>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.04.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 25. Kwietnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia J-League
Godzina 12:00
Spotkanie : Kashima : Kobe
Typ : Kobe strzeli powyżej 1.5 gola
Kurs : 3.05
Bukmacher : Unibet
Czas na 10 kolejkę w J-League , spotkanie które zatrzymało mój wzrok na długo to mecz Kashimy z Kobe , teoretycznie faworytem powinni być gospodarze ale Kashima w tym sezonie zawodzi swoich fanów , bilans 3-2-4 i bramki na minus bo 7:9 daje im 12 miejsce , co do gosci to ci akurat odrobinę lepiej bo 4-2-3 i czas na bramki a tu mamy 15:12 i jak się nie trudno domyślać grają otwarty futbol a zdobywanie bramek nie idzie im trudno , w meczach na wyjazdach goscie 2-2-1 i br 6:5 , no i ostatnio nie sprawdzające się u mnie H2H a te pokazuje nam iż Kobe na terenie Kashimy potrafi zagrać dobre spotkanie a i z bramkami nie ma problemu , zresztą dziwnie jest miedzy tą parą bo patrząc tylko na mecze ligowe to przeważnie wygrywa gość a że Kobe na wyjazdach gra dobrze to liczę że dzis będą w stanie zdobyć 2 bramki !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ranczo0123 453,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Real Madryt
Typ: over 11.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.28
Bukmacher: Unibet

Jeszcze kilka dni temu mozna bylo zlapac u nich kurs na to wydarzenie w wysokosci 3.00. Czailem sie od poczatku na ten zaklad gdy tylko dowiedzialem sie ze obie druzyny zmierza sie ze soba w polfinale. Teraz kurs troche spadl ale dalej jest to moim zdaniem najlepsza opcja do grania na ten mecz. Korki, korki i jeszcze raz korki. Tak w skrocie mozna zdefiniowac usposobienie obu druzyn w kazdym meczu. Obie druzyny rowniez tłuką ich naprawde w duzych ilosciach. Mozna powiedziec ze produkcja roznych w meczach tych druzyn odbywa sie tasmowo. Otwierajace kursy to byla jakas kompromitacja ze strony Unibetu ale niestety nie dane mi bylo z tego prezentu skorzystac ze wzgledu na to ze od pewnego czasu u nich nie jestem osoba mile widziana. Zgodnie z moimi przewidywaniami kursy polecialy mocno w dol ale moj zamysl do skorzystania i pojscia w ten rynek zostal. Ja moze po prostu teraz przytocze statystyki obu druzyn w kwestii nabijania roznych i podam jak one wygladaly w 5 ostatnich meczach (rzuty rozne uzyskane tylko i wylacznie tych dwoch druzyn):
Bayern Monachium: 7, 6, 6, 9, 6
Real Madryt: 16 (sic!), 7, 7, 11 (sic!), 6

Bilans rzutów rożnych pomiedzy obiema druzynami z ubieglorocznego cwiercfinalu (regular time):
12.04.2017r. Bayern Monachium - Real Madryt @ 8 - 4
18.04.2017r. Real Madryt - Bayern Monachium @ 6 - 7

Matematyke i oszacowanie szans oraz rachunek prawdopodobienstwa zostawiam juz wam robaczki. W tym sezonie Real Madryt moim zdaniem jest jeszcze lepszy pod wzgledem uzyskiwania rzutow roznych anizeli mialo to miejsce w sezonie ubieglym. Zadna druzyna nie bedzie sie tutaj murowac i kazda bedzie chciala wywiesc z pierwszej potyczki jak najlepszy rezultat dla siebie. Pojscie w stronie korkow uwazam za jedyne sluszne wyjscie w tej sytuacji.
✅128
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 3 liga, gr. IV
Godzina: 17:00
Spotkanie: Unia Tarnów - Stal Rzeszów
Typ: Stal Rzeszów
Kurs: 2.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zapraszam do działu III i IV ligi, tam powinienem dodać więcej ciekawych typów, tutaj zaproponuję Wam typ na Stal Rzeszów, podopieczni Tadeusza Krawca są w serii trzech zwycięstw z rzędu, w minony weekend pokonali Wólczankę 1-0 i zbliżyli się tym samym do czołówki tabeli, więc nadal są wskazywani jako jeden z faworytów do awansu. Zawodnicy z Tarnowa ostatnio również prezentują dobrą formę, pokonali ostatnio outsidera ligi Karpaty Krosno 3-0, a wcześniej napsuli sporo krwi mocnej w tej rundzie Avii Świdnik no i urwali punkty w Lublinie Motorowi. Unia Tarnów opiera swój skład na młodych zawonikach, którzy zostawiają wiele zdrowia na boisku, ale tym razem moim zdaniem to nie wystarczy na dobrze dysponowaną Stal, w której grają dużo lepsi zawodnicy no i bardziej doświadczeni. W obecnej rundzie Tarnów poległ na własnym stadionie dwukrotnie, najpierw na inaugurację z Podhalem 1-3, a następnie z drużyną z Rzeszowa, Resovią aż 2-5. Według mnie zawodnicy z Tarnowa znów będą musieli uznać wyższość Rzeszowskiej drużyny, tym razem Stali.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium-Real Madryt
Typ: Real Madryt
Kurs:
3,7
Bukmacher: fortuna
Witam! Na środowy wieczór nie mogłem wybrać innego typu jak tylko zwycięstwo ukochanego klubu... lecz nie tylko ze względu na to się zdecydowałem. Głównym czynnikiem jest po prostu świetna gra Realu w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Real Madryt=Liga Mistrzów. To są ich rozgrywki w których królują. Czymś wspaniałym byłoby zdobycie 3 raz z rzędu to trofeum. To nie jest sen. Ten cel można spełnić, a warunkiem tego jest wyeliminowanie Bawarczyków. Realowi w lidze nie idzie od samego początku... W pucharze dali się ograć Leganes (chociaż ja i tak uważam, że jakiś haczyk w tym był i Real zrobił to specjalnie, po to by skupić się tylko na zdobyciu 13 Pucharu Europy... Może to tylko moje urojone myśli, ale coś w tym może być) W Lidze Mistrzów zespól Zidane&#39;a spisuje się jednak kapitalnie - pokonali faworyzowane PSG czy Juventus. Teraz przyszedł czas na kolejną potęgę Bayern Monachium - ulubionego rywala Królewskich w ostatnich latach. Bawarczycy w przeciwieństwie do &quot;Los Blancos&quot; mieli autostradę do finału - Besiktas oraz Sevillę. Mimo to nie można im odmówić świetności. Po raz kolejny wygrali tytuł Mistrza Niemiec i doszli do finału Pucharu Niemiec. W kapitalnej dyspozycji znajduje się również nasz as - Robert Lewandowski. Dla wielu osób to właśnie Bayern jest faworytem tego dwumeczu. Ja idę jednak w stronę swojego zespołu, który znam doskonale. Zdobycie Ligi Mistrzów w Madrycie jest obsesją.. obsesją, która staje się pierwszorzędna. Real eliminował Bayern 3 razy w ostatnich 4 latach. Zawsze w wielkim stylu. Bayern to zespół, który w przeszłości raz za razem sprawiał ogromne problemy Królewskim i był jednym z nielicznych klubów, który nie odczuwał przed nimi strachu. W ostatnich latach role się odwróciły. Teraz to Real stał się bestią dla Niemców. Ostatni raz Real odpadł z Niemcami kiedy ich trenerem był właśnie Jupp Heynckes. Real i Zidane chcą się teraz na nim odegrać. Teraz przejdźmy do killera Realu, wszystkim dobrze znanego Cristiano Ronaldo, który jest prawdziwym postrachem Niemców.
CR7 już 22-krotnie mierzył się z niemieckimi zespołami i strzelił im aż 26 goli. Przeciwko Bayernowi strzelił aż 9 bramek w zaledwie 6 spotkaniach. To prawdziwy postrach Bawarczyków.
Królewscy świetnie spisują się również na stadionie gospodarzy. Ostatnie dwa mecze na Allianz Arenie to 2 zwycięstwa Madrytczyków - 1:2 oraz 4-0!
Mam ogromną nadzieję, że Real wygra jutrzejszy bój i zbliży się do upragnionego finału w Kijowie, na którego wszyscy kibice &quot;Los Blancos&quot; czekają.
Powodzenia!
HALA MADRID ... Y NADA MAS!
Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
✅270

 
Otrzymane punkty reputacji: +83
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport CS: GO
Godzina: 10:30
Spotkanie: TyLoo - Valiance
Typ: TyLoo
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
mecz otwarcia grupy B podczas turnieju Qi Invitational w Belgradzie. Valiance można nazwać gospodarzami turnieju bowiem trzech graczy pochodzi własnie z Serbii podejmować będą jedną z najlepszych azjatyckich drużyn - TyLoo. Bukmacherzy spodziewają się wyrównanego spotkania. Nie wątpię w to, jednak moim zdaniem zwycięstwo odniesie chińska ekipa. Jest to dla nich okazja, żeby udowodnić przed IEM, że są solidną drużyną, która chce liczyć się nie tylko w Chinach, ale również na arenie międzynarodowej.
Obie ekipy w ubiegłym tygodniu nie wyszły z grupy na DH w Marsylii trafiając na mocne drużyny, tj. Fnatic, mousesports, Renegades i SK Gaming.
Jednak to TyLoo jest bardziej doświadczone jeśli chodzi o turnieje offline z najlepszymi drużynami świata. Pojawili się między innymi w Katowicach, jednak nie mogą tego turnieju zbyt dobrze wspominać. Za to mogą się pochwalić pierwszym miejscem StarLadder ImbaTV Invitational Chongqing 2018 miesiąc temu wygrywając w półfinale z AGO oraz w finale ze Spirit po 2:0.
Reasumując to wszystko mój typ opieram najbardziej na doświadczeniu pod względem lanowym TyLoo, a także na indywidualnych umiejętnościach zawodników.
⛔100
 
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Nice 1 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Puszcza – GKS Katowice
Typ: 2
Kurs: 2,45
Bukmacher: Forbed
Analiza
Dziś pod lupę biorę mecz w 1 lidze polskiej pomiędzy Puszczą a GKS Katowice. Drużyna gospodarzy zajmuje obecnie 13-te miejsce z 32 punktami i przewagą 8 punktów nad strefą spadkową/walczącą o utrzymanie. Drużyna gości natomiast zajmuje 2 pozycję – miejsce gwarantujące awans do ekstraklasy po 13 latach i to musi być spora motywacja. Ponadto drużyna gości gra bardzo dobrze na wyjeździe w tym roku wygrała wszystkie 4 mecze. Drużyna gospodarzy za to jest raczej drużyną swojego boiska w 2018 r. zanotowała 2 remisy i 1 zwycięstwo. Do tego Puszcza ma patent na drużynę gości (wygrali ostatni mecz na boisku GKS) ale trzeba pamiętać, że GKS to drużyna która lepiej gra na wyjeździe niż u siebie. Obstawiam wygraną gości (można by pomyśleć nawet o dokładnym wyniku 0-2) trzy wyjazdowe potyczki skończyły się takim wynikiem, niemniej raczej nie grywam dokładnych wyników dlatego stawiam 2.
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium-Real Madryt
Typ: Thomas Muller strzeli
Kurs:
3
Bukmacher: fortuna
Trudno nie obstawić najlepszego ostatnimi czasy strzelca Bayernu.Jest kilka powodów:
1. 12 bramek strzelonych w tym roku
2. Hattrick w przedostatnim meczu Bayernu w pokalu z Bayerem i gol 4 dni temu z Hanoverem.
3. U Heynckesa odżył i zgodnie z filozofią trenera decyduje o grze ofensywnej.
4. Piłka szuka go w polu karnym, a Muller w formie jest zabójczo skuteczny
5. Bayern musi strzelić u siebie, musi wygrać, więc będzie szukać goli. A tam, gdzie będzie szukał, będzie stał Muller.
6. Real będzie pilnował Lewego, więc Muller znajdzie trochę więcej miejsca (no chyba że Lewy zorganizuje show reklamowy pt. &quot;Kup mnie&quot; i sam postara się doładować konto).
Tak czy inaczej, Thomasie Muller, yes, you can.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie: Bayern-Real M
Typ: x
Kurs: 3.83
Bukmacher: Fortuna
Ewentualna analiza: Drugie spotkanie półfinałowe piłkarskiej Ligi Mistrzów , ekipa Monachijskiego Bayernu na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Madryckiego Realu. Gospodarze są w tym meczu stawiani przez bukmacherów w roli faworytów do zwycięstwa, ja po spotkaniach ćwierćfinałowych nie pokuszę się na stawianie kto tutaj będzie faworytem bowiem na tym etapie ekipy pokazały iż każdy może wyeliminowac każdego i tu może być podobnie, sądzę jednak iż z takimi ofensywami będzie to spotkanie w którym zobaczy kilka bramek . Goście są w dobrej formie, potrafią w każdym spotkaniu w ostatnich meczach strzelać po 2 czasem 3 gole, Gospodarze natomiast u siebie na boisku również są zespołem, ktory może wygrać z każdym , oba zespoły przez Ćwiećfinały nie przeszły jednak gładko, Real w pierwszym meczu rozbił Juventus, ale w drugim miał spore problemy i dopiero na koniec zapewnił sobie awans , Bayern miał słabszego przeciwnika, ale i sevilla w rewanżu napsuła krwi Bawarczykom , bowiem miała okazję do zdobycia bramki. Ogólnie w spotkaniach pomiędzy bayernem a realem rozegranych w poprzednich latach częsciej triumfowała ekipa z Madrytu. Myślę że w tym meczu możemy zobaczyć remis ze sporą ilością bramek, Stawiam na dokładny wynik po 2 po końcowym gwizdku sędziego.
⛔100
 
R 613,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Korea, K League 1
Godzina: 13:00
Spotkanie: Gangwon - Jeonbuk
Typ: 2 (-1,5)
Kurs:
2,92
Bukmacher: 1xBet
Analiza:
W moich przygodach bukmacherskich Korei chyba wcześniej nie typowałem. Jutro ciekawe spotkanie. Zdecydowany lider tabeli – ekipa Jeonbuk na wyjeździe wybiera się do drużyny ze środka tabeli, zajmującej 5 lokatę na 12 drużyn – ekipy Gangwon.
Jeonbuk w 8 meczach z bilansem 7-0-1 i 17:4, a gospodarze 4-0-4 i 15:15. Gangwon ostatnio w meczu z najgorszą drużyna ligi – Jeonnam przerwali serię 4 kolejnych porażek. Były to porażki 1 lub 2bramkami, ale w każdym z tych meczów strzelali bramki. W meczu środowym o zdobycze bramkowe nie będzie zbyt łatwo, bo Jeonbuk stracili tylko 4 bramki w ośmiu spotkaniach ligowych, a warto podkreślić, że nie stracili gola od 7 meczów, uwzględniając dwa mecze towarzyskie.. Dodatkowo patrząc na H2H w 2017 roku to zanotowano 4:0, 4:3, 4:1 i 1:1 w kierunku Jeonbuk. Liczę, że będzie podobnie i goście wygrają minimum dwoma golami.
✅192
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - PGNiG Superliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Energa MKS Kalisz - Zagłębie Lubin
Typ: 1 / handicap -1,5 (MKS wygra różnicą co najmniej dwóch goli)
Kurs: 1.96
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Przed nami druga odsłona walki o dziką kartę i awans do fazy play off. MKS podejmie u siebie drużynę swojego byłego trenera Bartłomieja Jaszki. W rundzie zasadniczej Zagłębie z dorobkiem 45 pkt. uplasowało się w swojej grupie na 5. miejscu. Natomiast Kalisz miał na koncie 48 pkt. i w drugiej grupie zajął 4 miejsce. Oba zespoły punkty zdobywały głównie na własnym parkiecie. Bilans Zagłębia na obcych parkietach wynosi 3-12. Natomiast Kalisza u siebie 9-6. Miało to odzwierciedlenie w dwóch meczach ligowych pomiędzy tymi drużynami. Zawsze górą byli gospodarze i w obu przypadkach były to zwycięstwa różnicą czterech bramek.
Spotkania między tymi ekipami były tak wyrównane, ponieważ trenerzy Jaszka i Rusek znają się jak łyse konie. W poprzednim sezonie obaj współpracowali ze sobą w Kaliszu.
Podobnie było w pierwszym meczu o dziką kartę w niedzielę. MKS grał bardzo słabo w pierwszej połowie i przegrywał różnicą nawet siedmiu bramek. Druga połowa wyglądała już lepiej. Kaliszanie gonili rywala i udało się nawet doprowadzić do remisu. W końcówce więcej szczęścia miało Zagłębie i wygrało. Jednak porażka tylko jedną bramką daje kaliszanom wielką nadzieję na awans do ćwierćfinału.
U siebie MKS jest bardzo mocny. Za zawodnikami stoi liczna i żywiołowa publiczność, która cały mecz dopinguje swoich ulubieńców. Podejrzewam, że jutro może na meczu pojawić się koło 3 tyś. kibiców, a to doda skrzydeł podopiecznym Pawła Ruska. Myślę, że jutro górą będzie MKS i że zwycięstwo różnicą co najmniej dwóch goli i awans do dalszej fazy jest bardzo możliwy. Dla beniaminka osiągnięcie ćwierćfinału to byłby nie lada wyczyn i sukces, dlatego uważam, że zawodnicy nie zmarnują okazji by zapisać się w historii kaliskiej piłki ręcznej i ponownie ugoszczą Vive Kielce w Kaliszu.
Można też postawić zwycięstwo MKS-u po kursie 1,66. Ja jednak w celach konkursowych zagram trochę ryzykowniej.
✅96
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - Real
Typ: x2
Kurs: 1,88
Bukmacher: fortuna
Analiza: Mecz Liverpoolu z Romą skłonił mnie ku graniu w stronę Realu w starciu z Bayernem. Teoretycznie te spotkania nic nie łączy, jednak ja to widzę po swojemu. Liverpool imponująco ograł City i bardziej to do mnie przemawiało niż wyczyn Romy z Barceloną, która była paskudnie słaba w rewanżu, a i w pierwszym spotkaniu nie zasługiwała na 4:1. Bayern też bez szału w 1/4, niby Sevilla odprawiona z kwitkiem, ale czegoś więcej można od tej drużyny wymagać. No i też Real, pomimo męczarni z Juventusem bardziej mi się podobał niż Bayern. Teraz, kiedy emocje już opadły stwierdzam, że serce było za Juve (taki sportowy duch), ale podopieczni Zidane`a jednak słusznie znaleźli się w półfinale tegorocznej Champions League. Zresztą oni potrafią grać takie wielkie mecze jak mało kto, stąd pomysł na typ x2. Według mnie Monachijczycy mogą się zdziwić w meczu przeciwko Realowi, zdziwić klasą rywala. Ogrywanie Hamburga czy Hannoveru w lidze i spacerek po kolejne mistrzostwo może być zgubne. Bayern nie gra na co dzień spotkań z takimi rywalami jak Real. Nie mówię, że nie jest świadomy poziomu jaki prezentuje Real, no ale co innego teoria, a co innego praktyka. Ciężko powiedzieć w jakiej dyspozycji są Lewandowski i spółka. Fakt, Polak strzela gola za golem, a jego drużyna wygląda jak maszyna. No ale prawdziwym wyznacznikiem mocy niemieckiego klubu będzie pojedynek z Królewskimi. Rok temu było podobnie, Bayern dał się zaskoczyć w pierwszym meczu i jechał do Madrytu odrabiać straty. Wydaje mi się, że jutro może być podobnie, w grę wchodzi też remis. Wśród gospodarzy zabraknie z całą pewnością Vidala, Alaby i Neuera, co nawet na tak mocną kadrę jaką dysponuje Bayern jest zauważalnym osłabieniem. Zapowiada się ciekawe widowisko, w którym uważam, że jednak Real ugra korzystny dla siebie wynik. Bez jakiejś demolki, no ale remis czy skromne zwycięstwo gości mogą być z pewnością zapisane po stronie &quot;zaliczek&quot;.
Powtórzony typ
⛔100
wcześniej podany był typ na czystą wygraną Realu, zatem typ na &quot;Real lub remis&quot; jest typem mniej ryzykownym na to samo zdarzenie i jako taki jest traktowany przez Regulamin TD jako typ powtórzony
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka - NBA
Godzina 02:00
Spotkanie : Philadelphia - Miami
Typ : Kto więcej punktów Dragić - Simmons - DRAGIĆ
Kurs : 1,85
Bukmacher : Unibet
Po chwilowej nieobecności wracam i wybieram na dziś spotkanie Sixers z Miami. Dziś według mnie zobaczymy ostatnie spotkanie Miami w tych playoffach. Według mnie zasłużenie weszli do PO, ponieważ każdy z nich zwątpił przed sezonem, a pokazali, że drużynowo grając da się osiągnąć bardzo dużo. Niestety Philladelphia jest za mocna i dla mnie to jeden z głównych faworytów do wystąpienia w finałach konferencji, a kto powiedział, że nie są w stanie pokonać choćby Toronto? Mają młody skład bardzo utalentowany i szeroki. Wrócił Embidii, cała drużyna gra kapitalnie, Redick rzuca jak nigdy, i ten niesamowity Ben Simmons. Dlaczego Simmons miałby zdobyć mniej punktów od Dragicia? Wedłg mnie Simmons znów zapoluje na Tripledouble i będzie szukał podań po przekroczeniu granicy 10 pkt, a ma w kim wybierać. W strzeleckiej dyspozycji jest każdy gracz P96. Jedyna nadzieja dla Miami to właśnie Dragić. Jest to zawodnik, który potrafi rzucać i brać grę na swoje barki i dziś czuję, że tak będzie. Dragić powinien prowadzić grę Miami, a Simmons postara się o kolejne swoje Tripledouble. W Playoffach Simmonsa średnia w 4 meczach to 38 minut, 10,8 zbiórek, 9,8 asysty oraz 19,3 punkta, natomiast Dragicia statystyki to 30 min, 2,3 zbiórek, 4,2 asysty oraz 19,5pkt. W meczach do tej pory Simmons i Dragić podzieli się między sobą ilościom punktów, ale dużą rolę gra w tym czas jaki Dragić spędza na boisku, a dziś Miami musi mu dać grać jak chcą utrzymać się przy &quot;życiu&quot;. Powodzenia
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Boston Celtics vs Milwaukee Bucks
Typ: Chris Middleton over 2,5 trójki (włącznie z dogrywką)
Kurs: 2,2
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Polubiłem te typy na trójki. Butler akurat nie dał rady, chociaż była szansa. Idę w stronę Middletona. Dziwię się, że wystawili na to aż tak wysoki kurs. W meczach jest 2:2 i gra się mocno wyrównała. Chris notuje niesamowitą skuteczność za 3 pkt, na ten moment bodajże ponad 60%. 1 mecz 5/7, 2 mecz 4/6, 3 mecz 3/6, 4 mecz 3/5. W każdym spotkanie przynajmniej te 3 trójki trafiał. Gra naprawdę jak z nut i to dzięki jego postawie są w grze cały czas, a nawet mają szansę na zwycięstwo. Nie wiem czy wróci Smart, niby jest taka szansa i może to być dobry obrońca na Chrisa, ale ja tutaj dalej bym szedł w tą serię. W każdym meczu tej serii pada over, a Bucks z meczu na mecz się rozkręcają. Skoro jest taki fajny kurs nie mógłbym tego nie zagrać! Powodzenia!
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Real Madryt
Typ: Real over 5.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.33
Bukmacher: Unibet

Na wstępie chciałbym pogratulować autorom wielu trafnych typów z wysokimi kursami na mecz Liverpool - Roma.
Szczególnie dokładny wynik 2:0 po pierwszej połowie- szacun ????
Na jutro wybieram drugie półfinałowe spotkanie w Lidze Mistrzów, w którym Bayern podejmie Real.
Podobnie jak dziś, typuję w tym meczu na over rzutów rożnych w wykonaniu Realu.
Wystarczy 6 rożnych, by typ wszedł. Real jest w tym aspekcie drużyną mocno overową i poprzeczka ustawiona jest według mnie bardzo nisko. Wysokie prawdopodobieństwo pokrycia linii.
W każdym z ostatnich spotkań, czy to ligowych, czy w Lidze Mistrzów, Real wywalczył conajmniej 6 rożnych i nie sądzę by jutro było inaczej.
Królewscy to klasa sama w sobie, Bayern jest moim zdaniem aż nadto faworyzowany przez bukmacherów. Goście mają chrapkę na kolejny triumf w LM, aby to osiągnąć należy wyeliminować Bayern. Myślę, że Real będzie dążył do zwycięstwa i wieloma szybkimi akcjami będzie nękał drużynę Bayernu.
Zgadzam się z przedmówcą, że Bayern,hegemon w Niemczech, nie jest przyzwyczajony grać z takimi drużynami jak Galacticos. Uważam, że w szeregi defensywy gospodarzy może wkraść się nerwowość, a Real niejednokrotnie udowodnił, że potrafi seryjnie zdobywać rożne.
Pozdrawiam
⛔100
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Godzina: 11:00
Spotkanie: Higgins - UnNooh

Typ: over 14,5 frames
Kurs: 1,71
Bukmacher: 1xbet

Analiza:
To nie będzie łatwa przeprawa dla Jaśka na jaką wskazują kursy, granie go po kursie 1,1 to słaba opcja, lepiej zagrać już na Taja po kursie ponad 7 ???? , taktycznie w tym meczu wiadomo że Taj nie dorasta do pięt Johnowi, ale pod względem wbijania i budowania brejków już trochę lepiej, a pod wzgledem podejmowania szalonych decyzji na kontynuacje brejków Un-Nooh przewyższa Johna co absurdalnie może być zaletą w tym meczu, myśle że jest w stanie spokojnie ugrać parę partii Taj jednym wysokim podejściem, a łatwe kieszenie będą mu sprzyjać w jego stylu gry. Mam nadzieje że Czepczaja nie wda się w grę na odstawne tylko po swojemu pójdzie na wymianę ciosów, jeśli tak zrobi o overek jestem spokojny. Z fartem ;)
✅71
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Boston Celtics vs Milwaukee Bucks
Typ: Terry Rozier powyżej 19,5 pkt / Boston wygra z dogr
Kurs: 4,00
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Uważam, że Boston podoła i weźmie ten mecz jak i całą serię.. Nie zgodzę się z kibicami Kozłów, którzy podczas meczu domowego skandowali, że Milwaukee wygra serię do 2.. Bucks u siebie i na wyjeździe to dwa inne zespoły. Innym zawodnikiem w zależności od miejsca rozgrywania meczu jest też Terry Rozier. Młody guard gra u siebie wyśmienicie zaliczając 2x23 punktów, często rzuca za 3pkt, a jego wjazdy pod kosz są zabójcze dla Bucks
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina: Greyhounds - wyscigi psow
Godzina: 12:16 czas PL, 11:16 czas UK
Spotkanie: Central Park, A6 - 480m
Typ: 5. Jumeirah Tara wygra
Kurs: 2.75
Bukmacher: Totolotek *(totoracing)

Analiza: Wczorajszy Velvet Diamond z toru 2 poszybowal jak rakieta w biegu sprinterskim w Central Park. Przejal prowadzenie od startu wygrywajac z czasem 21.10 (0.12 sekundy przewagi nad druga Yassoo Garabeta).
W dniu dzisiejszym pozostajemy na torze w Central Park, gdzie po raz kolejny odbeda sie biegi poranne w angielskim miescie Sittingbourne. Moja uwage przykula dzisiejsza faworytka z toru 5. Jumeirah Tara. Zanim przejde do predykcji i statystyk, troche historii tej zawodniczki. Otoz swa kariere na Central Park zaczela w lutym 2017 roku wczesniej biegajac na torze w Hove i Romford. Potrafila zejsc z czasami ponizej 30.00, nawet 29.64 (rekord zyciowy). Niestety forma zaczela spadac, a wraz z nia dywizje. Z A4 bolesny spadek w lekko ponad pol roku do A7 to nie lada wyczyn dla psa z takim potencjalem. Na szczescie trener Griffin w pore zareagowal sciagajac psa z toru w styczniu 2018 roku. 4 kwietnia powrocila na tor testowy z czasem 30.04! Prawie o pol sekundy lepiej niz w styczniu. 2 tygodnie temu w swym tegorocznym debiucie wygrala z czasem 30.24. Tydzien temu natomiast przegrala o 0.02 sekundy z czasem 30.06. Co jest efektem tych zmian? Wg mnie trener Griffin postawil na wage i swiezosc psiny. Jest ciezsza o 2.5kg i to przynosi efekt. Wypoczeta i swieza jest bardzo glodna sukcesu. W dywizji A6 jest klase wyzej od rywali. Jej konkurentem numer jeden bedzie pies z toru 6. Our Bingo, z ktorym biegla bezposrednio w wyscigu tydzien temu z toru 4. pokonujac go o ponad pol sekundy. Our Bingo biega zawsze po zewnetrznej, wolniejszy na startach nie nadrobi na luku. Ostatnie czasy 30.30, 30.42 i tydzien temu 30.64 (30.06 czas Tary) mowia same za siebie. Duzo bardziej obawialbym sie psiny z toru 4. Causeway Fly. Jest ciezsza od rywalki Jumeirah Tary przez co wolniejsza na startach. Mimo wszystko biega przyzwoicie z czasami 30.15 i 30.29 z tego miesiaca. Jest w stanie przyblokowac Tare na starcie, choc Tara ma zdecydowanie lepsza technike biegu z szybkim i wczesnym krokiem, czyli jest najszybsza w pierwszej fazie biegu od startu do luku. Causeway Fly nie jest psina, ktora zlapie ma faworytke na ostatniej prostej. Nie na jej mozliwosci wg mnie. Jesli Tara wygra pierwszy luk po starcie, wygra caly wyscig. Trener Griffin wypusci jescze 2 psy w tym biegu oprocz Tary. Pierwszy z nich na torze 3. Glynnscrosscraig, ktory moze ewentualnie z podobna dynamika przyblokowac Causeway Fly na starcie. Z czasami ponad 30.30 jest w stanie byc w pierwszej trojce. Drugi pies Griffina to Onthedaftside na torze 2. z najlepsza zyciowka 29.82 (13 lutego) na torze lecz kompletnie bez formy, wiec nie licze na fajerwerki i raczej poza czolowka w tym biegu. Jeszcze gorzej 1. Peteles Bolt, nawet zyciowka 30.06 ze stycznia nijak mnie nie przekonuje. Rowniez poza czolowka. Podsumowujac 5. Jumeirah Tara po absencji powraca po przerwie o 2.5kg ciezsza i pol sekundy lepsza. 6. Our Bingo nie jest zagrozeniem co pokazal tydzien temu, a 4. Causeway Fly... Hmmm, drugie miejsce dla tej pani. Dodatkowa opcja dla odwaznych i spragnionych wrazen: Forecast 5 - 4, Tricast 5 - 4 - 6 / 5 - 4 - 3. Powodzenia.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Real Madryt
Typ: Bayern -1HA (zwrot przy wygranej jednym golem)
Kurs: 2.76
Bukmacher: 1xbet
analiza:

Na takie pojedynki czekają wszyscy piłkarscy kibice. Bayern ostatni raz po trofeum LM sięgnął w 2013 roku pokonują Borussię Dortmund. Warto przypomnieć, że Bayern grał wtedy pod wodzą dzisiejszego trenera Juppa Heynckes&#39;a. W mojej opinii Bayern jest faworytem nie tylko dzisiejszego spotkania, ale także do końcowego tryumfu.
Bayern zapewnił sobie mistrzostwo krajowe oraz pewnie wszedł do finału Pucharu Niemiec gdzie zmierzy się z Fraknfurtem. Mogą w pełni skupić się na grze w Lidze Mistrzów. Oczywiście ich droga do 1/2 była łatwiejsza niż Królewskich. Już w fazie grupowej rywale byli mniej wymagający. Tylko PSG sprawiło małe problemy Bawarczykom. Poza nimi grali jeszcze z Anderlechtem oraz Celtikiem. W 1/8 Bayern grał z Beskitasem - sprawę załatwili w pierwszym meczy wygrywając 5-0. W ćwierćfinale grali z Sevillą - po dośc nudnym dwumeczu awansowali wygrywając 2-1 (1-2, 0-0).
Real Madryt już w fazie grupowej miał ciężką przeprawę. Nie licząc Apoelu rywalizowali z Borussią Dortmund oraz Tottenhamem. Dość niespodziewanie musieli ustąpić pierwsze miejsce ekipie z Anglii. Dortmund w fazie grupowej zespołem z poprzedniego sezonu był tylko z nazwy. W 1/8 Królewscy grali z PSG, a w 1/4 z Juventusem gdzie o mało co roztrwonili zaliczkę z pierwszego meczu 3-0. Wszystko się dla nich jednak dobrze skończyło i po kontrowersyjnym rzucie karnym zdołali awansować do półfinału.
Real ma trudniejszą konkurencję w La Liga, więc gra na kilku frontach na pewno jest cięższa niż wygląda to w Niemczech. Skutkiem tego jest to, że real prawdopodobnie uplasuje się w swojej rodzimej lidze na miejscu 3 lub 4.
Robert Lewandowski zapewne zmotywowany podwójnie. Lata lecą, a trofeum LM wciąż brak. Wszyscy pamiętamy jak wbił 4 gole Realowi w barwach Borussi. Czy dziś ukąsi przyjezdnych? Zobaczymy.
Jeszcze raz napiszę, że stawiam dziś na Bayern ze względu na kunszt trenerski Juppa&#39;a. Wrócił do Bayernu własnie po to, aby zdobyć potrójną koronę. Pod jego wodzą Bawarczycy grają najlepszą piłkę. Nie jest przypadkiem, że właśnie pod jego wodzą ostatni raz sięgnęli po LM.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Korea Płd, K-League
Godzinna: 13:00
Spotkanie: Gangwon – Jeonbuk
Typ: over 4 azjan bramki
Kurs: 3.60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Ten mecz nie ma prawa być nudnym widowiskiem, bez tempa i bez goli patrząc na ta jak wyglądają w tym sezonie obie ekipy. Jeonbuk rzecz jasna jest liderem i patrząc na ich grę i formę tak już może zostać do końca, rotując strasznie składem bo priorytetem była Liga Mistrzów robią takie wyniki że nie wiem kto ich zatrzyma. Ofensywa jak zwykle wyśmienita z polotem, fantazja i skuteczność a i tak jeszcze raz wrócę do tego że często ci najważniejsi nie grali a średnia bramek zdobywanych ponad 2, gdyby do tego doliczyć to co wyprawiali w Lidze Mistrzów – 6 spotkań i 22 bramki coś niesamowitego. Ostatnio odpoczywali dwaj Brazylijczycy Adriano oraz Alves a fakt że trzeci z nich dostał czerwoną kartkę oznacza że moim zdaniem ta dwójka dziś zagra od początku – wypoczęta i głodna bramek jak zwykle. Swojej gry, swojego ofensywnego stylu gry nie zmienią, nie ma Ligi Mistrzów to budujemy przewagę w lidze grając swoje czyli przez 90 minut szukamy bramek. Rywal którego dziś dostają lubi i to bardzo szaleć na boisku, tez mają może nie na takim poziomie fantazję w ofensywie ale na pewno ta ich gra jest bardzo otwarta o czym świadczy tragiczna wręcz momentami gra w defensywie ale coś odrabiają ofensywą z równie bramkostrzelnym duetem, który powinien dziś wystąpić od początku. W tym sezonie nie zagrali żadnego spokojnego meczu, czystego na średnim poziomie w defensywie, zawsze coś głupiego stracą i to nawet z bardzo słabymi rywalami a jak napisałem wyżej dziś takiego nie dostają. Do tego ostatnio dostają mocne wyniki od Jeonbuk – 0:4, 4:3, 4:1, mały odchył od reguły 1:1 i znowu powrót do bramek 4:1, 1:3.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom