotywowany, to i wtedy jest szansa, że to przegra, skoro tamten mecz był tak wyrównany. Jeśli chodzi o Sandgrena to jestem spokojny, nie wierzę, że ktoś taki jak on nie wykorzysta szansy na dobry wynik w takim turnieju na rzecz RG, bo tam przecież w I rundzie może trafić kogoś z kim poleci zdecydowanie. W pierwszym meczu nieco przyfolgował w pierwszym secie z Haider Maurerem, ale potem spokojnie go ograł, w drugim meczu spokojnie ograł Basica. Dzisiaj już Isner wyłożył lachę na turniej w Lyonie, podobnie może być z Fogninim. Ten występ Fogniniego w Rzymie tak naprawdę trochę zaciemnia obraz jego formy, bo przegrywał w ostatnim okresie ze Struffem, Cecchinato czy Leonardo Mayerem, także szału nie ma. Co prawda Sandgren też dopiero co przełamał się po serii słabszych meczów, tutaj jednak głównym argumentem jest przewidywana przeze mnie chęć przemieszczenia się Fogniniego do Paryża. Włoch co prawda w ostatnim czasie nie ma na koncie jakichś spektakularnych wałków/odpuszczeń, a z których jeszcze dwa-trzy sezony temu był bardzo znany. Liczę, że dziś przypomni się pod tym względem.
⛔100
 
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Allsvenskan
Godzina 19:00
Spotkanie : Dalkurd : Elfsborg
Typ : Elfsborg wygra / obie strzelą
Kurs : 4.80
Bukamcher : Fortuna
Obie drużyny grają fatalnie ale liczę że goście na terenie beniaminka powinni zgarnąć komplet pkt , obie drużyny z jedną wygraną w tym sezonie , Dalkur wygrał u siebie z Ostersunds aż 3:0 natomiast Elfsborg wygrał na wyjeżdzie z Brommapojkarna 2:0 , liczę że szczęście uśmiechnie sie dziś do gości którzy co jak co ale z beniaminkiem zajmujacym ostatnie miejsce w tabeli powinni się poradzić ale do typu na win gości dodam bramkę gospodarzy !
✅380
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Genewa
Godzina: 15:10 ( może ulec zmianie )
Spotkanie: Fognini - Sandgren
Typ: 0:2
Kurs: 5.4
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Kolega wyżej mnie uprzedził ja idę krok dalej. Już w spotkaniu z Rubinem wiele osób mówiło o niespodziance, co prawda wygrał lecz stracił seta. Każdy kto śledzi poczynania tenisowe zna Fabia i jego wybryki ???? mam nadzieję, że dzisiaj już sobie odpuści na rzecz RG ostatnie ich spotkanie było wyrównane tam Fabio też stracił 1 seta tutaj też myślę, że po stracie 1 seta może już sobie odpuści i popłynie 0:2. Powodzenia.
⛔100
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzyń UEFA - finał
Godzina: 18:00
Spotkanie: VfL Wolfsburg - Olympique Lyon
Typ: Zawodniczka strzeli i jej zespół wygra (tylko reg. czas gry) - Ewa Pajor
Kurs: 15.0
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Na koniec miesiąca spróbuję upolować coś z wysokim kursem. VfL Wolfsburg zmierzy się dzisiaj z Olympique Lyon w finale kobiecej Ligi Mistrzów. W niemieckim zespole zagra Ewa Pajor. Tym samym ma szansę zostać piątym polskim triumfatorem Champions League. Stoi także przed szansą, aby jako pierwsza przedstawicielka polskiej piłki sięgnąć po potrójną koronę.Obecny sezon jest dla Polki absolutnie wyjątkowy. W Bundeslidze wystąpiła w 15 z 20 dotychczasowych spotkań i zdobyła cztery bramki. Jej drużyna na finiszu ligi prowadzi w tabeli z 8-punktową przewagą nad drugim Bayernem, dzięki czemu jest już pewna mistrzostwa kraju. Wolfsburg sięgnął także po Puchar Niemiec. W finale drużyna Ewy Pajor pokonała Bayern po rzutach karnych. Sama Polka z dobrej strony pokazała się natomiast w 1/16 finału, kiedy to zanotowała hat-tricka przeciwko Unionowi Berlin.
Podwójna korona to jednak nie wszystko. W tym sezonie piłkarki Wolfsburga chcą sięgnąć po pełną pulę – do tej potrzebne będzie im zwycięstwo w finale Ligi Mistrzyń. Jak dotychczas w Champions League radzą sobie doskonale. Sporą cegiełkę do sukcesu dołożyła także Pajor, która zagrała w każdej fazie turnieju. Strzeliła bramkę z Atletico Madryt (1/16 finału) i dwie przeciwko Slavii Praga (ćwierćfinał), a jej trafienie w rewanżowym meczu z Chelsea (półfinał), przypieczętowało awans mistrzyń Niemiec do finału. Liczę na bramkę Ewy również dzisiaj!
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Bulgaria
Godz: 16:30
Spotkanie: Dunav vs Tsarsko Selo
Typ: X2
Kurs: 1,84
Bukmacher: Unibet
Analiza :
Mecz barazowy o utrzymanie .
Gospodarzem tego meczu jest Dunav . Nie ma rewanzu .
Dunav wystepuje w ekstraklasie , a goscie poziom nizej.
Dunax prezentowal sie slabo w tym sezonie . Ostatnio troche lepiej.,
Goscie zajeli 3 miejsce w tabeli .
Faworytem wszystkich jest Dunav , ale goscie nie stoja na straconej pozycji - wlasciciel klubu jest bogaty , moze byc dogrywka iutp.
⛔100
 
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Koszykówka - NBL
Godzina: 18:00
Spotkanie: BK Opava - CEZ Basket Nymburk
Typ: CEZ BASKET NYMBURK Powyżej 92.5 punktów
Kurs: 1.80
Bukmacher: forBet
Analiza:
NBL, czyli czeska liga w koszykówce mężczyzn i drugi mecz w wielkim finale. Opava u siebie podejmie Nymburk. W pierwszym spotkaniu zwyciężyli faworyci tej rywalizacji, wygrana 114:90 nie pozostawiła wątpliwości, kto był lepszy. Świetnie funkcjonuje ofensywa dzisiejszych gości, więc stawiam na powyżej 92.5 punktu dla Nymburk. Dla gości Opava jest rywalem, z którym wyjątkowo dobrze punktują, bowiem w trzech rozegranych w tym roku meczach wyjazdowych z tym zespołem zdobywali 101, 91 i 100 punktów. Ogółem od 8 spotkań bezpośrednich Nymburk zdobywa minimum 90 punktów przeciwko Opavie. Mam nadzieję, że dziś zagrają na pełnych obrotach tak jak w pierwszym meczu u siebie i zdobędą więcej niż 92 punkty. Sam finał jest już dużym sukcesem dla dzisiejszych gospodarzy, porażka w pierwszym meczu na pewno wstydu im nie przynosi. Nie są jednak w stanie przeciwstawić się ofensywie gości, która prezentuje się fantastycznie.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pukon 956,1K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NB I. A Węgry
Godzina: 18.00
Spotkanie: KTE Duna - Kormend
Typ: Kormend (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.85
Bukmacher: forBET
Analiza:
Ćwierćfinał fazy play off na Węgrzech i czwarty mecz pomiędzy ekipą KTE Duna a drużyną Kormend. W rywalizacji do trzech zwycięstw, Kormend prowadzi 2-1 (jak na razie zespoły zgodnie wygrywają na własnym parkiecie - Kormend 77-59 i 104-68, KTE 93-78). Duna rundę zasadniczą (główna i zwycięzców) zakończyła na piątej pozycji w tabeli i bilans 17-17, Kormend zajął piąte miejsce z bilansem 20-14. Dla mnie w tym zestawieniu znacznie mocniejsza drużyna kadrowo to Kormend, w ostatnich latach jeden z lepszych węgierskich zespołów (ostatnie sezony to trzecie i czwarte miejsce w lidze), w tym sezonie pokazali się już z dobrej strony na europejskich parkietach - 1/8 finału FIBA Europe Cup czy też ćwierćfinał mniej prestiżowego Alpe Adria Cup, to nieprzypadkowe wyniki i widać, że jest tam spory potencjał. Może gdyby mieli mniej problemów z urazami zawodników przez cały sezon, to miejsce startowe do play off byłoby wyższe, ale teraz gdzie ta sytuacja jest już zdecydowanie lepsza, też powinni mocno powalczyć o wysokie miejsca. Ekipa gospodarzy zagra dzisiaj bez swojego kluczowego gracza Bernarda Thompsona (13pkt/6,4zb), który w poprzednim spotkaniu nabawił się poważnej kontuzji, poza składem dalej jeszcze Kristof Horvath i trener KTE musi uzupełniać kadrę młodzieżowcami. Oczywiście mają jeszcze w składzie bardzo solidnych zawodników jak np. Djerasimovic, Dramicanin czy Karahodzic, ale oni już bardzo dużo grają i zastanawiam się czy będą potrafili udźwignąć jeszcze większą odpowiedzialność za grę całej ekipy. Wobec kontuzji czy urazów po stronie ekipy KTE, drużyna Kormend dysponuję szerszą kadrą, co może mieć znaczenie w czwartym już spotkaniu, gdzie zespoły sporo sił już zostawili w poprzednich grach. Kormend bardzo pewnie pokonuje rywali na własnym parkiecie, mam nadzieję, że będą potrafili podtrzymać tę grę już na parkiecie ekipy rywali, czym mocno powalczą o zwycięstwo i zakończenie już w tym spotkaniu na swoją korzyść tej ćwierćfinałowej rywalizacji.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom