>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 25.09.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
bfred 304,1K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia 4 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Eidsvold - Raufoss II
Typ: over 3,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Poniedziałek to i jedziemy z ligą niszową w Nrowegii. Gra 3 z 13. Goscie u siebie jeszcze jako tako a na wyjazdach słabiej. Za to gospodarze dość ładnie punktują a w sierpniu pokonali nawet lidera 3-0. Szczerze mówiąc nie jestem tak super pewny tego typu bo goście jak na tę klasę rozgrywkową nie mają tak dużej liczby straconych goli ale i gospodarze też tak strasznie dużo nie strzelają w prównaniudo czołówki a więc albo będzie mało albo będzie dużo;) Ja jednak biore over 3,5 po fajnym kursie i myślę że obie strzelą po co najmniej jednej bramce a gospodarze wygrają dosć wysoko choć mecz może skończyć się i 1-0 i 4-3 jak na tę klasę rozgrywek. W zeszłym sezonie Eidsvold był absolutnym liderem swojej ligi a goście również w czubie (4 miejsce). Zobaczymy jak będzie.
⛔100
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Kontynentalna - Hokej
Godzina: 17:30
Spotkanie: Jokerit Helsinki - Podolsk
Typ: 2/+4.5
Kurs: 7
Bukmacher: Fortuna
Strzała, za nieco ponad dwie godziny swój trzeci mecz u siebie rozegrają popularne błazny (czyt. JOKERIT), na przeciw im stanie ekipa Podolska. Wczorajszy typ nie trafiony (nie trafiony over 6.5 mimo czterech bramek w pierwszej tercji), ale dzisiaj celuje w niespodziankę - porażkę gospodarzy z Finlandii. Moim zdaniem Jokerit nie jest takim hegemonem jak obrazuje tabela, oczywiście warto im oddać pokłon za dorobek punktowy zdobyty na wyjazdach oraz 4:0 z CSKA Moskwa, ale... wydaje mi się że dzisiaj może nastąpić koniec pięknej passy. Już w pierwszym meczu u siebie gdy przyjechała najsłabsza w lidze Ryga, Jokerit ugrał tylko 3:2. Podolsk jeszcze nie posmakował porażki na wyjeździe z Błaznami i dzisiaj powinni przedłużyć tą passę. Wydaje mi się, że dzisiaj Błazny nie dadzą rady kontynuować tak świetnej passy. W zeszłym sezonie ledwo załapali się na playoffy zajmując w ostatniej chwili 8 miejsce, po czym odpadli 4:0 z CSKA. Dorzucam over 4.5, obie drużyny moim zdaniem overowe i pięć bramek powinno lekko paść. Podolsk w zeszlym sezonie wyzej niz Jokerit o jedną pozycję. Wydaje mi się, że również w tym sezonie potencjał obydwie drużyny mają podobny. Przy odrobinie szczęścia Jokerit w końcu przegra, a over 4.5 jest w miarę pewny. Pozdro!

⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej-KHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dinamo Riga-Kunlun Red Star
Typ: Kunlun -2.5 Handicap
Kurs: 5.25
Bukmacher: Unibet
Dziś z racji dość ubogiej oferty na ręczną i koszykówkę skupiłem na spotkaniu rozgrywek KHL i meczu pomiędzy Rigą a Kunlunem.
Riga to zespół najsłabszy w lidzę-obrywają lanie za laniem,grają zwyczajnie słabo i w obronie i w ataku.
Popełniają seryjnie błędy-zwyczjanie odstają od reszty. Dużo o tym zespole pisac nie trzeba-po prostu na tę ligę jest zdecydowanie za słaby.
Natomiast Klunlun również ostatnio nie rozpieszcza swoich fanów-3 ostatnie mecze to trzy bolesne porażki. Nie za fajnie. A jak wiemy w tą ekipę są pompowane grube dolary i oczekiwania są na prawdę wysokie,a na tę chwilę miejsce 9te w swojej konferencji. Mimo,ze to dopiero początek sezonu to pora brać się do roboty.. Dziś rywal,który jest zdecydowanie w zasiegu Kunlunu i raczej nie może być tutaj innego rozwiązania jak tylko wysokie zwycięstwo przyjezdnych. Trochę dziwią mnie kursy na to spotkanie-aż 2.00 na wygraną Kunlunu? No według mnie bardzo fajne Value ???? Ja natomiat próbuję handicap i widzę w tym jakieś szansę-różnica potencjału obu ekip jest zbyt wysoka,aby Kunlun to przegrał.
Dla ludzi,którzy wolą grać bezpieczniej-wygrana Kunlunu z kursem 2.00
Pomogłem? Zostaw Proszę ,,reputkę&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Orlean (Francja), twarda (w hali)
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dustin Brown - Norbert Gombos
Typ: 2
Kurs: 1,72
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie pierwszej rundy na turnieju challengerowym w Orleanie. Na ten moment Gambos jest dla mnie tenisistą mocniejszym i stawiam w tym spotkaniu na jego wygraną. Obaj ostatnio na hardzie nie pokazują nic wielkiego i szybko odpadają ale Gombos broni na tym turnieju sporo punktów i według mnie na nawierzchni twardej jest graczem mocniejszym. W tamtym sezonie Słowak doszedł tu do samego finału pokonując po drodze Mołdawianina Albota 2- (7-6 , 6-2), Francuza Nysa 2-1 (6-4 , 3-6 , 6-3), swego dzisiejszego rywala Niemca Browna 2-0 (6-2 , 6-0), w półfinale Rosjanina Rublowa 2-0 (6-4 , 6-2) i w samym finale przegrał z Francuzem Herbertem 1-2 (5-7 , 6-4 , 3-6). Brown z kolei wygrał z Francuzem Benneteau 2-0 (7-6 , 6-4) i z Chorwatem Paviciem 2-0 (6-4 , 6-2) no a w ćwierćfinale został zdemolowany właśnie przez Gombosa. Wprawdzie w tym spotkaniu tak łatwej przeprawy bym się nie spodziewał i Brown powinien postawić trudniejsze warunki ale koniec końców myślę, że górą będzie Norbert, bo po prostu na ten moment dla mnie jest zawodnikiem silniejszym i lepszym na hardzie. Obaj tutaj kilka startów w różnych sezonach zaliczyli więc korty znają bardzo dobrze. Ze sobą grali do tej pory 3 razy i wszystkie te mecze rozgrywane na nawierzchni twardej i stan rywalizacji wynosi 2-1 dla Gombosa. Mecz z pewnością tak jednostronny jak w tamtym roku nie będzie i Brown mocno też powalczy ale ja ostatecznie skłaniam się ku Norbertowi. On ostatnio rozegrał więcej meczy na nawierzchni twardej i myślę, że ten kort będzie czuł lepiej od rywala.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Orlean (Francja)
Godzina: 20:00
Spotkanie: Fortuna
Analiza:
Pozostajemy we Francji a tam challenger z dosyć dobrą obstawą jak na tej rangi turniej.
Gulbis tenisista z potencjałem, dobrym serwisem i świetnym forehandem - to opis tego
zawodnika sprzed 3 lat gdzie zamiast imprezować i trwonić hajs ojca miliardera chciało
mu się grać. Ostatni jego turniej w Rosji nie przeszedł nawet kwalifikacji, tenisista który kiedyś
był w 10. Słabo to wygląda i myślę że dzisiaj przegra.
Z drugiej strony Francuz De Schepper K. który również nie przebrnał kwalifikacji do
turnieju głownego w Metz ale dostał się jako Lucky Loser. No i tam ku mojemu zaskoczeniu
wygrał z faworyzowanym rodakiem Mahutem.
Przyzwoity tenis grał, na swoim poziomie. Świetny mocny serwis i kończący forehand lub
szybko do siatki. Prosty tenis który dzis w zupełności wystarczy na Gulbisa w obecnej formie! :p
✅88
 
K 169

kameneq

:)
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia vs Wisła Płock
Typ: Liczba żółtych kartek - powyżej 4.5
Kurs: 1,91

Bukmacher: fortuna
Analiza :
Po raz trzeci w tej kolejce wchodzę w over kartkowy, mam nadzieję że teraz będzie skutecznie. Spotkanie dwóch drużyn, które nie mogą początku sezonu zaliczyć do udanych. Gra Cracovii oprócz ostatniego meczu w PP, tragicznie nie wygląda, ( remisy z Jagą i Górnikiem, oraz minimalne porażki ze Śląskiem i Legią ), natomiast Wisła Płock zaczęła ostatnio punktować i grać całkiem dobry, bardzo agresywny futbol. Własnie kluczem do wygrania w tym spotkaniu jest agresja, walka o każdy centymetr na boisku... Myślę, że Cracovie zbytnio nie trzeba motywować, dziś po prostu muszą zrobić wszystko, aby wygrać ( czy może piłkarzom oto chodzi, aby zwolnić Michała Probierza ? ) Płocczanie również tanio skóry nie sprzedadzą, mają w składzie kilku wybuchowych piłkarzy, kartki zbierają dość często. Podsumowując - Cracovia na ciśnieniu, a Wisła napewno głowy nie skuli i nie odda meczu bez walki. Liczę na mecz pełen agresjii, dobre widowisko, kilka bramek oraz kartek. Bukmacher fortuna oferuje kurs 1.91 na to, że w meczu arbiter pokaże 5 kartoników. Jak dla mnie warto!
⛔100
 
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Turcja - SUPER LIG
Godzina: 19:00
Spotkanie: Antalyaspor - Osmanlispor
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Fortuna
W ramach ostatniego spotkania 6 kolejki, Przedostatnia drużyna podejmię u siebie ostatnią drużynę. Póki co to dzisiejszy gospodarz bardzo zawodzi, ponieważ patrzac na poprzedni sezon, to właśnie ta drużyna radziła sobie bardzo dobrze i zakończyła zmagania ostatecznie na wysokim 5 miejscu w lidze. Zaś goście, to przeciętna drużyna, bo od dłużeszgo czasu jest to drużyna do &quot;bicia&quot;, a ten sezon zapowiada się źle dla tej drużyny. Ja tutaj stawiam czystą 1 na gospodarzy, sądzę, że ta drużyna ma potencjał, a dziś wykorzysta atut własnego boiska, a także to, że w tej drużynie jest kilku klasowych graczy m.in. Eto&#39;o czy Nasri, więc to powinno pomóc tej drużynie w ostatecznym wywalczeniu 3ptk. Powodzenia i z fartem.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia 1
Godzina: 17:30
Spotkanie: JJK Jyvaskyla - Inter Turku
Typ: JJK
Kurs: 3,05
Bukmacher: Fortuna
Witam, na wstępie dziękuję wszystkim serdecznie za odzew na mój wczorajszy typ. Po tylu komentarzach, uwierzcie, chce się to robić dla was dalej. Dzięki.

O drużynie gospodarzy pisałem już w typach dnia, nistety wtedy ponieśli klęskę 2:4 z Lahti. Głównym typ miał być dzisiaj JJK DNB, kursy pare dni temu na to zdarzenie dochodziły do 3,00; niestety do dziś mocno spadły więc proponuję tu czyste zwycięstwo JJK. Gospodarze okupują ostatnie miejsce w lidze, jednak ostatnio jakby coś drgnęło w ich grze, 10.09 pokonali w gościach 2:1 ekipę Kemi, a następnie zremisowali również w gościach 1:1 z ekipą HIFK z którą walczą bezpośrednio o prawo do baraży o pozostanie w lidze. Ekipa ta wczoraj przegrała więc dzisiejsze ewentualne zwycięstwo gospodarzy pozwoli im się zrównać z nimi punktami. Zła wiadomość jest taka że dwa ostatnie mecze z Turku przegrali, w tym ostatni w lipcu bardzo wyraźnie 0:4. Przyjezdni mieli bardzo dobry początek rozgrywek, ostatnio jednak jakby trochę przyhamowali, w 5 ostatnich meczach raz wygrali (w sierpniu!!), raz zremisowali i ponieśli trzy porażki. Zajmują aktualnie 9 miejsce i mają 9 punktów przewagi nad przedostatnim HIFK na 5 kolejek przed końcem więc już raczej powinni się na 100% utrzymać. Liczę iż mimo niekorzystnego bilansu drużyna gospodarzy stanie dziś na wysokości zadania i pokona swoich dzisiejszych oponentów; zaangażowanie, determinacja oraz lepsza od przeciwników ostatnio forma powinny im w tym bardzo pomóc. Powodzenia.
⛔100
 
damiaannn 1,5K

damiaannn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League kolejka 6
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal - West Brom
Typ: A.Lacazette strzeli gola
Kurs: 1.90
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Przed nami spotkanie Londyńczyków z The Baggies zapowiada się ciekawie wraca Mesut Özil. Kanonierzy u siebie jak narazie 5 zwyciestw z rzędu Lacazette jest w dobrej w formie do tego dochodzi plus wlasnego stadionu różnice klas będzie widać. Ostatnio w derbach Londynu miał znakomitą okazję na podwyższenie wyniku i wygraną arsenalu ale pech tak chciał ,że nie trafił. Co potwierdza tylko ,że sytuacje umie sobie stwarzac nawet z najlepszymi miejmy nadzieje ze tez tak sie stanie z West Brom. Arsenal powoli wchodzi dobrze w ten sezon miejmy nadzieje ,że dzisiaj pokażą swoją siłe. Również nie zapominajmy o trudnym spotkaniu na wyjeździe w czwartek w Lidze Europy z Bate które gra poniżej oczekiwań jednakże to trudny teren dla Arsenalu. Dlatego dzisiejszy mecz może obfitować w wiele bramek moga nastąpić rotacje w skladzie dlatego stawiam na ten typ.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sharaawy 1,4K

sharaawy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Betis - Levante
Typ: obie strzelą w pierwszej połowie
Kurs: 5.00
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Gdy spojrzałem na to spotkanie pierwsza myśl - obie strzelą, generalnie dla mnie kursy 1X2 to nieporozumienie.
Betis - 9 miejsce w tabeli, 2 wyjazdowe porażki i komplet punktów u siebie. Bramki 6-7, w dwóch spotkaniach domowych tracili bramki - w obu w pierwszej połowie.
Levante - 7 miejsce, brak porażki, 2 zwycięstwa, bramki 8:4. Levante jedyne wyjazdowe spotkanie zagrało na Santiago Bernabeu - wynik 1:1 i bramka w pierwszej połowie.
Generalnie obie ekipy na 5 rozegranych spotkań zrobiły bts w pierwszej połowie w 3 spotkaniach!!
Ostatnie spotkanie gdzie obie ekipy strzeliły bramke na Estadio Benito Villamarín miało miejsce w 2006r!!! Rok wcześniej udało się to zrobić w pierwszej połowie.
Podsumowując... uważam, że dobra forma strzelecka obu ekip pozwoli na strzelenie po jednej bramce, a fakt braku zdarzenia przez 12lat pozwoli to zrobić w pierwszej połowie! Powodzenia!!!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
black-star 46,9K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja 1
Godzina: 18:30
Spotkanie: Xanthi - Asteras
Typ: over 3,5
Kurs: 5.00
Bukmacher: totolotek
Analiza:

Xanthi u siebie gra w tym roku bardzo dobrze, a od początku stycznia gracze tego klubu zaliczyli zaledwie 2 porażki przed własnymi kibicami. Świetnie radzą sobie na własnym stadionie z całą grecką czołówką. Asteras z kolei od 5 spotkań nie może wygrać, ale od czterech strzela przeciwnikom gole bardzo regularnie i regularnie je traci. Xanthi nie notuje ostatnio dłuższych serii zwycięstw z rzędu, od 12 marca nie wygrali nawet w kolejnych dwóch spotkaniach. Asteras w tym roku zanotował jedynie trzy zwycięstwa na wyjazdach, lecz po serii kolejnych pięciu spotkań bez zwycięstwa na stadionach rywali jego piłkarze mogą być zmotywowani, żeby coś w tym temacie zmienić. myślę, że może to być bardzo dynamiczny pod względem bramkowym mecz.
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: pilka reczna-dania
Godzina: 19.30
Spotkanie: bjerringbro/silkeborg-kolding
Typ: bjerringbro/silkeborg -3,5 i 52,5+ bramek
Kurs: 3.65
Bukmacher: unibet
Analiza:
dzisiaj znowu obstawiamy reczna-wybralem lige dunska.gospodarze to trzecia druzyna poprzedniego sezonu,w tym rozegrala trzy spotkania-jedna z wygranych to z alborgiem-mistrzem,ulegli dobrej druzynie na wyjezdzie dwoma bramkami.kolding najlepsze lata ma juz za soba.w poprzednim sezonie ledwo zalapala sie na play-offy,w tym gra w kratke wygrala takze z mistrzem,remis z czolowa druzyna u siebie i porazka z slabym zespolem na wyjezdzie.patrzac na historie to gospodarze ostatnio wygrywaja z koldingiem-mala roznica ale wygrywaja.mysle ze gospodarze wygraja bo maja stabilniejsza forme i mecz przed wlasna publicznoscia,handicap powinien wejsc-bramki to troche loteria ale kolding nie polozy sie przed gospodarzami i swoje wrzuci.typ ryzykowny ale kurs sklania do postawienia,pozdrawiam
✅265
 
P 14

plkaczor12

Użytkownik
Dyscyplina: Irlandia Premier Division
Godzina:
20:45
Spotkanie: St. Patricks - Shamrock Rovers
Typ: 1/2

Kurs: 22.00
Bukmacher: Forbet
Analiza: Za chwileczke zaczyna sie mecz takze szybko i na temat. Proponuje tutaj tzw. łamańca. Drużyna gospodarzy musi szukać w tym meczu pkt stad moja wizja ze beda prowadzic do przerwy lecz nie wystarczy to na bardzo dobrze dysponowana druzyne Shamrock ktora bedzie chciala powiekszyc przewage nad 4 w tabeli Derry. Dla mniej odwaznych polecam czysta 2. Zycze owocnych wygranych. Grasz na wlasna odpowiedzialnosc
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom