>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 25.06.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar konfederacji
Godzina: 17:00
Spotkanie: Niemcy - Kamerun
Typ: Kamerun DNB
Kurs: 5,3
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj zaczynamy ostatnią kolejkę meczy z grupy B w Pucharze Konfederacji. Rezerwowy skład drużyny Niemieckiej zmierzy się z reprezentacją z Czarnego Lądu. Faworytem Niemcy, chociaż mnie jakoś te ich faworyzowanie nie przekonuje. Zgadzam się z tym co napisał wyżej użytkownik sztaba. Aboubakar miał tyle sytuacji w meczu z Australią że głowa mała. Brakło tylko skuteczności. Rzutem na taśmę drużyna Australii zremisowała dzięki karnemu. Samo podejście Kamerunu sugeruję że oni lubią grać, chcą się pokazać i świetnie się bawią. Niemcy wykazali się już w meczu z Australią gdzie o mało co nie stracili punktów, następnie remis z Chile, myślę że im może dzisiaj braknąć doświadczenia, zawodnicy Kamerunu z tego co oglądałem to jak włączą gaz to dogonią i przegonią od razu, bardzo szybcy, silni fizycznie, jak nie pogubią się dzisiaj w obronie to i może w ataku przyjdzie wreszcie skuteczność i zobaczymy jakąś niespodziankę. Ja na to liczę i sądzę że jest taka szans, oczywiście ze stawką tu lepiej nie szaleć i tylko for fun.
Powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar konfederacji
Godzina: 17:00
Spotkanie: Niemcy - Kamerun
Typ: obie strzelą i remis
Kurs: 5,75
Bukmacher: forbet
Analiza:
Dzisiaj rzutem na taśmę jak typowy nosacz proponuję zagrać na ten o to piękny kursik 5,75 na remis i obie strzelą. Wczoraj niestety wbrew moim oczekiwaniom merkelowa niemiecka młodzieżówka się nie popisała... Dzisiaj przeanalizowałem typ racjonalnie i doszedłem do ciekawego wniosku. Przede wszystkim Niemieckiej reprezentacji nawet 1 garniturowi nigdy nie leżały reprezentacje z Afryki.. czy to na pamiętnym mundialu w Brazylii z Algierią, Niemcy dopiero w dogrywce ich pokonali, czy pamiętnym remisie w grupie z Ghaną również na tym mundialu 2-2.. Co ciekawe w tym okresie Niemcy mierzyli się z Kamerunem i zremisowali wtedy 2-2. Wiadomo składy są nieco odmienne ba , powiedziałbym nawet , że Kamerun pod względem mocy jest lepszy jak za mundialu w Brazylii natomiast jak sami wiemy Niemcy grają drugim garniturem na tym Pucharze więc jeszcze bardziej myślę, że typ jest bardzo prawdopodobny i to mój główny powód , że stawiam taki o to meczyk. Byłbym dziadem gdybym pożałował na taki ekskluzywny kurs...Powodzenia !!
⛔100
 
mezamorto_ 35,3K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina: Piłka Nożna - Confederations Cup
Godzina: 17:00
Spotkanie: Niemcy-Kamerun
Typ: Vincent Aboubakar strzeli gola
Kurs: 4.00
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

Zawodnik Besiktasu/Porto miał bardzo solidny sezon,nie jest to moze wirtuoz piłkarski ale wie jak sie ustawic i wie jak wykorzystywac akcje kolegów.Jego niemoc strzelecka w tym turnieju jest dla mnie zaskakujaca bo wedlug mnie jest liderem na dzien dzisiejszy w ekipie Kamerunu jak kiedys Etoo.Musi wkoncu zaskoczyc bo jak nie on to kto w tym zespole?Nie maja nic do stracenia wiec wyjda na boisko na pewno bardzo ofensywnie a własnie Vincent ma najwieksze predyspozycje do strzelenia bramki.Oby bramkarz Niemiecki dał sie zaskoczyc,licze na kolegów z druzyny ktorzy dokladnie obsłuża bramkostrzelnego gracza Besiktasu.Kamerun w tym meczu mam nadzieje sprawi duza niespodzianke.Powodzenia.
✅300
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka Nożna - Szwecja, Superettan⚽
Godzina: 17:00
Spotkanie: Östers - Varbergs
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.63
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam serdecznie.
Dziś wybrałem spotkanie w lidze szweckiej.
Gospodarze zajmują 6 miejsce w tabeli (5-3-5) mając 18pkt na koncie.
Goście są dwie pozycje niżej czyli na 8 miejscu (4-5-4) tracąc 1 pkt do ekipy Östers.
Obie ekipy raczej potrafią strzelać więc spodziewam się tutaj goli,Zespoły sa dośc wyrównane i raczej nie będą tutaj murować bramki dlatego moim typem na to spotkanie jest że obie drużyny zdobędą bramke.
Mecze bezpośrednie obu drużyn:
Östers - Varbergs 5 : 1
Varbergs - Osters 2 : 2
Östers - Varbergs 3 : 1
Varbergs - Östers 2 : 4
Östers - Varbergs 1 : 0
Jak widać w 5 meczach obu drużyn,tylko raz nie było BTTS.
Kurs nie za wysoki ale do jakiegoś dubla akurat.
Powodzenia!!!
✅63
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 19:10
Spotkanie: Cleveland Indians - Minnesota Twins
Typ: Minnesota Twins
Kurs: 2.33
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nie wiem dlaczego bukmacherzy dają aż tak wysoki kurs na graczy Twins, aż żal nie pograć. Obie drużyny mają praktycznie taki sam bilans: Indians z 73 meczy wygrali 39, przegrali 34, Twins na 72 wygrali 38, przegrali 34. Patrząc na pojedynek miotaczy, to rażącą przewagę mają Twins. Co prawda Ervin Santana ostatnio przeplata lepsze mecze ze słabszymi, ale z 15 startów wygrał 9, przegrał 4, ERA 2.97 plasuje go w TOP 10 całej ligi. Josh Tomlin z drugiej strony na 14 startów wygrał tylko 4, przegrał 8. ERA ponad 6.00 jest wynikiem tragicznym. W każdym z czerwcowych meczy (a było ich 4) wpuścił przynajmniej 3 runy. Kluczowym czynnikiem będzie wersja Santany, którą przyjdzie nam zobaczyć. Liczę na szybkie punkty graczy Twins i szybkie outy w wykonaniu ich miotacza. Wszystkim grającym życzę powodzenia!
✅133
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Eastbourn
Godz: 17:00
Spotkanie :Yulia Putintseva vs Lara Arruabarrena
Typ : 2-0 w setach dla Lara Arruabarrena
Kurs : 3.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza
Zaraz zaczynają więc krótko. Putintseva wogole niczym nie grozi na trawiastym korcie. Jest kompletnie bez produktywna aktualnie i w niczym nie przypomina tej skutecznej tenisistki chociażby z hali. Za to Lara Arruabarrena odżyła na trawce. Pokonanie Pironkovej w dobrym stylu zdecydowanie sygnalizuje że jest mocna. Jej głowa broń to zdecydowane wejście w każde uderzenie i dyktowanie własnych warunków gry. Z taką rywalka to musi się udać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom