>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.11.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 24. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: HokejCzechy, Extraliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ołomuniec - Kometa Brno
Typ: Ołomuniec
Kurs: 2.78
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wracam do czeskiego hokeja z myślą podtrzymania dobrej passy. Na tapecie mecz drużyny z Ołomuńca, obecnie 6 pozycja w tabeli (35pkt 8-3-5-7) z zespołem Kometa Brno, 4-tą ekipą w tabeli (41pkt 10-3-5-6).
Zajmę się jednak ostatnimi meczami w których u gospodarzy widać znaczny progres. Ołomuniec w swoich ostatnich 5-ciu meczach odniósł 3 zwycięstwa i 2 porażki ale dopiero po dogrywkach i na wyjazdach.
Zupełnie inaczej wiedzie się ostatnimi czasami drużynie Kometa Brno u których widać wyraźną zadyszkę: 5 poprzednich meczy to 4 porażki z rzędu (jedna po dogrywce) i tylko 1 wygrana dawno, bo 5.11.
Co prawda ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami, to wyraźna wygrana Brna (13.10 – 5:0), ale dla odmiany zespół ten był w tym momencie na wyraźnej fali – teraz jest na odwrót. Zresztą jeśli cofniemy się jeszcze o kilka miesięcy wstecz to mamy z kolei 3 zwycięstwa Ołomuńca (jedno po dogrywce).
W tym meczu widzę zwycięstwo gospodarzy i utrzymanie dobrych wyników i dobrej gry. Życzę wygranych!
⛔ 100 - wygrana gospodarzy po dogrywce - nie zostało to uwzględnione w typie.
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Cracovia : Lechia
Typ : czerwona kartka
Kurs : 3.60
Bukmacher : Fortuna
No to znowu idę w czerwień , Cracovia z Lechią spotykali się już nie jednokrotnie i nie raz było ostro choćby np ich ostatni mecz na Lechii gdzie Szymon Marciniak pokazał 6 żółtek z czego aż 5 dla Cracovii , dzisiejszy mecz poprowadzi pan Piotr Lasyk który nie za często prowadzi mecze Ekstraklasy , w tym sezonie dopiero 4 mecze a jego statystyka to 17 żółtek 2 czerwone ( bezpośrednie ) 2 karne tak wiec statystyka palce lizać , Cracovia gra w tym sezonie nie za dobrze , przedostatnie miejsce z bilansem 3-6-7 i br 19:24 co przekłada się też na nerwowość w grze 36 żółtek i 2 czerwone , Lechia ostatnio zaczęła wreszcie wygrywać i są blisko wejścia do tej lepszej części tabeli ale pod względem dyscyplinarnym to 34 żółtka i 3 czerwone tak wiec także potrafią grać ostro a niekiedy bardzo ostro i na bardzo ostre starcia liczę i dziś i może pan Piotr poprawi statystykę czerwieni na 3 w tym sezonie !
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Celta Vigo - Leganes
Typ: Celta Vigo zdobędzie pierwszego gola w pierwszej połowie
Kurs: 2,25
Bukmacher: forBet
Analiza:
Obie drużyny w niezłej formie jeśli wziąć pod uwagę spotkania domowe Celty i wyjazdowe mecze Leganes. Drużyna gości zdobyła dziewięć goli w dwunastu spotkaniach, ale potrafią pograć na wyjazdach - ostatnio ulegli Sevilli i Valencii, ale wcześniej potrafili wygrać trzy kolejne mecze wyjazdowe z Valladolid, Las Palmas i Malagą, dlatego nie odważę się typować w tym spotkaniu zwycięzcy (pachnie tu remisem). Gospodarze strzelili aż 23 bramki w 12 spotkaniach ligowych co jest bardzo dobrym wynikiem i właśnie na gospodarzach głównie się skupię. Nie mają najlepszego bilansu na swoim boisku, ale nie o to chodzi w mojej analizie - 65 % goli które strzelili gospodarze wpadło w pierwszej połowie. W 75 % spotkań Celta strzelała bramkę otwierającą wynik. Dodatkowo prawie połowa goli straconych Celty Vigo wpadła w drugiej połowie - także w drugiej połowie wpadło aż 80% bramek strzelonych przez zespół Leganes. Także wniosek nasuwa się jeden. Celta Vigo zdobędzie bramkę pierwsza i to już w pierwszej części spotkania ????
Na marginesie - miałem ochotę typować Aspasa jako strzelca pierwszej bramki, ale gra także Maxi Gomez, który także lubi sobie postrzelać, więc odpuszczam.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Celta Vigo - Leganes
Typ: Celta Vigo zdobędzie powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,97
Bukmacher: Millenium
Analiza:

Witam, dziś stawiam na to,że drużyna gospodarzy strzeli co najmniej 2 gole drużynie Leganes. Co prawda Celta nisko bo na 13 miejscu, a goście na pozycji 8, jednakże uważam,że i tak są drużyną o większym potencjale niż drużyna gości. Jednakże skupiam się tylko na ofensywie, która mimo niskiego miejsca spisuje się znakomicie - strzelili do tej pory 23 gole co jest 4 wynikiem w lidze ( więcej mają tylko Barcelona, Valencia i Sociedad). W pełni zdrowia są Aspas i Gomez ( po 6 goli w lidze) także sądzę,że są w stanie 2- krotnie pokonać bramkarza Leganes, które miało dobry początek sezonu, jednakże teraz powoli powinni spadać w dolną część tabeli...
⛔ 100
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia eerste divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cambur - Den Bosch
Typ: 2
Kurs: 6.2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam.
Dzis rzucil mi sie w oczy mecz z 2 ligi holenderskiej.
Druzyna Cambur bedzie podejmowac u siebie zespol Den Bosch.
Kurs 6.2 na zespol ktory na ostatnie 5 meczy m 11 pkt ?
Duzo strzelaja malo traca.
Cambur ostatnio co prawda wygral wg mnie niespodziewanie z Sittard ale oni graja w kratke, przeplataja zwyciestwa porazkami.
Jak dla mnie czysta 2 ! ⚽✅
Wejdzie ? Zagrales ? Daj reputacje ;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Celta Vigo - Leganes
Typ: Leganes strzeli gola
Kurs: 1.53
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Biorąc pod uwagę cały rok 2017 Celta u siebie zagrała na zero z tyłu tylko w trzech meczach:
10.09 przeciwko Alaves, wynik 1-0
19.02 przeciwko Osasunie, wynik 3-0
15.01 przeciwko Alaves, wynik 1-0
Alaves na początku tego sezonu grało tragicznie (zresztą niewiele lepiej gra teraz), Osasuna była w strasznej formie w zeszłym sezonie co spowodowało spadek z La Liga. Celta kończyła z czystym kontem mecze ze słabeuszami. Leganes w tym sezonie robi furorę. Fakt faktem, nie wyszły jej 3 ostatnie spotkania ale grali z wiodącymi drużynami ligi (Sevilla, Valencia i FC Barcelona). Mimo porażek w tych meczach zawodnicy zostawiali po sobie bardzo dobre wrażenie, stwarzali sobie dużo sytuacji bramkowych, brakowało skuteczności. Mimo porażek widać że atmosfera jak i forma nadal są utrzymane na wysokim poziomie. A już wyjątkowo dobrze radzą sobie na wyjazdach. Tylko w tym sezonie strzelili w 4-rech pojedynkach na 6 rozegranych. Celta w tym sezonie zawodzi względem tego jakie mieli plany. Jeszcze w zeszłym sezonie grali w półfinale LE. Na pewno chcieli trochę namieszać w La Liga w tym sezonie jednak plany nijak się mają do realizacji. Na dodatek te najcięższe mecze dopiero przed nimi. W najbliższych kolejkach czeka ich rywalizacja z Barceloną, Valencią, Villarrealem czy Realem Madryt. Nie widzę przyszłości dla tej drużyny i dla trenera Unzue.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Cracovia – Lechia Gdańsk
Typ: over 3.5
Kurs: 3.35
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Cracovia niby w ostatnim czasie zaczęła częściej punktować, ale brak zwycięstw sprawia że nadal w strefie spadkowej na przedostatnim miejscu. Ostatnio przegrali ważny mecz z Piastem Gliwice gdzie nie wyglądali aż tak źle ale szwankowało ostatnie podanie, bo przewagę w grze piłką mieli. To trochę podgrzało znowu atmosferę. Dziś powrót do Krakowa i ciekawi mnie jaki zespół w sumie zobaczymy, na pewno zrobili ogromny progres w ofensywie patrząc na to jak to wyglądało na początku te sytuacje są bramki też u siebie tylko w jednym meczu nie strzelili bramki, po ostatniej porażce i fakcie jakie miejsce zajmują tutaj presja na zwycięstwo będzie spora, będą musieli zagrać odważniejszą piłką zresztą to wydaje mi się najlepszą opcją i mam tu na myśli także fragment w który będą prowadzić, bo bronić wyniku kompletnie nie potrafią ile już oni stracili bramek w końcówce – Lech, Wisła, Śląsk, Sandecja, Jagiellonia, Płock, Termalica – bronienie to nie jest mocny punkt i nie będzie.
Dziś też powinni moim zdaniem mieć więcej piłki do gry w kontrze bo Lechia na pewno w pewnych fragmentach weźmie tą piłkę. Co do Lechii to też mega dziwna ekipa tam dla mnie w każdej minucie defensywa to bomba z opóźnionym zapłonem – udało się co prawda wygrać dwa mecze bez straconej bramki ale zdecydowanie nie wolno ufać tej formacji która w wielu spotkaniach zachowuje się jak dzieci we mgle kto oglądał mecz z Koroną nie tak dawno ten wie o czym piszę a problemów kadrowych ta formacja nie ma. Najważniejsze jest to ze ofensywa czyli główny motor moim zdaniem napędowy tej ekipy łapie lepszy rytm a nie da się ukryć indywidualności maja ogromne, wydaje mi się że też lepiej wyglądają fizycznie a i sytuacja kadrowa coraz lepsza. Myślę że w tym starciu nie będzie jakiego wielkiego czekania stać obi ekipy na to by ruszyć od początku z ofensywna grą bo tak naprawdę cały czas potrzebują jak powietrza tych zwycięstw jedni by uciekać z dolnych rejonów, drudzy by gonić pierwsza ósemkę a przy podziale punktów nikt nic nie zyskuje ba moim zdaniem tracą do celów jakie mają przed tym spotkaniem.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Francja Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Paris FC - Quevilly Rouen
Typ: 1
Kurs: 1.88
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Polecam do jakiegoś dubelka albo solo na piątek. Gospodarze mają apetyt na awans, ale ostatnio zaliczyli trzy remisy z rzędu i sytuacja się skomplikowała. Nie zaliczam tego jako wpadek, gdyż terminarz ułożył im po kolei mecze z Reims i Lorient.....czyli obecnie 1 i 2 miejsce w lidze. Narobiła się trzy punktowa strata, ale wygrana z Rouen powinna przy dobrym ułożeniu meczy rzucić ich z powrotem do top 2, zwłaszcza ze lider gra ciężki mecz w Ajaccio. Na własnym boisku czują się bardzo dobrze, dotychczas 5-2-1 w tym ostatni remis z liderem także wygląda to obiecująco. Goście natomiast razem z Tours pomylili rozgrywki, na razie łomot co mecz ogólnie 2-2-11. Wyjazdy też tragicznie co chyba nie zaskakuje 0-1-6 i 6:15. Ostatnio zrobili u siebie Orleans 1:0 notując drugi win, więc humory raczej lepsze, ale brakuje 6 pkt żeby wyjść spod kreski a to sporo patrząc na ich grę. Myślę że sytuacja wyjątkowo niekorzystna bo gospodarz po serii remisów będzie naładowany żeby skasować komplet z ogórkowym rywalem i wrócić do walki o awans, łatwiej raczej nie będzie chociaż przyjadą autobusem i zaparkują nim w bramce to szanse i tak mają nikłe.
✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Brooklyn Nets - Portland Trail Blazers
Typ: under 210,5 pkt
Kurs: 1.95
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Po bardzo ciekawej zeszłej nocy, gdzie grano aż 14 spotkań NBA odpoczywa. Amerykanie świętują &quot;Thanksgiving Day&quot;, czyli Święto Dziękczynienia (to w którym zajadają się indykami ;)). Nikt nie gra, a następnego dnia tylko jeden mecz i to o bardzo nietypowej jak na NBA porze, bo o 12 w południe. Nie od dziś wiadomo, że o tej godzinie zawodnicy często mają rozregulowane celowniki. Mimo to, nie tylko godzina skłoniła mnie do takiego typu. Spotykają się Nets (29 defensywa ligi) z PTB (23 atak ligi). Portland, bo głównie na nich będę się skupiał są w tym sezonie świetni w defensywie! Pozwalają rzucić przeciwnikom średnio 97pkt, tylko Celtics tracą mniej. Przybliżę sumę pkt w ostatnich 8 meczach z udziałem PTB - 195, 198, 181, 193, 168, 192, 192 i 182. Linia na jutrzejsze spotkanie w żadnym ze spotkań nawet nie zagrożona. Drużyny zatrzymane nie byle jakie, bo między innymi: 76ers, Magic, Nuggets czy Grizzlies. Mecz meczowi nierówny, ale obydwie drużyny spotkały się już w tym sezonie i to całkiem niedawno, bo 10 listopada. Wynik? Zaskakujący, bo Nets wygrali na parkiecie Blazers 97:101. W tamtym meczu krzywdę gospodarzom wyrządzić potrafił tylko D&#39;Angelo Russell, który rzucił ponad 20pkt. Tym razem, na nieszczęście Nets ich gwiazdor jest kontuzjowany. Myślę, że PTB wezmą rewanż na osłabionej drużynie Brooklynu, a że nawet w zwycięskich pojedynkach ciężko mają przekroczyć setkę to liczę na under.
PS. Jeśli ktoś chce zagrać to radzę się spieszyć, bo totolotek już chyba się połapał, że zawyżył linię i ściągnął kursy. Na 1xbet w dalszym ciągu do gry. powodzenia
⛔ 100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Chorwacja, 1. HNL
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Inter Zapresić - Lokomotiva Zagrzeb
Typ: Inter Zapresić
Kurs: 2.55
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dwa lata temu ekipa Zapresić była mniej więcej jak bokser Wałujew, stała na środku boiska i można było ją jedynie przepchnąć. Remis albo remis HT, albo nawet 0:0 w ciemno. Potem straciła przewidywalność i dopiero ostatnio co ja pacze? 5 meczów bez porażki, a u siebie dwa ostatnie po 3:1 (!) Rudes to ja jeszcze rozumiem, ostatni zespół tabeli, ale z Osijekiem, z którym bilans Inter Z. ma mniej więcej taki, jak Polska z Anglią. Rzeczony Osijek to trzecia ekipa ligi. Ten mecz sprzed trzech tygodni wyglądał tak: 2:0 do przerwy, potem 3:0 i 3:1. A Lokomotiva dla odmiany dwa ostatnie wyjazdy do tyłu, 2:0 z Dinamem i 3:0 z Osijekiem właśnie. Sprawa otwarta, bo to liga chorwacka i wszystko się może zdarzyć, ale sekwencja zdarzeń jest i może mój ulubiony klub z Bałkanów wpisze się w tą jakże piękną tendencję i zrobi mi niespodziankę pod koniec listopada, bo moja passa w Typach Dnia zaczyna przypominać raczej tę Lokomotivy Zagrzeb.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja - KHL
Godzina: 17:30
Spotkanie: Jokerit - Władywostok
Typ: Nicklas Jensen strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym)
Kurs: 3,20 fortuna
O meczu:
Niestety, wczoraj się nie udało, choć przez chwilę byłem szczęśliwy, bo flashscore pokazywał, że to Bryukvin strzelił gola, ostatecznie jednak zanotował jedynie asystę. Nie poddaje się, typuję dalej. Jokerit kontra Władywostok. H2H na korzyść gospodarzy, więc to u nich poszukam łakomego kąska. Padło na Nicklasa Jensena. Choć nie mam do niego szczęścia, zazwyczaj, jak na niego stawiam, to zalicza jedynie asystę, jak go odpuszczam, to ładuje bramy. Liczbowo jest &quot;równy&quot;, 10 goli i 10 asyst. Średnio gol w co trzecim meczu. A że nie strzelił już w 4 z rzędu, czas najwyższy na przełamanie ;-)
Powodzenia!
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
robertbce 21

robertbce

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska Lotto Ekstraklasa
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Gòrnik Zabrze -Jagielonia Białystok
Typ: zwycięstwo Górnik Zabrze/over 2.5
Kurs: 3.65@sts
Analiza:
Jest to głòwny mòj typ jutrzejszego dnia .Nie trzeba chyba nikomu przedstawiać jak Zabrzańska drużyna jest mocna u siebie I ile faworytòw pokonali u siebie .Jagielonia jest w dużym dołku a Gòrnik poza minimalna przegraną ze stołeczną Legią spisuje sie wyśmienicie .Wydaje mi sie że Angulo dołoży z dwie bramki do swojej samotnej gonitwy o kròla strzelcòw ekstraklasy . Typuje dokładny wynik 3:1 dla Zabrzan
Nieregulaminowy bukmacher (odsyłam do zapoznania się z Regulaminem)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina:20:30
Spotkanie:GÓRNIK Z.-jAGIELLONIA B
Typ: 2-1
Kurs:8,1
Bukmacher: Fortuna
Analiza:kolejny mecz i kolejny dokladny wynik tym razem Ekstraklasa Górnik kontra Jagiellonia faworytem dla mnie jest oczywiscie Górnik po dobrym spotkaniu i pechowej porazce w Warszawie beda chcieli sie odgryzc ale nie bedzie to łatwy mecz, do Zabrza przyjezdza Jagiellonia która meczyła sie u siebie z Termalicą i w rezultacie tylko zremisowała 0-0 mój ty na to spotkanie to wygrana gospodzrzy 2-1.
⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia eerste divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cambur - Den Bosch
Typ: wynik.1 połowy : 2
Kurs: 5.75
Bukmacher: forbet
Analiza :
Dziś analizując spotkania piątkowe wybrałem dwa ciekawe. Mianowicie pierwsze z nich Cambuur- Den Bosh , o którym napisał kolega Kamil68 i który mnie uprzedził. Też uważam ,że kurs na gości jest zbyt wysoki zwłaszcza na drugą holenderską gdzie wyniki zmieniają się jak w kalejdoskopie często nie podążając za anilizą buków ;) poza tym Den Bosh na pierwszy rzut oka wydaje się być drużyną o klasę wyżej od Cambuur, której największym ostatnio osiągnięciem to pokrzyżowanie mi planów w “Typach Dnia” w zeszły piątek i wygrana z Sittard. Właściwie dowiezienie w dziesiątkę jednobramkowej zaliczki.
Drugim spotkaniem to Chorwacki pojedynek Interu Zapresic z Lokomotivem Zagreb który z kolei opisał przedemną kolega Fahrenheit. Jak mądrze zauważył Inter ostatnio jest w świetnej formie co również i ja zauważyłem analizując na “Typ Dnia” 14 listopada chorwackie spotkanie pucharowe pomiędzy Goricą a Rijeką.
Z racji ,że miałem zamiar zagrać czysty wynik(chyba bardziej na Den Bosch z uwagi na wysoki kurs ;) ) zmieniłem swój typ na wynik do przerwy. Nie jest on pozbawiony argumentów. Prawidłowością drużyny Den Bosh jest wygrywanie już w pierwszej połowie. Może nie prawidłem ale wyraźny procent...tu wspomnę niefartowny typ z 8 października gdy grałem Walwijk -Bosh - Bosh do przerwy i Bosh na koniec który wchodził do 97 minuty hehe ????
Tak więc moim zdaniem Bosh wiedząc ,że z kolei Cambuur to drużyna , która z kolei przeważnie wybroni zdobytej zaliczki będzie chciał rozwiązania które potrafi najlepiej i które statystycznie i taktycznie powinno dać im zwycięstwo ;) .
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Filipiny -PFL
Godzina:8:00
Spotkanie: Meralco Sparks - Ceres
Typ Meralco Sparks
Kurs: 2,15
Bukmacher: forBet
Analiza:
Witam, na piątek wybrałem mecz z ligi filipinskiej
W Manili zmierzy się miejscowe Meralco z drużyną Ceres. Gospodarze 27 meczy i 57 punktów. Ceres 26 meczy i jeden punkt mniej od rywala. I o dziwo strata tego punktu przez drużynę Ceres jest im na rękę. Sezon zasadniczy trwa na Filipinach 28 kolejek, następnie sa Play offy. Wiadomo juz ze lider po fazie zasadniczek zagra z drużyną nr.4- Global, aktualny Mistrz Filipin, drużyna dużo lepsza od 3. Kayi. Z tego powodu Ceres odpuszcza mecz z Meralco i wystawia rezerwy. Natomiast gospodarzom trudniej będzie odpuścić ten mecz, bo grają przed własną publicznością. Potwierdza to tez fakt, iż kursy na gospodarzy maleją. Powodzenia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: West Ham - Leicester
Typ: Leicester over 1.5

Kurs: 3.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. Na piątek wybrałem spotkanie z Premier League. West Ham po zmianie trenera nie gra jeszcze tego czego oczekiwaliby kibice, w ostatnim spotkaniu z Watfordem przegrali 2:0, co prawda stworzyli sobie kilka doskonałych okazji ale nie potrafili ich wykorzystać, w pamięci mam jeszcze spotkanie z Brighton, które przegrali na własnym stadionie 0:3, wtedy też stworzyli sobie sytuacje, nawet wiecej niż goście ale też nie potrafili ich wykorzystać. W spotkaniu z Leicester Zabraknie kontuzjowanych Chicharito i prawdopodobnie Michaila Antonio czyli najlepszego strzelca Młotów i gracza który robił sporo zamieszania w ataku, tak więc będzie cieżko a Lanzini sam meczu nie wygra. Drużyna gości łapie powolutku wiatr w żagle, porażka z rewelacyjnym Manchesterem City temu nie przeszkodzi. Mahrez zaczął grać na dobrym poziomie i mam nadzieje, że jutro godnie się zaprezentuje. Liczę na fajny mecz i sporo bramek.
⛔ 100
 
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja - Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dundee FC - Glasgow Rangers
Typ: 2 (-2)
Kurs: 5.00
Bukmacher: PaddyPower
Analiza:
Krotko i na temat. Po ostatniej porazce 0:2 z Hamilton, goscie powinni sie szybko zrehabilitowac, a okazja do tego bardzo dobra. Gospodarze z 9 punktami zamykaja tabele (bramki 13-25) i nic nie wskazuje na to ze szybko to miejsce opuszcza. Glasgow zajmuje miejsce 4 (br. 27-15) z niewielka strata do czolowki, i nie sadze zeby dzis pozwililo sobie na strate punktow. Ciekawostka rowniez ze ostatni mecz Dundee u siebe z Rangers wygralo. Czas na rewanz. Jak bedzie, zobaczymy.
Pozdrawiam
⛔ 100 Nieregulaminowy bukmacher (odsyłam do zapoznania się z Regulaminem)
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Chellenger - Andria (Włochy)
Godzina: 16:30 (może ulec zmianie)
Spotkanie: Franko Skugor - Ignatik Uladzimir
Typ: Franek
Kurs: @1.75
Bukmacher: LVbet (przykładowy bukmacher, bah nie wystawił jeszcze kursów)
Analiza:
Siema. Z jutrzejszej dość sporej oferty kończącej sezon tenisowy od razu w oczy rzucają się dwa spotkania, Dutry Da Silva z Monteiro oraz mojego typu dnia, tego śmiesznego Davis Cup nie liczę, bo raczej nikt normalny tego nie pogra, chyba, że za drobne Belga z grubym Tsongą (w sumie lepiej handi, bo Belg kondycyjnie nie wytrzyma, jak zwykle). Franek to 30 letni, rosły (1.98m) chłop, którego ostatnimi czasy miałem okazję oglądać 2-krotnie i złego zdania jak na poziom zawodników rywalizujących w czelkach powiedzieć nie wypada. Mecz z Węgrem Fucsovics&#39;em, który jest w doskonałej formie był niezłym widowiskiem do tego stopnia, że bet mi siadł pod koniec 2 seta, a zostałem na cały mecz. Drugim spotkaniem jakie śledziłem był pojedynek z Litwinem Grigelis&#39;em, tu jak myślałem obyło się bez niespodzianki i wnioski po tych pojedynkach są takie: jak na swój wzrost bardzo słaby serwis, umie przebić piłkę, przy siatce nie istnieje i głową wygrywa spotkania, czyli nie jest źle. Jego rywalem będzie 27 letni Białorusin (1.83m), który słynie z jawnego handlowania, mocny serwis - słaby return, pod siatką grać nie będą. Ostatnio klepie jakichś ogórków, a trafiając na zawodnika, który coś potrafi dostaje aż miło (Caruso - taki grajek, ma umiejętności, często obraża się na piłkę (przegrana 0:2), Seppi - typ, który wrócił po kontuzji i jest cieniem samego siebie (przegrana 0:2). W aspekcie czysto sportowym myślę, że będzie to overowy mecz, jednak nie szukajmy tu logiki - koniec sezonu, czelek, Włochy - spadki na giełdzie o nawet 0.40 w godzinę, gdzie zwykli gracze atakują Ignatika i się nawet temu nie dziwię, zawsze Ignatik w czelkach to &quot;dobra marka&quot;.. Jakkolwiek to brzmi. Wracając do samego sportu to spotkanie powinno zakończyć się po 2 tie-breakach, a zazwyczaj taką część seta wygrywają zawodnicy z chłodną głową, bo są i tacy, których Isner połamie na meczowych. Mecz wydaję się 50/50, jednak obecna forma Franka jest nieco większa, niż Ignatika i ja w to wchodzę 6/10
Powodzenia! ????
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 20:30
Spotkanie Górnik Zabrze-Jagiellonia
Typ: 1
Kurs 2.60
Buk Fortuna
Analiza: 17 kolejka polskiej ekstraklasy piłkarskiej , Zabrzański Górnik podejmował będzie u siebie na stadionie ekipę Jagielloni Białystok. Kursy na wygrane obu ekip są mnie więcej takie same, jednak moim zdaniem to Górnik, który ma na swoim koncie w tym momencie 29 ugranych oczek jest delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów, na swoim stadionie ekipa ze śląska nie poniosła porażki w meczu o punkty od kwietnia roku poprzedniego kiedy to ulegli zespołowi Zagłębie Sosnowiec 1:2 był to mecz o mistrzostwo drugiej ligi, od tamtej pory nie przegrali ani razu, Jagiellonia natomiast ostatnio niespodziewanie podzieliła się punktami z zespołem Termaliki na swoim stadionie, chociaż była przed spotkaniem zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Jednak ostatnio gościom wyjazdy nie idą za dobrze, w 6 poprzednich meczach tylko 1 zwycięstwo, natomiast jeśli spojrzymy na formę obu zespołów jest ona podobna. Myślę jednak iż Górnik w tym meczu okażę się zespołem lepszym niż Jagiellonia. Stawiam na wygraną tych pierwszych oraz dokładny wynik 2:1 , uważam że będzie to ofensywne spotkania i bramki onejrzymy po obu stronach.
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom