>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.06.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 24. Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Konfederacji
Godz: 17:00
Spotkanie Meksyk-Rosja
Typ: x
Kurs 3.30
Buk Unibet
Analiza: Ostatnie spotkanie fazy grupowej w pucharze konfederacji, gospodarze czyli Rosjanie podejmowali będą drużynę Meksyku, pomimo tego że Meksyk nie jest gospodarzem turnieju w tym meczu jest moim zdaniem faworytem do zdobycia kompletu punktów, bowiem na chwilę obecną jest zespołem znacznie bardziej poukładanym od swoich rywali, którzy w tym turnieju jak na razie pokonali najsłabszy w tej grupie zespół Nowej Zelandii następnie ulegli Portugalii, goście w poprzednich 10 spotkaniach doznali zaledwie 1 porażki, myślę że jest to bardzo dobry wynik jak na ekipę Meksyku, ich rywalami były między innymi takie zespoły jak : Portugali, USA, Islandia, Irlandia, oraz Chorwacja , której ulegli, natomiast Rosjanie są zespołem nierówno grającym i w starciu z Meksykiem , który znacznie lepiej operuje piłką są moim zdaniem na straconej pozycji , myślę że w tej konfrontacji wielu bramek nie zobaczymy, ale na remis bramkowy jest obie ekipy spokojnie stać, mój typ po 90 minutach tej rywalizacji to wynik 1:1, ze wskazaniem na Meksyk , któremu do awansu do dalszych gier wystarczy podział punktów.
⛔100
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 04:10
Spotkanie: LA Dodgers - Colorado Rockies
Typ: Rockies -1.5 runs
Kurs: 4.45
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Dzisiaj gram ryzykownie, ale mam ku temu powody. Mecz na szczycie najlepszej obecnie dywizji w MLB. Obie drużyny grają w tym sezonie świetnie, na co może wskazywać forma w ostatnich 15 meczach. Dodgersi wygrali 13 z nich, natomiast Rockies 10. Drużyna z Kalifornii jest obecnie niepokonana od 7 spotkań, ale mam nadzieję, że Colorado zakończą tą passę dzisiejszej nocy. Pojedynek miotaczy na korzyść drużyny z miasta aniołów, albowiem Alex Wood w tym sezonie na 10 startów jeszcze nie przegrał - 7 wygrał, a w pozostałych 3 decyzję zgarnęli jego zastępcy. ERA na poziomie 1.90 jest wynikiem co najmniej zaskakującym (w pozytywnym znaczeniu). Kyle Freeland (miotacz Rockies) na 14 startów 8 wygrał, 4 przegrał. Ciekawostką jest fakt, że mierzył się on z Dodgersami w tym sezonie dwukrotnie, oba mecze wtedy wygrała drużyna z Colorado. Moim zdaniem bukmacherzy troszkę przesadzili aż tak faworyzując gospodarzy, mam też nadzieję, że Nolan Arenado i spółka pokażą kto rządzi w NL West. Wszystkim grającym życzę powodzenia!
⛔100
 
azshavershian 0

azshavershian

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chiny, Liga Yi
Godzina: 09:30
Spotkanie: Qingdao Jonoon - Jiangsu Yancheng
Typ: poniżej 1.5 bramki
Kurs: 2.55
Bukmacher: forBET
Analiza: Witam, proponuję dość egzotyczny typ mianowicie 3 liga chińska, a tu w 10 kolejce zmierzą się zespoły Qingdao Jonoon i Jiangsu Yancheng. Są to odpowiednio 6 i 7 drużyny tabeli, jednak pierwsze co rzuca się w oczy to bilans bramkowy drużyny gospodarzy. Po 9 meczach ich bilans to 3:2 !!! Co daje średnią bramek na mecz 0.6, w 7 ostatnich meczach z ich udziałem padły zaledwie 2 bramki !!! Aż 5 wyników bezbramkowych. Zespół gości strzela i traci trochę więcej (12:14) w 10 meczach jednak gdy weźmiemy pod uwagę wynik 5:2 z Hebei w pozostałych meczach z reguły nie są to wysokie wyniki. Dodatkową rzeczą, która przemawia za małą ilością bramek w tym meczu jest to, że są to drużyny sąsiadujące w tabeli i myślę że spotkanie zakończy się wynikiem 1:0 dla jednej ze stron. Pomimo że jest to dość egzotyczny typ uważam że warto spróbować. Dodam że mecz ten można także zagrać w STS-ie. Powodzenia ZIPY.
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔100
 
azshavershian 0

azshavershian

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, EURO U21
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czechy U21- Dania U21
Typ: Czechy HA -1
Kurs: 2.60
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Moim kolejnym typem będzie spotkanie ostatniej serii gier fazy grupowej ME U21. W której zmierzą się zespoły Czech i Danii. Skandynawowie pożegnali się już z turniejem dlatego myślę że szanse gry dostaną w tym spotkaniu rezerwowi. Natomiast Czesi, żeby mieć jakieś szanse na wyjście z grupy potrzebują zwycięstwa i to zwycięstwa trzema bramkami. Jeżeli Niemcy nie przegrają z Włochami liczyć będzie się bilans bramkowy. Dziś z turniejem pożegnali się Portugalczycy którym zabrakło jednej bramki do wyprzedzenia Słowaków. Jutro Czesi muszą zaryzykować i myślę że to ryzyko może się opłacić przeciwko słabej Danii. Powodzenia
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔100
 
F 108

faklop

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U-21
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Czechy - Dania
Typ:
Wygrana Czech
Kurs:
1.64
Bukmacher:
Bet-at-Home
Analiza:
Zastanawiałem się czy ruszać ten mecz, ponieważ mam jedną obawę, którą wam wytłumaczę, jednak do rzeczy. Kurs 1.64 nie zachwyca, ale obstawiając na BAH&#39;u, że niemcy wyjdą z pierwszego miejsca po 1.22 mamy łączne AKO @2.00 - ładnie, nie? Przede wszystkim, Niemcy nawet gdyby przegrali to spotkanie, to Czesi musieliby mieć bilans przynajmniej +4 by móc zrównać się z Niemiecką drużyną, więc 1.22 jest naprawdę fajną podbitką tak czy siak. Nie chcę tutaj jakoś mocno zachwycać się Czechami, a skupie się bardziej na Danii. Mecz z Włochami, jeden celny strzał - Niemcy myślę trochę zbyt mocno wyszli wyluzowani na mecz z Duńczykami i dali im więcej w gry w polu, ale i tak jedna z akcji prezentowej ze strony Niemiec skończyła się niczym. Brak jakiejkolwiek zdobytej bramki, brak jakiejkolwiek matematycznej nawet szansy na awans i kiepska gra. Młodzieżówka ma to do siebie, że gdy kończy się rocznik - to kończy się skład. Kurs 1.64 nie jest w sumie głupie - odkryją się, mogą tak jak Portugalia dzisiaj stracić bramki na cenę awansu i to jest jedynym czynnikiem, który może mocno przestraszyć. Jeśli będzie pod koniec drugiej połowy wynik 1/2:0, to Czesi mogą po prostu opaść z sił i stracić głupie bramki. Agresywna gra też może skończyć się czy to karnym, czy czerwoną kartką. Mają świetnego bramkarza i w ich młodzieżówkach strzela się mnóstwo bramek - szanse są, póki z głupoty nie stracą bramki. Wtedy czuje, że zawody wymkną się im z pod kontroli. Nie mniej jednak uważam, że mecz warty postawienia, bo wydaje się mocno logiczny, zwłaszcza z moim pięknym AKO 2.0

⛔100
 
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna- ME U21
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czechy U21- Dania U21
Typ : Czechy U21 (Handicap 0-2)
Kurs : 4.4
Bukmacher : Unibet
Analiza :
W ostatnim typie Hiszpania nie zawiodła i wygrała pierwszą połowę oraz całe spotkanie. Znów zatem wracam na wygraną ścieżkę.
Na dziś poprawiamy kolejnym spotkaniem w ME U-21, tym razem grupa C, mecz Czechy vs Dania. Ogólnie sytuacja w tej grupie jest całkiem ciekawa. Niemcy najbliżej awansu jednak jeszcze nie na 100%. Jeśli przegrają wysoko z Włochami co jest mało prawdopodobne, a Czesi rozgromią Danię to może być jeszcze w tej grupie gorąco. Skupmy się jednak na obstawianym meczu. Dania, 2 porażki, nie zdobyła nawet żadnej bramki w tym turnieju. Nie grają już o awans ale grają o ambicje i strzelenie honorowej bramki, a to czasem też motywuje. Prawdopodobnie trener da pograć rezerwowym i trochę składu powymienia. To może przynieść pozytywne efekty w postaci 1 bramki gdyż będzie ambicja graczy rezerwowych, którzy chcą się pokazać i udowodnić, że to jednak oni powinni być pierwszym wyborem trenera. Oczywiście może być również odwrotnie, czyli rezerwowi, analogicznie słabsi więc tym bardziej bramki nie strzelą. Zobaczymy jak się ułoży ale więcej niż 1 bramkę dla Duńczyków nie przewiduję. Czesi są na dużo lepszej pozycji ale też nie mają komfortowo. Aby awansować muszą wysoko wygrać. Wyjdą więc do boju mega agresywni, atak, atak i jeszcze raz atak. Myślę, że mogą zdominować spotkanie i wystrzelać Duńczyków. Mój typ zatem zakłada pozytywną realizację planu Czechów i wygrana 3-0 lub 4-1. Zagram więc dziś bardzo ryzykownie, po bardzo wysokim kursie 4.4 bo widzę tu dobrą kasę do zrobienia i sporo szans na powodzenie.
Pozdrawiam
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
son_gohan 45

son_gohan

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Konfederacji
Godz: 17:00
Spotkanie Meksyk-Rosja
Typ: Meksyk
Kurs 2.44
Buk: 1xbet
Analiza:
Dziś 3 mecze dość z pewnymi typami i chyba trzeba postawić na największy kurs. Co do gospodarzy turnieju...cóż, grają. Zagrają też o 17, ale czy z ich poprzednich spotkań można wyciągnąć jakiekolwiek pozytywne wnioski? Jakieś argumenty przeciwko drużynie takiej jak Meksyk? Nie ma. Nie no jest, przepraszam, grają u siebie i...tyle. Z Nową Zelandią wymęczona wygrana, z Portugalią najniższy wymiar kary jaki mogli dostać. Co do Meksyku to widać ze traktuja ten puchar powaznie. Z Portugalia zagrali kawał dobrego futbolu. Szybka i ofensywna gra powinna szybko pokazac oddsmakerom że popelnili błąd w wystawieniu kursow, ale dla nas to lepiej. Pokazali że mają jaja strzelając w doliczonym czasie gry na remis. Chiharito powinien zmieścić i tym razem piłkę w siatce.
✅144
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 54

johnyx

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP Queens, półfinał
Godzina : 15:40
Spotkanie : Dimitrov - Lopez
Typ: Lopez
Kurs : 2,01
Bukmacher : Fortuna
W półfinale spotykają się ze sobą 11 i 32 rankingi światowe. W historii ich spotkań na trawie jest 1-1, generalnie 3-1 na korzyść Dimitrova. Nie zmienia to faktu że Lopez w turnieju na razie prezentuje się wyśmienicie, wyrzucił z turnieju Wawrinke, Chardy&#39;ego i Berdycha, którzy byle jakimi graczami nie są. Dimitrov natomiast tracił sety z zawodnikami zdecydowanie bardziej przeciętnymi. Bukmacherzy nie wskazują jednoznacznego faworyta. Lekko skłaniają się w stronę Dimitrova, jednak ta niepewność wynika właśnie z jego wątpliwej formy. Nietypowo dla Hiszpana trawa zdaje się mu pasować.
✅101
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 22

kabaczekgk12

Użytkownik
Dyscyplina: LOL (LEAGUE OF LEGENDS) turnieju Champions Korea
Godzina: 13:00
Spotkanie: bbq Olivers vs KT Rolster
Typ: KT Rolster -1,5 mapy.
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam serdecznie wszystkich w sobotę 24 czerwca 2017 roku. Mój drugi typ na dzisiaj jest z LOL-a (LEAGUE OF LEGENDS) a dokładniej z turnieju Champions Korea. Ten turniej rozgrywany jest w Korei Południowej. W tym spotkaniu zagrają bbq Olivers oraz KT Rolster. Ja w tym spotkaniu typuje że KT Rolster wygrają -1,5 mapy czyli że wygrają ten mecz 2:0. Kurs na ten typ wynosi 1.51. i wydaje się być bardzo pewny i można go spokojnie zagrać pojedyńczo jak i w kuponie. bbq Olivers w tym turnieju radzą sobie fatalnie gdyż na 7 meczy rozegranych wygrali tylko 1 mecz oraz odnieśli aż 6 porażek. Zgromadzili oni tylko 1 punkt i zajmują 8 miejsce w tabeli. Ich bilans map wynosi 4:13. KT Rolster w tym turniejuradzą sobie świetnie gdyż na 7 meczy rozegranych wygrali aż 6 meczy a odnieśli tylko 1 porażkę. Zgromadzili oni 6 punktów co daje im 3 miejsce w tabeli. Ich bilans map wynosi 12:5. Obie te drużyny mierzyły się ze sobą w tym roku 2 krotnie i oba te mecze wygrał zespół KT Rolster 2:0. Wydaje mi się że dzisiaj KT Rolster wygrają ten mecz 2:0 i zdobędą kolejny punkt. bbq Olivers mogą być już podłamani i zniesmaczeni tym turniejem. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 13.00
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina : Nożna, Puchar Konfederacji
Godzina: 17:00
Spotkanie: Meksyk - Rosja
Typ: Meksyk + over 1,5
Kurs: 2,87
Bukmacher : Fortuna
Na dzisiaj wybrałem to spotkanie i typ na to że Meksyk wygra a w meczu padnie powyżej 1,5 gola. Faworytem oczywiście jest reprezentacja Meksyku ale nie bez powodu. Pierwszy mecz z Portugalią zagrali bardzo dobrze, kreowali sytuacje, utrzymywali się przy piłce, ogólnie grali dobrą piłkę, potrafili też się 2 razy podnieść, najpierw wyrównali na 1-1, następnie walczyli do końca i zremisowali ostatecznie 2-2. To pokazuje że nie przestraszyli się rywala który rok temu wygrał ME 2016. Z Nową Zelandią to już inna sprawa bo trener zmienił skład, najlepszych graczy posadził na ławce, ale mimo stracenia gola przed przerwą, zawodnicy Meksyku zdołali zdobyć 2 gole i wygrać to spotkanie. Rosja w meczu z Nowa Zelandią wygrała tylko 2-0, patrząc na przewagę w tym meczu Rosjan to powinni wcisnąć o wiele więcej goli. Z Portugalią nie pokazali praktycznie nic, w drugiej połowie zaczęli coś grać i zanotowali niecelne strzały. Over powinien zostać pokryty bez problemu, natomiast wygrana Meksyku jest dla mnie bardzo prawdopodobna. Fakt iż Rosja gra u siebie mnie w ogóle nie interesuje, bo motywację może mieć każdy, ale umiejętności zawsze przeważą. Chicharito, Dos Santos, Guardado, Vela, Herrera czy Layun to zawodnicy Meksyku na których można polegać i nie boję się pograć tego typu.
✅187
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 104

kibic-fks

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis WTA - Mallorca - korty trawiaste (polfinal)
Godzina : 15.00
Spotkanie : C.Bellis - J.Goerges
Typ : ilość setów - 3
Kurs : 2.32
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Witam, wczoraj Goerges nie zawiodła.
Dzis nadal kontynuuje typowanie tenisa, ponownie turniej WTA Mallorca.
Wczoraj obie panie, zarówno Goerges jak i Bellis nie zawiodly moich oczekiwań. Dzis spotykaja się w półfinale .
Jednej i drugiej i życzę finału ???? , ale awansować może oczywiście tylko jedna.
Goerges jak juz opisywalem wczoraj , w tym sezonie gra nierówno i bez rewelacji, często odpadala w 1 rundzie, potrafila przegrać z niżej notowanymi ,ale też pokonać mocną Mladenovic.
Turniej w Mallorce to jednak jak narazie samo pasmo sukcesów, w każdym z trzech pojedynków wygrywała 2:0 w setach i to bardzo łatwo. Odprawiajac kolejno Arruabarrenę, Pawluczenkową i Lisicki.
Bellis, młoda amerykanka w tym sezonie całkiem dobrze sobie radzi. Udany występ w Rzymie. Na French Open , turniej zakończyła na 3 rundzie, ulegając tylko 1:2 doświadczonej Wozniacki.
Na turnieju w Mallorce, zwyciezyla solidne moim zdaniem tenisistki, pokonala Suarez Navarro 2:0 , Barthel 2:1 i wczoraj Kr.Pliskova łatwo 2:0.
W moim odczuciu pojedynek Bellis - Goerges będzie zacięty, Goerges nie straciła seta na tych zawodach, moze dziś, sama też o jednego seta niech się postara . Tak jak wyzej wspominałem, obu tenisistkom życzę sukcesu i niech zakończą rywalizację w 3 setach.
Pozdrawiam wszystkich i powodzenia!
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Norwegia, Eliteserien
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Valerenga – Lillestrom
Typ: over 2.5
Kurs: 1.81
Bukmacher: unibet
Analiza:
W otwierającym 14 –tą kolejkę spotkaniu Norweskiej Eliteserien Valerenga przed własną publicznością będzie podejmować Lillestrom. Już trochę w tym sezonie spotkań gospodarzy na żywo oglądałem i mam z nimi taki jeden mały problem, jest to ekipa bardzo ofensywna, z beznadziejną obroną ale potrafi sama kreować mnóstwo sytuacji bramkowych i tutaj jest ten problem potrafią być bardzo nieskuteczni. Oglądałem właśnie ostatni mecz z Stromsgodset zakończony remisem 1:1 i do tej pory zachodzę w głowę jak tam nie było grubego overa. Jak zwykle Valerenga u siebie od pierwszej minuty ataki, mnóstwo sytuacji i mnóstwo miejsca zostawionego rywalowi na tyłach i tak trzeba przyznać wygląda większość spotkań tutaj. To już w sumie cztery takie spotkania przed własną publicznością gdzie nie potrafią strzelać i dla mnie to już będzie koniec, takiego marnowani sytuacji już dziś nie będzie jestem o tym przekonany bo by to wygrać będą potrzebowali mocnego akcentu w ataku bo goście przyjeżdżają tutaj w świetnej dyspozycji strzeleckiej od ośmiu spotkań strzelają bramki a ostatnie 5 spotkań to w sumie 16 bramek strzelonych, były też dwa mecze pucharowe w tym czasie ze słabszymi rywalami ale te spotkania pokazały także ich słabość w defensywie bo nie jest to monolit, zresztą w poprzednim sezonie była to ekipa która straciła najwięcej bramek jako jedyni przekroczyli granice 50 bramek, no i wobec bardzo dobrej postawy w ofensywie była to najbardziej overowa ekipa w lidze. Na koniec jeszcze taka mała statystyka które bardzo lubię, poprzednia kolejka bardzo underowa tylko dwa spotkania z overem 2.5 co na tą ligę bardzo mało, od dziś będą nadrabiać te zaległości.
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U21
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Niemcy
Typ: Niemcy -1
Kurs: 4.25
Bukmacher: Unibet
Dziś kolejne spotkanie Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Polsce i ponownie próbuje szczęścia szukając handicapu. Niemcy mają niemalże zapewniony awans, ale nic nie jest do końca pewne. Pierwszy mecz naszych sąsiadów zakończył się ich zwycięstwem nad Czechami - 2:0. W drugim meczu pokonali Duńczyków 3:0. Miałem przyjemność oglądać ostatni mecz młodych Niemców i muszę przyznać, że łatwo było zakochać się w ich grze. Włosi natomiast pierwszy mecz wygrali z Danią 2:0 a kolejny przegrali z Czechami 3:1. Włosi grają po prostu gorszą piłkę niż Niemcy i żaden z podanych wyżej wyników nie powinien być niespodzianką. Jeśli Niemcy nie odpuszczą tego meczu, to typ na Niemcy -1 wydaje się być bardzo prawdopodobny. Powodzenia ;)
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21
Spotkanie: Czechy - Dania
Godzina: 20:45
Typ: 1/powyżej 2,5
Kurs: 2,08
Bukmacher: eFortuna

Kursy już mocno poleciały w dół ale z drugiej strony nie ma się czemu dziwić. Czesi grają o awans, muszą wygrać zaś zespół Danii gra o nic.... o honor jedynie. Dania 0 punktów i 0:5 w bramkach, Czesi 3 punkty i 3:3 w bramkach. Czechom do awansu &quot;wystarczy&quot; zwycięstwo różnicą 3 bramek, dużo jest to ale z drugiej strony z Danią, która zapewne wystawi skład rezerwowy może im się to udać. Strzelili 3 bramki Włochom to czemu nie mogą tego dokonać w meczu z Danią? Oczywiście w tej grupie może być jeszcze bardzo ciekawie jeśli Niemcy przegrają z Włochami, w tym momencie mieli by 3 drużyny po 6 punktów i będą się liczyły bramki dlatego zespół Czech muszą ten mecz wygrać i muszą także starać się o wynik jak najwyższy. Zresztą nie patrząc na tabelę to Czesi są w dużo lepszej formie, jeszcze przed turniejem pokazywali się z bardzo dobrej strony, ogrywając między innymi Polskę 2:1 czy Słowację aż 4:1 a jak gra Słowacja na tym turnieju każdy wie. Dania w meczach towarzyskich 0:4 z Anglią i 1:3 z Hiszpanią.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Dyscyplina : Nożna, Puchar Konfederacji
Godzina: 17:00
Spotkanie: Nowa Zelandia - Portugalia
Typ: Portugalia (-3)
Kurs: 3,75
Bukmacher :betclick
analiza
O grze Nowej Zelandii pisałem już przy okazji ich meczu z Meksykiem, mimo iż gracze z Oceanii tamten mecz przegrali &quot;tylko&quot; 1 golem uważam że grają bardzo słabo i popełniają masę błędów w obronie. Portugalia przyjechała do Rosji w podstawowym składzie z przodu mają zawodników ze światowego topu, którzy z regułu nie marnują okazji strzeleckich, których patrząc na dotychczasowe wstępy Nowej Zelandii nie zabraknie, poza tym aby być pewnym 1 miejsca w grupie Portugalia musi wygrać wysoko, przy założeniu ze Meksyk wygra z Rosją.
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina : Młodzieżowe ME U21
Godz: 20:45
Spotkanie: Włochy - Niemcy
Typ: Niemcy
Kurs 2.15
Buk: forbet
Analiza:
To jakaś promocja. Bukmacher oszalał. Z tego co widzę dużo osób dzisiaj dotyka meczu Meksyku z Rosją i Czechów z Danią... obydwa mecze wydają mi się śmierdzące pod względem wyniku końcowego dlatego podejmuje się najmniejszego ryzyka i stawiam na mocną ekipę Niemiec. Dlaczego najpewniejszy mecz? Dlatego , że Niemcy jeśli nie chcą wpaść na ekipę Hiszpanii muszą ten mecz wygrać.. po drugie oglądałem Włochów i to również podobnie jak Polacy nadmuchany balon.. włoscy piłkarze grają jakoś bez przekonania chyba zmęczeni sezonem w Serie A, natomiast u Niemców w ogóle nie widać po piłkarzach żeby byli zmęczeni w dodatku ich bramkarz jak na razie ma czyste konto i wszystko wskazuje na to , że tak zostanie. Myślę , że ten mecz jest dzisiaj najpewniejszy a kurs 2,15 to bogactwo. Gnabry i spółka pokażą dzisiaj włoskim miłośnikom makaronu gdzie jest ich miejsce. Dollaruma i inni piłkarz myślami są już na wakacjach i z myślą o nowych kontraktach widać , że te mistrzostwa im nie leżą ( prócz ładnej bramki Pellegriniego nic nie mają do zaoferowania)
⛔100
 
stanley-63 782,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Islandia 1
Godzina : 16:00
Spotkanie : Keflavik - Thor Akureyri
Typ : over 3.5 gola
Kurs : 2.78
Bukmacher : Fortuna
Obie drużyny ostatnio bramkostrzelne i tak gospodarze u siebie 3:0 z Haukar i na wyjeżdzie wygrana z IR Reykjavik 3:1 co do gości to wyjazd i wygrana z Fram 3:1 i u siebie z Grotta 2:0 stąd też liczę że w dzisiejszym pojedynku może być parę bramek tym bardziej że gospodarze u siebie w 3 meczach 8:2 a goście na wyjazdach w 4 meczach 6:8 a H2H pokazuje że jak gospodarzem jest Keflavik to kibice na brak goli nie mogą narzekać ( 2:2 czy 3:1 ) stąd u mnie over 3.5 gola !
⛔100
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Godzina: 20.00
Spotkanie: Adam Balski - Łukasz Janik
Typ: Adam Balski przed czasem
Kurs: 1,57
Bukmacher: iforBet
Balski to jeden z największych polskich talentów i warto uważnie przyglądać się postępom przez niego czynionym. Ma mocny cios, ale nie podpala się a potrafi poboksować nie rzucając pierwszym lepszym cepem który ma zmieść rywala, a ataki przeprowadza całkiem przemyślane. Może coś z tego wyrosnąć, szczególnie, że Adam ma dopiero 26 lat. Rywalem Balskiego miał być solidny Merroro, jednak tak jak większość awizowanych walk, tak i ta do skutku nie dojdzie. Borek awaryjnie ściągnął Janika i zapowiada się niezłe nazwisko w rekordzie Balskiego. Wszakże Janik swego czasu gwarantował solidny poziom, nie był ani wybitnym technikiem ani tym bardziej nie miał ciosu, ale dzięki swojemu uporowi i nieustępliwości osiągnął jak na polskie warunki nie tak mało. Porażka po wyrównanej walce z czołowym bokserem junior ciężkiej Afolabim pozwoliła zawalczyć w maju 2015 roku o tytuł mistrza świata, gdzie poległ z Drozdem. No właśnie, od tamtego czasu Janik rękawicy już nie podjął a walkę wziął praktycznie z miejsca po dwóch latach przerwy. Sam w wywiadach podkreśla, że jest średnio przygotowany co widać po ważeniu. Janik jest już raczej rozbity a będąc nieprzygotowanym Balski spokojnie zaliczy kolejną czasówkę.
✅57
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Paragwaj, Primera Division - Apertura
Godzina: 21:00
Spotkanie: Libertad - Independiente F.B.C.
Typ: Libertad wygra 3:0 (dokładny wynik)
Kurs: 8.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzień dzisiejszy wybrałem mecz najwyższej ligi Paragwaju pomiędzy Club Libertad a Independiente Foot-ball Club. To, że gospodarz tego spotkania wygra to nie ulega żadnej wątpliwości, natomiast ja tak jak ostatnio (weszło!) idę na dokładny wynik. Spotyka się pierwsza drużyna w tabeli (14-4-3) z szóstą (7-8-6). Dlaczego akurat wynik 3:0? Otóż po pierwsze na ostatnie cztery mecze Libertad wygrał trzy w stosunku 3:0 (jeden 2:0), po drugie poprzedni kwietniowy mecz pomiędzy tymi drużynami Libertad wygrał na wyjeździe 2:0 (w domu jeszcze jedną dołoży ???? ), po trzecie w końcu Independiente jest ostatnio w słabej formie (na 3 mecze; 2 przegrane 1 remis). Proponuje grać na zwycięstwo gospodarzy, np. z handicapem 1,5. Ja obstawiam &quot;na ostro&quot; 3:0, a wszystkim grającym życzę powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom