>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.06.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? ATP Queen&#39;s Club 2017
15:30
Dimitrov G. - Lopez F.
Lopez F.
2,14 Unibet

H2H 2:1, ale ich mecze były cholernie zacięte. Do tego grali już tutaj w samym finale i padły 3 tie-breaki, więc to o czymś świadczy. Jednak w tym momencie w mojej opinii Lopez jest w lepszej formie niż Dimitrov, choć Bułgara nie można lekceważyć. To patrząc czysto statystycznie na ostatnie wyniki, nie wiem czemu Grigor jest tutaj faworytem.
Tak jak już wyżej napisałem, mecz powinien być zacięty, kto wie czy nie z tie-breakami, dlatego zabezpieczam się dodatkowo dodatnim handicapem gemowym.
✅114
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U21
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Niemcy

(przyznana zostanie czerwona kartka)
Typ: TAK
Kurs: 4.10
Bukmacher:
Unibet
Arbitrem tego jakże ważnego spotkania dla obu drużyn będzie pan Slavko Vincic . Dał się nam poznać w meczu biało - czerwonych ze Szwedami gdzię pokazał 10 żółtych kartek , z czego 3 za symulowanie. Nie mówię , że niesłusznie ale gdyby tamten mecz sędziował szkot który będzie gwizdał dziś drugie starcie w tej grupie , kar indywidualnych byłoby pewnie 2-3. Odnośnie samego meczu , jak wiadomo w grupie bardzo ciekawie , Niemcy mimo dwóch zwycięstw mogą pojechać dziś do domu. Gra toczy się więc o wielką stawkę , ktoś odpadnie . Włosi na tym turnieju grali zbyt mało agresywnie , popełnili najmniej fauli ze wszystkich ekip . Dziś jednak jak już wspomniałem to być albo nie być , ostrej gry a co za tym idzie zółtych kartek na pewno nie zabraknie . Ostatnie mecze Serbii , Portugalii i Polski pokazały , że młodym zawodnikom drużyn opuszczających turniej puszczają nerwy ( w każdym meczu jakaś czerwona kartka) . Dzisiejszy arbiter skutecznie udowodnił wszystkim , że długo nie zastanawia się nad wymierzeniam kar indywidualnych. Podsumowując , wyrównane zespoły + surowy arbiter + ogromna stawka ( ktoś jedzie do domu) + flustracja młodych piłkarzy. Warto zaryzykować !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Witajcie ! Argentyna zawiodla wczoraj,Salzburg nie-bo tak tam mialo byc ;D Na dzis ze spotkan towarzyskich nie widze ani nie mam nic obiecujacego natomiast wpadlo mi w oko spotkanie z Ligii Boliwijskiej.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Boliwia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Potosi-Blooming
Typ: 2/1
Kurs: 24.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W tym spotkaniu tak na prawde mozna zagrac wszystko.. Jeszcze wczoraj zagralem wygrana Bloomingu po kursie 6.90 w obliczu problemow kadrowych/finansowych dzisiejszych gospodarzy. Nie zagra u nich 5 zawodnikow,ktorzy albo odeszli albo zostali sprzedanii. Ok.godziny 12.00 kurs na Blooming spadl juz do 3.50 po czym znowu wskoczyl na poziom 6.00-bardzo podejrzane. Blooming rowniez w tym spotkaniu zagra bez swojego kapitana,a takze dwoch obroncow. Po 2gie Blooming nie potrafi grac na wysokosciach ponad 3000m n.p.m,a tutaj mamy ponad 4000... Smiem twierdzic,ze jedną połowę mogą wytrzymać.. Po trzecie niemal zawsze w tych potyczkach gora byli gospodarze przy czym ostatni mecz w Blooming rowniez zakonczyl sie lamancem 2/1-dzis obie ekipy juz o nic nie graja,ale watpie aby Potosi oddalo mecz u siebie ( chociaz z 2giej strony wygrana Bloomingu nadal chodzi mi po glowie ). Moze pora na rewanz za ostatni mecz?
Moja stawka na to spotkanie: 2/10
Pomoglem? Wcisnij prosze ,,dzieki&#39;&#39;.
Typujacym i grajacym życzę Powodzenia !
⛔100
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ????Koszykówka ,Mistrzostwa Europy - kobiety????
Godzina: 20:30
Spotkanie: Grecja - Francja
Typ: Francja - 6,5
Kurs: 1.66
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam wszystkich.
Zapraszam na mecz koszykówki a konkretniej na Mistrzostwa Europy ktore wchodzą w decydującą faze.
Francuzki, jak na razie idą jak burza,zajęły I miejsce w swojej grupie z 3 wygranymi na koncie wyprzedzając Serbki i właśnie reprezentacje Grecji. W ostatnim meczu ćwierćfinałowym Francuzki pokonały Słowaczki aż 67:40
Ekipa Grecji awansowała do Play off z 3 miejsca mając na koncie 2 porażki i wygraną. Potem niespodziewanie pokonały faworyzowaną Rosje i wysoko Turcje. Ewidentnie złapały wiatr w żagle.
Ostatnie 5 bezpośrednich meczów:
Francja - Grecja 70 : 63
Grecja - Francja 42 : 51
Francja - Grecja 83 : 54
Grecja - Francja 55 : 64
Francja - Grecja 69 : 55
Dziś stawiam na pewną wygraną reprezentacji Francji,są zdecydowanymi faworytkami nie tylko w tym meczu ale i również o mistrzostwo.Grecja w gazie dziś zostanie zatrzymana.
Powodzenia!!!
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Siatkówka - Mistrzostwa Świata U21
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chiny - Brazylia
Typ: 2/2
Kurs: 1,92
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, wczorajsza analiza tak jak przewidywałem zakończyła się wygraną Rosjan bez większych problemów 3:0, jedynie w pierwszym secie była nerwówka gdy grali na przewagi jednak wszystko dobrze się skończyło. Dzisiaj mimo, że oferta nie zachwyca to udało znaleźć się kilka bardzo ciekawych zdarzeń, a jednym z nich chciałbym się z wami podzielić. Będzie to kolejne spotkanie z mistrzostw świata siatkarzy pomiędzy reprezentacją Chin, a Brazylią . Moja propozycja odnośnie tego meczu skierowana jest w stronę canarihnios, którzy bardzo dobrze rozpoczęli te mistrzostwa bo od wygranej 3:0 z Egiptem, natomiast Chińczycy na otwarcie wygrali 3:1 z Japończykami. Faworytem tutaj dla mnie zdecydowanym są Brazylijczycy którzy w swoich szeregach mieli i mają zawsze solidne podstawy, a mowa o młodzieżówce która jest równie mocna co pierwszy skład. Jedynie co niepokoi mnie to lekkie skoki kursów na Brazylię, jednak nie przewiduję tutaj sensacji i wygranej chińczyków, którzy są reprezentacją dobrą ale w starciu z Brazylijczykami niespodziewam się fajerwerków z ich strony. Do tej pory obie reprezentacje mierzyły się ze sobą dwa razy, a wyniki jakie padły to 1:3 dla Brazylii i 3:1 dla Chin, jednak to dość odległe czasy i większego znaczenia nie mają. Brazylijczycy zawsze byli wymienianie w roli faworytów do wygrania całej imprezy, tyczy się to zarówno młodzieżówki jak i pierwszej reprezentacji.Moim zdaniem dzisiaj zobaczymy podobny wynik co wczoraj 0:3 lub 1:3 dla Canarihnios.
✅92
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna, EURO U21
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czechy U21- Dania U21
Typ: x2
Kurs: 2.38
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Cóż. Wszyscy idą w kierunku młodzików z Czech, którzy muszą zwyciężyć i to raczej wysoko... Duńczycy bez presji i bez bramki na tym turnieju przystąpią do tego meczu w odmienionym składzie. Trener da z pewnością szansę tym co jeszcze nie grali na tym turnieju.
I tu upatrywałbym pomyślności mojego typu. Czesi są faworytem tylko dlatego, że mają jeszcze nadzieję na awans. W meczu z Włochami, owszem, sprawili niespodziankę, ale wątpię żeby byli tak mocni, ażeby rozbić dziś Duńczyków. O podłożeniu się nie ma mowy, a chęć zaistnienia w meczu - szczególnie tym co nie grali - i pokazania się trenerowi i całej reszcie - najbardziej prawdopodobne i realne.
Poza tym &quot;pół świata&quot; stawia na Czechów, a wiadomo jak to w takich przypadkach bywa...
✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna - Primera B Metropolitana
Godz: 20:30
Spotkanie: C. A. San Telmo - Deportivo EspaĂąol
Typ: C. A. San Telmo
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na przedostatnią 35 kolejkę argentyńskiej Primera B Metropolitana.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Estadio Osvaldo Baletto zmierzą się ze sobą miejscowe Club Atlético San Telmo a w gości pojawi się zespół Club Deportivo EspaĂąol.
C. A. San Telmo w tym sezonie ligowym w swoich 34 meczach zdobyło 46 punktów co daje obecnie 11 miejsce w tabeli ligowej zaś Deportivo EspaĂąol plasuje się na 12 pozycji w tabeli ligowej argentyńskiej Primera B Metropolitana ze zdobytymi 45 oczkami w swoich 34 spotkaniach tego sezonu ligowego.
Gospodarze na swoim terenie 8 zwycięstw, 4 remisy oraz 5 przegranych z bilansem bramkowym 22-15 natomiast goście w delegacjach 3 wygrane, 5 remisów oraz 9 porażek i bilans bramek 13-21.
Moim typem na to bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy wygrywając to spotkanie przy dobrych wiatrach i układzie innych meczy mają jeszcze szansę w ostatnim swoim meczu powalczyć o awans do Play-Offów do tego dobrze grają na swoim terenie a goście na wyjazdach grają słabo i większość swoich ligowych oczek zdobyli na własnym terenie.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom