>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.08.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: ESL Pro League EU
Godzina: 21:20
Spotkanie: BIG vs FaZe 8-16
Typ: FaZe -3.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza: Po wczorajszej nieudanej analizie ponownie zaatakuje te rozgrywki i ponownie mecz FaZe. Wczoraj mousesports pokazało swoją siłę wygrywając i przegrywając 2 mapę dopiero w samej końcówce. Pierwszy mecz FaZe przegrało na swoją prośbę. Obie pistoletówki wpadły dla myszek = 6 rund, dodatkowo FaZe grając stałe fule przegrało dodatkowo 2 rundy na pistoletach co dawało nam 8 darmowych rund dla myszy. Mecz zakończył się wynikiem 16-9, a FaZe z karabinami niszczyło myszy. Szczerze to mogli przegrać zdecydowanie wyżej. Druga mapa to stałe trzymanie się rywala. Szli cios za cios jednak skill pozwolił FaZe wygrać ostatecznie mecz 16-14. Dziś rywal z niższej półki (tak mi się wydaje). BIG nie może zaliczyć turnieju do udanych bo na razie przegrali 3 mecze wygrywając 1. Rywalami ich były drużyny, które są słabsze od FaZe. 2 porażki z Fnatic i podział punktów z hellraisers. Gra BIG-u oparta jest na Tabsenie i nexie. Hellraisers to dla mnie najsłabsza drużyna turnieju, a fnatic też wątpie by zaistnieli w tej edycji. FaZe jest faworytem a mapa Overpass powinna im w tym trszokę bardziej pomóc niz Train. Stawiam na zacięty mecz z którego górą wyjdzie drużyna bardziej skillowa i że FaZe zagra tak jak 2 dni temu niszcząc skillem rywali. GL

✅ 80
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Boliwia, Liga de Futbol Prof - Clausura
Godzina: 21:00
Spotkanie: Petrolero de Yacuiba - Nacional Potosi
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Najwyższa klasa rozgrywkowa tego południowoamerykańskiego państwa i mecz piątej kolejki pomiędzy drugim w tabeli zespołem Petrolero de Yacuiba (2-2-0), a obecnie ostatnim dwunastym Nacional Potosi (0-1-3). Nie są to drużyny z jakimiś wielkimi osiągnięciami w 1 lidze. Jednak zauważyć należy, że gospodarze dzisiejszego meczu rozpoczeli sezon niezwykle udanie, nie przegrywając żadnego spotkania w pierwszych 4 kolejkach. Przeciwnie goście, którzy zdobyli raptem 1 punkt. Z powyższych względów wydaje się, że faworyt jest tylko jeden. Mimo to nauczony różnymi doświadczeniami nie będę się mądrzył i przekonywał, że Petrolero de Yacuiba wygra na pewno tylko, że jest to bardzo prawdopodobne ???? . Ja w każdym razie stawiam na nich, a wszystkim grający życzę powodzenia!
⛔ 100
 
W 55

wojciechgalka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwal. Ligi Europejskiej
Godzina: 20:45
Spotkanie: Videoton - Partizan
Typ: handicap 0:1- X
Kurs: 3.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rewanżowe spotkanie ostatniej rundy kwalifikacji do fazy grupowej Ligi Mistrzów i mecz Videotonu z Partizanem. W tamtym tygodniu bardzo kiepski mecz tych druzyn, mało sie działo w Serbii. Dzisiaj uważam że będzie bardzo podobnie i nie zobaczy wielu bramek ale na dzień dzisiejszy zespół z Węgier wydaje się być nieco lepszy tym bardziej na własnym stadionie. Obstawiam że to Videoton zagra w tym sezonie w fazie grupowej Ligi Mistrzów po skromnym zeyciestwie jedną bramką w dzisiejszym spotkaniu. Dla bardziej odważnych dokładny wynik 1:0 po kursie 7.00
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Polska - Serbia
Godzina: 20:30
Typ: powyżej 184,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: eFortuna

Witam, już dziś zaczynają się Mistrzostwa Europy w Siatkówce, wielkie święto w Polsce. Dla jednych Mistrzostwa Europy są to jarmarki dla innych jedno z najważniejszych wydarzeń, wydaje mi się, że jeśli jest się sportowce to Mistrzostwa Europy są mega ważne no ale ok.

Polacy rozpoczynają ten turniej na stadionie Narodowym w Warszawie, oczywiście komplet widzów poniesie naszych do walki. Przeciwnik mocny bo Serbowie ale lekko osłabienie z powodu kontuzji zabraknie przyjmującego M. Ivovicia. Jest to bardzo duże osłabienie dla Serbów patrząc na cały turniej, na pewno byłby on pierwszym przyjmującym w składzie a teraz jest lekki problem.
Jeśli popatrzymy na możliwości obu ekip to szanse na wygraną są mniej więcej wyrównane.
Ktoś powie Polacy są mega słabi i ok, każdy ma prawo myśleć jak chce i jak uważa ale na Mistrzostwach Świata w Polsce także nikt nie wskazywał nas do złota a takie zdobyliśmy ???? .
Porównam troszkę pozycje:
Atak: Konarski vs Atanasijevic - Tutaj mimo wszystko wyżej cenię atak Serbski, Atana jest jednym z najlepszych atakujących na świecie.
Przyjęcie: Kubiak, Kurek vs Petrić, Kovacević - Tutaj dużo wyżej cenie nasze przyjęcie, jeśli Kurek i Kubiak będą w optymalnej formie to ta pozycja jest dużo lepsza od Serbów.
Środek: Bieniek, Lemański vs Lisinac, Podrascanin - Tutaj znowu Serbia, środek jest ich najmocniejsza bronią, mają najlepszy środek chyba ze wszystkich drużyn.
Rozegranie: Drzyzga vs Jovović - Tutaj znowu punkt dla Nas, Drzyzga mimo, że do poziomu Zagumnego nigdy nie dojdzie to i tak jest lepszy od Jovovica.
Libero: Zatorski vs Rosić - Tutaj znowu punkt dla Nas.

Ogólnie stawiam na mocne 4 sety bądź mecz 5 setowy. Dlatego wolę iść w punkty niż zwycięstwo którejś ze stron.
Powodzenia.

⛔ 100
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Mistrzostwa Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hiszpania - Słowenia
Typ: DW: 0-3
Kurs: 1.96
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Tak naprawdę jest to spotkanie o wyjście z grupy dla obu ekip. Moim zdaniem reprezentacji Hiszpanii jest zdecydowanie najsłabszą drużyną na tych Mistrzostwach i moim zdaniem mają małe szanse na ugranie nawet seta.

Słowenia zrobiła w ostatnim czasie - tak samo jak Estonia - bardzo duży postęp. Należy jednak wskazać, że niestety będą grali bez swojego najlepszego zawodnika jakim jest Klemen Cebulj.

Ale jak spojrzymy na skład tej reprezentacji:

rozgrywający: Dejan Vincić, Gregor Ropret
atakujący: Mitja Gasparini, Tonecek Stern
przyjmujący: Tine Urnaut, Alen Sket, Ziga Stern, Jan Klobucar
środkowi: Alen Pajenk, Danijel Koncilja, Jan Kozamernik, Saso Stalekar
libero: Jani Kovacić, Urban Toman

to mamy tutaj naprawdę wielu bardzo dobrych zawodników, którzy dzisiaj wygrają pewnie swoje spotkanie. Do dubla idealnym typem jest -1.5 seta po 1.30, ale myślę, że mimo braku w osobie Cebulja, są w stanie dzisiaj wygrać 3-0.

✅ 96
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sheriff Tiraspol - Legia Warszawa
Typ: awans - Sheriff
Kurs: 2,30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiejsza analiza będzie bardzo krótka bo nie ma się nad czym rozpisywać a i koledzy wyżej już sporo wyjaśnili.
Ja zdecyduję zagrać na awans Tiraspolu. Legia nie popisała się w Warszawie i osiągnęła rezultat bardzo słaby. Być może nie poradzili sobie z presją jako murowani faworyci – nie mam pojęcia. Bramka dla Tiraspolu mocno komplikuje sprawę. Legia przyjeżdża na trudny teren i myślę, że Sheriff nie wypuści rezultatu z pierwszego meczu. Sporym problemem Legii są też wymienione już przez kolegów nieobecności.
Myślę, że po tym meczu nie zobaczymy już Legii w pucharach.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy.
Godzina: 19:30.
Spotkanie: Fenerbahce - Vardar Skopje.
Typ: Awans Vardaru.
Kurs: 1.85.
Bukmacher: Fortuna.
Analiza: Witam. Dziś czas na trudną do przewidzenia Ligę Europy. Mój wybór padł na Turcję, gdzie rozegrany zostanie rewanż między Fenerbahce, a ekipą Vardaru Skopje.
Macedończycy jadą do Stambułu ze świetną zaliczką z pierwszego spotkania, gdzie na Arenie Narodowej zdobyli 2 bramki i nie stracili żadnej, pomimo optycznej przewagi podopiecznych Aykuta Kocamana. Bukmacherzy dają równe szanse na awans obu ekipom, jednak ja upatruję większej szansy dla graczy ze stolicy Macedonii.
Wiele osób spodziewa się, że Żółte Kanarki na Şükrü Saracoğlu Stadyumu będą gnieść swoich rywali, jednak czy pierwszy mecz nie był podobny?
Owszem, był - jednak faworyci zawiedli, stracili bramki po 2 kuriozalnych błędach w obronie, a nieskuteczność w ataku była rażąca. Nie wydaje mi się, że gospodarzom uda się triumfować. Co więcej, uważam, że goście znów postawią twarde warunki i nastawią się na grę z kontry, co zaowocuje golem, a wtedy drużynie ze Stambułu będą potrzebne już 4 bramki!
W moim odczuciu ekipa Fenerbahce nie jest obecnie w szczytowej formie i najlepsze lata ma już za sobą, wyniki tego zespołu oraz gra mnie nie przekoują. Kadra zawodzi mimo obecności w niej takich nazwisk jak Valbuena, Skrtel, Isla czy też Soldado.
Jeszcze parę słów odnośnie klimatu i atmosfery na dzisiejszym spotkaniu.
Co do warunków atmosferycznych - w Skopje jest obecnie 29 [°C], a w Stambule 26 [°C] - nie ma więc obaw, że duża temperatura zaskoczy macedończyków, którzy są przyzwyczajeni do takiej pogody.
Atmosfera na stadionie będzie na pewno niesamowita - będzie kocioł oraz piekielna wrzawa, czego byliśmy już niejednokrotnie świadkami oglądając mecze w Turcji, jednak w Macedonii to również nie jest rzadkość - jest tam rzesza fanatyków, którzy robią świetną atmosferę podczas spotkań.
Zobaczymy, czy mój scenariusz się sprawdzi, ja jestem dobrej myśli przed dzisiejszym rewanżem. Powodzenia!
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: ???? US OPEN M. Kwal.
Godzina: 20:00
Spotkanie: Krueger - Gerasimov
Typ: 2
Kurs: 1.78
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 23 letni Amerykanin zajmujacy 198 w rankingu ATP kontra 24 letni Bialorusin zajmujacy 123 miejsce w rankingu. Krueger w tym sezonie bilans 22W- 23 P i na twardej 16W-13P. Amerykanin wczoraj pokonał Kanadyjczyka Schnura po ciezkim 3 setowym pojedynku. Ogolnie jak widac, sezon ma bardzo przecietny, mimo ze patrzac w jego statystyki najlepiej radzi sobie na twardej nawierzchni. Ostatnio nawet dotarl do 1/16 ATP Cincinati przegrywajac z Del Potro ale po drodze mial przeciwnikow, ktorzy mimo ze tez potrafia cos grac na twardej (Paire, Jaziri) ale sa oni ostatnio kompletnie bez formy i ta wygrane akurat Mnie malo przekonuja. Białorusin w tym sezonie 25W-9P w tym na twardej 23W-6P co jak widac ten zawodnik raczej skupia sie na turniejach na tej nawierzchni. Pokonal wczoraj malo znanego Argentynczyka Corie w 2 setach ale to akurat powinna byc formalnosc. Wygral w tym sezonie 3 Challengery na twardej nawierzchni oraz w 1 dotarl do finalu przegrywajac z dobrze radzacym sobie Herbertem. Analizujac mysle ze Bialorusin ktory ten rok gra praktycznie ciagle na twardej, co widzac po statystykach dobrze sobie radzi kontra srednio grajacy Amerykanin.
⛔ 100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 20:30
Spotkanie: Montpellier - Chekhovskiye Medvedi
Typ: Powyżej 59,5
Kurs: 2,05
Bukmacher: Fortuna
Moja propozycja na dzisiaj to piłka ręczna i mecz towarzyski pomiędzy bardzo dobrze grającymi i solidnymi drużynami, francuskim czołowym klubem Montpellier i potędze rosyjskiego handballa Chekhovskiye Medvedi. Obie drużyny z roku na rok meldują się w najważniejszych rozgrywkach klubowych jakim jest Liga Mistrzów z większymi i mniejszymi sukcesami. Spotkanie to odrazu rzuciło mi się w oczy, gdyż oba zespoły prezentują mocno ofensywny styl który sprzyja otwartej grze i obfitym wynikom końcowym. Moja propozycja dotyczy lini +58,5 która powinna się pokryć bez większych problemów i również warto próbować łapać najwyższą linię jaką wystawiła Fortuna czyli +61,5. Obydwie drużyny do tej pory grały ze sobą kilka krotnie, a wyniki jakie padały były nastepujące 35:29; 30:30; 32:32; 33:34; 26:22 i ostatni mecz 27:33. Jak widać tylko jeden jedyny raz linia +58,5 nie pokryła się, a tym bardziej w meczach towarzyskich pada zawsze dużo bramek gdyż trenerzy robią mnóstwo roszad składowych i dają pograć zmiennikom którzy oczywiście chcą dobrze wypaść i mieć nadzieje na grę w podstawowym składzie, dlatego są dużo bardziej skuteczni rzutowo co przekłada się na wysoki wynik. W moim odczuciu dzisiejszy mecz może zakończyć się wynikiem mocno overowym oscylującym nawet w granicach siedemdziesięciu bramek.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
G 26

gambler1

Użytkownik
Dyscyplina: US OPEN M. Kwal.
Godzina: 18:30
Spotkanie: Aragone - Belotti
Typ: Aragone 2-0
Kurs: 2.78
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Dzisiaj uderzam w tenisa i wylapalem fajny kurs na mloda strzelbe amerykanska mianowicie JC Aragone. Pokonal on w 1 rundzie rozstawionego z 5 Wlocha Cechinatto 4-6 6-2 6-4, a Belotti wygral z Argentynczykiem Collarinim 7-5 6-3. Kolejny Wloch na drodze do glownej drabinki US Open...deja vu mile widziane dzisiaj. Klasa Belottiego a Cechinatto bez watpienia duzo nizsza, ranking tez (256 Belotti obecnie). Mlody jankes gra u siebie, publicznosc pomoze w trudnych chwilach (choc szczerze, takich nie przewiduje). Nie wiem czemu Aragone jest dopiero na 536 miejscu ale juz czuje ze niedlugo pojdzie sciezka Shapovalova, Bublika i innych mlodych gniewnych. Powodzenia i ahoj!
⛔ 100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Szerif Tiraspol - Legia Warszawa
Typ: handi 1:0 Legia win
Kurs: 3,75
Bukmacher: forbet
Witam,
Ostateczny powrót na forum, tyle się zapowiadalem a za każdym razem po jednym poscie znikalem.
Bede grał tylko grube kursy, bo przez ostatni okres stwierdzam ze ma to wiekszy sens. Poszukac w calej ofercie czegoś, co zakrawa o niespodzianke, jednak wiele czynnikow zwiazanych z danymi okolicznosciami zwiazanymi ze spotkaniem dają powody ku temu by tak typować.
Proste przykłady z wczoraj, Wilki w pucharze Anglii, Gruzja z Grecją w kosza, czy chociażby Egipt z Polska w U23.
Dziś uciekło spotkanie Estonczykow z Czechami na uniwersiadzie w kosza, dlatego tez na rozgrzewke typuje pewna wygrana Legii w Tiraspolu, conajmniej dwoma bramkami.
Abstrakcja? Być może, bo Legioniści wyglądają przecietnie, jednakże kolejny tydzień ktory minal tylko moze słuzyc piłkarza ze stolicy, forma bedzie szla w górę powoli, czy dzis wystarczy to na ogorkow z Mołdawii?
Dabrowski po meczu załozyl sie whisky z dziennikarzem ze wyjadą w lepszych humorach z obcej ziemi, wierze w zdrowa pilkarska złość pilkarzy Legii, i pokaz sily i umiejętności.
Jak bedzie, to sie okaże.
Powodzenia ????
⛔ 100
 
silwo1948 88

silwo1948

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Skenderbeu - Dynamo Zagreb
Typ: Skenderbeu
Kurs: 5,5
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Rewanżowe spotkanie Ligi Europejskiej w którym albański Skenderbeu podejmował będzie na własnym stadionie chorwackie Dynamo. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem1:1 gdzie dzisiejsi goście wyrównali dopiero w 95 minucie meczu. Statystyki były co prawda miażdżące na rzecz Chorwatów lecz nie potrafili tego wykorzystać. Dziś Albańczycy mają atut własnego boiska i myślę że po jednej z kontr może wpaść gol na rzecz wygranej Skenderbeu. Dodatkowym plusem gospodarzy jest to że mieli przerwę w weekend natomiast Dynamo rozegrało spotkanie z Belupo wygrane 2:0. Jest to ryzykowny typ ale ostatnie wyniki pokazują że to ryzyko się opłaca.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - liga europejska
Godzina: 18:45
Spotkanie: kijow-maritimo
Typ:2 druzyna 1 bramka minuta 1-72
Kurs: 3.05
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Wczoraj typ na plus z farcikiem bo mało braklo i nothingam strzleilo by bramke tuz przed 28 minuta ;p
Dzisiaj taka mało tresciwa naliza (mało czasu :p), ale mam nadzieję ,ze zrozumiecie mój przekaz .
W pierwszym meczu niespodziewany brak goli liczyłem wtedy na min 2 , ale cóz co nie stało sie ostatnio stanie sie dzisiaj ;p
Wszyscy stawiaja ukrainców w roli faworyta , wedlug mnie troche przesadnie jeszcze w eliminacjach ligi mistrzów mieli już young boys na widelcu a wszyscy wiemy co sie wydarzyło w rewanżu.
Moze i dzisiaj wygraja ,ale napewno martimo nie odda tego meczu bez walki. Nie mają nic do stracenia graja bardzo ofensywnie,bramke dzisiaj min 1 napewno strzela i mam nadzieję ,że tak jak podałem stanie sie do przed 72 minuta bo kurs na to jest naprawde dobry. Liga portugalska jest z roku na rok coraz mocniejsza a napewno mocniejsza niż ukrainska.

Zapowiada sie dobry mecz w ktorym napewno wpadnie kilka bramek , oba zespoły umią je strzelac w tamtym tyg poprostu brakło szczescia i dlatego nie było bramek.
Podsumowując
Martimo dzisiaj pokaże ukraincom jak sie gra w piłkę i wybije im puchary z głowy;p
Polecam
✅ 205
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Europy Kwal
Godz: 19:00
Spotkanie Oleksandriya-Bate
Typ: 1/1
Kurs 4.10
Buk Unibet
Analiza: Rewanżowe spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskiej Ligi Europejskiej, ekipa Ukraińskiej Oleksandrijy na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Bate, gospodarze na wyjeździe ugrali dobry wynik, zremisowali po 1, i teraz na swoim stadionie wystarczy im bezbramkowy remis. Ja jednak w tym meczu postanowiłem zagrać na over w bramkach, gospodarze grają różnie,ale na swoim stadionie bramki strzelać potrafią, goście natomiast dwa ostatnie wyjazdy zagrali na 0 z przodu więc myślę że w tym meczu powinni co najmniej jednego gola strzelić, bowiem w poprzednich spotkaniach bramki strzelali i to po kilka. Na pewno w tym meczu niezwykle cięzko jest wytypować faworyta do awansu bowiem zależy jak obie ekipy rozpoczną to spotkanie, kto pierwszy strzeli bramkę na pewno przybliży się do awansu. W pierwszym meczu obie ekipy stworzyły sobie po kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki i myślę że tutaj będzie podobnie, jeśli tylko skutecznośc z obu stron będzie większa , mój typ na spore szanse żeby wszedł.
⛔ 100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: New Haven (USA), twarda - Ćwierćfinał
Godzina: 21:45
Spotkanie: Pawluczenkowa A.-Cibulkova D.
Typ: DW 1-2
Kurs: 4.30
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Witam. Wracam po krótkiej przerwie. Na dziś wybieram turniej WTA w Ameryce pań. Jest to faza ćwierćfinałowa. Dla mnie tej pojedynek powinien być bardzo stykowy. Obie zawodniczki o zbliżonym potencjale, lecz o całkiem innym sposobie gry. Dominika gra technicznie mniej siłowo. Rosjanka wręcz przeciwnie. Ostatni ich pojedynek 2-1 dla Rosjanki. Dziś też przeczuwam 3 sety. A tam to już loteria. Która zachowa więcej sił bardziej chłodną głowę to wygra. Ja wolę stawiać na zawodniczki które są regularne dlatego stawiam na Słowaczkę. Która rozegrała już jedną wygraną trzy - setówkę z Cornet. Jeśli chodzi o Rosjankę to ona rozegrała również na tym turnieju trzy setówkę wygraną z Mchale. Dla mnie pojedynek na styku. Liczę jednak na Cibulkovą.

✅ 330
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom