>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 25.09.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 25. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - POLSKA: LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18.00
Spotkanie: Cracovia vs Wisła Płock
Typ: remis
Kurs: 3,15
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Witam jako że nie mogłem typować przez weekend-wyjazd miałem wracam w niedzielny wieczór z typem na poniedziałek a będzie to mecz Naszej rodzimej ligi Polskiej miedzy Cracovią a Wisłą Płock. uważam iż w tym meczu padnie remis a argumentuje to tym iż gospodarze jak i goście mają w Swoich szeregach sporo kontuzji w Krakowie 4 kontuzje w Płocku 5, następnym argumentem jest to iż Cracovia u Siebie jeszcze nie wygrała ale odniosła 3 remisy i porażkę natomiast Wisła 1 zwycięstwo 2 remisy i porażka wiec sądzę że padnie w tym meczu remis Pozdrawiam i Powodzonka;)
Ps. Szkoda że nie mogłem pomóc w weekend bo miałem 3-4 ciekawe typy które weszły ale trudno:cool:
⛔100
 
S 5

suresko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Wisła Płock
Typ: 1
Kurs: 2,35

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Przed sezonem przybycie trenera Probierza do Krakowa w roli trenera Cracovii było jednym z głośniejszych &quot;wolnych transferów&quot; i sporym zaskoczeniem bowiem większość spodziewało się kierunku zagranicznego byłego trenera Jagiellonii. Na pewno wielu kibiców &quot;Pasów&quot; uradowało przybycie &quot;polskiego Guardioli&quot;.
Trener Michał Probierz dostał duży kredyt zaufania od prezesa Filipiaka i misję przebudowy zespołu opartego o młodych i utalentowanych zawodników ze szkółki i zza granicy. oraz stylu prowadzenie klubu na wzór czołowych klubów zachodnich. Wiadomo, że do budowy nowego zespołu potrzeba czasu, a często z &quot;przebudową&quot; związany jest początkowy brak oczekiwanych wyników...
Jednak na pewno nawet w najczarniejszych snach kibice &quot;Pasów&quot; nie spodziewali się, że po 9 kolejkach z 6 punktami na koncie będę zamykali tabelę Ekstraklasy. Myślę, że awans do grupy mistrzowskiej czyli pierwsza ósemka to absolutne minimum jakiego zarząd i kibice oczekują od zespołu z ulicy Kałuży.
Cracovia w tym sezonie w lidze jeszcze nie wygrała na własnym stadionie (!) Jednym z wielu powodów jest rzeczona wcześniej przebudowa zespołu,( odeszli Brzyski, Polczak, Cetnarski, Budziński), ale także i kontuzje kluczowych graczy jak Dąbrowski, Covilo czy Szczepaniak.
W tygodniu kolejna porażka u siebie w pucharze Polski z Cracovią 0:3... Jak wiadomo jednak puchary rządzą się swoimi prawami.
Jednak tydzień temu w meczu wyjazdowym z Legią mimo porażki &quot;Pasy&quot; przez większość część spotkania były równorzędnym przeciwnikiem dla &quot;Wojskowych&quot; momentami prowadząc nawet grę, a w pierwszej połowie byli nawet lepszym zespołem i powinni schodząc na przerwę prowadzić... Brak skuteczności skończył się jednak kolejną porażką krakowian.
Jutro liczę na przełamanie. Cracovia potrzebuje 3 punktów w jutrzejszym meczu niczym ryba wody. Zwycięstwo da krakowianom trochę oddechu bo za tydzień kolejny ciężki bój w Gdyni z Arką.
Myślę, że &quot;Pasy&quot; będą &quot;gryzły trawę&quot; nie tylko w przenośni, ale i dosłownie żeby w jutrzejszym pojedynku z Wisłą Płock zdobyć komplet punktów i zmazać plamę po czwartkowej porażce 0:3 z Zagłębiem. Brak zwycięstwa z Wisłą Płock będzie sporym rozgoryczeniem zarówno dla kibiców, zarządu jak i samego trenera Probierza... dla którego kolejne niepowodzenie może oznaczać ciężkie dni przed trudnym wyjazdem na północ do Gdyni gdzie choćby o jednen punkt będzie niezwykle trudno. Prezes Filipiak może nie mieć aż tyle cierpliwości i pójść w ślady prezesa Mioduskiego jeszcze przed przerwą na kadrę bo w dzisiejszych czasach łaska Pańska na pstrym koniu jeździ.
Dla mnie jutrzejsze spotkanie Cracovii jest meczem nie tylko o 3 punky i reputację, ale dla wielu może i &quot;o życie&quot;.
Cracovia 1
⛔100
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Wuhan
Godz: 08:30
Spotkanie: Andrea Petkovic - Lauren Davis
Typ: Andrea Petkovic wygra 2-0 w setach
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wszystko wskazuję na to, iż w tej konfrontacji ujrzymy łatwe zwycięstwo Petkovic. Andrea rozgromila w kwalifikacjach do tego turnieju dwie ofensywne zawodniczki (Dąbrowski &amp; Sasnovich). Ewidentnie widać, że ta nawierzchnia jej służy (można to dostrzec na każdym azjatyckim turnieju). Piłka na tych kortach odbija się nisko i przyspiesza, co jest dużym handicapem dla zawodniczek grających płasko i mocno. Taki jest styl Niemki i nie tylko on ma się przysłużyć jej zwycięstwu, a odpowiedni matchup, ale o tym za chwilę. Petkovic ma w tej grze duże szanse na łatwą wygraną. Jej najważniejszym problemem jest regularność (często przegrywa sama ze sobą), jednak gry kwalifikacyjne i rywal w I rundzie wskazują na jej dominację. Petkovic jest wyższa od swojej rywalki około 20 CM, ofensywnie jest w dobrym rytmie, stawia na uzyskiwanie przewagi w początkowych fazach akcji i to działa. Ona jest sprawna i dynamiczna, jednak ma braki techniczne. Jest surowa przy siatce, jak i nie radzi sobie w tedy gdy przeciwnik zmienia tempo gry, czy narzuca własne warunki na korcie. To nie powinno jednak jej zagrażać w starciu z Davis. Amerykanka walczy z własnymi problemami w tym sezonie, tj z kompletnym załamaniem formy. Ona musi być zawsze pewna swoich umiejętności w 100% i to pokazać na korcie ze względu na słabe warunki fizyczne. Wzrost około 157 CM i krotkie ręce są dużym utrudnieniem i zmuszają do grania czegoś specjalnego aby odnosić zwycięstwa, a tego u Davis nie widać od dawna. Lauren zrobiła sobie przerwę i wraca w tym turnieju. Wczorajsze przetarcie w debla w parze z Riske to była totalna kompromitacja. Amerykanki ugraly tylko 1 gema w starciu z nieznaną chińską parą. Nawierzchnia w Wuhan dla Davis to duże utrudnienie. Ona nie potrafi uzyskać przewagi na serwisie, a z głębi kortu gra częściej pod górę, jak i operując zachowawczym slicem. Potrafi wejść na piłkę, ale z tak dominującym rywalem będzie jej o to niezwykle trudno. Davis potrafi zaskoczyć skrótem, jak i nawet efektywnie zbiega do siatki, ale zawsze to trzeba traktować jako mały dodatek, a nie dużą przewagę. Wszystko wskazuje na to że Lauren Davis będzie przez większość spotkania zepchnięta za końcową linię, a Petkovic bez problemu wykorzysta pasywny styl rywalki.
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Betis - Levante
Typ: 1 Połowa - wygrana Levante
Kurs: 4,6
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj zabrakło 1 bramki w meczu Lazio i ładny kurs by wszedł ale cóż. Na jutro wybrałem interesujące spotkanie Realu z beniaminkiem szczerze kurs na gości według mnie bardzo zawyżony i ja z tego skorzystam. Levante bardzo dobrze weszło w sezon 3-2-0 do tego dochodzi wysokie zwycięstwo z Realem Sociedad 3:0 czy remis z Realem Madryt. Grają ciekawie i ofensywnie w 4 na 5 meczy strzelali przynajmniej 1 bramkę w 1 połowie meczu w świetnej formie strzeleckiej jest Enis Bardhi młody rządy gry pomocnik za pewne będzie szukał kolejnego gola na swoje konto. Gospodarze zaś nie są szczególnie wybitni u siebie grają przeciętnie ich bilans to 3-0-2 sensacyjna wygrana z Królewskimi może unieść ich ponad lecz jutro zostaną sprowadzeni na ziemię. 2h2 na korzyść Realu lecz wedug mnie nie ma to większego znaczenia ostatni mecz tych drużyn odbył się grubo ponad rok temu gdzie wygrali 1:0 w wyrównanym meczu. Levante jako beniaminek jest na pewno zmotywowane do gry i do wygrywania przeciętny Betis nie zakończy dobrej passy i spodziewam się wygranej gości już w 1 połowie. Powodzenia
⛔100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Wisła Płock
Typ: karny w meczu TAK
Kurs: 3,15

Bukmacher: fortuna
Analiza: Mecz kończący 10 kolejkę Ekstraklasy, zamykająca ligową stawkę drużyna Cracovii podejmie plasującą się na 11 miejscu Wisłę z Płocka. Cracovia to największe rozczarowanie obecnego sezonu, po zakontraktowaniu latem jednego z czołowych polskich trenerów, czyli Probierza wszyscy fani Pasów liczyli za pewne na lepsze wyniki, a tymczasem Cracovia nie wygrała u siebie jeszcze meczu notując jak narazie 3 remisy i porażkę, dodatkowo w tygodniu odpadła z rywalizacji o Puchar Polski przegrywając u siebie 3:0 z Zagłębiem Lubin. Płock na wyjazdach radzi sobie też nie najlepiej, jak dotąd z delegacji przywiózł 5 punktów (1w 2r 1p). Najbardziej prawdopodobnym wynikiem w tym meczu wydaje się remis, ale ja postanowiłem zagrać w tym spotkaniu inaczej, ogólnie liczę, że będzie to brzydki mecz, pełen walki, fauli, kartek...i mam nadzieję, że jeden z takich fauli wydarzy się w polu karnym, drugim typem jaki widzę w tym meczu to jest czerwona kartka, jak wiadomo Cracovia ma nóż na gardle i w przypadku dłużej utrzymującego się niekorzystnego rezultatu zawodnikom mogą puścić nerwy i czy to za faul, czy za dyskusje z sędzią kartka tego koloru może się pojawić. Jeżeli chodzi o statystyki związane z faulami i kartkami to Cracovia ma średnią fauli 13,67 na mecz i średnią żółtych kartek 3,0 na mecz oraz otrzymała 1 czerwoną kartkę, natomiast Nafciarze średnią fauli mają na poziomie 14,11 na mecz, a żółtych kartek 2,11 na mecz + otrzymali 2 czerwone kartki. Sędzią jutrzejszego meczu będzie Jarosław Przybył, który legitymuje się średnią 6,0 żółtych kartek na mecz, dodatkowo pokazał 2 czerwone kartki, jest to drugi &quot;najchętniej&quot; kartkujący sędzia w naszej lidze. Podsumowując, głównym czynnikiem dla moich typów jest sytuacja w tabeli gospodarzy, czyli przysłowiowy nóż na gardle, więc raczej jutro nikt nogi nie odstawi i będą się kosić równo z trawą + sędzia, który nie boi się pokazywać kartek, a patrząc na rangę spotkania okazji do tego nie powinno mu zabraknąć.
⛔100
 
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia 1
Godzina: 02.30

Spotkanie: Envigado- Atl. Nacional
Typ: DNB 1
Kurs: 4.90
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Envigado bardzo mocne na własnym boisku: 4-1-1, podejmować będzie Atl. Nacional, które również spisuje się znakomicie na własnej murawie, ale bardzo często miewa duże wpadki w delegacji. Ich bilans meczy wyjazdowych to: 2-0-4.
Ogólnie w lidze kolumbijskiej jest sporo drużyn, które zdecydowanie lepiej radzą sobie u siebie, a na wyjazdach przegrywają seriami. Taka uroda tej ligi i warto tu stawiać na gospodarzy.
Wracając do tematu: Envigado notuje obecnie jeden z największych wzrostów formy w całej lidze, wygrywają mecz za meczem. Mimo to na gospodarzy obserwujemy bardzo wysokie kursy. Zapewne jest to spowodowane m.in. historią spotkań korzystniejszą dla gości i faktem, że są oni kilka oczek wyżej w tabeli.
Atl. Nacional jednak ostatni mecz przegrało na wyjeździe z przeciętnym Dep. Pasto 2:0. Moim zdaniem tym bardziej będzie im ciężko dotrzymać kroku rozpędzonej drużynie z Envigado. W Unibecie 1X jest po kursie 2.38 (czasem warto się podeprzeć remisem). Ja gram DNB 1 po 4.90, czyli zakład bez remisu.
Proszę o rozsądne dobieranie stawek przy tak wysokich kursach ;) Powodzenia
⛔100
 
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Betis - Levante
Typ: HF/FT - X/X
Bukmacher: fortuna
kurs. 4.95
Analiza: Jutro w hiszpańskiej la lidze tylko jedno spotkanie, drużyna z Sevilli podejmować będzie drużynę z Walencji. Oba zespoły pokazały,że w tym sezonie nie gra się z nimi łatwo, tydzień temu Betis pokonał Real Madryt w doliczonym czasie gry, do tego czasu bardzo dobrze poukładany na boisku zarówno w defensywie, jak i w środku pola. Drużyna Levante z kolei nie przegrała ani jednego meczu w tym sezonie. Myślę,że zobaczymy tu wynik remisowy, obstawiałbym nawet 0:0. Uważam, że typ ryzykowny, jednak warto spróbować.
Powodzenia i tym razem!
⛔100
 
prokurator 61

prokurator

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Aarhus - Midtjylland
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Goście obecnie na piątej pozycji,gospodarze 5 lokat niżej.Drużyna przyjezdnych podbudowana jest wysokim zwycięstwem z drużyną Hobro 5-1 w lidze i rozstrzelaniu w pucharach z Greve. Gospodarze przegrali w pucharze ze średniakiem z 2 ligi-zespołem Fredericii. Goście są zespołem świetnym w ofensywie,z przodu mają Onuachu ,który strzelił już 5 bramek oraz Norwega Sorlotha z 6 bramkami na koncie.Wiadomo,że ich słabą stroną jest obrona-16 bramek straconych w 9 spotkaniach nie jest zbyt dobrą laurką dla obrońców.Jeżeli zagrają na swoim poziomie w ofensywie,na co liczę to wywiozą z tego terenu 3 punkty.Goście skupiają się na lidze,bo z europejskich pucharów odpadli,więc sądzę,że wyjdą zwycięsko z tego pojedynku.
✅125
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal - West Bromwich
Typ: West Bromwich strzeli ponad 1,5 gola w meczu
Kurs: 5,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kurs na dwa lub więcej goli West Bromwich wydaje się być za wysoki, dlatego moim zdaniem warto zagrać ten over. Fakt, że West Bromwich jakąś potęgą ofensywną nie jest, ale to samo można powiedzieć o defensywie Arsenalu, że do wybitnych nie należy. Arsenal na pięć rozegranych spotkań stracił aż osiem goli, co pokazuje jak słabym punktem obecnie jest ich obrona. Liverpool wręcz ich ośmieszył ogrywając ich 4:0. To był mecz wyjazdowy, ale u siebie też potrafią tracić gole. Z Leicester choć wygrali, to trzy gole stracili. Już w pierwszej połowie Leicester strzeliło im wtedy dwie bramki. Arsenal w dwóch ostatnich sezonach przegrał po jednym meczu z West Bromwich. W ich ostatnim meczu było 3:1 dla West Bromwich. Wtedy West Bromwich grało u siebie, ale nie jest powiedziane, że z obecnym Arsenalem nie mogą strzelić dwóch goli nawet na wyjeździe. Ja w nich wierzę, że im się to uda. Czuję tu niespodziankę i dwa lub więcej goli gości.
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bulgaria
Godzina: 19:00
Spotkanie: Beroe vs Levski
Typ: Beroe DNB
Kurs: 2,76
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Levski jest faworytem bukow .Z lepszymi zespolami jednak nie radzi sobie jak Botev czy Vereya, a wygrywa z Pirinem , Spetemevri, Dunav Ruse , czyli slabymi. W tym sezonie jedyny dobry mecz na wyjezdzie rozegrali z Pirinem , gdzie wygrali 3-0 .Oglalem ten mecz i do 70 min nic nie grali . Dopiero wejscie Mpia - zawodnik z DR Konga zmienilo obraz gry = strzelil 3 gole! (ale obroncy tez dolozyli swoje trzy grosze oraz piekny gol piętką)
Zauwazylem jednak , ze Mpia gral w zeszlym sezonie w Beroe, wiec zawodnicy znaja go i wiedza jak go wyeliminowac. Moim zdaniem Mpia to jeden z najgrozniejszych graczy Levskiego . Obertan , Bus i Jablonski tez sa grozni
Beroe wzmocnilo sie przed sezonem. Kupili Brazylijczyka Matheusa, Ghanczyka Ohene,Portugalczyka Eugenio, a z wazniejszych zostal Japonczyk Kato czy Pernis.
Podejrzewam , ze moze tu byc under .
Ciekawe jest tez , ze na przestrzeni 2-3 sezonow grajac ze soba wygrywa naprzemiennie zespol bedacy gospodarzem..
ZWROT
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówką K, ME
Godzina: 16:00
Spotkanie: Niemcy - Azerbejdżan
Typ: -139,5pkt
Kurs: 3,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Typ, który jest bardzo prawdopodobny o ile Azerki zagrają podstawowym składem, a przede wszystkim z Rahimową. Myślę jednak, że grając u siebie nie będą się oszczędzać. Dwa pierwsze mecze wygrane po 3:0 i perspektywa odpoczynku przed ćwierćfinałami powinny zmotywować je do gry na 100%. Polki były wczoraj bliskie urwania seta, ale w decydującym momencie zabrakło piłki kończącej. Gdyby Paulina wykorzystała kontrę przy stanie 23:21 to raczej set byłby nasz. Polki zagrały wczoraj dobrze blokiem i to był klucz do wyrównanej walki w drugim i trzecim secie. Niemki nie mają tak dobrego bloku jak nasza reprezentacja, nie mają również Pauliny, która zdobyła wczoraj mnóstwo punktów. Ogólnie uważam że jest to słaba drużyna i niczego tu nie osiągnie. W pierwszym meczu nasze zawodniczki powinny je ograć zdecydowanie łatwiej, ale to przecież siatkówka kobieca!!! Właśnie to stwierdzenie jest dla mnie jedynym ale? w tym typie! Jeżeli Azerki będą zaangażowane w to spotkanie, tak jak w dwa poprzednie, to powinny zdeklasować zespół niemiecki. Jedyne czym mogą Niemki zagrozić gospodynią, to zagrywka, bo jeżeli piłka będzie już w górze to ma kto ją kończyć. 30 pkt Rahimowej w meczu z Polkami robi duże wrażenie, szczególnie że były to tylko trzy sety. Dzisiaj myślę, że koleżanki z zespołu powinny jej pomóc dużo bardziej, gdyż nie będą miały do sforsowania tak dobrego bloku, jak wczoraj.
Tak jak pisałem, jest to siatkówka kobieca, a w niej jest wszystko możliwe, ale myślę że dzisiaj to gospodynie powinny podkreślić swoją dominację w grupie i szybko zakończyć to spotkanie w trzech wysoko wygranych setach!!!
⛔100
 
kubek969696 2,3K

kubek969696

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00

Spotkanie: Arsenal - West Bromwich Albion
Typ: Arsenal + obie drużyny nie strzelą
Kurs: 2.07
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Przewidywane składy:
Arsenal: Cech-Mustafi, Koscielny, Monreal- Bellerin, Xhaka, Ramsey, Kolasinac- Ozil, Sanchez, Lacazette
WBA: Foster-Dawson, Hegazy, Evans, Gibbs- Krychowiak, Barry- Phillips, Morrison, McClean- Rodriguez
Mecz zamykający 6 kolejke Premier League, w którym dla mnie faworyt jest tylko jeden i jest nim drużyna gospodarzy. Drużyna Arsenalu po słabszym początku ligowego sezonu zdaje się wracać na odpowiednie tory. Zespół dobrze zareagował na wyjazdową klęske 4:0 z Liverpoolem i po przerwie na reprezentacje oglądamy już inny Arsenal. Wygrane z Bournemouth (3:0), Koeln (3:1), Doncaster (1:0) oraz bardzo obiecujący wyjazdowy remis z Mistrzem Anglii Chelsea (0:0) pozwalają myśleć, że kryzys z początku sezonu jest już zażegnany, a gra Kanonierów zaczyna się zazębiać. Słabszy początek sezonu spowodował jednak, że ekipa z Londynu zajmuje obecnie 12 lokate oraz zdobyła jak dotąd w 5 kolejkach tylko 7 punktów, co oznacza, że już po kilku kolejkach traci spory dystans do liderujących w Premier League drużyn z Manchesteru. 6 kolejka dotychczas nie sprawiła niespodzianek i wszystkie drużyny z czołowki swoje mecze wygrały. Kanonierzy doskonale więc zdają sobie zapewne sprawe, że kolejne potknięcie będzie ich kosztować powiększenie już i tak bardzo dużej straty do czołówki, co sprawia że dzisiejsza wygrana na Emirates to absolutna konieczność. Arsenal gra co prawda teraz co 3 dni, bo w zeszłą środe podejmowali Doncaster, a w czwartek podejmują w LE BATE, jednak to mecz z WBA będzie w tym tygodniu dla nich priorytetem, dlatego nie uważam, że w przypadku Kanonierów zmęczenie odegra jakąś rolę, tym bardziej, że w spotkaniu z Burton wystąpiły rezerwy. Arsenal w tym sezonie wygrał póki wszystkie mecze na własnym stadionie i nie inaczej powinno być teraz. W zespole ponadto nie ma zbyt wielu kontuzji, a jedyną wartą wzmianki będzie brak Danny&#39;ego Welbeck&#39;a. Zastąpi go jednak wracający do pierwszej 11 Kanonierów Alexis Sanchez, więc zmiana ta powinna nie odjąć lecz tylko dodać Arsenalowi jakości. Tak więc Arsenal wychodzi dzisiaj swoim najmocniejszym ustawieniem.
Po przerwie reprezentacyjnej Arsenal świetnie prezentuje się również w obronie. W czterech rozegranych meczach Kanonierzy stracili tylko 1 bramkę z Koeln, która padła i tak z przypadku, bo po indywidualnym błędzie i pięknym strzale z dystansu. Ekipa z Londynu fantastycznie z tyłu zaprezentowała się przede wszystkim podczas spotkania wyjazdowego z Chelsea, gdzie potrafili w skuteczny sposób zniwelować zagrożenie ze strony Mistrza Anglii i przejąć inicjatywe w meczu na Stamford Bridge. Nie widze więc argumentów dlaczego mieliby stracić bramkę dzisiaj u siebie z WBA. Przy odpowiednim skupieniu powinni zachowac dzisiaj czyste konto, a o skupienie trudno nie bedzie biorąc pod uwagę jak ważny w kontekscie zmniejszenia dystansu do czołówki jest ten mecz dla Arsenalu.
West Brom dobrze wszedł w ten sezon. Po pierwszych 3 kolejkach mieli na koncie 7 punktów. Po przerwie na reprezentacje jednak coś w drużynie Tony&#39;ego Pulisa przestało działać czego efektem jest porażka z beniaminkiem Brighton na wyjeździe 3:1 oraz bezbramkowy remis na własnym stadionie z West Hamem. Ponadto WBA w środę w Pucharze Ligi podejmowało u siebie piekielnie mocny Manchester City. Po bardzo intensywnym meczu The Toffies ulegi City 1:2. Pulis zagrał w tym meczu podstawową 11, nie rotując składem. Inaczej postąpił Wenger w meczu z Doncaster, dlatego zespół Arsenalu powinien być dużo świeższy.
WBA to zespół bardzo defensywny, który nie wywiózł punktów z Emirates w 4 ostatnich spotkaniach tutaj. Ponadto zdobył w tych potyczkach tylko jednego gola. Nie inaczej będzie dzisiaj. WBA nastawi się na defensywe i ewentualną grę z kontry. Zabezpieczą przede wszystkim tyły przez co zdobycie bramki będzie dla nich niesłychanie trudne przy takim zespole jak Arsenal i to w wyjazdowym spotkaniu. Ponadto, Arsenal to zespół który lubi dyktować tempo i dobrze czuje sie w ataku pozycyjnym, dlatego uważam, że WBA jest przeciwnikiem który będzie im &quot;leżał&quot;.
Mój typ to wygrana Arsenalu przy zachowanym czystym koncie. Mam nadzieje, że pomogłem, pozdrawiam ????
✅107
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka / ME Kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Turcja - Ukraina
Typ: Ukraina win
Kurs: 4,15
Bukmacher: fortuna
Witam,
W dniu dzisiejszym już nie jest tak kolorowo z ofertą na koszykówkę, więc uparcie i z wiarą kieruję swój typ w stronę Ukrainek.
Z goła odmienna sytuacja niż ostatnio, tym razem to Ukrainki odpoczywaly a ich rywalki grają dzień po dniu, i to po ciężkim i przegranym boju z Bulgarkami 2:3.
Kilka dni przed turniejem dwa razy towarzysko zagrały obie ekipy, i w obu pojedynkach górą były Turczynki, 3:0 i 3:2.
Co mi sie narzuca patrząc na te fakty?
Po pierwsze obie drużyny wiedząc czego się po sobie spodziewać, tu plus większy dla Ukrainek bo to one na papierze są słabszą drużyną, a w szczególności różnicy nie było widać w tym drugim spotkaniu. Po drugie to Ukrainki pozytywnie zaskakują w Baku, Turczynki grają poniżej oczekiwań.
Po trzecie tak jak wspomniałem, dzień odpoczynku, szczególnie wśród Pań, może mieć tu kluczowe znaczenie.
Warto też szukać zysku na jakiś handi, ale za mniejszą stawkę można przy tych okolicznościach zagrać vabank.
POWODZENIA ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja Khl
Godzina:
15:30
Spotkanie: Astana- Petersburg
Typ: 1 tercja obie drużyny strzela bramkę - tak
Kurs: 2.97
Bukmacher:
fortuna
Wczoraj tak jak pisałem dużo bramek w meczu typowanym przeze mnie choć strzelca nie trafiłem a myślałem o czechu ,ale cóż oby dzisiaj było inaczej.
Ciekawie zapowiadający się mecz w rosyjskim hokeju. Goście bez porażki w tym sezonie, strzelają mnóstwo bramek są nie do zatrzymania na początku sezonu czy dzisiaj Astana która również ma w swojej ekipie kilku zawodników z dobrą formą zatrzymie lidera ? Tego dowiemy się po 17 ,liczę na dobry mecz dużo bramek tak jak było wczoraj w meczu metallurga z Sochi. Obie ekipy nastawione offensywnie dlatego od początku liczę tutaj na gole u gospodarzy strzela najczęściej Dawes a u gości jest dużo więcej armat gusev, kovalchuk, sirkov.
Oby z fartem
⛔100
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Cracovia : Wisła Płock
Typ : czerwona kartka w meczu / tak
Kurs : 3.60
Bukmacher : Fortuna
Cracovia oj Cracovia , nie tak wyobrażali sobie fani że ich ukochany klub będzie zamykał ligową tabelę i po 9 kolejkach zaledwie 6 pkt na koncie , jak widać gra Cracovii nie jest najlepsza a to także przekłada się na nerwową atmosferę kumulacją tego był ostatni pojedynek w PP z Zagłębiem ( 0:3 ) i brutalny faul Dytiatjewa za który otrzymał czerwoną kartkę a komisja dyscyplinarna PZPN ukarała go 4 meczami kary , no ale tak to bywa jak nie idzie a na dodatek sami kibice dają znak iż mają już dosyć takiej postawy ich drużyny , i tak sobie myślę że dziś w pojedynku z Wisłą może być różnie a jak wynik będzie nie za bardzo korzystny a bezradność będzie brała górę nad dokładnością to również nerwy mogą popuścić i będzie koszenie z trawą , kolega wyżej wspomniał o rzucie karnym i też ten typ może być trafny patrząc na statystkę arbitra czyli pana Jarka P , w tym sezonie pan Jarek sędziował 7 spotkań a już w pierwszej kolejce w meczu Wisły Płock z Lechią G pokazał czerwień dla Dominika Furmana w 56 min gry tak więc liczę że i dzisiejszy mecz nie będzie fair-play i kartki się posypią i może za drugą żółtą może ktoś opuści plac gry , zobaczymy z!
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Szwecja
Godz: 19:00
Spotkanie Malmo-Elfsborg
Typ: 1/1
Kurs 1.93
Buk Fortuna
Analiza: Ekipa Malmo , która w tym momencie jest liderem w Szwedzkiej ekstraklasie piłkarskiej na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Elfsborgu , gospodarze naturalnie są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grają na swoim stadionie , gdzie ponieśli porażki od 8 kolejnych spotkań, mają również 6 punktów przewagi nad drugim w ligowej klasyfikacji zespołem Djurgarden , do tego mają jedno spotkanie rozegrane mniej, więc jesli dziś zwyciężą ich przewaga wzrośnie do 8 punktów, goście natomiast na wyjazdach nie notują dobrych wyników, rzadko tam gromadzą punkty , często zdarzają im się spotkania remisowe. W tym meczu moim zdaniem to ekipa gospodarzy zaatakuje od pierwszych minut i to ona będzie prowadziła grę w ataku pozycyjnym , goście najpewniej ograniczą się do gry z kontrataku , bowiem w innej sytuacji na punkty raczej nie mają żadnych szans, Malmo na własnym stadionie jak już wspomniałem wcześniej nie traci punktów,ale czasem traci głupie bramki, więc w tym meczu moim zdaniem goście gola mogą poszukać , bowiem o punkty będzie tutaj cięzej, mój typ na koniec spotkania to wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy.
✅93
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Aarhus - Midtjylland
Typ: BTS
Kurs: 1.65
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kolega wyżej opisał już troszkę to spotkanie w które i ja dzisiaj uderzam. Zespół Midtjylland to maszynka ofensywna, strzelili już 20 goli w 9 kolejkach, to musi robić wrażenie. Minusem ekipy jest oczywiście obrona bo zdążyli stracić juz 16 bramek, widać że nie kalkulują tylko ogień do przodu nawet kosztem obrony. Aarhus wydaje się, że stoją na straconej pozycji ale czy na pewno? Odpuścili ewidentnie puchar, ale w lidze ostatni mecz wygrali z liderem 2:1 na jego terenie, także widać potencjał jest, bramki 9:12 więc mniej ofesywnie ale dzisiaj grają na własnym terenie i raczej nie odstawią nogi. Pewne jest że to goście zaatakują i będą prowadzić gre, ale to otworzy opcje na kontratak i liczę że obie ekipy postrzelają. Powodzenia!
⛔100
 
E 10

error1995

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZWECJA: Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: AFC Eskilstuna - Göteborg
Typ: 1
Kurs: 3.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ostatnia drużyna (16 miejsce) vs drużyna z dolnej części tabeli (10 miejsce). Piłkarze AFC Eskilstuna wygrali w tym sezonie u siebie 3:1 z pierwszą drużyną Malmo FF (Kurs na AFC 8.70). W ostatnich pięciu meczach 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Piłkarze Göteborg w ostatnich pięciu spotkaniach nie zanotowali żadnego zwycięstwa. 3 remisy 2 porażki. Jeśli piłkarze AFC chcą utrzymać się w lidze to muszą wygrać dzisiejsze spotkanie, żeby mieć jeszcze jakieś szanse. Liczę na to że dziś znów się &quot;zepną&quot; jak w meczu z Malmo.
✅280
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 3

pro8l3m

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja KHL
Godzina: 15;30
Spotkanie: Astana- Petersburg
Typ: 2 drużyna strzeli w każdej tercji
Kurs: 2.30
Bukmacher: LVBet
Analiza; Mój drugi typ i po raz drugi na St.Petersburg bramka w każdej z tercji.
Co tu dużo mówić paskovesl zrobił to za mnie - dodam tylko 66 bramek w 14 meczach
PRZY STOL3 4ST4NA WI3C 4LL IN
kiepska analiza
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom