>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.09.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka K, ME
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chorwacja - Włochy
Typ: Chorwacja +2,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Wczoraj Białorusinki urwały seta Włoszkom. Chorwatki przegrały z Białorusią ale cóż to był za mecz? Dwa pierwsze sety to miażdżąca przewaga Chorwatek i nagle przestały grać. Podobnie wczoraj dwa pierwsze sety z Gruzją to koncert i nagle zaciągnięty hamulec. Potencjał jest w tej drużynie i myślę że dzisiaj może być nawet duża niespodzianka!!! Jeden set dla Chorwatek to bardzo dobra opcja, bo podejrzewam że będzie ich więcej.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hetmanhwk 37

hetmanhwk

HWK
Dyscyplina: Piłka nożna, 1 liga Brazylijska
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chapecoense SC - Ponte Preta
Typ: X
kurs: 3.10
bukmacher: FORTUNA
Jako, że przed chwilą skończyło się spotkanie Hannoveru z Koln i podawane przełamanie w jakimś stopniu Kol weszło to pokuszę się o jeszcze jedną analizę na dzisiejszy wieczór. Będzie to kolejna kolejka ligi brazylijskiej. Jest ona znana z przedziwnych wyników i kontrowersyjnych bramek/meczy/wyników. Sądzę, że dzisiaj mecz który biorę pod lupę potoczy się po mojej myśli i spełni moje założenia i oczekiwania. Myślę, że remis to dobry typ ponieważ spotykają się dwie drużyny które są w słabej sytuacji jeśli chodzi o tabelę. Są to dwa zespoły które bronią się przed strefą spadkową mając po 28 punktów i tylko jeden punkt przewagi Cortibą, Bahią i Sao Paulo. To pierwszy powód dla którego uważam, że mecz będzie zacięty i zamknięty. Drugim moim argumentem jest to, że gdzieś ten jeden remis na sezon się zdarza i można byłoby dopatrywać się jakiejś współpracy. Dzisiaj sądzę że remis to fajna opcja na ten mecz i że podzielą się punktami żeby nie sprawiać jakiejś z ekip problemów. 1 pkt to zawsze coś. Stawki na mecz: na czysty X myślę że 4.5/10, na podwójną szansę 0-0 @1.62 przyjmuję 6/10 a na pierwszą połowę X @1.97 myślę że 5/10.

Dzięki za uwagę. Mam nadzieję że trzy ostatnie trafione po części typy przyniosły wam jakieś plusy i że kolejna propozycja znów będzie trafiona. REPUTACJE MILE WIDZIANE MOBILIZUJĄ DO DALSZEJ PRACY ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1 liga Włoska
godzina: 20:45
Spotkanie: Fiorentina - Atalanta
Typ: 2 HT
kurs: 3.65
bukmacher: Totolotek
Witam po dłuższej przerwie, na dzisiejsze spotkanie wybieram pojedynek wyrównanych drużyn w Serie A czyli spotkanie Fiorentina - Atalanta. Moim faworytem w tym spotkaniu jest Atalanta, która po pierwszych dwóch w sumie spodziewanych porażkach z potentatami Romą i Napoli, wróciła na właściwe tory z poprzedniego sezonu (4 miejsce w sezonie 15/16, przed Interem, Lazio, Milanem i Fiorentiną), wygrywając 2 z 3 ostatnich spotkań, w tym pokazując swą prawdziwą siłę 4 dni temu w spotkaniu z Crotone wygrywając aż 5:1. Fiorentina w tym sezonie jest dla mnie niewiadomą, drużyna przeszła spore zmiany. Ostatnia porażka z Juventusem, mimo, że była najmniejszym wymiarem kary czyli 1:0, także nie powinna sprzyjać moralom gospodarzy, w przeciwieństwie do drużyny z Bergamo, która w ostatnich tygodniach jest naprawdę w formie, oprócz wspomnianej już wysokiej wygranej z Crotone, potrafiła także totalnie zdominować angielski Everton w Lidze Europejskiej wygrywając aż 3:0. Moim zdaniem kursy w tym spotkaniu powinny być bardziej wyrównane, kurs na Atalante jest za wysoki, drużyna z Lombardii grała dobrze na wyjazdach w zeszłym sezonie, póki co w tym sezonie na wyjeździe zanotowali spodziewana zresztą przegrana z Napoli, jak i zremisowali z Chievo, nie można więc z tego nic wyrokować, czas na pierwsze zwycięstwo poza domem w tych rozgrywkach Serie A. Z kolei Fiorentina potrafiła juz wtopić z Sampdorią u siebie 1:2, nie zdziwie się jeśli takim wynikiem skończy się dzisiejsze spotkanie. Dla ostrożniejszych polecam czysty win 2 po kursie 3,15. Powodzenia.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom