>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.09.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
M 0

mailopl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1.Hiszpania
Godzina: 20:45
Spotkanie: S.Sebastian - Valencia
Typ: 2-2 podwójna szansa
Kurs: 2.3
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zespół Valencia był niepokonany w swoich ostatnich 5 meczach. Moj typ jest taki ze jest 4 graczy ktorzy nie zagraja z podstawowego składu ja stawiam ten typ w podwojnej szansie !
kiepska analiza
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia J-league 2
Godzina: 12 : 00

Spotkanie: V-Varen Nagasaki - JEF United Ciba
Typ: V-Varen Nagasaki
Kurs: 2,85
Bukmacher: 1xbet

Analiza:
Już od wczoraj myślę i szukam wytłumaczenia dla kursów wystawionych na ten mecz. Gospodarze to jedna z najlepszych ekip w lidze. Walczą o automatyczny awans do najwyższej klasy rozgrywek,są do tego najlepsi na własnym boisku mając bilans 12-3-2 bramki 24-8 i są tutaj uważani za doga???? Więc może absencje? Szukałem i wychodzi na to że nie mają tez żadnych nieobecności w tym meczu.
Goście natomiast to jedna ze słabszych ekip w lidze jeżeli chodzi o mecze na wyjazdach: bilans 4-2-10 bramki 16-30. Ostatnie ich mecze to 1-2-2. Na to spotkanie zawieszony jest ważny dla zespołu Yuto Sato.
Cóż może w całej tej lidze a także w tym spotkaniu jest coś nieprzewidywalnego, zresztą sport JEST NIEPRZEWIDYWALNY i może zdarzy się że gospodarze zbiorą dziś bęcki jakich mało, ale jak dla mnie to oni są tu faworytem i powinni to spotkanie rozstrzygnąć na własną korzyść
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 15:00

Spotkanie: Hellas Verona - Lazio
Typ: 2/+3,5

Kurs: 3,65
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Lazio po wysokiej przegranej z Napoli 1:4 zmotywowane wyjdzie na boisko w Veronie aby odkupić sromotną porażkę mają idealną okazję do tego słaba Verona 1:11 traci mnóstwo bramek totalnie dziurawa obrona gospodarzy za pewne udostępni drogę do bramki piłkarzom Lazio, Ciro Immobile w niesamowitej formie strzeleckiej do tego Caicedo wróżę oblężenie na bramkę Verony choć pokazali, że potrafią ukłuć bramkę dobrym zespołom jak Napoli. Zauważyłem również w spotkaniach obu ekip lubią padać bramki np w ostatnim meczu obu ekip 5:2 dla Lazio czy nawet wynik 3:3 mało tego kilkanaście dni temu przegrali z Fiorentiną aż 5:0 co źle świadczy o obronie. Immobile nie lubi marnować doskonałych okazji i zobaczymy popis strzelecki stawiam na 1:3,1:4 lub 0:4.Powodzenia
⛔100
 
bfred 299K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Frauen Bundesliga
Godzina: 11:00
Spotkanie: Frankfurt (W) - Sand (W)
Typ: over 2,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dzisiaj niemiecka ekstraklasa kobiet. Gra 3 z 7. Gra gospodyń nie powala ale na razie z kompletem zwycięstw natomiast Sand 1 zwycięstwo i 1 porażka. Patrząc na mecze h2h mało przemawia ostatnio za wejściem mojego typu ale..chociaż ostatnio Frankfurt u siebie wygrywa regularnie ale gości też nie są słabi i jako tako grają zajmując praktycznie co sezon miejsce w środku tabeli. Taki typowy, solidny średniak. A gospodynie? Kiedyś sukcesy a teraz dość przeciętnie ale walczą o mistrza. Myślę, że można się tutaj spodziewać jednak otwartego meczu z co najmniej jedną bramką z każdej ze stron i spotkanie zakończy się wygraną gospodarzy np. 2-1 albo 3-2. - bo myślę ze Frankfurt zgarnie pełną pulę ale bramki będą.
✅72
 
ziomek84 9

ziomek84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Włochy:Seria A
Godzina: 12.30
Spotkanie: Sampdoria - AC Milan
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę TAK
Kurs:
1.55

Bukmacher: forBet
Witam Wszystkich. Mecz który dzisiaj rozpocznie serie A, przed nami AC Milan który podejmuje zespół Sampdoria, gospodarze u siebie jeszcze nie stracili punktów. Patrząc na H2H nasuwa się underowa 2 tym bardziej że Milan od 2010 w Genui nie przegrał żadnego meczu.W ostatnim meczu Montella ustawił trzech środkowych obrońców a Spal oddał tylko jeden celny strzał wow, dziś jednak liczę na celne trafienie Quagliarelli lub Zapaty a w Milanie dla Kalinićia będzie to tylko formalność.
⛔100
 
vanq-155045 0

vanq-155045

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, II liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Gwardia Koszalin - Legionowo
Typ: 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: Fortuna
Witam!
To mój pierwszy post, mimo, że od kilku lat śledzę to forum. Mam ostatnio trochę wolnego czasu więc chciałbym podzielić się swoimi typami. Mam nadzieję, że komuś pomogę.
Dziś zainteresował mnie mecz II ligi polskiej. Mam wrażenie, że bukmacher wystawiając kurs na ten mecz nie wziął pod uwagę, że Gwardia gra na wyjeździe. Spowodowane to jest modernizacją stadionu w Koszalinie do wymagań II ligi - aczkolwiek Gwardia jest tegorocznym beniaminkiem i nic nie wskazuje na to aby miała szanse na utrzymanie się w wyższej lidze. Gwardia wszystkie mecze gra na wyjazdach, dziś wyjątkowo mecz odbędzie się na stadionie Warty w Poznaniu, ponieważ Legionowo odmówiło rozegrania meczu na ich stadionie.
Odnośnie statystyk:
Legionowo: 9 pozycja w lidze (4:eek:ne:4) bramki: 14:11.
Legionowo zanotowało słaby start sezonu przegrywając pierwsze 4 spotkania, natomiast ostatnie 5 to zdecydowanie lepsza forma, wygrane z Garbarnią, Siarką, Rybnikiem, Rozwojem K., a także remis 1:1 Z GKS Bełchatów. Zdecydowanie chłopaki wzięli się do roboty, a napastnik Żebrowski (mało znacząca przeszłość w Legii Warszawa, Jagieloni, Wigrach) zaczął strzelać (6 bramek w tym sezonie)
Koszalin: 18 pozycja w lidze (1:eek:ne:7) bramki: 5:21.
Gwardia Koszalin wygrała jedynie pierwszy mecz na start sezonu, następnie było 7 porażek, i w ostatniej kolejce remis 0:0 z Rozwojem K. Gwardia zdecydowanie nie potrafi się odnaleźć w wyższej klasie rozgrywkowej, w dodatku brak możliwości grania &quot;u siebie&quot; znacznie utrudnia im zdobywanie punktów.
Myślę, że Legionowo dziś spokojnie dopisze sobie 3 pkt, forma zdecydowanie idzie w górę, w klubie mają aspirację na miejsce premiowane awansem, a strata punktów z ostatnią w tabeli drużyną będzie dla niech dużym ciosem.
Powodzenia.
⛔100
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja Khl
Godzina: 14:00
Spotkanie: Metallurg-Sochi
Typ: Mozjakin strzeli bramkę razem z dogrywka i decydującym karnym - tak -
Kurs:
2.05

Bukmacher: fortuna
Gospodarze po 4 ostatnich porażkach (można powiedzieć ,że w większości na własne życzenie szczególnie w meczu z dynamem gdzie po 2 tercjach prowadząc 3-0 w 3 stracili ,aż 5 bramek to chyba wałek miesiąca w Rosji), dzisiaj podejmują mocna ekipę Sochi. Goście na fali mają 4 wygrane z rzędu są wyżej w tabeli , choć bukmacherzy w 2 ostatnich meczach nie stawiali ich w roli faworyta to oni te mecze wygrali ,dziś jest podobnie czy wygrają zobaczymy, choć kurs 4 warty ryzyka,ale skupmy się na strzelcach. Obie ekipy dużo strzelają ,w ich meczach zawsze pada kilka bramek ,dlatego dzisiaj myślę zagrać na strzelca. Mozjakin w 2 ostatnich meczach bez trafienia , to najlepszy strzelec,w tym sezonie w swojej ekipie w 13 meczach ma 10 trafień dziś powinien również ustrzelić choć jedną bramkę. Tak jak mówie wygrać ,może każda z ekip dlatego lepiej zagrać na strzelca bo mecz zapowiada się na minimum over 4.5.
Oby z fartem.

⛔100
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - liga słowacka
Godzina: 16:00
Spotkanie: Nitra-Mikulas
Typ: 1/+6.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: Fortuna

Zwycięskiej taktyki się nie zmienia, więc i ja nie zmieniam dyscypliny. Piątkowy i sobotni typ na plusik (2.90 i 4.90) więc i dzisiaj celuje w hokeja na lodzie. Długo nie mogłem się zdecydować co dzisiaj zagrać mimo iż oferta dosyć bogata. Na tapetę biorę jedną ze słabszych lig, gdzie często pada sporo bramek (podobnie jak w Polskiej Lidze). Na przeciwko siebie staną Nitra (2 zespół sezonu regularnego 16/17, w playoffach przegrali w finale - czyli konkretnie mówiąc vicemistrz kraju) oraz Mikulas czyli ostatnia drużyna w zeszłym sezonie. Za gospodarzami przemawia oczywiście to, że są klasę lepsi, aczkolwiek rozpoczęli sezon z lekką zadyszką co postaram się wykorzystać w postaci overa bramkowego w meczu. Po 5 kolejkach obydwie drużyny z bilansem 3W i 2P. Słaba Żylina potrafiła dzisiejszym gospodarzom strzelić 10 (!!!) goli więc z obroną jest u nich coś nie tak. Ostatnie pięć meczy między tymi zespołami to zwycięstwa dzisiejszych gospodarzy (lecz tylko raz udało im się pokryć dzisiejszy over bramkowy, gdzie padł wynik 6:3). Może H2H nie przemawia za takim wysokim overem, ale po pierwszych kolejkach wydaje mi się, że Nitra trochę osłabła i goście powinni zdobyć 2 lub 3 bramki, a Nitra powinna zakręcić się koło 5 goli. W tym sezonie Mikulas nie przebił się przez magiczną barierę 6 bramek w meczu- mam nadzieję, że dzisiaj to nastąpi i zobaczymy ciekawy mecz pełny bramek. Nitra 7.2 goli na mecz, 3 razy przekroczyła over na 5 możliwych meczy. W sezonie 16/17 gospodarze mieli najwyższy wskaźnik w lidze 6.2 bramki na mecz, Mikulas był czwarty w tabeli - 5.7 goli. Powodzenia
⛔100
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
KS Lesznowola - Iskra Zbrosza Duża
typ: 2
kurs
: 1.8
godz: 16:00
Dziś kiepska oferta w niższych ligach polskich, ale wpadł mi w oko jeden mecz z regionalnych lig w forBet. Bukmacherzy w moim przekonaniu słabo oszacowali kursy na powyższe spotkanie. Zapewne zrobili to jedynie na podstawie tabeli... Lesznowola w rzeczywistości zdobyła na boisku jedynie 3 punkty. W tabeli ma 6 &quot;oczek&quot; ponieważ wynik meczu z GKS Chynów został zweryfikowany jako walkower dla podopiecznych Mariusza Jaskólskiego (na boisku 1-2 dla Chynowa). Gospodarze to najsłabsza drużyna ubiegłego sezonu w B klasie (11 punktów w 20 spotkaniach). Nic nie zapowiada aby w tym roku było lepiej. W dniu dzisiejszym zmierzą się z UKS Iskra Zbrosza Duża. Zespół ten posiada kilku graczy solidnych jak na ten poziom rozgrywkowy, m.in. Mateusz Krawczyk (niegdyś KS Warka) czy grający trener Zbigniew Osiński. Mecz sędziuje dobry znajomy Dawid Sawicki. I co bardzo istotne spotkanie odbędzie się na neutralnym boisku w Grójcu. Dorzucam do tego Mazowsze Grójec (1.45, lider okręgówki mierzy się z średniakiem) i spróbuję odzyskać wczorajszą stawkę.
Nieregulaminowy zapis typu
Brak podanego bukmachera

⛔100
 
sharaawy 1,4K

sharaawy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Strasbourg - Nantes
Typ: obie strzelą
Kurs: 2.05
Bukmacher: totolotek

Bardzo ciekawe spotkanie a i kurs bardzo przyjemny.
Gdyby wziąć pod uwage spotkania przedsezonowe to Nantes dokładnie od 10spotkań w żadnym nie zanotowało sytuacji gdzie obie ekipy strzeliłby po bramce, co jest naprawdę sporym wyczynem.
Strasbourg również nie jest chętny na bts w swoich spotkaniach, w sezonie Ligue 1, w 6 spotkaniach tylko w jednym obie ekipy strzeliły bramke - wyjazdowe spotkanie do Montpellier.
Dzisiejsi gospodarze - beniaminek zajmują 19 miejsce, bramki 4-11. Trzy ostatnie spotkania to porażki - 0 strzelonych bramek.
Nantes - 9 miejsce, bramki 3-4. Po dwóch porażka w pierwszych dwóch kolejkach mają bardzo dobry okres - 3 wygrane, 1 remis w czterech kolejnych spotkaniach.
Uważam, że obie ekipy powinny strzelić po bramce, w końcu trzeba przerwać passe a okazja ku temu bardzo dobra. Spróbowalbym również zagrać tu na remis bramkowy, mój typ na DW - 1:1. Powodzenia!
✅105
 
K 169

kameneq

:)
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 15:45
Spotkanie: B. Paire vs P. Gojowczyk
Typ: P. Gojowczyk
Kurs: 2,60
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Dziś około godz 16 we Francuskim Metz spotkają się B. Paire i P. Gojowczyk. I standardowo - faworyt według bukmachera Francuz, faworyt według mnie Gojowczyk. Tak się składa, że miałem przyjemność oglądać obu zawodników w każdym meczu i zdecydowanie lepszy tenis prezentuje Niemiec. W przeciągu turnieju w Metz, wychodzi mu niemalże wszystko, świetni serwis, dobry forhend, gra przy siatce i mało unforców. Bardzo fajnie się porusza i jest pewny w swoich zagraniach. Nie jest to jakiś wybitny zawodnik, trochę zmaga się z kontuzjami jednak posiada bardzo duże umiejętności. O jego przeciwniku Paire pisałem przed meczem z Goffinem i powtórze się jeszcze raz. Francuz potrafi wygrać z każdym, ale jak nie wejdzie dobrze w mecz to potrafi gładko przegrać. Na pewno będzie zmotywowany u siebie, aby sięgnąć po tytuł, aczkolwiek Gojowczyk powinien dziś postawić opór. Jak Paire zostanie wybity z rytmu gry ( a tak może być, bo Niemiec gra ofensywnie ) to może sobie dziś nie poradzić. Jak dla mnie szykuje się 3 setowe spotkanie, jednak niespodziankę zrobi Gojowczyk i to on sięgnie po tytuł w Metz. Bukmacher fortuna na takie zdarzenie oferuje kurs w wysokości 2.60 !
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Inter-Genoa
Typ: Inter -1,5 handi (AH)
Kurs: 2.06
Bukmacher: Lvbet

Analiza:
Na dzisiaj mecz z ligi Włoskiej. Inter miał bardzo dobry początek sezonu. Po 5 meczach 13 pkt. Ma na swoim koncie 4 wygrane i 1 remis, a bilans bramkowy to 11:2. Główną siłą w ataku jest Icardi, który ma już na swoim koncie 6 trafień. Jest to dobry wynik, bo wychodzi więcej niż bramka na mecz. Trzeba przyznać, że gospodarze nie nabili tych punktów na ogórkach z dołu tabeli, bo potrafili wygrać z Fiorentiną 3:0 oraz z Romą 3:1. Jeżeli chodzi o punkty Genoa to jest to dramat, tylko dwa oczka. Trzeba przyznać, że nie mieli łatwego początku, bo grali już z Juventusem i Lazio. Trzeba dodać również, że umieli się im postawić. Wbili im po 2 bramki.no ale to było u siebie, a dzisiaj grają na wyjeździe, tam wogóle nie jest kolorowo. Dwa mecze i jeden pkt. Przegrali tam z Udinese i zremisowali bezbramkowo z Sassuolo. To kiepskie osiągnięcie patrząc na miejsce rywali. Są oni odpowiednio na 16 i 14 miejscu z dorobkiem 3 i 4 punktów. Jeżeli chodzi o mecze bezpośrednie to Inter u siebie wygrał 4 ostatnie mecze, a w 3 z nich wszedł handicap. Uważam, że tak będzie również tym razem. Powodzenia
⛔100
 
dampy 107

dampy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzow
Godzina: 16:00
Spotkanie: VIVE TAURON KIELCE VS THW KIEL
Typ: Over 54,5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam
Dziś kolejna ciekawa kolejka Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych !
We własnej hali PGE Vive Kielce podejmuje Niemieckie THW Kiel.
Kielczanie w Polskiej lidze w Grupie A zajnują 2 miejsce z kompletem 4 zwyciestw.
THW kiel w Niemieckiej Bundeslidze idzie nieco gorzej ponieważ zajmują dopiero 8 miejsce a w 6 meczach wygrali jak i przegrali po 3 razy.
W lidze Mistrzów natomist obie drużyny zanotowały flastart Kielce przegrały dosyć niespodziewanie z Meshkovem Brest , Kiel natomiast ulegli u siebie z PSG lecz tego do sensacji nie biorę bo jak wiadomo PSG to krezusi z drużyną gwiazd !
Kielce jak i THW Kiel spotykjali się juz wielokrotnie ! Do tej pory grali ze sobą aż 6 razy - 3 razy wygrała drużyna z Polski 3 razy drużyna z Niemiec.
Dzis postanowiłem iż zagram w tym meczu na over bramkowy , linia jak na to spotkanie nie jest wygórowana a patrząc na H2H spotkań pomiędzy Kielcami a KIel szczypiorniści w każdymm w tyych meczów pokryli dzisiejszą linię propponowana przezemnie.
Obie drużyny powinny zagrać dziś ofensywnie pewne jest to że każdy chce wygrać i zapomnieć o poprzednim meczu i porażce w LM !
POWODZENIA !
⛔100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, II liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Gwardia Koszalin - Legionovia Legionowo
Typ: Legionovia -1 handicap
Kurs: 4.5
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Witam dzisiaj na planszy jeden z ciekawszych zespołów drugiej ligi mianowicie Gwardia Koszalin. Chłopcy narazie pomylili rozgrywki i wychodzą tylko za karę bo ktoś kazał. Łomot w każdym prawie meczu, statystyka 1-1-7 bramki 5:21 co najlepsze jedyne zwycięstwo odnieśli w pierwszej kolejce i sami do dziś drapią się po głowach jak to się stało. Problemów co nie miara, nic się nie klei w drużynie, ani atak ani obrona dodatkowo stadion w Koszalinie nie został dopuszczony więc mecze &quot;u siebie&quot; rozgrywają na stadionie Warty w Poznaniu, czyli praktycznie grają same wyjazdy. Po drugiej stronie Legionovia, ekipa która miała być kandydatem do awansu, ale rzeczywistość szybko zweryfikowała jak to będzie. Pierwsze 4 kolejki to 4 porażki i ostatnie miejsce w tabeli widać coś nie pykło. Sytuacja została jednak opanowana i zaczął się marsz w górę tabeli, obecnie są niepokonani od 5 kolejek i raczej wątpliwe żeby dzisiaj się to zmieniło. Obudził się także Żebrowski który ma obecnie 6 trafień, obudził się również Mazurek, Grzelczak i Rybkiewicz więc wszystko idzie w dobrą stronę. Dzisiejsze zwycięstwo zbliży ich na 1pkt do miejsca premiowanego barażami o 1 lige i rokowania przed-sezonowe zostaną spełnione. O tym że Gwardia zagra tragicznie i spadnie na koniec sezonu z hukiem to jestem przekonany, kwestia z jakim nastawieniem przyjedzie Legionovia, oby nie dopasowali się poziomem, wiadomo jaki jest poziom na naszym podwórku.
Powodzenia!
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / LM
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Groningen - Bakken Bears
Typ: BB win
Kurs:
4,95
Bukmacher: Fortuna
Witam,
Tak mi szkoda było wczoraj tych Ukrainek, kompletnie wysiadly fizycznie. Jestem przekonany że jesli to bylby ich pierwszy mecz to inaczej by to wyglądało.
Powoli rozkręca się sezon koszykarski w Europie, czyli dyscyplina ktora przynosi mi największe profity.
Dziś mecz LM pomiędzy mistrzami Holandii i Dani, czyli Groningen a Bakken Bears.
Może jestem z czymś do tyłu ale kompletnie nie rozumiem wystawionych tursow na ten mecz. Obie ekipy nieosiagalne na wlasnym podwórku, a jak to w europie wyglada? No wlasnie, patrzac na przestrzeni 3-5 lat w tył to druzyna popularnych Niedźwiedzi pokazywała sie z lepszej strony na europejskich parkietach, regularnie grywajac w LM czy EC.

Przegladalem skład gosci jeszcze przed meczem z Kopenhaga w lidze ( wygrana 91-51), i.uwazam ze personalnie wygladaja dobrze na tle Holendrow.
Mozna pójść śmiało w jakieś handi, ja jednak nie biorę jeńców i stawiam na wygraną gosci.
POWODZENIA ????
✅395
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
mrgentleman 1,6K

mrgentleman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Eibar-Celta Vigo
Typ: 2
Kurs: 3.35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Czołem typerzy. Celta Vigo zeszłoroczny półfinalista Ligi Europy obecnie na 17 miejscu tuż nad strefą spadkową 4 pkt w 5 meczach gdzie rywali też nie mieli jakoś porażająco dobrych. Potencjał ofensywny wysoki Sisto (ten ciemnoskóry na skrzydle w dani co kręcił piszczka) do tego Aspas, Daniel Wass, Gomez Gonzalez, czy Emre Mor. Dlaczego ten typ? Bardzo atrakcyjny kurs w przełożeniu do poziomu obu drużyn gdyż faktem jest że Celta nie prezentuje się póki co na miarę ich poziomu ale Eibar napewno nie jest faworytem tego meczu przy takiej różnicy kursowej i w tym jest duże Value. Polecam singla sam gram ale podpórka po 1.7 to bardzo duże Value. Powodzonka.
Podobał się typ daj reputa ????
✅235
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stanley-63 780,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Allsvenskan
Godzina 17:30
Spotkanie : Hacken : AIK
Typ : czerwona kartka / tak
Kurs : 5.80
Bukmacher : Unibet
No cóż wczorajszy typ w Allsvenskan to kompletna klapa chyba też mają swojego &quot; fryzjera &quot; bo trudno mi się pogodzić z wynikiem ale to już było , dziś w spotkaniu bardzo bardzo ważnym , mogącym mieć ogromne znaczenie kto zagra w pucharach pana &quot; fryzjera &quot; nie będzie . samo spotkanie w.g mnie powinno być emocjonujące i spodziewam się walki na każdym metrze boiska , a jak walka to nie za każdym razem fair-play i żaden nie będzie nogi odstawiał , zresztą nie sięgając daleko bo do pierwszego meczu pomiędzy nimi w tym kończącym się sezonie na terenie AIK wynik 0:0 i tylko 3 żółtka ale za dwa takie kartoniki Nasiru Muhammed musiał opuścić boisko a było to w 88 min gry , dlatego też liczę że i dziś może być nerwowo i któryś z fauli zakończy się pokazaniem czerwieni , co prawda w Allsvenskan nie zbyt często pojawia się ten kartonik ale cóż może dziś będzie pokazany !
⛔100
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów
Typ: Remis / handicap 0:1
Kurs: 3.35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiaj ostatnie spotkanie dziesiątej kolejki I ligi. Gospodarze mają na swoim koncie 11 punktów i są klasyfikowani na 14 miejscu (bilans 3-2-4, bramki 9-13). Natomiast goście to czerwona latarnia ligi legitymująca się bilansem 1-1-7 (bramki 10-15).
Patrząc na obecne dokonania obu zespołów to faworytem wydają się być gospodarze. Ich bilans na własnym boisku wynosi 1-2-1, a bramki 3-3. Jak widać rzadko przegrywają u siebie, ale też strzelają i tracą bardzo mało bramek. Natomiast Ruch na wyjeździe grał pięć spotkań i wszystkie przegrał. Strzelił 4 bramki tracąc przy tym 9. Biorąc więc pod uwagę jak trafiają gospodarze u siebie, a jak goście na wyjazdach stwierdzam, że mój typ jest warty zagrania.
Mało tego. Wszystkie siedem spotkań, które ostatni w tabeli zespół przegrał, kończyło się różnicą tylko jednej bramki.
Oto te wyniki: 0:1 (x4), 1:2 (x2), 3:4. Myślę, że w dzisiejszym meczu gospodarze również wygrają 1-0 lub 2-1.
Sądzę, że typ 1/under 3.5 (kurs 2.46) też jest warty zagrania...

⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Boliwia
Godzina: 23.15
Spotkanie: San Jose-Real Potosi
Typ:
Powyzej 4.0 Bramek ( Azjatycka Suma Goli )
Kurs: 3.55
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
I ponownie Boliwia ???? Na wstępie napiszę,że jeśli ktoś lubi prawdziwy,męski futbol,gdzie pękają kości i nie ma ŻADNEJ straconej piłki to zapraszam do obejrzenia Boliwijskiego El Classico pomiędzy The Strongest a Bolivarem. The Strongest prawdopodobnie osłabione,bo Escobar może nie zagrać,jednak i tak liczę na fajne widowisko ????
Ale do typu. Wczoraj spotkanie ewidentnie podkręcone ;) Podałem over 4.5 i taki over padł,ale w jakich okolicznościach? To chyba każdy widział. Do 90 minuty bylo 1:2,a skończylo się 2:3 ;)
Czy dziś liczę na podobny scenariusz? Szczerze mówiąc nie wiem,ale liczę na bardzo ciekawe,otwarte i zacięte spotkanie,bo obie ekipy w dole tabeli,obie muszą walczyć aby z tego dołka wyjśc,obie ekipy ostatnio w nieco lepszej formie aniżeli na początku sezonu,obie ekipy lubią mocno ofensywny futbol-sporo strzelają,ale i sporo tracą. Nie widzę żadnych przeciwskazań aby over dziś padł.
San Jose u siebie zawsze próbuję narzucić swój styl gry,natomiast Real Potosi zazwyczaj na to nie dopuszcza i również chce przejąć inicjatywę i często kończy się to wymianą ognia,co zwiastuje bramki ????
Wynika to ze zwyczajnie ofensywnego usposobienia obu ekip-liczę,że skuteczność dziś dopisze.
Ok 21.30-22.30 mogą zacząc sie spadki na overy-można wtedy poobserwowac na jaki over pójdzie największy spadek ????
Pomogłem? Zostaw proszę ,,reputkę&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Cypr 1
Godzina: 17.00
Spotkanie: Ermis- Achnas
Typ: DNB- 2

Kurs: 3.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na początku chciałem zaznaczyć, iż ten typ daję głównie na poczet konkursu i nie jestem go nawet w 90% pewny, zatem proszę ostrożnie ze stawkami.
Twierdzę jednak, że bukmacherzy wystawili dziś zbyt wysoki współczynnik na gości.
Garść statystyk:
Ermis 14- ostatnie miejsce w tabeli, Achnas- 12
Bilans w tym sezonie: Ermis 0-0-3, Achnas 1-0-3
Ostatnie 5 meczy między sobą: 1-2-2 dla Achnas.
Ponadto: Achnas jeżeli już przegrywało w tym sezonie, to z zespołami dobrymi: np. Omonią nikozja. Gospodarze natomiast dwa ostatnie mecze sromotnie przegrali 4:2 z Apollonem i 4:0 z Larnacą.
Bukmacherzy i gracze zapewne liczą, że Ermis w końcu się przełamie? Ja jednak wierzę, że nie dziś.
Ostatni mecz między Ermis i Achnas wygrali goście 3:4, w maju tego roku. W przypadku ew. remisu, otrzymamy zwrot.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom