>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.11.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - MŚ Austroazja
Godzina: 11:00

Spotkanie: Japonia - Filipiny
Typ: Japonia win
Kurs: 3,25
Buk: fortuna

Witam,
W pierwszej chwili chciałem grać na gości z Filipin, a po dłuższym zastanowieniu stwierdziłem że to jednak może być błąd....a to z jednego prostego powodu, logiczne bowiem jest że cała reprezentacja generalnie w Filipinach jak i Japonii opiera się na graczach grających w rodzimej lidze, ta Japońska w toku na pelnych obrotach, zaś ostatnie finałowe spotkanie na Filipinach odbyło się 27.10, zaś sezon zasadniczy kończył sie wewrzesniu. Usredniajac zaś, to okołopółtorej miesiąca bez poważnej gry.
Może się mylę ale z rozsądku kieruję swój typ w stronę Japończyków.
POWODZENIA ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Francja Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Paris FC - Quevilly Rouen
Typ: Paris (-1HA)
Kurs: 2,50
Bukmacher: unibet
analiza:
Kolega wyżej sporo o meczu napisał. Również jestem zdania że Quevilly Rouen nie nadaje się na Ligue 2. Beniaminek prawdopodobnie w tym sezonie znów powita się z trzecią ligą.
Dzisiejsi gospodarze mają chrapkę na awans do Ligue 1. U siebie grają bardzo dobrze. Ostatnie 6 spotkań, to 5 wygranych i 1 remis (z wiceliderem Lorient). Paris u siebie, to druga siła w lidze, natomiast Quevilly Rouen, to czerwona latarnia meczów delegacyjnych (bilans 0-1-6).
Dodam, że Paris to również beniaminek zaplecza Ligue 1. Ostatnie 3 mecze zakończone remisami z zespołami również aspirującymi o awans, więc to pokazuje, że są w dobrej dyspozycji w tym sezonie. Stawiam dziś na 2-0 dla gospodarzy. Czysta jedynka zajęta, więc daję handicap, a w przypadku wygranej 1 golem mamy zwrot.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik - Jagiellonia
Typ: obie strzelą w drugiej połowie
Kurs: 2.87
Bukmacher: fortuna
Analiza: W drugim dzisiejszym meczu naszej Ekstraklasy rewelacyjny beniaminek z Zabrza podejmie vice mistrza Polski z ubiegłego sezonu, czyli Jagiellonię. Dla mnie delikatnym faworytem w tym starciu jest ekipa gospodarzy, która w tym sezonie jeszcze nie przegrała meczu u siebie, notując w 8 meczach 5 wygranych i 3 remisy, bramki 20:10, natomiast Jagiellonia jest najlepiej punktującą drużyną w delegacjach na 8 meczy ugrała 4 wygrane, 3 remisy i zanotowała 1 porażkę bramki 12:11. W ostatniej kolejce obie ekipy straciły punkty, Górnik przegrał w Warszawie z Legią 0:1, natomiast Jagiellonia dość niespodziewanie zremisowała w Białymstoku z Termalicą 0:0. Dzisiaj przewiduję, że Górnik preferujący bardzo ofensywny styl i strzelający najwięcej goli z całej stawki ruszy od początku na przyjezdnych, Jagiellonia mam nadzieję, że nie będzie kurczowo trzymac się obrony tylko pójdzie na wymianę ciosów i zobaczymy ciekawe widowisko z kilkoma bramkami dla jednych i drugich, bo Górnik mimo, że strzela najwięcej w lidze to też dużo traci co tylko zwiastuje emocje. Drugi typ to typowo statystyczny, jednak uważam, że ma duże szanse na powodzenie, ale do sedna Górnik na 33 strzelone gole 20 strzelił po przerwie, natomiast na 23 stracone bramki 17 stracił w drugiej połowie, zaś jeśli chodzi tylko o domowe mecze Zabrzan to na 10 straconych goli 9 stracili w 2 połowie. Jagiellonia na 21 strzelonych goli 14 zobyła po przerwie, natomiast na 19 straconych bramek 11 straciła w 2 połowie. A patrząc tylko na jej zdobycze bramkowe w delegacji to wyglada to też bardzo ciekawie na 12 strzelonych bramek w roli gości aż 8 zdobyli w drugich 45 minutach. W pierwszym meczu tych drużyn rozegranym w Białymstoku też wszystkie gole padły w drugiej odsłonie. Także liczę na podtrzymanie tego trendu przez obie ekipy. Powodzenia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis, Davis Cup - World Group
Godzina
: 14:00
Spotkanie: Pouille - Goffin
Typ: Pouille
Kurs: 2.42
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W pucharze Davisa zmierzą się dziś reprezentanci Francji i Belgii. Lucas Pouille (18) zmierzy się z Davidem Goffinem (7). Zawodnicy bardzo dobrze znani w świecie tenisa więc nie trzeba ich przedstawiać. Francuz po odpadnięciu w meczu z Sockiem w turnieju paryskim nie grał więc miał ponad 3 tygodnie na odpoczynek i przygotowania do Pucharu Davisa. Goffin świetnie zagrał w turnieju Masters w Londynie gdzie doszedł do finału i po zaciętym meczu przegrał z Dimitrovem. Miał tylko 5 dni na regenerację i przygotowania. jakbym miał oceniać szanse i aktualną formę to stawiałbym na Goffina ale kurs na Pouille bardzo atrakcyjny. Młody Francuz to bardzo groźny tenisista i jeśli ma swój dzień, trafia pierwszym serwisem i nie popełnia zbyt wielu błędów to może wygrać z każdym. Dodatkowo mecze bezpośrednie między dwoma panami na korzyść Pouille (3-0). Co prawda wszystkie mecze z 2016 roku gdzie Lucas miał naprawdę dobry sezon ale liczę na to, że mecz ułoży się dobrze dla Pouille.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kielce - Bielsko Biała
Typ: Bielsko Biała
Kurs: 2.00
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Zacznę od zespołu z Kielc ktory ostatnio przegrał w 3 setach z Treflem i Espadonem,Katowicami oraz Politechnika.Druzyna z Kielc nie byla w stanie w tych meczach urwac chociażby jednego seta. Zwyciestwo jedynie w czterech setach z grajacym w kratke Bedzinem.
Natomiast Bielsko zespol wraca na wlasciwe tory.Zwyciestwo z Bydgoszcza w trzech setach.Po niesamowitym spotkaniu pokonali rewelacje jak narazie tych rozgrywek Espadon Szczecin.Porazka z Bedzinem w czterech setach i rowniez w czterech setach z Katowicami. Przegrana z aktualnym mistrzem Polski w trzech setach. Ogladalem oba zespoly i wedlug mnie kwestia czasu jest aby Bielsko weszlo we wlasciy rytm. Mysle ze pojda za ciosem i odniosą trzecie zwyciestwo z rzedu.Pozdrawiam i powodzenia trzymajcie sie.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik - Jagiellonia
Typ: obie strzelą i będzie powyżej 2,5 gola
Kurs: 2,05
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Na dzisiaj mecz Polskiej Ekstraklasy. Górnicy z Zabrza podejmą na swoim stadionie Jagiellonię. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem są aktualnie na 2 i 4 pozycji w tabeli. Myślę, że zobaczymy kilka bramek w tym meczu i właśnie w tę stronę idę z typem. Górnik-objawienie tego sezonu świetnie spisuje się w ataku i ma już 33 strzelone gole, zdecydowanie najwięcej w lidze. W ostatnim meczu nie udało im się pokonać bramkarza przeciwników, ale trzeba zauważyć, że to był pierwszy mecz w tym sezonie, gdzie nie strzelili żadnej bramki. A właściwie seria nie trwała tylko od tego sezonu, poprzednim meczem bez strzelonej bramki był ten z Chrobrym Głogów z 28 kwietnia (ponad pół roku serii). O bramkę Górnika można być spokojnym. Poza tym, że potrafią strzelać to też sporo tracą. Mają 23 bramki stracone, tylko 5 drużyn ma więcej. Jeżeli chodzi o Jagę to w tym sezonie dobrze radzą sobie na wyjazdach. Mają najwięcej zdobytych pkt i również potrafią strzelać (12 bramek, tylko Górnik ma więcej). Nierówna forma w ich wykonaniu, nie przegrywają zbyt wielu meczy, ale mają sporo remisów. Zagrali bardzo dobry mecz z Zagłębiem, które w tamtym meczu w ogóle nie istniało. Później był comeback z Wisłą Płock, grali tam całkiem nieźle. Po czym przyszedł mecz z Termalicą, według mnie zagrali go fatalnie. Cały mecz był na stojąco i z tak słabo grającą Termalicą po prostu musieli wygrać. Jestem ciekaw jak zagrają czy dalej tak jak w ostatnim meczu, czy się zepną i poprawia swoją grę. Jedno jest pewne stać ich na strzelenie przynajmniej jednej bramki nawet w samej końcówce, bo maja już takich bramek sporo. Zobaczmy na ostatnie wyniki tych drużyn. Górnik na 5 ostatnich meczy 4 razy btts i 4 razy powyżej 2,5 gola. Jaga na 5 ostatnich meczy 4 razy btts i 3 razy powyżej 2,5 gola. W meczach bezpośrednich na 5 ostatnich 4 razy btts i 4 razy powyżej 2,5 gola. Liczę, że podobnie będzie dzisiaj. Powodzenia
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Lechia Gdańsk
Typ: Remis (Lechia wygra = zwrot)
Kurs: 1.90
Bukmacher:forBet
Cracovia
Od września do ostatniej porażki z Piastem z każdym kolejnym meczem forma rosła(z 0,2 do 1,8 zdobywanego punktu na mecz, obecnie 1,6). Jest to zasługa coraz lepszej obrony, która od 11 kolejki nie straciła więcej niż jedną bramkę w meczu a wcześniej (kolejki 1-10) miało to miejsce w większości ligowych potyczek oraz powrotowi do częstszego strzelania więcej niż jednej bramki rywalom. Jednak obecnie powróciły braki pewne kadrowe, które odbiły się w przegranym 1:0 meczu z Piastem. Dziś ponownie Jaroslav Mihalik i Miroslav Covilo, bez którego zespół z Krakowa do tej pory nie wygrywał. Za to do gry wróci Lennard Sowah, który jest liderem zespołu pod względem klasyfikacji +/- z trzeba bramkami na plusie.
Lechia Gdańsk
Dla zespołu katastrofa w Koroną mogła być pewnym punktem zwrotnym, następne dwa mecze zespół wygrał, co w tym sezonie dwóch spotkaniach z rzędu nie miało jeszcze miejsca. W ataku po słabszym okresie w kolejkach 10-15 dzięki ponownej trzy bramkowej zdobyczy zespół notuje pewną poprawę. Obrona jak obecnie jest jak w kalejdoskopie. Podopieczni Adama Owena tracą kolejno trzy i pięć bramek by następnie bezprecedensowo, dwukrotnie zagrać na zero z tyłu. Nieobecni w meczu będą Lukas Haraslin, Steeven Vitoria a także Jakub Wawrzyniak jednak nie będzie to duża strata dla zespołu, ponieważ nie uczestniczyli oni takżew dwóch poprzednich zwycięskich spotkaniach.
Analiza:
Lechia od zimnego prysznicu z Koroną idzie w górę, Cracovia też notowała zwyżkę formy, której utrzymanie przerwały absencje w podstawowym składzie. Gospodarze w poprzednim meczu z Piastem nie zdobyli bramki, co średnio zdarza im się raz na pięć spotkań, goście zaczęli grać wyraźnie do przodu. Ogólnie forma strzelecka pozwala oczekiwać każdej z drużyn, że jakąś tam bramkę zdobędą. Ważnym faktem jest to, że gdy w zespole Pasów nie grał Miroslav Covilo to udawało się najwyżej tylko zremisować spotkania. Dodając do tego rozpędzonych Lechistów i akcje na wygraną gospodarzy w tym meczu spadają.
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-Kwalifikacje MŚ
Godzina: 17:00
Spotkanie: Turcja-Łotwa
Typ: Łotwa -1.5 Handicap
Kurs: 4.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Moim zdaniem mocno przesadzone kursy na Łotyszy. Oczywiście zagrają bez swoich największych gwiazd,ale taka sama sytuacja tyczy się Turków ( Euroliga gra normalnie ).
A więc nie widze powodów do aż takiego faworyzowania gospodarzy. Moim zdaniem wiecej talentu mają właśnie goście. A już na pewno tego talentu dużo więcej mają w ofensywie i uważam,że ten aspekt może zdecydować o dzisiejszej wygranej właśnie Łotyszy. Turcy oczywiście wyżej w defensywie,ale nie sądze,aby to Łotwa dostosowała się do tempa Turków. Moim zdaniem to ogoście narzucą swój styl gry i raczej tempo będzie szybsze,a przy takim tempie więcej szans daje łotwie.
Pomogłem? Zostaw proszę reputke.
Typujacym i Grającym życzę Powodzenia !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
T 17

toptyp7

Użytkownik
Dysyplina: Koszykówka Kwalifikacje MŚ.
Godzina: 17:00
Spotkanie: Turcja - Łotwa
Typ: 2 + 3,5 handicap
Kurs: 2.8
Bukmacher: www.efortuna.pl
Analiza:
Witam , proponuje pojedynek między Turcją a Łotwą -dodatni handi +3,5 ,myślę ,że bezpieczny. Dotychczas drużyny spotkały się 3 razy . H2H 3:0 dla ŁOTWY w 2013, 2015 i 2017 roku. Turcja ostatni pojedynek przegrała z Hiszpanią 73-56, zaś Łotwa przegrała ze Słowenią 103-97. Myślę ,że obie drużyny są głodne zwycięstwa, dlatego proponuję ten + handicap w stronę Łotwy. Pozdrawiam
⛔ 100
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie: Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk
Typ: Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Dziś takie spotkania, że ciężko wytypować 1x2, ale rzucił mi się w oczy ciekawy typ. W Forbet mamy zakład: Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie. Spotkania między Cracovia i Lechia zawsze były dość ciekawe i obfitowały w sporą ilość goli i właśnie rzutów rożnych. Ostatnie 3 spotkania między tymi zespołami to odpowiedni 14, 18 i 14 RR na mecz. Nie wiem czym kierowali się w tym przypadku analitycy Forbet wystawiając taki kurs, ale myślę że warto spróbować, tym bardziej, że dziś z okazji BF gramy u nich bez podatku.
⛔ 100 - brak podanego kursu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dyscyplina-piłka nożna
Godz-20.00
Spotkanie-Nijmegen-Jong Ajax
Typ-1
Kurs-1.8
Bukmacher-Fortuna
Analiza.

Witam.
Na dzisiaj wybrałem mecz w 2 lidze holenderskiej,zmierzą się ze sobą lider i vice lider.
Forma gospodarzy jest bardzo wysoka na ostatnie 10 meczy 9 zwycięstw i 1 remis na wyjeżdzie,widać że pewnie zmierzają do 1 ligi.Ajax to moja ulubiona drużyna gdy gra na wyjezdzie,często wygrywali i to na luzie,ale ostatnio coś sie zacięło i juz tak dobrze nie jest.Ostatnio 2 porażki i myślę że dzisiaj zaliczą 3 porażkę.
To mój 5 typ w typach dnia i myślę że 5 trafny.
Powodzenia
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Cracovia - Lechia
Typ : remis
Kurs : 3.20
Bukmacher : LVBET
Rozgrywki ekstraklasy wkraczają w ciekawą część rundy zasadniczej. Myślę, iż dziś Cracovia powalczy i trener Probierz pomimo nie najlepszej kadry urwie punkt Lechii odzyskującej wigor. Ostatnie dwa ligowe spotkania zakończyły się zwycięstwami Lechii w tym derbowy pojedynek z Arką. Lechia zaczyna wracać na właściwe tory, może wreszcie zaczną piąć się w ligowej tabeli choć osobiście ta drużyna po porażce właśnie z Cracovią na początku sezonu w Gdańsku nie odzyskuje mojego zaufania. Cracovia natomiast gra w miarę ok ale brak jest wyniku. Jak na tą kadrę wyniki po objęciu drużyny przez Probierza bez wyraźnej poprawy choć ostatnie mecze wykazują lekki progres. Cracovii zawsze kibicowałem i trochę na kredyt widzę tu dobry wynik, za który uznam już sam remis.
⛔ 100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze
- Jagiellonia Białystok
Typ: Górnik Zabrze i obie drużyny strzelą
Kurs: 4.30
Bukmacher: forBet
Analiza:

Zapowiada się niezły mecz w ramach LOTTO Ekstraklasy, gdzie Górnik Zabrze na swoim stadionie podejmować będzie Jagiellonię Białystok. Jak wyglądają ostatnie mecze tych drużyn? Ekipa z Zabrza uległa Legii Warszawie grając w roli gościa, natomiast Jagiellonia u siebie zremisowała tylko z drużyną z Niecieczy. Obie drużyny jednak reasumując cały sezon w gazie, przez co zajmują bardzo wysokie pozycje w tabeli. Dzisiaj stawiam jednak na zwycięstwo gospodarzy, gdyż wiadomo, że Górnik radzi sobie wyśmienicie na swoim stadionie, natomiast myślę też, że Jagiellonia również coś ustrzeli. Powodzenia i z fartem!
✅ 330
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 43

kuba5017

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia; 2 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cambuur - Den Bosch
Typ: Den Bosch
Kurs: 5.20
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam! Na dzis wariacik. Den Bosch znajduje się aż 11 miejsc wyżej w tabeli drugiej ligi holenderskiej niż ich rywale, jednak 27.10 dostali manto od Cambuur, ktore wygralo z Don Bosch(gospodarzami) 2:0. Prócz dużych różnic w tabeli, do tego meczu przekonały mnie ostatnie wyniki drużyn. Nie liczac bezposredniego spotkania - Den Bosch wygrywal z druzynami,z ktorymi Cambuur przegrywal (co ciekawe -zwykle to Cambuur byl faworytem wedlug bukmacherow).
Powtórzony typ ⛔100
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - Ligue 2
Godz: 20:00
Spotkanie: Chamois Niortais - LB Châteauroux
Typ: Chamois Niortais
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 16 serię gier francuskiej Ligue 2.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Stade René Gaillard zmierzą się ze sobą miejscowe Chamois Niortais Football Club a w gości przyjedzie La Berrichonne de Châteauroux.
Chamois Niortais w tym sezonie ligowym w swoich 15 meczach zdobyło 19 punktów co daje obecnie 14 miejsce w tabeli ligowej natomiast LB Châteauroux plasuje się na 9 pozycji w tabeli francuskiej Ligue 2 ze zdobytymi 23 oczkami w swoich 15 spotkaniach tego sezonu ligowego.
Gospodarze na swoim terenie w tym sezonie 4 zwycięstwa, 2 remisy oraz 2 przegrane i bilans bramek 9-7 zaś goście na wyjazdach 3 wygrane, remis oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 13-17.
Moim typem an to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają dobrze i przegrali tylko z bardzo dobrym na wyjazdach Brestem oraz zespołem z czołówki ligi Paris FC do tego gole strzelają na zmianę 4 zawodnicy czyli nie są uzależnieni od jednego snajpera i ciężko gościom będzie pilnować aż 4 strzelców gospodarzy i potrafi zespół z Stade René Gaillard grać na swoim terenie z dzisiejszym gościem ogrywając ich u siebie cały czas z tylko 2 wyjątkami na 13 spotkań o ligowe oczka a gościom bardzo nie idzie na terenie gospodarzy do tego tracą bardzo dużo goli w delegacjach bo już uzbierało się aż 17 i moim zdaniem gospodarze powinni wygrać to spotkanie z tak dziurawą w delegacjach obroną gości.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 125

mts8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League, Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: West Ham - Leicester City
Typ: X2
Kurs: 1.46
Bukmacher: Unibet


Analiza
: West Ham pomimo zmiany trenera nadal słabo, brak widocznego efektu nowej miotły. Dzisiaj zagrają bez Chicharito, czyli jedynej szansy na jakieś zagrożenie z przodu. Ostatnio u siebie przegrana kontratakującym Brighton (0:3) i podobnie grającym do Lisów, Liverpoolem (1:4). Młoty w tym sezonie u siebie ze zdobyczą 6 pkt, czyli tyle samo co Leicester na wyjeździe, stąd podpórka. Była drużyna Marcina Wasilewskiego pokazuje, że drużyny bez ataku nie mają szans na dobre rezultaty w konfrontacji z nimi, świadczy o tym niedawna wygrana 2:1 ze Swansea na wyjeździe, czy wcześniejszy remis z Huddersfield. Nawet w wyjazdowym meczu z szybko grającym Bournemouth nie dali sobie strzelić bramki.
✅ 46
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hannover - Stuttgart
Typ: 1 i Stuttgart nie strzeli
Kurs: 3,8
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie 2 beniaminków.
Stuttgart sprawuje się nieźle, wygrał 5 spotkań, 6 przegrał i 1 zremisował, dzięki czemu zajmuje przyzwoite 11 miejsce w tabeli. Ale ale! Jeżeli już spojrzymy na podział dom/wyjazd okazuje się, że wszystkie punkty zdobyli na własnym boisku. Wyjazdy to bilans kompletu 6 przegranych i tylko 3 strzelonych goli, przy 13 straconych.
Fakt, przegrali z Schalke, Munchengladbach, Lipskiem, ale i z Herthą oraz HSV, czyli zespołami z dolnych rejonów tabeli.
Hannover na 8 miejscu, przegrał 2 ostatnie wyjazdowe spotkania, ale u siebie potrafił pokonać Borusią Dortmund 4-2 oraz Schalke 1-0.
W kończącym zeszły sezon (na zapleczu Bundesligi) w bezpośrednim pojedynku górą był Hannover, wygrał 1-0.
Myślę, że dzisiaj również duże znaczenie będzie miał atut swojego boiska i Hannover wygra to spotkanie.
Nie spodziewałbym się wielu bramek, dlatego wobec indolencji strzeleckiej na wyjazdach drużyny ze Stuttgartu,
mój typ to wygrana gospodarzy do zera.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom