>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.05.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 26. Maja
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt-Liverpool
Typ: Real Madryt i obie drużyny strzelą gola
Kurs:
3,50
Bukmacher: fortuna

Witam! Na sobotni wieczór nie mogłem wybrać innego typu jak tylko zwycięstwo ukochanego klubu... lecz nie tylko ze względu na to się zdecydowałem. Głównym czynnikiem jest po prostu świetna gra Realu w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Real Madryt=Liga Mistrzów. Sam Jurgen Klopp powiedział, że &quot;Zaleta Realu jest taka, że najlepiej gra w Lidze Mistrzów.&quot; To są ich rozgrywki w których królują. Czymś wspaniałym byłoby zdobycie 3 raz z rzędu tego trofeum. To nie jest sen. Ten cel można spełnić, a warunkiem tego jest pokonanie Liverpoolu. Realowi w lidze nie idzie od samego początku... W pucharze dali się ograć Leganes (chociaż ja i tak uważam, że jakiś haczyk w tym był i Real zrobił to specjalnie, po to by skupić się tylko na zdobyciu 13 Pucharu Europy... Może to tylko moje urojone myśli, ale coś w tym może być) W Lidze Mistrzów zespól Zidane&#39;a spisuje się jednak kapitalnie - pokonali faworyzowane PSG,Juventus czy Bayern Monachium. Warto zaznaczyć, że te zespoły zdobyły mistrzostwo kraju w obecnym sezonie. Real miał więc niezwykle ciężką drogę do finału. Teraz przyszedł czas na rewelację tego sezonu Ligi Mistrzów - angielski Liverpool prowadzony przez charyzmatycznego trenera Jurgena Kloppa, który świetnie poukładał drużynę. W kapitalnej dyspozycji znajduję się trio ekipy z Anfield - Mane,Firmino i Salah. Dla wielu ludzi to właśnie Liverpool jest faworytem tego spotkania, tym bardziej, że na stronie UEFY wyciekło zdjęcie, gdzie rzekomo tytuł ma właśnie trafić w ręce Liverpoolu.. UEFA jest mafią, lecz o ile w ustawianie losowań jeszcze mogę uwierzyć to już w triumf w finale już nie koniecznie... Bez przesady. Stanowczo w tym meczu idę w stronę swojego zespołu, który znam doskonale. Zdobycie Ligi Mistrzów w Madrycie jest obsesją.. obsesją, która staje się pierwszorzędna. Dodatkowo Królewscy będą chcieli odegrać się za przegrany finał Ligi Mistrzów w 1981 właśnie z Liverpoolem. Jeśli chodzi o Liverpool to z pewnością coś strzelą, ponieważ mają świetny potencjał ofensywny, aczkolwiek bardzo słabo spisują się w grze defensywnej. Pozwolę przytoczyć sobie jeszcze taką abstrakcyjną ciekawostkę, która może jednak okazać się kluczowa w kontekście meczu. Największy lider Liverpoolu - Salah jest wyznawcą islamu, a jak wiadomo obecnie trwa okres ramadanu. Egipcjanin będzie przestrzegał zasad islamu, która mówi, że w okresie tego święta od świtu do zmierzchu nie można spożywać żadnych pokarmów oraz pić żadnych napojów. Dietetyk Jesus Munoz twierdzi, że „Nawet jeśli piłkarze czują się czystsi, są gorzej przygotowani do wysiłku fizycznego. Jeśli Salah będzie dokładnie przestrzegał postu, wpłynie to na jego występ”. Ja mam bardzo podobne zdanie na ten temat. Uważam, że wpłynie to na jego dyspozycję w tym meczu..
Może już nie przedłużając.. stawiajcie na wygraną Realu Madryt oraz bramki dla obu ekip. Ten typ jest jak najbardziej możliwy. Dla mniej odważnych proponuję czystą jedynkę na to spotkanie. Mam ogromną nadzieję, że Real wygra jutrzejszy bój i wygra jutrzejszy finał Ligi Mistrzów, na którego wszyscy kibice &quot;Los Blancos&quot; czekają.
Powodzenia!
HALA MADRID ... Y NADA MAS!

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
adisun 76

adisun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Championship, Play Offy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Aston Villa - Fulham Londyn
Typ: Aston Villa
Kurs: 3.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Niesamowicie atrakcyjny kurs na mecz pomiędzy tymi ekipami. Rozgrywany będzie na Wembley. Faworytem bukmacherów tutaj zdecydowanie Fulham, ja jednak swój typ kieruję w stronę drużyny Aston Villa. Typ czysto kierowany przeczuciem, uważam, że to oni okażą się lepsi w tym pojedynku, w regulaminowym czasie zdołają wygrać spotkanie. Czas na solidne uwieńczenie sezonu, a przede wszystkim rehabilitacja za ostatnią porażkę Aston, kiedy to przegrali 0:2 z Fulham. Tutaj będzie inaczej, waga spotkania dosyć duża i myślę, że oni okażą się lepsi. Aston Villa ostatnimi czasy dosyć przeplatało to spotkania, myślę więc, że tym razem pod koniec sezonu postawią kropkę nad &quot;i&quot; i pokonają moim zdaniem mimo wszystko od zawsze niżej notowanego rywala. To mecz, w którym nie jest istotna pozycja w tabeli, obecna forma, wszystko schodzi na dalszy plan, nie ma co zbytnio sugerować się statystykami, a bardziej przeczuciem i tutaj właśnie moim zdaniem Aston Villa będzie zwycięzcą tego emocjonującego zapewne pojedynku. Stawka niesamowicie wysoka, są niesamowicie zmotywowani do tego by wrócić do Premier League, bo przecież to tam jest ich miejsce i tak kojarzę tą drużynę, z dobrych, zaskakujących spotkań. Obydwie drużyny dadzą z siebie sto procent, a w ostatecznym rozrachunku zwycięzcą zostanie Aston Villa, zaliczając powrót do Premier League. Powodzenia!
⛔100
 
kobibrylant 0

kobibrylant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Liverpool
Typ: powyżej 2 bramek, powyżej 3 kartek, powyżej 10 rr
Kurs: 3.10
Bukmacher: forBet
Analizować tutaj chyba nie ma co bo informacji na ten mecz było od groma, ja przedstawię tylko swoje odczucia. Nie mogłem się zdecydować na czyste zwycięstwo jednej z drużyn z racji tego iż jest to finał, Real jest tutaj oczywiście faworytem natomiast moim skromnym zdaniem w tym meczu nie ma faworyta. Mecz powinien się otworzyć po jednej straconej bramce, która mam nadzieję padnie szybko i zrobi nam się widowisko. Obie drużyny ofensywnie grające i myślę że te 3 bramki w finale powinny wpaść. Kartki jak to kartki, nie ma co się oszczędzać w takim spotkaniu a jeśli chodzi o rzuty rożne- tutaj oczywiście upatruje ich w drużynie z Madrytu, którzy lubią je nabijać. Kurs kuszący, tak jak wspomniałem wcześniej Real jest faworytem ja jednak uważam że po trofeum sięgnie Liverpool. Widać u nich większy głód triumfu, efektowny styl, w którym rozprawili się z wcześniejszymi rywalami a trio: Mane - Salah - Firmino myślę że udowodni swoją świetną pozycję na świecie. Sercem z Liverpoolem i obstawiam 2:1 właśnie dla anglików jednak liczę na świetne widowisko. Powodzenia ????
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM Finał
Spotkanie: Real -Liverpool
Typ: 1/1
Kurs: 3.50
Bukmacher: Fortuna
Godz: 20:45
Ewentualna analiza: Finałowe spotkanie, które zostanie rozegrane na stadionie w Kijowie. Real Madryt ma okazję po raz 3 z rzędu zdobyć puchar mistrzów, po zmianie formuły oraz nawy rozgrywek jeszcze nikomu się to nie udało, ekipa z Madrytu w poprzednim sezonie ustanowiła rekord zdobywając puchar drugi raz pod rząd, teraz mogą polepszyć swoje osągnięcie. Liverpool dosyć niespodziewanie, aczkolwiek bardzo zasłużenie zjawił sie w tym finale, nikt przed pierwszymi meczami pewnie się tego nie spodziewał, bowiem The Reds w lidze radzili sobie raczej z różnym skutkiem i dobre spotkania przeplatali bardzo słabymi, nie potrafili złapać przede wszystkim równego poziomu, to udało się w lidze mistrzów i po wyeliminowaniu takich ekipa jak: Porto, Manchester City oraz Roma są w wielkim finale, na pewno dla nich będzie to arcyważne spotkanie w którym zagraja na 200% swoich możliwości, obawiam się tylko iż może im zabraknąć doświadczenia w starciu z zespołem z Madrytu , który jak już wspominałem ma 2 kolejne finały za sobą, ekipa Realu jest w tym meczu moim zdaniem zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, ale wiadomo to jest jedno spotkania, do tego spotkanie finałowe, w którym może się zdarzyć praktycznie wszystko i każdy może tutaj wygrać, ja jak zwykle stawiam na bramki, znaczy na to iż kilka ich tutaj ujrzymy, bowiem obie kipy grają raczej piłkę do przodu i żadna nie będzie się tutaj broniła z takimi zawodnikami z przodu. Moj typ po 90 minutach spotkania to wynik 2:1 , liczę iż Real po raz 3 zdobędzie Ligę Mistrzów, ale Liverpool łatwo nie odpuści tego spotkania.
⛔ 100
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: GP Monaco - kwalifikacje sobota 15:00
Spotkanie: Najlepszy kierowca której drużyny znajdzie się najwyżej Williams vs Sauber
Typ: Sauber
Kurs: 2.10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Bukmacherow troszeczke ponioslo wystawiajac taki kurs w tej parze i widze tutaj brak analogii. Dlaczego? Dlatego, ze u kazdego bukmachera po sprawdzeniu kursow na zwyciestwo w kwalifikacjach Leclerc z Saubera wisi z mniejszym kursem niz obaj zawodnicy Williamsa. Oznacza to ni mniej ni wiecej, ze buki widza wieksze szanse na lepsze miejsce mlodego Leclerca anizeli ktoregos z kierowcow Williamsa. Szukalem jakiejs pary ze Strollem lub Sirotkinem aby pograc cos przeciwko nim ale jedyna para jaka bukmacherzy z nimi wystawili jest para.. z nimi samymi (pojedynek wewnatrz zespolowy). W zwiazku z powyzszym sproboje pograc taki typ myslac w szczegolnosci o tym, ze mlody wielki talent Saubera wykreci tutaj dobry czas w kwalifikacjach. Leclerc jest monakijczykiem, urodzil sie tutaj i jest to jego domowy wyscig wiec na pewno motywacji do dobrego pokazania sie mu nie zabraknie. Co wiecej Charles na co dzien mieszka w Monaco w bardzo bliskiej okolicy prostej startowej tak wiec tor uliczny zna jak wlasna kieszen. Williamsowi nigdy w ostatnich latach na tym obiekcie dobrze nie szlo i nawet dysponujac bardzo dobrym bolidem w ostatnich sezonach akurat tutaj zawsze cieniowali. W treningach straty mniej wiecej od polowy stawki nie sa duze a w kwalifikacjach beda jeszcze mniejsze dlatego ide tutaj w strone talentu i czuje, ze jutro zawodnik Saubera pokaze co potrafi i bedzie tutaj wysoko. O Ericssonie w mojej analizie nawet nie wspominam bo to zawodnik tej samej klasy co Stroll i Sirotkin.. pay driver i nikt wiecej. Go Leclerc! :bomb:
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów
Godzina: 16:00
Spotkanie: Polska - Rosja
Typ: Polska
Kurs: 2.44
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Rosjanie w okrojonym składzie bez kilku gwiazd. Myslałem bo gigantycznym kursie zagrać na Polske w handicapie -1.5 seta ,ale zagram bo równiez wysokim kursie na zwycięstwo naszej reprezentacji. Według mnie to jutro Polacy odniosą zwycięstwo. Mamy świetny skład. Mimo to ,że Heynen bardziej na tym turnieju próbuje to nie zmienia to faktu ,że chce wygrać każdy mecz. Od dawna jest ,że mecz z Rosja musi być wygrany przez Polske ponieważ jak wiemy nie dażymy się zbyt wielka sympatia np. sytuacja z Spiridonowem. Mecz z Korea wygrany przez Polaków w trzech setach i wszystkie sety były pod dyktando naszej reprezentacji. Cały mecz był pod kontrolą. Rosjanie pierwszy set mimo wygranej strasznie się meczyli z Kanada. Dwa pozniejsze sety juz bardziej zdecydowanie wygrane. Ja jutro ide grubiej w nasza reprezentacje poniewaz czuje ze jutro odniesiemy drugie zwyciestwo w tym turnieju. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅ 144
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
uzytkownik-119255 474

uzytkownik-119255

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - FC Liverpool
Typ:
BTTS w obu połowach i każda drużyna powyżej 1 różnego w każdej połowie
Kurs: 29.00
Bukmacher:
fortuna
Analiza:

Już jutro zobaczymy mnóstwo goli gdyż to jest finał i to jest brak obrony liverpoolu a zarazem armaty które potrafią sprawić wyniki które mają powyżej 5 goli.
Widzę to tak:
Salah wali bramke w ciągu pierwszych 15 minut. Real próbując odrobić- traci kolejną bramke ale ma karny pod koniec pierwszej połowy i strzela na 1:2. Przy okazji leci mnóstwo różnych z dwóch stron. Zaczyna się druga połowa Krystyna wali gola do 60 minuty. Obie drużyny walczą o 90 minutowe zwycięstwo. Leci mnóstwo różnych. Pod koniec będzie karny z pupy i Kryszard strzeli na 3:2. Koniec meczu. Krystyna się cieszy. Real się cieszy. Cały Madryt się cieszy z 3 pucharu pod rząd.

Ale jak będzie na prawdę? To zobaczymy już jutro!
⛔ 100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina:
2:35
Spotkanie: Clevland Cavaliers - Boston Celtics
Typ: Cavs - 7 pkt AH OT
Kurs:
2.00
Bukmacher:1xbet
Wg mnie będzie game nr 7. Boston Celtics on road nie spisuje się już tak dobrze jak w Ogródku. Patrzac również na ostatnie spotkanie w wykonaniu podopiecznych Stevensa nie było ono dobre. Niska skuteczność rzutowa z gry na poziomie poniżej 40 % głównie przeciętnym występem Roziera, Browna.Na Cavs wystarczyło wtedy ale we własnej hali Kawalerzyści prezentują troszkę inny poziom. W Cavs jest podobna sytuacja, w meczach on road nie radzą sobie JR Smith, Hill, Korver. U siebie przypomnę Smith miał 4/4 zza łuku, Korver też dał sporo. Ogólnie Love także ma te swoje problemy natury psychicznej i jak nie wejdzie dobrze w mecz to oprócz zbiórek na solidnym poziomie i kilku dobrych akcji nie ma faceta.Cavs mają Lebrona który nieźle radzi sobie i ciągnie w najważniejszych momentach ten wózek. Brak wsparcia z ławki, nie wiem co się dzieeje z Hoodem który prezentował tak solidny poziom ale tam musi być niezły syf. Cavs dużo lepiej spisują się we własnej hali, mają doświadczenie i Lebrona który będzie zdobywał te najważniejsze pkt w spotkaniu. Celtom kibicuje i kilku dobrych lat ale nie widzę dziś ich zwycięstwa. Po prostu Tatum musiałby dostać sroge wsparcie od Horforda, Roziera i Browna i mecz musiałby być szybszy. Dziś Cavs wygrywają, możliwe, że blow out
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pukon 945,9K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Liga A Argentyna
Godzina: 03.00
Spotkanie: La Union - Atenas
Typ: Atenas (włącznie z dogrywką)
Kurs: 2.71
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Argentyńska Liga A i czwarty mecz ćwierćfinału fazy play off pomiędzy ekipą La Union a drużyną Atenas. La Union rundę zasadniczą zakończyli na szóstej pozycji i bilans 23-15, 1/8 play off to 3-1 z Hispano Americano. Atenas zajęli trzecie miejsce z bilansem 27-11, w 1/8 pokonali Olimpico 3-2. W rywalizacji do trzech wygranych, jak na razie La Union prowadzi 2-1 (wygrane dzisiejszych gospodarzy 76-72 i 75-59, zwycięstwo Atenas 72-87). Dla mnie w tym zestawieniu silniejszą drużyną kadrowo, może nie z jakąś dużą przewagą, ale jednak jest Atenas, naprawdę świetna runda zasadnicza i słusznie wymieniani, jako jeden z mocnych kandydatów do czołowych miejsc w tym sezonie. Bardzo szeroka, wyrównana kadra (grają w największej rotacji z obecnych jeszcze w play off zespołów) - świetni zagraniczni gracze jak Sims, Meyinsse (jedni z lepszych strzelców ligi), Rose czy Johnson, do tego mocni krajowi gracze Cantero, Fernandez, Romano czy Lo Grippo, naprawdę bardzo mocny kolektyw z bardzo silnymi nazwiskami w tych rozgrywkach (siedmiu graczy z ponad dwucyfrową lub blisko tego zdobyczą punktową). Największą siłą tej drużyna to bardzo mocna gra w ofensywie - czołówka ligi jeżeli chodzi o zdobyte punkty, ale w tych dwóch ostatnich, przegranych grach, &quot;trochę&quot; nie funkcjonuje skuteczność, potrafią prowadzić grę, przeważać w ilości oddanych rzutów, grają swoją szybką grę, ale to nie ma przełożenia na wynik. Mając tak dużą siłę w ataku, nie mogą grać ciągle na tak słabej skuteczności, liczę na to, że tym razem pokażą się ze zdecydowanie lepszej strony w tym aspekcie, wtedy muszą mocno powalczyć o wygraną. Ogólnie średnio rzucają na mecz około 86pkt (trzeci wynik całej ligi), na obcych parkietach zdobywają około 87pkt (najlepszy wynik ligi). Nie mogą sobie pozwolić na kolejną porażkę, który wyeliminowałaby ich już z dalszej gry, więc już to powinno być ogromną mobilizacją do lepszej gry i powalczenia o wyrównanie w tej serii.
✅171
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Słowacja
Godzina : 17:20
Spotkanie :MFK Skalica : FK Senica
Typ : Senica over 1.5 gola
Kurs : 3.20
Bukmacher : Unibet
Mecz rewanżowy i ostatnie 90 ( 120 ) min dla gospodarzy aby utrzymać się w Słowackiej Fortuna Liga natomiast dla gości aby do niej awansować , w lepszej sytuacji goście którzy wygrali pierwsze spotkanie u siebie 2:1 chociaż w tym meczu na prowadzenie wyszła Skalica już w 10 min gry ale jeszcze do przerwy Senica potrafiła odwrócić losy tego meczu , tak więc zapowiada się ciekawy mecz , liczę ze goście uzyskają dobry wynik i to oni zawitają w Fortuna Liga w nadchodzącym sezonie , gospodarze wiadomo muszą zdobyć bramkę i nie stracić żadnej dlatego myślę że jak już Skalica zdobędzie gola to ten mecz nabierze tempa i goście będą musieli odrabiać straty , stąd myslę że bramka za bramkę w sumie daję na przynajmniej dwa gole gości po bardzo atrakcyjnym kursie
Albo &quot;błędny mecz&quot;, albo &quot;zawyżony kurs&quot;
⛔100
Coś ci się ewidentnie pomyliło, każdemu się może zdarzyć, ale rozliczyć trzeba.
To jest baraż o utrzymanie, pierwszy mecz odbył się 22.05, gospodarzem była Skalica, dzisiaj rewanż i sytuacja jest odwrotna, to Skalica jest gościem, a Senica gospodarzem. https://www.flashscore.pl/mecz/ldHQSzkj/#h2h;overall
A ty podałeś gospodarzy, gości i kursy jakby to był pierwszy mecz. Np na 2 gole Senicy jest kurs @1.70 bo są gospodarzem a nie gościem. Pomyłka, zakładam że niezamierzona, ale rozliczenie musi być takie jak powinno.
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Giro d&#39;Italia 2018 - Stage 20. Susa - Cervinia. 214 km
Godzina: 10:20 CET
Spotkanie:
To Be Higher Davide Formolo/George Bennett
Typ: George Bennett
Kurs: 3,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Moim zdaniem trochę przesadzone kursy na Formolo. Na ostatnich podjazdach przyjeżdżali właściwie razem. Oczywiście dzisiaj Włocha premiuje płaskie 2km przed metą bo jest bardziej dynamicznym kolarzem niż Nowozelandczyk. Ale są też inne okoliczności, przede wszystkim Bennett jedzie bardzo dobry wyścig, równy, nie miał kryzysów, zwykle przyjeżdżał w czołówce lub tuż za nią. Ale najważniejsze że ma o co walczyć. Formolo jest 7., Bennett 12., ale dzieli ich tylko 16s. Co oznacza jedno: walka o top10 będzie zażarta i ataki będą, bo dla wielu zainteresowanych kolarzy to będzie życiowy sukces. Więc Bennett też będzie próbował wbić się do dychy, czy mu się uda to inna sprawa, ale już scenariusz że przyjeżdża przed Formolo jest dla mnie prawdopodobny. Dlatego moim zdaniem nie ma powodu by aż tak faworyzować Włocha do wyższej pozycji na tym etapie.
⛔100
ZAPRASZAM DO DZIAŁU KOLARSTWO
 
edsoncanoe 329

edsoncanoe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska II liga
Godzina: 17:00
Spotkanie:
Garbarnia Kraków - Warta Poznan
Typ: Garbarnia
Kurs: 2.38
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dzisiaj zapraszam do Krakowa gdzie miejscowa Garbarnia podejmuje poznanska Warte.Gospodarze w ostatnich 11 meczach bez porazki w tym 9 zwyciestw.U siebie potrafili pokonac druzyny z czolowki II ligi m.in. ŁKS i GKS Jastrzebie,widac ze sa w formie i w mojej ocenie potwierdza to dzisiaj wygrywajac z Warta.A musza to zrobic zeby zalapac sie do barazow bo maja tyle samo punktow co Radomiak.
Goscie sa juz na wakacjach i moga sie troche rozluznic bo awans do I ligi maja juz zapewniony.
⛔100
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Liverpool
Typ: Remis + 11 rr + 5 żk + 2 spalone Liverpoolu
Kurs: 13.6
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Wracamy do gry, bo lepszej okazji niż finał LM być nie może, karwasz twarz!
Fortuna pozwala skumulować kilka wydarzeń, więc lecimy. Goście to moim zdaniem idealna drużyna, która może przeszkodzić Królewskim z zdobyciu trzeciego pucharu z rzędu. Real ograł się ostatnio z Bayernami, Juventusami, Atleticami i gdyby w finale znowu grali z którąś z takich ekip byliby dla mnie niekwestionowanym faworytem. Tymczasem przyjdzie im mierzyć się z drużyną o profilu niepodobnym do ww. Myślę, że Liverpool zaskoczy Real i mocno powalczy, co po 90 minutach da remis @ 3.85.
Do tego dokładam bezpieczne (min. 11) rożne @ 1.50, min. 5 żółtych kartek @ 1.57 i 2 spalone gości @ 1.50.
Kurs można podwoić dokładając po jednym rożnym, kartce i zamiast spalonych Liverpoolu wziąć min. 6 w meczu co dałoby kurs ok. 23.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tenis - ATP Geneva 2018
15:30
Fucsovics M. - Gojowczyk P.
Gojowczyk P.
1,90 w 1xbet
Bez wątpienia ciekawy finał, papierowy taki 50% na 50% szans. Niemiec o Polskim nazwisku pokonał tutaj w dobrym stylu Fogniniego, Ferrera czy Seppiego, za to Węgier Wawrinkę, Ramosa, Tiafoe i Johnsona.
Szczerze trzeba przyznać, że Ramos puścił mecz bokiem (ugrał 3 gemy), Wawrinka jest bez formy, Tiafoe jest czarny, a do meczu z Johsnonem można mieć duże dozy wątpliwości, bo tam już było teoretycznie po mecz z przełamaniem w drugim secie na korzyść Amerykanina i o dziwko był to mass pick na Fucsovicsa. Przyznam szczerze, że mecze Gojowczyka przede wszystkim z Seppim i Fogninim o wiele bardziej mnie przekonały. Dodam do tego, że jest to drugi dla niego finał ATP w tym roku, pierwszy przegrał z Tiafoe (jest czarny) w Delrach Beach. Podobno nic dwa razy się nie zdarza...
PS.
Z piłki to sercem za Liverpoolem, a rozum za Realem...
⛔ 100
 
sango 721

sango

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów - finał
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Liverpool
Typ: Sergio Ramos zdobędzie żółtą kartkę? - Tak
Kurs: 2.20
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dziś finał Ligi Mistrzów, o czym żadnemu z nas tutaj raczej nie trzeba przypominać. ;) Sporo o tym meczu zostało już powiedziane, i pewnie jeszcze będzie powiedziane, więc ja krótko zwrócę tylko uwagę na jedną sprawę. A więc - wiemy że mamy do czynienia z dwiema drużynami nastawionymi na ultra ofensywę. W Realu jest to trochę bardziej wyważone, ale w Liverpoolu widać ewidentnie kto ciągnie tę drużynę do przodu. W czym oczywiście nie ma nic złego, a to nawet lepiej z perspektywy neutralnego widza czekającego na dobre widowisko i grad bramek. Ofensywne trio z Liverpoolu - możemy oczekiwać że wyjdą zmotywowani i w zależności od wyniku na tablicy prędzej czy później będą próbowali robić to co robią najlepiej. Piszę próbowali, bo właśnie w głównej mierze od Sergio Ramosa zależeć będzie czy im się to uda czy nie. Wszystko wskazuje na to że nie powinien mieć dziś łatwego zadania, i liczę na to że w którymś momencie będzie musiał złamać przepisy. Wiemy zresztą że ten człowiek chyba lubi żółty kolor, i mimo wielkiej klasy piłkarskiej często zachowa się jak buc. Może więc nawet dostać kartkę za cokolwiek innego niż faul. Wątpię żeby myślał w takim meczu o zawieszeniu.
⛔ 100
 
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Pierwsza Czarnogórska Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: OFK Petrovac – Kom Podgorica
Typ: 2
Kurs: 2,40
Bukmacher: Forbet
Analiza
Dziś wybrałem mecz w trochę jak dla mnie egzotycznej lidze Czarnogórskiej. Przed nami ostatnia kolejka, mecz pomiędzy 9 i 8 drużyną (w lidze 10 drużyn). Drużyna gospodarzy jest już pewna gry w barażach o utrzymanie natomiast drużyna gości ma jeszcze matematyczne szanse (choć w moim przekonaniu im się to nie uda) zajęcia miejsca 7, które to miejsce pozwoli im, uniknąć grania w barażu o utrzymanie. Zatem teoretycznie większa mobilizacja powinna być po stronie gości. Gospodarze jeśli by wygrali to przeskoczą gości ale to będzie jedyny plus wygrania meczu. Gospodarze wygrali 3 ostatnie mecze, w całym sezonie zaś mają stosunek meczy u siebie 6-5-6 bramki 12-10 goście natomiast w 5 ostatnich meczach na wyjeździe nie przegrali żadnego meczu odnosząc 3 zwycięstwa i 2 remisy, a w całym sezonie mają stosunek meczy 4-7-6 bramki 20-26. Co do meczy bezpośrednich na ternie gospodarzy mamy remis (choć w tym meczu remis gości nie ucieszy) 2-2-2. Ostatni mecz rozegrany w 2017 wygrali goście. Mam nadzieję, że ten też wygrają.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chile, Primera División
Godzina: 21:00
Spotkanie: CD Huachipato - Universidad de Chile
Typ: 1X
Kurs: 1,49
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela wygląda tak

Ostatnia kolejka przed przerwą. Huachipato u siebie jeszcze nie przegrali spotkania w tym sezonie notując 3 zwycięstwa i 4 remisy, goście z kolei do tej pory świetnie sobie radzili na wyjazdach notując 5 zwycięstw, 1 remis i 1 porażkę. W tym meczu skłaniam się jednak bardziej ku gospodarzom ale podpieram swój typ remisem z dwóch głównych powodów. Po pierwsze zespół Huachipato powinien być na to spotkanie lepiej zregenerowany, bo oni ostatni raz grali 21 maja, natomiast dla Universidad będzie to 3 spotkanie w ciągu 7 dni. Goście oprócz rodzimej ligi grali również spotkania w Copa Libertadores, gdzie grali 3 dni temu w środę. W Copa Libertadores nic specjalnego nie zaprezentowali i zajęli ostatni miejsce w grupie odpadając z tych rozgrywek. Druga sprawa to taka, że dzisiaj mają wiele problemów kadrowych i nie zagra wielu ważnych graczy. Nie zagrają pierwszy bramkarz Herrera (11 występów w tym sezonie), obrońca Schultz (10 występów w tym sezonie), pomocnicy Reyes (11 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Rodriguez (8 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Lorenzetti (8 występów w tym sezonie) i napastnicy Guerra (14 wystepów w tym sezonie, 4 gole na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie) i Pinilla (10 występów w tym sezonie, 7 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie). Goście bez swoich dwóch najlepszych armat i innych ważnych graczy, do tego po spotkaniu pucharowych w tygodniu, wątpię, że będą w stanie wywieźć stąd 3 punkty, bo to trudny teren. Trochę obawiam się o remis więc wolę podeprzeć ten typ ale kto lubi bardziej ryzykować może spróbować postawić na gospodarzy. Więcej o problemach Universidad pod poniższym linkiem:
https://chile.as.com/chile/2018/05/25/futbol/1527267685_582716.html
⛔ 100
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Final Four
Godzina: 18:00
Spotkanie: Vardar Skopje - Montpellier
Typ: Vardar Skopje
Kurs: 1.57
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiaj tematem przewodnim z pewnością jest Finał Ligi Mistrzów w piłce nożnej, lecz mnie bardziej interesuje Final Four w piłce ręcznej mężczyzn. W sobotnie popołudnie zaplanowano dwa mecze półfinałowe, gdzie w jednym zobaczymy klasyczne starcie ekip Francuskich - PSG vs. Nantes. Drugi mecz to także udział drużyny reprezentacji trójkolorowych - Montprllier, który zmierzy się z obrońcą tytułu Vardarem Skopje. Postanowiłem wybrać właśnie ten drugi pojedynek, ponieważ wydaje mi się być dużo pewniejszym. Vardar w składzie ma praktycznie same gwiazdy światowego formatu. Miedzy innymi dobrze znany Polakom Cupic. Mój osobiście ulubiony zawodnik Cindric, na którego patrzy się z wielką przyjemnością potrafi sam pociągnąć drużynę, ale także kontroluje tempo i decyduje o zagrywkach. Montpellier bardzo dzielnie radził sobie w rodzimej lidze i w przedostatniej kolejce oddał lidera oraz prawdopodobnie tytuł PSG. Jeśli chodzi o drogę do Final Four obu ekip - zdecydowanie łatwiej według mnie miało Montpellier. Byli w łatwiejszej grupie D, gdzie zajęli pierwsze miejsce, a ich rywalami był m.in Motor, Besiktas, Sporting czy Met. Skopje. W play-offach pierw pokonali Ademar Leon w dwumeczu pięcioma golami, a następnie sensacyjnie Barcelonę jednym trafieniem. W ostatnim etapie zagrali z Flensburgiem i po wyjazdowym remisie u siebie rozgromili Niemców aż 29:17. Vardar z kolei grał w mocnej grupie A i także zajął pierwsze miejsce. M.in w tejże grupie była wspomniana już Barcelona, ale także Rhein-Neckar Löwen, Nantes, Pick Szeged czy chociażby Wisła Płock, z którą mistrzowie Macedonii zanotowali remis. W play-offach zagrali tylko z THW Kiel i w dwumeczu był rzadko spotykany remis. Vardar przeszedł dzięki większej ilości zdobytych goli na wyjeździe i co ciekawe było to także o jeden więcej. Dzisiaj stawiam na Vardar ponieważ ma dużo więcej doświadczenia w takich turniejach, w sezonie rozegrał dużo więcej meczów o większą stawkę oraz tak jak już wspominalem ma dużo więcej wartościowych zawodników. Trener Montpellier został wybrany do All-Stars. W historii bezpośrednich pojedynków Vardar także zawsze był lepszy od Montpellier, gdyż na cztery spotkania trzy razy wygrał raz remisując. Życzyłbym sobie i każdemu kibicowi handballu finału w niedzielę pomiędzy PSG, a Vardarem. Byłby to jednocześnie rewanż z poprzedniej edycji LM. Powodzenia!
⛔100
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Tenis, Nurnberg
Godz: 13:40
Spotkanie: Riske Alison - Larsson Johanna
Typ: Larsson Johanna wygra 2-0 w Setach
Kurs: 3.05
Bukmache: Unibet
Analiza
Alison Riske osiagnela duzy sukces ale ona nie moze wygrac finalowej gry. Amerykanska tenisistka nigdy nie byla grozna na ceglanym korcie. Jej tenis jest bardzo inpulsywny oraz efektywny na twardej nawierzchni. Riske uwielbia byc agresywna i atakowac w pierwszym tempie. Ona zawsze chce bezposrednich punktow. Dzis ten scenariusz nie moze sie sprawdzic. Szwedzka tenisistka Johanna Larsson bedzie tryumfowac na WTA Nurnberg 2018.
✅ 205
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom