>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.10.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenkan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Goeteborg - AIK Sztokholm
Typ: BTS
Kurs: 1.67
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Najpierw chciałem grać 1x, bo Goeteborg nie przegrał u siebie od kwietnia (nie licząc rewanżowego meczu w LE z HJK Helsinki, który przegrał, bo mógł). Ale ten zespół zawiódł mnie w poprzedniej kolejce, tracąc gola na 3:3 z outsiderem Gefle w ostatniej akcji w doliczonym czasie gry (przez co straciłem typ 1 BTS z dobrym kursem). Całkiem możliwe, że będziemy świadkami końca tej serii.
Z drugiej mamy rozpędzony Sztokholm. To wicelider z bardzo dobrą serią nieprzegranych spotkań (7 wygranych, 2 remisy), z czego wrażenie musi robić 6:0 z liderem z Norkopping dwie kolejki temu. Jedno jest pewne: obie ekipy nie odpuszczą, a co za tym idzie, prawie pewne jest, że coś strzelą, zwłaszcza że mają na to papiery. Myślę, że BTS bez wskazania jest najlepszą opcją.
⛔100
 
smialo 20

smialo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Francja 2 Liga
Godz: 20:30
Spotkanie: Amiens - Red Star
Typ: wygrana Amiens
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś wybrałem mecz Ligi Francuskiej. Gospodarze jak na beniaminka radzą sobie bardzo dobrze 3 miejsce i bilans 6-3-2 goście przeciętnie 16 miejsce 2-5-4. Gospodarze mają szanse wskoczyć na drugie miejsce grają przed własną publicznością do tej pory przegrali dość nie szczęśliwie z Troyes. Atut własnego boiska będzie tu decydujący. Goście na wyjazdach tylko jedno zwycięstwo. Stawiam na gospodarzy.
⛔100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Dania
Esbjerg - Midtjylland
Godz: 19:00
Typ: 2
Kurs: 1,6
Buk: bet365
Na zakończenie 14 kolejki duńskiej Superligi zmierzą się ze sobą ekipy Esbjerg fB i Midtjylland. U bukmacherów zdecydowanym faworytem są goście i również uważam, że zdołają oni zgarnąć dzisiaj pełną pulę. Gospodarze z dorobkiem 8 punktów zajmują 14, ostatnia pozycję, natomiast przyjezdni zgromadzili do tej pory 23 oczka i plasują się na 4 miejscu. Piłkarze Esbjerg od dawna prezentują słabą dyspozycję. Mają bilans gier 1-5-7, a swoje jedyne zwycięstwo zanotowali 7 rund temu. Pocieszające dla ich kibiców jest to, że na własnym obiekcie nie przegrali od 5 kolejek. Jednak należy zaznaczyć, że zdołali tylko 1 mecz wygrać a 4 zremisować. Obecnie notują serie 3 remisów z rzędu u siebie. Natomiast zawodnicy Midtjylland mają aspiracje na europejskie puchary. Jeśli dzisiaj zwyciężą to zrównają się punktami z 2 klubem w tabeli. W ostatnich 3 spotkaniach goście zaprezentowali się z różnym skutkiem. Najpierw rozgromili u siebie Horsens 5-2, następnie przegrali 0-1 w Lyngby, a w poprzednim starciu ograli przed własną publicznością Aalborg 2-0. Jak na drużynę, która walczy o grę w pucharach, to sporym mankamentem jest ich gra w delegacjach, bowiem maja bilans 2-2-2, co daje im dopiero 8 lokatę w lidze i z pewnością tych punktów brakuje. Zatem jeśli gracze Midtjylland chcą rywalizować o podium, to z najsłabszym zespołem w tabeli muszą zdobywać pełną pulę i to na ich terenie.
✅60
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka
Godzina : 18:00
Spotkanie : BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Budowlani Toruń
Typ: Bielsko-Biała (-1.5)
Kurs 1.82 Unibet
Tutaj nie ma co porównywać personali w obu zespołach. Przewaga Bielszczanek jest aż nadto rażąca. Kurs na to handi wydaje się bardzo smakowity. Po latach do bielskiej ekipy wróciła Joasia Staniucha Szczurek. Jej wielkie doświadczenie będzie tutaj niezbędne. Mamy też w tej ekipie Mikyskovą, która bardzo dobrze zaprezentowała się tydzień temu w starciu z młodymi Sopociankami. Na środku bryluje Ola Trojan, aktualna reprezentantka Polski. Na przyjęciu kolejna zawodniczką dyponująca ogromnym doświadczeniem - Skrzypkowska. W dzisiejszym meczy po drugiej stronie siatki, zabraknie tak zbilansowanego zespołu. Zwycięstwo Bielszczanek jest bardzo prawdopodobne, a i o handicap gospodynie spokojnie mogą się pokusić.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pablokon7 29

pablokon7

Użytkownik
Piłka Nożna, Rosja
Zenit Petersburg - Orenburg
Godz: 18:30
Typ: over 2,5 goal mecz
Kurs: 1,57
Buk: bet365
Co do spotkania widziałem już kilka typuw na ten mecz, większy over i handicap w strone Zenitu. Ja zagram bardziej asekuracyjnie. Mierzą się drużyny z góry i dołu tabeli. O Zenicie nie trzeba pisać, od dawna wysoka półka w Rosji i dobrze znana na arenie międzynarodowej ekipa. Orenburg awansował do Pkremier League w tym roku z Dywizji 1(II ligi). Co do Zenitu w przeciągu 5 ostatnich spotkań domowych pokrywali ten over tylko raz z CSKA wynik 1-1. Także patrząc na kurs warty typ do pogrania w dubelku z jakimś innym ciekawym typem. Myślę, że Giuliano i Dzyuba będą chcieli podnieść swoje statystyki strzeleckie i pokażą dobrą gre w ofensywie, łacznie strzelili 11 bramek w lidze i zaliczyli 5 asyst czyli pokazuje to, że dość dobrze im się gra w tym sezonie. Zenit w tym sezonie bez porażki jako jedyna drużyna w Rosji ale na 2 miejscu, 3 pkt za CSKA i jednym meczem rozegranym mniej, także motywacji też nie zabraknie, bo za pewne celują w TOP1;) Zwycięstwo myślę przesądzone co do bramek, myslę, że 3 padną bo Zenit po meczu w LE z Dundalk trochę podmęczony możne być.
⛔100
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Premier Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Zenit Petersburg - Orenburg
Typ: 1/1 (HT/FT)
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kursy na to spotkanie nie rozpieszczają, co widać chociażby po moim typie, który właśnie opisałem. Mimo wszystko zdecydowałem się to obstawić i przeanalizować, bo wydaje się, że będzie to najpewniejsze rozwiązanie dzisiaj. Chłopaki przede mną już trochę opisali o tym meczu, ale ja dorzucę swoje trzy grosze. Nie da się ukryć, Zenit jest w super formie. W lidze aktualnie w 5 ostatnich spotkaniach zdobyli 13 punktów (4 wygrane i remis) oraz strzelili 17 bramek tracąc tylko pięć. Jedna z tych wygranych miała wielki charakter. Mówię tu o wygranej ze Spartakiem 4:2 u siebie. Wygrana o tyle ważna, że gdyby Zenit dzisiaj wygrał, to będzie liderem. Dodatkowo zespół z Petersburga w tym sezonie jeszcze nie przegrał. Licząc wszystkie spotkania, czy to w kraju czy na boiskach w Europie, to Zenit nie przegrał od 15 spotkań! Imponująco to wygląda!
Goście dzisiejszego spotkania to beniaminek, który radzi sobie ze słabym skutkiem. Przedostatnie miejsce w lidze, dorobek 7 punktów i dosyć ciężki kalendarz raczej im nie pomoże. Wydaje się, że zawodnicy Orenburga mogą to spotkanie odpuścić. Brzmi żartobliwie, ale mówię to całkiem serio. Wiadomo, że są skazywani na pożarcie i tak pewnie będzie, ale nie sądzę żeby wyszli w pełni zaangażowani w ten mecz kiedy w następnej kolejce grają u siebie z Samarą - czyli najgorsza drużyną aktualnie w lidze. Dlaczego o tym mówię? Otóż Orenburg jeśli by wtedy wygrał będzie miał szanse na wyjście z grupy spadkowej. Mówię to oczywiście teoretycznie patrząc na następną kolejkę Rosyjskiej ligi.
Jeśli chodzi o mój typ, to wiadomo dlaczego akurat tak typuje. Forma Zenitu, seria Zenitu, forma Orenburga, personalia w obu zespołach, ale i jeszcze jedna rzecz sprzyja temu typowi. Zenit jeśli prowadził w tym sezonie, to wygrywał. Było tak 4 razy, a tylko raz gdy prowadził &quot;stracił punkty&quot; remisując potem ten mecz. Patrząc na te wszystkie aspekty, to naprawdę warto pokusić się o zagranie tego typu.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: pilka nożna PL
Data: 24.10/18:00
Spotkanie: Ruch-Korona
Typ: Ruch pierwszy 7 rożnych
Kurs: 3.15
Bukmacher:betano
Analiza:
Pojedynek ,Obecnie, zespołów ze spadkowego miejsca w tabeli, czym jednak nie należy się sugerować, liga jest bardzo wyrównana a każda kolejka robi sporę roszady w tabeli.Korona w przypadku wygranej odbiją się z przedostatniego miejsca lądując w pierwszej ósemce, Ruch Chorzów natomiast jest w nieco gorszej sytuacji, ale mają kontakt z resztą, jeśli uda się zdobyć 3 pkt, w następnych meczach mogą już walczyć o miejsce w środkowej części tabeli.Jedno jest pewne, każdy w lidze jeszcze ma szansę na spokojne zakończenie ligi po sezonie zasadniczym i każdy z pewnością będzie chciał sobie darować nerwowych końcówek walcząc o utrzymanie.
Wracając do pojedynku obu zespołów, Niebiescy nie są wygodnym rywalem co odzwierciedlają ostatnie pojedynki między tymi zespołami, i coś w tym na pewno jest, oba kluby sportowo przędą na podobnym gazie, w sensie raz lepiej raz gorzej ale wychodzą z opresji na koniec sezonu.W 3 ostatnich pojedynkach wygrali Niebiescy w tym dwa mecze w w Kielcach, 1,5 roku temu w Kielcach padł bezbramkowy remis, natomiast 2 lata temu Koronie udało się wygrać w Chorzowie.
Dzisiejsze spotkanie będzie na pewno meczem walki, obie drużyny grają prostą piłeczkę i lubią korzystać ze stałych fragmentów, przynajmniej takie wnioski można wyciągnąć oglądając statystyki pojedynków między tymi drużynami.
Ja obstawiam w stronę Ruchu, grają jak grają, Korona wcześniej nie grała źle ale od 4 kolejek liczą same porażki, Ruch tych porażek ma więcej bo 5, tyle że nie wygrali u siebie od lipca, ostatnie punkty notując w sierpniu remisując z Płockiem także stawiam na ich przełamanie które w końcu musi nadejść, bo przecież znów nie są takimi chłopcami do bicia.Okazje mają przednią bo ze słabą jak na ten moment Koroną.
✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Lima (Peru)
Godzina: 19:00
Spotkanie: Emilio Gomiez - Guiherme Clezar
Typ: 1-2
Kurs: 4.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Emilio Gomez w ubiegłym sezonie udział w turnieju w Limie zakończył na ćwierćfinale. W tym roku, już w pierwszej rundzie trafia na przeciwnika z którym trzeba będzie wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Tenisista z Ekwadoru potrafi jednak rywalizować z tenisistami stawianymi w roli faworytów, czego dowodem były choćby występy w rozgrywkach Davis Cup. Jest wszechstronnym tenisistą i nie skreślałbym jego szans w pojedynku z rok młodszym Clezarem. Brazylijczyk początek roku miał udany startując w zawodach rangi challenger. Później przyszły korty twarde, które nie są ulubioną nawierzchnią Clezara stąd też seria sześciu przegranych z rzędu w turniejach głównych. Trzeba jednak zauważyć, że przeciwnicy nie byli średniakami i Guiherme obecnie 209 tenisista w rankingu ATP był bliski przełamania złej passy dużo wcześniej. Powrót na ulubione korty ziemne powinien przynieść upragnione zwycięstwo, zwłaszcza, że przeciwnik jest niżej notowany (266 miejsce w rankingu ATP). Nie będzie to jednak tak łatwe spotkanie dla Brazylijczyka jak na początku roku (wówczas 2-0 wygrał Cleraz). Myślę, że tym razem pojedynek będzie trzysetowy ze wskazaniem na Clezara.
⛔
100

 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy
Godzina: 20:15
Spotkanie: Kaiserslautern - Bochum
Typ: Bochum do zera
Kurs: 5.0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Szybko, bo zaraz mecz. Typ pod konkurs. Nie grajcie tego. Tak dla śledzenia, może wejdzie.
Kaiserslautern ma w tym sezonie problem ze zdobywaniem goli.
W 9 spotkaniach tylko 4 bramki i jeden wygrany mecz, co daje pozycję w strefie spadkowej, konkretnie 16.
Bochum sporo bramek strzela ale i traci, bilans 16-17. Co prawda przegrali swoje dwa ostatnie wyjazdowe spotkania, ale z solidnymi ekipami, z Dusseldorfem (nie przegrali jeszcze u siebie, bilans 2-3-0) oraz 6 w tabeli Wurzburgiem.
Kaiserslautern u siebie w 5 spotkaniach tylko 3 strzelone gole. Liczę, że dzisiaj nie padnie gol z ich strony.
Typuję wygraną Bochum, które do tej pory przegrało tylko 2 mecze z 9 rozegranych. Liczę na podreperowanie bilansu wygranych
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom