>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.10.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
seniorsiara 161

seniorsiara

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Puchar Polski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chrobry Głogów-Arka Gdynia
Typ: Chrobry Głogów
Kurs: 3,0
Buk: totolotek
Analiza:
Ostatnio troche brakowało szczęścia w typowaniu i mała przerwa była potrzebna żeby troche się odbić...
A na dzisiaj szybka i krótka analiza bo troche mało czasu ale spróbuje wam to streścić jak ja to widze...
Tak więc.... Na poczatku tygodnia dostaje informacje której nie można było znaleść na portlach internetowych i sie nia dziele zwami juz dzis... ???? Arka do Głogowa wybiera sie rezerwami:eek: pierwszy garniur zostaje w Gdynii lub też zasiadzie na trybunach... Upatruje tu szansy dla drużyny Chrobrego ktory napewno ma wielkie apetyty na półfinał PP... Wiadomo jest jeszcze rewanz ale wygrać u siebie i jechac z zaliczka do Gdynii to napewno alternatywa w zasiegu gospodarzy dzisiejszego spotkania. Chrobry troche przygasł w 1 lidze ale uważam że puchar rzadzi sie swoimi prawami i druzyna z Głogowa bedzie sie chciała pokazać i piąć wyżej... ???? Ten typ opieram tylko na informacji o składzie Arki i stwierdzam ze zwyciestwo Chrobrego jest tu duzo prawdopodobne...:p Oczywiscie stawkować z głową...
Wjeżdzasz ze mną zostaw ????????????
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Copa del Rey
Godzina: 21:30
Spotkanie: Eibar - Celta Vigo
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Początek zmagań w Pucharze Króla dla obu drużyn. Eibar ostatnio przechodzi mocny kryzys - od 6 meczy nie potrafią odnieść zwycięstwa (zaledwie raz remisując z przeciętnym Deportivo la Coruna - w dodatku u siebie). Natomiast Celta Vigo po słabym początku - odbija się od dna i pod wodzą trenera Unzue - prezentuje bardzo radosny ; ofensywny futbol. Ostatnio co prawda przegrali z Atletico u siebie (0-1), jednak w tym meczu dominowali prawie cały mecz, a Atleti zrobiło to, co wychodziło im najlepiej w ostatnich latach - bronili skromnej zaliczki. Ostatnie dwa mecze wyjazdowe Celty to pogrom właśnie zespołu Eibar na ich boisku (4-0 - dokładnie 24.09.2017) oraz wygrana 5-1 z Las Palmas.
Rok temu Celta Vigo zaszła bardzo wysoko w PK, gdzie potrafili wygrać nawet dwumecz z Realem Madryt - widać, że podchodzą poważnie do tych rozgrywek, a ich ewentualny rezerwowy skład - nie powinien mieć większych problemów z Eibarem, który także nie wystawi najmocniejszej 11.
Przewidywany wynik 0-1 / 0-2 dla zespołu Celty
Pomogłem? Zapropsuj!
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Basel
Godzina: 17:00
Spotkanie: Coric vs Laaksonen
Typ:
Laaksonen
Kurs: 2,02
Bukmacher:
fortuna

Turniej ATP w Bazylei. Po jednej stronie Borna Coric (54), który ma gorszy okres w swojej zawodowej karierze. Pojedyncze zwycięstwa przeplata kilkoma z rzędu porażkami. Przyzwoite wygrane w USA w sierpniu, później po US Open już gorzej. Kiepskie występy na turniejach w Rosji i Chinach, pewnie niedługo nadejdzie dobra passa ale chyba jeszcze nie teraz. Po drugiej stronie Szwajcar Laaksonen (94), który może też jakimś wirtuozem tenisa nie jest ale w tym pojedynku dobrym argumentem może być H2H między nim a Coriciem (2-0 na korzyść Szwajcara) Oba pojedynki stoczyli w tym roku, ostatni kilka dni temu w Szanghaju (7-6,6-4). Dodatkowym atutem Laaksonena będzie z pewnością publiczność. Myślę, że również tym razem wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Powodzenia w typowaniu.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Bielsko Biała
Typ: Jastrzębie -14,5
Kurs:
2,11
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Tak na szybkiego bo za chwilkę do roboty... Nie widzę innego rozwiązania jak po dwóch porażkach u siebie Jastrzębie nie zdobędzie 3 punktów... Jastrzębie u siebie dalej piekielnie mocna drużyna mimo tych dwóch porażek 5-setowych... Jednak Gdańsk czy Resovia to 3-klasy wyżej od Bielska, który zaczął całkiem obiecująco, ugrane sety z Resovią 1:3 chociaż mogli ten mecz wygrać, 1:3 z Olsztynem, 1:3 z Cuprum i 0:3 z Radom już kompletnie rozbici...
Jastrzębie po tych dwóch porażkach u siebie 2:3 są żadni zrewanżowania się, wygrania meczu i świetnie zagranego meczu dla siebie i kibiców...
Tacy siatkarze jak Muzaj, Oliva czy nawet Quiroga a na rozegraniu rewelacyjny Kampa są w stanie wygrać każdego seta do 20... i typ będzie na plus, chociaż osobiście wydaje mi się, że wygrana będzie bardziej okazała...
Wydaje mi się, że ten mecz Jastrzębie potraktuje mega poważnie i rozbiją Bielsko dlatego pobieram takie handi.
Powodzenia
✅111
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kamilo1403 50

kamilo1403

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP, Wiedeń
Godzina: 16:05
Spotkanie: D. Dzumhur - R. Berankis
Typ: Berankis over 11,5 gema
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Będzie to wielki rewanż za rozegrany raptem 3 dni temu finał turnieju w Moskwie, gdzie Dzumhur wygrał 2:1 (6:2, 1:6, 6:4). Mecz miał dosyć dramatyczny przebieg, w trzecim secie Bośniak bronił seryjnie break pointy i Berankis był o krok od bodajże największego sukcesu w karierze. Chciałem grać początkowo na przynajmniej 1 wygrany set dla Litwina, ale przy powyższym typie mamy wyższy kurs, a wszystko sprowadza się w praktycy do ugrania seta przez Berankisa. H2H 3:2 dla Berankisa. Do tego chęć rewanżu i zacięty mecz obu Panów raptem kilka dni temu napawa optymizmem. Polecam ????
⛔100
 
locass 69

locass

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: RB Lipsk - Bayern Monachium
Typ: RB Lipsk wygra
Kurs: 3,90
Bukmacher: ForBet
Analiza:

Dzisiaj sporo meczy w pucharach w różnych ligach i jedno z ciekawszych to mecz pomiędzy RB Lipsk a Bayernem Monachium. Odwazyłem się dzisiaj postawić na zespół gospodarzy bo myślę , że Bayern wcale nie będzie miał dzis łatwo . Dzisiaj RB Lipsk gra przed własną publicznością i będzie z pewnoscią chciał pokazać sie z jak najlepszej strony bo już za 3 dni tj. w sobotę bedą grać również z Bayernem w lidze ale już na wyjeździe a tam może być ciężko o wygraną dlatego muszą i będą robić wszystko żeby dzisiaj nie przegrać a wygrać . Bayern nie ma jeszcze takiej formy jak kiedyś potrafią tracić głupie bramki , po zmianie trenera jeszcze nie przegrali ale też nie mieli zbyt trudnych przeciwników a Lipsk do nich nie należy . Ze składu odpali Ribery , Muller ale i tak mają mocny skład no i ławkę , dobrze grają skrzydła ( Coman , Robben ) i na śpicy Lewy. Ale Lipsk tez ma dobrych zawodników takich jak np. Werner , Rorsberg , Keita czy Sabitzer i to oni są w stanie rozstrzygnąć losy meczu . W lidze obie drużyny maja po 6 zwycięstw i dzieli ich tylko jeden punkt w tabeli . Ale wiadomo to są puchary i trenerzy moga mieszać składem i dać pograć innym zawodnikom i jeśli Lipsk wystawi najmocniejszy skład to napewno ma szanse na zwycięstwo. Powodzenia i z rozwagą stawiamy !!! ⚽⚽⚽
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Szwajcarii
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rapperswil - Basel
Typ: remis
Kurs:
5.75
Bukmacher: forbet
Analiza:

Myślę, że po prostu drużyna gospodarzy zrobi takie zasieki , że Basel i jego zapewne sytuacyjny skład nie będzie miał pomysłu jak obejść obronę gospodarzy i dojdzie najzwyczajniej w świecie do dogrywki, gdzie myślę już Basel sobie poradzi. W tamtym roku drużyny ze sobą również grały w pucharze i o mały włos a mecz zakończyłby się remisem ... Myślę , że gospodarze z tego względu , że grali z Bazyleą w tych samych rozgrywkach rok temu , będą już lepiej przygotowani taktycznie.. wiadomo Basel to marka , która gra w lidze mistrzów ale to właśnie w pucharach często gdzie dochodzi do dużych rotacji w składach i są one mocne eksperymentalne dochodzi do niespodzianek. Ja osobiście upatruje bezbramkowego remisu w tym meczu. Wejdzie? Daj reputkę.
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Genoa - Napoli
Typ: 1 Połowa over +1,5 bramki
Kurs:
2.31
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Więc Napoli po ostatnim remisie z Interem 0:0 jest na 2 miejscu w tabeli i ma 1pkt mniej od drużyny z Mediolanu i tym razem będzie chciał dopisać sobie jak najwięcej bramek a panowie z Genoi się do tego doskonale nadają, drużyna Azzuri ruszy do ataku od pierwszej minuty nastrzela bramek wygra mecz i wskoczy na fotel lidera w tabeli taki jest ich plan na grę, gospodarze nie bardzo jak mają na to odpowiedzieć. Napoli strzeliło 26 bramek w 9 meczach będą stwarzać mnóstwo sytuacji bramkowych i oby je wykorzystali a kurs zachęca. Powodzenia.
✅131
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - wlochy-seria a
Godzina: 20:45
Spotkanie: genoa-napoli
Typ: napoli -1.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,wczoraj ladnie typ przewidzialem wiec dzisiaj tez obstawie kopana pilke.faworyt meczu jest wyrazny-dzisiaj napoli pojedzie ostro ekipe gospodarzy.genoa to zespol ktory bedzie plasowal sie blizej grupy walczacej o utrzymanie-tak bylo w tamtym sezonie i poczatek nowego tez tak zapowiada,na razie wyniki slabo sie prezentuja ale grali juz z kilkoma mocnymi ekipami(inter,juventus,lazio,milan).dzisiaj zmierza sie takze z pretendentami do mistrzostwa,ekipa sarriego swietnie spisuje sie w tym sezonie-na 9 meczy wygrali 8 i jeden remis z interem,gdzie przewazali caly czas ale odbijali sie od swietnie ustawionej obrony interu,ktorzy po meczu byli zadowoleni z jednego punktu.ogladalem trzy ostatnie mecze napoli,trener malo zmienia w zespole dzieki czemu sa zgrani,rzadko oddaja pilke,stwarzaja mnostwo podbramkowych sytuacji.stawiam ze dzisiaj genoa nic nie bedzie miala do powiedzenia,szybka i techniczna pilka rozgrywana na bokach przez niskich insignie i callejona zrobi duzo wiatru,a mertens bedzie tylko dostawial noge-ostatnio mial pecha ale dzisiaj cos do sieci wrzuci.dla tych co lubia stawiac strzelcow gola to dobrym typem jest insigne,ktory ma super forme i hamsik,ktory ostatnio dochodzi do sytuacji ale delikatnie pudluje.napoli gladko wygra.pozdrawiam
⛔100
 
K 169

kameneq

:)
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Anderlecht vs Waregem
Typ: Anderlecht ( handicap 0:2 )
Kurs: 3,70
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Na wieczór w środę 25 Października przygotowałem typ z piłki nożnej z ligi belgijskiej. W Brukseli spotkają się miejscowy Anderlecht oraz ekipa Zulte Waregem. Dziś obowiązkiem gospodarzy jest zwycięstwo, do lidera Club Brugge tracą już 12 pkt, więc nie ma na co czekać i trzeba się brać za odrabianie strat, bo jak wiadomo od kilku lat Anderlecht interesuje tylko mistrzostwo. Obecny sezon im się zupełnie nie układa, w samej lidze odnoszą aż 3 porażki oraz 3 remisy co przy 5 zwycięstwach jest słabym wynikiem. Oczywiście było sporo meczy w których pechowo stracili punkty jednak ich gra nie jest taka jak ma być. Dziś zmierzą się z ekipą Zulte Waregem -drużyna, która albo mecz wygra, albo przepierdzieli 2/3/4 bramkami. Chłopaki grają bardzo ofensywnie, nie bawiąc się w piłkarskie szachy, wóz albo przewóz. Właśnie w tym dziś upatruje szanse Anderlechtu, ponieważ Waregem jest po 3 porażkach z rzędu, więc siłą rzeczy dziś pójdą po zwycięstwo i powinni się bardzo otworzyć co będzie stwarzało sporo szans dla miejscowych. Jedynym znakiem zapytania w tym typie jest skuteczność gospodarzy, ponieważ sytuacji na strzelenie goli w tym meczu będzie bardzo dużo. Liczę na to, że nasz Teodorczyk dziś odpali i pokona bramkarza gości minimum dwukrotnie. Wydaję mi się, że Anderlecht ten mecz wygra gładko, stąd też ten typ na handicap 0:2, a więc gospodarze muszą wygrać min. 3 golami. Wynik 3:0 lub 4:1 jest bardzo możliwy, jeżeli ekipa ze stolicy Belgii w końcu zagra skutecznie i udowodni swoją wartość. Czyste zwycięstwo (1,50) lub handicap 0:1 (2,10) są typami, które powinny wejść obowiązkowo, ja idę troszkę agresywniej i typuje, że Anderlecht wygra 3ma bramkami!
⛔100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: RB Lipsk - Bayern Monachium
Typ: Baya &amp; + 3,5 gola w meczu
Kurs: 3,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Lipsk i Monachium to sąsiedzi w tabeli Bundesligi. To puchar, podejście może być inne, celem elipy z Monachium jest wygrać wszystko, ma szerszy skład i tutaj widzę szanse powodzenia typu. Tym bardziej, że Lipsk również musi tracić siły w europejskich pucharach.
Aby porównać formę obu ekip zerknijmy w tabele. Baya zdobył 20pkt z bilansem 6-2-1, Lipsk punkt mniej bo przegrał jedno spotkanie więcej. Jeżeli chodzi o bilans bramkowy, zdecydowanie po stronie Monachium 22-7 vs 16-10. Najlepsi strzelcy: Lewy vs Werner 9-5. Lipsk potrafi strzelać gole, ale i sporo traci, z Porto wygrali 3-2.
H2H; w maju hokejowy wynik 4-5. Liczę tutaj na kolejny ciekawy pojedynek, obfitujący w bramki i wygraną faworyta.
A jak jeszcze Robert strzeli gola/gole, to już będzie bajka ;)
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka, Wlochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Vibo Valentia vs Padova
Typ: Padova +1,5 handi setowe
Kurs: 1,8
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wczorajszy typ na remis z kursem 3,98 nie wszedl tutaj , bo w 93 min padl gol , ale mam nadzieje , ze kto pogral ze mną ten zamykal /kontrowal w 80-85 min z wielkim zyskiem, tak jak nakazalem w typach na zywo.
Na dzis mialem typ dnia - mecz w Bosni , ale braklo czasu , by tutaj podac ???? .
Wiec podam ten mecz - siatkarski mecz , a wiec dyscyplina , ktora rzadko obstawiam , gdyz moja glowna specjalnoscia jest pilka nozna.
Wybralem ich , bo spodobala mi sie ich gra w dwoch setach z Trentino . Przegrali 1-3 , ale ladnie walczyli . Maja ciekawego gracza- Nelly - gral w Trentino , doszedl Travica. Mysle , ze dzis powalczą.
Vibo Valentia tak samo jak Padova bez zwyciestwa zaczeli rozgrywki w lidze . Maja mocniejszy sklad niz rok temu , ale mam nadzieje , ze oddadza przynajmniej dwa sety Padovie .
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom