>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.07.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 15;30
Spotkanie: brukbet- Cracovia
Typ: Obydwie strzelą
Kurs: 1,81
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam serdecznie. Dzisiaj polecam typ Obydwie strzelą w meczu Craxy z Termalicą. Obydwa zespoły wygrały pierwsze mecze. Są w gazie. Craxa na wyjeździe to trochę inna drużyna także nie zaryzykuję wygranej lecz to że strzelą bramkę tak samo jak groźna u siebie Termalica. Na ostatnie 4 mecze 3 razy wpadł BBTS, także jest wysokie prawdobodobieństwo dlatego gramy po niezłym kursie!
✅ 81
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bobule 72

bobule

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Austria Tipico Bundesliga
Godzina : 19:00
Spotkanie : Mattersburg - Admira
Typ : 2
Kurs : 2.90
Bukmacher : Betsafe
Analiza :
Mattersburg z Admirą sobie ostatnio ewidentnie nie radzi. Ostatnio wygrali z nimi w grudniu 2012 roku. Na 6 ostatnich spotkań 5 zakończyło się zwycięstwem Admiry, jedno natomiast remisem. W zeszłym sezonie Mattersburg robił ogony i ostatecznie zakończył miejsce na przedostatnim, 9-tym miejscu w lidze, Admira zdobyła 11 punktów więcej i skończyła sezon na czwartej lokacie. Jak dla mnie ten kurs jest wart postawienia w stronę gości.
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball - MLB, Regular Season
Godzina: 19:10
Spotkanie:
Miami Marlins - New York Mets
Typ: Miami Marlins ML
Kurs: 2.17
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Pitching MatchUp:
Mets LH Steven Matz (7-6, 3.56 ERA) vs. Marlins RH Jose Urena (1-1, 6.23 ERA)

Dziś tak na szybkości bo nie mam za wiele czasu...3 starcie w serii Miami Marlins New York Mets (1-1 po dwóch grach). Gospodarze posyłają w roli startera Jose Urenę dla którego będzie to zaledwie drugi występ w roli startera w tej kampanii (19 lipca grał w Filadelfii - 5.2 IP z 1 ER, 5 K&#39;s, 4 Hit&#39;s przy 94 narzutach). Jego rywalem w zespole Mets będzie Steven Matz (bilans W/L 7-6, 3.56 ERA za 101.0 IP).
Swój wybór kieruję na zespół gospodarzy...dlaczego? Po pierwsze kiepska dyspozycja Matz&#39;a - za 7 ostatnich startów ma bilans 0-4 z 5.31 ERA z 24 ER w tym 7 HR w 40.2 IP. Po drugie - Matz vs. Marlins - 0-2 z 7.07 ERA, 11 ER, 3 HR w zaledwie 14.0 IP. Po trzecie - Marlins vs lefties (16-6).
Oprócz tego Miami wygrało 24 z 37 ostatnich gier w domu po tym jak przegrali 7 z pierwszych 8 spotkań na Marlins Park natomiast Mets kończą dziś 9-meczowy road trip i dość słabo wypadają na wyjazdach, gdyż przegrali 11 z ostatnich 17 spotkań poza domem.
Do tego mogę dodać kilka trendów popierających mój wybór:
  • Marlins are 10-2 in their last 12 home games vs. a left-handed starter.
  • Marlins are 5-0 in their last 5 Sunday games.
  • Marlins are 5-2 in their last 7 home games vs. a team with a winning record.
  • Mets are 1-5 in Matzs last 6 starts vs. a team with a winning record.
  • Home team is 5-1 in Basners last 6 Sunday games behind home plate.

Podejrzewam, że obaj starterzy nie pograją zbyt długo i dość szybko ich miejsce zajmom gracze bullpenu ale jeśli wg bukmacherów aż takim faworytem w tym starciu jest będący w słabej dyspozycji Matz to ja wolę pójść w kierunku dużego home underdoga jakim dziś jest Urena. Jak będzie przekonamy się niebawem. Start meczu o 19:10. Let&#39;s Go Marlins and Jose Urena!!!


✅ 117
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina:baseball MLB
Godzina:19:10
Mecz:Toronto-Seattle
Typ:Toronto-1.5
Kurs:2.20
Buk:bet365
Analiza:Wczoraj nieźle popłynąłem na tym meczu dziś liczę na rewanż.Wczoraj było 5-14 a przedwczoraj 1-2 w meczu tych drużyn ale grali w Seattle tym razem przenosimy się na 2 mecze do Toronto. W ostatnich meczach Seattle gra jak z nut ale dziś myślę już takiej łatwej przeprawy mieć nie będą. Jak dla mnie kurs na handi nie za wysoki ale lepiej trafić taki niż nie trafić np remisu w meczu Lecha Poznań który już się zaczął. Liczę na swój typ bardzo bo ciągle mam szanse włączyć się o walkę o podium w tym miesiącu. Mecz za niecałą godzinę...

✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna,Brazylia
Godzina : 21:00
Spotkanie : Gremio-Sao Paulo
Typ : Gremio + bts
Kurs : 4.5
Bukmacher : bet365
Analiza :
Coś posucha dzisiaj z typami, więc dołożę swój, może komuś uprzejemnię wieczór a może i pomogę pomnożyć kapuchę ????
Fakt, gospodarze &quot;leżą&quot; Sao Paulo, w 4 bezpośrednich meczach Sao Paulo wygrywali.
I wypadałoby iść w ich kierunku, ale po pierwsze to przeszłość (Sao Paulo sąsiadowało wówczas w tabeli z dzisiejszym przeciwnikiem), po drugie, jak spojrzałem, jak sobie radzi Gremio w tym sezonie u siebie, to zmieniłem zdanie, bilans 6-0-1 i bramki 12-5.
Sao Paulo na wyjeździe 2-3-3 i bramki 6-9, przez co w głównej mierze zajmują dopiero 9 pozycję w tabeli. Wygrali tylko z Cruseiro (przedostatni) i Botafogo (16). Z Ponta Preta i Santosem dostali już do zera.
Ale w 10 ostatnich wyjazdów w 7 zdobywali gola, więc ze strzelaniem w delegacjach nie jest u nich źle.
Gremio ostatnie 2 wygrane + bts, ale wcześniej 4 kolejne wygrane mecze do zera...
Ciężka sprawa. Niech zadecyduje kurs. Gremio + bts vs Gremio no bts: 4.5 do 2.87.
Skoro Sao Paulo strzeliło Corinthians, to i dzisiaj powinno dać radę. Ostatni H2H to wynik 2-1. Liczę dzisiaj na podobny wynik.
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔ 100
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia
Godzina: 22:15
Spotkanie: Jaguares de Cordoba - Millonarios
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 4.40
Bukmacher: Betsson
Na wieczór mam typ z ligi kolumbijskiej Jaguares de Cordoba - Millonarios.
Nie wiem dlaczego aż tak wysokie kursy na gospodarzy były wystawiona(nawet 3.20, ale juz pospadały).

kiepska analiza

Myślę, że gospodarze mają dużą szansę na wygraną. Mają całkiem przyzwoitą passę u siebie - 7 meczy bez porażki, natomiast goście w 12 rozegranych na wyjeździe meczach mają zaledwie 3 zwycięstwa.
Dla mniej odważnych można zagrać 1 DNB z kursem 1.8
Powodzenia
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Wenezuela, Primera Division, klausura
Spotkanie: Mineros De Guayana - Atletico Venezuela

Typ: Wenezuela wygra pierwszą połowę
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Godzina: 23:00

Analiza:

Na dziś postanowiłem jeszcze zagrać mecz wenezuelskiej PD.
Goście miejsce 6 gospodarze 17. 6 a 17 różnica spora nie wiem czym kierują się bukmacherzy faworyzując gospodarzy ale dla mnie to trochę nie dorzeczne..
Venezuela wygrała już 2 mecze w których też nie była faworyzowana a jednak wygrali. Przegrali raz z Meridą a remis padł z Caracas.
Gospodarze to co na obecną chwilę 3 remisy i 1 przegrana.. Niby słabo ale punkty zdobyli.. Coś mam przeczucie, że dzisiaj nie faworyzowana Venezuela pokaże, że ich ostatnia forma to nie przypadek..
Typuję, że wygrają oni właśnie do pierwszej połowy.. Z początku chciałem dać, że zdobędą przynajmniej 2 gole ale jak sobie myślę w pierwszej połowie strzelą jednego i zaś mogą sobie cały mecz odpuścić i dowieść 1:0 do końca. Dlatego postanowiłem zagrać na ich wygraną do przerwy. W obecnym sezonie udało im się to jak na razie 1 raz z Tachirą 2:0 HT.
Jak grali mindzy sobą to Venezuela w dwóch meczach prowadziła do przerwy 1:0 i dwukrotnie padł wynik 2:0.. Niby ok over by wszedł ale zdecydowałem sięgrać na wygraną do przerwy.. Wjedzie to wejdzie nie to ale warto przy takiej okazji zaryzykować jakieś zaskórniaki.. ????
- - - - - - - - - - - - - - - -
http://www.flashscore.com/match/jgaAVhSb/#match-summary

✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Chorwacja
Godzina: 21:00
Spotkanie: NK Lokomotive Zagrzeb - RNK Split
Typ: x/1
Kurs: 4.96
Bukmacher: Odsrring
Analiza:
No to i ja się przyłączę. Coś mało ruchu na forum w ten weekend ????
Lokomotive wygrało w europejskich pucharach z Rovaniemi i w dobrych nastrojach podchodzi do meczu ligowego.
Na ostatnich 8 meczów u siebie wygrali 6 i nic nie zapowiada, żeby i dzisiaj nie odnieśli wygranej.
Przegrywali tylko z najmocniejszym Dinamo oraz silną Rijeką.
Split jest jak najbardziej w ich zasięgu -z ostatnich 10 meczów wyjazdowych odnieśli tylko jedną wygraną.
Drużyna z Zagrzebia nie sądzę, aby już od pierwszych minut rzuciła się na rywala.
Mieli mniej czasu na regenracje sił od rywala.
Zagrają ostrożnie, z golem/ami raczej dopiero w drugiej połowie.
⛔ 100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Paragwaj
Godzina: 22:30
Spotkanie: Deportivo Capiata-Guarani
Typ: Guarani do zera
Kurs: 4,33
Bukmacher: bet365
Analiza:
Krótka analiza: Guarani wygrało 3 dotychczasowe spotkania, nie tracąc bramki.
Wygrali 2-0 z River Plate, 1-0 z General Caballero i 1-0 z Rubiu.
Capiata wygrali 1-0 z kiepskim Diaz, przegrali z 0-1 przodującym w poprzednim sezonie Libertad, oraz zremisowali 2-2 z Nacional Asuncion. Prowadzili już 2-0, ale niestety w 2 połowie zagrali beznadziejnie, ostatecznie remisując z drużyną plasującą się w końcówce tabeli zeszłego sezonu.
Capiata nie wygrywa, nawet u siebie. Guarani z 6 wyjazdów 4 wygrane, w tym 3 do zera.
Kurs odpowiedni do ryzyka
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom