>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.06.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 25. Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
K 104

kibic-fks

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis WTA - Mallorca - korty trawiaste - finał
Godzina : 17.00 wg flashscore (może ulec zmianie )
Spotkanie : A. Sevastova - J. Goerges
Typ : J.Goerges
Kurs : 1.9
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Witam, dziś po serii 4 z rzędu trafionych typów, przyszła porażka niestety.
Wybieram na jutro, czyli na niedzielę, znów tenis.
A.Sevastova to tenisistka, którą akurat tez lubię, całkiem niezly sezon jak narazie w jej wykonaniu. Zwłaszcza w Madrycie .
Tam zostala zastopowana dopiero przez Halep.
W drodze do finalu turnieju w Mallorce zwyciężyła m.inn. Konjuh 2:1 , a dziś w półfinale 2:0 wygrała z Garcia.
J.Goerges ,nie będę już powtarzal jak jej sezon wygląda, przedstawię tylko jej drogę do finału w Mallorce.
6 :1 6:2 z Arruabarreną, 6 :1 6:2 z Pawluczenkową, 6:2 6:4 z Lisicki, a dziś czego się nie spodziewałem ,miazga z Bellis 6:1 6:1.
Idzie Niemka jak tornado, mimo że Sevastova to niezla tenisistka i w rankingu o wiele wyzej niż Julia, to przy obecnej dyspozycji Goerges, stawiam na jej zwycięstwo.

Pozdrawiam wszystkich i powodzenia!
⛔100
 
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Godzina : 17.00
Spotkanie : Chile - Australia
Typ : (Handicap -1) - Chile
Kurs : 1.9
Bukmacher : Expekt
Analiza :
Przed nami ostatnie spotkania fazy grupowej Pucharu Konfederacji. Chile, które jest jednym z faworytów turnieju obok Niemiec i Portugalii, zagra przeciwko Australii, a więc zespołowi który swego czasu wygrał zmagania w Azji. Do tej pory Chile sprostało słabemu( na tle innych drużyn) Kamerunowi i wywalczyło remis w meczu z Niemcami, Australia natomiast nastraszyła w pierwszym spotkaniu grających mocno rezerwowym składem Germańców i podzieliła się punktami z wspomnianym wyżej Kamerunem, który idealnie wpisuję się w rolę Kopciuszka. Australia większość swych spotkań w Azji, wygrywa jednak zdarzają jej się remisy, natomiast Chile blado wypadło w spotkaniach z zespołami z Europy (Rumunia i Rosja) które miały miejsce przed turniejem. Liczę że Australijczycy zagrają równie otwarty mecz jak ten z Niemcami, jednak to decydujące ciosy zadadzą Latynosi, którzy wyglądają o wiele lepiej piłkarsko od rywali. Równie ciekawe typy na to spotkanie to BTS (1.85) i +2.5 gola(1.53).
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Serie B
Godzina: 00:00
Spotkanie: Guarani - Nautico
Typ: Guarani wygra i over 1,5 gola w meczu
Kurs: 1,90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wicelider Serie B mierzy się z najgorszą drużyną ligi. Użyłem słowa najgorszą, ponieważ Nautico, póki co w 100 % zasłużyło sobie na taki tytuł. W 9 meczach tylko 2 razy zremisowali i przegrali aż 7. Bilnas bramkowy 7-19 również mówi sam za siebie.
Guarani gra w tym spotkaniu na własnym stadionie, który wykorzystują nienagannie. W 5 spotkaniach wygrali aż 4, tylko raz remisując, w ostatniej kolejce bezbramkowo.
Warto zauważyć, że Guarani od 2 spotkań nie potrafi zgromadzić kompletu punktów – najpierw wyjazdowa porażka 3-2 z Criucimą, a później w/w remis z Oeste.
Nautico w meczach wyjazdowych spisuje się tak jak w całym sezonie – fatalnie. 4/4 przegrane i 11 straconych bramek, dlatego zdecydowałem się na dodatkowy over.
Wiadomo, że faworytem jest Guarani, jednak Serie B już kilka razy zaskoczyło mnie i to nie lekko.
Mimo wszystko zdecydowałem się na taki typ, ponieważ dla gospodarzy jest to również wbrew pozorom ważny mecz. To właśnie w tym spotkaniu powinni zdobyć komplet punktów, przełamać złą passę i wrócić na dobre tory.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Niestety ostatnio idzie slabiej :C Licze,ze koncowka miesiaca bedzie taka jak poczatek ;)
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia
Godzina: 12:00
Spotkanie: Sagan Tosu-Urawa
Typ: Wygrana Tosu
Kurs: 6.60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ponownie z towarzyskich nic ciekawego nie nadeszlo,a wiec postanowilem podac Value ;) Z pewnoscia kurs zawyzony. Maxymalne kursy na Tosu powinny wyniesc nie wiecej niz mysle 4.80-5.00. Nie wydaje mi sie,aby w tym sezonie Sagan az tak odstawal od Urawy. Urawa oczywiscie strzela mase bramek-ofensywnie jest to zespol dobrze usposobiony,jednak defensywnie kuleja co odbija sie na dopeiro 8smej lokacie w lidze-nie jest to miejsce na miare oczekiwac tego klubu. Dodatkowo Urawe dreczy troche kontuzji-kilku zawodnikow jutro moze nie wystapic oraz badz co badz pewien kryzys-ostatnio porazki/remisy przeplatane jakims zwyciestwem-wydaje mi sie,ze z taka Urawa Sagan jak najbardziej moze powalczyc o 3 pkt ???? Na wymiane ciosow pewnie nie pojda,ale mysle,ze beda czekac na swoje szanse aby ukasic gosci ???? Azjan +1.0 wydaje mi sie dosc mocnym typem.
Moja stawka na ten typ: 3/10.
Pomoglem? Wcisnij prosze ,,dzieki&#39;&#39;.
Typujacym i Grajacym zycze powodzenia !
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Siatkówka - PAN American Cup, Kobiety
Godzina: 02:00
Spotkanie: USA K - Peru K
Typ: USA (-2,5 seta)
Kurs: 2,12
Bukmacher: Unibet
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, wczorajsza analiza również okazała się zwycięska, a faworyzowanie prze ze mnie Brazylijczycy łatwo wygrali swój mecz 0:3. Dzisiaj ponownie zdecydowałem się na siatkę i mecz który przed momentem zauważyłem. Moja propozycja dotyczy handicapu -2,5 seta w stronę amerykanek, które zaraz po reprezentacji Brazylia są głównym kandydatem do wygrania tych rozgrywek, ponadto potencjał reprezentacji Stanów Zjednoczonych a Peru jest mocno odległy, rzekłbym że dzieli ich przepaść. Osobiście polecam pograć ten typ grubiej gdyż bardzo wątpię żeby USA oddało chociaż jednego seta. Do tej pory Amerykanki rozegrały w tym turnieju pięć spotkań i wszystkie wygrały do zera prócz jednego z Portoryko gdzie był wynik 3:2. Warto odwołać się do ich ostatniego meczu z Argentyną, która pokonały 3:0, a dwa dni pózniej to Peru grało z Argentyną z którą niemiłosiernie się męczyło 3:2. Na podstawie tych dwóch ostatnich meczy jestem w stanie wyciągnąć bardzo silne wnioski jeśli chodzić o dzisiejsza propozycję typu. Tym bardziej, że zaczęła się faza zasadnicza play offy gdzie nie będzie żadnej taryfy ulgowej, najlepszym argumentem będą mecze bezpośrednie tych reprezentacji, z których Amerykanki zawsze wychodziły górą. Na pięć spotkań wygrały wszystkie po 3:0, a ostatni mecz zakończył się rezultatem 25:20; 25:19 i 27:25 w setach. Spotkanie warte pogrania każdych pieniędzy w moim odczuciu.
✅112
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina : Tenis ATP - Halle - finał
Godzina : 13:00
Spotkanie : R. Federer - A. Zverev
Typ : DW 2:0
Kurs : 1.98
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Finał turnieju w Niemczech. Małymi kroczkami zbliżamy się do Wimbledonu. Forma Federera rośnie, przeszedł obecny turniej bez straty seta, choć i przeciwnicy mniej wymagający. Zverev natomiast, pomimo powyższego - wymęczył 2 poprzednie zwycięstwa, przegrywając przy tym pierwszego seta. Federer to mój ulubiony tenisista, jego gry chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Profesor na korcie. Mimo, że przegrał dwie ostatnie potyczki z młodym Niemcem, to dziś uważam, że zmiecie go z kortu, wygrywając 2-0. Kurs spada. Jeszcze wczoraj było 2.31. Brać, póki jest na tym poziomie.
P.S. Kolega Manipulation zawyża kursy. Na 1xbet kurs na powyższe zdarzenie wynosi 5.4, a nie jak wspomina 6.6. Zresztą u niego tak spada i rośnie dość często...
✅98
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Pilka Nożna, Puchar Konfedreracji
Godzina: 17:00
Spotkanie: Chile-Australia
Typ: Chile wygra obie połowy
Kurs: 2.75
Analiza:

Pisze z telefonu będąc na odludziu wiec analiza bedzie krótka bo bateria potrzebna do kontaktu z cywilizacja... ????
Spotkanie w którym oczywiscie faworytem jest ekipa z Amr. Pld.Analizujac ten mecz wahalem sie nad 3-ma typami. Bralem pod uwage -hc 2.0 @ 2.95, wygrana Chile do [email protected] i powyzszy typ na ktory sie zdecydowalem. Sadze ze Chile ma ma tyle jakosci, indywidualnosci ze stac ich ma wygranie obu części meczu.
Oglądałem mecz Australii z Niemcami i tylko dzięki temu ze ci drudzy graja w Rosji 3 garniturem nie weszła w tym meczu wyżej wymieniona opcja. Chile gra dobrym, podstawowym składem i mysle ze pokona rywala dwojrotnie( 1-2 połowa)
Błędny zapis (brak podanego bukmachera)
⛔100
 
K 22

kabaczekgk12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Norwegia, Eliteseries
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stabaek Fotball - Kristiansund BK
Typ: Stabaek Fotball
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Norwegia, Eliteseries : Stabaek Fotball (9) – Kristiansund BK (14) Stabeak miał przyzwoite wyniki na początku sezonu, ale ostatnie trzy mecze to trzy kolejne porażki, choc z drugiej strony ja bym się wcale nie dziwił ze tak zakończyły się te mecze bo Molde, Brann i nawet Lillestrom należą jak nie do najsilniejszych ekip tej ligi to zawsze trzeba się z nimi liczyć. Inna sprawa to rozmiary tych trzech porażek. W sumie bilans bramkowy tych meczy to 3-12. To wszystko spowodowało, ze spadli w tabeli na 9 pozycję i dla niektórych nie muszą koniecznie być faworytem tego spotkania. Nie mniej jednak myślę, ze tutaj na własnym boisku i przeciwko beniaminkowi będą stawali na głowie aby wypaść dobrze w tym meczu, tym bardziej, że jedyna ważna nieobecność to zawieszenie bocznego obrońcy Jeepe Moe. Kristiansund jak wspomniałem to beniaminek i od początku sezonu potwierdza opinię, ze jest to zespół który będzie miał problemy z utrzymaniem się w lidze. Jak na razie potwierdza się to w 100%. Ich bilans 3-4-6, ale na wyjazdach 0-1-5 bramki 3-13. Maja tutaj spore osłabienie, bo najlepszy strzelec poprzedniego sezonu Bamba jest zawieszony na to spotkanie. Kolejny podstawowy zawodnik zespołu Quka rozwiązał właśnie umowę z klubem. Jeszcze jeden z ważnych graczy Coly jest kontuzjowany. Wygląda jak wygrana gospodarzy.
⛔100
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Riga Masters 2017
Godzina: 11 :00 CET
Spotkanie: Joe Perry - Ryan Day
Typ: Ryan Day
Kurs: 2,00
Bukmacher: unibet
Analiza:

Perry trochę odżył po przeciętnych ostatnich miesiącach, ten ćwierćfinał to jego najlepszy wynik od dawna, i to na pewno na plus dla Anglika, ale też trzeba przyznać, że drabinkę miał bardzo przyjemną (Gilbert, Pengfei, Davison). Co innego Day, który w każdej rundzie musiał mierzyć się uznanym graczem, dwóch nawet z top16 (Hawkins, Milkins, Wilson). Mecze trudne, zacięte, często na pełnym dystansie, ale też wszystkie na korzyść Walijczyka, co dobrze świadczy o jego aktualnej formie, ale też stanie koncentracji i pewności siebie. Według mnie takie zestawienie to dobra szansa na wyrównany mecz, ale to Day jest faworytem tego meczu.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 16:00
Spotkanie Vasco-Atletico GO
Typ: Vasco do połowy będzie prowadzić dokładnie 1 golem
Kurs 3.15
Buk Unibet
Analiza: Vasco Da gama na swoim stadionie podejmowało będzie ekipę Atletico Goianense. Gospodarze już przed pierwszym gwizdkiem sedziego są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grać będą na własnym stadionie, do tego ich przeciwnikiem będzie ekipa , która na wyjeździe w 4 dotychczasowych spotkaniach nie zdobyła ani jednego punktu a ich stosunek bramek wynosi 1:10. Gospodarze natomiast na swoim boisku do tej pory zagrali 5 spotkań wygrali 4 z nich i w jednym ponieśli porażkę , było to spotkanie z zespołem bardzo mocnego w tym sezonie Corinthians więc można im to wybaczyć. Tutaj moim zdaniem od pierwszych minut gospodarze przejmą kontrolę nad spotkaniem i to oni powinni stworzyć sobie znacznie więcej sytuacji do zdobycia bramki. Obie ekipy spotykały się ze sobą do tej pory od roku 2009 na stadionie Vasco już 6 razy , bilans dla gości jest strasznie słaby, bowiem w tym czasie zanotowali zaledwie 1 remis oraz aż 5 porażek, nie zapowiada się w obecnej formie tych obu ekip ,aby po tej kolejce mogło się cokolwiek zmienić i według mojej oceny to gospodarze wygrają po 90 minutach, stawiam na wynik 3:0, oraz 1:0 do połowy.
✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis ATP - Halle - finał
Godzina : 13:00
Spotkanie : R. Federer - A. Zverev
Typ : DW 2:1 Federer
Kurs : 3.7
unibet:
W h2h 2:1 dla młodego Zvereva.Ostatnio grali na Pucharze Hopmana na początku roku i wygrał Zverev 2:1 a w meczu padły 3 Tiebreacki.Wcześniej grali tutaj w Halle w ubiegłym roku i również wygrał Aleksander 2:1 a w meczu był Tiebreack w pierwszym secie.W Tiebreackach zatem prowadzi ALeksander 3:1 .Dzisiaj również Tiebreack conajmniej jeden bardzo prawdopodobny.Zverev z Agutem zagrali dwa a trzeci set tego meczu w wykonaniu młodego Niemca napawa optymizmem i pozwala przypuszczać że dzisiaj powalczy.
Roger z meczu na mecz wyglada coraz lepiej i to on powinien dzisja triumfować w Halle. W 4 mecach nie oddał seta i forma w fazie wznoszącej.
Liczę na zaciety trzysetowy mecz i zwycięstwo Szwajcara.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP London 2017 - FINAŁ
Godzina:
14:00
Spotkanie:
Cilic M. - Lopez F.
Typ:
Cilc M.
Kurs:
1.43
Bukmacher: Unibet

Analiza:

H2H 2:1, ale ich mecze były cholernie zacięte. Do tego grali już tutaj w samym finale i padły 3 tie-breaki, więc to o czymś świadczy. Jednak w tym momencie w mojej opinii Lopez jest w lepszej formie niż Dimitrov, choć Bułgara nie można lekceważyć. To patrząc czysto statystycznie na ostatnie wyniki, nie wiem czemu Grigor jest tutaj faworytem.
Tak jak już wyżej napisałem, mecz powinien być zacięty, kto wie czy nie z tie-breakami, dlatego zabezpieczam się dodatkowo dodatnim handicapem gemowym.
kiepska analiza
(chyba ci się coś konkretnie pomyliło odnośnie tego posta...)
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Korea Płd, K-League
Godzinna: 12:00
Spotkanie: Seoul – Sangju Sangum
Typ: over 2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: unibet
Analiza:
Mistrz kraju gdzieś się zaciął w ostatnim czasie, ten zespół w grze ofensywnej, kombinacyjnej ma ogromne zdolności. Gdzieś jednak ostatnio nie mogą się wstrzelić, oglądałem ostatni mecz z Dageu 0:0 ale z jednej i drugiej strony mnóstwo sytuacji i jeszcze więcej nieskuteczności. Brakuje bramek stąd miejsce w grupie spadkowej jak na razie z 10 punktami straty do lidera. Za dużo moim zdaniem po prostu ostatnio marnowali bo stworzyć świetne sytuacje to nie problem a dziś rywal nastawiony na ofensywną grę, nie prezentujący wysokiego poziomu w defensywie ale o tym za chwilę. Seoul notuje też dwa mecze u siebie rzędu gdzie nie strzelili bramki czego kibice tutaj nie lubią, są przyzwyczajeni do bramek i jestem wobec tego przekonany że będą chcieli ten mecz rozegrać od pierwszej minuty w szybkim tempie czyli w tym czym czują się dobrze.
Co do rywala to zespół bardzo ofensywny który naprawdę w ofensywnie w poprzednim roku przegrał z czołową trójką, ale zdecydowanie też ustępował rywalom w ofensywie tracili mnóstwo bramek ten bilans za poprzedni rok to 50:53 czyli na minusie i druga średnia bramkowa w lidze. Najmniej remisów tym tylko jeden w delegacji też świadczy o ich ofensywnym podejściu. Zmiany nastawienie w tym sezonie raczej nie widać dalej mnóstwo błędów w defensywie i bardzo odważna gra na wyjazdach która co najważniejsze daje punkty tylko w dwóch spotkaniach nie strzelili bramki na 9 spotkań i też tylko w dwóch zachowali czyste konto – ale to z rywalami którzy w tej lidze grają bardzo taktycznie w pozostałych meczach z tymi z czołówki kręcili overy. Co mnie jeszcze przekonuje w tym typie to 2:2 już w tym roku, przed rokiem tutaj 2:2 oraz 4:0 zresztą na tym stadionie gospodarze od dziewięciu spotkań strzelali minimum dwie bramki dziś pójdą w tym kierunku a nawet dalej.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Godzina : 17.00
Spotkanie : Chile - Australia
Typ: Chile rzuty rożne over 5,5
Kurs : 1.64
Bukmacher: Unibet
Analiza :
Dziś mamy mecze grupy B, każda drużyna ma szanse na awans, jednak Niemcom i Chile wystarczą remisy, jednak nie mogą wyjść mocno rezerwowym składem, Meksyk pokazał, że zmiana aż 8 zawodników to duży błąd. Szczególnie nie mogą sobie na to pozwolić Niemcy, ponieważ Kamerun narobił trochę problemów Chile, gol dopiero po 80 minucie, oraz jest to mistrz Afryki, powinni wygrać z Australią, pokazali tam spory potencjał, jednak byli mocno nieskuteczni, naprawdę mieli wyborne okazje na 2-1, a Australia wyrównała po rzucie karnym.
Gra o pierwsze miejsce ma znaczenie nie tylko w kontekście rywala, na który można trafić, jednak uważam, że nikt nie będzie kalkulował z kim zagrać, ponieważ Portugalia prezentuje podobny poziom do Meksyku. Jednak znaczenie ma termin półfinału.
Półfinały:
28.06. 1A - 2B (19)
29.06. 1B - 2A (19)
Tak jak widać Portugalia czeka na rywala, z którym zagra w środę, będzie odpoczywała jeden dzień dłużej, zmierzy się z drużyną, która dziś zajmie 2 miejsce w grupie, więc jest o co dziś grać, uważam, że Chile będzie stroną dominującą i zagra dobrym składem z Australią, proponuję zakład na rzuty rożna Chile, Kamerun nabił z nimi 8 rr, natomiast Niemcy 4, nawet po strzeleniu szybko gola będą chcieli strzelać kolejne, ponieważ może zadecydować bilans bramkowy.
⛔100
 
son_gohan 45

son_gohan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Chiny
Godz: 13:35
Spotkanie Shanghai SIPG-Henan Jianye
Typ: Shanghai SIPG -1,5
Kurs: 2.04
Buk: 1xbet
Analiza:
Druzyna gra, a nie indywidualności, prawda? Niby tak, ale u gospodarzy dzisiejszego meczu jakos...jest inaczej. Odkąd gra tam Hulk i Oscar, a do tego trenerem jest Villas-Boas to trochę inna bajka od większości zespołów. Większość spotkań wygrywają handicapem, a nawet gdy mecz nie układa się po ich myśli z ciężkim przeciwnikiem właśnie Brazylijczycy robią różnice. Henan nie zachwyca. Nie mają żadnych indywidualności a i gra jako zespół pozostawia wiele do życzenia.
✅104
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekwador, Serie A - pierwsza runda
Godzinna: 19:00
Spotkanie: CSD Macara - Clan Juvenil
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z najwyższej klasy rozgrywkowej Ekwadoru. Tabela jak zawsze na początek:

Gospodarze u siebie mają bilans 4 zwycięstw, 3 remisów i 2 porazek na koncie natomiast Clan Juvenil na wyjazdach jest najgorzej grającym zespołem z całej ligi notując 1 remis i 8 porażek. Myślę, że typ na zwycięstwo Macary można zagrać grubiej. Oczywiście niech każdy stawkuje rozsądnie i trzyma swojego ale jakbym miał polecić to spotkanie to według mnie może je spróbować zagrać za grubsza stawkę. Goście na wyjeździe grają tragicznie a do tego w zespole Clan Juvenil sporo problemów. Zespół ten jest w trudnej sytuacji finansowej i niektórzy piłkarze mocno z tego powodu się buntują. Nie wpływa to wszystko na spokojne przygotowania do kolejnych meczy i nie wróżę temu zespołowi na wyjeździe po raz kolejny sukcesu. Dla mnie Macara jest tutaj zdecydowanym faworytem i ci co lubią większe ryzyko mogą spróbować tutaj pograć z handicapem 0:1 na zwycięstwo gospodarzy. Macara jest w formie i u siebie zespół ten powinien sobie poradzić z tym rywalem. Clan Juvenil na wyjazdach gra tragicznie a do tego w zespole problemy finansowe, piłkarze się buntują, to wszystko nie wpływa dobrze na morale i myślę, że niespodzianki tutaj nie będzie i gospodarze pewnie sięgną po 3 punkty. Więcej o sytuacji przed tym spotkaniem i o problemach w ekipie gości można poczytać pod poniższymi linkami:
http://www.eluniverso.com/deportes/2017/06/25/nota/6246550/triunfo-clan-juvenil-buscara-olvidar-deudas
http://www.futbolecuador.com/site/noticia/un-jugador-paso-borracho-todo-marzo-audio/80385
http://www.futbolecuador.com/site/noticia/amenaza-de-no-jugar-contra-el-idolo-de-ambato/80400
⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar konfederacji
Godzina: 17:00
Spotkanie: Niemcy - Kamerun
Typ: 2
Kurs: 8,3
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nikt chyba jeszcze nie analizował tego meczu. Kurs na Niemców śmieszny, więc u Polskich Bukmacherów nawet nie opłaca się grać bo podatki zgarną większość wygranej, a podskórnie czuję, że Kamerun nie będzie leżał naszym zachodnim sąsiadom. Jedni i drudzy grają solidnie w obronie, więc mamy 0:0, ale w ataku Aboubakar czy Moukandjo zdecydowanie bardziej mnie przekonują niż rezerwowy skład Niemców. A teraz kilka faktów. Australia strzeliła Niemcom 2 bramki, a Chile 1 gola. Dlaczego Kamerun miałby nie sforsować obrony przeciwnika w dzisiejszym meczu? Druga sprawa to H2H. Niemcy przegrywają rzadko, ale jak już to robią to w starciu z drużynami takimi jak Anglia czy Francja. A co łączy te drużyny z Kamerunem? Ano afrykańskie korzenie i styl jakby to nazwać &quot;Afrykański&quot;, więc nieprzewidywalny, a z tym Niemcy sobie po prostu nie radzą i jestem pewien, że dzisiaj ulegną Afrykańskim Lwom:) Powodzenia!
⛔100
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś - Vysheyshaya Liga
Godz: 17:00
Spotkanie: FC Vitebsk - FC Slutsk
Typ: FC Vitebsk
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na 14 kolejkę ligową białoruskiej Vysheyshaya Liga.
W ciekawym spotkaniu na Vitebsky Central Sport Complex zmierzą się ze sobą miejscowe Football Club Vitebsk a w gości przyjedzie drużyna Athletic Football Club Slutsk.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 13 meczach zdobyli 21 punktów co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście plasują się na 5 pozycji w białoruskiej Vysheyshaya Liga ze zdobytymi 22 oczkami w sowich 13 rozegranych spotkaniach ligowych obecnego sezonu.
FC Vitebsk w tym sezonie u siebie 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 1 przegrana i bilans bramek 6-5 zaś FC Slutsk na wyjazdach 3 wygrane, 2 remisy oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 7-6.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż obie ekipy w tabeli ligowej dzieli tylko 1 oczko i chociaż obie ekipy są w środku ligowej stawki to jednak punkty chciałyby zbierać.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo na swoim terenie drużyny gospodarzy którzy ostatnio w domowych meczach spisują się bardzo dobrze i do tego ograne BATE ktoś powie że może fartem w 90+1 ale jednak a goście na wyjazdach najgorzej nie grają ale z tym rywalem na ich terenie grac nie potrafią i moim zdaniem tak też będzie tym razem szczególnie że gospodarze u siebie w dobrej formie.
⛔100
 
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Afryka, COSAFA Cup
Godzina: 17:30
Spotkanie: Mauritius- Angola
Typ: Mauritius
Kurs: 3.65
Bukmacher: forBet
Z góry muszę powiedzieć, że nie za bardzo znam się na piłce nożnej w Afryce ,ale dzisiejszy typ wydaje się być warty spróbowania.Z tego co się dowiedziałem, tegoroczne COSAFA Cup jest rozgrywane w Republice Południowej Afryki, więc nie można powiedzieć żeby Mauritius grał u siebie. To co motywuje mnie do zagrania tego typu, to dramatyczna seria Angoli - ostatnie 10 spotkań to 2 remisy i 8 porażek. W dodatku warto zaznaczyć, że rok temu na tym samym turnieju Mauritius pokonał Angolę 2:0. Myślę, że jest to typ warty ryzyka. Powodzenia ;)
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom