>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.11.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: FC Liverpool
- Chelsea Londyn
Typ: Chelsea Londyn i obie drużyny strzelą
Kurs: 5.75
Bukmacher: forBet
Analiza:

Dzisiaj przed nami klasyk w ramach angielskiej PL, a mianowicie FC Liverpool na swoim stadionie podejmował będzie Chelsea Londyn. Jak wyglądają ostatnie meczy tych drużyn? Zespół z Liverpoola rozgromił u siebie Southampton, natomiast Chelsea wręcz znokautowała na wyjeździe zespół Grzegorza Krychowiaka - West Brom. Obie drużyny w znakomitej formie ostatnio dzięki czemu zajmują miejsca na szczycie tabeli, gospodarze aktualnie na trzeciej pozycji z dorobkiem dwudziestu pięciu punktów, natomiast gospodarze miejsce piąte z dorobkiem dwudziestu dwóch punktów. Stawiam dzisiaj na gole obu zespołów z przewagą na Chelsea Londyn. Powodzenia i z fartem!
⛔100
 
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Szwajcaria-National League
Godzina: 19:45
Spotkanie: Kloten - Zurich
Typ: Pettersson Fredrik strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym)
Kurs: 2,25 fortuna
O meczu:
Wczoraj znowu strzelec z KHL trafiony, dzisiaj tylko 3 mecze, nie mogłem się zdecydować, więc &quot;zdradzę&quot; KHL na rzecz szwajcarskiej ligi.
Wicelider Zurich zagra na wyjeździe z ostatnim w tabeli Kloten. H2H, jak i forma zdecydowanie na korzyść gości. Najważniejszą postacią drużyny jest Fredrik Pettersson, brał udział przy 27 golach drużyny (na 79!). 14 goli i 13 asyst w 23 meczach to bardzo dobry wynik. Jestem przekonany, że dzisiaj jego dorobek powiększy się o kolejne trafienie. Powodzenia!
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hull - Bristol City
Typ: Bristol City
Kurs: 2.72
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Witam panowie wbijam dzisiaj w gości bo widzę tutaj szansę na powodzenie i sporę value. Hull to ciekawa ekipa jeżeli chodzi o gole, 3.44 średnia na mecz najwyższa chyba w lidze. Grają mocno do przodu ale i mają spore problemy z tyłu. Dodatkowo spory szpital, brakuje aż 8 zawodników! Ostatni mecz zremisowali 0:0 pierwszy raz od początku sezonu, raczej ta sztuka nie powtórzy się szybko, nie przy ich grze pijanego mistrza. Goście grają seriami i to raczej na plus. Po kilku zwycięstwach przychodzi remis bardzo rzadko porażka która ostatnio zdarzyła się dopiero trzeci raz i to po wcześniejszym remisie. Wątpię że aż w taki dołek się wpakowali żeby dziś nie zrobić dziurawego Hull i trzeciego meczu z rzędu nie wygrać. Apetyty mają na pewno na awans, Wilki już odjechały za daleko ale Cardiff jest do złapania. Mają porządek w obronie i przemyślany atak pozycyjny to dobrze rokuje w kwestii ewentualnego awansu, myślę że mądrze te ekipa jest budowana. Ogólnie polecam X2 do jakiegoś dubla po @1.45 to lokata, a dla ryzykantów wygrana gości i bts po @4.75 to już ktoś przesadził bo Hull często idą na całość i wynik 1:2 1:3 wcale mnie nie zdziwi.
✅172
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dyscyplina-piłka nożna
Godz-14.00
Spotkanie-Giannina-Xanthi
Typ-BTS
Kurs-
2.04
Bukmacher-Fortuna
Analiza.

Witam,na dzisiaj wybrałem mecz w lidze greckiej.Gospodarze są minimalnym faworytem choc ja uważam że nie tak do konca.Historia ich spotkań między sobą na boisku gospodarza wygląda tak że na ostatnie 5 meczy były 3 remisy i 2 zwycięstwa gospodarzy,a w 4 meczach był bts.
Dodając obecną formę obu drużyn zdecydowałem się wejść w zakład że obie strzelą.
Giannina ostatnie 2 mecze u siebie to 1-1 i 2-1,a Xanthi na wyjeżdzie w 2 ostanich meczach to 2 zwycięstwa 3-1 i 4-2,jak widać potrafią i strzeleć i tracić.
Powodzenia.
✅104
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 43

kuba5017

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 15:30
Spotkanie Dortmund-Schalke
Typ: 2
Kurs 4.7
Bukmacher: fortuna
Dortmund kompletnie bez formy, Schalke w formie zajmuje 2 pozycje. Nie zaliczylbym tego typu do grupy pewniakow, ale typ jest bardzo oplacalny biorac pod uwage kurs i forme druzyn. Schalke wyzsza pozycja w tabeli, zdecydowanie lepsza forma. Dortmund zupelnie bez formy - graja bardzo slaba pilke. Schalke 5 wygranych na ostatnie 6 meczy, od 7 meczow niepokonane. Dortmund od 5 meczy bez wygranej, jeden remis. Nie rozumiem mysli bukow, ze dla nich faworytem jest tutaj Dortmund.
⛔100
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Polska, PGNiG Superliga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Meble Wójcik Elbląg - Wybrzeże Gdańsk
Typ: 1 (wygrają Meble)
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Przed nami spotkanie dwóch drużyn, które znajdują się w &quot;dołkach&quot;. Gospodarze mają na koncie 7 punktów i w tabeli zbiorczej PGNiG Superligi zajmują 14 miejsce (bilans 2-0-8). Zespół z Gdańska z jedenastoma zdobytymi punktami zajmuje 12 miejsce.
Obie drużyny mają swoje problemy. Normalnie to Wybrzeże byłoby ogromnym faworytem do zwycięstwa, ale wobec pewnych faktów uważam, że kurs na nich (1.45) nie jest miarodajny.
Jeśli chodzi o gospodarzy to problemem jest brak formy. Meblarze w superlidze nie wygrali od 23 września. Oba zwycięstwa w tym sezonie zanotowali na własnym parkiecie z zespołami także z niższych rejonów tabeli, czyli Legionowem i Szczecinem. W dodatku w meczu w Płocku rękę złamał Michał Tórz.
Dlaczego więc uważam, że gospodarzy stać na zwycięstwo? Ano dlatego, że ekipa z Gdańska ma mega problemy organizacyjne i zdrowotne. W ostatnim czasie pojawiły się poślizgi w wypłatach pensji dla zawodników co na pewno ma wpływ na sferę mentalną. W dodatku wielu graczy Wybrzeża ma kontuzje. Obecnie do gry nie nadają się: Damian Kostrzewa, Paweł Salacz, Marek Marciniak, Hubert Kornecki i Maciej Gauden. Niedawno do listy kontuzjowanych dołączył czołowy strzelec zespołu Ramon Oliveira, który prawdopodobnie nie zagra już do końca sezonu.
Te problemy spowodowały, że team z Gdańska przegrał sromotnie na własnym parkiecie z niżej notowanym MKS-em Kalisz aż 22-32. Co prawda potem była jeszcze zaledwie dwubramkowa porażka w Kwidzynie, ale tamtejszy MMTS też ostatnio przeżywa problemy organizacyjne.
Jeśli chodzi o bezpośrednie mecze rozgrywane w Elblągu to dwukrotnie zwyciężały Meble. Jedno zwycięstwo padło łupem gdańszczan. Także zdobycze wyjazdowe Wybrzeża w tym sezonie nie wyglądają zbyt różowo. Podopieczni Marcina Lijewskiego wygrali tylko z Legionowem i Szczecinem. Podobnie jak Meble u siebie.
Patrząc na to co obecnie dzieje się w obu klubach można stwierdzić, że dzisiaj każdy wynik jest możliwy. Mogą wygrać Meble, a mogą też rezerwowi z Gdańska chcieć pokazać się swojemu trenerowi i zwyciężyć. Wynik wg mnie jest sprawą otwartą, ale ja jednak mocniej wierzę w gospodarzy. No bo z kim wygrywać u siebie i z kim się przełamywać, jeśli nie z ekipą z takimi problemami jak Wybrzeże? Oby weszło ????
⛔100
 
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 15:30
Spotkanie Dortmund-Schalke
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs 1,58
Bukmacher: Betrally
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz Niemieckiej Bundesligi. Borussia podejmie na swoim stadionie Schalke. Po świetnym początku sezonu gospodarze zdecydowanie obniżyli swoją formę i są w wielkim dołku. Mimo to mają wciąż mocną siłę ofensywną i strzelają przynajmniej jedną bramkę w prawie każdym meczu. W tym sezonie tylko w jednym meczu im się to nie udało, z Freiburgiem (0:0). Oprócz tego w ostatnim czasie również tracą bramki, ich bilans to 29:16. Schalke w zdecydowanie lepszej formie. Są aktualnie na 2 miejscu w tabeli i wygrywają mecz za meczem. Mimo, że nie pakują w meczach przeciwnikowi dużej ilości bramek to w prawie każdym strzelają tą jedna lub dwie bramki. W tym sezonie tylko w 3 meczach nie udało im się zdobyć gola. Jeżeli chodzi o ich ostatnie mecze to na Borussia na 5 miała 5 btts, Schalke na 5 miało 2 btts, a 3 mecze bezpośrednie z 5 kończyły się btts. Widać, że ostatnio Schalke potrafi zagrać na 0 z tyłu, ale to jest mecz derbowy i można się spodziewać dużej walki i zaangażowania. Szczególnie liczę na Borussię, bo to właśnie jest odpowiedni mecz, w którym muszą pokazać, że nie zapomnieli jak gra się w piłkę. Powodzenia
✅58
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dyscyplina: Skoki narciarskie - Puchar Świata w Kuusamo
Spotkanie: Austria - Polska
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: STS
Analiza:

Tydzień temu w Wiśle na remis. Obie ekipy uplasowały się ex aequo na drugim miejscu. W naszej kadrze bez zmian w porównaniu z konkursem w Wiśle, a więc sprawdzony skład - Żyła, Kubacki, Kot, Stoch. Szkoda, że trener nie zdecydował się na Stefanka, bo spisuje się naprawdę bardzo dobrze i myślę, że mógłby dać nam więcej niż Piotrek. Ten przed tygodniem swoim drugim skokiem pozbawił nas szans na wygraną.
W Austrii nadal poszukiwania optymalnego składu. Dziś w drużynie znaleźli się Hayboeck, Fettner, Huber i Kraft. Kraft z pewnością parę punktów dołoży dla swojej drużyny ale reszta to już większa niewiadoma. Huber trzy fatalne skoki wczoraj i bez kwalifikacji do konkursu niedzielnego, Fettner skaczę co najwyżej średnio. W kwalifikacjach wczoraj niezły skok przy dobrym wietrze podobnie jak Hayboeck, który także przelata bardzo dobre skoki gorszymi. U nas Kubacki i Stoch trzymają wysoki poziom. Kot w drużynie raczej nie traci do rywali. Tydzień temu tylko nadrabiał. Jedynym gorszym ogniwem może okazać się Piotrek, choć on też poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Moim zdaniem nie jesteśmy drużyną gorszą od Austrii, a i kurs zachęcający do grania..
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie
Godzina: 16:15
Spotkanie: Forfang - J. Kobayashi (kto lepszy 1 seria)
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: totolotek

Analiza:
Wczorajsze skoki kwalifikacyjne do jutrzejszych zawodów były ostatnią szansą podpatrzenia formy zawodników przed dzisiejszym konkursem drużynowym (o 14.15 totolotek zamyka przyjmowanie zakładów na dzisiejsze zawody).
Niestety wczorajsze kwalifikacje odbywały się w ciągle zmieniających się warunkach atmosferycznych. Sytuacji na skoczni nie oddawały w pełni nawet punktu dodawane lub odejmowane za wiatr. Ciężko ocenić wczorajsze zmagania jako sprawiedliwe ale przechodzimy już do konkretów i analizujemy główny typ.
Patrząc na wczorajsze dwa treningi i kwalifikacje w 3 próbach 2 razy lepszy okazał się Norweg. Jedynie w pierwszej partii treningowej lepszy okazał się Kobayashi. W drugim treningu jak i kwalifikacjach J.A. Forfang skakał już bardzo dobrze. 138,5m w serii kwalifikacyjnej pozwoliło Norwegowi zająć drugie miejsce tuz za Stefanem Kraftem (144m). J. Kobayashi w kwalifikacjach uplasował się na 5 pozycji (131,5m).
Japończyk w zeszłym tygodniu ku zaskoczeniu wszystkich wygrał inauguracyjny konkurs w Wiśle, Forfang zajął 18 lokatę.
Po wczorajszym dniu ewidentnie widać, że Norweg wraca do dobrego skakania.
Czy konkurs w Wiśle był jakimś przejawem wyśmienitej formy Japończyka czy może przypadkiem, jednoznacznie jest to ciężko określić.
Więcej będzie można powiedzieć jeszcze po ostatnim treningu przed dzisiejszymi zawodami ponieważ podobno warunki pogodowe w Kuusamo dzisiaj się uspokoiły i wygląda na to, że zobaczymy konkurs rozgrywany w sprawiedliwych warunkach wietrznych.
✅80
 
sharaawy 1,4K

sharaawy

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja - Ligue 1
Godz: 20:00
Spotkanie Dijon - Toulouse
Typ: 1/bts
Kurs 4.65
Bukmacher: forBet
Analiza:
Dijon - 13. drużyna tabeli, przyzwoicie spisująca się na własnym boisku 3/1/3... bramkowo 9:10. Dijon na własnym obiekcie robiło bts w 71% swoich spotkań w tym sezonie, to bardzo dużo - najwięcej w lidze! Obecna forma patrząc na 5ostatnich spotkań to 3wygrane i 2porażki.
Toulouse - 10. drużyna tabeli, wyjazdy wyglądają już mizernie 1/2/4 bramki 7:14. Procentowo w spotkaniach wyjazdowych bts był w 57% spotkań, więc na pewno przyzwoicie! Obecna forma to 2wygrane, 2remisy i jedna porażka.
Obie ekipy bez znacznych osłabień.
Uważam, że ofensywnie grający Dijon powinien dać rade zgarnąć komplet punktów na własnym obieckie, dla mnie bts (kurs 1.85) wchodzi jak w masło, może nawet w pierwszej połowie. Ja konkursowo to troche odważniej i gram 1/bts, na pewno są na to argumenty! Powodzenia!
✅365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Spotkanie: Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn
Godzina: 14:45
Typ: 1 i powyżej 182,5
Kurs: 5,1
Bukmacher: 1xbet

W tym spotkaniu na pewno idę w stronę gospodarzy, na pewno lekko zagram na zwycięstwo gospodarzy a grubiej wejdę w +1,5 seta i jakiś overek.
Radom dużo lepiej gra niż początkiem sezonu a Olsztyn gra dużo słabiej na wyjazdach..
Jeśli chodzi o Radom to są grają tam zawodnicy dobrzy, może jeszcze nie do końca zgrali się ze sobą ale z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej, ja przynajmniej tak to oceniam bo wyniki są gorsze od gry. Tacy siatkarze jak Żaliński, Filip, Fornal czy Ziobrowski nie odstają dużo od ekipy Olsztyna. Ich hala to także plus dla nich bo na tej hali gra się specyficznie i to pokazywali w poprzednim sezonie... w tym może jeszcze nie jest to do końca ich gra ale ja wierzę w to, że dziś powalczą z Olsztynem, który gra w kratkę czasem potrafi też zagrać wielkie nic.
⛔100
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Anglia / 1 liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Tottenham - WBA
Typ: 1/1 (1 połowa/wynik końcowy)
Kurs: 1.65
Bukmacher: STS
Analiza:

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest zespół Tottenhamu. WBA jest w dość poważnym kryzysie i szczerze wątpię by akurat to spotkanie miało ten kryzys zażegnać. Po dotkliwej porażce z Chelsea i &quot;sacknięciu&quot; Tony&#39;ego Pulisa widać, że karuzela z trenerami trwa a to (w połączeniu ze słabszymi wynikami) nie wpływa dobrze na morale i formę zespołu. Nie twierdzę, że WBA całkowicie &quot;odda&quot; to spotkanie ale patrząc na dyspozycją Totków, którzy szybko otrząsnęli się po przegranej z Arsenalem (wygrywając z Dortmundem) to właśnie ich można wskazać jako faworytów. Myślę, że już nawet w 1 połowie spotkanie może zostać rozstrzygnięte.
Zobaczymy...
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
robson93 35

robson93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Rosja KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Podolsk vs Dyn.Moskwa
Typ: 2.druzyna zdobedzie bramek +2,5 (Dyn.Moskwa)
Kurs: 2.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spodziewam się w tym spotkaniu ok 4-6 bramek, i jako faworyta stawiam drużynę z Moskwy, co prawda w tym sezonie dopiero 9 miejsce w tabeli, nie jest jakimś wspaniałym rezultatem na ich aspiracje, ale jeżeli wziąć pod uwagę tylko wyjazdowe spotkania wygląda to już dużo lepiej, 11 wygranych meczów i przywiezione punkty z bardzo trudnych delegacji i tylko 4 porażki, a co najważniejsze strzelają dosyć sporo goli natomiast zespół gospodarzy sporo ich traci, są na 11 miejscu w tabeli, a na własnej tafli wygrali tylko 5 meczy a 12 przegrali. Ponadto Moskwa wspaniale sobie radzi w meczach z tym rywalem na 20 ostatnich meczy tylko 3 przegrali,a na wyjazdach 11 razy z nim wygrywali z rzędu. Myślę że jedna bramka na 20 min jest do ustrzelenia. Powodzenia
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yasju 77

yasju

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Bologna - Sampdoria
Typ: DNB (remis nie ma zakładu) Sampdoria
Kurs: 2.07
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Cześć
Na dzisiaj wybrałem meczyk z Serie A - Bologna - Sampdoria.
Bologna - w ostatnich 5 meczach w lidze: 1 zwycięstwo (wymęczone 3:2 ze słabiutką Veroną), 0 remisów i 4 porażki, bilans bramek w tych meczach: 6:9. Ogólnie Bologna bez szału. 10 miejsce w tabeli, zdecydowanie lepiej idzie im w meczach na wyjeździe. Atut własnego boiska za bardzo im nie pomaga.
Sampdoria - tutaj sytuacja kompletnie odwrotna. Chłopaki są w mega gazie, w ostatnim meczu ligowym ograli nawet mój Juventus 3:2 ???? , a nie byle kto jest w stanie strzelić Juve 3 bramy. W ostatnich 5 meczach w lidze: 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka z Interem 3:2, bilans bramek w tych meczach: 16:6. U siebie komplet zwycięstw, na wyjazdach idzie im trochę gorzej, dlatego zagram asekuracyjnie DNB na bardzo fajnym kursie.
Uważam, że Sampdoria powinna sobie poradzić z przeciętnie grającą Bologną.
Powodzenia
Powtórzony typ
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: pilka reczna-ehf cup
Godzina: 17:00
Spotkanie: arendal-goppingen
Typ: arendal +4,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: totolotek

Analiza:
dzien dobry,chcialem dac gks katowice w siatke ale poszedlem w moja pilke reczna,ktora lubie typowac.mamy dzisiaj rewanzowe mecze w pucharze ehf-ja wybralem dosc ciezkie spotkanie miedzy wicemistrzem norwegii,a przecietna druzyna bundesligi.jednej ligi z druga nie nalezy porownywac bo wiadomo ze niemiecka jest najlepsza,ale w pierwszym meczu zdecydowany faworyt niemiecki nie dal rady i zdolal tylko zremisowac po 27.dzisiaj jada do norwegii i to dla nich nie bedzie lekki mecz,arendal nie przez przypadek jest wicemistrzem kraju i potrafi w pilke grac.uwazam nawet ze gospodarze moga nawet wygrac,a kurs na nich jest 5.5.arendal swietnie gra u siebie i mysle ze przeciwstawi sie mocna walka,jak pisalem wczesniej na szanse na sprawienie ogromnej sensacji,a ja tylko licze ze nie przegraja 5 pkt.pozdrawiam
⛔100
 
G 72

gacek_typer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia 1 liga
Godzina: 19:45
Spotkanie: Din. Bukareszt - CSMS Iasi

Typ: 1 połowa/wynik końcowy 2/1
Kurs: 20
Bukmacher: STS
Analiza:

Pierwsze spotkanie tych drużyn w obecnym sezonie zakończyło się właśnie w taki sposób - tzn goście (wtedy gośćmi byli dzisiejsi gospodarze) wygrali pierwszą połowę, Iasi będący wtedy w roli gospodarza wygrali cały mecz. Dziś liczę na powtórkę tej sytuacji z sierpnia br.
Poza tym zauważyłem dziwną prawidłowość. Od trzech sezonów spotkania między tymi zespołami kończyły się w poszczególnych sezonach takim samym rezultatem. Odpowiednio (mecz i rewanż): 1-0, 0-0, 3-1. Jak wspomniałem, w pierwszym meczu wygrało Iasi 2-1. Może warto zagrać również DW 2-1?
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
dommus 0

dommus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Championship
Godzina: 16.00
Spotkanie: HULL - BRISTOL CITY
Typ:
ZWYCIĘSTWO HULL
Kurs:
2.65
Bukmacher: Totolotek

Analiza:
Od 7 bezpośrednich spotkań między tymi Hull nie przegrało meczu... . Mimo wielu nieobecnych w zespołe Hull, szczerze wierzę, że podtrzymają bardzo dobra serię i wygrają mecz. Obydwie drużyny grają dosyć otwarty futbol, będzie na plus. Dodatkowo zaryzykuję, że Grosik wejdzie około 60 min i dołoży swoje trafienie oraz żółta kartkę...
obstawiam 3-1 dla Hull City.
⛔100
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 20:45
Spotkanie: Levante - Atletico Madryt
Typ: spotkanie/ilosc bramek - Atletico/-1,5
Kurs: 5,0
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Typ pod konkurs, maksymalny kurs, ale nie bez szans.
Atletico ma bardzo dobrą obronę. Nic się nie zmieniło od jakiegoś czasu.
Nie przegrali jeszcze meczu w tym sezonie. Stracili tylko 6 bramek w 12 meczach.
Ostatnie wyjazdy wygrane skromnie, po 1-0 z La Coruną i Celtą Vigo.
Pierwsza połowa powinna być spokojna, Atletico grało 3 dni temu z Romą, więc świeżości nie będzie.
Myślę, że jak strzelą 1 gola, to jak to oni potrafią, spowolnią grę i skupią się na obronie wyniku.
Levante u siebie przegrało tylko 2 mecze, grają dobrze, tym bardziej nie przewiduje szybko zdobytego gola dla Atletico.
W 2 połowie Atletico jednak będzie musiało się sprężyć, jeżeli chcą dotrzymywać kroku Realowi.
⛔100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Godzina: 20.30
Spotkanie: Korona Kielce - Legia Warszawa
Typ: Korona
Kurs: 3.0
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Dziś będą na stadionie emocje. Myślę, iż Korona zagra o 3 pkt., Legię może zadowolić remis. Obie drużyny w dobrej dyspozycji. W ubiegłym sezonie Legia wygrała późną jesienia w Kielcach 4:2, był to jeden z pierwszych meczy trenera Bartoszka. Korona pokazała już wtedy pazur może nie lwi, ale prowadziliśmy 2:0. Wiosną w grupie mistrzowskiej Legia wygrała 1:0 - mecz był bez historii Korona nie miała szans były to dwa różne światy. Odidja - Ofoe grał na tle pozostałych ligowców super mecz, biegał jak parowóz (sapał jak Johaug - możliwe że też gościu na koksie był). Dziś grają dwie zupełnie inne drużyny. Obie w bardzo dobrej dyspozycji. W Kielcach ogromna mobilizacja. Stadion będzie wypełniony do ostatniego miejsca. Myślę, że Korona tego spotkania nie przegra, a jeśłi ktoś ma ograć Legię w tym roku to przyszedł bardzo dobry moment. Przyjeżdżają do druzyny która nie przegrywa u siebie. Początek sezonu i porażka z Jagą i Zagłębiem były rezultatem braku zgrania zespołu. Później przyszła seria zwycięstw, na początku były wgrane choć nie zdecydowane zwycięstwa. Ostatnie mecze można powiedzieć koncerty z Cracovią, Lechią i Śląskiem. Mecz z Zagłębiem był ciężki. Korona miała optyczną przewagę, ale nic z tego nie wynikało. Dziś pójdą od początku do przodu, mam nadzieję, iż wreszcie uda nam się pokonać Legię. Właśnie wybieram się na stadion. Życzę emocji i wygranych.Przypominam latem w Warszawie był remis 1:1.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja - Ligue 1
Godzina
: 20:00
Spotkanie: Metz - Amiens
Typ: Amiens
Kurs: 2.84
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W 14 kolejce francuskiej Ligue 1 zmierzą się ze sobą drużyny Metz i Amiens.
na początek gospodarze. Metz to najgorsza drużyna w Ligue 1. Wygrali zaledwie jedno spotkanie w 13 kolejkach, strzelający przy tym 5 bramek i tracąc aż 24. Jedyne zwycięstwo odnieśli w meczu wyjazdowym z Angers 17 września i od tamtego czasu zanotowali 6 porażek i remis grając w 10 z Toulouse. Nie napawa to optymizmem przed tym meczem. Jedynym pozytywem może być historia spotakań obu drużyn z rozgrywek Ligue 2 - tutaj więcej wygranych jest po stronie Metz.
Goście zajmują obecnie 12 miejsce w lidze i mają za sobą serię kilku naprawdę dobrych spotkań. W ostatnich 5 spotkaniach ligowych wygrali dwukrotnie i 3 razy padł remis. Wygrali m.in. z Bordeaux i Lille a remisy padły w meczach z Guingamp, Montpellier i Monaco.
Bukmacherzy oceniają szanse obu drużyn na podobnym poziomie. Ja uważam, że goście nieznacznie ale wygrają.
✅184
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom